Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B, ZT-B. ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
WLKS KRAKUS Swoszowice, 3-5.05.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adukowska Maria BRAK
2007 (JM.)
BRAK
2. Bała Julia Bpk
2005 (JM.)
Brak
3. Baran Julia WHiBZ UR Rząska
2004 (J.)
brak
4. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
5. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
6. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
7. Burda Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O049076
8. Byrska Wiktoria WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
brak
9. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
10. Cież Anna BPK - MAL
2002 (J.)
O040027
11. Ciołczyk Piotr Kj Mustang
S
Brak
12. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
13. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
14. Czapla Martyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
brak
15. Czarnek Oliwia WLKS Krakus
2004 (J.)
brak
16. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
Brak
17. Dejew Miriam MKJ hucuł myślenice
2004 (J.)
brak
18. Dolińska Aleksandra BPK
brak
19. Dominik Róża WLKS Krakus
S
O021392
20. Drabczyk Izabela RC Riding Center Sosnowice
S
O023203
21. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
22. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
23. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (JM.)
BRAK
24. Flanek Natalia Stajnia Młynka
2004 (J.)
brak
25. Flanek Wojciech Stajnia Młynka
S
brak
26. Fraś Karolina Kj VIP Kraków
2004 (J.)
Brak
27. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
brak
28. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
29. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
30. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
31. Godek Gabriela KJ Facimiech
2005 (JM.)
brak
32. Godzik Emilia WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
33. Godzińska Stefania WHIBZ UR Rząska
2002 (J.)
brak
34. Gondek Julia Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
Brak
35. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
10194355
36. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
37. Grzegorczyk Agnieszka WHiBZ UR Rząska
2000 (MJ.)
brak
38. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
39. Hak Luiza SKJ Hucuł Myślenice
2001 (MJ.)
brak
40. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
41. Jagoda Weronika Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
42. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
43. Jodłowska Elżbieta KJ Facimiech
2002 (J.)
O038072
44. Kaczyna Maria KJ Trachy Gliwice
S
O011225
45. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
46. Kalman Antonia KS Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
Brak
47. Kanior-Schott Maria LKJ Plessówka
S
brak
48. Kasprzak Anna RC Sosnowice
S
O023199
49. Kenig Zuzanna Kj VIP Kraków
2000 (MJ.)
Brak
50. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
51. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
52. Knerowicz Natalia WLKS KRAKUS Swoszowice
2003 (J.)
Brak
53. Kokosińska Olga Klub Sportowy Faruk
2003 (J.)
brak
54. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
brak
55. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
56. Kosman Magdalena KS Bór Toporzysko
S
brak
57. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
58. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (J.)
O034818
59. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (MJ.)
O025795
60. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
61. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
62. Krawczyk Michalina KS 'Bór' Toporzysko
S
brak
63. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
64. Kubala Hanna MKJ Hucuł
2003 (J.)
brak
65. Kubica Zuzanna bpk
S
brak
66. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
67. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
68. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O026013
69. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
brak
70. Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
2003 (J.)
O036264
10153280
71. Lorek Dominik KS Team Rancho Pcim
S
O030777
72. Łopatka Katarzyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
73. Mardyła Zuzanna OJK Zordina
2006 (JM.)
brak
74. Matla Łukasz OJK Pod Dębami
75. Miazga Anna KJ Facimiech
2006 (JM.)
O049608
76. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
77. Michalik Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
78. Michałek Marcin KJ Facimiech
2018 (Mł.)
/
79. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
80. Michorczyk Gabriela Klub Sportowy Faruk
2002 (J.)
brak
81. Mika Katarzyna OJK Zordina
S
brak
82. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
S
O019284
83. Mikoś Agnieszka bzk
S
Brak
84. Mizera Mateusz SKJ Hucuł Myślenice
2005 (JM.)
Brak
85. Moskała Nadia klub jezdziecki assanya
2004 (J.)
brak
86. Najder Sara Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O054782
87. Neczaj Wiktoria WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
88. Noga Gabriela Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
89. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O026010
10158572
90. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
91. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (MJ.)
O031567
92. Nowicka Oliwia Klub Sportowy Podkowa
2007 (JM.)
O040029
93. Oleksy Kamil Wlks Krakus Swoszowice
S
O052608
94. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
95. Piątkowski Paweł Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O000941
96. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
97. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
0040021
98. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
99. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
100. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
101. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
102. Rogalska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O038734
103. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
104. Ryłko Agnieszka Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
105. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
brak
106. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
107. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
108. Sikora Julia brak
2006 (JM.)
O048014
109. Sikora Weronika KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O049701
110. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
111. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (J.)
O040345
112. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
113. Smykała Emilia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
114. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
115. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
brak
116. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
117. Stalony-Dobrzańska Olga WLKS Krakus
2006 (JM.)
Brak
118. Strama Maria Nz
2004 (J.)
Brak
119. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
120. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O036415
121. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
122. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
123. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
124. Świtek Dariusz KJK Pod Żubrem
S
O002459
125. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (J.)
O029306
126. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
127. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (MJ.)
O031906
128. Wach Tomasz Kjkespadon
S
Brak
129. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
130. Warchoł Aleksandra WLKS Krakus
2004 (J.)
brak
131. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
132. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
brak
133. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
134. Woloszyńska Ewa WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
135. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
136. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
137. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

147

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
2.

44

ACANI BEJ MŁP POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
brak
3.

153

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Adrian
M: Kinga-K
K023839 616009570112012
4.

106

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/mk:162 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
5.

166

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
brak Brak
6.

104

AKTEUR B OLDENBURGER DEU 2013 Wałach siwa F: Atlas Bavaria
M: Aktive Kennzeichung
brak 433330605113
7.

129

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
K023303 616009610104913 brak
8.

128

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
brak POL006580467706
9.

50

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
K013181 203010237360105
10.

118

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
11.

151

ARBI MALOPOLSKA POL 2014 Ogier kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Aranzacja
Brak 616 006 69 00598 14
12.

155

ARBOREA WESTFALSKA POL 2014 Klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
brak -
13.

169

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
14.

164

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
15.

53

AVATAR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Heban
M: Alabama
Brak Pol616009630024111
16.

23

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
K023773
17.

133

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
Brak 616 006 54 01144 09
18.

45

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
19.

68

BAKŁAJ WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
20.

46

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
21.

93

BASTION MAŁOPOLSKI POL 2004 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
Brak
22.

100

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/mk:152 F: Krotoszyn
M: Benita
brak POL 009 54 00266 08
23.

98

BIRMA SP POL 2008 Klacz gniada/155 cm F: Krotoszyn
M: Benita
brak POL 009 54 00266 08
24.

135

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
K021823
25.

172

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
26.

21

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/167 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
27.

179

BONO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc: F: Grawer
M: Bajka
brak
28.

85

CAFETE OLDENBURG POL 2006 Klacz siwa F: ---
M: ---
Brak
29.

40

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
30.

17

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
brak POL 009 61 10754 03
31.

72

CAMILLA 139 HOLSZTYŃSKA GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 421000155210 105UV20
32.

37

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
33.

176

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
34.

14

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Zidan
M: Carmen-Polsmak / Adrian
K023268
35.

13

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
K024708
36.

38

CARY WIELKOPOLSKA POL 2006 Ogier gniada/168 F: Landor
M: Czuwajka
K010052 POL007610069006
37.

66

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
K026371 DE418184074510
38.

27

CHAMANII HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
Brak DE421000083014
39.

152

CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/175 F: Liberado
M: Celebres
K025313 6160095401010
40.

114

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
41.

175

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
brak
42.

178

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
K024515 Z575707 104NM78
43.

170

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
44.

124

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
K018339 DE441411589710
45.

99

COYOTE UGLY V DWB POL 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
46.

48

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
K025505
47.

136

CYT HUCUŁ POL 10.01.2007 Wałach ciemnogniada/kuc:138 F: Grajek
M: Pantera
brak brak
48.

34

CZEDAN WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach siwa/162 F: Landor
M: Czuwajka
K011805 POL007610028307
49.

8

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
50.

80

DARCO TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach gniada F: Machandel
M: Dumka
brak
51.

92

DARCO TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Machandel
M: Dumka
brak
52.

70

DARK CHERRY PZHK POL 2009 Stallion Bay F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z/DUTCH CAPITOL
616009610216209 105GS23
53.

82

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
Brak
54.

77

DIORYT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548
55.

60

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada F: Talent
M: Korys Despotka
K018875
56.

31

DOLGANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa/170 F: Bajou Du Rouet
M: D-Calipsa
K013560 POL009670070707
57.

33

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
K024005 616009520036711
58.

126

DON PEDRO ŚLĄSKA POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Epolet
M: Groteska
Brak
59.

63

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
K024153 616009540017612
60.

86

DORNERO Z ZANGERSHEIDE POL 2013 Wałach gniada F:
M:
brak
61.

54

DUNAJ WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czekan
M: Dorina
K020400
62.

116

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
KO 14560
63.

111

DŻENTELMEN MAŁOPOLSKI POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Draba
brak
64.

103

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
K025391 HUN M MF 044310000
65.

168

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
K022388 528003200900496
66.

69

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa F: LEXICON
M: TEREDIE
K017389
67.

109

EXODUS W ABC POL 1111 Wałach ciemnogniada F: ABC
M: ABC
brak
68.

79

F CADANS Z ZANG BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Franco / Farmer
M: Welling / Krunch De Breve
K019312 Z546807
69.

56

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
K022885 528003201003967 105OK03
70.

65

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
71.

2

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
K015127 616009630198709
72.

138

FINISH KUC POL 2011 Wałach gniada F: Otto
M: Fiesta
Brak 616013570096611
73.

180

FIRST DANCER ČT CZE 2007 Wałach gniada F: Federwaisser
M: Deryna
KH4402
74.

171

FIRST ROW KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Opan
M: Fabiola
K021214
75.

158

FLORA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: Cisoń
M: Fleur
brak
76.

167

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
K022830 528003201107209
77.

62

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
78.

110

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
K006691 616007660764800 103WA69
79.

5

HAPPY HONY Deutsches Reitpony POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:C F: Elite Honeymoon Star
M: Naomi
brak
80.

28

HAVANA SP POL 2014 Klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
BRAK 616009570199914
81.

157

HELLADA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Karmel
M: Hajduczka
brak
82.

61

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
83.

39

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara/170 F: Karbon
M: Herbata
K020254 616009600306610
84.

137

HUMORESKA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:143 F: Karmel
M: Hajduczka
brak //
85.

101

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette / Heartbreaker
K027292 -
86.

130

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/162 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
87.

177

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
88.

156

JASKIER MAŁOPOSKA POL 2009 Wałach kara F: Łyk Szampana
M: Jaworzynka
brak
89.

120

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
90.

140

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
Brak 616999570201314 Brak
91.

35

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 POL009540077503
92.

84

JUST NOTHING SP POL 2015 Wałach siwa/171 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
BRAK 616009570167615
93.

7

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 brak
94.

131

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
brak
95.

25

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada/164cm F: Lider
M: Korrida
K018652 POL007610233507
96.

18

KORA MAŁOPOLSKA POL 2003 Klacz gniada/. F: -
M: -
Brak
97.

97

KOSMOS DEUTSCHE PFERD GER 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Korano B
M: Safira
K027260
98.

148

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
K025738 .
99.

102

LALIC Deutsche Sportpfred POL 2012 Wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
Brak 45670251312
100.

22

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Etiuda
K015544 POL009550091807
101.

95

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
K013349
102.

16

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
K018179 DE431310521706
103.

115

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164 F: Fjdjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
K021171 056002W00299561
104.

51

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Linka
K021805
105.

67

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/163 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
106.

94

MARKIZ HUCUŁ POL 2003 Wałach srokata/mk:150 F: -
M: -
- -
107.

26

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
K011796 POL006660449206 104ZP50
108.

121

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
K025323 616 007 61 02416 09
109.

20

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Wawer
M: Markiza / Lew II
K013631
110.

141

MERCEDES MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
Brak 616066660588510
111.

57

MIKRUS MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/166 F: Parys
M: Minewra
K027413 616006550054209
112.

154

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
K021982 616006690071310
113.

43

MISS ZAGORKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/mk:157 F: Landor
M: Matahari
brak brak
114.

76

MONTANA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata F: Erebus
M: Mitropa
Brak
115.

105

MOORLAND MG MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/165 F: Boston
M: Magnolia
K027107 616006570124014
116.

107

MORIA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz kara/162 F: Huzar
M: Morfina
K021448 616006570138412
117.

117

MR BOJANGLES -- POL 2011 Wałach gniada/160 F: --
M: --
Brak --
118.

173

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
K019885 DE441411634210
119.

36

NASHVILLE WESTFALSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
K019885
120.

96

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
brak POL 013 68 00096 05
121.

11

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Minaret
M: Niwa
K024709
122.

162

NORDICA TRAKEN POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
K012533 732 01 00203 06
123.

139

NORWEGIAN WOOD KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:134 F: Nando Super
M: Bisia
Brak
124.

29

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Elliot
M: Ofelia
K013635 POL009640000203
125.

119

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Lascatraz L (hol)
M: Osara xx / Winds Of Light
K017696 POL 009 53 01706 05
126.

75

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
127.

112

ONTARIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/167 F: Cajero
M: Orchidea
brak 616 009 53 02822 07
128.

174

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060
129.

83

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
130.

49

OTHELLO DE ROUVILLE SELLE FRANCAIS POL 2002 Wałach gniada/173 F: Damiro
M: Toute Petite
Brak Brak
131.

145

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Celebes
M: Parma
brak 616 009 53 00318 12
132.

132

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
133.

161

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
134.

91

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Moheba Zirkon
M: Pixi
brak Pol013681018302
135.

47

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
K023157 DE421000103112
136.

125

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
137.

74

QUINA G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Quinta II G
brak 616009640006013
138.

150

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
K026658
139.

15

RADKA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F:
M:
Brak
140.

73

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104 103FH19
141.

90

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
142.

52

RHEAGO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
K019818
143.

144

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
brak brak
144.

113

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
145.

30

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212
146.

78

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
brak
147.

143

SAHARA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Mar Bej
M: Semida
Brak A
148.

12

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
K025333
149.

6

SALONIKI HOL POL 2007 Klacz gniada F: Casall Ask
M: Santana
K011812
150.

32

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa/165 F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
K025324 616009570182710
151.

134

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
K016668
152.

146

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
brak
153.

127

SHY BOY SP POL 2003 Wałach siwa F: Wizbud
M: Szarotka / Arak
K015431 POL009540067403
154.

64

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
155.

41

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
156.

123

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
K023945 616009610116311
157.

142

SUNSHINE M SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Landino
M: Soleil M
Brak 616009690079211
158.

58

SZAFIR KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach gniada/mk:140 F: Santiago
M: Sonia
brak 616013610116313
159.

88

SZANTA MAŁY KOŃ POL 2013 Klacz gniada/mk:143 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
160.

108

TABAKA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz inna/164 F: Hufiec
M: Titania
brak 616006680026311
161.

19

TALIZMAN KUC POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Meteoryt
M: Tara
K024842
162.

149

TAMIZA KUC CONNEMARA POL 2005 Klacz kara/kuc:149 F: Spinway Memento
M: Traviata
brak 013660560605
163.

160

TAMIZA- K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz siwa F: Louis
M: Traviata
K009998 10872
164.

163

TIDDLY WINKS Szlachetna Półkrew POL 2001 Klacz gniada/165 F: Court
M: Tara
brak POL009630021901
165.

89

ULMA SVKWB POL 2003 Klacz siwa/175 F: Corsar
M: Ula (Walat-46)
brak 203010231389503
166.

159

URWIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:110 F: Timo
M: Ulrike
brak brak
167.

165

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
168.

55

VIDAR M SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cassilio/ Cassini I
M: Vitara / Le Voltaire
K027038 -
169.

59

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
170.

24

WINNING TAMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: .
M: .
K010098
171.

87

WISZNIA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Szron
M: Wirginia
brak Pol009540071705
172.

71

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
K018269
173.

81

WRZOSIEC Z BRZEZIA HUCULSKA POL 2006 Wałach gniada/kuc:143 F: BACA
M: WYŻNIA
BRAK POL012570026706
174.

122

Z-KAPRYS HUCULSKA POL 2008 Wałach srokata/kuc:142 F: Grajek
M: Orlica z Izb
brak 012580690708
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adukowska Maria
BRAK
2019-05-04
35
2019-05-05
2019-05-05
Bała Julia
Bpk
FINISH (138)
2019-05-04
2019-05-04
JESSY (140)
2019-05-04
38
2019-05-04
7
2019-05-05
2
2019-05-05
Baran Julia
WHiBZ UR Rząska
JASKIER (156)
2019-05-04
5
2019-05-04
3
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
CZEDAN (34)
2019-05-03
46
2019-05-03
34
2019-05-04
2019-05-05
13
2019-05-04
3
2019-05-05
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
BOHUN (135)
2019-05-03
27
2019-05-04
20
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-05-03
2
2019-05-05
6
2019-05-03
13
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (25)
2019-05-04
19
2019-05-04
16
2019-05-05
6
2019-05-05
3
Byrska Wiktoria
WLKS Krakus Swoszowice
EXODUS W (109)
2019-05-03
2019-05-03
43
2019-05-04
1
2019-05-05
6
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (59)
2019-05-03
5
2019-05-03
57
2019-05-04
28
2019-05-04
7
2019-05-05
6
2019-05-05
Cież Anna
BPK - MAL
2019-05-03
11
2019-05-03
8
2019-05-04
11
2019-05-04
2
100
2019-05-05
11
2019-05-05
10
Ciołczyk Piotr
Kj Mustang
CAFETE (85)
2019-05-04
15
2019-05-04
10
2019-05-05
10
2019-05-05
4
2019-05-04
40
2019-05-04
21
2019-05-05
34
2019-05-05
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (161)
2019-05-04
31
2019-05-04
NORDICA (162)
2019-05-04
27
2019-05-04
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
2019-05-03
44
2019-05-03
32
2019-05-04
30
2019-05-04
2019-05-05
26
2019-05-05
MILWI (154)
2019-05-03
20
2019-05-03
8
2019-05-04
13
2019-05-05
2
2019-05-05
7
Czapla Martyna
KJ Facimiech
ROMANIA (30)
2019-05-05
13
DIORYT (77)
2019-05-03
50
2019-05-04
2019-05-05
9
2019-05-05
2019-05-04
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus
SENATOR-K (134)
2019-05-04
21
2019-05-05
10
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2019-05-03
41
2019-05-03
15
2019-05-04
23
2019-05-04
34
2019-05-05
8
BOND BEJ (172)
2019-05-04
7
2019-05-05
1
Dejew Miriam
MKJ hucuł myślenice
Z-KAPRYS (122)
2019-05-05
Dolińska Aleksandra
BPK
2019-05-03
30
2019-05-03
14
2019-05-04
4
2019-05-04
9
2019-05-05
13
2019-05-05
4
Dominik Róża
WLKS Krakus
2019-05-03
16
2019-05-04
34
2019-05-04
2019-05-05
29
FIRST ROW (171)
2019-05-05
28
Drabczyk Izabela
RC Riding Center Sosnowice
2019-05-03
24
2019-05-03
17
2019-05-04
14
2019-05-04
18
2019-05-05
15
Dymek Rafał
OJK Pegaz
DIXON (60)
2019-05-03
44
2019-05-03
38
2019-05-04
2019-05-04
2
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (45)
2019-05-03
32
2019-05-03
2019-05-04
2019-05-04
36
2019-05-05
19
2019-05-05
2019-05-03
9
2019-05-03
6
2019-05-04
4
2019-05-04
10
2019-05-05
11
2019-05-03
25
2019-05-03
17
2019-05-04
8
2019-05-04
5
2019-05-05
23
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
TAMIZA (149)
2019-05-03
12
2019-05-03
1
2019-05-04
6
2019-05-04
9
2019-05-05
6
2019-05-05
Flanek Natalia
Stajnia Młynka
PARYS (145)
2019-05-03
1
2019-05-03
6
2019-05-04
11
2019-05-04
30
2019-05-05
2
2019-05-05
4
Flanek Wojciech
Stajnia Młynka
2019-05-03
24
2019-05-03
31
2019-05-04
24
2019-05-04
26
2019-05-05
2
2019-05-05
10
Fraś Karolina
Kj VIP Kraków
QUINA G (74)
2019-05-03
4
2019-05-03
58
2019-05-04
22
2019-05-05
14
2019-05-04
17
2019-05-05
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
PORTER (91)
2019-05-04
2
2019-05-04
44
2019-05-05
3
2019-05-05
Gaczorek Grzegorz
BPK
QUATERIMO (125)
2019-05-04
19
2019-05-04
45
2019-05-05
8
DON PEDRO (126)
2019-05-04
47
2019-05-04
41
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-05-03
43
2019-05-03
29
2019-05-03
17
2019-05-03
2019-05-04
33
2019-05-04
34
Gardulski Karol
KJ Facimiech
DOLGANO (31)
2019-05-03
25
2019-05-04
32
2019-05-05
27
2019-05-05
3
NASHVILLE (173)
2019-05-04
22
2019-05-04
20
Godek Gabriela
KJ Facimiech
2019-05-03
2019-05-03
55
2019-05-05
2019-05-05
2019-05-04
50
2019-05-04
42
Godzik Emilia
WHiBZ UR Rząska
URWIS (159)
2019-05-04
2019-05-04
BONO (179)
2019-05-05
1
Godzińska Stefania
WHIBZ UR Rząska
FLORA (158)
2019-05-04
BONO (179)
2019-05-05
4
Gondek Julia
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-03
2019-05-03
59
2019-05-05
8
2019-05-05
7
Górski Dawid
WLKS Krakus
2019-05-03
22
2019-05-03
2019-05-04
14
2019-05-05
19
ARBOREA (155)
2019-05-03
7
2019-05-03
17
2019-05-04
25
2019-05-04
36
2019-05-05
2019-05-05
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
LUNAR (51)
2019-05-03
32
2019-05-03
39
2019-05-04
35
2019-05-04
13
Grzegorczyk Agnieszka
WHiBZ UR Rząska
FLORA (158)
2019-05-04
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (75)
2019-05-03
24
2019-05-03
2019-05-04
15
2019-05-04
20
2019-05-05
12
2019-05-05
4
Hak Luiza
SKJ Hucuł Myślenice
BASTION (93)
2019-05-03
2019-05-03
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2019-05-03
2019-05-04
Jagoda Weronika
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-05-03
7
2019-05-03
53
2019-05-04
26
2019-05-04
28
2019-05-05
15
2019-05-05
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (164)
2019-05-03
7
2019-05-03
6
2019-05-04
22
2019-05-05
25
Jodłowska Elżbieta
KJ Facimiech
JULIEN (35)
2019-05-03
15
2019-05-03
5
2019-05-04
3
50
2019-05-04
23
2019-05-03
3
2019-05-03
2019-05-05
1
Kaczyna Maria
KJ Trachy Gliwice
2019-05-04
CHANEL (152)
2019-05-04
39
2019-05-04
30
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (68)
2019-05-03
7
2019-05-03
11
2019-05-04
19
2019-05-04
22
2019-05-05
13
Kalman Antonia
KS Team Rancho Pcim
AVATAR (53)
2019-05-03
2019-05-03
14
2019-05-04
51
2019-05-04
48
2019-05-05
2019-05-05
Kanior-Schott Maria
LKJ Plessówka
SAHARA (143)
2019-05-05
12
2019-05-05
7
Kasprzak Anna
RC Sosnowice
GALERMO (167)
2019-05-03
20
2019-05-03
2019-05-04
17
2019-05-04
Kenig Zuzanna
Kj VIP Kraków
MONTANA (76)
2019-05-03
22
2019-05-03
6
2019-05-04
20
2019-05-04
15
2019-05-05
2
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2019-05-04
15
2019-05-05
1
200
LACARO (148)
2019-05-04
9
2019-05-05
5
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-05-03
1
2019-05-03
1
2019-05-04
43
2019-05-04
31
2019-05-05
7
2019-05-05
7
2019-05-04
17
2019-05-04
30
2019-05-05
1
2019-05-05
12
MERCEDES (141)
2019-05-03
18
2019-05-03
28
2019-05-04
3
2019-05-04
38
2019-05-05
2
2019-05-05
13
Knerowicz Natalia
WLKS KRAKUS Swoszowice
LALIC (102)
2019-05-03
13
2019-05-05
2019-05-05
2019-05-03
29
Kokosińska Olga
Klub Sportowy Faruk
AMARANT (128)
2019-05-03
3
2019-05-03
28
2019-05-04
1
2019-05-05
1
2019-05-05
2019-05-04
11
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem
BAFRA (133)
2019-05-03
9
2019-05-03
15
2019-05-04
1
2019-05-05
7
2019-05-05
2
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
2019-05-03
18
2019-05-03
2019-05-04
3
Kosman Magdalena
KS Bór Toporzysko
DARCO (92)
2019-05-03
2019-05-05
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2019-05-03
2019-05-03
8
2019-05-04
9
2019-05-05
4
2019-05-05
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-05-03
4
2019-05-03
4
2019-05-04
5
2019-05-04
25
2019-05-05
9
2019-05-05
6
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
TAMIZA- K (160)
2019-05-03
64
2019-05-04
18
2019-05-05
7
2019-05-05
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2019-05-03
13
2019-05-04
5
2019-05-05
23
2019-05-04
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2019-05-04
5
2019-05-05
8
VANCOUVER (165)
2019-05-03
6
2019-05-03
31
2019-05-04
17
2019-05-04
20
2019-05-05
22
CLINTERO (175)
2019-05-04
6
2019-05-04
8
2019-05-04
9
Krawczyk Michalina
KS 'Bór' Toporzysko
DARCO (80)
2019-05-03
10
2019-05-04
33
2019-05-05
2019-05-04
3
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (131)
2019-05-03
16
2019-05-04
6
2019-05-05
7
Kubala Hanna
MKJ Hucuł
CYT (136)
2019-05-05
Kubica Zuzanna
bpk
ONTARIO (112)
2019-05-04
2
2019-05-04
39
2019-05-05
10
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-05-03
16
2019-05-03
7
2019-05-04
33
2019-05-04
11
2019-05-05
26
2019-05-05
4
2019-05-03
5
2019-05-03
18
2019-05-04
16
2019-05-04
7
2019-05-05
2
100
2019-05-05
12
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2019-05-04
7
2019-05-05
2
300
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
VIDAR M (55)
2019-05-03
41
2019-05-03
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (144)
2019-05-04
8
2019-05-04
7
Lech Marcelina
WLKS Krakus Swoszowice
EQUANDANI (168)
2019-05-03
9
2019-05-03
3
2019-05-04
11
2019-05-05
1
300
ARMANI (169)
2019-05-03
11
2019-05-04
2019-05-05
12
Lorek Dominik
KS Team Rancho Pcim
DUNAJ (54)
2019-05-03
21
2019-05-03
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-05
7
2019-05-05
Łopatka Katarzyna
KJ Facimiech
ROMANIA (30)
2019-05-03
19
2019-05-03
12
2019-05-04
29
2019-05-04
16
CARY (38)
2019-05-03
30
2019-05-03
20
2019-05-04
41
2019-05-04
2019-05-05
7
2019-05-05
30
Mardyła Zuzanna
OJK Zordina
BIRMA (100)
2019-05-03
51
Matla Łukasz
OJK Pod Dębami
2019-05-03
14
2019-05-03
8
2019-05-04
28
2019-05-04
21
2019-05-05
7
Miazga Anna
KJ Facimiech
SORINNA (41)
2019-05-03
35
2019-05-03
40
2019-05-04
36
2019-05-04
29
2019-05-05
5
2019-05-05
Miazga Katarzyna
KJ Facimiech
OKLAND (29)
2019-05-04
35
2019-05-05
7
2019-05-05
10
2019-05-04
Michalik Anna
Bpk
HUMORESKA (137)
2019-05-03