Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bachniak Laura Bpk
2009 (Mł.)
Brak
2. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
3. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O059391
4. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
5. Batko Natasza St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O057788
6. Bęcała Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
7. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
----
8. Bertoldi Maja Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
2006 (JM.)
O051226
9. Bober Barbara Brak przynależność klubowej
2002 (J.)
Brak
10. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
11. Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2008 (JM.)
brak
12. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
13. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
O050822
14. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (J.)
O037390
15. Brzóska Wanessa KJK Solka Międzyrzecze
2007 (JM.)
brak
16. Brzyska Nadia LZJ Drama Zbrosławice
2009 (Mł.)
O055281
17. Buczek Weronika KJK Szary
2010 (Mł.)
O056691
18. Budzyńska-Calik Martyna bpk
S
brak
19. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
20. Bulanda Nikola Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
2004 (J.)
O058740
21. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
22. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O056699
23. Chwołka Kamil BPK
S
Brak
24. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
25. Czerwińska Ewa Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
2007 (JM.)
O058589
26. Daab Karolina BPK sla
S
tak
27. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
28. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
29. Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O006731
30. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (Mł.)
LZRWZJ/2227/20
31. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
32. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
33. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
34. Dzierbanowicz Malwina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2008 (JM.)
PZJ-O058129
35. Fajfur Maja KJK ROMICO
O051218
36. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2000 (MJ.)
O058543
37. Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
38. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
brak
39. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
40. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
41. Glinkowska Karolina Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O055109
42. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (JM.)
O052013
43. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
44. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
45. Grobelny Martyna LKJ Ochaby
2010 (Mł.)
O050095
46. Grodska Iga KJ Profit Orzesze
2010 (Mł.)
O057054
47. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
48. Grygierek Marta Kj szarża
2005 (JM.)
Brak
49. Grzybowska Amelia Bpk
2003 (J.)
Brak
50. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
51. Handzlik Maciej Bpk
2005 (JM.)
O050177
52. Hilbrycht Aleksandra KJK ROMICO
O048015
53. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O055128
-
54. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
55. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
0046997
56. Jaszczurowska Maria OJK Pod Dębami Inwałd
S
0045927
57. Jóźwiak Alicja KJK Romico
2006 (JM.)
Brak
58. Justyńska Jagoda BPK
2007 (JM.)
123
59. Kalman Antonia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
0054217
60. Kamińska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
61. Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
2005 (JM.)
O051950
62. Kantor Oliwia KJK Solka Międzyrzecze
2003 (J.)
O051951
63. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (J.)
O039694
64. Kawa Marta KJK Romico
2007 (JM.)
O054053
65. Klak Zuzanna ASK Świerklaniec
2003 (J.)
O053700
66. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
67. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
O050260
68. Kliś Maja Bpk
2007 (JM.)
Brak
69. Knapik Aleksandra Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2009 (Mł.)
O059299
70. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
71. Kopczyńska Oliwia SKJ Omega
2006 (JM.)
Brak
72. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
O043591
73. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
74. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
75. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
76. Kotynia Agata OJK Pod Dębami Inwałd
S
0036868
77. Kowalska-Kliś Anna SKJ PROFIT Orzesze
S
O008788
78. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
79. Koza Wikoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
80. Kozik Karolina KJ Zbroslawice
S
O044082
81. Kozioł Olga bpk
2003 (J.)
O038324
82. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
83. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
84. Krygier Maja Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2009 (Mł.)
O053122
85. Krywult Katarzyna LKJ Solec w Bieruniu
2008 (JM.)
O053072
86. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
87. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
88. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
89. Kułaga Karolina KJ Profit Orzesze
2000 (MJ.)
O031855
90. Kwiatkowska Oliwia ASK Świerklaniec
2006 (JM.)
O054035
91. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O042134
92. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
93. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
94. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
95. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
O041049
96. Łukasik Ewa BPK
2003 (J.)
O042349
97. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec
2003 (J.)
O050190
98. Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
S
O044878
99. Maciejczyk-Cień Oliwia bpk
2004 (J.)
O053034
100. Maciejewska Julia BPK
1999 (MJ.)
brak
101. Majer Beata Kj Profit Orzesze
S
O003580
102. Matusiak Hanna OJK Pod Dębami Inwałd
2003 (J.)
0031661
103. Matuszczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O033822
104. Meller Magda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2001 (MJ.)
O000862
105. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
106. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
107. Mlynska Nadia Bpk
2000 (MJ.)
Brak
108. Mnich Marta Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
3147/20
109. Morawski Robert OJK Pod Dębami Inwałd
S
0019029
110. Musiolik Michalina Bpk
2002 (J.)
Brak
111. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
O051462
112. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
113. Niziałek Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2002 (J.)
brak
114. Nowak Gabriela Klub Jeździecki Zamek
S
PZJ-O055748
115. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (MJ.)
O031567
116. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (Mł.)
O055493
117. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059545
118. Oswald Małgorzata KJ Profit Orzesze
2004 (J.)
O049462
119. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O035731
120. Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico
S
O034722
121. Pawlik Dominika KJK Romico
Brak
122. Pełka Izabela KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O048887
123. Piasek Emilia Bpk
2005 (JM.)
Brak
124. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
125. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
126. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
127. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
128. Pluta Maja Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
2006 (JM.)
O048377
129. Ponicka Maja KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O058136
130. Popiel Weronika Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2009 (Mł.)
Brak
131. Pruś Maria KJK Solka Międzyrzecze
2010 (Mł.)
O055749
132. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
133. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
134. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
135. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
136. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
137. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
O038764
138. Sadowska Wiktoria Bpk
2006 (JM.)
Brak
139. Sęk Oliwia Bpk
2002 (J.)
O043331
140. Seredyńska Olga Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
2008 (JM.)
O055115
141. Skorek Dorota KJ Profit Orzesze
O059389
142. Skrok-Wolska Olimpia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O038361
143. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (MJ.)
O035799
144. Sojka Julia Bpk
2012 (Mł.)
Brak
145. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
146. Stanowska Karolina bpk
2005 (JM.)
O044153
147. Stanula Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O056177
148. Starzycka Barbara Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O050126
149. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
150. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
151. Sznurkowska Maja LKJ Ochaby
2008 (JM.)
Brak
152. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
153. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
154. Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O007617
155. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
156. Tuleja Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2002 (J.)
O026616
157. Urbaniec Aleksandra KJK SOLKA Miedzyrzecze
1999 (MJ.)
O026210
158. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
0007732
159. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
160. Wałach Magdalena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
brak
161. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
162. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
163. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
164. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
165. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
X
X
166. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
167. Wyrwoł Maja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2006 (JM.)
O060593
168. Zaporowska Martyna Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
O046494
169. Zarotyński Paweł WLKS Krakus
S
O001755
170. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
171. Zontek Milena Bpk
2007 (JM.)
Brak
172. Żuławska Julia KJK ROMICO
Brak
173. Żydek Gaja SKJ PROFIT
2011 (Mł.)
O060305
174. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

273

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
2.

209

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
3.

172

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
K013181 203010237360105
4.

238

AQUADOR KWPN POL 1 wałach kasztanowata/1 F: H
M: C
Xxx Xxx
5.

89

AQUARTA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/mk:158 F: jj
M: hh
K025613 616006660905814
6.

228

ARKADO MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/168 F: Devine Du Maury
M: Arkadia
Brak 616006540115509
7.

116

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
8.

218

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz siwa/kuc:139 F: Trank
M: Aliszka
brak 616013510305511
9.

188

ATUT WLKP POL 2015 wałach tarantowata/--- F: Szaman
M: Alfa
Brak ---
10.

174

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
11.

193

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 25.0 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
12.

163

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
13.

247

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
14.

287

BALANDO SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Wencco
M: Balladyna
K019074 616009540007409
15.

123

BALLINACLOUGH WHITE ROSA CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:145 F: Crosskeys Rebel
M: Mo Cailin Ban
brak M3-372004000027148
16.

120

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
17.

274

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
18.

64

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Belou de rouet
M: Hauptstbuch
K022629 DE431310396811
19.

187

BENTLEY Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Beandy
K024509
20.

254

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606
21.

181

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
22.

69

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
brak DE418181110705
23.

133

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
24.

72

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
25.

90

BRAWADA KUC FELIŃSKI POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Mandaryn
M: Bajka
K025548 POL0135801953
26.

115

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
27.

70

CALIDA R HANNOWERSKA GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
28.

23

CANASTER BAWARSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B
M: Walaen
K015189 DE481810267106
29.

176

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
30.

164

CANTORA HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz siwa/167 F: Canto
M: Córka III
Brak DE421000083810
31.

127

CAPREA KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616 999 63 01567 15
32.

93

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG POL 2013 Klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
33.

149

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
34.

132

CARTOGRANS’ STAR OLDENBURSKA GER 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
K017217 2764181813550083
35.

289

CASINO ROYAL SP POL 21.03.2009 Wałach gniada/mk:157 F: Caliro/CALATO
M: Casandra/CORIOLAN
K015540 616009530066609
36.

175

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
37.

158

CASSINIA OLDENBURSKA POL 2009 klacz gniada/175 F: Cassini II
M: Bonita
K014104 DE 418180684909
38.

66

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
39.

168

CATALAYA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
40.

161

CAVALDOS HOLSZTYŃSKA POL 2010 wałach gniada/171 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
K016690 DE421000082010
41.

75

CHALANDRA WIRTEMBERSKA POL 2011 klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
K023886 DE473730687711
42.

270

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
K027061 Brak
43.

251

CHANTI KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:148 F: Nn
M: Nn
K028644 616999540102713
44.

71

CHELBY HOL POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Casparino/ Carpaccio
M: Irina VII/ Alcatraz
- DE421000190212
45.

106

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
46.

169

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
47.

185

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
48.

145

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
49.

232

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
50.

134

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
51.

282

CUPPERS MONTY WELSH PONY POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Breeton Dai
M: Cuppers Melodi
K024239
52.

144

CYMES SP POL 2006 Wałach biała/175 F: GRAWER
M: Centuria
Brak
53.

140

CZAKO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Bibigar
M: Czajka
K029163
54.

173

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
55.

283

DANTE MŁP POL 2007 Wałach gniada F: Pentagram
M: Duma
K018812
56.

252

DANTE ALIGHIERI WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Casillio
M: Demeter
K022194 .
57.

204

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 Klacz gniada/* F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
58.

233

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa/---- F: BAJOU DU ROUET
M: DANIA
K018929 616009670113910
59.

112

DECYBEL FIRST MŁP. POL 2015 Wałach siwa/166 F: Decybel I
M: Dina
brak brak
60.

178

DEEP PURPLE Z NED 2015 wałach siwa/172 F: xxx
M: xxxx
brak xxxx
61.

167

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
62.

152

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
63.

95

DIDO SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Vigot
M: Deizi
Brak 616009600172512
64.

189

DOBRA PANI SP POL 2010 klacz gniada/---- F: Pauillac de Meia Lua
M: Dekadencja
---- ----
65.

242

DON GUFFI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Guffi/Grandeur
M: Donna-Lisa/Grand Amour
K024005 616009520036711
66.

27

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
67.

171

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
LKRWZJ/2540/20 616 009 57 00957 13
68.

244

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon/Colman
M: Diablica/Lais
K018574 616009640073809
69.

88

DREAM SENSATION DRP POL 2012 klacz gniada/kuc:148 F: ss
M: ss
jh j
70.

225

DUKAT TRAKENSKI POL 2010 wałach gniada/162 F: Orsini
M: Domra
K019626 POL732010069310
71.

166

DURANO G KWPN NED 2008 wałach siwa/175 F: Canturano I
M: Zienna G
K012657 528003000813564
72.

92

DWORKA MLP POL 2010 klacz kara/170 F: ..
M: Dworna Pani
.. ..
73.

249

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:129 F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
K027113 616013590265610
74.

276

EMBASSY HANOVER POL 2016 ogier jasnokasztanowata/166 F: Escudo I
M: Romina Rose
Brak DE431322319016
75.

107

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
76.

154

ENTENTA SP POL 2005 klacz ciemnogniada/168 F: Caprioland
M: Equitana
Brak 009580539205
77.

239

EPITET MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/160 F: Parnas
M: Esterka
brak 616006550106209
78.

131

EQUANDANI KWPN POL 2009 klacz gniada/168 F: Warrant/Numero Uno
M: Andani/Oklund
K022388 528003200900496
79.

147

ESCADA HANOWERSKA POL 2012 klacz ciemnogniada/169 F: Embassy III
M: Weltina
Brak DE431316686212
80.

192

ESPANIOLA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/--- F: Juniperus
M: Esperceta
Brak --
81.

284

EVIVA L'ARTE WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz jasnokasztanowata/180 F: Midas
M: Etna
brak 616007530232012
82.

109

EWERTON MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt
M: Elegancja
K022934 616006660849813
83.

18

FERRALINE HES POL 2013 Klacz gniada F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
84.

76

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Corent Obolensky / Clinton
M: Amerens / Montreal
K027041 528003201008551
85.

91

FLAMMECHE WURTTEMBERGER POL 2002 klacz gniada/163 F: Flipper D'Elle
M: Galaxy
brak jj
86.

119

FLAWIA GOLD KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:129,5c F: Folkert
M: Łata
K022258 616013570173811
87.

98

FOR CANDY WESTFALSKA POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
K027387 DE441411756408
88.

197

FREE STAR SP POL 2010 klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
89.

290

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 Brak
90.

277

FREUD SP POL 2007 wałach gniada/166 F: Nn
M: Nn
brak Xyz
91.

248

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator
M: Fiesta
K027112 616013610019211
92.

87

FRITS KWPN POL 2010 wałach gniada/165 F: Opan
M: Vysokova
K029165 ??
93.

211

GALA MŁP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
94.

245

GALA WLKP POL 2012 klacz kara/169 F: Etos
M: Gejsza
K027329 616007610169412
95.

118

GAMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029695 616999660517214
96.

4

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
97.

1

GASMIN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Jaśmin
M: Greta
K027311 616006580160014
98.

82

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
99.

94

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
100.

275

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach kasztanowata// F: Calato Kama / Calato
M: Gitane de Furnes / Plein D'espoir IV
K021284 616009640057011
101.

220

GOTYK SP POL 2016 ogier gniada/180 F: HIPPOCA KOH-J-NOOR
M: GOBI
BRAK 616009540071016
102.

226

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2012 wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
103.

212

GRAND KUC FELIŃSKI POL 2004 Wałach bułana/kuc:128 F: MATRIX
M: GRANA
Brak 013580107804
104.

157

GRANDESSA GOLD SP POL 2007 Klacz skarogniada/167 F: DONZINI /
M: GOTIWA /
K011720 POL009570167407
105.

250

GRAPPA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999600278612
106.

210

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
107.

286

HASKY Slovensky Teplokrevnik POL 2004 klacz gniada/165 F: Silvio II
M: Hema
Brak 203010235304304
108.

223

HEART LIGHTNING Duńska Gorącokrwista DEN 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
109.

113

HERA SP POL 2005 Klacz skarogniada/160 F: Mar Bej
M: Haja
brak Pol009580328205
110.

258

HIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
K025767 616007590176411
111.

257

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
K012474 POL006540056605
112.

108

HIS ROYAL OLD GER 2006 Wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
113.

203

HODAR SP POL 2005 wałach kasztanowata/166 F: Dakar
M: hostessa
K028965 009580037605
114.

191

HORKA KUC POL 2014 klacz tarantowata/---- F: Irokez
M: Haga
Brak ----
115.

103

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
116.

170

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
117.

213

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L
M: Cyganka
K 0214223 616009610064512
118.

105

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
119.

186

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
120.

246

IWAN WLKP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Rubin/Rabino
M: Igła/Agat
K012963 616007520048508
121.

73

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
122.

84

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
123.

234

JAGNA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/170 F: Ekoton
M: Janda
brak 616006550091415
124.

124

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
K026647
125.

136

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:136 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
126.

9

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
127.

151

JOKER KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
brak brak
128.

100

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
brak 616 009 57 0191313
129.

272

JULKA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/164 F: NN
M: NN
tak 616999660444313
130.

202

JUMBO SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: ---
M: ---
---- ----
131.

230

JUMPING JACK FLASH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/175 F: Jilbert van't Ruytershof
M: Amona Z
Brak 056015Z55726314
132.

231

KALINKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Karmel
M: Karmela
K029484 616 013 58 05940 10
133.

24

KAS SP POL 2015 wałach gniada/173 F: nn
M: Nn
Brak Xyz
134.

256

KEBIR KWPN POL 2015 gelding dark bay/173 F: Eldorado van de zeshoek
M: Tess
brak brak
135.

253

KENZO SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
136.

215

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
137.

67

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
138.

130

KSANTOS WLKP POL 2008 wałach skarogniada/160 F: Sir Robin
M: Kryza
K015351 007540018408
139.

81

KSENA KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:125 F: nn
M: nn
K020866 616999540132809
140.

155

L-QUICK JUMP NIEM. SPORT. POL 2013 Klacz gniada/- F: Quality
M: La Greta
K022842 DE455879010213
141.

139

L.S.CANALETTO HAN POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Long star
M: Capri zen
Brak
142.

241

LA COSTA SP POL 2004 klacz siwa/- F: Cassino
M: Lukrecja
K017021 POL009670111604
143.

110

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL009540021009
144.

205

LALA R SP POL . klacz kara/165 F: Campari M
M: Lalique
K005993 POL009540069500
145.

237

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:127 F: NN
M: NN
brak 61699961020813
146.

146

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz wałach kasztanowata/176 F: Long Star
M: Zofia
K012642 POL 009 63 01323 03
147.

201

LECHITA SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Folio
M: Lalka
616009600197511
148.

83

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
149.

114

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA POL 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
150.

68

LIPO Czeski Kuc Sportowy CZE 2005 wałach kara/kuc:126 F: Liken
M: Rebeka
K029202 203001925783405
151.

160

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
152.

221

LUBASZKA KUC POL 2015 klacz skarogniada/136 F: Lubas
M: Sara
---- ---
153.

285

LUCILLA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
K016024
154.

183

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Egipt
M: Linka
K021805
155.

85

MARAT MAŁY KOŃ POL 2006 Wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
156.

219

MARYON DM II NN POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:133 F: NN
M: NN
K019870 528015120090147
157.

271

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kréta
K027060 brak
158.

80

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
K025323 616 007 61 02416 09
159.

224

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
160.

159

MERCURY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Merquria
K023687
161.

19

MESSI S NIEM. SPORT. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
162.

99

MISIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:140cm F: Nz
M: Nz
O060083 Brak
163.

117

MOKKA XX POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Ecosse
M: Madera
K027274 616POL15008691T
164.

141

MUSSO XX POL 2006 Wałach gniada/170 F: Alywar
M: Maria Ludwika
brak
165.

77

NEQUITA SP POL 2006 klacz gniada/162 F: Qulester
M: Newis/Elvis
Brak 616009690052306
166.

208

NESMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Maram
M: Newis
K014653 616009690135409
167.

96

NIGHT LADY SP POL Nn klacz kara/167 F: Nn
M: Nn
Brak 616 009 59 00246 06
168.

243

NIL MŁP POL 2012 wałach ciemnogniada/- F: Minaret
M: Niwa/Armand
K024709 -
169.

200

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
K012282 616009540157706
170.

122

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
171.

79

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
172.

207

OLEK SP POL 2005 wałach gniada/160 F: NN
M: Olga
Brak 999 54 01061 05
173.

150

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
K014058 616009550249108 104LK05
174.

153

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
175.

260

OPIUM II SP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K027350 616009540077115
176.

259

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K024600 616009540042713
177.

137

ORINA TYP PIERW POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
K020486
178.

97

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
179.

128

OTELLO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: Sokrates
M: Oliwia
K024154 616009610030912
180.

5

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Love Affair/Lauries Crusador
M: Pampa/Pumpers
K021863 POL007540048608
181.

12

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
182.

65

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110
183.

135

PIKARD KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: nn
M: Another star
K029053
184.

138

PINA COLADA SP POL 2015 Klacz kara/mk:150 F:
M:
Brak
185.

190

PINIO S AA MŁP POL 2016 wałach siwa/--- F: Dionizos
M: Polonia
Brak ----
186.

235

PIXI BH - POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
K028466
187.

143

PLANETA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/167 F: Grand Amour
M: Prymulka
3226/20 POL 009 54 00403 06
188.

236

PLEBISCYT MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Sentender
M: Pilawa
K028640 616 006 55 00163 13
189.

102

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
K028825
190.

216

PRIMERO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: Bibigar
M: Pamela
brak 616098200149766
191.

101

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
192.

2

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K019363 DE431311437012
193.

179

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
194.

180

QUAIRO M ZCHR SVK 2016 wałach gniada/172 F: Xxx
M: Xxx
Brak 00?000000000
195.

162

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
196.

148

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
197.

288

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
198.

44

RITUS HANOWERSKA POL 1997 wałach gniada/170 F: Ritual
M: Granessa
K005384 DE316965097
199.

184

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:128 F: Pietrek
M: --
K022446 ----
200.

121

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
K011171
201.

111

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Alibaba
M: Rebeka
K021682 POL 013 61 00397 07
202.

194

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
203.

240

SALVADOR OLD POL 2009 Wałach gniada F: Sanvaro / Sandro Boy
M: Champs Rouge / Cardero
K018031 DE418180111909
204.

255

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862 616009540140411
205.

78

SCARTO SP POL 2010 wałach kara/166 F: Palermo
M: Synteza
K021687 616009580552410
206.

125

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
K019347 616006570191111
207.

104

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
208.

198

STENTOR D KWPN NED 1999 Wałach gniada/167 F: Great Pleasure / Grannus
M: Helleminka / Bruin
K016179 99.01713
209.

206

STOUGJESHOEVE BENITA WELSCH PONY NED 1999 klacz siwa/kuc:118 F: High Flowns Japhet
M: Trefaes Banny
K023221 zzz
210.

156

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
211.

222

TALINA TYP MAŁY KOŃ POL 2012 klacz siwa/kuc:131 F: nn
M: nn
PZJ-K028236 616999592005312
212.

196

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:146 F: Shagya XXVI
M: TIMA
Brak 703001404620199
213.

74

TIORE KWPN NED 2000 Klacz gniada/167 F: Numero Uno /Libero H
M: Odior / Habsburg
K026072 BSJA244731
214.

177

VARADERO R SP POL 2011 wałach gniada/164 F: Goofi R
M: Viva Ina R
brak
215.

217

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
216.

227

WALKIRIA AK SP POL 2013 klacz gniada/165 F: nn
M: Nn
Brak Xyz
217.

142

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203
218.

86

WATRA WIELKOPOLAK POL 2009 klacz gniada/173 F: NN
M: NN
K015276 ss
219.

129

WELLA SP POL 2015 klacz gniada/168cm F: Stakkato Top
M: West Love
K029512 616009660851615
220.

182

WILD BOY POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
K028363
221.

214

WIRUS KUC POL 2001 wałach tarantowata/kuc:110 F: NN
M: NN
4361/20 POL999540060801
222.

269

X - POL - wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachniak Laura
Bpk
FREUD (277)
2020-09-25
33
2020-09-26
2020-09-27
Badura Anna
KJ Profit
2020-09-25
26
2020-09-26
2020-09-27
Banaszczyk Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
HODAR (203)
2020-09-25
31
2020-09-26
2020-09-27
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (224)
2020-09-25
5
2020-09-26
2020-09-27
Batko Natasza
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-09-25
5
2020-09-26
2020-09-27
Bęcała Natalia
Bpk
ATUT (188)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (184)
2020-09-25
12
2020-09-26
2020-09-27
LUBASZKA (221)
2020-09-26
2020-09-27
Bertoldi Maja
Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
WATRA (86)
2020-09-25
19
2020-09-27
2020-09-26
Bober Barbara
Brak przynależność klubowej
OLEK (207)
2020-09-25
22
2020-09-26
2020-09-27
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRINCE (101)
2020-09-25
24
2020-09-26
2020-09-27
PRIMA (102)
2020-09-25
35
2020-09-26
Borkowska Weronika
KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2020-09-25
13
2020-09-26
2020-09-27
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2020-09-27
2020-09-26
2020-09-25
1
Borowczak Aleksandra
KJ Zbrosławice
KSENA (81)
2020-09-25
9
2020-09-26
2020-09-27
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2020-09-25
20
2020-09-26
2020-09-27
Brzóska Wanessa
KJK Solka Międzyrzecze
MUSSO (141)
2020-09-25
19
2020-09-26
2020-09-27
Brzyska Nadia
LZJ Drama Zbrosławice
CHANTI (251)
2020-09-25
11
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
26
2020-09-26
2020-09-27
Buczek Weronika
KJK Szary
2020-09-25
6
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
36
2020-09-26
2020-09-27
Budzyńska-Calik Martyna
bpk
2020-09-27
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
DURANO G (166)
2020-09-25
10
2020-09-26
2020-09-27
Bulanda Nikola
Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
FRITS (87)
2020-09-25
39
2020-09-27
2020-09-26
Burzyński Tomasz
KJ Trachy
CARGO (149)
2020-09-25
19
2020-09-27
2020-09-26
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ALBATROS (273)
2020-09-25
12
2020-09-26
2020-09-27
Chwołka Kamil
BPK
SALVADOR (240)
2020-09-25
9
2020-09-26
2020-09-27
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-09-25
24
2020-09-26
2020-09-27
Czerwińska Ewa
Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
2020-09-25
26
2020-09-27
2020-09-26
Daab Karolina
BPK sla
JULKA (272)
2020-09-25
38
2020-09-26
2020-09-27
Danak Karolina
Klub Jeździecki Pro Horses
ARMIA (218)
2020-09-25
15
2020-09-26
2020-09-27
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2020-09-25
37
2020-09-26
2020-09-27
Darłak Katarzyna
KJ Leśna Wola
JAMIE (124)
2020-09-25
30
2020-09-26
2020-09-27
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
KALINKA (231)
2020-09-25
13
2020-09-26
2020-09-27
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (209)
2020-09-25
3
2020-09-26
2020-09-27
HAMADA (210)
2020-09-25
16
2020-09-26
2020-09-27
Drewniany Kinga
Brak
2020-09-25
4
2020-09-27
2020-09-26
2020-09-25
7
2020-09-26
2020-09-27
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-27
SKYPE (104)
2020-09-25
2
2020-09-26
2020-09-27
Dzierbanowicz Malwina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
TALINA (222)
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
16
Fajfur Maja
KJK ROMICO
WILD BOY (182)
2020-09-25
41
2020-09-26
2020-09-27
LUCILLA (285)
2020-09-25
15
2020-09-26
2020-09-27
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (122)
2020-09-25
17
2020-09-26
2020-09-27
HASKY (286)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Fiołek Klaudia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-09-25
19
2020-09-26
2020-09-27
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
CAPREA (127)
2020-09-25
8
2020-09-26
2020-09-27
Gaczorek Grzegorz
BPK
GOTYK (220)
2020-09-25
40
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-09-25
20
2020-09-26
CHELBY (71)
2020-09-25
16
2020-09-26
Glinkowska Karolina
Klub Jeździecki Metpol
JUMBO (202)
2020-09-25
22
2020-09-26
2020-09-27
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
CONNER (232)
2020-09-25
24
2020-09-26
2020-09-27
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
DARMA (233)
2020-09-25
28
2020-09-26
2020-09-27
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (287)
2020-09-25
32
2020-09-26
2020-09-27
Grobelny Martyna
LKJ Ochaby
FRIDA (248)
2020-09-25
4
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-27
Grodska Iga
KJ Profit Orzesze
PIXI BH (235)
2020-09-25
11
2020-09-26
2020-09-27
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
CONCORD F (145)
2020-09-25
4
2020-09-26
2020-09-27
Grygierek Marta
Kj szarża
ENTENTA (154)
2020-09-25
26
2020-09-26
2020-09-27
Grzybowska Amelia
Bpk
GRAJCAR (226)
2020-09-25
43
2020-09-26
2020-09-27
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (153)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Handzlik Maciej
Bpk
KAS (24)
2020-09-25
12
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
6
2020-09-26
2020-09-27
PIGMENT (65)
2020-09-25
1
2020-09-26
2020-09-27
Hilbrycht Aleksandra
KJK ROMICO
GASMIN (1)
2020-09-25
28
2020-09-26
2020-09-27
Iveljić Zofia
LKJ Ochaby
2020-09-25
9
2020-09-26
2020-09-27
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2020-09-25
21
2020-09-26
2020-09-27
Jaszczurowska Dorota
OJK Pod Dębami Inwałd
NIL (243)
2020-09-25
8
2020-09-26
2020-09-27
Jaszczurowska Maria
OJK Pod Dębami Inwałd
DORADO (244)
2020-09-25
15
2020-09-26
2020-09-27
Jóźwiak Alicja
KJK Romico
EMBASSY (276)
2020-09-25
34
2020-09-26
2020-09-27
Justyńska Jagoda
BPK
ILONA (105)
2020-09-25
15
2020-09-26
2020-09-27
Kalman Antonia
Bez Przynależności Klubowej
LUNAR (183)
2020-09-25
11
2020-09-26
2020-09-27
Kamińska Natalia
bpk
JAGNA (234)
2020-09-25
31
2020-09-26
2020-09-27
Kantor Kamila
KJK Solka Międzyrzecze
WANESSA (142)
2020-09-25
22
2020-09-26
2020-09-27
Kantor Oliwia
KJK Solka Międzyrzecze
CZAKO (140)
2020-09-25
29
2020-09-26
2020-09-27
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
2020-09-25
33
2020-09-26
2020-09-27
Kawa Marta
KJK Romico
2020-09-25
10
2020-09-26
2020-09-27
Klak Zuzanna
ASK Świerklaniec
2020-09-25
22
2020-09-26
2020-09-27
Kliś Maja
Profit Orzesze
KLARA (67)
2020-09-25
19
2020-09-26
2020-09-27
LIPO (68)
2020-09-25
14
2020-09-26
2020-09-27
Kliś Maja
Bpk
2020-09-25
25
2020-09-26
2020-09-27
Knapik Aleksandra
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2020-09-25
21
2020-09-26
2020-09-27
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
BRANDO (133)
2020-09-25
3
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
11
2020-09-26
2020-09-27
Kopczyńska Oliwia
SKJ Omega
DANTE (283)
2020-09-25
25
2020-09-26
2020-09-27
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem
BAFRA (163)
2020-09-25
14
2020-09-26
2020-09-27
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
MARAT (85)
2020-09-25
2
2020-09-26
2020-09-27
LASEK (237)
2020-09-25
7
2020-09-26
2020-09-27
Kot Natalia
bpk
AWANTAŻ (193)
2020-09-25
9
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
13
2020-09-26
2020-09-27
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (247)
2020-09-25
12
2020-09-26
2020-09-27
Kotynia Agata
OJK Pod Dębami Inwałd
GALA (245)
2020-09-25
35
2020-09-26
2020-09-27
Kowalska-Kliś Anna
SKJ PROFIT Orzesze
BOLONIA (69)
2020-09-25
39
2020-09-26
2020-09-27
Koza Łukasz
KJ Trachy Gliwice
2020-09-25
4
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
7
2020-09-26
2020-09-27
Koza Wikoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (156)
2020-09-25
7
2020-09-26
2020-09-27
Kozik Karolina
KJ Zbroslawice
MERCURY (159)
2020-09-25
7
2020-09-26
2020-09-27
Kozioł Olga
bpk
2020-09-25
33
2020-09-26
2020-09-27
Kramarz Julia
KJ Zbrosławice
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
CANNON (176)
2020-09-25
14
2020-09-26
2020-09-27
Krygier Maja
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
NESMA (208)
2020-09-25
6
2020-09-26
2020-09-27
Krywult Katarzyna
LKJ Solec w Bieruniu
2020-09-25
5
2020-09-26
2020-09-27
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
REPLAY R (288)
2020-09-25
6
2020-09-26
2020-09-27
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
CATALAYA (168)
2020-09-25
2
2020-09-26
2020-09-27
COCORRADO (169)
2020-09-25
18
2020-09-26
2020-09-27
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2020-09-25
6
2020-09-26
2020-09-27
Kułaga Karolina
KJ Profit Orzesze
NIRWANA (200)
2020-09-25
18
2020-09-26