Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:17:56
2020-09-17 19:27:33
Martyna Maros RAMZES
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:18:02
2020-09-17 19:27:11
Milena Serafin NUBRID
  • 1x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:18:14
2020-09-17 18:48:30
Bogumił Lewandowski Mj'99 CORLANDO V
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 15:04:07
2020-09-17 14:21:15
Natalia Sobieraj LEMONIADOWY
  • 1x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:36:22
2020-09-17 10:23:34
Weronika Lis KINDER JAPE
  • 2x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 00:09:13
2020-09-16 23:41:26
Dominika Iwaniuk ETRES
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:20:18
2020-09-16 21:56:30
Katarzyna Feret CZAR
  • 2x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:47:51
2020-09-16 20:13:53
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:25:37
2020-09-16 20:12:47
Jagoda Zemfler BRYZA
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:25:33
2020-09-16 20:09:22
Sylwia Adamczak KARMAN
  • 1x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:08:00
2020-09-16 18:06:33
Julia Durkiewicz FOR JOY ASK
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 – kl. N – dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:28:14
2020-09-16 16:00:38
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:34:46
2020-09-16 12:08:17
Oliwia Krajewska ŁYSKA
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:07:29
2020-09-16 09:44:54
Milena Kręzel IRBANDIA
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 19:34:41
2020-09-15 19:23:58
Maria Olejnik ERYK PONY SPORT
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 18:04:48
2020-09-15 18:03:51
Nikola Miller DEMON
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 18:04:43
2020-09-15 17:37:04
Nikola Miller CORDOBA
  • 2x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 10:35:09
2020-09-14 19:45:48
Maja Szczepanik DAGA
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 20:01:25
2020-09-14 19:43:06
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 – kl. N – dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 19:34:50
2020-09-14 19:07:49
Joanna Palińska WIENNA
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 16:36:16
2020-09-14 16:10:04
Izabela Borowiak EWELINA
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 12:19:42
2020-09-14 11:53:24
Julia Ucińska FICTION
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:54:41
2020-09-13 21:47:06
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:09:59
2020-09-13 19:57:06
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:19:08
2020-09-13 19:25:57
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 – kl. N – dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:09:50
2020-09-13 19:25:26
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 – kl. N – dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:09:46
2020-09-13 19:24:44
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 – kl. N – dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 16:46:43
2020-09-13 16:38:53
Joanna Lorek AGITANIA
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
36 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-13 16:46:34
2020-09-13 16:38:27
Karina Skorupa LARIX
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 16:46:27
2020-09-13 16:37:44
Zuzanna Porażka POLANDOR
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 15:14:23
2020-09-13 14:50:08
Emilia Domańska SPES
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 15:14:16
2020-09-13 13:24:09
Mateusz Maćczak DEREK
  • 2x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-13 09:58:48
2020-09-13 09:32:21
Anita Grubin TAROT
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 23:48:00
2020-09-12 23:13:22
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 23:47:52
2020-09-12 23:10:37
Roksana Wojciechowska-Kamińska DANCING QUEEN
  • 2x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 19:26:41
2020-09-12 18:53:46
Ewelina Kluska WARTA
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 – kl. N – dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 14:36:24
2020-09-12 13:39:32
Oliwia Kot HAWANKA
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:21:43
2020-09-12 12:11:22
Zuzanna Wójcicka DREAM MAGIC
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 09:03:38
2020-09-12 07:58:09
Ewa Kwiatkowska GRECJA
  • 1x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 09:03:30
2020-09-12 07:57:49
Ewa Kwiatkowska WYRWIGROSZ
  • 1x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 09:27:19
2020-09-11 07:47:15
Anna Woźna GRANDA
  • 2x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 21:28:28
2020-09-09 21:08:15
Adam Zieliński MORIS
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 21:28:10
2020-09-09 21:07:29
Aleksandra Jarosz DISNEY
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 21:28:05
2020-09-09 21:01:38
Patrycja Adamczyk BAMBI
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 01:02:54
2020-09-08 23:47:20
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 – kl. N – dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:28:20
2020-09-08 14:43:29
Malena Kotecka EVEREST M
  • 2x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-08 21:28:14
2020-09-08 14:10:48
Aleksandra Paciorkiewicz AQUA
  • 2x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:28:10
2020-09-08 14:08:25
Iga Szaflik DUNKAN
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:46:39
2020-09-07 19:04:50
Alicja Gabrysiak ARCAN
  • 2x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:27:47
2020-09-07 18:33:59
Patrycja Janiec MOCART
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:27:42
2020-09-07 17:02:55
Wiktoria Suliborska GRENADIER S
  • 2x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:27:32
2020-09-07 17:02:27
Jordan Krakowiak URBANIA-K
  • 1x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:27:19
2020-09-07 17:01:26
Pola Klepacz DONOVAN
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:27:14
2020-09-07 17:00:58
Natalia Gawryś RICHELIEU
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:27:09
2020-09-07 17:00:06
Mateusz Leszczyński CZARDASZ
  • 2x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:33:34
2020-09-07 16:54:20
Mateusz Leszczyński HANSOLO S
  • 1x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:23:46
2020-09-07 16:53:42
Mateusz Leszczyński BEYASH QUAN
  • 2x 2/L/Konkurs nr 2 – kl. L – dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:33:13
2020-09-07 16:52:46
Paulina Jassa GINGER DANCER
  • 2x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:23:32
2020-09-07 16:13:41
Marta Dabioch GIBSON
  • 2x 1/LL 80/Konkurs nr 1 – kl. LL 80 cm – dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 20:18:19
2020-09-04 20:40:05
Wiktoria Tomasik FOKUS
  • 1x 6/LL- Seniorzy/Konkurs nr 6 Mistrzowski Seniorów – kl LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 80 cm i 90 cm – art. 274
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 22:10:10
2020-09-02 18:43:11
Karolina Król KARMELOWY KRÓL
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 22:09:29
2020-08-31 20:55:01
Jagoda Wetmańska Jm'05 BARNABA
  • 1x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:48:28
2020-08-29 12:51:50
Julia Domińska BOSTON
  • 2x 5/LL- Juniorzy/Konkurs nr 5 Mistrzowski Juniorów – kl. LL – dwunawrotowy z rozgrywką wys. 70 cm i 80 cm – art. 274
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 22:07:34
2020-08-28 16:12:12
Dawid Kotecki CAREWICZ
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 – kl. P – zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 – kl. N – dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Sylwia BPK
brak
2. Adamczyk Patrycja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (JM.)
Brak
3. Dabioch Marta brak
S
brak
4. Domańska Emilia Bpk
2004 (J.)
Brak
5. Domińska Julia Stajnia Durango
2003 (J.)
brak
6. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O014362
7. Feret Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O038142
8. Gabrysiak Alicja Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O036581
9. Gawryś Natalia BPK
2006 (JM.)
Brak
10. Grubin Anita BPK
2003 (J.)
Brak
11. Iwaniuk Dominika Brak
2004 (J.)
Brak
12. Janiec Patrycja Bpk
2006 (JM.)
Brak
13. Jarosz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej K P O
Brak
14. Jassa Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
15. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O045565
16. Klepacz Pola Bpk
2006 (JM.)
Brak
17. Kot Oliwia SKJ HORSEPROFI
2003 (J.)
O045958
18. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
19. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
20. Krajewska Oliwia Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2005 (JM.)
Brak
21. Krakowiak Jordan BPK
2004 (J.)
Brak
22. Kręzel Milena brak
S
brak
23. Król Karolina Łódzki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O044239
24. Kwiatkowska Ewa Jeździecki Klub Sportowy Salio
2008 (JM.)
O059631
25. Leszczyński Mateusz Łódzki KJ
S
O013303
26. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
O050970
27. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O035558
28. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
29. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
30. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047585
31. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
32. Miller Nikola Klub Jeżdziecki Salio
2005 (JM.)
0054927
33. Olejnik Maria BPK
2009 (Mł.)
BRAK
34. Paciorkiewicz Aleksandra Brak przynależności klubowej
1999 (MJ.)
Brak
35. Palińska Joanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
36. Porażka Zuzanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
brak
37. Serafin Milena De La Sens
S
brak
38. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
39. Sobieraj Natalia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2003 (J.)
O050676
40. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
Brak
41. Szaflik Iga brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
brak
42. Szczepanik Maja Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O059724
43. Tomasik Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
Brak
44. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
45. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O044689
46. Wetmańska Jm'05 Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
47. Wójcicka Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
48. Wojciechowska-Kamińska Roksana ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
S
O008252
49. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
50. Zemfler Jagoda BPK
brak
51. Zieliński Adam Nn
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
BRAK POL 009610192505
2.

44

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
K019821 616 009 57 01298 11
3.

26

AQUA PKSP POL 2006 klacz gniada/167 F: Granilli S
M: Artemida
brak POL 009 61 01316 06
4.

55

ARCAN SP POL 2000 wałach siwa/172 F: LABIRYNT xx
M: ARABELA
K007738 POL009640014500
5.

28

BAMBI ACHALTEKINSKA POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
6.

15

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
7.

19

BEYASH QUAN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Dżentelmen / Grand As
M: Bacarolla/ Graal
K029098 61600961008216
8.

17

BISHAMON Szlachetna Półkrew POL 2001 wałach gniada/160 F: Fellogen
M: Bona BEA
Brak POL 999 67 00388 01
9.

2

BOSTON MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach ciemnogniada/171 F: Falkon
M: Boliwia
Brak 616006540033210
10.

60

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/155 F: Darzbór
M: Bianka
brak POL006550200107
11.

14

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL009580499008
12.

52

CORDOBA MAŁOPOLSKA POL 2004 klacz skarogniada/mk:155 F: Ros
M: Chełmża
K011230 POL 006 59 00143 04
13.

70

CORLANDO V Danish Warmblood DEN 2014 wałach kasztanowata/158 F: Comeback II
M: Sunshine V
K029850 208333201403215
14.

62

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
K013087 POL009610208105
15.

20

CZARDASZ SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Landino
M: Czarka/ Imequyl
Brak Brak
16.

12

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
K026933 61601358000881111
17.

37

DANCING QUEEN WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/mk:156 F: LEONARDO
M: DONIA
BRAK 616007610184716
18.

53

DEMON MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/165 F: Jasny Poranek
M: Dziewojka
K027229 616 006 59 00184 10
19.

40

DEREK MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
K024825 616006580272214
20.

47

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
K020372
21.

29

DISNEY HANOWER POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
22.

57

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
23.

22

DONOVAN WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Vandamme
M: Doba
Brak 616007610160913
24.

34

DREAM MAGIC Niemiecki Koń Sportowy POL 2004 wałach kasztanowata/167 F: Drak Dream
M: Najtyczanka
Brak DE487-8781390-04
25.

25

DUNKAN PKSP POL 2005 wałach siwa/165 F: Corde
M: Dunkierka
brak POL 009 59 01808 05
26.

54

ERYK PONY SPORT KUC POL 2007 wałach gniada/mk:148 F: NICO
M: Eufemia
K013361 616013570344907
27.

63

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
K022992 -
28.

1

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K019271
29.

49

EWELINA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz myszata/160 F: Rambo
M: Era
Brak POL 999 59 00522 09
30.

48

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
31.

3

FOKUS WLKP POL 2002 wałach skarogniada/170 F: Harwest
M: Flora
Brak 007590086903
32.

58

FOR JOY ASK Duńska Gorąca Krew POL 2009 Wałach skarogniada/167 F: For Enjoy Ask Z
M: Kaja 15
K026512 208333DW0906082
33.

18

GIBSON WLKP POL 2015 wałach kara/165 F: Polder
M: Gwardia
K030210 POL 616 007 59 00805 15
34.

4

GINGER DANCER SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Lenon L
M: Xx
Brak Brak
35.

31

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
36.

33

GRECJA PRYMITYWNA POL 2009 klacz kara/kuc:128 F: Nn
M: Nn
616999630274209 616999630274209
37.

27

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
38.

23

GRENADIER S SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Ulco
M: Xxx
Brak Brak
39.

5

HANSOLO S MŁP POL 2016 Wałach gniada/167 F: Dionizos
M: Hopka/Emetyt
Brak Brak
40.

35

HAWANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/168 F: Fagot
M: Hawanna
K029272 POL 006590155308
41.

56

IRBANDIA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz siwa/166 F: Professional
M: Indonezja
BRAK 238/2010
42.

45

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
43.

64

JUST FOR LEO OLDENBURG GER 2013 wałach gniada/170 F: Julio
M: Quirada
Brak X
44.

59

KARMAN WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: Eger
M: Karotka
brak POL007610191807
45.

16

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
Brak POL 009 60 00621 05
46.

66

KINDER JAPE Pełna Krew Angielska POL 21.02.2012 wałach gniada/164 F: Jape
M: Kanadyjka
Brak 225/2013
47.

43

LARIX MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/161 F: Juniperus
M: Lerka
brak 616006550096015
48.

67

LEMONIADOWY SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Coupie
M: Lemoniada
K030168 616009640080215
49.

61

LEON PKSP POL 2012 Wałach gniada/168 F: BISCHOF L
M: LOLANCA
K020655 616009590170412
50.

46

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
K024603 056002W00298853
51.

13

ŁYSKA SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Giewont
M: Łazanka
Brak POL 0095902003506
52.

51

MARINO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 POL009590018306 11461
53.

24

MOCART SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Cyprys
M: Miranda/Czuwaj
Brak 616009590058110
54.

30

MORIS SP POL 2014 wałach siwa/173 F: Leonardo
M: Martini
Brak 00000
55.

69

NUBRID HAFLINGER POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:150 F: Nugat
M: Bella Dea
brak 703001414307112
56.

11

PODIAVOLA SP POL 2010 Gelding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
K021639
57.

42

POLANDOR SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landor S
M: Polinezja
K015797 POL009611303104
58.

68

RAMZES SP POL 2016 wałach gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999670068316
59.

21

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
Brak
60.

65

SHEHANA KWPN GER 2016 klacz gniada/160 F: Kannan
M: Kashmira
Brak Xxx
61.

41

SPES XX POL 2009 Wałach gniada/165 F: Zarewisch
M: Sespecja/Special Power
Brak Brak
62.

10

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
K013497 POL009590057706
63.

39

TAROT WLKP POL 2012 wałach gniada/154 F: Barok
M: Toga
Brak 616007660063812
64.

6

URBANIA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Correro
M: Ulewa/Optimist
Brak Brak
65.

36

WARTA WLKP POL 2014 klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena / Dżentelmen
K028128 616007530201514
66.

50

WIENNA MŁP POL 2004 klacz gniada/166 F: Emetyt
M: Witryna
brak 616006590010904
67.

32

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
K023443 616006690058613
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Sylwia
BPK
KARMAN (59)
2020-09-19
Adamczyk Patrycja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
BAMBI (28)
2020-09-19
15
Dabioch Marta
brak
GIBSON (18)
2020-09-19
6
2020-09-19
1
Domańska Emilia
Bpk
SPES (41)
2020-09-19
1
Domińska Julia
Stajnia Durango
BOSTON (2)
2020-09-19
9
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-19
3
75
2020-09-19
3
Feret Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
CZAR (62)
2020-09-19
2020-09-19
10
Gabrysiak Alicja
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (55)
2020-09-19
9
2020-09-19
5
Gawryś Natalia
BPK
2020-09-19
5
Grubin Anita
BPK
TAROT (39)
2020-09-19
Iwaniuk Dominika
Brak
ETRES (63)
2020-09-19
2
Janiec Patrycja
Bpk
MOCART (24)
2020-09-19
3
Jarosz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej K P O
DISNEY (29)
2020-09-19
9
Jassa Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-19
6
2020-09-19
6
Kaźmierczak Maria
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-19
8
Klepacz Pola
Bpk
DONOVAN (22)
2020-09-19
9
Kot Oliwia
SKJ HORSEPROFI
HAWANKA (35)
2020-09-19
6
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-19
6
2020-09-19
16
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-19
1
150
2020-09-19
1
240
Krajewska Oliwia
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
ŁYSKA (13)
2020-09-19
9
Krakowiak Jordan
BPK
2020-09-19
5
Kręzel Milena
brak
2020-09-19
2
Król Karolina
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-19
5
Kwiatkowska Ewa
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2020-09-19
9
GRECJA (33)
2020-09-19
Leszczyński Mateusz
Łódzki KJ
2020-09-19
9
2020-09-19
11
2020-09-19
3
2020-09-19
2020-09-19
10
2020-09-19
12
Lorek Joanna
KS Happy Horse
2020-09-19
1
Lota Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
DIEGO (47)
2020-09-19
8
2020-09-19
4
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (40)
2020-09-19
1
2020-09-19
11
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (10)
2020-09-19
2
135
2020-09-19
2020-09-19
2
100
2020-09-19
4
Marciniak Magdalena
Łódzki Klub Jeździecki
LEON (61)
2020-09-19
Markiewicz Patrycja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2020-09-19
7
2020-09-19
6
Miller Nikola
Klub Jeżdziecki Salio
CORDOBA (52)
2020-09-19
1
2020-09-19
14
DEMON (53)
2020-09-19
5
Olejnik Maria
BPK
2020-09-19
17
Paciorkiewicz Aleksandra
Brak przynależności klubowej
AQUA (26)
2020-09-19
9
Palińska Joanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
WIENNA (50)
2020-09-19
11
Porażka Zuzanna
KS Happy Horse
2020-09-19
10
Serafin Milena
De La Sens
NUBRID (69)
2020-09-19
3
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
LARIX (43)
2020-09-19
Sobieraj Natalia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-19
1
2020-09-19
12
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-19
5
2020-09-19
15
Szaflik Iga
brak przynależności klubowej
DUNKAN (25)
2020-09-19
4
Szczepanik Maja
Łódzki Klub Jeździecki
DAGA (12)
2020-09-19
5
Tomasik Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
FOKUS (3)
2020-09-19
4
Ucińska Julia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
FICTION (48)
2020-09-19
13
2020-09-19
Wąsiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
MARINO (51)
2020-09-19
7
2020-09-19
5
Wetmańska Jm'05 Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
BARNABA (15)
2020-09-19
16
Wójcicka Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-19
Wojciechowska-Kamińska Roksana
ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-19
2
2020-09-19
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (31)
2020-09-19
4
Zemfler Jagoda
BPK
BRYZA (60)
2020-09-19
9
Zieliński Adam
Nn
MORIS (30)
2020-09-19
7

Number of Riders: 51

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl