Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne Zawody w Skokach
PĘCZERZYNO, 28.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:06:19
2019-09-27 13:48:29
Hanna Głuśniewska BUTTERFLY
  • 2x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:06:20
2019-09-27 09:43:01
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:06:21
2019-09-27 09:23:13
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:06:23
2019-09-27 09:22:43
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:06:26
2019-09-27 09:20:09
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
  • 1x /C/C - zwykły art.238.2 - Puchar JKS Pęczerzyno
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:06:28
2019-09-27 08:30:38
Aleksandra Fabisiak LAVANTUS FLY
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:06:29
2019-09-27 08:30:06
Aleksandra Fabisiak SILVIA
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:25:15
2019-09-27 08:25:15
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x /C/C - zwykły art.238.2 - Puchar JKS Pęczerzyno
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:24:36
2019-09-27 08:24:36
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x /C/C - zwykły art.238.2 - Puchar JKS Pęczerzyno
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:23:31
2019-09-27 08:23:31
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:21:38
2019-09-27 08:21:38
Andrzej Pasek KNUT
  • 2x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:19:45
2019-09-27 08:19:45
Jacek Bobik O-STAR
  • 2x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:12:56
2019-09-26 19:58:07
Justyna Żagiel LA CROUSE
  • 2x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:12:58
2019-09-26 19:42:20
Alicja Maślana ANNABELLE S
  • 1x 1/mini LL/mini LL - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:12:59
2019-09-26 18:41:09
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 2x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:13:01
2019-09-26 18:05:45
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 2x 1/mini LL/mini LL - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:13:03
2019-09-26 18:04:59
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:13:04
2019-09-26 18:04:22
Aleksandra Paprocka CATTICK
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:13:06
2019-09-26 18:03:12
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:32:45
2019-09-26 11:16:48
Maciej Żołądkiewicz BARKO FLY
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:32:48
2019-09-26 11:15:28
Karolina Suwała LUCKY
  • 1x 1/mini LL/mini LL - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:32:51
2019-09-26 11:14:24
Maciej Żołądkiewicz BLOMMY BLUE
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:32:53
2019-09-26 11:13:52
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:32:56
2019-09-26 11:13:25
Maciej Żołądkiewicz STAKKATO BLUE
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:32:58
2019-09-26 11:11:39
Maciej Żołądkiewicz GOLDEN WIND
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:33:01
2019-09-26 11:10:04
Maciej Żołądkiewicz DRAGON
  • 2x 1/mini LL/mini LL - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:33:06
2019-09-26 10:40:27
Ola Bamber PATOS
  • 2x 4/L-egz/L - konkurs egzaminacyjny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:33:08
2019-09-26 10:38:26
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:44:45
2019-09-26 10:18:20
Anna Kińska CASTOR
  • 2x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:17:28
2019-09-26 10:17:28
Oliwia Wieliczko MUSTANG
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:15:17
2019-09-26 10:15:17
Zuzanna Wiśniewiecka GALAHAD
  • 2x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:13:38
2019-09-26 10:13:38
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:13:14
2019-09-26 10:13:14
Michalina Wyrostek MUSTANG
  • 2x 4/L-egz/L - konkurs egzaminacyjny
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:58:31
2019-09-25 23:33:29
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
  • 1x /C/C - zwykły art.238.2 - Puchar JKS Pęczerzyno
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:58:33
2019-09-25 22:58:14
Karolina Cesarczyk CHACCO
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:59:30
2019-09-25 19:04:42
Wiktoria Opas CHACCOLINA
  • 2x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:59:31
2019-09-25 19:04:22
Wiktoria Opas ESTILLO
  • 2x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:59:34
2019-09-25 18:58:19
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:03:34
2019-09-25 12:29:40
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:17:51
2019-09-24 21:30:50
Marika Szablewska CYMES
  • 2x 1/mini LL/mini LL - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:17:53
2019-09-24 21:29:10
Natalia Kwiatkowska DANDYS
  • 1x 1/mini LL/mini LL - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:17:54
2019-09-24 21:25:16
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:17:55
2019-09-24 21:23:45
Kornelia Bąkowska MARIOT
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:17:56
2019-09-24 20:47:18
Martyna Paluch IROS
  • 2x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:36:11
2019-09-24 13:34:41
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:36:14
2019-09-24 09:32:43
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:01:06
2019-09-23 22:24:10
Wiktoria Rzążewska PŁOCHA
  • 2x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 21:59:44
2019-09-23 21:54:12
Nikola Mielniczek CHASTROVIA SZ
  • 2x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 21:59:47
2019-09-23 14:06:26
Kornelia Kijaczko CHANELL
  • 1x 1/mini LL/mini LL - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 10:14:20
2019-09-23 07:59:56
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 06:43:53
2019-09-22 15:02:13
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
  • 1x 6/N/N - dwufazowy art.274.5.3 - O Puchar Wójta Gminy Brzeżno
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 06:43:55
2019-09-22 15:01:44
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 06:43:57
2019-09-22 14:50:02
Sławomir Bramowicz JUST DO IT
  • 1x 1/mini LL/mini LL - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 06:44:00
2019-09-22 14:49:42
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 1/mini LL/mini LL - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 06:44:03
2019-09-22 11:56:51
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 23:29:29
2019-09-20 07:37:15
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 22:57:15
2019-09-19 21:10:10
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 2x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 22:57:24
2019-09-19 21:09:18
Alan Miechowicz NITROX
  • 2x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 18:17:16
2019-09-19 11:42:13
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 1x 3/L/L - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - Speed and Music - szybkości art.239 tab. C - O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brzeżno
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
2. Bamber Ola Lucjanowe Ranczo Jeziorki
2003 (J.)
33285/18
3. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
4. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
5. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
6. Cesarczyk Karolina JKS Elcon Szczecin
S
O010137
7. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
8. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
9. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
10. Dmiterczuk Kazimierz UKS Capri
S
brak
11. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
12. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
13. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
14. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
15. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
16. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
17. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
18. Kijaczko Kornelia Stajnia Komarowo
2002 (J.)
Brak
19. Kińska Anna JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O031367
20. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
21. Kuczkowiak Hanna KS Forrest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
22. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
23. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2005 (JM.)
O037282
24. Lewszyk Aleksandra KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
S
O033323
25. Maciejkiewicz Laura JKS Robir
S
O036622
26. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
27. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (JM.)
O036466
28. Mielniczek Nikola Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
brak
29. Opas Wiktoria JKS Elcon Szczecin
S
O011261
10108423
30. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
0044962
31. Paprocka Aleksandra KJ In-Tech Świdwin
2000 (MJ.)
O031407
32. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
33. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
34. Patalan Dominika bpk
S
O033904
35. Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
1998 (MJ.)
O026203
36. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
37. Rzążewska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
38. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
39. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
40. Suwała Karolina BPk
2003 (J.)
Brak
41. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
42. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
43. Wieliczko Oliwia JKS Elcon Szczecin
2006 (JM.)
brak
44. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
brak
45. Wyrostek Michalina JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
O048651
46. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
47. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
48. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

43

ANNABELLE S SP POL 2013 Klacz kara/168 F: Black Jack
M: Avinnel S
O: -
B: -
brak
2.

27

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
3.

33

BARKO FLY SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Chacco Fly
M: Barycza
O: Jan Kopeć
B: .
. .
4.

5

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
O: Daniel Miechowicz
B: Staszczak Małgorzata
K021456 616007610161912
5.

58

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
6.

19

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
7.

35

BLOMMY BLUE OLD GER 2013 Wałach gniada/. F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chacco Blue
O: Maciej Żołądkiewicz
B: .
. .
8.

54

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
O: Emilia Kostrzewska
B: Gilewicz Robert
brak
9.

59

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
O: -
B: -
K024277 DE481810234312
10.

48

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
11.

28

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
12.

51

CARA 199 Niem. Sport. POL 2014 Klacz gniada/170 F: Chap II / Cellestial
M: Celina / Canterbury
O: -
B: -
K026730 DE45660493614
13.

52

CAREWICZ PZHK POL 2007 Gelding Bay F: CARINJO
M: CYNTIA (SP)/ELLIOT (OLDBG)
O: Zbigniew Kruk
B: STADNINA KONI BIELIN SP.Z O.O., BIELIN (POL)
616009640061707 104AH87
14.

2

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
15.

47

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
O: JANUSZ PAPROCKI
B: DE
K020270 DE418180107011
16.

29

CHACCO - GER 2012 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: .
B: .
.
17.

25

CHACCOLINA OLD. POL 2011 Klacz gniada F: Chacco Blue
M: Starka
O: Ewa Opas
B: Jerzy Opas
none
18.

15

CHANELL SP POL 2010 Klacz gniada F: Larron /
M: Cyrkonia /
O: Justyna Builek
B: Justyna Builek
K017677 61600964003910
19.

14

CHASTROVIA SZ WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/159 F: Kevin
M: Chardona
O: Radosław Szopiński
B: Edward Szuk
brak 616007610112309
20.

20

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
O: Ewelina Kostrzewska
B: Fabiszak Czesława
brak
21.

55

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
22.

21

DANDYS SP POL 2015 Wałach kara/163 F: Dixan
M: Dafne
O: Roman Kwiatkowski
B: Borowski Jerzy
brak 616009660806215
23.

68

Domingo DRP F: Top Dark Dream / Domingo
M: Donna Bella / Calenbergs Donne
O:
B:
K005228 DE427270096000
24.

39

DRAGON . POL 2015 Wałach gniada/. F: .
M: .
O: Jan Kopeć
B: .
. .
25.

11

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
26.

9

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
O: Natalia Garbacz
B: Stanisława Głąbicka
K027267 616009610166515
27.

26

ESTILLO SP POL 2014 Ogier gniada F: Candor
M: Egida
O: Ewa Opas
B: Tadeusz Mroczka
none
28.

41

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
29.

8

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
30.

45

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
O: NN
B: NN
Brak -
31.

31

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
O: Wiesław Chanaj
B: Paweł Kiełbasa
K014666 616009640093809
32.

32

GALAHAD KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Trzy po trzy
M: Gracja
O: Leszek Pawlak
B: Krzysztof Tyburczy
brak
33.

38

GOLDEN WIND . POL . Klacz gniada/. F: .
M: .
O: Jan Kopeć
B: .
. .
34.

24

HIOYALINE KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Pacific
M: Ioyaline
O: Brak
B: Brak
brak Brak
35.

56

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
36.

23

IROS KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: pacific
M: Rosita W
O: Daniel Miechowicz
B: -
K025245
37.

10

JUST DO IT Deutsches Sportpferd GER 2005 Klacz gniada/156 F: Collini
M: Jil Sun
O: Sławomir Bramowicz
B: Marion und Han jo Menck
brak DE457570017805
38.

50

KNUT POL F:
M:
O:
B:
39.

66

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/137 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
K013124 616999611597804
40.

42

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020223 616009640036211
41.

60

LAVANTUS FLY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Chacco Fly
M: Legia
O: Janusz Fabisiak
B: Janusz Fabisiak
616009640058413
42.

64

LIZI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: M. Chociej
B: Nn
Brak
43.

34

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
44.

22

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
O: Ryszard Bąkowski
B: Sławomir Polikowski
K021558 616009640060710
45.

30

MUSTANG SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/- F: Jogurt
M: Morena
O: Leszek Pawlak
B: Jan Krzyżoszczak
K011382
46.

57

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
47.

44

NEGRA Typ Pogrubiony POL 20.09.2009 Klacz siwa/165 F: Eldorado
M: Nastazja
O: Aleksandra Lewszyk
B: Roman Mazurek
brak 616999640095809
48.

6

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
O: Grzegorz Mieleńczuk
B: Bono Fur Farm S. C.
K0118809 616009640067207
49.

49

O-STAR POL F:
M:
O:
B:
50.

53

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
51.

40

PATOS Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek
M: Premiera
O: Ola Bamber
B: Maciej Grzechnik
33285/18 616 003 01 00858 11
52.

16

PŁOCHA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata/162 F: Halogen
M: Plaga
O: Anna Rzążewska
B: Orzech Zygmunt
brak 616006550030905
53.

46

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
54.

4

REWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino /
M: Reakcja /
O: Klaudia Rogozińska
B:
K026626 616007610204814
55.

65

SCOBY DOO FORREST KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
56.

61

SILVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/- F: Larron
M: Skarbnica
O: -
B: -
Brak 616009640068415
57.

62

SMOLL BOY FOREST DRP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:139 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak Brak Brak
58.

18

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
O: Monika Ziętara
B: Nowak Wojciech
Brak 616 009 52 01411 06
59.

37

STAKKATO BLUE Westfalska POL 2015 Wałach gniada/. F: Stakkato
M: .
O: Jan Kopeć
B: .
. .
60.

17

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
61.

63

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
62.

13

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
63.

12

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
64.

7

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
O: Monika Ćwiek
B: Marek Grabowski
K021191 009640063908
65.

67

Wrangler Forest F:
M:
O:
B:
66.

36

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
O: Grzegorz Buchwał
B: .
. .
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
2019-09-28
5
2019-09-28
6
MARIOT (22)
2019-09-28
3
200
2019-09-28
8
Bamber Ola
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
PATOS (40)
2019-09-28
2019-09-28
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
O-STAR (49)
2019-09-28
9
2019-09-28
2019-09-28
2
250
2019-09-28
12
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
2019-09-28
23
2019-09-28
1
2019-09-28
1
DROPS (11)
2019-09-28
4
2019-09-28
3
2019-09-28
1
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-09-28
2019-09-28
Cesarczyk Karolina
JKS Elcon Szczecin
CHACCO (29)
2019-09-28
15
2019-09-28
11
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (31)
2019-09-28
21
2019-09-28
17
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
2019-09-28
2
200
2019-09-28
1
300
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2019-09-28
3
150
2019-09-28
4
150
Dmiterczuk Kazimierz
UKS Capri
Domingo (68)
2019-09-28
12
2019-09-28
8
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
2019-09-28
2019-09-28
SILVIA (61)
2019-09-28
2019-09-28
Frey Lea
JKS Melloni Horses
2019-09-28
7
2019-09-28
10
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (8)
2019-09-28
2019-09-28
EMIRAT (9)
2019-09-28
2019-09-28
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-09-28
2019-09-28
25
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (57)
2019-09-28
16
2019-09-28
16
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2019-09-28
9
2019-09-28
2019-09-28
1
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-09-28
2
350
Kijaczko Kornelia
Stajnia Komarowo
CHANELL (15)
2019-09-28
2019-09-28
Kińska Anna
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (2)
2019-09-28
10
2019-09-28
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-09-28
Kuczkowiak Hanna
KS Forrest Pony Club
2019-09-28
11
2019-09-28
16
2019-09-28
14
KORAL (66)
2019-09-28
10
2019-09-28
6
2019-09-28
20
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
DANDYS (21)
2019-09-28
19
2019-09-28
1
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2019-09-28
17
2019-09-28
6
Lewszyk Aleksandra
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
NEGRA (44)
2019-09-28
19
2019-09-28
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir
TICANOS (13)
2019-09-28
11
2019-09-28
9
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
2019-09-28
2019-09-28
4
100
2019-09-28
2019-09-28
1
2019-09-28
14
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2019-09-28
6
2019-09-28
2019-09-28
14
NITROX (6)
2019-09-28
2019-09-28
8
Mielniczek Nikola
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-28
22
2019-09-28
17
Opas Wiktoria
JKS Elcon Szczecin
2019-09-28
2019-09-28
ESTILLO (26)
2019-09-28
2019-09-28
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (23)
2019-09-28
7
2019-09-28
13
2019-09-28
18
Paprocka Aleksandra
KJ In-Tech Świdwin
2019-09-28
2019-09-28
CATTICK (47)
2019-09-28
13
2019-09-28
7
Paprocka Martyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (48)
2019-09-28
9
2019-09-28
5
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
KNUT (50)
2019-09-28
14
2019-09-28
Patalan Dominika
bpk
2019-09-28
2019-09-28
Rogozińska Klaudia
St. KS KJK Szary Michałowice
REWIA (4)
2019-09-28
11
2019-09-28
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2019-09-28
13
2019-09-28
1
2019-09-28
14
2019-09-28
7
Rzążewska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
PŁOCHA (16)
2019-09-28
2019-09-28
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-09-28
2019-09-28
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
LIZI (64)
2019-09-28
11
2019-09-28
1
2019-09-28
21
Suwała Karolina
BPk
LUCKY (34)
2019-09-28
18
2019-09-28
1
2019-09-28
15
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (20)
2019-09-28
1
2019-09-28
1
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CZACZA (55)
2019-09-28
1
400
CAMPINO (59)
2019-09-28
4
Wieliczko Oliwia
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (30)
2019-09-28
12
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Elcon Szczecin
GALAHAD (32)
2019-09-28
24
2019-09-28
20
Wyrostek Michalina
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (30)
2019-09-28
2019-09-28
1
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
2019-09-28
2019-09-28
Ziętara Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-09-28
5
2019-09-28
1
250
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-09-28
12
2019-09-28
3
300
2019-09-28
13
2019-09-28
10
ZARA (36)
2019-09-28
8
2019-09-28
5
50
2019-09-28
2
2019-09-28
15
2019-09-28
11
DRAGON (39)
2019-09-28
2019-09-28

Number of Riders: 48

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl