Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
2. Bożańska Emilia WLKS Krakus
S
O000058
3. Brattli Vivian Stowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O027333
10112215
4. Budzyńska-Calik Martyna bpk
S
brak
5. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
6. Cież Anna BPK - MAL
2002 (J.)
O040027
7. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
S
O025099
8. Czwórnóg Klaudia KKJK
S
O004941
9. Dąbrowska Julia KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
.
10. Drabczyk Izabela RC Riding Center Sosnowice
S
O023203
11. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
12. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
13. Fundament Karolina KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O052720
14. Gardeła Karolina Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O019011
15. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
16. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
17. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
Brak
18. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2000 (MJ.)
O042557
19. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
20. Górny Kinga BPK
2006 (JM.)
Brak
21. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
22. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
1998 (MJ.)
O005050
23. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
24. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (J.)
O037100
25. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
26. Hnat Julia POL
1999 (MJ.)
10140873
27. Hruska Jiri JK Opava Katerinky
S
H173
28. Humplík Pavel JK Opava-Kateřinky
S
H0172
29. Humplíková Vladislava JK Opava-Kateřinky
S
H0177
30. Janas Olga KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O047476
31. Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
S
O019360
32. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
33. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
34. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
35. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
36. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (J.)
Brak
37. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
O040397
38. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka Żywiec
2005 (JM.)
brak
39. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
40. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
41. Kasprzak Anna RC Sosnowice
S
O023199
42. Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
S
O001402
43. Kicińska Karolina Stowarzyszenia SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
44. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O029172
10121214
45. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
46. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
47. Klieshchevnikova Veronika St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O049190
10146935
48. Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (J.)
O041683
49. Knerowicz Natalia WLKS KRAKUS Swoszowice
2003 (J.)
Brak
50. Kobojek Klaudia Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2003 (J.)
O041588
51. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
52. Korus Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
S
O002030
53. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
54. Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
55. Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
S
O009341
56. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
57. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
58. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
59. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
60. Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
61. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
62. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
63. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
64. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
65. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
66. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
67. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
68. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
69. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
70. Kustosz Anna St. KS KJK Szary Michałowice
2000 (MJ.)
O039463
71. Lamich Karel JK Opava
S
H0174
72. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O042134
73. Lech Marcelina KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
74. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
75. Likus Maja KJK SZARY
2008 (Mł.)
0043330LZRWZJ/4813/19
76. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
77. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (J.)
O032158
78. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec
2003 (J.)
O050190
79. Maczka Maciej POL
S
10151976
80. Masár Ladislav Spolek JK Caballero
S
brak
81. Masárová Petra Spolek JK Caballero
S
brak
82. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
83. Mirosław Kinga KJ Aleksander Elizówka
2004 (JM.)
O039583
84. Miś Oliwia KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
0048344
85. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
86. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
87. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O028637
88. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
89. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
90. Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
91. Orlikova Veronika /
S
/
92. Ostręga Damian Kj Jan Kosicki
S
O020977
93. Panek Aleksandra KJ Vena Rogoźnik
2004 (JM.)
O048471
94. Pietrus Helena KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O045229
95. Pietrus Sylwia KJK Szary Michałowice
S
O045228
96. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
97. Podsiadło Daria Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040566
98. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
99. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
100. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
101. Przybycień Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
102. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
103. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
104. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
105. Śmiałek Janina KJK Szary
2002 (J.)
Brak
106. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
107. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
108. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
109. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
110. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (MJ.)
O037246
111. Superson - Dudek Julia KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O037111
112. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (J.)
O029306
113. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
114. Szypiło Julia KJ Aleksander Elizówka
2002 (J.)
O049555
115. Tłuszcz Joanna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O002288
116. Toporek Hanna Kielecki KJ
2003 (J.)
Brak
117. Trojanowska Alicja WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
2007 (JM.)
O048068
118. Trzos Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013895
119. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
120. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
121. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
122. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
123. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
124. Walkiewicz Anna KS Gillmaier
2003 (J.)
brak
125. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
10160775
126. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
127. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
128. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
129. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
130. Wszędybył Jagoda KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O019285
131. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
132. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
133. Ziebicki Michal POL
S
10013394
134. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
2.

182

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
3.

109

ALBATROS SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: CANTANIS
M: AMBROZJA
O: OLEG BADAŁOW
B: SZEREMETA ANDRZEJ
K016678 008670063003
4.

198

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
5.

117

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Grand Master
M: Agawa
O: Katarzyna Szypiło
B: Mirosław Tomikowski
K025221
6.

178

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
7.

154

ANJO DIAMOND RIVER IRL POL 2010 Wałach gniada/170 F: C
M: C
O: Karolina Kasner
B: Irlandia
Ma Ma
8.

169

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
9.

139

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/171 F: Konkret 2 /
M: Aguaja / Sapiecha
O: -
B: -
K026206 616009520025414
10.

66

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B: .
K023302 DE431316669811
11.

13

ARVEN CT CZE 2009 Mare seal brown/170 F: Aristo Z
M: Gery
O: Zdeněk Jarka
B: Zdeněk Jarka
203009227236909 none
12.

78

ASSANI MŁP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Efekt
M: Azalia
O: Mikiland sp. z o.o.
B: Aleksander Łój
K026310
13.

224

ATTACHANT KWPN BEL 2005 Ogier skarogniada F: Tenerife VDL
M: Kunera
O: Beata Drozd
B:
14.

118

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
O: .
B: .
K023773
15.

30

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cap de B`Neville
M: Bigoteria / Islam
O: Maciej Kaim
B: SK Pępowo
K016505
16.

162

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
17.

143

BALOU BALOU Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou be
M: Sofia
O: Tadeusz Koza
B: Adam Safinowski
K023192 616009540029713
18.

61

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
19.

32

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606
20.

232

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023063 DE418182536211
21.

97

CALMIRA 7 Rheinlander POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
O: Koźbiał
B: Marc Boes
K023838 DE443436111412
22.

201

CAMARO HANN POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
DE431316686312 105UX70
23.

141

CAMELIE Oldenburg CZE 2008 Klacz gniada F: Colman
M: Comtess
O: Masárová Petra
B: Masárová Petra
brak
24.

16

CANOLATO SP GER 2010 Wałach siwa/- F: CANOSO/ CATOKI
M: H-CATHLEEN/ CALATO
O: Paul Sprehe
B: Paul Sprehe
K027371
25.

190

CAPITAL BEJ Niem.sport. POL 2011 Wałach skarogniada/170 F: Contenaro
M: Acani Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
26.

28

CARANDO 3 Holsztyńska POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
O: Anna Nowak
B: Jan U. Karin Hof Idenburg
K009473 DE421000241704
27.

31

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrarra/ Carrico
O: Julia Poschauko
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023534 616009510253013
28.

176

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
29.

155

CARERRA G SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Caruzeiro L
M: Tata
O: Mariusz Sztaba
B: Marian Juszczyk
Brak Brak
30.

142

CASCADEUR B CT CZE 2012 Wałach dereszowata F: Cacavello
M: Deisy
O: Ing.Monika Korytářova
B: Ing. Korytářová Monika
brak
31.

193

CASSIANO OS POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Katarzyna Kieljan-Maczka
B: Michal Ziebicki
DE418181684910 105PZ18
32.

59

CASTINERA NF Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa/172 F: Castelan I
M: Lira II x Julio Mariner
O: Natalia Włodarczyk-Kubiak
B: Xxxx
K021453 Xxxx
33.

138

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412 105PT18
34.

233

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata F: Cassini II
M: Qua
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
K022324
35.

74

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
O: Ryszard Kiewrel
B: Ann-Catrin Lafwars
K022594 752004540501001 103EO35
36.

161

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/. F: Alabaster
M: Celina
O: SK Leśna Wola
B: -
K024526
37.

228

CHACCO BOY 7 WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Paweł Piątkowski
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
38.

173

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K017717 DE481810070609
39.

11

CHACCOSTAR KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Chacco Blue /
M: Quick /
O: Karel Lamich
B: Milan Pechoucek
KD2877
40.

160

CHAMANII HOL POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda / Cartani
O: Krzysztof Złocki
B: -
K026855 DE421000083014
41.

218

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Kaja Sosnowska Niemczuk
B: -
K021676 DE418182524111
42.

152

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/172 F: Chicago I Z
M: Colett / Contendro
O: M. Kras
B: Xxx
K021802 056015Z55875311
43.

20

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Kuc Zuzanna
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 DE456570343810
44.

119

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: Bernhold Specht
K024220 DE441410733913
45.

231

COCO LADY OLD POL 2010 Klacz siwa F:
M:
O: Bogdan Gburyk
B: Silke & Guenter Lueders ZG
46.

82

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Andrzej Kubik
B: Gestuet Lewitz
K012175 DE418181424407
47.

153

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
48.

214

CORINA-PELI CT CZE 2011 Klacz biała F: Aristo-Z
M: Corana
O: Corado II
B: Walter Kohler
CZ 203009225225811
49.

212

CORLENSKY RUF / POL / Wałach inna// F: /
M: /
O: /
B: /
/ /
50.

57

CORNVILLE HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: S-Landdiva / Landjunge
O: Tomasz Mikołajczyk
B:
K010418 DE421000402006
51.

60

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
K025667
52.

186

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
O: Urszula Kapcia
B: Windstra Wekema
K012156 528003000705888 104CL20
53.

64

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
O: Onyshchenko Oleksander
B:
brak 103DC20
54.

63

CRISTALL Oldenburska GER 2012 Wałach siwa/171 F: Cristallo I x Cornet Obolensky
M: Escada x Escudo I
O: Michał Kaźmierczak
B: xxx
K022341 105JX19
55.

81

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
56.

99

CUERLY SUE Holsztyńska POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender
M: Hanaria
O: A. Walaszek
B: .
K009368 DE421000274004
57.

179

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
O: Krzysztof Trojanowski
B: Sylwester Kosinski
K015026 12373
58.

112

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
O: Sylwia Gilowska
B: Jacek Wilczyński
K015619 brak
59.

129

DE NIRO . POL 2014 Wałach siwa/164 F: Stakkato Top
M: Dewiza de Revel
O: .
B: .
Brak .
60.

131

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740 DE418185561114
61.

12

DELEKTA PKSP POL 2006 Klacz kasztanowata/161 F: TALENT
M: DELICJA
O: INGRID SZRAJER
B: AGNIESZKA JABŁOŃSKA
KO14340 616009610107206
62.

180

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
Brak
63.

126

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
O: Maciej Stopa
B: Jacek Soska
K017300 616009570101609
64.

116

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
O: Beata Grundkowska
B: G. Scheper
K014156 528003000808787 104FP17
65.

197

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K015243 DE418180155809 104WI94
66.

167

DINDEPENDENT Z Z NED 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
O: Anna Słoniec
B: -
K025898 056015Z55615213
67.

172

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022843 DE481810293613
68.

237

DIRESTRAITE F:
M:
O:
B:
69.

22

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada/171 F: Talent
M: Korys Despotka
O: Rafał Dymek
B: Frączek Jan
K018875 616009690093705
70.

207

DOLAR Polski Szlachetny Koń Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Galileusz
M: Dobrochna
O: Waliczek Agnieszka
B: Standura Stanisław
K012674
71.

55

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada/brak F: Sunday de Riverland
M: Irisse
O: Julia Reinfuss
B: M. Michel Roger
K025492 25000113326638Y
72.

156

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
O: Paulina Wielgorska Zdebel
B: Wojciech Zdebel
K024707 616009540034514
73.

151

DORDRECHT H VDL Z ZANG POL 2015 Ogier gniada/173 F: Douglas
M: Guusje H Z/ Glasgow
O: R. Ferenc
B: xxx
K027733 056015Z55541015
74.

174

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa/175 F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
O: Buena Piotr Badowski
B: Stoeterij Gaesbeek
K012657 528003000813564 103XW95
75.

216

E-BLUE KWP NED 2010 Wałach ciemnogniada F: Zirocco Blue
M: OZELLA
O: Karel Lamich
B: J.van Gestel
None
76.

75

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
O: Robert Stasiuk
B: -
K016424 528003200907210
77.

164

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/172 F: Ogano Sitte / Darco
M: Emmy / Epikur
O: Rafal Platek
B: Rafal Platek
K021609 616009550139711
78.

51

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
O: Norpol Inge Brattli
B: Norpol Inge Brattli
K022418 528003200905507 104WF62
79.

103

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
80.

213

EMMA LEE Z ZANG NED 2012 Klacz inna F: Emerald van ´t Ruytershof
M: Valencia
O: Vladislava Humplíková
B: Verš helmě Erik
None
81.

67

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
82.

23

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
83.

150

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
84.

221

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Gabriela Sampol
B:
K013735
85.

70

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
O: Jarosław Tłuszcz
B:
K011042 POL009670048206 103FS52
86.

127

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
O: Ilona Palka- Kisielowska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
87.

222

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O:
B:
K020025
88.

121

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
89.

37

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata/- F: So In Love
M: Generacja
O: Zbigniew Korek
B: Sk Moszna
K018816 POL009690066209
90.

194

GENTELMAN KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Nabab De Reve /
M: Indoctro /
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B:
K023620
91.

185

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: Holandia
K020276 528003201106593
92.

111

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Adam Klimczyk
B: 307404 DHR. J. VENNER
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
93.

56

GIORDINA Niem.sport. POL 2004 Klacz kasztanowata/165 F: CHACON
M: GRACE
O: KAROLINA FUNDAMENT
B: NIEMCY
K012543 DE487878138604
94.

47

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
95.

226

GOLDRISTA F:
M:
O:
B:
96.

157

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: MK
B:
K023214 528003201101092
97.

9

GUIDAM KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Ciretto / Quidam De Revel
O: Anna Szary-Ziębicka
B:
K022874 528003201104098
98.

96

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
O: Koźbiał
B: Stal Hendrix
K020759 528003201106947
99.

165

HI DIARADO Niem. Sport. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
O: Paulina Koza
B: Izabela Safinowska
K022620 DE456570175613
100.

45

HIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
O: Janusz Łukaszek
B: Ewa Kempa
Brak 616007590176411
101.

192

HINA B KWPN NED 2012 Mare Bay F: ZAMBESI
M: TINA B/MANHATTAN
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B:
528003201201407 106GD63
102.

44

HIPIS Małopolska POL 2005 Wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
O: Paweł Kamiński
B: Piotr Iskrzycki
Brak POL006540056605
103.

41

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
104.

158

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
105.

110

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
106.

236

IGOR 4 KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Warrant
M: Exelente Vrouw
O: Michal Mikyta
B: W.K.Anholts
528210002865153
107.

235

IGOR E KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Michal Ziebicki Szary Sport Horses
B: S.J. Ebbinge
528003201302165 106MR01
108.

125

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
109.

62

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/166 F: Montender
M: Easy Leen x Carambole
O: Dirk Schrade
B: J.W Greve
Xxxx Xxxx
110.

115

IPHONE KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
O: Beata Grundkowska
B: -
K025156
111.

132

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
112.

58

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
O: Zbigniew Nurkowski
B:
K022995 528003201302866
113.

148

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker
M: D Livia RV
O: Stoeterij Renken & A.Cebulak
B: Harold Renken
brak -
114.

128

JAMBOREE KWPN POL 2014 Ogier gniada/. F: Etoulon VDL
M: Pheminka
O: .
B: .
brak .
115.

102

JASMON PKSP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara
O: WKW Sp z o.o.
B: SO Starogard Gdański
brak 616 009 60 01152 12
116.

76

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855 POL009580422305
117.

101

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charisma Z
O: Krystyna Wojtaszek
B: Hans Dings BV
brak brak
118.

146

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
O: Mariusz Gumuła
B: VDL Stud
K026624
119.

26

JULIEN Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
O: Agata Jodłowska
B: ...
09507 K007813
120.

36

JULIUS KWPN POL 2014 Ogier siwa/164 F: Indorado / Corrado I
M: Willemijn / Sydney
O: Mariusz Micek
B: Niemcy
K025397 528003201407400
121.

122

JUST MARTINI Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Judym
M: Karina
O: Sabina Superson-Dudek, Jacek Dudek
B: ...
K018846 616006570131509
122.

184

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
O: Janusz Zawada
B: Kaus Peter Krone
K027033 DE456560112114
123.

113

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
K020028
124.

52

KARAMIS WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Desant / Lando
M: Kari / Pancho
O: Anna Kustosz
B: Baryła Jan
K020821 POL007540144608
125.

43

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
O: Krzysztof Widzyk
B: Barczyk Henryk
K013050 616009540045006
126.

147

KEY TO FORTUNA KWPN POL 2015 Ogier kara/- F: Carrera VDL
M: Carisma Fortuna / Quasimodo Z
O: Roman Ferenc
B: VDL
K027734 -
127.

49

KING Holenderska POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: Nn
M: Nn
O: Likus Piotr
B: Holandia
KO27968 LKRWZJ/4034/19 528019090008881
128.

48

KING OF POP SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Nn
M: KAMELIA
O: Piotr Likus
B: JĘDROWIAK Aleksandra
KO19071LKRWZJ/901/19 616999680060111
129.

18

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
O: Grzegorz Gola
B: Zbigniew Kostrzewski
K022323 DE418180173811
130.

166

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
O: Jacek Kuźma
B: -
K020516 -
131.

71

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: /
B: B. Zsuzsanna
K019906 348199BK1006200
132.

170

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc:150 F: STRAYER'S SAMSON
M: KOMETA
O: JULIA GILLMAIER
B: PAWEŁ ŚNIEGUCKI
ko11594 POL013670043205
133.

234

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023065 DE418182528212
134.

175

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
135.

181

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
O: -
B: -
K025738 .
136.

124

LALIC Deutsche Sportpfred POL 2012 Wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
O: Dariusz Knerowicz
B: Mario Krumnow
Brak 45670251312
137.

123

LANDICCO SP POL 2011 Wałach gniada/158 F: Landino
M: .
O: Piotr i Aneta Komorniccy
B: .
brak
138.

107

LIBIA Westfalska POL 2005 Klacz gniada F: Landstreicher
M: Lambada
O: Kinga Czekaj
B: Gerhard Toeffling
K011439
139.

34

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
140.

105

LOVELY GIRL SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Long Star
M: Pik Zoe
O: Monika Kobojek
B: Prywatna Stadnina koni Hanowerskich
K026300
141.

19

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
142.

223

LYIANEIRO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada/170 F: Lyjanero
M: Safari
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
143.

108

ŁOZA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Prometeusz
M: Łakoma
O: Martyna Budzyńska-Calik
B: Stanisław Tyka
brak
144.

33

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vandamme / Guidam
O: Małgorzata Rogalska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
145.

159

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
146.

168

MESSI S Niem. Sport. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
O: Mirosław Jankowski
B: Adam Safinowski
K023064 DE456570175713
147.

95

MIDOS SP POL 2015 Wałach siwa/- F: Calderon
M: Madame/Rubin
O: Andrzej Knapczyk
B: -
brak -
148.

46

MORS Małopolska POL 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Psalm
M: Magia
O: Bogdan Górny
B: Walczak Henryk
Brak POL006570299904
149.

227

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
O: Piotr Rachwał
B: Józef Charyton
K021285 616007520056712
150.

7

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
O: Leo Jans
B: Karol Niemczuk
K021638 DE 441410044613
151.

27

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885 DE441411634210
152.

38

NERON WKLP POL 2005 Wałach gniada/- F: Cottonclub
M: Nawa IV
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zieliński
K023347 POL00764004420512803
153.

50

NIGHT DANCE Zangercheide POL 2013 Klacz gniada/169 F: numero uno
M: calvin z/ alme z
O: stowarzyszenie klub jazdy konnej szary
B: x
brak 1234
154.

149

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
O: A. Cebulak
B: De Middelaer
K024926
155.

42

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Vandamme
M: Nimfa
O: Ewelina Kulawik
B: Dariusz Mantaj
K025037 616009610123811
156.

54

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207 103OK61
157.

177

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
158.

98

OBORA'S RAGAZZA AWÖ AUT 2009 Mare Bay F: APOLEON TIMPEX
M: RUSH ON/NEKOMA
O: Anna Szary-Ziebicka
B: Johann Frischeis
121078209 104LW59
159.

104

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Elliot
M: Ofelia
O: Andrzej Miazga
B: Małgorzata Siergiej
K013635 POL009640000203
160.

79

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
161.

204

ORIDA- M CWB CZE 2009 Klacz gniada F: Aristo Z /
M: Oportunity /
O: Magdalena Hruskova
B: Petr Michalek
brak
162.

21

PEGAS Ukr. Wierzch. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
O: Magdalena Matyszczak
B:
K008709 616014630196401
163.

206

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
O: Lucyna Ćmok
B: Marczak Przemysław
brak
164.

229

POLYDOOR VAN DEN DRIES F:
M:
O:
B:
165.

69

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: -
O: Joanna Tłuszcz
B: -
K026545 -
166.

191

PUREINA Z Zangersheide BEL 2015 Klacz siwa/168 F: Plot Blue
M: Ureina/Nobility
O: Anna Szary-Ziębicka
B: xxx
brak brak
167.

163

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
O: Paulina Koza
B:
K019363 DE431311437012
168.

80

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
169.

189

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada/170 F: Quidam's Rubin / Quidam de Rev
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
170.

140

QUIC SEF CT CZE 2013 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Jersey
O: Masárová Petra
B: Masárová Petra
brak
171.

220

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
O: Maria Skrobacz
B: -
K026658
172.

217

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
173.

203

REBELL'S CIDRE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada// F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
O: /
B: /
K028269 /
174.

230

REIKY CT CZE 2013 Klacz kaszt. F: Aristo-Z
M: Regie/Federweisser
O: Elena Kopecká
B: Elena Kopecká
2030009227280113 CZE203009227280113
175.

171

RLG CORNETTA Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Roxy
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Glilmaier
brak DE 481 810153214
176.

39

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
O: Aleksandra Kochaniewicz
B: Magdalena Jażewska
K025261 616009610041212
177.

24

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
178.

25

SALONIKI HOL POL 2007 Klacz gniada F: Casall Ask
M: Santana
O: Jolanta Drabczyk
B: Hansen Hans Fredrich
K011812
179.

10

SANDORIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Aron
M: Sinez
O: Karolina Gardeła
B: PPHU Algas Sp.J. Stadnina Koni w Udorzu
K023527 616009540041113
180.

29

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa/165 F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
O: Mariusz Więtczak
B: Danuta Kloczkowska
K025324 616009570182710
181.

225

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: CASSILIO
M: SZATA
O: Stadnina Koni Widzów
B: Stadnina Koni Widzów
K025470
182.

65

SHUTER’S DIAMOND Warmblood CZE 2011 Wałach gniada F: Sir Shutterfly
M: Crime
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Frischeis Johann-Gestüt Obora
105KT69
183.

219

SINGAPUR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: 3408 Lady’s Lower s.v.
M: Sisi
O: Gołębiowska-Śmiałek Magdalena
B: Agrospol Košice s.r.o.,Hečkova 4,04017 Košice-Barca
Brak 703001702131204
184.

17

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Lanette / Le Primeur
O: Iwona Gola
B: Ulrike Widdel
K024443 DE431317406909
185.

35

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
186.

134

TADI QUINN HOLST POL 2010 Ogier gniada/170 F: Quidam de Revel
M: -
O: Amanda Pietrzak
B: -
- -
187.

73

TROK-K SP POL 2007 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Titina / Biskwit
O: Ryszard Kiewrel
B: Marek Kubacki
K011424 616009610154107 104WG93
188.

133

UBI MAJOR XXX Z Z BEL 2012 Wałach gniada/165 F: Uppercut DS / Nonstop
M: Etopia Van Het Ruiterhof / Vancouver
O: -
B: -
K024711 056015Z55789012
189.

238

VIKI F:
M:
O:
B:
190.

40

WAKAT MŁP POL 2007 Wałach gniada/- F: Kamp
M: Wakaya / Berlin Bej
O: -
B: -
K019238
191.

205

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Bajou du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 -
192.

183

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
193.

130

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
O: T.Skrobacz
B: Polska
K018269
194.

77

YOUNG LADY Holsztyńska POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge
M: G-Christine
O: Michał Zdebel
B: -
K027685 POL009611181600
195.

114

ZIROCCO AIR HOL GER 2011 Ogier gniada/- F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Zalza / Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: -
K018528 DE421000564711
196.

106

ZORDINA N Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Ratrak
M: Zorka
O: Kinga Czekaj
B: Namyslowska Jolanta
Brak 007610073607
Rider Club
Competition
Prize
Brattli Vivian Stowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice
70
SUM:
70.00
Dąbrowska Julia KJK Szary Michałowice
100
SUM:
100.00
Drabczyk Izabela RC Riding Center Sosnowice
39
SUM:
39.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
39
55
100
300
SUM:
494.00
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
100
300
400
1200
4500
SUM:
6500.00
Hruska Jiri JK Opava Katerinky
800
1200
3200
300
39
100
SUM:
5639.00
Humplíková Vladislava JK Opava-Kateřinky
39
SUM:
39.00
Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
70
45
SUM:
115.00
Janusz Rafał KS Garo
55
SUM:
55.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
100
2400
SUM:
2500.00
Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
110
200
SUM:
310.00
Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
300
100
100
SUM:
500.00
Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
110
500
SUM:
610.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
100
220
45
SUM:
365.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
39
200
450
SUM:
689.00
Korek Dorota KJ Zbrosławice
300
SUM:
300.00
Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
39
650
650
110
70
400
SUM:
1919.00
Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
70
150
45
39
70
SUM:
374.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
100
100
SUM:
200.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
200
100
500
45
SUM:
845.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
45
100
300
400
1500
600
200
39
45
SUM:
3229.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
50
70
SUM:
120.00
Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
100
50
1200
SUM:
1350.00
Kufel Artur WKJ Lublin
200
500
200
SUM:
900.00
Lech Marcelina KJK Szary Michałowice
45
SUM:
45.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
39
1000
SUM:
1039.00
Masárová Petra Spolek JK Caballero
39
SUM:
39.00
Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
45
SUM:
45.00
Najdzionek Szymon WLKS Krakus
70
SUM:
70.00
Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole
45
SUM:
45.00
Ostręga Damian Kj Jan Kosicki
330
750
400
440
100
SUM:
2020.00
Poschauko Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
70
SUM:
70.00
Skrobacz Olga Wlks Krakus
100
SUM:
100.00
Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
400
100
SUM:
500.00
Szary Ziebicka Anna POL
45
39
45
200
800
SUM:
1129.00
Tłuszcz Joanna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
70
SUM:
70.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
600
100
SUM:
700.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
70
1200
SUM:
1270.00
Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
39
100
SUM:
139.00
Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
100
200
SUM:
300.00
Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
70
SUM:
70.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
39
70
400
800
SUM:
1309.00
Zawada Julia BPK (MAZ)
750
SUM:
750.00
Ziebicki Michal POL
100
300
1700
39
SUM:
2139.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-08-16
11
2019-08-16
14
2019-08-17
4
2019-08-17
11
2019-08-18
1
Bożańska Emilia
WLKS Krakus
2019-08-16
41
2019-08-17
13
Brattli Vivian
Stowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice
ELOMAH (51)
2019-08-16
80
2019-08-18
12
70
Budzyńska-Calik Martyna
bpk
ŁOZA (108)
2019-08-16
4
2019-08-16
16
2019-08-17
18
2019-08-17
2019-08-18
8
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2019-08-16
17
2019-08-16
48
2019-08-17
35
2019-08-18
13
2019-08-17
61
JASMON (102)
2019-08-16
12
2019-08-16
12
2019-08-17
23
2019-08-17
2019-08-18
5
Cież Anna
BPK - MAL
2019-08-16
8
2019-08-16
5
2019-08-17
24
2019-08-17
24
2019-08-18
48
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
LIBIA (107)
2019-08-16
43
2019-08-16
2019-08-17
39
2019-08-18
4
2019-08-17
Czwórnóg Klaudia
KKJK
2019-08-16
32
2019-08-16
2019-08-17
5
Dąbrowska Julia
KJK Szary Michałowice
DESAND (126)
2019-08-16
49
2019-08-16
23
2019-08-17
11
2019-08-17
6
100
2019-08-18
5
Drabczyk Izabela
RC Riding Center Sosnowice
2019-08-16
15
39
2019-08-18
20
2019-08-17
21
Dymek Rafał
OJK Pegaz
DIXON (22)
2019-08-16
36
2019-08-16
2019-08-17
38
2019-08-17
2019-08-18
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2019-08-16
62
2019-08-16
47
2019-08-17
47
2019-08-17
32
2019-08-18
2019-08-16
44
2019-08-16
46
2019-08-17
25
2019-08-17
24
2019-08-18
22
Fundament Karolina
KJK Szary Michałowice
2019-08-17
3
2019-08-17
1
2019-08-18
9
Gardeła Karolina
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2019-08-16
21
2019-08-16
23
2019-08-17
19
2019-08-17
30
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-08-17
34
2019-08-17
37
Gardulski Karol
KJ Facimiech
2019-08-16
9
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
COCO LADY (231)
2019-08-16
26
2019-08-16
34
2019-08-17
38
2019-08-17
55
2019-08-18
21
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
DABLIN W (112)
2019-08-16
27
2019-08-16
50
2019-08-17
42
2019-08-17
48
2019-08-18
35
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2019-08-16
12
39
2019-08-16
18
2019-08-17
43
2019-08-17
18
2019-08-18
17
2019-08-16
9
2019-08-16
7
55
2019-08-17
22
2019-08-17
5
100
2019-08-18
4
300
Górny Kinga
BPK
MORS (46)
2019-08-16
5
2019-08-16
42
2019-08-17
26
2019-08-17
36
2019-08-18
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (125)
2019-08-16
37
2019-08-17
30
2019-08-18
21
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
2019-08-16
5
100
2019-08-17
5
300
2019-08-18
13
IPHONE (115)
2019-08-16
57
2019-08-18
39
2019-08-17
36
DHAHA (116)
2019-08-16
4
400
2019-08-17
1
1200
2019-08-18
1
4500
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (79)
2019-08-16
11
2019-08-16
10
2019-08-17
4
2019-08-17
25
2019-08-18
27
Gumuła Natalia
KS Jumping Team Wiercany
2019-08-16
31
2019-08-16
20
2019-08-17
16
2019-08-17
41
2019-08-18
16
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-08-16
52
2019-08-17
6
2019-08-17
2019-08-18
14
Hnat Julia
POL
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-18
47
Hruska Jiri
JK Opava Katerinky
ARVEN (13)
2019-08-16
39
2019-08-16
13
2019-08-17
14
2019-08-18
6
800
ORIDA- M (204)
2019-08-16
1
1200
2019-08-18
2
3200
2019-08-16
82
2019-08-16
36
2019-08-17
60
2019-08-17
35
2019-08-18
42
GOLDRISTA (226)
2019-08-18
40
REIKY (230)
2019-08-16
38
2019-08-16
24
2019-08-17
3
300
2019-08-18
14
IGOR 4 (236)
2019-08-16
22
39
2019-08-16
34
2019-08-17
5
100
2019-08-18
15
Humplík Pavel
JK Opava-Kateřinky
2019-08-16
26
2019-08-16
43
2019-08-17
19
2019-08-18
16
Humplíková Vladislava
JK Opava-Kateřinky
2019-08-16
19
39
2019-08-16
30
2019-08-17
2019-08-18
51
GOLDRISTA (226)
2019-08-16
27
2019-08-16
66
2019-08-17
Janas Olga
KJ Leśna Wola
WAKAT (40)
2019-08-16
22
2019-08-16
15
2019-08-17
8
2019-08-17
5
2019-08-18
Jankowska Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
MESSI S (168)
2019-08-16
28
2019-08-16
63
2019-08-17
20
2019-08-18
13
70
2019-08-17
11
45
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2019-08-16
44
2019-08-16
46
2019-08-17
12
2019-08-17
30
2019-08-18
12
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (35)
2019-08-16
7
55
2019-08-17
28
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2019-08-16
42
2019-08-18
17
2019-08-17
4
100
IRONIA (132)
2019-08-16
12
2019-08-17
18
2019-08-18
3
2400
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (161)
2019-08-16
2
2019-08-16
2019-08-17
33
2019-08-17
2019-08-18
12
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
JULIEN (26)
2019-08-16
6
110
2019-08-18
5
200
2019-08-17
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-18
22
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (30)
2019-08-16
60
2019-08-18
18
2019-08-17
22
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka Żywiec
HIPIS (44)
2019-08-16
6
2019-08-16
38
2019-08-17
24
2019-08-17
18
2019-08-18
10
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
COSTELLO (186)
2019-08-16
25
2019-08-16
53
2019-08-17
23
2019-08-18
24
Karbownik Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (198)
2019-08-16
2019-08-16
24
2019-08-17
27
2019-08-17
2019-08-18
Kasprzak Anna
RC Sosnowice
GALERMO (121)
2019-08-16
23
2019-08-17
36
2019-08-17
2019-08-18
19
Kaźmierczak Michał
KS Verso La Natura
2019-08-16
3
300
2019-08-17
7
100
2019-08-18
8
100
Kicińska Karolina
Stowarzyszenia SKJ Bobrowy Staw
NOTA (177)
2019-08-16
38
2019-08-16
2019-08-17
6
2019-08-18
2019-08-16
37
2019-08-16
2019-08-17
32
2019-08-17
34
2019-08-18
4
Kiewrel Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
TROK-K (73)
2019-08-16
16
2019-08-16
5
110
2019-08-17
36
2019-08-18
4
500
CENTOO (74)
2019-08-16
25
2019-08-17
2019-08-18
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (181)
2019-08-16
40
2019-08-17
9
100
2019-08-16
3
220
2019-08-17
15
45
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (127)
2019-08-16
14
39
2019-08-16
29
2019-08-17
3
200
2019-08-17
33
2019-08-18
3
450
Klieshchevnikova Veronika
St. KS KJK Szary Michałowice
CREDO (64)
2019-08-16
41
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-16
78
2019-08-17
58
2019-08-18
50
Kłos Karolina
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
ASSANI (78)
2019-08-16
3
2019-08-16
54
2019-08-17
28
2019-08-18
33
Knerowicz Natalia
WLKS KRAKUS Swoszowice
LALIC (124)
2019-08-16
35
2019-08-16
36
2019-08-17
16
2019-08-17
15
Kobojek Klaudia
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-08-16
39
2019-08-16
44
2019-08-17
25
2019-08-17
21
2019-08-18
6
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
2019-08-16
47
2019-08-17
45
2019-08-18
46
NERON (38)
2019-08-16
71
2019-08-17
2
300
2019-08-18
31
Korus Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2019-08-17
10
2019-08-17
32
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (183)
2019-08-16
58
2019-08-16
38
2019-08-17
62
2019-08-17
2019-08-18
22
Kostrzewski Zbigniew
KJ SK Krzywopłoty
2019-08-16
10
39
2019-08-16
1
650
2019-08-17
1
650
2019-08-18
10
2019-08-16
4
110
2019-08-16
2019-08-17
39
2019-08-17
23
2019-08-18
15
70
2019-08-16
45
2019-08-16
40
2019-08-17
1
400
2019-08-17
2019-08-18
35
Koszucka Małgorzata
Klub Sportowy Verso La Natura
2019-08-16