Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

DNI POLSKIEGO KONIA SPORTOWEGO.
JARUŻYN k. Bydgoszczy, 3-4.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 15:25:37
2020-10-02 15:25:37
Marcin Fąk NINTENDO
  • 1x 2/OG - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie ogiery
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:32:32
2020-09-29 13:32:32
Sebastian Zaborowski CONQUEROR
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:30:11
2020-09-29 13:30:11
Joanna Różewska CASEMIRO D
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:27:50
2020-09-29 13:27:50
Stado Ogierów Starogard Gdański MARSALIS
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:23:52
2020-09-29 13:23:52
Rafał Putz VILLARREAL
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:21:57
2020-09-29 13:21:57
Agnieszka Szymczak DARK SAMSON
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:19:49
2020-09-29 13:19:49
Aneta Tyma NORTENIO
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:15:36
2020-09-29 13:15:36
Joanna Rummel-Zubrycka DEAR SHADOW
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:12:47
2020-09-29 13:12:47
Renata Wójcik HA MOONLIGHT
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:10:12
2020-09-29 13:10:12
Krystian Ograbek UNIVERSE OK
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:07:49
2020-09-29 13:07:49
Marta Kwiatkowska KAD'OR IMPRESS
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:04:49
2020-09-29 13:04:49
Marcin Gerke KING HICKSTEAD G
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:02:57
2020-09-29 13:02:57
Andrzej Putinkowski SZAFIR WHITE
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:45:10
2020-09-29 13:01:04
Wiktor Natan Duda DIXIELAND
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:58:08
2020-09-29 12:58:08
Ferdynand Szczepaniak CARRY ON CASSINI SM
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:55:30
2020-09-29 12:55:30
Marcin Zając BULSARO
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:53:21
2020-09-29 12:53:21
Kazimierz Szyling FIRMINO
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:51:37
2020-09-29 12:51:37
Marcin Piperek CHEEROKEE MPIK
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:49:52
2020-09-29 12:49:52
Stanisław Jóźwiakowski COMAN D
  • 1x 8/OG-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki skokowe rocznika 2020
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:46:49
2020-09-29 12:46:49
Agata Błaszkiewicz DAMIRA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:43:35
2020-09-29 12:43:35
Marta Barzyk-Żywna BURZA KM
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:41:25
2020-09-29 12:41:25
Krzysztof Jedrzejewski KRIS QUIDAM J
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:39:29
2020-09-29 12:39:29
Andrzej Sobieraj KALYPSO
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:36:54
2020-09-29 12:36:54
Kamil Ogórek NIL'CHI GREENHILLS
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:33:57
2020-09-29 12:33:57
Katarzyna Olszanowska FORLANA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:31:49
2020-09-29 12:31:49
Andrzej Putinkowski KACABELLA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:30:02
2020-09-29 12:30:02
Sk Dobrzyniewo KEYNA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:28:02
2020-09-29 12:28:02
Wanda Fedec CASABLANCA IN BLACK
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:25:41
2020-09-29 12:25:41
Piotr Kulpa KAWALKADA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:23:09
2020-09-29 12:23:09
Małgorzata Różycka GRANDIOSSA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:21:00
2020-09-29 12:21:00
Dorota Zielinska FENOMENICA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:18:26
2020-09-29 12:18:26
Ferdynand Szczepaniak ZACONTINA SM
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:15:47
2020-09-29 12:15:47
Cezary Zawiślak BAILA MI
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:10:36
2020-09-29 12:10:36
Sk Dobrzyniewo FOSTERA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:07:14
2020-09-29 12:07:14
Marek Detmer FURIA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:04:26
2020-09-29 12:04:26
Hubert Szurik NO DOUBT S
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:02:03
2020-09-29 12:02:03
Maciej Kowalak CAFFE
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:56:49
2020-09-29 11:56:49
Stanisław Janik TIMISOARA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:53:05
2020-09-29 11:53:05
Małgorzata Różycka GREY STAR
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:49:52
2020-09-29 11:49:52
Rafał Putz PASADENA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:46:23
2020-09-29 11:46:23
Agnieszka Janus WILD WILD WEST
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:44:34
2020-09-29 11:44:34
Tomasz Bagniewski TULIA
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:40:40
2020-09-29 11:40:40
Sylwia Goc VALENTINA JG
  • 1x 7/KL-B - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki skokowe rocznika 2020
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:37:27
2020-09-29 11:37:27
Patrycja Szołdra UNITED GALAXY
  • 1x 6/OG-A - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2020
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:34:12
2020-09-29 11:34:12
Danuta Fąk NUNCHAKU
  • 1x 6/OG-A - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2020
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:31:35
2020-09-29 11:31:35
Stefan Wiluś DON DREAM VIL
  • 1x 6/OG-A - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2020
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:29:17
2020-09-29 11:29:17
Patrycja Szołdra ASENSIO
  • 1x 6/OG-A - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2020
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:27:14
2020-09-29 11:27:14
Joanna Kruk ARTE GLAMOUR
  • 1x 5/KL-A - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2020
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:24:46
2020-09-29 11:24:46
Krzysztof Leszczyński LA VITA E BELLA
  • 1x 5/KL-A - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2020
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:20:21
2020-09-29 11:20:21
Stefan Wiluś FRUTTI VIL
  • 1x 5/KL-A - 2020/PREMIOWANIA ŹREBIĄT - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2020
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:11:18
2020-09-29 11:11:18
Joanna Ciecholewska LORD CASTLE
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:09:07
2020-09-29 11:09:07
Joanna Ciecholewska ROCK STAR
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:00:58
2020-09-29 11:00:58
Zuzanna Golicka GRAND BOY
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:58:05
2020-09-29 10:58:05
Wiesława Pisarek DON MAGNUM
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:53:24
2020-09-29 10:53:24
Monika Laszuk LORETTO STAR
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:52:31
2020-09-29 10:52:31
Ferdynand Szczepaniak CASINO WHITE SM
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:43:11
2020-09-29 10:51:30
Wiktor Natan Duda NEGRESCO S
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:45:40
2020-09-29 10:45:40
Hubert Szurik COOLIO S
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:45:09
2020-09-29 10:45:09
Lucjan Dechnik ANDROID
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:44:29
2020-09-29 10:44:29
Sk Dobrzyniewo GRANDOS
  • 1x 4/OG - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie ogiery
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:42:50
2020-09-29 10:42:50
Aleksandra Kossakowska SYIA
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:40:38
2020-09-29 10:40:38
Aleksandra Rakowska LEOKADIA
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:38:57
2020-09-29 10:38:57
Renata Wójcik FERGIE S
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:37:49
2020-09-29 10:37:49
Adam Gałązka RASZA
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:36:02
2020-09-29 10:36:02
Dorota Zielinska ELIPSA
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:34:07
2020-09-29 10:34:07
Sk Dobrzyniewo KOLDIN
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:31:16
2020-09-29 10:31:16
Mariusz Szadziński ARVALLA
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:28:22
2020-09-29 10:28:22
Krzysztof Jedrzejewski GOJA J
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:25:50
2020-09-29 10:25:50
Adam Gałązka R-ROTIKA
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:24:57
2020-09-29 10:24:57
Mirosława Wiśniewska WHAT'S UP
  • 1x 3/KL - 3L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 3-letnie klacze
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:20:59
2020-09-29 10:20:59
Tomasz Goc VA BENE
  • 1x 2/OG - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie ogiery
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:19:55
2020-09-29 10:19:55
Michał Tomczuk CHARISMA T
  • 1x 2/OG - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie ogiery
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:18:37
2020-09-29 10:18:37
Hubert Szurik NOTTINGHAM S
  • 1x 2/OG - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie ogiery
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:17:02
2020-09-29 10:17:02
Agnieszka Janus WONDER BOY
  • 1x 2/OG - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie ogiery
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:15:23
2020-09-29 10:15:23
Tomasz Goc KOLOREDO
  • 1x 2/OG - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie ogiery
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:04:40
2020-09-29 10:04:40
Joanna Różewska SIR ZINEDINE
  • 1x 2/OG - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie ogiery
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:55:52
2020-09-29 09:55:52
Joanna Kępińska-Tomczuk MAKANO T
  • 1x 2/OG - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie ogiery
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:49:28
2020-09-29 09:49:28
Marcin Pęska ARABIKA
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:45:57
2020-09-29 09:45:57
Monika Jędrzejewska NATASHA VERMA
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:40:26
2020-09-29 09:40:26
Kamila Hamerlinska GOLDEN LADY
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:37:25
2020-09-29 09:37:25
Aleksandra Kossakowska DEVINA
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:33:15
2020-09-29 09:33:15
Artur Kiempa BESTIA
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:29:55
2020-09-29 09:29:55
Kamila Hamerlinska BARCELONA
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 12:49:16
2020-09-28 12:49:16
Krzysztof Leszczyński LORISS GRACE
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 12:48:14
2020-09-28 12:48:14
Agnieszka Strączek CELNA
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 12:43:52
2020-09-28 12:43:52
Andrzej Radzikowski DRAGONIA
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 12:39:36
2020-09-28 12:39:36
Andrzej Herrmann J'ADORE
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 12:33:39
2020-09-28 12:33:39
Stanisław Janik TIGRA
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 12:32:09
2020-09-28 12:32:09
Krzysztof Leszczyński GENEVA
  • 1x 1/KL - 2L/V KUJAWSKO-POMORSKI CZEMPIONAT UŻYTKOWY - 2-letnie klacze
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bagniewski Tomasz KPZHK
2. Barzyk-Żywna Marta Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O011287
3. Błaszkiewicz Agata KPZHK
0
4. Ciecholewska Joanna KPZHK
5. Dechnik Lucjan KPZHK
6. Detmer Marek KPZHK
7. Dobrzyniewo Sk KPZHK
brak
8. Duda Wiktor Natan KPZHK
brak
9. Fąk Danuta Klub Jeździecki Classic
S
O003361
10. Fąk Marcin KPZHK
2018 (Mł.)
brak
11. Fedec Wanda KPZHK
12. Gałązka Adam KPZHK
13. Gerke Marcin KPZHK
2018 (Mł.)
brak
14. Goc Sylwia Rancho Tomasz Goc
2018 (Mł.)
brak
15. Goc Tomasz KPZHK
2018 (Mł.)
brak
16. Golicka Zuzanna POL
2001 (MJ.)
10147278
17. Hamerlinska Kamila KPZHK
0
18. Herrmann Andrzej -
-
19. Janik Stanisław KPZHK
20. Janus Agnieszka KPZHK
21. Jędrzejewska Monika KPZHK
0
22. Jedrzejewski Krzysztof KPZHK
2018 (Mł.)
brak
23. Jóźwiakowski Stanisław KPZHK
0
24. Kępińska-Tomczuk Joanna KPZHK
S
brak
25. Kiempa Artur PomZHK
26. Kossakowska Aleksandra bpk
S
O043633
27. Kowalak Maciej
0
28. Kruk Joanna KPZHK
2018 (Mł.)
brak
29. Kulpa Piotr KPZHK
0
30. Kwiatkowska Marta KPZHK
0
31. Laszuk Monika KPZHK
32. Leszczyński Krzysztof KPZHK
33. Ogórek Kamil KPZHK
0
34. Ograbek Krystian .
S
brak
35. Olszanowska Katarzyna KPZHK
36. Pęska Marcin KPZHK
0
37. Piperek Marcin KPZHK
2018 (Mł.)
brak
38. Pisarek Wiesława KPZHK
0
39. Putinkowski Andrzej KPZHK
40. Putz Rafał KPZHK
41. Radzikowski Andrzej KPZHK
0
42. Rakowska Aleksandra KPZHK
43. Różewska Joanna ZHKWlkp
44. Różycka Małgorzata KPZHK
45. Rummel-Zubrycka Joanna KPZHK
0
46. Sobieraj Andrzej KPZHK
0
47. Starogard Gdański Stado Ogierów
0
48. Strączek Agnieszka KPZHK
0
49. Szadziński Mariusz KPZHK
0
50. Szczepaniak Ferdynand KPZHK
51. Szołdra Patrycja KPZHK
52. Szurik Hubert KPZHK
53. Szyling Kazimierz KPZHK
54. Szymczak Agnieszka KPZHK
0
55. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
56. Tyma Aneta KPZHK
0
57. Wiluś Stefan KPZHK
2018 (Mł.)
brak
58. Wiśniewska Mirosława KPZHK
59. Wójcik Renata KPZHK
60. Zaborowski Sebastian KPZHK
0
61. Zając Marcin
S
O002790
62. Zawiślak Cezary KPZHK
2018 (Mł.)
brak
63. Zielinska Dorota KPZHK
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

ANDROID SP POL 2017 Ogier gniada F: Castle Rock/ Clearway
M: Avena/ Grand de la Cour
616009520012017
2.

12

ARABIKA SP POL 2018 klacz ciemnogniada F: Colinero
M: Ameba/ Hebab
0 616009530125318
3.

3

ARTE GLAMOUR SP POL 2020 klacz skarogniada F: Glamourdale
M: Argentyna/ Romantiker
0 616009520048220
4.

23

ARVALLA SP POL 2017 klacz gniada F: Corvallo
M: Atena/ Sword
0 616009530188217
5.

4

ASENSIO SP POL 2020 ogier gniada F: Marc Cain
M: Armenia N/ Landor
0 616009520058220
6.

17

BAILA MI SP POL 2020 klacz gniada F: Denver
M: Brandy/ Rotmistrz
0 616009520037520
7.

7

BARCELONA WLKP POL 2018 klacz gniada F: Socrates
M: Bonasera/ Biskwit
0 616007610045918
8.

8

BESTIA SP POL 2018 klacz kasztanowata F: Colinero
M: Bogini/ Marcus
0 616009530036918
9.

34

BULSARO SP POL 2020 ogier kasztanowata F: Dan
M: Bella-Contendra/ Contender Son
0 616009520063420
10.

29

BURZA KM SP POL 2020 klacz gniada F: Quite Easy II
M: Bejra/ Franco
0 616009520027420
11.

13

CAFFE WLKP POL 2020 klacz F: Cassilio
M: Capriola/ Bolshoi
0
12.

35

CARRY ON CASSINI SM SP POL 2020 ogier siwa F: Diacontinus
M: Cantinera/ Cassini I
0 616009520059320
13.

22

CASABLANCA IN BLACK SP POL 2020 klacz kara F: Fabregas S
M: Chantal/ Caretello B
0 616009520050220
14.

47

CASEMIRO D SP POL 2020 ogier siwa F: Zinedine
M: Cordessa S/ Cordess
0 616009610035620
15.

34

CASINO WHITE SM SP POL 2017 Ogier siwa F: Hickstead White/ Hickstead
M: Cantinera/ Cassini I
616009520061417
16.

5

CELNA SP POL 2018 klacz srokata F: Larius Star
M: Celinka-MT/ Romeo
0 616009520026818
17.

18

CHARISMA T SP POL 2018 Ogier gniada/- F: JOYRIDE
M: CHARYZMA/MARAM
brak 616009520031518
18.

32

CHEEROKEE MPIK SP POL 2020 ogier gniada F: Balinsky
M: Clarin/ Cantanis
0 616009520066720
19.

31

COMAN D SP POL 2020 ogier gniada F: Zinedine
M: Cascadella/ Cascadello
0 616009610035320
20.

48

CONQUEROR SP POL 2020 ogier skarogniada F: Sandor
M: Całka/ Correro
0 616009610083920
21.

32

COOLIO S SP POL 2017 Ogier gniada F: Comilfo Plus Z/ Comme il Faut
M: Calvada S/ Calvados Z
616009520048717
22.

30

DAMIRA SP POL 2020 klacz ciemnogniada F: Sandor
M: Dalimana/ Don Corleone
0 616009520021420
23.

44

DARK SAMSON SP POL 2020 ogier gniada F: Santos
M: Dora/ Santiego
0 616009520032820
24.

42

DEAR SHADOW SP POL 2020 ogier kasztanowata F: Perfect de Coquere
M: Dakota/ Jakobin
0 616009520026920
25.

9

DEVINA SP POL 2018 klacz kara F: Magnum Vd Bisschop
M: Domena/ Bolshoi
0 616009610086118
26.

36

DIXIELAND SP POL 2020 ogier gniada F: Harley VDL
M: Diva/ Ekwador
0 616009520060620
27.

5

DON DREAM VIL SP POL 2020 ogier kasztanowata F: Don Luxury
M: Donwelta S
0 616009520003220
28.

36

DON MAGNUM WLKP POL 2017 ogier skarogniada F: Magnum Vd Bisschop
M: Doba/ Skuter
0 616007610059817
29.

4

DRAGONIA SP POL 2018 klacz gniada F: Galerius
M: Diamntina/ Rubin
6160009520031418
30.

25

ELIPSA SP POL 2017 Klacz kara F: Farezzo B/ Arezzo VDl
M: Evita - S/ Elvis
616009520056517
31.

19

FENOMENICA SP POL 2020 klacz siwa F: Diacontinus
M: Femme WV/ Wizzerd WV
0 616009520060720
32.

27

FERGIE S SP POL 2017 Klacz gniada F: George Z/ Kannan
M: Federica S/ Concert
616009520048417
33.

33

FIRMINO SP POL 2020 ogier gniada F: Comthago VDL
M: Federica S/ Concert
0 616009520012020
34.

25

FORLANA SP POL 2020 klacz siwa F: Islander (Ex ICI)
M: Figa/ Grand Amour
0 616009520058120
35.

16

FOSTERA WLKP POL 2020 klacz siwa F: Cornet De Semilly
M: Figa/ Bolshoi
0 616007610122820
36.

1

FRUTTI VIL SP POL 2020 klacz ciemnogniada F: Fürst Sav
M: Fonica S/ Concert
0 616009520003320
37.

15

FURIA SP POL 2020 klacz kasztanowata F: Comme L'etoile
M: Felicia/ Arezzo VDL
0 616009520049120
38.

1

GENEVA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: MJT NEVADOS S
M: GRACENTA/GRAF GRANNUS
brak 616009520070018
39.

22

GOJA J SP POL 2017 klacz siwa F: Castle Rock
M: Grace J./ Helanis
0 616009520048817
40.

10

GOLDEN LADY WLKP POL 2018 klacz gniada F: Socrates
M: Gawęda/ Armani
0 616007610045718
41.

37

GRAND BOY SP POL 2017 ogier gniada F: Etos
M: Gratka/ West
0 616009530164517
42.

20

GRANDIOSSA SP POL 2020 klacz gniada F: Diarado
M: Genesis/ Cascadello II
0 616009520061720
43.

30

GRANDOS SP POL 2017 Ogier siwa F: Coupie/ Coupe de Coeur
M: Gracja/ Calvados Z
616009610098217
44.

11

GREY STAR SP POL 2020 klacz siwa F: Cascadello I
M: Gaja/ Carry Son
0 616009520061820
45.

41

HA MOONLIGHT SP POL 2020 ogier gniada F: Million Dollar
M: Himera/ Contendro I
0 616009600056220
46.

3

J'ADORE SP POL 2018 klacz ciemnogniada F: Diacontinus
M: Jenny/ Cooper
6160009600123018
47.

24

KACABELLA SP POL 2020 klacz gniada F: Hickstead White
M: Kacavantha VTH
0 616009520036920
48.

39

KAD'OR IMPRESS SP POL 2020 ogier F: Impressive VDL
M: Kinola/ Global Express
0
49.

27

KALYPSO SP POL 2020 klacz F: Mister Du Libaire
M: Kaja/ Car
0
50.

21

KAWALKADA SP POL 2020 klacz kasztanowata F: Dilmar
M: Kamelia
0 616009520007620
51.

23

KEYNA WLKP POL 2020 klacz ciemnogniada F: Heynes
M: Kotlina/ Talent Charboniere
0 616007610122720
52.

38

KING HICKSTEAD G SP POL 2020 ogier siwa F: Hickstead White
M: Kamelia J/ Helanis
0 616009520044520
53.

24

KOLDIN WLKP POL 2017 klacz siwa F: Coupe
M: Kolina/ Calvados Z
0 616007610098417
54.

15

KOLOREDO SP POL 2018 ogier gniada F: Zucca
M: Kaskada/ Druh
0 616009520054618
55.

28

KRIS QUIDAM J SP POL 2020 klacz gniada F: Quidam De Revel
M: Kanada/ Maram
0 616009520074320
56.

2

LA VITA E BELLA SP POL 2020 klacz gniada F: Heiline's Zanzier
M: Loretta/ Landor
0 616009520003120
57.

28

LEOKADIA SP POL 2017 Klacz kasztanowata F: Lissaro/ Colox Cup
M: Libra/ Grand Amour
616009520018717
58.

39

LORD CASTLE SP POL 2017 Ogier siwa F: Castle Rock/ Clearway
M: Lady Catoki/ Catoki
616009520035217
59.

35

LORETTO STAR SP POL 2017 Ogier gniada F: Larius Star/ Solos Landtinus
M: Loretta/ Landor
616009520018617
60.

6

LORISS GRACE SP POL 2018 Klacz gniada/- F: LENON L
M: LORETTA/LANDOR
brak 616009520028518
61.

13

MAKANO T SP POL 2018 ogier gniada F: Vulcan L
M: Makabi/ Maram
0 616009530067918
62.

46

MARSALIS SP POL 2020 ogier siwa F: Up To Date
M: Madura/ Markies V
0 616009600086220
63.

11

NATASHA VERMA SP POL 2018 klacz skarogniada F: Vigo Heywood H Z
M: Nirvana/ Kosmonauta
0 616009680016818
64.

33

NEGRESCO S SP POL 2017 Ogier gniada F: Cornet Obolensky/ Clinton
M: Nevada S/ Calvados Z
616009520048617
65.

26

NIL'CHI GREENHILLS SP POL 2020 klacz kara F: Ludwig AS
M: Nanette/ Calido I
0 616009670088420
66.

99

NINTENDO SP POL 2018 Ogier gniada/- F: DIMAGICO
M: NAOMI/GUFFI
brak 616009520070718
67.

14

NO DOUBT S SP POL 2020 klacz gniada F: Cicero Z
M: Nevada S/ Calvados Z
0 616009520049420
68.

43

NORTENIO SP POL 2020 ogier F: Santos
M: Nadin Love
0 616009520088320
69.

17

NOTTINGHAM S SP POL 2018 Ogier gniada/- F: GLASGOW-W VH MERELSNEST
M: NESTIA S/ROMUALDO
brak 616009520056218
70.

6

NUNCHAKU SP POL 2020 ogier skarogniada F: Cadeau Noir
M: Naomi/ Guffi
0 616009520059020
71.

10

PASADENA SP POL 2020 klacz gniada F: Calvano
M: Penelope IX/ Acorado
0 616009520066920
72.

21

R-ROTIKA SP POL 2017 Klacz siwa F: Castle Rock/ Clearway
M: Ruleta/ Pikador
616009520007617
73.

26

RASZA SP POL 2017 Klacz gniada F: Galerius/ Jape xx
M: Runa/ Narvik
616009520007517
74.

38

ROCK STAR SP POL 2017 Ogier gniada F: Castle Rock/ Clearway
M: Rialotta/ Stalypso
616009520035117
75.

14

SIR ZINEDINE SP POL 2018 ogier gniada F: Zinedine
M: Selavie L/ Che Guevara L
0 616009610109618
76.

29

SYIA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada F: Numerus
M: Salwa/ Grey
0 616007610063617
77.

37

SZAFIR WHITE SP POL 2020 ogier siwa F: Hickstead White
M: Szanel II L/ Bajou Du Rouet
0 616009520037020
78.

2

TIGRA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: CORDESS
M: TOPOLA/SANTIEGO
brak 616009520033418
79.

12

TIMISOARA SP POL 2020 klacz gniada F: Cashmere
M: Toszka/ Leroy Emil
0 616009520043720
80.

8

TULIA SP POL 2020 klacz gniada F: Balinsky
M: Tola Z/ Cartree Z
0 616009520010820
81.

7

UNITED GALAXY SP POL 2020 ogier gniada F: Galaxy (Ex Long Island)
M: Unita/ Uccello
0 616009520058320
82.

40

UNIVERSE OK SP POL 2020 ogier kasztanowata F: Magnum VD Bisschop
M: Ulive/ Karandasj
0 616009610095720
83.

19

VA BENE SP POL 2018 Ogier gniada/- F: MAGNUM VD BISSCHOP
M: VENUS/QUIDAM DE HENRY
brak 616009520037318
84.

98

VALENTINA JG SP POL 2020 klacz gniada F: Tambourine Red Wine
M: Venus/ Guidam De Henry
0 616009520009020
85.

45

VILLARREAL SP POL 2020 ogier gniada F: Tambourine Red Wine
M: Vicastelle/ Castle Rock
0 616009520066820
86.

20

WHAT'S UP SP POL 2017 Klacz siwa F: Castle Rock/ Clearway
M: Wizja/ Cedrus
616009520030817
87.

9

WILD WILD WEST SP POL 2020 klacz kara F: Balinsky
M: Whiskey/ Solaris
0 616009520019220
88.

16

WONDER BOY SP POL 2018 Ogier gniada/- F: COLINERO
M: WHISKEY/SOLARIS
brak 616009520053618
89.

18

ZACONTINA SM SP POL 2020 klacz siwa F: Diacontinus
M: Zamorra/ Casall
0 616009520059220
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagniewski Tomasz
KPZHK
TULIA (8)
2020-10-04
16
Barzyk-Żywna Marta
Sekcja Jeździecka Turzyn
2020-10-04
23
Błaszkiewicz Agata
KPZHK
DAMIRA (30)
2020-10-04
20
Ciecholewska Joanna
KPZHK
2020-10-03
8
2020-10-03
29
2020-10-03
9
2020-10-03
5
2020-10-03
10
2020-10-03
9
Dechnik Lucjan
KPZHK
ANDROID (31)
2020-10-03
6
2020-10-03
25
2020-10-03
8
Detmer Marek
KPZHK
FURIA (15)
2020-10-04
22
Dobrzyniewo Sk
KPZHK
KOLDIN (24)
2020-10-03
1
2020-10-03
2
2020-10-03
7
GRANDOS (30)
2020-10-03
7
2020-10-03
27
2020-10-03
21
FOSTERA (16)
2020-10-04
15
KEYNA (23)
2020-10-04
7
Duda Wiktor Natan
KPZHK
2020-10-03
4
2020-10-03
6
2020-10-03
3
2020-10-04
6
Fąk Danuta
Klub Jeździecki Classic
2020-10-04
4
Fąk Marcin
KPZHK
2020-10-03
8
2020-10-03
39
2020-10-03
39
Fedec Wanda
KPZHK
2020-10-04
10
Gałązka Adam
KPZHK
2020-10-03
8
2020-10-03
33
2020-10-03
35
RASZA (26)
2020-10-03
9
2020-10-03
34
2020-10-03
35
Gerke Marcin
KPZHK
2020-10-04
Goc Sylwia
Rancho Tomasz Goc
2020-10-04
19
Goc Tomasz
KPZHK
2020-10-03
2
2020-10-03
11
2020-10-03
20
VA BENE (19)
2020-10-03
7
2020-10-03
30
2020-10-03
37
Golicka Zuzanna
POL
2020-10-03
10
2020-10-03
31
2020-10-03
28
Hamerlinska Kamila
KPZHK
2020-10-03
11
2020-10-03
36
2020-10-03
32
2020-10-03
5
2020-10-03
14
2020-10-03
18
Herrmann Andrzej
-
2020-10-03
2
2020-10-03
15
2020-10-03
13
Janik Stanisław
KPZHK
TIGRA (2)
2020-10-03
10
2020-10-03
32
2020-10-03
23
2020-10-04
12
Janus Agnieszka
KPZHK
2020-10-03
4
2020-10-03
8
2020-10-03
12
2020-10-04
18
Jędrzejewska Monika
KPZHK
2020-10-03
1
2020-10-03
7
2020-10-03
3
Jedrzejewski Krzysztof
KPZHK
GOJA J (22)
2020-10-03
4
2020-10-03
18
2020-10-03
11
2020-10-04
11
Jóźwiakowski Stanisław
KPZHK
COMAN D (31)
2020-10-04
2
Kępińska-Tomczuk Joanna
KPZHK
2020-10-03
6
2020-10-03
30
2020-10-03
34
Kiempa Artur
PomZHK
BESTIA (8)
2020-10-03
4
2020-10-03
20
2020-10-03
38
Kossakowska Aleksandra
bpk
DEVINA (9)
2020-10-03
12
2020-10-03
39
2020-10-03
39
SYIA (29)
2020-10-03
7
2020-10-03
36
2020-10-03
33
Kowalak Maciej
CAFFE (13)
2020-10-04
8
Kruk Joanna
KPZHK
2020-10-04
2
Kulpa Piotr
KPZHK
2020-10-04
24
Kwiatkowska Marta
KPZHK
2020-10-04
1
Laszuk Monika
KPZHK
2020-10-03
3
2020-10-03
3
2020-10-03
6
Leszczyński Krzysztof
KPZHK
GENEVA (1)
2020-10-03
6
2020-10-03
29
2020-10-03
24
2020-10-03
3
2020-10-03
12
2020-10-03
10
2020-10-04
3
Ogórek Kamil
KPZHK
2020-10-04
4
Ograbek Krystian
.
2020-10-04
15
Olszanowska Katarzyna
KPZHK
FORLANA (25)
2020-10-04
17
Pęska Marcin
KPZHK
ARABIKA (12)
2020-10-03
9
2020-10-03
30
2020-10-03
28
Piperek Marcin
KPZHK
2020-10-04
11
Pisarek Wiesława
KPZHK
2020-10-03
9
2020-10-03
25
2020-10-03
27
Putinkowski Andrzej
KPZHK
2020-10-04
6
2020-10-04
7
Putz Rafał
KPZHK
2020-10-04
2
2020-10-04
9
Radzikowski Andrzej
KPZHK
2020-10-03
7
2020-10-03
22
2020-10-03
26
Rakowska Aleksandra
KPZHK
2020-10-03
3
2020-10-03
16
2020-10-03
17
Różewska Joanna
ZHKWlkp
2020-10-03
1
2020-10-03
5
2020-10-03
14
2020-10-04
10
Różycka Małgorzata
KPZHK
2020-10-04
9
2020-10-04
5
Rummel-Zubrycka Joanna
KPZHK
2020-10-04
8
Sobieraj Andrzej
KPZHK
KALYPSO (27)
2020-10-04
14
Starogard Gdański Stado Ogierów
2020-10-04
3
Strączek Agnieszka
KPZHK
CELNA (5)
2020-10-03
8
2020-10-03
23
2020-10-03
22
Szadziński Mariusz
KPZHK
ARVALLA (23)
2020-10-03
10
2020-10-03
37
2020-10-03
38
Szczepaniak Ferdynand
KPZHK
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
3
2020-10-04
5
Szołdra Patrycja
KPZHK
2020-10-04
3
2020-10-04
1
Szurik Hubert
KPZHK
2020-10-03
5
2020-10-03
20
2020-10-03
26
2020-10-03
2
2020-10-03
2
2020-10-03
4
2020-10-04
1
Szyling Kazimierz
KPZHK
FIRMINO (33)
2020-10-04
Szymczak Agnieszka
KPZHK
2020-10-04
13
Tomczuk Michał
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-10-03
3
2020-10-03
13
2020-10-03
16
Tyma Aneta
KPZHK
2020-10-04
12
Wiluś Stefan
KPZHK
2020-10-04
1
2020-10-04
2
Wiśniewska Mirosława
KPZHK
2020-10-03
5
2020-10-03
24
2020-10-03
5
Wójcik Renata
KPZHK
2020-10-03
6
2020-10-03
19
2020-10-03
17
2020-10-04
4
Zaborowski Sebastian
KPZHK
2020-10-04
16
Zając Marcin
BULSARO (34)
2020-10-04
14
Zawiślak Cezary
KPZHK
2020-10-04
13
Zielinska Dorota
KPZHK
ELIPSA (25)
2020-10-03
2
2020-10-03
19
2020-10-03
15
2020-10-04
21

Number of Riders: 63

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl