Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowy Puchar Polski Południowej - HZR i HZT
KJK Szary Michałowice, 06-08.12.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
4. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
5. Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O034216
6. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
7. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
brak
8. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
9. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (J.)
O037390
10. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
11. Burda Katarzyna KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O049076
12. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
13. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
14. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
15. Cież Anna BPK - MAL
2002 (J.)
O040027
16. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
17. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
S
O025099
18. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
19. Dąbrowska Julia KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
.
20. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
21. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
22. Dolińska Aleksandra BPK
2003 (J.)
O038322
23. Drabczyk Izabela RC Riding Center Sosnowice
S
O023203
24. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
25. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
26. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
27. Fajfur Maja Brak
2001 (MJ.)
O051218
28. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
29. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
30. Fraś Karolina Kj VIP Kraków
2004 (J.)
Brak
31. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (MJ.)
O037352
32. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
33. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
34. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
35. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
36. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O033508
37. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
38. Gniewek Aleksandra kjk szary
2008 (JM.)
brak
39. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
40. Gołębiowska Emilia OJK Zordina
2003 (J.)
Brak
41. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
Brak
42. Gorczowski Przemysław Ojk Barcice
S
Brak
43. Grabowska Joanna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O008251
44. Grela Marta KJ Zbrosławice
2003 (J.)
5983/19AB
45. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
46. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
47. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O034714
48. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
49. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
50. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
51. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
52. Hernik Anna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
53. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
54. Jagoda Weronika Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
Brak
55. Janas Olga KJ Leśna Wola
2018 (Mł.)
O047476
56. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
57. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
58. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
59. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
Brak
60. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
61. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O027190
62. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (J.)
O038072
63. Jonik Anna OJK Barcice
S
O012441
64. Jóźwiak Alicja brak
2006 (JM.)
O041055
65. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
66. Kałwa Kamila LKJ w Udórz
67. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka Żywiec
2005 (JM.)
brak
68. Kancelista Nadia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O037083
69. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
70. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
71. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
72. Kenig Zuzanna Kj VIP Kraków
2000 (MJ.)
Brak
73. Kiczka Karolina OJK Barcice
S
-
74. Kijas Emilia KJ Facimiech
2002 (J.)
O040210
75. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
76. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
77. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
78. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
79. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (J.)
O037355
80. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
brak
81. Korus Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
S
0002030
82. Korzeczek Wojciech BPK
2004 (J.)
LZRWZJ/9/19
83. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
84. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
85. Kosmal Daria OJK Zordina
2002 (J.)
Brak
86. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
87. Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
88. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
89. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
90. Kowynia Julita WLKS Krakus
1999 (MJ.)
O040428
91. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
92. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
93. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (MJ.)
O034307
94. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
95. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
96. Kuchejda Katarzyna KJ Equus Węgrzce
S
O009104
97. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
98. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
99. Kula Maja KJK Szary
2005 (JM.)
brak
100. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
101. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (J.)
O041922
102. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O042134
103. Lech Marcelina KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
104. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
0000877
105. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
106. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
O041049
107. Libera Alicja KJ Facimiech
2002 (J.)
brak
108. Likus Maja KJK SZARY
2008 (JM.)
O043330
109. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
110. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
111. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec
2003 (J.)
O050190
112. Łyś Karolina R.C.Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O025831
10140182
113. Machnik Roman Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
0044878
114. Maciąg Zuzanna Brak
1999 (MJ.)
Brak
115. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
116. Maciejczyk-Cień Oliwia Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2004 (J.)
Brak
117. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
118. Majer Beata Klub Jeździecki Global
S
O003580
119. Matusiak Hanna OJK Pod Dębami Inwałd
2003 (J.)
O031661
120. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
121. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
122. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
123. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
124. Morawski Robert OJK Stajnia Pod Dębami
S
Brak
125. Mróz Urszula KJK Szary Michałowice
126. Mróz Weronika KJK Szary Michałowice
2000 (MJ.)
brak
127. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
128. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
Brak
129. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
130. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O028637
131. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
132. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
133. Nowak Adam KJ Facimiech
2003 (J.)
O053539
134. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O026010
10158572
135. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
136. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
Brak
137. Nowak Ewa Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2007 (JM.)
Brak
138. Nowicka Oliwia KS Podkowa w Nowej Wsi
2007 (JM.)
O040029
139. Nowińska Kinga kjk szary michałowice
2018 (Mł.)
brak
140. Obstarczyk Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O047123
141. Ochoński Jakub KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
brak
142. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
S
O020977
143. Oswald Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2004 (J.)
O049462
144. Pandel Anna panderoza
2008 (JM.)
0000001
145. Pandel Jerzy
146. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
147. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
148. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
149. Pietrus Helena KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O045229
150. Pietrus Sylwia KJK Szary Michałowice
S
O045228
151. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (MJ.)
O047809
152. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
153. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
154. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
155. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
156. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
157. Pobożniak Alicja KJ Facimiech
2003 (J.)
Brak
158. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
159. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
160. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
161. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
162. Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
S
O022425
163. Potaczek Karolina BPK
S
O032258
164. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
165. Przybycień Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
166. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
167. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
168. Rachwał Piotr KJK Szary Michałowice
S
O025098
169. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
170. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
171. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
172. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
173. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
174. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (MJ.)
O026694
175. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
176. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
177. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
O051789
10203684
178. Sikora Julia Kj Facimiech
2003 (J.)
O040993
179. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
180. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
181. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O027059
182. Ślęzak Jagoda KJK Szary
2005 (JM.)
brak
183. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
184. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O007598
185. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
186. Smykała Emilia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
187. Sobczak Michał KJK Szary
2004 (J.)
Brak
188. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
189. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
190. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
191. Sośnicka Karolina KJK Szary
192. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
0057507
193. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
194. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
195. Stempińska Weronika OJK Zordina
2004 (J.)
brak
196. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
197. Strama Maria OJK Pod Dębami Inwałd
2004 (J.)
O044049
198. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
199. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
200. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
201. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
202. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
203. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O035256
204. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
205. Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2004 (J.)
O044565
206. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
207. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
208. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
209. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
210. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (MJ.)
O031906
211. Trzos Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013895
212. Uchwat Katarzyna POL
S
10057985
213. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
214. Voight Sebastian
215. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
216. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038870
217. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
218. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
219. Waśko Julia KJK Szary
220. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
221. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
O000706
222. Wojda Magdalena JKS CZANKI Dąbie Chrobakowe
2006 (JM.)
O040766
223. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
224. Wrona Martyna BPK (SWK)
2001 (MJ.)
O033364
225. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
226. Wyrobek Emilia KJK Szary Michałowice
227. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
228. Zając Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
S
O027341
229. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
230. Zejer Zuzanna bpk
2018 (Mł.)
O044091
231. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
232. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
brak
233. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
234. Ziębicki Mikołaj KJK Szary Michalowice
2013 (Mł.)
/
235. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
236. Żmuda Martyna WLKS Krakus Swoszowice
S
O021242
237. Żukowska Maria Brak przynależności klubowej
2002 (J.)
O036163
238. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
239. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic
M: La Gloria/ Lancer III
Brak Brak
2.

238

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
3.

231

ACANI BEJ/BAJER MŁP POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
brak
4.

111

ACDC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/167 F: Adrian
M: Astarte
K012466
5.

280

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891
6.

147

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
7.

278

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf/Fanimo
M: Andoria BH/Emetyt
K025536 616007661401813
8.

81

AHLERT Oldenburska POL 2000 Wałach kasztanowata/162 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
9.

98

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
10.

79

ALBATROS SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 5280030604155 104GP15
11.

276

ALEX 621 Deutsche Reit Pony GER 2008 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
Brak DE 498980263108
12.

319

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa/. F: Ustinov
M: Adelina
K020890
13.

322

ALUETTE SP POL 2012 Mare bay/155 F: NN
M: NN
K027744 616999690061512
14.

282

AMARU L HOL POL 2012 Ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
15.

360

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
K020987 616009540102411
16.

116

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
K013181 203010237360105
17.

325

ANGELO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Vittorio / Calippo
M: Andaluzja / Ultimo
K026106 616009510135414
18.

286

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
K023654 DE433332014910
19.

355

AQUADOR KWPN POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Heartbreaker
M: Sharmeta / Calvados
K024696 528210000694797 105AB94
20.

350

ARAMIS Oldenburska POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
K022149
21.

306

ARBOREA Westfalska POL 2014 Klacz gniada/168 F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
280095
22.

28

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
23.

273

ARONIA OS POL 2007 Klacz siwa/x F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
x x
24.

2

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
25.

370

ATLANTA KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Calvados / Uriel
M: Sarina B / Heartbreaker
K009234
26.

1

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
27.

305

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
28.

90

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/176 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
29.

332

AWANTAŻ Małopolska POL 25.0 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
30.

67

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
K023773
31.

125

BACARDIA HOL POL 2014 Klacz kasztanowata/0 F: Baracuda
M: Una V
Brak DE421000187114
32.

232

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
33.

64

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cap de B`Neville
M: Bigoteria / Islam
K016505
34.

394

BALBINA / POL / Klacz inna// F: /
M: /
/ /
35.

342

BALOU BALOU Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou be
M: Sofia
K023192 616009540029713
36.

265

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
brak
37.

66

BASALINO FS Oldenburska GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
38.

233

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
39.

380

BASCADO Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/165 F: Lascado
M: Bonanza
K025903
40.

324

BEL DE JOUR SP POL 2010 Mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810 105QO56
41.

170

BELLATRIX B Holsztyński GER 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Chepetto
M: Valaquenta
K028455 brak 106PZ83
42.

13

BENTLEY Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Beandy
brak
43.

323

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
K023405 056015Z55732713
44.

274

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606
45.

234

BIRMA Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
brak POL009540026608
46.

235

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
Brak POL009540026608
47.

236

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
brak POL009540026608
48.

181

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
K018848 203009225472210
49.

261

BONGO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada/174 F: Chef Supreme
M: Bogota
K011755 POL007610099306
50.

281

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
51.

88

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108 105LX02
52.

131

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
53.

172

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
K022938
54.

123

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Contessa /
K025078 DE431310735313
55.

185

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
56.

68

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
57.

3

CALL ME 7 Holsztyńska POL 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me
M: Fire Girl
K018310 DE421000214009
58.

34

CALLA-N SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: diarado
M: clasic welwet brown
00000 00000
59.

340

CALMIRA 7 Rheinlander POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
60.

115

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
61.

284

CAMPINO BURME Hannowerska GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
62.

118

CANTANERO-P Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa/175 F: Cantanis
M: Calippa
brak POL009610207207
63.

29

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
64.

253

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
K024772
65.

60

CARANDO 3 Holsztyńska POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
66.

205

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
67.

227

CARLZIN Typ Szlachetny POL 2012 Wałach gniada/X F: Zidane
M: Zhin zhin
X X
68.

142

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
K024708
69.

99

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
K014632
70.

341

CASALITA ELIZAR Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/kuc:162 F: Casall
M: Perle XXI
K024989 DE421000121012
71.

333

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
72.

344

CASSINIA Oldenburska POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini II
M: Bonita
K014104 Pol666777886554578 DE418180684909
73.

264

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
74.

161

CATAMARA'N Holsztynska POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
11 11
75.

373

CELEBRITY OS POL 2011 Wałach siwa F: Cosido / Cosimo
M: Bawaria / Castilio
K018561
76.

391

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
K020853 DE441411519510 105GS32
77.

69

CHACCO Z Holsztyńska POL 2013 Ogier gniada/170 F: Centurion
M: Toskana IV
K024931 ..
78.

190

CHAFIR HAN PRI 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Firenze / Ferragamo
K014454 DE431319845508
79.

349

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
Brak Brak
80.

267

CHAMPION CHACCO BLUE HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Nando Super / Nando
M: Wonder Mickey / Wanderbursch II
K017936 DE431316869509
81.

317

CHEDOUSE Sk Gorącokrwista POL 2006 Wałach gniada/. F: Dunsany
M: Santal
K024332
82.

59

CHICA BOMB Oldenburska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
K021695
83.

37

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810 DE456570343810
84.

283

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
85.

196

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
86.

84

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
87.

122

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
K024128 DE456370323409
88.

96

COCO BOMB Westfalska POL 2015 Klacz gniada/163 F: Cottonclub
M: Lady Ship/Lancer III
Xxx Xxx
89.

95

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
90.

330

COCO LADY OLD POL 2010 Klacz siwa/176 F: -
M: -
K016394 DE421000014810
91.

357

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
92.

19

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
93.

302

CON COEUR DU BALOUBET Oldenburger POL 2012 Wałach gniada/x F: CON TICO
M: BONJOUR BALOUBET Z
brak brak
94.

345

CONNET DU ROUET OLD GER 2010 Klacz siwa F: Cartogran
M: Paschubet
Brak
95.

254

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
96.

316

CONSUELLA M Słowacka Gorącokrw. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Consulent Z / Consulent CR
M: Grandezza / Grannus-Granit
K025706 703001782138011 106BS98
97.

315

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
K018339 DE441411589710
98.

294

CORNET MW Wałach POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
99.

160

CORNETTO Oldenburger POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cornet Obolensky
M: Furosy
11 11
100.

266

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
101.

176

CREDO HOL POL 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1
M: Gladus
BRAK - 103DC20
102.

230

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Czata / Life and Liberty
K025505 616009660848413
103.

117

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
K019877 Pol999540081303
104.

80

CZEDAN WLKP POL 2007 Wałach siwa/163 F: Landor
M: Czuwajka
brak POL007610028307
105.

321

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Gleiding bay/170 F: SAM R.
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086 105DY93
106.

183

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
107.

134

DELTA I Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Turbud Qurinus
M: Dera
brak 616009640062511
108.

58

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
K026826
109.

390

DENIRO SP POL 2014 Wałach siwa F: Stakkato Top
M: Dewiza De Revel/QUIDAM De Revl
K025375 PL616009570146314
110.

202

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K017300 616009570101609
111.

290

DIARADOS 7 OLD POL 2012 Wałach gniada// F: Diarado
M: Chella Girl
K025388 DE418185063412
112.

152

DIORYT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa/. F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548
113.

250

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada/171 F: Talent
M: Korys Despotka
K018875 616009690093705
114.

177

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada/brak F: Sunday de Riverland
M: Irisse
K025492 25000113326638Y
115.

24

DOMEYKO Wielkopolska POL 2006 Ogier skarogniada/166 F: Escudo
M: Dalia
K10136 /
116.

225

DONNA MARY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata/xxx F: Llandaff
M: Donna Polonia
K020399
117.

107

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Diablica
K018574 616009640073809
118.

174

DORNERO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada F:
M:
brak
119.

297

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
K018708
120.

387

DRAHMA sp. POL 2012 Klacz Kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 PL616009520122212
121.

298

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
122.

171

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
K021566 616009510343712
123.

140

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
K021987
124.

244

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
125.

27

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
K022388 528003200900496
126.

6

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
K025342 616006570147214
127.

213

EUREKA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/162 F: Hebab
M: Etiuda
Brak 616006580176009
128.

343

F CADANS Z ZANG BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Franco / Farmer
M: Welling / Krunch De Breve
K019312 Z546807
129.

197

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
130.

100

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
131.

72

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Amerens/Montreal
K027041 528003201008551
132.

169

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
K016311 BELW239690BWP 103OG61
133.

94

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
134.

310

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
135.

148

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146
136.

331

GALA Małopolska POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos
M: Grobla II
Brak 616006570076915
137.

110

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197
138.

275

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata/- F: So In Love
M: Generacja
K018816 POL009690066209
139.

362

GIEJELLE FOMIA KWPN NLD 2011 Klacz siwa F: BUGATTI VDL
M: TIEJELLE FOMIA/ VOLTAIRE
K023416 528003201106739
140.

77

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
141.

192

GINO KWPN NED 2011 Stallion Bay F: BISCAYO
M: VROUWE BUREVELD/BURGGRAAF
528003201105046 105SL31
142.

272

GIRL RV KWPN NED 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
K021259 528003201105142
143.

97

GIRSTTI S. E. KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Cirstney S. E. / Sydney
K021169 528003201104230 105GM24
144.

180

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
K006691 616007660764800 103WA69
145.

182

GOLDY R Gorącokrwiska POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Vendelien R
brak 105UO93
146.

75

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
147.

120

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Wałach gniada/175 F: Ultimo
M: Odiline
Brak .
148.

157

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
149.

353

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
528003201104098 105NE08
150.

339

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
151.

300

H VANESSA X POL 2012 Mare chestnut/X F: X
M: X
X X
152.

240

H-CARETANO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K009790 10761
153.

347

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
154.

262

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 Wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
155.

83

HANTERKA OS POL 2005 Klacz gniada/168 F: CORVALLO (OLD)
M: HIGHVALLEYA (OLD)/HIGHVALLEY (NL)
brak DE418181111005 104QV13
156.

270

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
157.

112

HEART LIGHTNING Duńska Goracokwista POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat
M: La Mirage
K026235
158.

33

HEAVY METAL SP POL 2007 Wałach skarogniada/184 F: Baskir
M: Hana / Cantanis
K014330 brak
159.

168

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Indorado
M: Ralina
K024083 /
160.

259

HIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
Brak 616007590176411
161.

378

HINA B KWPN NED 2012 Mare Bay F: ZAMBESI
M: TINA B/MANHATTAN
528003201201407 106GD63
162.

258

HIPIS Małopolska POL 2005 Wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
Brak POL006540056605
163.

76

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
164.

135

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
K026622 528003201209114
165.

303

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab
M: Holandia
brak brak
166.

82

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
K016299 616007610167607
167.

289

IBIZA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/170 cm F: Lascadell
M: Izoklina
K011819 POL007610167606
168.

104

IDANCA KWPN NED 2013 Wałach kara/170 F: D
M: B
K025848
169.

368

IGOR E KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
528003201302165 106MR01
170.

55

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
171.

178

INTRYGA Westfalska POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
172.

155

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
173.

128

IWAN Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin
M: Igła
K012963 616 007 52 00485 08 104JC12
174.

46

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/165 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
175.

141

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
176.

271

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
brak -
177.

252

JAGUAR KWPN NED 2014 Ogier gniada/165 F: Carrera VDL
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
178.

372

JAMINKA P F:
M:
179.

243

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
180.

361

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 Male Grey F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ERIANA-F/CANTURANO
528003201400251 106QW74
181.

338

JOWITA W SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Castiglione L
M: Jugla
- 616009580344911
182.

191

JOY RIDE B ZANG POL 2014 Klacz /168 F: Taquin de la Extase (Heartbreaker)
M:
brak brak
183.

204

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
184.

70

JULIEN Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 K007813
185.

61

KALISTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach kara/173 F: Liguster
M: Kariera
K009263 POL009640024204
186.

327

KALITA O KWPN NED 2015 Klacz gniada/- F: Verdi
M: Zelita O/ Heartbreaker
brak -
187.

74

KARINA Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Kirka
K027959 616013540117611
188.

249

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
189.

87

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
190.

150

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belg. Gorąc. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
K017739 056002W00296403
191.

173

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
192.

188

KING Holenderska POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: Nn
M: Nn
K027968 528019090008881
193.

187

KING OF POP SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Nn
M: KAMELIA
K019071 616999680060111
194.

374

KISMET HIPPICA OS POL 2014 Wałach gniada/169 F: Kannan
M: Loubette
brak brak
195.

326

KLARADETTE S KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/- F: Arezzo VDL
M: Saradette S/ Voltaire
brak -
196.

371

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
197.

52

KOKAINA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/167 F: Lider
M: Korrida
K018652 POL007610233507
198.

256

KON'AMIE SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C
M: Titanic S / Marlon
K026439
199.

25

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
200.

295

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
07254 POL009540005400
201.

242

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonkers
M: Kostaryka PG
K018566
202.

121

KOSINA PROGRES KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Baltic VDL KWPN
M: Borina KWPN elite Silverstone Z
PZJ- K028493 528003201503303
203.

379

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
204.

143

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
K017021 POL009670111604
205.

239

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
K025738 .
206.

206

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
207.

189

LADA Czeski Gorącokrwisty POL 2007 Klacz gniada/157 F: Cromwell
M: Legenda
brak 203 010 237906807
208.

328

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL009540021009
209.

228

LANDICCO SP POL 2011 Wałach gniada/158 F: Landino
M: .
brak
210.

119

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
brak 616009520048413
211.

263

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Chaltaire Z
M: Laguna
K025182 616009640033012
212.

137

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Etiuda
K015544 POL009550091807
213.

45

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
K020446
214.

138

LEVISIONN CONTANGA EWP OLD POL 2011 Klacz siwa/168 F: Levisto
M: Contanga
K020860 DE 433330209411
215.

382

LORENZO OLD POL 2008 Wałach gniada/- F: Linton
M: Gwecora
K027300 DE418181322808
216.

304

LUCILLA Wielkopolak POL 2006 Klacz siwa/163 F: Lwówek
M: Lakonia
K016024 007520003706
217.

36

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
K021171
218.

127

MAGNETO SP POL 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Obelisk
M: Moris
Brak 0
219.

375

MARAT Mały Koń POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Maruk
M: Dama
POL013540055206
220.

4

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616006580182312
221.

348

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 26.06.2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kreta
Brak Brak
222.

105

MEGI SP POL 2004 Klacz kara/162 F: N
M: N
K015130 POL999611201504
223.

9

MELODY CZEWB POL 2013 Klacz gniada/nn F: Manillon Rouge
M: Nela
K028222 203009224632313
224.

175

MERCEDES Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
Brak 616066660588510
225.

279

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
226.

106

MIDOS SP POL 2015 Wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
227.

65

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
228.

146

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada/mk:156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
229.

20

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack
M: Miranda
K027858 /
230.

89

MONTANA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Erebus
M: Mitropa
Brak
231.

71

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
K019885 DE441411634210
232.

184

NIGHT DANCE Zangercheide POL 2013 Klacz gniada/169 F: numero uno
M: calvin z/ alme z
brak 1234
233.

255

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Minaret
M: Niwa
K024709
234.

130

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616009610123811
235.

179

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
236.

383

ODYN Trakeńska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Ałtaj
M: Odymka
brak POL 007 60 02089 05
237.

109

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Elliot
M: Ofelia
K013635 POL009640000203
238.

287

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Lascatraz L (hol)
M: Osara xx / Winds Of Light
K017696 POL 009 53 01706 05
239.

248

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
K014058 616009550249108 104LK05
240.

229

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
241.

167

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
242.

8

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
243.

318

PASJA STARY MŁYN SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Fair Play Coudreau
M: Prekrasnaja / Pursat
K026413
244.

101

PASŁĘKA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Iphono
M: Pasieka
K025941
245.

18

PATRIA II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/160 F: Ekwador
M: Poleczka
brak 616009640031214
246.

395

PEDRO Haflinger POL 2004 Wałach izabelowata/kuc: F: Habile Vill/
M: Paola/
brak
247.

114

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
248.

388

PEPOL SP. 2005 Wałach Gn. F:
M:
249.

296

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
250.

145

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
251.

156

QUABREL DE L'ETAPE KUC POL 2004 Wałach siwa/mk:149 F: Don Juan V
M: Nina de L'Etape
K023301 04315168Z
252.

292

QUATTRO HIPPICA / POL 2011 Wałach gniada// F: Quidam’s Rubin
M: Hippica/Heartbreaker
K020970 DE418182536311
253.

385

QUINDA QUANDO Deutsche Sport Pferd GER 2009 Klacz gniada F: Quando quando
M: A
K022419
254.

153

RADKA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/000 F: Fatim / Ekwador
M: Rudna / Sandos
K027872 POL007540047006
255.

376

REBELL'S CIDRE Deutsches Pferd POL 2013 Wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior
M: Phantasia
K028269 DE410100134313
256.

113

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104 103FH19
257.

247

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
K025921
258.

129

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
259.

308

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212
260.

151

ROMEO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
261.

73

ROSA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
K011171
262.

299

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
263.

358

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
K016387 616009690072010
264.

366

RUBIN F:
M:
265.

162

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/- F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
K019783 616009610183310
266.

136

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
K025333
267.

132

SALONIKI HOL POL 2007 Klacz gniada F: Casall Ask
M: Santana
K011812
268.

207

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada/- F: Satisfaction l / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862
269.

359

SCARTO SP POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
270.

311

SCHIROCCO DES CHAINES SF POL 2006 Ogier siwa/171 F: CassiniII
M: Iola des chaines
Brak 06224835Z
271.

392

SCHUTSBOOMS FRANK Welsh Pony NLD 2008 Wałach siwa/kuc:115 F: Schutsbooms Joris
M: Schutsbooms Laura
brak 528019010002574
272.

237

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
273.

277

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
274.

346

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
275.

92

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
276.

212

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
Brak 616006570191111
277.

166

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
278.

108

SOLY JEAS Hanowerska GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg/Stakkato
M: Lanette/Le Primeur
K024443 DE431317406909
279.

251

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
K024809
280.

314

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
K023945 616009610116311
281.

154

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
282.

313

SUMIRA X POL Z Klacz gniada/Zxc F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
283.

144

SUNSHINE M SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Landino
M: Soleil M
Brak 616009690079211
284.

85

SURINAM Małopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Mag
M: Sugestia
K019852 616006690084911
285.

93

SZAFIR Koń Mały POL 2013 Wałach gniada/mk:140 F: Santiago
M: Sonia
brak 616013610116313
286.

241

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: ...
M: ...
Brak ...
287.

293

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
K017727
288.

307

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
289.

381

TIM TAM F:
M:
290.

126

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487 105XI88
291.

149

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
K022478 616009670124711
292.

369

U'SECRET F:
M:
293.

203

ULANA S SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/168 F: Wiliam
M: Ulana
K015055 POL009540087604
294.

103

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
295.

260

VITAMINE DW Z Zangersheide POL 2013 Klacz gniada/167 F: Va-Nite/ Heartbreaker
M: Finesse Van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
296.

367

VIVIANO S F:
M:
297.

86

VOLSTRUPGAARD'S COMET DVB DEN 2002 Wałach skarogniada/172 F: CORONADO II
M: FREMAD'S CALETTA
K008227 09783
298.

91

WACZAFA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
299.

329

WAKAT MŁP POL 2007 Wałach gniada/- F: Kamp
M: Wakaya / Berlin Bej
K019238
300.

226

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
K019631
301.

389

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico-K
M: Werwa
brak 12440
302.

288

YOUNG LADY Holsztyńska POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge
M: G-Christine
K027685 POL009611181600
303.

354

Z RIARALDA Z ZANG BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
056015Z55626691 106BT23
304.

384

ZENO S OLDBG GER 1997 Gelding Chestnut F: ZEUS
M: BURSCHIKOSE/
DE333330143397 AUT05054
305.

285

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/170 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
K027188 DE418181050415
306.

78

ZORDINA N Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Ratrak
M: Zorka
K019225
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
800
SUM:
800.00
Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
1000
SUM:
1000.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
1500
SUM:
1500.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
2200
SUM:
2200.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1200
SUM:
1200.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
800
SUM:
800.00
Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
800
SUM:
800.00
Kufel Artur WKJ Lublin
3000
SUM:
3000.00
Łyś Karolina R.C.Riding Center Sosnowice
1000
SUM:
1000.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
1800
SUM:
1800.00
Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
600
SUM:
600.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
1500
SUM:
1500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-12-06
2019-12-07
14
2019-12-08
22
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2019-12-06
2019-12-07
19
DROBINKA (171)
2019-12-06
2019-12-07
15
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (155)
2019-12-06
26
2019-12-07
4
2019-12-08
17
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (9)
2019-12-05
5
2019-12-08
29
2019-12-08
22
Biskup Paulina
KJK Szary Michałowice
SISI SZA (166)
2019-12-06
10
2019-12-07
1
2019-12-08
3
800
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-12-05
2
2019-12-05
3
2019-12-06
14
2019-12-06
2019-12-07
15
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
CZEDAN (80)
2019-12-06
27
2019-12-07
29
2019-12-08
25
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-12-06
4
2019-12-07
4
2019-12-08
5
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2019-12-06
21
2019-12-07
25
2019-12-08
15
Bula Katarzyna
Klub Jeździecki Lando
2019-12-06
33
2019-12-06
2019-12-07
12
ERAZM (6)
2019-12-06
28
2019-12-07
9
2019-12-08
14
Burda Katarzyna
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
KOKAINA (52)
2019-12-05
15
2019-12-05
23
2019-12-06
7
2019-12-06
6
2019-12-07
15
2019-12-07
6
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
GOLDY R (182)
2019-12-06
2019-12-06
31
2019-12-07
3
2019-12-05
24
2019-12-05
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2019-12-05
22
2019-12-05
11
2019-12-06
3
2019-12-06
8
2019-12-07
8
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (91)
2019-12-05
32
2019-12-05
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
10
Cież Anna
BPK - MAL
2019-12-06
2019-12-07
12
2019-12-08
25
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (146)
2019-12-06
31
2019-12-07
28
2019-12-07
3
2019-12-06
35
2019-12-08
16
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
2019-12-05
36
2019-12-08
33
2019-12-08
31
Czyż Kamila
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-12-06
2019-12-07
12
2019-12-08
31
Dąbrowska Julia
KJK Szary Michałowice
DESAND (202)
2019-12-06
18
2019-12-07
5
2019-12-08
6
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
H VANESSA (300)
2019-12-05
4
2019-12-06
18
2019-12-07
20
2019-12-05
33
2019-12-06
21
2019-12-05
21
2019-12-05
2
2019-12-06
3
2019-12-06
10
CELEBRITY (373)
2019-12-05
2019-12-05
18
2019-12-06
10
2019-12-06
2019-12-07
8
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
Dolińska Aleksandra
BPK
2019-12-06
36
2019-12-07
33
2019-12-08
30
Drabczyk Izabela
RC Riding Center Sosnowice
SALONIKI (132)
2019-12-05
19
2019-12-08
1
2019-12-08
15
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
SIGMA (346)
2019-12-06
4
2019-12-07
14
2019-12-08
13
HAMADA (347)
2019-12-06
9
2019-12-07
23
2019-12-08
1
Dymek Rafał
OJK Pegaz
DIXON (250)
2019-12-05
2019-12-05
2019-12-06
2019-12-06
34
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2019-12-05
25
2019-12-06
21
2019-12-07
5
2019-12-05
7
2019-12-05
29
2019-12-06
17
2019-12-06
22
2019-12-07
22
JAGUAR (252)
2019-12-05
40
2019-12-05
30
2019-12-06
23
2019-12-06
2019-12-07
11
CARAMELLA (253)
2019-12-05
13
2019-12-05
6
2019-12-06
10
2019-12-06
15
2019-12-07
7
Fajfur Maja
Brak
LUCILLA (304)
2019-12-06
31
2019-12-07
1
2019-12-08
24
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-12-05
17
2019-12-06
5
2019-12-08
13
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (229)
2019-12-05
14
2019-12-05
29
2019-12-08
11
2019-12-08
2
1000
Fraś Karolina
Kj VIP Kraków
2019-12-05
35
2019-12-05
28
2019-12-06
37
2019-12-06
39
2019-12-07
43
2019-12-07
34
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (148)
2019-12-06
27
2019-12-07
29
2019-12-08
26
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
GARDENIA (110)
2019-12-05
19
2019-12-05
36
2019-12-06
31
2019-12-06
32
2019-12-07
4
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2019-12-06
15
2019-12-07
27
2019-12-08
17
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-12-06
29
2019-12-07
15
2019-12-08
20