Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE
WLKS Krakus Swoszowice, 05-07.04.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adukowska Maria BRAK
2007 (JM.)
BRAK
2. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
Brak
3. Bała Julia Bpk
2005 (JM.)
Brak
4. Barć Alicja WHiBZ UR Rząska
2004 (J.)
brak
5. Batko Małgorzata TEAM RANCHO PCIM
2005 (JM.)
brak
6. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
7. Budzyńska-Calik Martyna bpk
S
brak
8. Burda Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O049076
9. Byrska Wiktoria WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
brak
10. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
11. Bzowy Gabriela BPK
2000 (MJ.)
brak
12. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
13. Cież Anna BPK - MAL
2002 (J.)
O040027
14. Ciołczyk Piotr Kj Mustang
S
Brak
15. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
16. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
17. Czaja Agata UR Rząska
18. Czapla Martyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
brak
19. Czarnek Oliwia WLKS Krakus
2004 (J.)
brak
20. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
Brak
21. Dominik Róża WLKS Krakus
S
O021392
22. Dziedzic Maria Klub Sportowy Faruk
2002 (J.)
brak
23. Dziża Hanna KS 'Bór' Toporzysko
2005 (JM.)
brak
24. Eichler Zuzanna Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2005 (JM.)
brak
25. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
26. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
27. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (JM.)
BRAK
28. Flanek Natalia Stajnia Młynka
2004 (J.)
brak
29. Flanek Wojciech Stajnia Młynka
S
brak
30. Foksińska Izabela brak
2002 (J.)
brak
31. Fraś Karolina Kj VIP Kraków
2004 (J.)
Brak
32. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
brak
33. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
34. Gałka Magdalena UR Rząska
35. Gancarz Kinga Brzezinka
1999 (MJ.)
Brak
36. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
37. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
38. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O033508
39. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
40. Grahl-Madsen Alexandra Bez Przynależności Klubowej M A L
2000 (MJ.)
O026912
41. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
42. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
43. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
S
O022400
44. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
45. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
46. Jagoda Weronika Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
Brak
47. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
48. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
49. Jodłowska Elżbieta KJ Facimiech
2002 (J.)
O038072
50. Kapel Amelia KJ Facimiech
2003 (J.)
brak
51. Kasprzak Anna RC Sosnowice
S
O023199
52. Kenig Zuzanna Kj VIP Kraków
2000 (MJ.)
Brak
53. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
54. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
55. Knerowicz Natalia KJ Szarża
2003 (J.)
O033992
56. Kokoszka Hanna KKJK
2004 (J.)
Brak
57. Korabik Andrzej KJK Pod Żubrem
S
O037700
58. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
brak
59. Kordzi Maja WHiBZ UR Rząska
2009 (Mł.)
brak
60. Kosman Magdalena KS Bór Toporzysko
S
brak
61. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
62. Kowynia Julita WLKS Krakus
1999 (MJ.)
O040428
63. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
brak
64. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
65. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
66. Krawczyk Michalina KS 'Bór' Toporzysko
S
brak
67. Książkiewicz Nadia Kj Facimiech
2004 (J.)
brak
68. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
69. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O026013
70. Legutko Nicole OJK Barcice
2006 (JM.)
Brak
71. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
72. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
73. Łopatka Katarzyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
74. Machnik Roman Jurajski LKJ Udórz
S
O044878
75. Malińska Emilia WHiBZ UR Rząska
2006 (JM.)
brak
76. Masseli Wiktoria WHiBZ UR Rząska
2009 (Mł.)
brak
77. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
brak
78. Miazga Anna KJ Facimiech
2006 (JM.)
brak
79. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
80. Michalik Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
81. Michorczyk Gabriela Klub Sportowy Faruk
2002 (J.)
brak
82. Mikoś Agnieszka bzk
S
Brak
83. Moskała Nadia klub jezdziecki assanya
2004 (J.)
brak
84. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O033547
85. Najder Sara Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
brak
86. Najdzionek Szymon WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2000 (MJ.)
O028637
87. Natanek Angelika Brzezinka
1999 (MJ.)
Brak
88. Nawrocka Zuzanna Klub Sportowy LASER TEAM
2004 (J.)
brak
89. Noga Gabriela Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
90. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
91. Nowak Patrycja OJK Barcice
2005 (JM.)
Brak
92. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (MJ.)
O031567
93. Oleksy Kamil Wlks Krakus Swoszowice
S
O052608
94. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
95. Piątkowski Paweł Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O000941
96. Pięta Bianka
2005 (JM.)
97. Pindur-Antosz Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
S
O001661
98. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
0040021
99. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
100. Pokrywa Alina WLKS Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O026229
101. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
102. Połeć Paulina Wlks Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
103. Prochot Karolina bpk
S
brak
104. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
105. Rogalska Jadwiga KS Bór Toporzysko
2000 (MJ.)
O038734
106. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
107. Ryłko Agnieszka Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
108. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
brak
109. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
110. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
111. Seremet Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2004 (J.)
brak
112. Sikora Weronika KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O049701
113. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
114. Skowronek Oskar WHiBZ UR Rząska
S
brak
115. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
116. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (J.)
O040345
117. Smykała Emilia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
118. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
119. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
brak
120. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
121. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (JM.)
Brak
122. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
123. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
124. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O036415
125. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
126. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
127. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
128. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (J.)
O029306
129. Szuba Maria TEAM RANCHO PCIM
2005 (JM.)
brak
130. Tumielewicz Małgorzata BPK
2002 (J.)
O046162
131. Tutaj Aleksandra KJ Facimiech
S
O018836
132. Wach Tomasz Kjkespadon
S
Brak
133. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami
S
O007732
134. Wałach Magdalena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
brak
135. Wasilewska Anna Bpk
S
bark
136. Wdaniec Joanna KJ Global
S
Brak
137. Witalec Justyna bpk
S
O008317
138. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
brak
139. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
140. Woloszyńska Ewa WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
141. Woźniak Aleksandra Klub Sportowy LASER TEAM
2007 (JM.)
brak
142. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
143. Zając Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
144. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
145. Zięba Oliwia Klub Sportowy Faruk
2004 (J.)
brak
146. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
147. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

74

A-RESZKA HUCULSKA POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Paw
M: Roxana
brak
2.

35

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
3.

45

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891
4.

164

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
brak Brak
5.

108

AKTEUR B OLDENBURGER DEU 2013 Wałach siwa F: Atlas Bavaria
M: Aktive Kennzeichung
brak 433330605113
6.

119

ALWARO POLSMAK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa/161 F: Prince Polsmak
M: Amazonka Polsmak
K013649
7.

139

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
brak POL006580467706
8.

30

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
K013181 203010237360105
9.

184

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
K014162 DE421000355608 104LY81
10.

137

ARBI MALOPOLSKA POL 2014 Ogier kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Aranzacja
Brak 616 006 69 00598 14
11.

163

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
12.

132

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
13.

107

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
K023773
14.

128

B.Z.N. KWPN NED 2006 Wałach gniada/162 F: CANTOS KWPN/CONTENDER
M: TELRILLE KWPN / LUX KWPN
K011418 5280030610268
15.

19

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
Brak 616 006 54 01144 09
16.

59

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
17.

58

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
18.

17

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
Brak K012108
19.

26

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
20.

46

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M
-----
21.

167

BONO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc: F: Grawer
M: Bajka
brak
22.

175

CAFETE OLDENBURG POL 2006 Klacz siwa F: ---
M: ---
Brak
23.

92

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
brak brak
24.

10

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
brak POL 009 61 10754 03
25.

39

CAMILLA 139 HOLSZTYŃSKA GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 421000155210 105UV20
26.

126

CANTORA HOLSZTYN POL 2010 Klacz siwa/167 F: CANTO
M: SORAJA II
K019886 DE421000083810 DE421000083810
27.

183

CAPITAL BEJ X POL 2011 Wałach kara F: X
M: X
12345
28.

125

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
K024772
29.

100

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada F: Carano
M: Gina
K009473
30.

172

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
31.

52

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada F:
M:
K023268
32.

53

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
K024708
33.

75

CASTLIRA HOL GER 2012 Klacz siwa F: Castelan II / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
K022819 DE421000042112
34.

24

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
brak
35.

43

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
K026371 DE418184074510
36.

4

CHAMANII HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
Brak DE421000083014
37.

114

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
38.

29

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensy
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE 441410733913
39.

27

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 Wałach siwa/168 F: Clinton I
M: Pepsi
K015244 DE421000583209
40.

67

CLINTERO HOL POL 2009 Gleiding grey/168 F: Clinton I
M: Pepsi III
K015244 DE421000583209
41.

140

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
K024515 Z575707 104NM78
42.

51

CONNET DU ROUET OLDENBURSKA GER 2010 Klacz siwa F: Cartogran
M: Paschubet
brak DE418184011210
43.

6

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
44.

177

COYOTE UGLY V F:
M:
45.

61

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
K025505
46.

115

DALISTO KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Quasimodo Z
M: Pattini
K026655 528003000806839
47.

120

DARCO TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach gniada F: Machandel
M: Dumka
brak
48.

36

DARCO TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Machandel
M: Dumka
brak
49.

69

DARK CHERRY Polski Koń Szlachetny POL 2009 Ogier gniada F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z
K017336
50.

160

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
Brak
51.

181

DIARADOS 7 SP POL 2012 Wałach gniada F: A
M: A
Brak
52.

135

DIORYT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548
53.

99

DOLGANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa/170 F: Bajou Du Rouet
M: D-Calipsa
K013560
54.

54

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
55.

101

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Guffi
M: Donna-Lissa
K024005
56.

136

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
K024153 616009540017612
57.

48

DON QUIXOTE SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Batman
M: NN
K024731 616999540013311
58.

18

DONNA ARUENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz kasztanowata/166 F: Irak
M: Damara I
brak
59.

71

DONNA MARY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Llandaff
M: Donna Polonia
K020399
60.

144

DŻANGER FOLBLUT POL 2005 Ogier gniada/161 F: Professional (IRE)
M: Dżakarta
Brak 050000003264
61.

150

DŻENTELMEN MAŁOPOLSKI POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Draba
brak
62.

9

DZIEKAN MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach skarogniada/165 F: Decybel I
M: Dieta
brak brak
63.

14

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
K025391 HUN M MF 044310000
64.

47

EMILLI ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Etola / Ganges
K022222 POL009630092808
65.

162

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
K022388 528003200900496
66.

70

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa F: LEXICON
M: TEREDIE
K017389
67.

63

EXODUS W ABC POL 1111 Wałach ciemnogniada F: ABC
M: ABC
brak
68.

40

F CADANS Z ZANG BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Franco / Farmer
M: Welling / Krunch De Breve
K019312 Z546807
69.

28

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
70.

124

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
K012159 DE427270693508 104WN54
71.

22

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
K015127 616009630198709
72.

134

FINISH KUC POL 2011 Wałach gniada F: Otto
M: Fiesta
Brak 616013570096611
73.

161

FIRST ROW KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Opan
M: Fabiola
K021214
74.

8

FONIA KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz gniada/mk:150 F: E-tam
M: Foska
brak brak
75.

174

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
76.

165

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
K022830 528003201107209
77.

141

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
K021069
78.

44

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
K022449
79.

170

GRAD SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Harwest
M: Gloria
Brak 616009610042312 Brak
80.

37

HAVANA SP POL 2014 Klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
BRAK 616009570199914
81.

168

HELLADA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Karmel
M: Hajduczka
brak
82.

20

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: Drop
M: Hipnoza
Brak
83.

95

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Karbon
M: Herbata
K020254
84.

156

HUMORESKA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:143 F: Karmel
M: Hajduczka
brak //
85.

106

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Holandia
K020450 616009540079411
86.

90

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
brak brak
87.

103

INDUS TYP SZLACHETNY POL 2004 Wałach gniada/mk:158 F: NN
M: Intryga
brak brak
88.

133

IPHONE KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
brak
89.

68

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/162 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
brak
90.

127

JAGUAR KWPN NED 2014 Ogier gniada/165 F: CARRERA VDL
M: WALZING PATTY
Brak 528003201400378
91.

173

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
92.

158

JAR MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Estończyk
M: Jafra
brak
93.

169

JARSA ŚLĄSKA POL 2008 Klacz kara F: Awans
M: Jagna
brak
94.

145

JOINT MAŁOPOLAK POL 2013 Wałach gniada/159 F: Barnaba
M: Jurga
Brak 616 006 58 00761 13
95.

73

JOKER KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
brak brak
96.

98

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara F: Landino
M: Josephine
K007813
97.

179

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada F:
M:
K022371
98.

91

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 brak
99.

56

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
100.

104

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada/164cm F: Lider
M: Korrida
K018652 POL007610233507
101.

123

KOKAINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Goofi F / Campari M
M: Kenia / Montevideo
K020848 616009540096011
102.

88

KORA MAŁOPOLSKA POL 2003 Klacz gniada F: Brak
M: Brak
Brak
103.

138

KOSMOS DEUTSCHE PFERD GER 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Korano B
M: Safira
K027260
104.

34

LACARO MECKLENBURG POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Chayenne
brak .
105.

180

LALIC F:
M:
106.

12

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
brak 616 009 52 00484 13
107.

189

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
K021560 DE421000108011
108.

157

LORA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz skarogniada/- F: Harwest
M: Lotna
Brak 616007610243010
109.

109

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Linka
K021805
110.

149

ŁOZA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Prometeusz
M: Łakoma
brak
111.

121

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Cytrus / Estados
M: Morwa / Odenat
K017000 POL006570145206
112.

146

MAXIMUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
113.

49

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
K011796 POL006660449206 104ZP50
114.

87

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Wawer
M: Markiza
Brak
115.

89

MERCEDES MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
Brak 616066660588510
116.

116

MIKRUS MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/166 F: Parys
M: Minewra
brak 616007520104412
117.

105

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
K021982 616006690071310
118.

31

MONA LISA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: nn
M: nn
brak Pol616999570301206
119.

84

MONTANA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata F: Erebus
M: Mitropa
Brak
120.

159

MOORLAND MG MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/165 F: Boston
M: Magnolia
K027107 616006570124014
121.

82

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
Brak /
122.

77

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
brak POL 013 68 00096 05
123.

185

NELI SP POL 2009 Klacz gniada F: Piko
M: Nokia
brak
124.

186

NEVADA WIELKOPOLAK POL 2006 Klacz kasztanowata/164cm F: Magnet
M: Nawara
brak POL 007 68 00718 06
125.

171

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
K024709
126.

152

NORDICA TRAKEN POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
K012533 732 01 00203 06
127.

80

OBORA'S INVITTE AUT WB CZE 2008 Klacz gniada F: Cent Timpex / Cento
M: Ikita Monday / Nimmerdor
K016754 121068308 104HB21
128.

93

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Elliot
M: Ofelia
K013635
129.

76

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
K014058 616009550249108 104LK05
130.

57

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
131.

131

ORLI BAJA KG WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet
M: Orala
brak POL 007 61 02161 07
132.

81

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060
133.

154

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
134.

110

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Celebes
M: Parma
brak 616 009 53 00318 12
135.

155

PARYS SP POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zachodni Wiatr
M: Pineska
Brak 616009530275809
136.

153

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
137.

151

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
138.

33

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Moheba Zirkon
M: Pixi
brak Pol013681018302
139.

60

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
K023157 DE421000103112
140.

41

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
141.

85

QUINA G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Quinta II G
brak 616009640006013
142.

72

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela
Brak
143.

142

RAPSODIA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
K019854
144.

2

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
145.

117

ROCHE TYP SZLACHETNY POL 2005 Klacz kasztanowata F: Atylla
M: Resi 036
K014146 616999570177405
146.

96

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261
147.

83

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
brak
148.

50

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
K025333
149.

97

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
K025324
150.

176

SENATOR F:
M:
151.

182

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
K016668
152.

111

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
brak
153.

190

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
154.

143

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
155.

94

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
K010752
156.

129

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
K024809
157.

187

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
K019652 DE433334015110
158.

113

SZAFIR MAŁY KOŃ POL 2013 Wałach gniada/mk:140 F: Santiago
M: Sonia
brak 616 013 61 01163 13
159.

78

SZANTA MAŁY KOŃ POL 2013 Klacz gniada/mk:143 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
160.

86

TALIZMAN KUC POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Meteoryt
M: Tara
K024842
161.

112

TAMIZA KUC CONNEMARA POL 2005 Klacz kara/kuc:149 F: Spinway Memento
M: Traviata
brak 013660560605
162.

148

TIDDLY WINKS Szlachetna Półkrew POL 2001 Klacz gniada/165 F: Court
M: Tara
brak POL009630021901
163.

55

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487 105XI88
164.

147

TOKSJA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz siwa/168 F: Caprioland
M: Tinka
brak POL009580699104
165.

188

ULMA SP POL 2002 Klacz siwa F: a
M: c
brak
166.

79

ULMA SVKWB POL 2003 Klacz siwa/175 F: Corsar
M: Ula (Walat-46)
brak 203010231389503
167.

42

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
168.

102

VIDAR M SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
Brak Brak
169.

178

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
K018439 616009670139509
170.

118

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
brak 616007520104412
171.

166

WAT Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2013 Wałach siwa F: Eryks
M: Wenta
brak
172.

38

WINNING TAMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: .
M: .
K010098
173.

32

WISZNIA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Szron
M: Wirginia
brak Pol009540071705
174.

130

WRZOSIEC Z BRZEZIA HUCULSKA POL 2006 Wałach gniada/kuc:143 F: BACA
M: WYŻNIA
BRAK POL012570026706
Rider Club
Competition
Prize
Apanasewicz Weronika OJK Barcice
ZAL
Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
SUM:
100.00
Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
50
SUM:
50.00
Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
300
200
SUM:
600.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
300
SUM:
300.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
200
300
400
SUM:
900.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
300
SUM:
300.00
Machnik Roman Jurajski LKJ Udórz
ZAL
Najdzionek Szymon WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
ZAL
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
200
50
SUM:
250.00
Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
ZAL
ZAL
Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
200
SUM:
200.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
200
400
SUM:
600.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adukowska Maria
BRAK
2019-04-06
2019-04-06
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (154)
2019-04-05
8
2019-04-06
6
2019-04-06
1
ZAL
2019-04-07
32
2019-04-07
Bała Julia
Bpk
FINISH (134)
2019-04-05
23
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-07
Barć Alicja
WHiBZ UR Rząska
WAT (166)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-07
9
2019-04-07
Batko Małgorzata
TEAM RANCHO PCIM
2019-04-05
1
2019-04-06
35
2019-04-07
16
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-04-05
5
2019-04-06
9
2019-04-07
10
Budzyńska-Calik Martyna
bpk
ŁOZA (149)
2019-04-05
3
2019-04-05
54
2019-04-06
17
2019-04-06
2019-04-07
6
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (104)
2019-04-06
32
2019-04-06
35
2019-04-07
11
2019-04-07
20
Byrska Wiktoria
WLKS Krakus Swoszowice
2019-04-05
13
2019-04-07
18
2019-04-07
2019-04-06
11
2019-04-06
13
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-04-05
27
2019-04-05
32
2019-04-06
10
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
8
Bzowy Gabriela
BPK
2019-04-06
12
2019-04-07
2019-04-06
1
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (118)
2019-04-05
1
2019-04-05
9
2019-04-06
3
2019-04-06
28
2019-04-07
10
2019-04-07
15
Cież Anna
BPK - MAL
2019-04-05
9
2019-04-05
19
2019-04-06
25
2019-04-06
17
2019-04-07
1
2019-04-07
29
Ciołczyk Piotr
Kj Mustang
CAFETE (175)
2019-04-06
5
2019-04-06
4
2019-04-07
18
2019-04-07
7
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (151)
2019-04-07
9
2019-04-07
NORDICA (152)
2019-04-07
5
2019-04-07
27
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (105)
2019-04-05
3
2019-04-05
25
2019-04-06
13
2019-04-06
2019-04-07
21
2019-04-07
Czaja Agata
UR Rząska
BONO (167)
2019-04-07
6
Czapla Martyna
KJ Facimiech
DIORYT (135)
2019-04-05
73
2019-04-05
70
2019-04-06
25
2019-04-06
2019-04-07
2
2019-04-07
3
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus
SENATOR-K (182)
2019-04-05
1
2019-04-06
3
2019-04-07
5
2019-04-05
18
2019-04-06
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2019-04-05
7
2019-04-06
18
2019-04-07
8
Dominik Róża
WLKS Krakus
2019-04-06
26
2019-04-06
16
2019-04-07
30
Dziedzic Maria
Klub Sportowy Faruk
AMARANT (139)
2019-04-05
38
2019-04-05
68
2019-04-06
32
2019-04-06
2019-04-07
3
2019-04-07
36
Dziża Hanna
KS 'Bór' Toporzysko
INDUS (103)
2019-04-05
1
2019-04-05
43
2019-04-06
24
2019-04-06
27
2019-04-07
18
2019-04-07
1
Eichler Zuzanna
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
FONIA (8)
2019-04-05
1
2019-04-05
21
2019-04-06
34
2019-04-06
2019-04-07
8
2019-04-07
13
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
KOKAINA (123)
2019-04-05
6
2019-04-05
6
2019-04-06
19
2019-04-07
6
2019-04-07
FAROUGE (124)
2019-04-05
30
2019-04-05
2019-04-06
13
2019-04-06
2019-04-07
17
2019-04-07
CARAMELLA (125)
2019-04-05
23
2019-04-05
14
2019-04-06
14
2019-04-06
7
2019-04-07
35
2019-04-07
CANTORA (126)
2019-04-05
20
2019-04-06
7
2019-04-06
2019-04-07
28
2019-04-07
JAGUAR (127)
2019-04-05
18
2019-04-05
27
2019-04-06
22
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-05
61
2019-04-05
41
2019-04-06
18
2019-04-06
2019-04-07
23
2019-04-07
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (59)
2019-04-06
36
2019-04-06
2019-04-07
39
2019-04-07
2019-04-05
4
2019-04-05
1
2019-04-06
24
2019-04-06
15
2019-04-07
2
100
2019-04-07
13
2019-04-05
38
2019-04-05
8
2019-04-06
20
2019-04-07
26
2019-04-07
15
2019-04-06
10
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
TAMIZA (112)
2019-04-05
24
2019-04-05
1
2019-04-06
1
2019-04-06
20
2019-04-07
2
2019-04-07
Flanek Natalia
Stajnia Młynka
PARYS (110)
2019-04-05
1
2019-04-05
39
2019-04-06
15
2019-04-07
3
2019-04-07
2
2019-04-06
Flanek Wojciech
Stajnia Młynka
2019-04-05
2019-04-05
64
2019-04-06
3
2019-04-06
5
2019-04-07
1
2019-04-07
4
Foksińska Izabela
brak
2019-04-06
39
2019-04-06
37
Fraś Karolina
Kj VIP Kraków
QUINA G (85)
2019-04-05
1
2019-04-05
11
2019-04-06
29
2019-04-06
5
2019-04-07
4
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
PORTER (33)
2019-04-06
12
2019-04-07
8
2019-04-06
Gaczorek Grzegorz
BPK
2019-04-06
36
2019-04-06
2019-04-07
11
2019-04-07
Gałka Magdalena
UR Rząska
BONO (167)
2019-04-07
6
Gancarz Kinga
Brzezinka
DŻANGER (144)
2019-04-06
9
2019-04-06
37
2019-04-07
11
2019-04-07
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
DON GUFFI (101)
2019-04-05
5
2019-04-05
40
2019-04-06
2
2019-04-06
5
2019-04-07
4
Gardulski Karol
KJ Facimiech
HOKY J (95)
2019-04-05
7
2019-04-05
27
CARANDO 3 (100)
2019-04-06
6
2019-04-06
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
GOLDEN (44)
2019-04-06
19
2019-04-06
3
50
2019-04-07
2019-04-07
19
Górski Dawid
WLKS Krakus
2019-04-05
29
2019-04-05
Grahl-Madsen Alexandra
Bez Przynależności Klubowej M A L
2019-04-07
31
2019-04-07
2019-04-06
17
2019-04-06
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
LUNAR (109)
2019-04-06
25
2019-04-06
9
2019-04-07
6
2019-04-07
12
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
IPHONE (133)
2019-04-06
8
2019-04-07
31
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
2019-04-06
2
2019-04-06
33
2019-04-07
6
2019-04-07
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (57)
2019-04-06
2
100
2019-04-06
1
300
2019-04-07
1
200
2019-04-07
5
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2019-04-05
12
Jagoda Weronika
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-04-06
27
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (132)
2019-04-05
37
2019-04-05
20
2019-04-06
26
2019-04-07
6
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (24)
2019-04-06
6
2019-04-06
3
2019-04-07
11
2019-04-07
Jodłowska Elżbieta
KJ Facimiech
JULIEN (98)
2019-04-05
14
2019-04-05
30
2019-04-06
4
2019-04-07
4
Kapel Amelia
KJ Facimiech
2019-04-06
8
2019-04-06
2019-04-07
8
Kasprzak Anna
RC Sosnowice
GALERMO (165)
2019-04-06
12
2019-04-06
27
2019-04-07
13
2019-04-07
25
Kenig Zuzanna
Kj VIP Kraków
MONTANA (84)
2019-04-05
28
2019-04-05
24
2019-04-06
9
2019-04-06
31
2019-04-07
1
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (34)
2019-04-05
9
2019-04-06
14
2019-04-07
21
2019-04-05
21
2019-04-06
13
2019-04-07
13
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
NAIROBI (82)
2019-04-05
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-05
26
2019-04-05
2019-04-06
39
2019-04-07
2
2019-04-07
9
FINISH (134)
2019-04-05
26
2019-04-07
10
HUMORESKA (156)
2019-04-05
21
Knerowicz Natalia
KJ Szarża
LALIC (180)
2019-04-05
25
2019-04-05
4
Kokoszka Hanna
KKJK
HEREZJA (20)
2019-04-05
1
2019-04-05
19
2019-04-06
2019-04-06
17
2019-04-07
5
2019-04-07
Korabik Andrzej
KJK Pod Żubrem
JAR (158)
2019-04-05
56
2019-04-05
66
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem
BAFRA (19)
2019-04-05
46
2019-04-05
17
Kordzi Maja
WHiBZ UR Rząska
BONO (167)
2019-04-06
6
Kosman Magdalena
KS Bór Toporzysko
DARCO (36)
2019-04-05
72
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (59)
2019-04-05
36
2019-04-05
Kowynia Julita
WLKS Krakus
2019-04-05
29
2019-04-05
32
2019-04-07
25
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2019-04-05
21
2019-04-05
34
2019-04-06
14
2019-04-06
2019-04-07
2
2019-04-07
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
ANTINA (184)
2019-04-07
4
2019-04-07
2
300
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2019-04-05
12
2019-04-06
13
2019-04-06
7
2019-04-07
3
200
2019-04-05
7
2019-04-07
1
300
2019-04-07
1
400
Krawczyk Michalina
KS 'Bór' Toporzysko
DARCO (120)
2019-04-05
36
2019-04-06
18
2019-04-06
40
2019-04-07
5
2019-04-07
13
Książkiewicz Nadia
Kj Facimiech
KACPER (91)
2019-04-06
4
2019-04-06
16
2019-04-07
9
2019-04-07
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2019-04-05
3
2019-04-05
2
2019-04-06
3
100
2019-04-06
5
2019-04-07
5
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
VIDAR M (102)
2019-04-05
41
2019-04-05
15
2019-04-06
27
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Legutko Nicole
OJK Barcice
LORA (157)
2019-04-05
31
2019-04-05
42
2019-04-06
11
2019-04-07
22
2019-04-07
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
B.Z.N. (128)
2019-04-05
27
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2019-04-05
31
2019-04-05
2019-04-06
9
2019-04-07
15
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2019-04-05
14
2019-04-06
12
2019-04-07
17
2019-04-05
9
2019-04-06
17
2019-04-07
7
2019-04-06
2
300
Łopatka Katarzyna
KJ Facimiech
OKLAND (93)
2019-04-05
4
ROMANIA (96)
2019-04-05
1
2019-04-05
1
2019-04-06
31
2019-04-07
3
2019-04-07
5
Machnik Roman
Jurajski LKJ Udórz
HUSARIA (106)
2019-04-05
3
2019-04-06
1
ZAL
2019-04-07
24
Malińska Emilia
WHiBZ UR Rząska
HELLADA (168)
2019-04-06
8
2019-04-07
3
Masseli Wiktoria
WHiBZ UR Rząska
BONO (167)
2019-04-06
4
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2019-04-06
28
2019-04-07
12
2019-04-07
26
Miazga Anna
KJ Facimiech
SORINNA (94)
2019-04-05
1
2019-04-05
2019-04-06
41
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
9
Miazga Katarzyna
KJ Facimiech
OKLAND (93)
2019-04-06
22
2019-04-06
2019-04-07
15
2019-04-07