Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
170 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:58
2020-06-17 18:28:20
Dominika Falkowska GALAKTYKA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
169 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:53
2020-06-17 15:16:22
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:51
2020-06-17 13:10:21
Oliwia Dura PESTKA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
167 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:48
2020-06-17 13:10:02
Oliwia Dura TOFFI
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
166 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:46
2020-06-17 13:04:25
Marcin Olszewski JET
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
165 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:43
2020-06-17 13:01:16
Marcin Olszewski SOLARIS
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
164 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:41
2020-06-17 12:56:01
Marcin Olszewski DON REVERDY C
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
163 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:39
2020-06-17 12:01:25
Liliana Tabaka HARA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
162 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:37
2020-06-17 11:39:37
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
161 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:35
2020-06-17 11:36:40
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:35:32
2020-06-17 10:13:05
Zuzanna Gniazdowska AZALIA Z DWORU
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
159 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:27:44
2020-06-16 22:14:51
Mikołaj Bajan CHASSPLEEN FLAMINGO Z
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:27:40
2020-06-16 22:08:23
Mikołaj Bajan FLORE DE LAUME
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:59
2020-06-16 22:07:31
Mikołaj Bajan D-DAY DE TIJI Z
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
156 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:58
2020-06-16 22:06:56
Jacek Zagor QUILANO V/H MAARLO
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
155 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:55
2020-06-16 22:06:30
Jacek Zagor KILIMAN SITTE
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
154 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:55
2020-06-16 22:06:04
Jacek Zagor JACQUART DU SEIGNEUR
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:52
2020-06-16 21:33:40
Grzegorz Psiuk CORMINT'S LADY
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:51
2020-06-16 21:05:09
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 2x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
151 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:44
2020-06-16 20:54:21
Zofia Klunder DEWALDO
  • 2x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
150 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:44
2020-06-16 20:48:46
Antonia Chylińska DINGO
  • 2x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
149 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:43
2020-06-16 20:47:22
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:42
2020-06-16 20:43:56
Aneta Borowska ROXETTE
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
147 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:26:49
2020-06-16 19:00:54
Ewa Babiarz KARBON
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:19:19
2020-06-16 17:23:01
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
145 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:57
2020-06-16 17:14:04
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:54
2020-06-16 16:10:49
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:50
2020-06-16 15:08:03
Lena Mianowana TIN LADEN
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:46
2020-06-16 15:07:42
Antonina Hoffmann BERGS 10-06
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
141 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:43
2020-06-16 14:25:42
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:41
2020-06-16 14:03:27
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:39
2020-06-16 09:58:22
Wiktoria Widzińska DOMENA
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:36
2020-06-16 09:48:12
Oliwia Recław BAJKA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:34
2020-06-16 09:45:59
Zosia Bartkowiak PERŁA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:31
2020-06-16 09:43:38
Zosia Kołodziej BAJKA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:26
2020-06-16 09:16:50
Agata Kołaczyk CARINO O
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:23
2020-06-16 09:15:49
Magdalena Ćwik CARINO O
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:21
2020-06-16 09:12:36
Agata Kołaczyk GORAN
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:17
2020-06-16 09:12:09
Iga Ciszewska STAYERHOF'S RUFINA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:25:14
2020-06-16 09:11:35
Emilia Pilarska KRETA
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:11:46
2020-06-16 06:36:12
Wiktoria Szwed SAMURAJ
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:11:43
2020-06-16 01:11:15
Oliwier Kućma PERŁA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:11:39
2020-06-15 23:34:46
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:11:36
2020-06-15 23:33:59
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:11:01
2020-06-15 23:04:19
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:50
2020-06-15 23:03:12
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:39
2020-06-15 22:20:57
Magdalena Olkuśnik ALFA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:25
2020-06-15 17:40:03
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:24
2020-06-15 17:34:35
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:19
2020-06-15 16:53:30
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:17
2020-06-15 16:50:25
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:16
2020-06-15 16:18:28
Maria Sternicka FUNIA
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:11
2020-06-15 16:05:11
Natalia Jagielska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:10
2020-06-15 15:09:49
Maria Baranowicz MARINA
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:08
2020-06-15 15:05:12
Carmen Itterman MARINA
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:06
2020-06-15 15:03:17
Oliwia Białkowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:04
2020-06-15 12:01:06
Barbara Cieszyńska CZARNA MAMBA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:54
2020-06-15 11:57:54
Julia Putz DORCIA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:53
2020-06-15 11:55:34
Wiktoria Kłosowska TANGO
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:51
2020-06-15 11:54:39
Julia Malinowska RAMBO
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:48
2020-06-15 11:52:56
Anna Walkiewicz DAMA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:46
2020-06-15 11:51:48
Martyna Jaroszyńska DUMNA
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:44
2020-06-15 11:50:26
Maja Psiuk LUNA
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:37
2020-06-15 11:23:33
Zofia Teper EMIR
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:34
2020-06-15 11:21:15
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 18:05:53
2020-06-15 10:59:09
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 18:05:51
2020-06-15 10:58:34
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 18:05:48
2020-06-15 10:57:24
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 18:05:46
2020-06-15 09:59:13
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 18:05:40
2020-06-15 08:42:10
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:13
2020-06-15 07:30:04
Zofia Krzeszewska BESAR
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:17
2020-06-15 07:29:32
Zofia Krzeszewska LAYLA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:20
2020-06-15 07:28:53
Barbara Jasińska LACLIMA
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:23
2020-06-14 16:56:21
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:27
2020-06-14 16:56:01
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:31
2020-06-14 16:47:16
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:36
2020-06-14 16:44:05
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:44
2020-06-14 15:48:45
Maria Wilczak HULTAJ
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:47
2020-06-14 15:44:54
Łucja Wilczak HONESTY
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:33:52
2020-06-14 15:00:49
Anastazja Głowska AMKA
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:30
2020-06-14 14:43:37
Oliwia Lisiecka KOLORADO
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:00
2020-06-14 14:43:14
Zofia Białkowska HOLLY
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:04
2020-06-14 14:16:17
Natalia Łąkowska BAJADERA
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:07
2020-06-14 14:09:29
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:11
2020-06-14 14:08:00
Rafał Perlikowski GINEWRA
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:14
2020-06-14 14:07:29
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:17
2020-06-14 14:07:07
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:21
2020-06-14 14:06:51
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:25
2020-06-14 14:06:31
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:28
2020-06-14 14:05:58
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:32
2020-06-14 10:02:22
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:35
2020-06-14 09:42:19
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 07:34:38
2020-06-14 09:29:47
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:36:40
2020-06-14 07:36:40
Aleksandra Chojnacka EMBASSY RA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:23
2020-06-14 00:04:13
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:25
2020-06-13 22:56:59
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:28
2020-06-13 22:54:33
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:31
2020-06-13 21:40:18
Justyna Łopato WALTER
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:35
2020-06-13 21:24:10
Justyna Łopato CAMPO
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:38
2020-06-13 20:39:38
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:41
2020-06-13 20:39:17
Joanna Kopania SOFKA
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:44
2020-06-13 19:22:08
Marta Józefowicz DON CICCIO
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:48
2020-06-13 15:16:34
Marta Birk FAVORINOS S
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:51
2020-06-13 15:16:09
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:54
2020-06-13 14:22:14
Oliwia Wierzbowska CHICHA MINT
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:29:57
2020-06-13 14:21:46
Oliwia Wierzbowska CHALONO DMEERS Z
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 10:57:08
2020-06-13 09:54:00
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 10:57:10
2020-06-12 20:58:49
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 10:57:13
2020-06-12 19:09:30
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:22
2020-06-11 21:04:25
Julia Brand LA PINK
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 08:00:44
2020-06-11 20:56:38
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 08:00:45
2020-06-11 19:33:15
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 08:00:49
2020-06-11 11:45:26
Katarzyna Skotarska PINKI
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 08:00:51
2020-06-11 11:45:00
Michalina Paluszkiewicz LIZA
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 08:00:52
2020-06-11 11:44:22
Wiktoria Gromowska ARES
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 08:00:54
2020-06-11 11:43:25
Zuzanna Baranowska PRADA
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:46:40
2020-06-10 19:58:34
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:46:42
2020-06-10 19:58:05
Amelia Górnicka FESTA
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:46:45
2020-06-10 19:57:39
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:46:48
2020-06-10 19:57:07
Aleksandra Lauk CARROSSO AK
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:46:51
2020-06-10 19:55:41
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:46:54
2020-06-10 19:55:10
Kornelia Górnicka WALENCJA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:46:56
2020-06-10 19:54:32
Amelia Górnicka BUCEFAL
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:46:59
2020-06-10 19:51:36
Weronika Kamińska JUBEL
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:47:02
2020-06-10 14:38:26
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:47:05
2020-06-10 11:33:14
Maria Kozłowska BEL ESPRIT
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:47:08
2020-06-09 21:38:32
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:17
2020-06-09 19:00:35
Lena Tokarz HIPOLIT
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:21
2020-06-09 18:51:26
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:24
2020-06-09 18:42:52
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:28
2020-06-09 14:21:36
Olga Chodkiewicz-Polska CONCORDIA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:31
2020-06-09 14:05:52
Daniel Zieliński QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:34
2020-06-09 14:05:01
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:37
2020-06-09 13:45:56
Dominika Gawlik SPARTAKUS
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:40
2020-06-09 13:45:03
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:43
2020-06-09 13:13:44
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:46
2020-06-09 13:12:59
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:49
2020-06-09 10:03:41
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:04:52
2020-06-09 10:02:56
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 08:34:35
2020-06-08 19:56:49
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 18:24:14
2020-06-08 11:05:11
Barbara Hermanowska AUDREY
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 18:24:18
2020-06-08 11:04:49
Justyna Łopato AUDREY
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:09:26
2020-06-08 09:11:54
Daria Olech SAMURAJ
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:09:28
2020-06-08 09:06:25
Daria Olech BĄBELEK
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:09:33
2020-06-07 22:18:22
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:09:36
2020-06-07 20:11:40
Justyna Łopato MACHORKA
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:09:39
2020-06-07 20:01:57
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:09:43
2020-06-07 19:59:21
Justyna Łopato GINGER 827
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:09:46
2020-06-07 19:57:41
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:09:49
2020-06-07 18:54:55
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:19:15
2020-06-07 18:48:58
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:19:12
2020-06-07 18:48:43
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:10:00
2020-06-07 11:58:08
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:02:17
2020-06-06 09:39:24
Martyna Grochowska PUMA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:02:19
2020-06-05 22:49:27
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:02:21
2020-06-05 22:23:27
Lena Płoszaj PROBUS
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:15
2020-06-05 22:18:50
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:02:30
2020-06-05 21:07:11
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:02:33
2020-06-05 21:06:55
Grzegorz Psiuk KYARA BEAU-ODETTE B
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:02:36
2020-06-05 21:06:03
Grzegorz Psiuk SIR DIARADO
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:02:39
2020-06-05 20:51:10
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:02:42
2020-06-05 20:50:56
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:02:45
2020-06-05 20:50:40
Grzegorz Psiuk CANNABIS DE LUX
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:26:43
2020-06-04 21:55:41
Kamila Pabian CLOSTERKELLER
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:26:46
2020-06-04 10:53:22
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:26:50
2020-06-03 15:36:18
Aneta Olędzka-Dalbiak MISTER CANTERO
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:26:52
2020-06-03 15:33:37
Oliwia Dalbiak CALETTO DE REVEL
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:26:53
2020-06-02 20:18:22
Milena Małecka LEMONIADA
  • 2x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:26:56
2020-06-01 19:56:31
Weronika Skwarczyńska KASJER
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:26:57
2020-06-01 19:55:35
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
2. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (JM.)
O056367
3. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
4. Baranowicz Maria KJ Cavallino
2010 (Mł.)
Brak
5. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
6. Baranowska Zuzanna BPK kuj-pom
S
brak
7. Bartkowiak Zosia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
Brak
8. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
Brak
9. Białkowska Zofia KJ Cavallino
2005 (JM.)
Brak
10. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
11. Borowska Aneta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
12. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
13. Brodzińska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
brak
14. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
15. Bruzdowska Karolina bpk
2004 (J.)
brak
16. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
17. Chodkiewicz-Polska Olga SK Olimpia
S
Brak
18. Chojnacka Aleksandra MUKS Bielice
S
O019178
19. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
20. Cieszyńska Barbara Kj Dilmar
S
Brak
21. Ciszewska Iga Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (Mł.)
O058308
22. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
23. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
24. Dalbiak Oliwia KJ DILMAR
2006 (JM.)
brak
25. Drewka Viktoria Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
2004 (J.)
Brak
26. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
27. Dura Oliwia Brak
2005 (JM.)
Brak
28. Falkowska Dominika Bpk
2004 (J.)
Brak
29. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
30. Gawlik Dominika KJ Agrofood SA Grabowiec
1999 (MJ.)
O021882
31. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
32. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
33. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
34. Głowska Anastazja -
2005 (JM.)
O057136
35. Gniazdowska Zuzanna Bpk
2001 (MJ.)
O053954
36. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
37. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
38. Górnicka Kornelia BKS Klos Budzyn
S
O047118
39. Grochowska Martyna Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
Brak
40. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (MJ.)
0039663
41. Hermanowska Barbara Brak
S
Brak
42. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
43. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (JM.)
Brak
44. Itterman Carmen KJ Cavallino
2010 (Mł.)
Brak
45. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
46. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
47. Jagielska Natalia KJ Cavallino
2007 (JM.)
Brak
48. Jaroszyńska Martyna KJ Dilmar
2006 (JM.)
Brak
49. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (J.)
O037939
50. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042012
51. Joppek Pola Tonina Sopocki KJ
2006 (JM.)
O058951
52. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
53. Kamińska Weronika Klos budzyn
2009 (Mł.)
None
54. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
55. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
56. Klimkiewicz Oliwia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
57. Klunder Zofia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
58. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
Brak
59. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
O037464
60. Kołodziej Zosia Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
2004 (J.)
brak
61. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
62. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
63. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
O043739
64. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
65. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (J.)
O035241
66. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
67. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
68. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
69. Kućma Oliwier Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
Brak
70. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
71. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
72. Laskowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
0039114
73. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (J.)
O026920
74. Lauk Aleksandra Budzyński KS Kłos
S
O002251
75. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
76. Lisiecka Oliwia KJ Cavallino
2006 (JM.)
Brak
77. Łąkowska Natalia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
1999 (MJ.)
LZRWZJ/462/20
78. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
79. Łopato Justyna KJ Dilmar
S
O019289
80. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
81. Malinowska Julia Kj Dilmar
2006 (JM.)
Brak
82. Małecka Milena Brak
2007 (JM.)
Brak
Brak
83. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
84. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
S
O022133
85. Mianowana Lena Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
brak
86. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
87. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
88. Olędzka-Dalbiak Aneta KJ DILMAR
S
brak
89. Olesińska Milena Niezrzeszony
S
Brak
90. Olkuśnik Magdalena Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
0009289
91. Olszanowski Daniel Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
92. Olszewski Marcin Dom Koni Lazar
S
brak
93. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
94. Paluszkiewicz Michalina BPK kuj-pom
2003 (J.)
brak
95. Parokhina Tamara Gminny KJ Bogucin
2003 (J.)
O055005
96. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
97. Pilarska Emilia Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
brak
98. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
99. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
100. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
101. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
102. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
103. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
104. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
0001094
105. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
106. Putz Julia KJ Dilmar
2004 (J.)
Brak
107. Recław Oliwia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2004 (J.)
Brak
108. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
109. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
110. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
111. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
S
0023661
112. Skotarska Katarzyna BPK kuj-pom
2003 (J.)
brak
113. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
114. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
115. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
116. Sternicka Maria Stajnia Grążawy
2009 (Mł.)
brak
117. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
118. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
119. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
120. Szwed Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
121. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
122. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
123. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
124. Tokarz Lena Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
125. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
126. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
127. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
128. Walkiewicz Anna KJ DILMAR
2006 (JM.)
Brak
129. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
130. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
131. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
132. Wilczak Łucja KJ Cavallino
2006 (JM.)
Brak
133. Wilczak Maria KJ Cavallino
2007 (JM.)
Brak
134. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
135. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
136. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
137. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
138. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (Mł.)
O054838
139. Zieliński Daniel kj stajnia jarużyn
S
brak
140. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

120

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
2.

142

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: koleś
M: Aronia
brak 616013520020916
3.

109

AMKA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/- F: Polonez
M: Aparycja
K029300 616007610012414
4.

82

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
5.

53

AUDREY SP POL 2009 Klacz siwa/158 F: Rhytmus S
M: American Beauty
K023152 616 009 66 11290 09
6.

87

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
K024016 616009520043109
7.

178

AZALIA Z DWORU NN POL 2011 klacz gniada/mk:150 F: NN
M: NN
Brak 616 999 67 01256 11
8.

45

BĄBELEK KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:135 F: Hertz
M: Bonduela
Brak 616 013 52 00313 16
9.

111

BAJADERA SP POL 2004 klacz gniada/173 F: Czarownik
M: Bamtivia
LKRWZJ/700/20 616009540003604
10.

154

BAJKA SP POL 2008 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
Brak 616999611616304
11.

57

BALTICA KUC POL 2016 klacz inna/kuc:147 F: FALK
M: KARINA MW
K029218 616013520071716
12.

143

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
13.

76

BEL ESPRIT SP POL 2010 Wałach gniada/173 F: Barbur
M: Bataria
K020767 616009610175910
14.

158

BERGS 10-06 KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:135 F: Kuc
M: Kuc
Brak 0000000
15.

100

BESAR WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Kalmet / Caretino K
M: Belinda / My Will
K027779 616007610080011
16.

156

BILKA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:137 F: Ilco f
M: Biest
Brak 013610058305
17.

124

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
18.

180

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
19.

86

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
20.

73

BUCEFAL . GER . gelding bay/kuc:. F: .
M: .
. .
21.

30

CALETTO DE REVEL OLDENBURG POL 2013 Wałach ciemnogniada/176 F: Julio
M: Paduas Blume
brak DE418180277013
22.

127

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
brak 616009610134912
23.

91

CAMPO . POL 2015 wałach gniada/. F: .
M: .
brak DE431314007115
24.

43

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
25.

67

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
26.

10

CARILO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
27.

152

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus/Numero Uno
M: Cyfra/ Vandamme
brak 616009610017715
28.

162

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
29.

70

CARROSSO AK . POL . gelding chestnut/. F: .
M: .
. .
30.

115

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
K020313 616009540145210
31.

34

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
32.

98

CHALONO DMEERS Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Wałach gniada/167 F: Chellsini Z
M: Urlando / Concorde
brak brak
33.

177

CHASSPLEEN FLAMINGO Z ZANGERSHEIDE FRA 2015 wałach siwa/170 F: Cardento
M: Republica / Dollar du Mupier
brak 25000115221006C
34.

97

CHICHA MINT BRAK GER 2015 Klacz gniada/170 F: brak
M: brak
brak brak
35.

27

CLOSTERKELLER SP POL 2016 Wałach gniada/XXX F: Corde Star
M: Cenna
brak 616009530027416
36.

63

COLETTO Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach siwa/mk:157cm F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
Brak DE418181071413
37.

51

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
38.

58

CONCORDIA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak 616009610068315
39.

9

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
K026045 DE456570294409
40.

171

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
brak de 431312309415
41.

69

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
42.

71

COSTA SERENA . POL . Mare bay/kuc:. F: .
M: .
. .
43.

25

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Crearway
M: L-Cassina I
K025683 703648
44.

42

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
45.

123

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
46.

46

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
K014315
47.

135

CZARNA MAMBA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
48.

175

D-DAY DE TIJI Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/172 F: Don't Touch Tiji Hero
M: Air Jordania Z / Air Jordan Z
K029412 056015Z55841316
49.

131

DAMA SP POL 2005 Klacz srokata/150 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
50.

168

DEWALDO KUC POL 2010 Wałach bułana/kuc:130 F: Nord
M: Dratwa
brak
51.

161

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
52.

167

DINGO TYP KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:100 F: NN
M: NN
brak
53.

155

DOMENA SP POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Bolshoi /
M: Doba /
K028684 616007610172811
54.

94

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
55.

182

DON REVERDY C SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: If Du Reverdy /
M: Dumka /
brak -
56.

134

DORCIA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
57.

32

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
K026806 POL 007 52 00609 06
58.

96

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
59.

166

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
KO17093 POL013670148308
60.

77

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
61.

130

DUMNA NN POL 2005 Klacz inna/mk:150 F: NN
M: Nn
Brak Xxx
62.

145

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
63.

99

EMBASSY RA HAN GER 2016 ogier kasztanowata/168 F: Escudo han
M: Romina Rosse baw/ Legal Legend xx
64.

128

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
BRAK 616009520111910
65.

114

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
K012969 POL007611510404
66.

75

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
K023983 056015Z55508213
67.

112

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
68.

95

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Faworytka S sp/ Johnny Boy II SF
K026803 616009520036715
69.

140

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulosuse
K020803 528003201010624
70.

68

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
71.

28

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
72.

176

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 Klacz skarogniada/165 F: Canturo
M: Perle de Laume / Galion de Laume
brak 25000115230043E
73.

138

FUNIA Koń Typ Prymitywny POL 2000 Klacz siwa/kuc:140 F: Nn
M: Nn
brak POL999530043500
74.

186

GALAKTYKA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Taxis / Orkisz
M: Grecja / Arcygraf
K023718 616007610102911
75.

113

GINEWRA WLKP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Connor
M: Gaja / Carry Son
brak 000000
76.

49

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
K015271 DE421000201507
77.

64

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
78.

139

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
79.

151

GORAN SP POL 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Ramadan
M: Godella/Luron
K014381 brak
80.

48

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
81.

84

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
82.

181

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K025911 616999520166506
83.

164

HARLEY PJT SP POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Santiego / Saint Cloud
M: Harfa / Alek
K028617 616009520045913
84.

78

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
85.

103

HIOYALINE KWPN NED 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/ Carthago
M: Ioyaline / Waterman
K027704 985170002296554
86.

55

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
K019548 POL 013 61 01170 05
87.

117

HIROCCO KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Zirocco Blue
M: Goodtimes
Brak 0
88.

7

HISZPAN SP POL 2003 Wałach gniada F: Diades
M: Hangara
brak POL009611244003
89.

144

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
90.

110

HOLLY SP POL 2013 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
91.

108

HONESTY SP POL 2016 klacz kasztanowata/- F: -
M: -
Brak -
92.

107

HULTAJ KUC POL 2015 wałach myszata/kuc:- F: -
M: -
- -
93.

41

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
94.

172

JACQUART DU SEIGNEUR SBS BEL 2015 Ogier gniada/165 F: Boyfriend du Seigneur
M: Cibelle du Seigneur / Darco
brak 056007000J56389
95.

184

JET SP POL 2016 wałach gniada/167 F: If du Reverdy
M: Jata
brak 616009520045016
96.

160

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/174 F: Qumbal
M: Jamajka
K010873 POL009670056106
97.

74

JUBEL KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
brak
98.

60

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
99.

169

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
K012155 DE433330699802
100.

33

KASJER MŁP POL 2007 Wałach siwa/162 F: Paszkwil /
M: Kasa /
brak
101.

173

KILIMAN SITTE SBS BEL 2016 ogier siwa/173 F: Comme il Faut
M: Honolulu Sitte / Button Sitte
brak 056007000K57704
102.

105

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
K018945 616007610210710
103.

20

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
104.

66

KORIANDER VAN DORPERHEIDE B POL 2010 Wałach siwa/167 F: Y
M: Y
Brak 576%
105.

149

KRETA SP POL 2000 Klacz kara/mk:158 F: GAIDAR/GARDEZ
M: KORSYKA/KRATER
BRAK BRAK
106.

39

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN NED 2015 Klacz siwa/172 F: GAULTIER VDL
M: BEAU-ODETTE B
. 528003201506009
107.

119

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady Jump I
Brak 616009600245013
108.

14

LA PINK WIELKOPOLSKA POL 23.02.2006 Klacz kasztanowata/mk:156 F: Promyk
M: Roza
K029252 pol 007 52 01443 06
109.

102

LACLIMA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Socrates
M: Lady Grandi
K028894 POL009640093908
110.

54

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
K027486 005170062908
111.

21

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
112.

101

LAYLA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Quinto de B
M: Laclima
brak 616009610075915
113.

31

LEMONIADA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Czandor
M: Lozanna
Brak POL 009640052105
114.

52

LILIOM J KISS HUN POL 2015 Klacz siwa/173 F: Quito de baussy
M: Lenke
Hun K MF 152450120 Hun K mf 152450120
115.

81

LIZA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
116.

122

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616013670068215
117.

129

LUNA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:132 F: Barino
M: Paloma
Brak Brak
118.

36

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
119.

47

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Midas
M: Marihuana
brak 616009520042514
120.

146

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
121.

92

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
122.

137

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
123.

153

MARKIZ KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/123 F: Karlos II
M: Anapon Moonlight
Brak A0012086S
124.

118

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108
125.

106

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
126.

89

MATADOR TS POL 2014 Wałach gniada/168 F: Dantes / Diarado
M: Mihina / Haipus
K028823 704101
127.

157

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
128.

29

MISTER CANTERO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Cantero
M: Mirian
brak POL 007 61 01279 07
129.

170

MOKRA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:125 F: nieznany
M: nieznana
brak 616999610206914
130.

50

NAZIR SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Nektaryna
K024802 616009640073414
131.

125

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
132.

126

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
133.

85

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
134.

141

PEPE HANOWERSKA GER 2014 Wałach gniada/181 F: Pius Paccelli / Prestige Pilot
M: Quinta / Quasi Roi
K029298 brak
135.

147

PERŁA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:125 F: Plamek
M: Iza
Brak 616013610089913
136.

185

PESTKA NN POL 2013 klacz tarantowata/mk:154 F: NN
M: NN
Brak 616999610102213
137.

80

PINKI TYP KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
138.

83

PRADA WLKP POL 2010 klacz kara/156 F: REWIR I
M: POLONIA
brak 616007520110310
139.

104

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
K021289 61600764012208
140.

37

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Oset
M: Patrycja
brak 2642013
141.

56

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
142.

35

PUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz skarogniada/mk:158 F: Harper
M: Pamela
Brak 616007610103215
143.

59

QUIDAMS NOBLESSE WESTFALSKA POL 01.05.2004 Klacz kasztanowata/169 F: Quidams Rubin
M: brak
103IM53
144.

174

QUILANO V/H MAARLO BWP BEL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Quint vh Maarlo
M: Chi-Mara Z / Chellano Z
brak 056002W00316712
145.

132

RAMBO KUC FEL POL 2012 Wałach inna/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
146.

38

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
147.

116

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
Brak
148.

121

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
K014079 POL009610019708
149.

136

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
150.

165

ROXETTE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Farezzo B
M: Rakija
brak POL 616007520044816
151.

148

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach gniada/mk:152 F: NN
M: NN
brak A0009022SS
152.

44

SAMURAJ MAŁY KOŃ POL 2014 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
brak
153.

40

SIR DIARADO SP POL 2016 Wałach gniada/167 F: Diarado
M: Sharisma
K028761 616009600064116
154.

62

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
K010830 DE431310833406
155.

93

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Ormuz /
M: Sofia /
K023281 616009610105513
156.

183

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador
M: Sesil
brak 616009530208115
157.

79

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
158.

61

SPARTAKUS HAN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
K013485 DE431311302807
159.

150

STAYERHOF'S RUFINA KUC WALIJSKI NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
K007094
160.

179

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
161.

88

TAMARYSZEK . POL 2008 Wałach gniada/mk:144 F: GOLDEN DANCING
M: TORINA
K023949 013640081708
162.

133

TANGO KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:125 F: Timo
M: Shira
Brak Xxx
163.

159

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
Brak 0
164.

19

TOFFI NN POL 2004 Wałach gniada/mk:151 F: NN
M: NN
Brak 999520033294
165.

72

WALENCJA KUC POL 1111 Klacz siwa F: Pietrek
M: Wira
LKRWZJ/4637/17
166.

90

WALTER . POL . wałach gniada/. F: .
M: .
brak 616009610083516
167.

65

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K024077 616009640096609
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (56)
2020-06-20
2020-06-20
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (169)
2020-06-20
2020-06-20
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
Baranowicz Maria
KJ Cavallino
MARINA (137)
2020-06-20
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (144)
2020-06-20
2020-06-20
Baranowska Zuzanna
BPK kuj-pom
PRADA (83)
2020-06-20
2020-06-20
Bartkowiak Zosia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
PERŁA (147)
2020-06-20
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2020-06-20
Białkowska Zofia
KJ Cavallino
HOLLY (110)
2020-06-20
2020-06-20
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-06-20
2020-06-20
DRAHMA (96)
2020-06-20
2020-06-20
Borowska Aneta
Bez Przynależności Klubowej
ROXETTE (165)
2020-06-20
2020-06-20
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LA PINK (14)
2020-06-20
2020-06-20
Brodzińska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
MOKRA (170)
2020-06-20
2020-06-20
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (67)
2020-06-20
2020-06-20
Bruzdowska Karolina
bpk
2020-06-20
2020-06-20
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-06-20
2020-06-20
Chodkiewicz-Polska Olga
SK Olimpia
2020-06-20
2020-06-20
Chojnacka Aleksandra
MUKS Bielice
2020-06-20
2020-06-20
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2020-06-20
2020-06-20
DINGO (167)
2020-06-20
2020-06-20
Cieszyńska Barbara
Kj Dilmar
2020-06-20
2020-06-20
Ciszewska Iga
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2020-06-20
2020-06-20
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CARINO O (152)
2020-06-20
2020-06-20
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
2020-06-20
2020-06-20
Dalbiak Oliwia
KJ DILMAR
2020-06-20
2020-06-20
Drewka Viktoria
Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
BILKA (156)
2020-06-20
2020-06-20
MEDRESA (157)
2020-06-20
2020-06-20
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
FAMORKUS (112)
2020-06-20
2020-06-20
Dura Oliwia
Brak
TOFFI (19)
2020-06-20
2020-06-20
PESTKA (185)
2020-06-20
2020-06-20
Falkowska Dominika
Bpk
GALAKTYKA (186)
2020-06-20
2020-06-20
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-06-20
2020-06-20
Gawlik Dominika
KJ Agrofood SA Grabowiec
2020-06-20
2020-06-20
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-06-20
2020-06-20
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
ORENA (85)
2020-06-20
2020-06-20
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
2020-06-20
2020-06-20
Głowska Anastazja
-
AMKA (109)
2020-06-20
2020-06-20
Gniazdowska Zuzanna
Bpk
2020-06-20
2020-06-20
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2020-06-20
2020-06-20
CARILO (10)
2020-06-20
2020-06-20
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
FESTA (68)
2020-06-20
2020-06-20
BUCEFAL (73)
2020-06-20
2020-06-20
Górnicka Kornelia
BKS Klos Budzyn
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
Grochowska Martyna
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PUMA (35)
2020-06-20
2020-06-20
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
ARES (82)
2020-06-20
2020-06-20
Hermanowska Barbara
Brak
AUDREY (53)
2020-06-20