Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 10:13:12
2020-02-14 21:56:52
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 15:01:19
2020-02-14 13:00:04
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok - wys. 40 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 06:54:28
2020-02-13 23:41:00
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 8/N/dwufazowy
  • 1x 9/N1/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 06:54:32
2020-02-13 23:40:36
Maja Zielińska HRABIANKA C
  • 2x 5/L/dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 06:54:37
2020-02-13 23:40:07
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 06:54:40
2020-02-13 23:39:38
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 06:54:43
2020-02-13 23:39:16
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 7/P/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 06:54:46
2020-02-13 23:36:38
Grzegorz Kubiak ARAFAT
  • 1x 8/N/dwufazowy
  • 1x 9/N1/zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 22:45:23
2020-02-13 21:56:12
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 2x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 21:19:47
2020-02-13 21:19:04
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 21:18:48
2020-02-13 21:17:14
Weronika Źółkowska IKE
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok- wys.40cm
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 20:54:45
2020-02-13 20:54:41
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 20:54:30
2020-02-13 20:54:26
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 8/N/dwufazowy
  • 1x 9/N1/zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 20:53:39
2020-02-13 20:13:41
Nikola Krajewska EPOS
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 1x 6/L/Egzamin Licencyjny
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 20:53:43
2020-02-13 20:12:40
Nikola Krajewska WOKSANA
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 20:53:49
2020-02-13 19:43:20
Wiktoria Kubisiak KASTOR
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 06:54:49
2020-02-13 18:22:50
Aleksandra Górska ERA
  • 1x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok - wys. 40 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:17:13
2020-02-13 16:39:37
Kinga Pięta LOTAR
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:17:15
2020-02-13 16:39:18
Karolina Korzuchowska LITTLE LADY
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:17:16
2020-02-13 16:38:07
Karolina Korzuchowska LEEMCULEHOEVE'S LUCAS (LUKAS)
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 16:15:55
2020-02-13 16:10:05
Dariusz Garstka PARAMETR
  • 2x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 16:15:58
2020-02-13 16:09:32
Dariusz Garstka DŻAGAS
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 09:33:02
2020-02-13 16:08:47
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 2x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 09:14:11
2020-02-13 09:07:41
Ewelina Kluska WARTA
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 14/L/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 09:14:13
2020-02-13 09:07:16
Ewelina Kluska ARKADA
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 14/L/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 07:03:03
2020-02-12 20:51:06
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 2x 14/L/zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 07:03:07
2020-02-12 20:48:59
Ewa Machniewicz BEAUTIFULL LADY Z
  • 2x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 07:03:10
2020-02-12 18:55:16
Tadeusz Chmielik JARIGO V
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 06:42:40
2020-02-12 05:49:54
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 10:10:16
2020-02-11 23:38:57
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 06:42:48
2020-02-11 23:36:23
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 21:34:59
2020-02-11 21:06:04
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak PANTONINA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/dwufazowy
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 21:35:02
2020-02-11 21:05:19
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WALFLEY AA
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 21:35:05
2020-02-11 21:00:24
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 21:35:09
2020-02-11 19:52:54
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 21:35:11
2020-02-11 16:28:26
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 21:35:14
2020-02-11 16:27:52
Gabriela Janiszewska EPSON MK
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 14/L/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 21:35:16
2020-02-11 16:26:37
Lena Janiszewska REPLAY 31
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 14/L/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 21:35:18
2020-02-11 16:25:42
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 8/N/dwufazowy
  • 1x 9/N1/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły z rozgrywką
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 06:42:51
2020-02-09 21:05:31
Aleksandra Wytrykowska GAJA
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/L/Egzamin Licencyjny
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:29:36
2020-02-09 20:21:09
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 6/L/Egzamin Licencyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:29:37
2020-02-09 17:44:35
Wiktor Jaworski WALKIRIA
  • 2x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:29:39
2020-02-09 17:35:11
Katarzyna Pierzchlewicz DETALISTKA
  • 2x 3/80 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 16:36:40
2020-02-08 14:26:28
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 08:46:10
2020-02-08 12:45:41
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 1x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 10:24:04
2020-02-07 09:04:31
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 8/N/dwufazowy
  • 1x 9/N1/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły z rozgrywką
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 10:24:07
2020-02-07 09:03:42
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 06:54:55
2020-02-06 23:16:31
Julita Rudaś ERA
  • 1x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok - wys. 40 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 22:16:26
2020-02-06 22:03:27
Hela Pałosz AJSZA
  • 2x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok - wys. 40 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 21:17:40
2020-02-06 20:22:03
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 21:17:39
2020-02-06 19:56:27
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok - wys. 40 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 21:17:37
2020-02-06 19:55:41
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok - wys. 40 cm
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
3. Boraczewska Wiktoria JKS u Robsonów
4. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
5. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
6. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
7. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
8. Galanciak Roksana KJ Champion
2002 (J.)
brak
9. Garstka Dariusz SO w Łącku
S
brak
10. Gorsiak Julia -
2004 (J.)
Brak
11. Górska Aleksandra Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2002 (J.)
brak
12. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
13. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
14. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (MJ.)
O020386
15. Janiszewska Gabriela ŁKJ
2003 (J.)
0039284
16. Janiszewska Lena ŁKJ
2009 (Mł.)
0049333
17. Jasnowska Lena Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
18. Jaworski Wiktor SJ Bałałajka
2008 (JM.)
Brak
19. Jończyk Amelia bpk
2004 (J.)
brak
20. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
21. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
O054987
22. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (J.)
O039521
23. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
24. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
25. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
26. Kubisiak Wiktoria KJ Łąck
2003 (J.)
O037236
27. Machniewicz Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
Brak
28. Machniewicz Ewa Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
Brak
29. Pałosz Hela Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
30. Pierzchlewicz Katarzyna N
2002 (J.)
brak
31. Pięta Kinga Płockie Centrum Zooterapii
2005 (JM.)
Brak
32. Ratajska Gabriela KJ Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O036019
33. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2003 (J.)
O035482
34. Rudaś Julita Brak Przynależności Klubowej
S
brak
35. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
36. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
37. Wytrykowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O049769
38. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
39. Zdzieszyński Jakub Stajnia Agmaja
2003 (J.)
Brak
40. Zielińska Maja Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
41. Źółkowska Weronika Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2008 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

AJSZA KUC NIEMIECKI POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
Brak 528210002404833
2.

14

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
3.

25

ANRI MARIELLA KUC WALIJSKI GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 cm F: Boston Braveheart
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
K025128 826046020155322
4.

49

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
brak
5.

55

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
6.

35

ARKADA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/163 F: Grawello Z
M: Atena
Brak POL 009 60 00146 04
7.

32

BEAUTIFULL LADY Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: BY CERA D'ICK
M: Waikiki (Corland)
K027791 056015Z55686515
8.

30

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
9.

27

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz ciemnogniada/. F: Caretino/Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
K016875 DE421000423009 106HG54
10.

18

DETALISTKA FOLBLUT POL 2008 Klacz gniada/165 F: Aramus
M: Daraga
brak POL080000005873
11.

50

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada/- F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
K021590 528003000809008
12.

31

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Stilios
M: Darubina
K021731
13.

15

DOKITA KWPN NED 28.06.2008 Klacz gniada/168 F: Plain's Liberator
M: Wimana
Brak
14.

37

DŻAGAS MAŁOPOLSKA POL 2012 Ogier gniada/170 F: SZKRAB
M: DŻAGA
brak 616006690016612
15.

46

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
K018994 528003200911549
16.

42

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
K005344 POL009660075099
17.

20

EPSON MK . POL 2014 Wałach gniada/. F: Marino
M: Electra MK / Avero
K026814 616009600086214
18.

56

EQUEENPASSION LAVITA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372
M: Millcroft Lyra
K025127 826046020168643
19.

5

ERA KOŃ MAŁY POL 2001 Klacz gniada/mk:152 F: nn
M: nn
brak POL 999 66 07320 01
20.

9

FARAMIR TRAKEŃSKA POL 2009 Wałach gniada/166 F: Aktyw
M: Falka
K016959 POL732010048009
21.

45

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
22.

53

FLORYDA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine / Guidam
M: Febrina / Casmir Z
K028196 616009670080914
23.

7

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695
24.

54

GALOPADA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
25.

16

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
K020127
26.

62

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
27.

52

HIGH BOOTS D'IVE Z Z BEL 2015 Ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Delilah d'Ive Z / Darco
K028197 056015Z55762715
28.

51

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
K018491 616009660841211
29.

47

IKE KUC POL 2015 Klacz siwa/kuc:147 F: Falk
M: Impressa
brak brak
30.

33

JARIGO V SP POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: D’CIN CIN PG
M: Jordania
brak brak
31.

29

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
32.

44

KASTOR SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Epos/
M: Karniola/
brak
33.

13

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
34.

57

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 Wałach gniada/mk:156 F: Durango VDL
M: Gouvernante De Span
brak 528003201508978
35.

28

KORD TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach siwa/163 F: Aktyw
M: Kocanka
- POL 732 01 00513 10
36.

41

LEEMCULEHOEVE'S LUCAS (LUKAS) KUC WALIJSKI POL 2016 Ogier inna/kuc:137 F: Albrecht's hoeve maikel
M: Leemculehoeve's daphne
Brak Brak
37.

11

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
38.

40

LITTLE LADY HANNOVERANER POL 2005 Klacz siwa/mk:154 F: Litas - Star
M: Gesche
Brak
39.

39

LOTAR HAFLINGER POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
brak
40.

38

MARKIZ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa/167 F: Cajero
M: Mylady
- 616009640116807
41.

24

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
42.

6

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
43.

48

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
K025550 616009610071812
44.

61

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
45.

21

PANTONINA SP POL 2009 Klacz izabelowata/170 F: Vandamme
M: Partita
K016417 -
46.

36

PARAMETR WIELKOPOLSKA POL 2015 Ogier kara/170 cm F: ELOQUENT
M: PARODIA
brak 616007600198615
47.

10

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
48.

59

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
49.

23

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
50.

26

REPLAY 31 Deutsches Reitpony GER 2008 Wałach gniada/kuc:148 cm F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 DE 435350177508 DE 435350177508
51.

58

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
K007396
52.

60

VELCO SITTE SBS POL 2005 Wałach gniada/165 F: Parco
M: Insel sitte
Brak Paszport
53.

22

WALFLEY AA SP POL 2016 Wałach gniada/165 F: -
M: -
- -
54.

17

WALKIRIA KUC POL 2014 Klacz gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak
55.

34

WARTA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena / Dżentelmen
K028128 -
56.

43

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
brak
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
150
150
SUM:
300.00
Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
150
200
350
SUM:
700.00
Janiszewska Gabriela ŁKJ
100
SUM:
100.00
Krajewska Nikola KJ SO Łąck
100
SUM:
100.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
200
300
SUM:
500.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
300
400
350
200
200
SUM:
1450.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
150
SUM:
250.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2020-02-15
8
2020-02-15
5
2020-02-16
3
150
2020-02-16
5
2020-02-15
7
2020-02-15
12
2020-02-16
2
150
2020-02-16
8
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2020-02-15
11
2020-02-15
12
Boraczewska Wiktoria
JKS u Robsonów
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
2020-02-16
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2020-02-15
10
2020-02-15
5
2020-02-16
10
2020-02-16
2020-02-15
11
2020-02-15
13
2020-02-16
4
2020-02-16
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (16)
2020-02-15
2020-02-15
2
2020-02-15
9
2020-02-15
1
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2020-02-15
8
2020-02-15
9
2020-02-16
5
2020-02-16
10
Darul Maria
KJ w Zagórowie
PALEGRO (61)
2020-02-16
2020-02-16
2020-02-16
2020-02-16
Galanciak Roksana
KJ Champion
KORD (28)
2020-02-15
2020-02-15
10
2020-02-16
7
2020-02-16
2020-02-16
6
Garstka Dariusz
SO w Łącku
2020-02-15
1
2020-02-15
2020-02-16
3
2020-02-16
DŻAGAS (37)
2020-02-15
2020-02-15
3
2020-02-16
6
2020-02-16
Gorsiak Julia
-
MARKIZ (38)
2020-02-15
1
2020-02-15
2020-02-16
5
2020-02-15
6
2020-02-16
Górska Aleksandra
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
ERA (5)
2020-02-16
1
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-02-16
2020-02-15
2020-02-15
7
2020-02-16
7
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-02-16
2020-02-16
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
2020-02-15
3
150
2020-02-15
3
2020-02-16
2
200
2020-02-16
1
350
Janiszewska Gabriela
ŁKJ
2020-02-15
7
2020-02-15
10
2020-02-15
2020-02-16
2020-02-16
2020-02-15
4
100
2020-02-15
6
2020-02-16
2020-02-16
Janiszewska Lena
ŁKJ
2020-02-15
1
2020-02-15
9
2020-02-16
1
2020-02-16
7
2020-02-15
1
2020-02-15
4
2020-02-16
2
2020-02-16
Jasnowska Lena
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (10)
2020-02-16
2020-02-16
Jaworski Wiktor
SJ Bałałajka
2020-02-15
7
2020-02-15
9
Jończyk Amelia
bpk
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
6
2020-02-16
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WARTA (34)
2020-02-15
2
2020-02-15
12
2020-02-16
3
2020-02-16
7
ARKADA (35)
2020-02-15
4
2020-02-15
8
2020-02-16
1
2020-02-16
3
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2020-02-16
7
2020-02-16
2020-02-16
4
2020-02-16
6
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (42)
2020-02-15
3
2020-02-15
1
2020-02-16
4
2020-02-16
2020-02-16
3
100
WOKSANA (43)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
2020-02-16
2
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2020-02-15
9
2020-02-16
8
2020-02-16
11
ARAFAT (55)
2020-02-15
2
200
2020-02-15
4
2020-02-16
1
300
2020-02-16
4
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2020-02-15
1
300
2020-02-15
1
400
2020-02-16
6
2020-02-16
1
350
2020-02-15
1
2020-02-15
1
200
2020-02-16
1
200
2020-02-16
9
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-02-15
2
2020-02-15
3
100
2020-02-16
6
FLORYDA (53)
2020-02-15
2
150
2020-02-15
6
2020-02-16
5
Kubisiak Wiktoria
KJ Łąck
KASTOR (44)
2020-02-15
8
2020-02-16
4
Machniewicz Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
2020-02-16
2020-02-16
Machniewicz Ewa
Łódzki Klub Jeździecki
2020-02-15
8
2020-02-15
7
2020-02-16
8
2020-02-16
2020-02-15
1
2020-02-15
7
2020-02-16
4
2020-02-16
4
Pałosz Hela
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
AJSZA (12)
2020-02-16
4
2020-02-16
1
Pierzchlewicz Katarzyna
N
2020-02-15
1
2020-02-15
5
Pięta Kinga
Płockie Centrum Zooterapii
LOTAR (39)
2020-02-16
1
2020-02-16
1
Ratajska Gabriela
KJ Strzała Krubiczew
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
7
2020-02-16
2
Romanowicz Andżelika
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
DISNEY (31)
2020-02-16
2020-02-16
Rudaś Julita
Brak Przynależności Klubowej
ERA (5)
2020-02-16
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-02-15
4
50
2020-02-15
5
2020-02-16
4
2020-02-16
6
2020-02-15
1
2020-02-15
10
2020-02-16
7
2020-02-16
7
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2020-02-15
5
2020-02-15
2020-02-16
2020-02-16
Wytrykowska Aleksandra
bpk
GAJA (7)
2020-02-15
6
2020-02-15
2
2020-02-16
1
2020-02-16
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (45)
2020-02-15
10
2020-02-15
2
300
2020-02-16
9
2020-02-16
3
ENRICO (46)
2020-02-15
6
2020-02-15
11
2020-02-16
1
2020-02-16
7
Zdzieszyński Jakub
Stajnia Agmaja
DOKITA (15)
2020-02-16
5
2020-02-16
10
Zielińska Maja
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-02-15
9
2020-02-15
2020-02-16
5
2020-02-16
Źółkowska Weronika
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
IKE (47)
2020-02-15
1
2020-02-15

Number of Riders: 41

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 3 750.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl