Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowy Puchar Polski Południowej. ZR i ZT
KJK Szary Michałowice, 14-16.12.2018

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Baczyńska Marta TKJ Garbówek
S
O031995
4. Baczyńska Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
5. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
6. Bąk Aleksandra brak
2007 (JM.)
brak
7. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
8. Bartusek Helena KJ Zbroslawice
2008 (Mł.)
Brak
9. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
10. Bisaga Justyna KJ Facimiech
1999 (MJ.)
O027121
11. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
12. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
13. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
14. Borowczak Agata Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O039208
15. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
16. Bugała Agata St. KJ Preria Wilkowice
S
O037388
17. Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
18. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
19. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
20. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
21. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (MJ.)
O021799
22. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
23. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
24. Cież Anna BPK - MAL
2001 (J.)
O040027
25. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
26. Czwórnóg Klaudia Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O004941
27. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
28. Czyż Kamila Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2002 (J.)
O027042
29. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
30. Dominik Róża WLKS Krakus
S
O021392
31. Drabczyk Izabela RC Riding Center Sosnowice
S
O023203
32. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
33. Drewiczewska Agata WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O037597
34. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
35. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
36. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
37. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
38. Fiołek Klaudia brak
2003 (J.)
brak
39. Gaj Sonia JKS Czanki
S
-
40. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
41. Galocz Masza JKS Czanki
2005 (JM.)
O047315
42. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
43. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
44. Gaweł Julia St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O037360
45. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
46. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O044152
47. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
48. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
49. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
50. Handzlik Maciej Sportowy klub jeździecki A-prim
2005 (JM.)
Regionalna: A(w) B(w) C(w) - L
51. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
52. Iwan Aniela Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2004 (JM.)
O038842
53. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
54. Jania Oliwia Bpk
2003 (J.)
Brak
55. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
56. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
57. Jaszczurowska Dorota niezrzeszony
2006 (JM.)
brak
58. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O027190
59. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
60. Jodłowska Elżbieta KJ Facimiech
2002 (J.)
O038072
61. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
Brak
62. Jóźwiak Alicja BPK
2018 (Mł.)
dfdf
63. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (J.)
O033831
64. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
O040397
65. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
66. Kapel Amelia KJ Facimiech
2003 (J.)
brak
67. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
68. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
69. Kasprzak Anna KJ Facimiech
S
O023199
70. Kaszuba Dominika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O037073
71. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (J.)
O039694
72. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
73. Kawa Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O008013
74. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
75. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
76. Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O040959
77. Kieljan-Mączka Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O026874
78. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
79. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
80. Klieshchevnikova Veronika St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O049190
10146935
81. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
82. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
Brak
83. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
84. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
85. Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O028744
86. Kołodziejczyk Oliwia bpk
2001 (J.)
O037387
87. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
88. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
brak
89. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
90. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
91. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
92. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
93. Kowynia Julita WLKS Krakus
1999 (MJ.)
O040428
94. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (J.)
O034818
95. Koziarowska Natalia Wlks krakus
S
1234
96. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
97. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
98. Krakowiak Natalia KJ Facimiech
2002 (J.)
O045054
99. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
100. Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
101. Król Liwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O034307
102. Krzemień Julia Jeździecki Klub Sportow A-Prim
2002 (J.)
LZRWZJ/3611/18
103. Książkiewicz Nadia BPK
2004 (JM.)
O038223
104. Kubik Natalia JKS Czanki
2002 (J.)
O046571
105. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
106. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
107. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
108. Kulej Oliwia Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o.
2002 (J.)
O026123
109. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
110. Kustosz Anna St. KS KJK Szary Michałowice
2000 (MJ.)
O039463
111. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
112. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
113. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
114. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O042134
115. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
116. Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
2003 (J.)
O036264
10153280
117. Legutko Nicole Bpk
2006 (JM.)
Brak
118. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
119. Leśniak Krzysztof Wlks krakus Swoszowice
S
1234
120. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
121. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
122. Lodek Amelia KJK SOLKA Miedzyrzecze
2007 (JM.)
Brak
123. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
124. Łopatka Katarzyna KJ Facimiech
2001 (J.)
O032158
125. Machnik Roman Jurajski LKJ Udórz
S
O044878
126. Maczka Maciej POL
S
10151976
127. Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (J.)
O031661
128. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
129. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
130. Michalska Anna BPK
2007 (JM.)
Brak
131. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
132. Mróz Urszula KJK Szary Michałowice
133. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
134. Musiolik Roksana PLKJ Plessówka
2006 (JM.)
brak
135. Najdzionek Maja WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2006 (JM.)
O046343
136. Najdzionek Szymon WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2000 (MJ.)
O028637
137. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
138. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
139. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
140. Nowak Patrycja Bpk
2005 (JM.)
Brak
141. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
142. Nowińska Kinga kjk szary michałowice
2018 (Mł.)
brak
143. Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
144. Olchowska Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
145. Pala Karolina Bez przynależności klubowej
S
Brak
146. Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
2002 (J.)
O039442
147. Pierchała Natalia Kjk ELIZAR
2004 (JM.)
Brak
148. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (J.)
O047809
149. Pindur-Antosz Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
S
O001661
150. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
0040021
151. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
152. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
153. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
154. Poliwoda Dominika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O029239
155. Poliwoda Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O029240
156. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
157. Połeć Paulina Wlks Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
158. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
159. Potaczek Karolina BPK
S
O032258
160. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
33420/18
161. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
162. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
163. Pyrek Filip BPK - MAL
2004 (JM.)
O033434
164. Pyrek Krzysztof KJ Facimiech
2008 (Mł.)
O051484
165. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
166. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
167. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
168. Reinfuss Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
169. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (MJ.)
-
170. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O013049
171. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
172. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
173. Ruchała Elżbieta BPK
S
brak
174. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
175. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
176. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
177. Sender Weronika brak
2004 (JM.)
brak
178. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
Brak
179. Sikora Weronika KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O049701
180. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
181. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
182. Ślusarczyk Weronika Bpk
2003 (J.)
Brak
183. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
184. Słoniec Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O051152
185. Słoniec Paulina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
none
186. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
187. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
188. Sordyl Łukasz KJK FABREX
S
O023004
189. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin / SJ Gershwin
2005 (JM.)
O043841
190. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
191. Strama Maria Nz
2004 (JM.)
Brak
192. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
193. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (J.)
O036415
194. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
195. Superson - Dudek Julia KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O037111
196. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
197. Świerkosz Julia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O038313
198. Świtek Dariusz KJK Pod Żubrem
S
O002459
199. Synowiec Sylwia KJK Solka Miedzyrzecze
2001 (J.)
O033429
200. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
201. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
202. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
203. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
204. Sztaba Julia KJ Vena
2006 (JM.)
O048470
205. Sztangret Zuzanna Vanto Jumping Team
2002 (J.)
O043930
206. Sztuka Michalina KJK Solka
2004 (JM.)
O044565
207. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
208. Tłuszcz Joanna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O002288
209. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
Brak
210. Trzcińska Franciszka KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O031906
211. Trzos Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013895
212. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
213. Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003577
214. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
215. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (JM.)
O040968
216. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
217. Voigt Liliana KJK Szary Michałowice
2009 (Mł.)
brak
218. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (J.)
O038870
219. Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O007732
220. Walaszek Rafał WLKS Krakus
S
O007732
221. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
222. Wdaniec Joanna KJ Global
S
Brak
223. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
224. Wieczorek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036778
225. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
226. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
227. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
228. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
229. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
230. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
231. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
232. Zalega Monika Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O039950
233. Zaporowska Martyna
234. Zejer Zuzanna BPK - SLA
S
O044091
235. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
236. Ziebicki Michal POL
S
10013394
237. Zielińska Janina Brak
2008 (Mł.)
Brak
238. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
239. Żukowska Maria Brak przynależności klubowej
2002 (J.)
O036163
240. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

214

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

86

ABIDŻAN SP POL 2002 Wałach gniada F: Nektar
M: Afra
O: Dominika Zielińska
B: -
K011719 POL009540130302
3.

218

ACANI BEJ MŁP POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
O: FHU BASW
B: Wiesław Żaczyk
brak
4.

374

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K023839 616009570112012
5.

318

AHLERT OLD GER 2000 Wałach kasztanowata F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284
6.

320

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: GUFFI
M: ARLIN
O: AGATA POLIWODA
B: MATEUSZ MICHALSKI
K015857 616009670088109
7.

139

ALBATROS SP POL 2008 Wałach siwa F: Cantanis
M: Ambrozja
O: Oleg Badałow
B: Szeremeta Andrzej, Bieniów 7, 22-363 Zawadówka
K016678
8.

299

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: Arkadiusz Dratwiński Biuro Doradztwa Gospodarczego
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
9.

307

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
10.

362

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
11.

392

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II
M: Traviata III
O: Lancer II
B: Abc
1234
12.

406

APERITIF - POL 2006 Wałach siwa F: -
M: -
O: Aleksandra Kosmol
B: -
K010076
13.

121

ARGENTIK 2 HOL GER 2010 Ogier siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Farina XV / Lacapo
O: Fera Equestrian
B: Holsteiner Pferdes
K023692 DE421000096910
14.

85

ARKADA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Pauillac De Meia Lua
M: Arkadia
O: Agnieszka Beberok-Surowiec
B: Aneta Ostrowska
K022772 616007592000413
15.

228

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B: .
K023302 DE431316669811
16.

311

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Meyer
K021916 DE431316584509
17.

264

ATRAKCYJNA OLIMPIA SP POL 2011 Klacz kara F: Logos
M: Aisza
O: Edyta Pasternak
B: Małgorzata Mochola
Regionalna - LKRWZJ/3401/18
18.

422

AWANGARDA F:
M:
O:
B:
19.

252

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
O: .
B: .
K023773
20.

106

BACARA VDV KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: Contendro II / Contender
M: Platieni V / Let's Go V
O: Robert Trzos
B:
K017025 5280030612470 105BO83
21.

291

BAGIER III SP POL 2002 Wałach siwa F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Baja / Jarabub
O: Rajmund Adamietz
B:
K008568 POL009540039802
22.

75

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771 616009540053914
23.

219

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
O: Dubielewicz
B: Dubielewicz
K020517
24.

305

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Maciej Kaim
B: SK Pępowo
K016505
25.

10

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
O: Wojciech Staniszewski
B: Robert Wróbel
K025903
26.

242

BELWEDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector/Corde
M: Baluna/Louis
O: Bernadetta Wieczorek
B: Martyna Borowska
K019299
27.

386

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
28.

257

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
O: Robert Jędras
B: Zemsky Hrebcinec Tlumacov
K018848 203009225472210
29.

238

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Placido
M: Bajka
O: Marcin Zając
B: Zawiślok
K013781
30.

91

BOND BEJ Małopolska POL 2006 Wałach gniada/167 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Urszula Koziarowska
B: Bogdan Palkowski
K012108
31.

217

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Agnieszka Kolińska
B:
K016899 616009690190108 105LX02
32.

46

BRANKA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/- F: Ostragon
M: Bella
O: Tomasz Drwal
B: Rodzik Zenon
Brak 616006580543410
33.

236

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
34.

112

BURBON OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic des Salines
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata Siergiej
K020914 DE418182531712 105RJ52
35.

371

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
36.

128

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada F: Bajou du Rouet
M: Con Cordia J/Con Capitol
O: -
B: Jadwiga Jung
K025754
37.

204

CABORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Quamiro
M: Carrera
O: Katarzyna Borowczak
B: Damian Wechta
K009069
38.

231

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
O: ANNA MICHALIK
B: mgr inż. DIRK ROST
K026356
39.

89

CALINKA OLD POL 2009 Klacz siwa F: Calido
M: Bavaria
O: Andrzej Gorczowski
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
Brak DE418180155709
40.

150

CAMARO HANN POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
DE431316686312 105UX70
41.

367

CAMPINO BURME Hannowerska GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
42.

296

CANOLATO SP GER 2009 Wałach siwa F: CANOSO/ CATOKI
M: H-CATHLEEN/ CALATO
O: Paul Sprehe
B: Paul Sprehe
-
43.

373

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
44.

141

CAPITAL BEJ X POL 2011 Wałach kara F: X
M: X
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
12345
45.

269

CARANDO 3 Holsztyńska POL 2004 Wałach gniada F: Carano
M: Gina
O: Anna Nowak
B: NN
K009473
46.

136

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
K023268
47.

110

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
48.

388

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
49.

34

CASSAL V Estonski Koń Sportowy EST 2013 Klacz kara F: Close Harmony
M: Ortega
O: Sonia Gaj
B: Peeter Viaard
-
50.

427

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Michał Ziębicki
K018831 DE418181684910
51.

103

CASSILAND HOL POL 2012 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: Leslaw Sarachman
B: -
Brak -
52.

412

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
O: Michał Krzemień
B:
K024897 DE418180206612
53.

63

CASTEL HOL POL 2014 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: Leslaw Sarachman
B: -
Brak -
54.

129

CASTINERA NF ,HOLS GER 2011 Klacz siwa F: ,CASTELAN I
M: LIRA II
O: N.F Kubiak
B: ,
.
55.

330

CASTLIRA HOL GER 2012 Klacz siwa F: Castelan II / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Barbara Zięba
B: Hauke Paulsen
K022819 DE421000042112
56.

152

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
57.

155

CELANIQUE HOLS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: 1
M: 1
O: T.Ochab
B: ,
1
58.

2

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/162 F: C-Indoctro
M: Sally
O: Aleksandra Kosmol
B: -
K014088
59.

64

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
60.

125

CHACCO STERN HAN POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco Blue
M: X
O: Krzysztof Leśniak
B: X
12345
61.

130

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
62.

270

CHARLOTTE SP POL 2010 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Fontana
O: Marcin Piksa
B: Andrzej Skibiński
K019661
63.

329

CHASSOT OLD POL 2006 Ogier kasztanowata/168 F: Chacco Blue
M: P
O: Kamil Dubiel
B: Sprehe
K019790 Tak
64.

294

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
O: Agata Ciaciura
B: Paul Schockemöhle
K019681 DE431316832411
65.

280

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
O: Tomasz Tarczyński
B: De
K026621
66.

341

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B:
K010510 DE418180138905 103DG69
67.

393

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
68.

241

CHICA'S BOY Z Zangersheide BEL 2016 Wałach ciemnogniada F: Chicago I Z
M: Namira Z
O: Andrzej Świerkosz
B: Zangersheide
K019342 Z546806
69.

360

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensy
M: Championesse BS / Contendro I
O: MMS Progress
B: Bernhold Specht
K024220 DE 441410733913
70.

284

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta / Vittorio
O: Jolanta Latowska Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
71.

384

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
72.

211

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
O: Eliza Stranc-Haberstroh
B: Agro-Mazury Sp. z o.o.
K011772
73.

246

CLINTELLA Westfalska POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
O: Izabella Żyglicka
B: Montis Sp.zo.o.
K018034
74.

356

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I
M: Cina Z
O: Andrzej Kubik
B: Gestuet Lewitz
K012175
75.

239

COENTRAO A HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Carentan
M: Walanda
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
76.

145

COLLY WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Polly / Peking
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
K016091 DE441411273709
77.

417

COMET 240 Deutsches Sportpferd POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chap
M: Gipsy
O: Rafał Janota
B: Berger Sportpferde
K022415
78.

287

CON CHIRA Niemiecki Sportowy POL 2009 Klacz gniada F: Convoi
M: Saphira
O: Michał Słoniec
B: Brak
K016118
79.

397

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
80.

416

CONNER HOL POL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
81.

418

CONNET DU ROUET Oldenburska GER 2010 Klacz siwa/170 F: Cartogran
M: Paschubet
O: przemysław gorczowski
B: Paul Schockemöhle
brak DE418184011210
82.

144

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
83.

302

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
84.

387

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
m
85.

48

CORTES SP POL 2004 Wałach siwa/176 F: ff
M: ff
O: Karolina Bąk
B: dfd
brak fdf
86.

353

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
O: Urszula Kapcia
B: Windstra Wekema
K012156 528003000705888 104CL20
87.

300

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
88.

310

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Monika król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
89.

203

CZEDAN Wielkopolska POL 2007 Wałach siwa F: Landor
M: Czuwajka
O: Narcyz Kosińśki
B: Narcyz Kosiński
K011805
90.

47

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
91.

146

DALISTO KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Quasimodo Z
M: Pattini
O: Władysław Sobocki
B: A. DIJKSTRA VAN BRUGGEN
K026655 528003000806839
92.

382

DAZ ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere / Type D'Elle
M: KEC Spotted Diamont / Glidawn Diamond
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169 08019333
93.

33

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Trefl
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
Brak
94.

261

DESANT Z Zangersheide POL 2002 Wałach gniada/170 F: -
M: -
O: K012472
B: -
K012472 0
95.

404

DESKANA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Askano / Alcatraz
M: Destiny / San Juan
O: Roland Kosmol
B:
K019528 DE433330428409 104UO98
96.

425

DIARADOS 7 SP POL 2012 Wałach gniada F: A
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: A
Brak
97.

222

DIORYT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa F: Rubin
M: Dyplomacja
O: Iwona Niemiec-Satoła
B: Zbigniew Piecuch
K010548
98.

57

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada F: Talent
M: Korys Despotka
O: Rafał Dymek
B: Frączek Jan
K018875
99.

380

DO IT KWPN POL 2008 Wałach gniada/178 F: Ultimo
M: Nora
O: Marta Baczyńska
B: Kwpn
K020438 528003000812106
100.

255

DOLGANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa/170 F: Bajou Du Rouet
M: D-Calipsa
O: Świętochowski
B: Świętochowski
K013560
101.

275

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada/brak F: Sunday de Riverland
M: Irisse
O: Julia Reinfuss
B: M. Michel Roger
K025492 25000113326638Y
102.

105

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
O: Karolina Pindur-Antosz
B: Katarzyna Niedźwiecka
K019558 616009610061810
103.

205

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
O: Przemysław Bule
B: SK Ochaby
K020280 616006690085011
104.

256

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Guffi
M: Donna-Lissa
O: Anna Nowak
B: Zenon Brzozowski
K024005
105.

232

DON KICHOT SP POL 2011 Wałach siwa F: Batman
M: NN
O: Sophia Motyl
B: --
K024731 616999540013311
106.

234

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
O: Arkadiusz Pschionko
B:
K018574 616009640073809
107.

276

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: Monika Respondek
B: -
-
108.

424

DRAHMA sp. POL 2012 Klacz Kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O:
B:
K023154 PL616009520122212
109.

407

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
110.

290

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Rajmund Adamietz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021566 616009510343712
111.

345

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ordon
M: Diomeda
O: Leszek Kośnik
B: Leszek Kośnik
K021987
112.

343

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/171 F: Lordanos
M: Lorite
O: Przemysław Bule
B: -
K026668
113.

327

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana/ Glennridge
O: JAN GREVE
B: HOLANDIA
K024160 528003200912846 104gy84
114.

395

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
115.

157

ELDORADO W KWPN NED 2009 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Silohuit-W / Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B:
K020528 528003200912929
116.

277

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom's Choice
O: Krzysztof Rumin
B: Michał Szadkowski
K015451
117.

53

EMUNDO Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans
M: Emarilla
O: Victoria Urbańczyk
B: Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
Regionalna - LKRWZJ/3445/18 616006580310011
118.

317

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon / Biskwit
M: Estera / Effendi
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 616999540004909
119.

359

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
120.

140

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi/ Coronado
O: Paweł Guzy
B: Rafał Kowalski
Brak
121.

297

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/167cm F: Grey / Cynik
M: Elmoda / Montevideo
O: Zuzanna Kuc
B: Babiś Józef
K009486
122.

123

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
O: Agata Bugała
B: SK Kalników
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
123.

137

F CADANS Z ZANG BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Franco / Farmer
M: Welling / Krunch De Breve
O: Jacek rode
B: Brosens D/Christiaansen
K019312 Z546807
124.

399

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelars
K020756 528003201008676 105DA94
125.

321

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
126.

324

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
127.

340

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
128.

389

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
O: Ilona Palka- Kisielowska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
129.

411

FOREST PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Salih Barlas
B: Pawel Krzywanski
616009590149310 105LC08
130.

265

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
131.

9

FRYKAS SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Kurdesz
M: Famba
O: Izabela Sender
B: Asman Ireneusz
brak POL009 54 00550 04
132.

346

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
133.

308

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
134.

251

GEMINI 2 Gorącokrwista AUT 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
O: Katarzyna Borowczak
B: Johann Schinhan
K025193
135.

149

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: W. Verschuren
528003201105487 105QQ17
136.

126

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
137.

403

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
138.

208

GOLD MARKE SP POL 2006 Wałach kasztanowata/167 F: hh
M: hh
O: Klaudia Fiołek
B: kk
brak 7766
139.

348

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
140.

361

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
141.

274

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
142.

42

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa/165 F: TJUNGSKE
M: GRACA
O: Julia Prasoł
B: SK Racot
33420/18 616009610060410
143.

350

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Wałach gniada/175 F: Ultimo
M: Odiline
O: Rafał Janota
B: Groenlo
Brak .
144.

304

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
145.

414

GUESS KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: My Blue Heaven / Haarlem
O: KJK Szary
B: Bevelsborg Horses B. V.
K020452 528003201104945 105KR91
146.

409

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicki
B: W. van de Mheen
528003201104098 105NE08
147.

426

GUZZI-V KWPN NLD 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
148.

292

H-CARETANO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Barbara Bisaga
B: Kazimierz Bartkowiak
K009790 10761
149.

158

HELIA VD HEIHOEK BWP BEL 2007 Mare bay/- F: Massimo
M: Obelia/Saygon
O: M. Kazmierczak
B: -
104VW51 -
150.

344

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
151.

279

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Karbon
M: Herbata
O: Jolanta Drabczyk
B: BLG Consulting
K020254
152.

271

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
O: Marcin Piksa
B: F.A.B. Pas
LKRWZJ/4972/18 528003201209114
153.

74

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
O: Przemysław Bule
B: -
K026667
154.

268

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Holandia
O: PPHU Algas Sp. J
B: PPHU Algas Sp. J
K020450 616009540079411
155.

349

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon
M: Tifany du Beaumont
O: -
B: -
-
156.

147

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
157.

237

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou du rouet
M: Izolda
O: Dagmara Sijka
B: Wechta Equertian
brak
158.

260

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Sebastian Kawa
B:
K016672 POL009640084407
159.

420

INDURAN F:
M:
O:
B:
160.

8

IRIANE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata/168 F: Vittorio
M: Tessa
O: Izabela Sztangret
B: H.P.E.M.Titulaer
K025868 528003201308180
161.

71

ISA'DOR W SP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Czumen K
M: Inger
O: Ada Rączka
B: Jacek Wilczyński
Brak
162.

200

ISABELLA New Forest Pony NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
O: Badura Katarzyna
B: P. Burg
brak 528018020132081
163.

73

IT`S TOULON VE KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Tilla/lux
O: Anna Kołodziej
B: J.van Elp
Brak 528003201300196
164.

309

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
O: Zbigniew Nurkowski
B:
K022995 528003201302866
165.

31

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
O: Katarzyna Darłak
B: A.W Jansen
K026647
166.

101

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
167.

396

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
168.

235

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K020757 12615
169.

201

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Ryszard Barczyk
B:
K022358 056011020100145
170.

259

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara F: Landino
M: Josephine
O: Sandra Sołtys
B: NN
K007813
171.

216

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
K023049 616006590016912
172.

65

JUST MARTINI Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Judym
M: Karina
O: Sabina Superson-Dudek, Jacek Dudek
B: ...
K018846 616006570131509
173.

159

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
O: Beata Szlachta
B: Beata Szlachta
K022168 DE418181120911
174.

223

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada F:
M:
O: B.W. Książkiewicz
B:
K022371
175.

23

KARAMIS WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Kari / Pancho
O: Anna Kustosz
B: Baryła Jam
K020821 POL007540144608
176.

51

KARISMA PKSP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Ron William
M: Kalina
O: Agnieszka Cichańska- Jania
B: Martyna Prentkowska
Brak
177.

283

KARLA MŁP POL 2004 Klacz gniada/ 163 cm F: Plaster
M: Kastylia / Karo
O: Jolanta Latowska Wach
B: -
K012799
178.

55

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak - -
179.

288

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
180.

319

KASAFI SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
O: Agata Poliwoda
B: Tomasz Gałczyński
K022153 616009670088809
181.

253

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belgijska Gorąca Krew POL 2010 Wałach gniada F: Boris van het Kluizebos
M: Valelaika van de Noordheuvel
O: Grażyna Niezgoda
B: Corneel Franken
K017739
182.

328

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
183.

20

KLARA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
O: Anna Kowalska-Kliś
B: Marek Szweda
Brak
184.

156

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
185.

50

KORAL KUC POL 2003 Wałach ciemnogniada/kuc:134 pa F: Roletto
M: Kolistyna
O: Eliza Lorek
B: Grzegorz Tomczyk
K009104 POL 013 58 03166 03
186.

408

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
187.

5

KSENA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: nn
M: nn
O: Katarzyna Borowczak
B: Karolina Makowska
K020866
188.

313

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
O: DOROTA LENIK
B: CYSPER WOJCIECH
K019251 616 009 54 01201 10
189.

229

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: Orkan Sp. z o.o.
K017021 POL009670111604
190.

364

LACARO Mecklenburg NED 2010 Wałach siwa F: Levisson
M: Chayenne
O: .
B: .
Brak
191.

369

LADY-S Słowacka Gorącokrw. SVK 2005 Klacz gniada F: Lady's Lower / Lord
M: Sisi / Aldamit
O: Bernadeta Wieczorek
B:
K016143 703001702142005
192.

38

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
O: Karolina Skotniczna
B: Tomasz Olszewski
brak 616 009 52 00484 13
193.

58

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/178 F: Chaltaire Z
M: Laguna
O: Jolanta Zielińska
B: Brak informacji
K025182 616009640033012
194.

391

LAUSSANNE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar
M: A
O: Natalia Koziarowska
B: A
1234
195.

245

LEVISIONN CONTANGA E.W.P. OLD GER 2011 Klacz siwa F: Levisonn / Levisto
M: Gitanga / Contango
O: Zuzanna Zejer
B: B. Janetzko
K020860 DE433330209411
196.

36

LORA Wielkopolska POL 2010 Klacz skarogniada/- F: Harwest
M: Lotna
O: Przemysław Gorczowski
B: Andrzej Luberski
Brak 616007610243010
197.

220

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
198.

124

LORENZO OLD POL 2008 Wałach gniada/- F: Linton
M: Gwecora
O: Przemysław Gorczowski
B: Gestuet Lewitz
Brak DE418181322808
199.

410

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Marek Duszkiewicz
DE418182535811 105KR90
200.

27

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
201.

226

LUCY SP POL 2009 Klacz siwa/mk:160 F: Cardento 2 / Capitol I
M: Lalique / Limelight
O: Róża Kufieta
B: Jerzy Korczyk
K023007 616009570258309
202.

357

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
203.

88

LUNA MŁP POL 2012 Klacz kara F: Bre Gun / Top Gun
M: ima / Larysz
O: Jakub Gaweł
B: Marta Heblik
K024189 616006540039112
204.

363

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509 105GR98
205.

215

MERCEDES Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
O: Aleksandra Stańska
B: Dariusz Kotyra
Brak 616066660588510
206.

401

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Dobel's Cento
M: Mirabel
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
brak
207.

243

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Adam Wojda
B: nn
K023004 616999600286011
208.

375

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
K021982 616006690071310
209.

45

MISSHOE VAN DE LANDHORST Haflinger POL 2010 Klacz izabelowata/kuc: F: Wairan
M: Nina van De Boelenham
O: Wojciech Musiolik
B: F.J.M. Beursken
brak
210.

225

MONITO Anglo-Arabska POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
O: Anna Wójcik-Pruszyńska
B: Janów Podlaski
K022640
211.

151

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K024037 056015Z55827113
212.

135

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
O: Piotr Rachwał
B: Józef Charyton
K021285 616007520056712
213.

118

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
214.

258

NASHVILLE Westfalska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885
215.

394

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Jacek Mierzwiński
K018932 616009670114110
216.

17

NIESPODZIANKA SP POL 2009 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: Marcin Jońca
B: Andrzej Jońca
Brak 616999540170110
217.

133

NIGHT DANCE Zangercheide NLD 2013 Klacz gniada F: numero uno
M: calvin z/ alme z
O: stowarzyszenie klub jazdy konnej szary
B: x
K024961
218.

293

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
O: A. Cebulak
B: De Middelaer
K024926
219.

26

NIL Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
O: Jakub Bochenek
B: P. Małczyński
brak
220.

314

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207 103OK61
221.

122

NORWICH WLPK POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy/Corrado I
M: Niagara/Gaidar
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K023436
222.

72

OBORA'S INVITTE Aut Wb CZE 2008 Klacz gniada F: Cent Timpex / Cento
M: Ikita Monday / Nimmerdor
O: Anna Szary
B: Johann Frischeis
K016754 121068308 104HB21
223.

84

ODYN Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Ałtaj
M: Odymka
O: Karolina Potaczek
B: SK Liski Sp. z o.o.
brak POL 007 60 02089 05
224.

266

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Elliot
M: Ofelia
O: Paweł Łopatka
B: Małgorzata Siergiej
K013635
225.

273

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Lascatraz L (hol)
M: Osara xx / Winds Of Light
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
226.

400

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Leslaw Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
227.

331

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Andrzej Woźniak
K014058 616009550249108 104LK05
228.

138

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
229.

358

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
230.

56

ORINA Typ Pierw POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Michalina Sztuka
B: Nn
K020486
231.

323

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA-STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060
232.

286

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
233.

32

PASŁĘKA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Iphono
M: Pasieka
O: Natalia Żelazna
B: Stadnina Koni Liski Sp. z o.o.
K025941
234.

80

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
O: Lucyna Ćmok
B: Marczak Przemysław
brak
235.

285

PERŁA R SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/170 F: Fair Play Coudreau
M: Persefona R
O: Karolina Kasner
B: R. Halabuda
K012227 616009540007807
236.

24

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Wałach gniada/148 F: Rumor / Wabigon
M: Primavera / Bolivar
O: Agnieszka Najdzionek
B:
K008284 POL013540076801
237.

212

PIGMENT Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Goofi R
M: Pawanka
O: Marek Handzlik
B: Moszczanica ,Technikum chodowli koni w żywcu
Regionalna- LKRWZJ/3671/18 616009540070110
238.

428

PLEASE FITTA Czysta Krew Angloarabska FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus du Maury
M: AMBRE DE FITTA
O: Piotr Brańka
B: -
K011671
239.

303

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
240.

381

POETIN WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Piano II / Pilot
M: Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
O: Jan Cieślar
B:
K014177 DE441410972208
241.

81

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: X
O: Joanna Tłuszcz
B: X
Brak X
242.

413

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
243.

6

QUABREL RJT DE LE’TAPE KUCYK POL 09.05.2004 Wałach siwa/kuc:149 cm F: Don Juan V
M: Nina De l’tape
O: Jolanta Zielińska
B: M. Jean-Pierre
Brak 04315168Z
244.

301

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
245.

210

QUICK CORDE K Z Zangersheide BEL 2009 Klacz gniada F: Quick Star
M: Vanity R
O: Ewa Gołąb
B: Klaver C
brak
246.

421

QUILANO F:
M:
O:
B:
247.

365

QUINCY . GER 2011 Ogier gniada F: Quaid
M: Hauptstutbuch
O: .
B: .
Brak
248.

351

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
O: Rafał Janota
B: Ines Roggisch
K022419 DE456570278209
249.

28

RADKA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F:
M:
O:
B:
Brak
250.

39

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Joanna Prychistal-Kawa
B: NN
brak
251.

370

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin / Ramiro
M: Wonda / Wanderbursch II
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
252.

342

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
253.

390

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
254.

368

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
255.

207

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual
M: Granessa
O: Beata Broniatowska
B: Niemcy
K005384 DE316965097
256.

282

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
O: Ewa Zimny
B: Makowski Remigiusz
K015472 616009661130809
257.

267

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Cornado Boy
M: Ramona KG
O: Aleksandra Kochaniewicz
B: Magdalena Jażewska
K025261
258.

240

ROMEO SP POL 2011 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Michalina Sztuka
B: Nn
Brak
259.

233

ROSA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
O: Aleksandra Piórkowska
B: Kupniewska Helena
brak
260.

30

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: ALIBABA
M: REBEKA
O: AGNIESZKA ROZLACHOWSKA
B: JACHIMOWICZ GRZEGORZ
K021682 POL013610039707
261.

429

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada F: Ordon
M: Rosa
O: Paulina Michalska
B: Kośnik Leszek
K025030
262.

97

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ordon
M: Rosa
O: Paulina Michalska
B: Michalska
K025030 616009540095111
263.

111

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
O:
B:
K025333
264.

298

SALONIKI HOL POL 2007 Klacz gniada F: Casall Ask
M: Santana
O: Jolanta Drabczyk
B: Hansen Hans Fredrich
K011812
265.

132

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
O: Lesław Sarachmann
B:
K023314 DE431316704312
266.

405

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
267.

278

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
O: Mariusz Więtczak
B: Danuta Kloczkowska
K025324
268.

209

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
O: natallia pauliuchenka
B: chomiak mieczysław
K022427 616 009 53 02990 09 616009530299009
269.

366

SHAKIRA 440 OS GER 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Stakkira / Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
270.

347

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
271.

372

SHUTER’S DIAMOND Warmblood CZE 2011 Wałach gniada F: Sir Shutterfly
M: Crime
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Frischeis Johann-Gestüt Obora
105KT69
272.

254

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
O: Arkadiusz Dratwiński
B: SK Udórz
K022930
273.

322

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
274.

250

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada F: Szkrab/Arcus
M: Sisi Queen/Quidam de Revel
O: Paulina Biskup
B: SK Ochaby
Brak
275.

316

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
276.

272

SONNY BOY M OLD GER 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
277.

352

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Zbigniew Kostrzewski
K018843 DE418184027910
278.

230

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
O: Joanna Gardulska
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
K010752
279.

113

STACUDO BAW POL 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
O: Eden Alois
B: Anna Bienias
K019997 DE481810205810
280.

398

STAKKATOL7 X POL 2010 Wałach biała F: Stakkatol
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: X
12345
281.

143

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
282.

312

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
283.

44

SZAFIR Koń Mały POL 2013 Wałach gniada/kuc:- F: Santiago
M: Sonia
O: Magdalena Wrejak
B: Michał Odważny
Brak 616013610116313
284.

202

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
285.

295

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
O: Stanisława Gierek-Ciaciura
B: Józef Wachowiak
K011879 POL007611032404
286.

402

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508 104QX68
287.

332

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
288.

131

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
289.

354

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752 104OR65
290.

281

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
O: Michał Tomanek
B: -
PZJ - LKPZJ/1862/18 616009670123711
291.

115

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
O: Duszkiewicz Marek
B: Duszkiewicz Gabriela
K023480 DE418182543312
292.

134

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
O: Marek Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
K021064 DE418182535711
293.

7

VI-VI ZAGORKA Koń Mały POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
O: Mariusz Sztaba
B: Chojnicki Klub Jeździecki SKIBA SKIBA Andrzej ul.Derbowskiego 23 89-600 Chojnice
K015671 POL 013 53 00942 07
294.

96

VITAMINE DW Z KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Va-Nite / Heartbreaker
M: Finesse Van Paemel / Cicero Z
O: Aleksandra Cebulak
B: Stables DW
K024925 056015Z55847113
295.

3

WENDY No Name NED 2013 Mare chestnut/kuc:132 F: unknown
M: unknown
O: Michał Słoniec
B: unknown
none
296.

18

WERTER Hucuł POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: dd
M: dd
O: Barbara Chlipała
B: dd
brak dfdd
297.

415

WHOOPY BOY PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wladyslaw GIZA
B: Wladyslaw Giza
616009690074711 106BL93
298.

385

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
O: Józef Buczyński
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 DE421000045611 105TE66
299.

262

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
O: Piotr Kozioł
B: SK Moszna
Brak 616009690079111
300.

79

WIKI Typ Szlachetny POL 2004 Klacz kara F: nn
M: nn
O: Beata Synowiec
B: -
K018862
301.

25

WINNIE Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Bre-Gun
M: Wiza
O: Michał Tomanek
B: Marta Heblik
3654/17ABC 616006540098712
302.

383

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K010337 5280030308996 102XV28
303.

21

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
O: T.Skrobacz
B: Polska
K018269
304.

325

Z RIARALDA Z ZANG BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: C. Wernsen
056015Z55626691 106BT23
305.

43

ZGODA SP POL 1997 Klacz gniada/168 F: Sofix
M: Zaduma
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 60 00256 97
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2018-12-14
2018-12-15
5
2018-12-16
19
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2018-12-14
39
2018-12-15
16
2018-12-14
4
2018-12-15
8
2018-12-16
3
800
DROBINKA (290)
2018-12-14
10
2018-12-15
34
2018-12-16
6
Baczyńska Marta
TKJ Garbówek
DO IT (380)
2018-12-14
26
2018-12-15
20
2018-12-16
18
ROSOMAK (97)
2018-12-14
20
2018-12-14
2018-12-15
13
2018-12-15
29
Baczyńska Marta
Tuszyński KJ Garbówek
KIA (328)
2018-12-15
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (200)
2018-12-14
37
2018-12-15
23
2018-12-15
2018-12-16
8
Bąk Aleksandra
brak
CORTES (48)
2018-12-14
19
2018-12-14
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-16
12
SZAROTKA (202)
2018-12-14
34
2018-12-15
33
2018-12-16
29
2018-12-16
29
Bartusek Helena
KJ Zbroslawice
KSENA (5)
2018-12-14
3
2018-12-14
2018-12-15
13
2018-12-15
2018-12-16
3
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
D'APRIL (47)
2018-12-14
14
2018-12-14
13
2018-12-15
11
2018-12-15
41
2018-12-16
13
Bisaga Justyna
KJ Facimiech
2018-12-14
16
2018-12-15
24
2018-12-16
23
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SISI SZA (250)
2018-12-14
3
2018-12-15
8
2018-12-16
1
2018-12-16
2
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
NIL (26)
2018-12-14
19
2018-12-14
2018-12-15
18
2018-12-15
2018-12-16
20
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
CZEDAN (203)
2018-12-14
1
2018-12-14
30
2018-12-15
33
2018-12-15
1
2018-12-16
13
Borowczak Agata
Vanto Jumping Team
CABORA (204)
2018-12-14
8
2018-12-15
11
2018-12-16
4
2018-12-16
7
GEMINI 2 (251)
2018-12-14
12
2018-12-15
24
2018-12-16
10
2018-12-16
6
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2018-12-14
7
2018-12-15
3
2018-12-16
4
Bugała Agata
St. KJ Preria Wilkowice
EUFRAT (123)
2018-12-14
16
2018-12-14
6
2018-12-15
26
2018-12-15
1
2018-12-16
11
Bugla Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
POETIN (381)
2018-12-14
27
2018-12-15
4
2018-12-16
17
2018-12-14
28
2018-12-15
26
2018-12-16
15
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
EAST WOOD (343)
2018-12-14
25
2018-12-15
17
2018-12-16
2
C BAS (371)
2018-12-14
6
2018-12-15
28
2018-12-16
14
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
DOMINACJA (205)
2018-12-14
2
2018-12-15
1
2018-12-16
33
2018-12-16
33
2018-12-14
21
2018-12-15
21
2018-12-16
7
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-12-14
7
2018-12-14
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2018-12-14
28
2018-12-15
11
2018-12-16
5
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
2018-12-14
5
2018-12-14
5
2018-12-15
2
2018-12-16
1
2018-12-14
5
2018-12-14
7
2018-12-15
5
2018-12-16
13
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2018-12-14
19
2018-12-15
2018-12-16
13
TEZA (295)
2018-12-14
2018-12-15
26
2018-12-16
1
Cież Anna
BPK - MAL
2018-12-14
12
2018-12-15
15
2018-12-16
23
2018-12-16
23
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (375)
2018-12-14
6
2018-12-15
12
2018-12-16
22
2018-12-16
28
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-16
Czwórnóg Klaudia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
CANOLATO (296)
2018-12-14
36
2018-12-15
13
2018-12-16
26
Czyż Dominika
WKJ Lublin
CANTER BS (373)
2018-12-14
7
2018-12-15
28
2018-12-16
25
Czyż Kamila
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-12-14
23
2018-12-15
5
2018-12-16
9
2018-12-16
9
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
JAMIE (31)
2018-12-14
28
2018-12-14
2018-12-15
43
2018-12-15
2018-12-16
29
Dominik Róża
WLKS Krakus
DAZ (382)
2018-12-14
7
2018-12-15
25
2018-12-16
17
Drabczyk Izabela
RC Riding Center Sosnowice
SALONIKI (298)
2018-12-14
5
2018-12-15
17
2018-12-16
16
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
SIGMA (254)
2018-12-14
22
2018-12-15
7