Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie W Skokach Przez Przeszkody
KJK Szary Michałowice, 12-14.04.2019

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Babczyńska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
O045329
4. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
5. Badura Anna Klub Jeździecki Lando
S
O024424
6. Belak Patrycja BPK
2006 (JM.)
brak
7. Bierska Nadia LKJ Ochaby
8. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
9. Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O034216
10. Błaszczyk Julia KS Faruk
brak
11. Boksa Lena KJK Szary Michałowice
12. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
13. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
14. Bula Szymon Klub Jeździecki Lando
S
O031734
15. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
16. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
17. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
18. Domagała Alicja Kj Profit Orzesze
1999 (MJ.)
O021975
19. Drong Martyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
O050915
20. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
21. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
22. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
23. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (Mł.)
BRAK
24. Flanek Natalia Stajnia Młynka
2004 (JM.)
brak
25. Fundament Karolina KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O052720
26. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
-
27. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
28. Gałas Amelia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2005 (JM.)
Brak
29. Gardeła Karolina Jurajski LKJ w Udorzu
S
O019011
30. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
31. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
32. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
33. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O033426
34. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
35. Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2000 (MJ.)
O037108
36. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O027190
37. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
38. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
39. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O029172
10121214
40. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
41. Klieshchevnikova Veronika St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O049190
10146935
42. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
43. Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
44. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
45. Ksiądz Patrycja BPK - SLA
2000 (MJ.)
O039762
46. Kułaga Aleksandra KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O037080
47. Kustosz Anna St. KS KJK Szary Michałowice
2000 (MJ.)
O039463
48. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
brak
49. Lazar Anna KJ Profit
S
Brak
50. Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
2003 (J.)
O036264
10153280
51. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
0041750
52. Leniarska Pola KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2007 (JM.)
O032108
53. Machnik Roman Jurajski LKJ Udórz
S
O044878
54. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
55. Majer Beata KJ Global
S
O003580
56. Marciniak Anna Klub Jeździecki Metpol
S
---
57. Mikutel Sylwia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
Brak
58. Miś Oliwia KJK Szary Michałowice
59. Mróz Urszula KJK Szary Michałowice
60. Mróz Weronika KJK Szary Michałowice
2000 (MJ.)
brak
61. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
62. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O028637
63. Niziołek Natalia KJK Szary Michałowice
S
O012716
64. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
65. Nowińska Kinga kjk szary michałowice
2018 (Mł.)
brak
66. Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
67. Ochoński Jakub KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
brak
68. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O035731
69. Piątkowski Paweł KJ Equus Węgrzce
S
0000941
70. Pietrus Helena KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
brak
71. Pietrus Sylwia KJK Szary Michałowice
S
brak
72. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
73. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (J.)
O047809
74. Pindur-Antosz Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
S
O001661
75. Pióro Natalia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
O007465
76. Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
O007472
77. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
78. Poliwoda Weronika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
79. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
80. Przybycień Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
81. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
82. Rogalska Jadwiga KS Bór Toporzysko
2000 (MJ.)
O038734
83. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
84. Rumin Anna KJ Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
85. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
86. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
87. Sagan Kaja KS FARUK
2003 (J.)
brak
88. Samborska Nikola Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O054232
89. Sieńko Małgorzata KJK SZARY
S
Brak
90. Sijka Olivia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
LZRWZJ/5086/19
91. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
brak
92. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (J.)
O035799
93. Śmiałek Janina KJK Szary
2002 (J.)
Brak
94. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
95. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
96. Stanowska Karolina bpk
2005 (JM.)
brak
97. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
98. Superson - Dudek Julia KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O037111
99. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
100. Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2004 (JM.)
O044565
101. Tłuszcz Joanna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O002288
102. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O033895
103. Trzos Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013895
104. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
105. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
106. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
107. Zejer Zuzanna bpk
2005 (JM.)
O044091
108. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
109. Zielińska Janina KJ Preria Wilkowice
2008 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

57

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Arlin
O: Agata Poliwoda
B: Mateusz Michalski
K015857 616009670088109
2.

90

ALBANO Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:125 F: brak
M: brak
O: Angelika Jaskuła
B: Angelika Jaskuła
BRAK 616 999 57 02183 13
3.

109

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ustinov
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
Brak
4.

22

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
5.

87

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Imequil
M: Azalia/ po Emetyt
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: -
K024969
6.

12

ANDIAMO GIRL Oldenburska POL 2012 Klacz kasztanowata/167 F: brak
M: brak
O: Magdalena Gałas
B: Maciej Stopa
brak brak
7.

14

ARAGONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/158 F: RAMMSTEIN
M: ANDORRA
O: IWONA LENIARSKA
B: SUSZEK ANDRZEJ
K024625 616009580496712
8.

68

ARKADA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Pauillac De Meia Lua
M: Arkadia
O: Agnieszka Beberok-Surowiec
B: Aneta Ostrowska
K022772 616007592000413
9.

21

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B: .
K023302 DE431316669811
10.

48

BACARDIA Holsztyńska POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Baracuda
M: Uno V
O: Marek Szweda
B: -
Brak DE 421000187114
11.

45

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
O: Robert Jędras
B: Zemsky Hrebcinec Tlumacov
K018848 203009225472210
12.

84

BREITLEY FINWB FIN 2011 Ogier gniada F: Breitling W / Bismarck
M: Debbie Dewdrop / Depardieu
O: Natalia Pióro
B: Lilja Consulting Oy
K024724 246001H00111166
13.

29

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz Heizer
K021568 DE431316686312
14.

60

CAMILLO SONG HANN POL 2007 Wałach gniada/166 F: NOW OR NEVER M
M: ALLEGRA GIULIA (HANN)/ARGENTINUS (HANN)
O: Ewa RUDZKA
B: .
DE431313908607
15.

76

CAMPARI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/162 F: Arcus
M: Carmen
O: Aneta Stanowska
B: Ewa Szadkowska
K008073 09689
16.

52

CARRERA G WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Cruzeiro L
M: Tara/Cenzus
O: Mateusz Gargaś
B: Marian Juszczak
K020734 616007610090811
17.

105

CARTOGRAN'S STAR Koń Oldenburski POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
O: Anna Błońska
B: Gestuet Lewitz
Brak 2764181813550083
18.

62

CASSAL V Estonski Koń Sportowy EST 2013 Klacz kara F: Close Harmony
M: Ortega
O: Sonia Gaj
B: Peeter Viaard
-
19.

131

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa/168 F: Cassini
M: Saragossa
O: x
B: x
brak brak
20.

47

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
O: Ryszard Kiewrel
B: Ann-Catrin Lafwars
K022594 752004540501001 103EO35
21.

28

CHAFIR HAN PRI 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Firenze / Ferragamo
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz
K014454 DE431319845508
22.

63

CHATROULETTE ,,M SP POL 2014 Klacz gniada/174 F: Bijou Be
M: Copacabana K
O: Józef Marciniak
B: Józef Marciniak
-- ---
23.

108

CHEDOUSE Sk Gorącokrwista POL 2006 Wałach gniada F: Dunsany
M: Santal
O: Marek Kaźmierczak
B:
Brak
24.

33

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B:
K010510 DE418180138905 103DG69
25.

43

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: Bernhold Specht
K024220 DE441410733913
26.

56

COFFEE Tinker POL 2014 Klacz inna/kuc:143 F: .
M: .
O: Sonia Gaj
B: .
brak
27.

140

COKABLANCA Trotteur Francais POL 2012 Klacz gniada/mk:152 F: Imoko
M: Helice du Fruitier
O: Krzysztof Skorupa
B: B. Angot M. Bezier
Brak
28.

74

CORNVILLE HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: S-Landdiva / Landjunge
O: Tomasz Mikołajczyk
B:
K010418 DE421000402006
29.

25

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
O: Urszula Kapcia
B: Windstra Wekema
K012156 528003000705888 104CL20
30.

37

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
O: Onyshchenko Oleksander
B:
brak 103DC20
31.

100

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
32.

9

DE NIRO . POL 2014 Wałach siwa/164 F: Stakkato Top
M: Dewiza de Revel
O: .
B: .
Brak .
33.

72

DELLA ROSA Holsztyn DEU 2011 Klacz gniada F: CANNAVAROS / CASSINI I
M: SIEN LADY / COMICS
O: Jan Badura
B: Aholeinen Erja
K018512
34.

6

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
Brak
35.

77

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada F: Talent
M: Korys Despotka
O: Rafał Dymek
B: Frączek Jan
K018875
36.

27

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada/brak F: Sunday de Riverland
M: Irisse
O: Julia Reinfuss
B: M. Michel Roger
K025492 25000113326638Y
37.

39

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
O: Karolina Pindur-Antosz
B: Katarzyna Niedźwiecka
K019558 616009610061810
38.

80

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
O: Katarzyna Leda
B: Golec Henryk
944/19ABC 616 009 54 00689 09
39.

145

DRAHMA sp. POL 2012 Klacz Kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O:
B:
K023154 PL616009520122212
40.

34

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Rajmund Adamietz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021566 616009510343712
41.

69

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
O: Kamil Sobczyk
B: Leszek Kośnik
K021987
42.

66

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom's Choice
O: Krzysztof Rumin
B: Michał Szadkowski
K015451
43.

8

ELEGANT Kuc Feliński POL 1999 Wałach siwa/kuc:130 F: Grafit
M: Emocja
O: Aneta Puchalska
B: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Gosp.Dośw.FELIN
K007119 POL 013660439099
44.

70

EPITET Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Parnas
M: Esterka
O: Domagała Barbara
B: Domagała Barbara
KO13812
45.

20

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
46.

103

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
K025342 616006570147214
47.

138

ESCARDO Malopolska POL 2011 Wałach gniada/165 F: Jurand
M: Essa
O: A.Mikutel
B: Kamila Kustosik
Brak 616 006 59 01491 11
48.

82

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa F: LEXICON
M: TEREDIE
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K017389
49.

44

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelaars
K020756 528003201008676 105DA94
50.

64

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Amerens/Montreal
O: Gospodarstwo Rolne Janusz Mike
B: Black Horse
K027041 528003201008551
51.

32

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
52.

11

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
O: Ilona Palka- Kisielowska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
53.

85

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
54.

128

GENTELMAN KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Nabab De Reve /
M: Indoctro /
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B:
K023620
55.

30

GIORDINA Niem.sport. POL 2004 Klacz kasztanowata/165 F: CHACON
M: GRACE
O: KAROLINA FUNDAMENT
B: NIEMCY
K012543 DE487878138604
56.

38

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
57.

116

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
58.

118

GUESS KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/171 F: tangelo vd zuuthoeve
M: haarlem
O: sks kjk szary
B: x
K020934 K020934
59.

59

HANKEE DOODLE KWPN POL 2012 Wałach gniada/166 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: K-ALLEGRA I
O: Sebastian Kancelista
B: 0
K021799 0
60.

65

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 Klacz gniada/166 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
O: B Majer
B: B Majer
K026235 208333DW0904381
61.

94

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
O: Iwona Kluska
B: NEDERLANDS POOLS PAARDENCENTRUM SPZOO
K025813 528003201210618
62.

13

HIPNOZA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: ANALOG
M: HAŃCZA
O: MARCIN JAKUBCZYK
B: UDÓRZ
K020809
63.

81

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
O: Marcin Piksa
B: F.A.B. Pas
LKRWZJ/4972/18 528003201209114
64.

88

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Holandia
O: PPHU Algas Sp. J
B: PPHU Algas Sp. J
K020450 616009540079411
65.

137

IBERIA WKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
O: D.sijka
B: N
K016299 616007610167607
66.

123

IGOR KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: van gogh
M: elmshorn
O: x
B: x
brak brak
67.

75

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
O: Zbigniew Nurkowski
B:
K022995 528003201302866
68.

134

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
O: Nikola Pal
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
69.

16

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Agnieszka Babczyńska
B: Śniegucki Zdzisław
K023715 POL013670006908
70.

10

JAMBOREE KWPN POL 2014 Ogier gniada/. F: Etoulon VDL
M: Pheminka
O: .
B: .
brak .
71.

95

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
K023049 616006590016912
72.

2

JUST MARTINI Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Judym
M: Karina
O: Sabina Superson-Dudek, Jacek Dudek
B: ...
K018846 616006570131509
73.

112

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Hieronim Bogdanowicz
K013045 POL009530138503
74.

139

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
O: Agnieszka Kozłowska - Urban
B: Agnieszka Marzęda
K026487 616009580491411
75.

40

KARAMIS WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Desant / Lando
M: Kari / Pancho
O: Anna Kustosz
B: Baryła Jan
K020821 POL007540144608
76.

58

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
O: Agata Poliwoda
B: Tomasz Gałczyński
K022153 616009670088809
77.

19

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belg. Gorąc. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
O: Tomasz Czyż
B: Franken Corneel
K017739 056002W00296403
78.

144

KASZTANKA F:
M:
O:
B:
79.

93

KEBIR KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/173 F: Eldorado van de zeshoek
M: Tess
O: Bartosz Śliż
B: Vruwink Berenschot
brak brak
80.

54

KING OF POP SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Nn
M: KAMELIA
O: Piotr Likus
B: JĘDROWIAK Aleksandra
KO19071LKRWZJ/901/19 616999680060111
81.

61

KON'AMIE SP POL 2014 Klacz gniada F: Kontador v.d. doorndonkhoeve/ Nabab de Reve
M: Titanic S
O: Adam Kaźmierczak
B: -
23300114A128111
82.

26

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: /
B: B. Zsuzsanna
K019906 348199BK1006200
83.

114

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
O: Jan Gaj
B: Urszula & Adam Zawislok
07254 POL009540005400
84.

96

LA COSTA SP POL 2011 Klacz siwa F: Castilo
M: Ła Barcelona
O: Dorota Lenik
B: Wojciech Cypcer
K019251
85.

110

LA VICTORIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Vector
M: La Barcelona
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Gałęziowski Marcin
86.

99

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
K021864 056015Z55733811
87.

41

LADA Czeski Gorącokrwisty POL 2007 Klacz gniada/157 F: Cromwell
M: Legenda
O: Justyna Dybaś
B: Sobichova Vera
brak 203 010 237906807
88.

86

LANDICCO SP POL 2011 Wałach gniada/158 F: Landino
M: .
O: Piotr i Aneta Komorniccy
B: .
brak
89.

50

LARIOS HERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach siwa/174 F: Chaltaire Z
M: Laguna
O: Jolanta Zielińska
B: Burek Józef
brak 616 009 64 00330 12
90.

117

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K020446
91.

71

LEVISIONN CONTANGA EWP OLD POL 2011 Klacz siwa/168 F: Levisto
M: Contanga
O: Krystyna Zejer
B: Bernhard Janetzko
K020860 DE 433330209411
92.

148

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Marta Polaczek - Bigaj
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
93.

130

LUCIANO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Laith / Lord Z
M: Angela / Aloube Z
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B: Marek Duszkiewicz
K020248 DE418182535811
94.

23

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Cytrus / Estados
M: Morwa / Odenat
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
95.

104

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
O: TLP Inwest
B: Łój Aleksander
K021574 616006580182312
96.

15

MARCO SP POL 2002 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Quito MB / Boy de la Barre II
M: Marta / Madryt
O: Agnieszka Babczyńska
B: Bauwens Mario Sady
K008527 POL009611174202
97.

150

MR BOJANGLES WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Jungh.n.gek. / Cornet Obolensky
M: Franzi / Fillis
O: Przemysław Gorczowski
B: Hartwig Rellensmann
K022669 DE441413133509
98.

91

MR BOJANGLES Westfal POL 2009 Wałach gniada/164 F: Jungh.N.Gek/cornet obolensky
M: Franzi/fillis
O: Sylwia Drong
B: Hartwig Rellensmann
LKRWZJ/2107/19 DE441413133509
99.

149

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
O: Piotr Rachwał
B: Józef Charyton
K021285 616007520056712
100.

78

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
101.

122

NIGHT DANCE Zangercheide NLD 2013 Klacz gniada F: numero uno
M: calvin z/ alme z
O: stowarzyszenie klub jazdy konnej szary
B: x
K024961
102.

49

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
O: Mariusz Kułaga
B: Andrzej Bieniek
K012282 616009540157706
103.

125

NORTON SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207
104.

4

OBORA'S INVITTE Aut Wb CZE 2008 Klacz gniada F: Cent Timpex / Cento
M: Ikita Monday / Nimmerdor
O: Anna Szary
B: Johann Frischeis
K016754 121068308 104HB21
105.

55

OBORA'S RAGAZZA Niem. Sport. GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Apoleon Timpex / Quidam De Revel
M: Rush On / Nekoma
O: Grażyna Pawłowska
B: Johann Frischeis
K015628 121078209 104LW59
106.

102

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
107.

89

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
108.

98

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
O: Aleksandra Ryt
B: Szczepan Prokopowicz
K021863 POL007540048608
109.

141

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Celebes
M: Parma
O: Wojciech Flanek
B: Szymon Polerowicz
brak 616 009 53 00318 12
110.

107

PASJA STARY MŁYN SP POL 2012 Klacz siwa F: Fair Play Coudreau
M: Priekrasnaja
O: Marek Kaźmierczak
B: Marek Kaźmierczak
Brak
111.

143

PEPOL SP. 2005 Wałach Gn. F:
M:
O:
B:
112.

106

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
113.

5

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: X
O: Joanna Tłuszcz
B: X
Brak X
114.

51

QUABREL RJT DE L’ETAPE KUCYK POL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V, Co
M: Nina de l’etape, ONCP
O: Jolanta Zielińska
B: Jean Pierre
Brak 04 315 168 Z
115.

101

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
116.

79

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
117.

92

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
O: Blanka Layer
B: Kornelia Pryszcz
brak brak
118.

17

ROMEO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
O: Gabriela Sztuka
B: Wojciech Palenga
K025148 616999540094411
119.

7

RUGIA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc:135 F: Strayer’s Samson
M: Marjac’s Rianne
O: Aneta Puchalska
B: Śniegucki Zdzisław
Brak POL 013670043305
120.

111

SALVADOR B SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Vermont
M: Szklanka / Tornado
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Maciej Bigaj
LKRWZJ/2070/19
121.

97

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
122.

67

SANDORIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Aron / Campari M
M: Sinez / Lansjer L
O: Karolina Gardeła
B: SK Udurz
K023527 616 009 54 00411 13
123.

36

SHUTER’S DIAMOND Warmblood CZE 2011 Wałach gniada F: Sir Shutterfly
M: Crime
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Frischeis Johann-Gestüt Obora
105KT69
124.

42

SINGAPUR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: 3408 Lady’s Lower s.v.
M: Sisi
O: Gołębiowska-Śmiałek Magdalena
B: Agrospol Košice s.r.o.,Hečkova 4,04017 Košice-Barca
Brak 703001702131204
125.

73

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
O: Bronisława Biskup
B: Mirosław Loska
K026332 616 009 54 01036 13
126.

18

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
O: Małgorzata Falewicz
B:
K018785 DE433331663110
127.

142

TAMIZA Kuc Connemara POL 2005 Klacz kara/kuc:149 F: Spinway Memento
M: Traviata
O: Wojciech Flanek
B: Grabowska-Piasecka Elżbieta
brak 013660560605
128.

115

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K025922 616999540099908
129.

46

TROK-K SP POL 2007 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Titina / Biskwit
O: Ryszard Kiewrel
B: Marek Kubacki
K011424 616009610154107 104WG93
130.

113

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
O: Michał Tomanek
B: -
K023355 616009670123711
131.

120

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: x
M: x
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
brak brak
132.

127

Z RIARALDA Z ZANG NLD 2012 Klacz siwa F: Zilverstar T /
M: Riaralda / Lancer II
O: Michał Ziębicki
B:
K025673
133.

3

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach kasztanowata/brak F: Calvados / Uriel
M: Lorien / Goodwill
O: Paweł Derlatka
B: brak
K009946 5280030408450 104ZS94
134.

147

ZENO-S OLD GER 1997 Wałach gniada F: Zues/
M: Burschikose/
O: Anna Szary
B:
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-04-12
8
2019-04-13
21
2019-04-13
2
2019-04-14
2
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2019-04-12
6
2019-04-13
8
2019-04-13
1
2019-04-14
5
2019-04-12
27
Babczyńska Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MARCO (15)
2019-04-12
5
2019-04-12
38
2019-04-13
2
2019-04-13
30
2019-04-14
22
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2019-04-12
3
2019-04-12
4
2019-04-13
22
2019-04-13
10
2019-04-14
6
2019-04-14
4
Badura Anna
Klub Jeździecki Lando
2019-04-12
4
2019-04-12
29
2019-04-13
24
2019-04-13
33
2019-04-14
2
Belak Patrycja
BPK
ALBANO (90)
2019-04-13
2019-04-13
Bierska Nadia
LKJ Ochaby
COFFEE (56)
2019-04-12
6
2019-04-12
19
2019-04-13
9
2019-04-14
3
2019-04-14
17
Bigaj Irena
KS FARUK
LOTOS (148)
2019-04-12
6
2019-04-12
2
Biskup Paulina
KJK Szary Michałowice
2019-04-12
3
2019-04-12
6
2019-04-13
28
2019-04-13
32
2019-04-14
3
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2019-04-12
9
2019-04-13
1
2019-04-13
19
2019-04-12
3
2019-04-14
1
2019-04-14
6
Boksa Lena
KJK Szary Michałowice
PEPOL (143)
2019-04-12
21
2019-04-13
5
2019-04-14
2
2019-04-12
16
2019-04-13
11
2019-04-14
11
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-04-12
15
2019-04-12
7
2019-04-13
16
2019-04-13
3
Bula Katarzyna
Klub Jeździecki Lando
ERAZM (103)
2019-04-12
8
2019-04-12
2019-04-13
15
2019-04-13
2019-04-14
10
Bula Szymon
Klub Jeździecki Lando
MARCEPAN (104)
2019-04-12
13
2019-04-12
30
2019-04-13
2019-04-13
1
2019-04-14
3
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-04-12
21
2019-04-12
2019-04-13
41
2019-04-13
2019-04-14
12
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2019-04-12
9
2019-04-12
11
2019-04-13
2
2019-04-13
2019-04-14
9
2019-04-14
Czyż Kamila
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-04-12
9
2019-04-12
2019-04-13
7
2019-04-13
38
2019-04-14
7
Domagała Alicja
Kj Profit Orzesze
EPITET (70)
2019-04-12
3
2019-04-12
33
2019-04-13
23
2019-04-13
27
2019-04-14
23
Drong Martyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2019-04-12
20
2019-04-12
7
2019-04-13
3
Dymek Rafał
OJK Pegaz
DIXON (77)
2019-04-12
15
2019-04-12
8
2019-04-13
3
2019-04-13
3
2019-04-14
23
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-04-12
3
2019-04-12
2
2019-04-13
17
2019-04-14
5
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2019-04-12
23
2019-04-12
21
2019-04-13
37
2019-04-13
23
2019-04-14
12
QUANTICO (101)
2019-04-12
31
2019-04-12
23
2019-04-13
11
2019-04-13
24
2019-04-14
4
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
TAMIZA (142)
2019-04-13
6
2019-04-13
1
Flanek Natalia
Stajnia Młynka
PARYS (141)
2019-04-13
14
2019-04-13
6
Fundament Karolina
KJK Szary Michałowice
2019-04-12
20
2019-04-12
21
2019-04-13
10
2019-04-13
8
2019-04-14
16
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
2019-04-12
14
2019-04-12
29
2019-04-13
40
2019-04-13
2019-04-14
9
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (85)
2019-04-12
2019-04-12
10
2019-04-13
23
2019-04-13
1
2019-04-14
6
Gałas Amelia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2019-04-12
9
2019-04-12
41
2019-04-13
2
2019-04-13
5
2019-04-14
7
Gardeła Karolina
Jurajski LKJ w Udorzu
2019-04-12
30
2019-04-12
14
2019-04-13
20
2019-04-13
17
2019-04-14
10
2019-04-14
16
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
2019-04-12
18
2019-04-12
36
2019-04-13
39
2019-04-13
2019-04-14
6
CHEDOUSE (108)
2019-04-12
37
2019-04-13
20
2019-04-13
18
2019-04-14
9
ALLEGRO (109)
2019-04-12
39
2019-04-12
2019-04-13
34
2019-04-13
2019-04-14
8
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (102)
2019-04-12
4
2019-04-12
2019-04-13
13
2019-04-13
44
2019-04-14
2
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2019-04-12
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-04-12
27
2019-04-12
24
2019-04-13
36
2019-04-13
20
2019-04-14
17
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2019-04-12
7
2019-04-12
10
2019-04-13
15
2019-04-13
8
2019-04-14
3
Jakubczyk Karolina
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
HIPNOZA (13)
2019-04-12
18
2019-04-12
25
2019-04-13
10
2019-04-13
12
2019-04-14
8
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-04-12
14
2019-04-12
39
2019-04-13
30
2019-04-14
20
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-04-12
29
2019-04-13
4
2019-04-14
10
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2019-04-12
25
2019-04-12
2019-04-13
18
2019-04-13
14
2019-04-14
27
2019-04-12
22
2019-04-12
19
2019-04-13
10
2019-04-14
13
2019-04-12
23
2019-04-12
34
2019-04-13
16
2019-04-13
28
2019-04-14
13
Kiewrel Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
TROK-K (46)
2019-04-12
26
2019-04-13
5
2019-04-14
2
CENTOO (47)
2019-04-12
2
2019-04-13
1
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (11)
2019-04-12
16
2019-04-12
2019-04-13
6
2019-04-13
9
2019-04-14
16
Klieshchevnikova Veronika
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-04-12
16
2019-04-12
15
2019-04-13
28
2019-04-14
4
CREDO (37)
2019-04-12
17
2019-04-13
12
Kluska Natalia
BPK - SLA
JUNISZA (95)
2019-04-13
25
2019-04-13
7
2019-04-14
29
Kośnik Aleksandra
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
DUNKA (69)
2019-04-12
11
2019-04-12
22
2019-04-13
11
Kośnik Aleksandra
LKJ Deresz
2019-04-12
6
2019-04-12
8
2019-04-13
29
2019-04-13
35
2019-04-14
18
TOFFI (115)
2019-04-12
13
2019-04-13
5
2019-04-12
12
2019-04-13
19
2019-04-14
9
LESZCZYK (117)
2019-04-12
1
2019-04-13
10
2019-04-12
9
2019-04-13
3
2019-04-14
1
Ksiądz Patrycja
BPK - SLA
HEIDI (94)
2019-04-13
3
2019-04-13
24
2019-04-14
14
Kułaga Aleksandra
KJ Profit Orzesze
NIRWANA (49)
2019-04-12
2
2019-04-12
2019-04-13
1
2019-04-13
22
2019-04-14
1
Kustosz Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
KARAMIS (40)
2019-04-12
19
2019-04-12
26
2019-04-13
23
2019-04-13
19
2019-04-14
15
2019-04-14
5
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (92)
2019-04-12
2019-04-12
14
2019-04-13
20
2019-04-13
15
2019-04-14
5
2019-04-14
12
Lazar Anna
KJ Profit
2019-04-12
10
2019-04-12
12
2019-04-13
8
2019-04-13
33
2019-04-14
15
Lech Marcelina
WLKS Krakus Swoszowice
2019-04-12
13
2019-04-12
2019-04-13
14
2019-04-13
10
2019-04-14
6
ARMANI (21)
2019-04-12
41
2019-04-12
18
2019-04-13
41
2019-04-13
29
2019-04-14
18
Leda Karolina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2019-04-12
35
2019-04-12
28
2019-04-13
43
2019-04-13
2019-04-14
19
Leniarska Pola
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2019-04-12
17
2019-04-12
29
2019-04-13
12
2019-04-13
9
2019-04-14
17
2019-04-14
13
Machnik Roman
Jurajski LKJ Udórz
HUSARIA (88)
2019-04-12
1
2019-04-12
30
2019-04-13
21
2019-04-13
34
2019-04-14
22
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
CHAFIR (28)
2019-04-12
9
2019-04-13
4
2019-04-14
6
CAMARO (29)
2019-04-12
22
2019-04-12
4
2019-04-13
46
2019-04-13
25
2019-04-14
7
Majer Beata
KJ Global
2019-04-13
37
2019-04-13
2019-04-14
20
2019-04-13
26
2019-04-13
2
2019-04-14
1
Marciniak Anna
Klub Jeździecki Metpol
2019-04-12
31
2019-04-12
2
2019-04-13
2019-04-13
7
2019-04-14
20
2019-04-14
3
Mikutel Sylwia
Klub Sportowy Stangret
ESCARDO (138)
2019-04-13
25
2019-04-13
6
2019-04-14
13
2019-04-14
12
Miś Oliwia
KJK Szary Michałowice
ZENO-S (147)
2019-04-12
1
2019-04-14
1
2019-04-12
2
2019-04-14
10
Mróz Urszula
KJK Szary Michałowice
DRAHMA (145)
2019-04-14
13
2019-04-14
16
2019-04-13
10
2019-04-13
14
Mróz Weronika
KJK Szary Michałowice
KASZTANKA (144)
2019-04-14
21
2019-04-14
15
2019-04-13
7
2019-04-13
18
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
KORAL (114)
2019-04-12
10
2019-04-12
8
2019-04-13
5
2019-04-13
4
2019-04-14
11
2019-04-14
7
Najdzionek Szymon
WLKS Krakus
2019-04-12
21
2019-04-14
12
2019-04-12
7
2019-04-14
Niziołek Natalia
KJK Szary Michałowice
ZENDER (3)
2019-04-13
3
2019-04-13
4
2019-04-14
12
2019-04-14
7
2019-04-12
18
2019-04-12
24
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-04-12
16
2019-04-12
24
2019-04-13
13
2019-04-14
17
Nowińska Kinga
kjk szary michałowice
ZENO-S (147)
2019-04-13
16
2019-04-13
19
Nurkowska Agnieszka
KJ Avanti Opole
2019-04-12
12
2019-04-13
26
2019-04-14
19
IVANO (75)
2019-04-12
14
2019-04-12
15
2019-04-13
15
2019-04-13
16
2019-04-14
10
Ochoński Jakub
KJK Szary Michałowice
LADA (41)
2019-04-12
18
2019-04-13
2019-04-14
20
2019-04-12
15
2019-04-14
19
Pal Nikola
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
JACKPOT (134)
2019-04-12
17
2019-04-12
42
2019-04-13
4
2019-04-13
2019-04-14
11
Piątkowski Paweł
KJ Equus Węgrzce
EXICON (82)
2019-04-14
1
Pietrus Helena
KJK Szary Michałowice
KOPE (26)
2019-04-13
8
2019-04-13
7
2019-04-14
10
Pietrus Sylwia
KJK Szary Michałowice
KOPE (26)
2019-04-12
1
2019-04-12
12
2019-04-14
17
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
AMANITA (22)
2019-04-12
1
2019-04-12
20
2019-04-13
2
2019-04-13
9
2019-04-14
4
Piksa Magdalena
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-04-12
10
2019-04-12
2019-04-13
16
2019-04-13
2019-04-14
25
Pindur-Antosz Karolina
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-04-12
2019-04-13
47
2019-04-14
28
Pióro Natalia
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2019-04-12
4
2019-04-12
11
2019-04-14
2
2019-04-14
21
2019-04-13
11
2019-04-13
12
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
2019-04-12
13
2019-04-12
17
2019-04-13
20
2019-04-13
11
2019-04-14
18
2019-04-14
9
2019-04-12
25
2019-04-12
16
2019-04-13
26
2019-04-13
18
2019-04-14
19
2019-04-14
18
Poliwoda Dominika
LKJ Ochaby
KASAFI (58)
2019-04-12
26
2019-04-12
18
2019-04-13
19
2019-04-14
14
Poliwoda Weronika
LKJ Ochaby
2019-04-12
6
2019-04-12
20
2019-04-13
35
2019-04-13
2019-04-14
18
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
ARKADA (68)
2019-04-13
11
2019-04-13
2019-04-14
14
Przybycień Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-04-12
34
2019-04-12
38
2019-04-13
12
2019-04-13
8
2019-04-14
15
Rachwał Piotr
KJ Szary Michałowice
2019-04-13
36
Rogalska Jadwiga
KS Bór Toporzysko
MARATON (23)
2019-04-12
7
2019-04-12
33
2019-04-13
2
2019-04-13
31
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-04-13
6
2019-04-13
1
2019-04-14
26
Rumin Anna
KJ Preria Wilkowice
2019-04-12
40
2019-04-12
37
2019-04-13
49
2019-04-14
21
2019-04-13
27
Rumin Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019-04-12
11
2019-04-12
31
2019-04-13
13
2019-04-13
22
2019-04-14
13
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-04-12
3
2019-04-12
3
2019-04-13
22
2019-04-13
6
2019-04-14
7
SAMIRO (97)
2019-04-12
25
2019-04-12
4
2019-04-13
9
2019-04-13
11
2019-04-14
3
PALOMA (98)
2019-04-12
2
2019-04-12
5
2019-04-13
3
2019-04-13
7
2019-04-14
8
Sagan Kaja
KS FARUK
JUTA (112)
2019-04-13
2
2019-04-13
1
2019-04-14
9
2019-04-14
3
Samborska Nikola
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
RUGIA (7)
2019-04-12
10
2019-04-12
12
2019-04-13
17
2019-04-13
12
2019-04-14
8
2019-04-14
18
Sieńko Małgorzata
KJK SZARY
2019-04-12
8
2019-04-12
13
2019-04-13
4
2019-04-13
13
2019-04-14
7
2019-04-14
14
Sijka Olivia
Klub Sportowy Stangret
IBERIA (137)
2019-04-12
5
2019-04-12
26
2019-04-13
27
2019-04-13
45
2019-04-14
19
Skorupa Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-04-14