Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adam Wiktoria KJ Facimiech
2002 (J.)
None
2. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (Mł.)
Brak
3. Chorovská Kristýna Jezdecký spolek pod Hostýnem
S
206165598
4. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
5. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
6. Douchová Šárka JK Ždírec
S
V0504
10115791
7. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
brak
8. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
9. Grabowska Marianna Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
none
10. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
11. Húsková Lucie JK Ranch u cesty z.s.
S
None
10165979
12. Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O012756
10085657
13. Jamróz Natalia Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
none
14. Jankowska Zuzanna UKS SJK Patataj
S
O003743
15. Jankowski Jakub OKJ Oxer Wtórek
S
O006216
16. Jaromin Klaudia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048946
17. Jasnos Klaudia bpk
S
Brak
18. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
19. Koch Krzysztof Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
brak
20. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
21. Kopczyńska Magdalena bpk
S
O012085
22. Kopczyńska Marta bpk
2001 (J.)
O042728
23. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
24. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
25. Krasoń Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
26. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O043321
27. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
28. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O043670
29. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
30. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
31. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
32. Lacina Petr JS Pod Hostýnem
S
114932337
33. Lexová Anežka JS Berenis
S
F3007
34. Maciaś Magdalena Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2000 (MJ.)
brak
35. Magiera Julia UKS SJK PATATAJ
2001 (J.)
Brak
36. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
37. Matusiak Jaga KJ Facimiech
S
O022465
38. Maxerová Hana Equiteam z.s.
S
G2564
39. Mazanek Julia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
.
40. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
41. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
S
O019284
42. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
.
43. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
44. Pandel Oliwia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O036430
45. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O023920
46. Pelc Milena Klub Jeździecki Facimiech
S
O008361
47. Perquy Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
48. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
49. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
50. Popławska Idalia UKS SJK Patataj
S
O019229
51. Radoń Justyna Kj Facimiech
S
brak
52. Romanowska Maria Brak
2001 (J.)
Brak
53. Sas Maja Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2008 (Mł.)
O052653
54. Sikora Julia Kj Facimiech
2003 (J.)
Brak
55. Skrzyniarz Barbara KJ Facimiech
S
LZRWZJ/6252/19
56. Slavíková Gábina Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
S
C0337
10004194
57. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (JM.)
O040345
58. Sławik Joanna Bpk
2004 (JM.)
1573/18
59. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
60. Soroczyńska Patrycja KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
.
61. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
62. Stopa Alicja Klub Jeździecki Mszana Górna
2007 (JM.)
Brak
63. Strońska Aleksandra KJ Facimiech
S
O001783
10121568
64. Sukdolák Patrik JK Korzár Mladé Bříště
S
C1035
65. Švrčinová Marie Jezdecký spolek pod Hostýnem
2002 (J.)
208906472
66. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
67. Szopa Agnieszka KJ Facimiech
S
O032759
68. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
69. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
70. Trąbka Kajetan Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
O046151
71. Votavová Šárka J+J Votava
S
F2846
10085155
72. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
brak
73. Žarnovská Maria Klub Jeździecki PonySport
S
Brak
74. Zemla-Golonek Agnieszka Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
S
O041906
75. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

73

ACHA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Anes
O: Koch
B: Świerk
brak 616006570046913
2.

51

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
O: Dariusz Mikołajczyk
B: Stadnina Koni Racot
K023303 616009610104913 brak
3.

11

AMARILLO Haflingerska POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
O: Klaudia Kołodziej
B: Aldona Pindur
K023929 POL 013610134207
4.

68

ANTONINA Oldenburg POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
O: Wojciech Mikołajski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023267 DE418180167410
5.

27

APORT Małopolska POL 2011 Ogier siwa F: Frazes
M: Awelana
O: Fundacja Klikowska Ostoja Polskich Koni
B: Dąbrowski Bogusław
Brak
6.

8

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
7.

36

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Gardulska
B: Jarosław Pawlik
K022334 616006550012712
8.

74

ATAK Małopolska POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Hindus
M: Aruba
O: Koch
B: Świerk
brak 6160006570050315
9.

75

BALIBEY SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/160 F: Alamos
M: Delta
O: Kaja Dembińska
B: xx
0 0
10.

44

BARWA Małopolska POL 1998 Klacz gniada F: Bawarczyk
M: Bajda
O: Barbara Guniewicz
B: Mirosław Zarębski
K012531 POL006570173398
11.

115

BOJKOT XX POL 2015 Ogier gniada/165 F: Jazzman
M: Bogatynia
O: Jacek Jankowski
B: Jacek Jankowski
brak
12.

67

BOLO - ŁĄCZNIK Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Berlin Bej
M: Bola
O: Agnieszka Twardowska
B: Marcin Słoboda
K027810 Brak
13.

102

BOLS Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata/180 F: Lord Star
M: Białynia
O: Anna Wieczorek
B: Robert Potasiak
brak POL007610131806
14.

113

BONITA SP POL 1999 Klacz kara F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Bielica / Vilnius
O: Marcin Layer
B: Małgorzata Siergiej
K005046 POL009640007199
15.

53

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
O: Honorata Krasoń
B: Holandia
brak
16.

49

BUENA VISTA Český Teplokrevník CZE 2011 Klacz ciemnogniada F: Eibisch
M: Berenis
O: Hana Lexová
B: Hana Lexová
203 009 224351611
17.

37

CASSINI´S GIRL CZEWB CZE 2008 Klacz kasztanowata F: Cassilius
M: Betty
O: Igor Chorovská
B: Špalková Petra
203009226793608
18.

81

CEJA XX POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Jazzman
M: Czeczenia
O: Jacek Jankowski
B: Jacek Jankowski
brak
19.

66

CEKIN Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: .
M: Czenna
O: Wojciech Wróbel
B: .
brak pzhk
20.

86

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
O: Dorota Śmiechowska
B: SK Racot
K026177 616009610105313
21.

114

CHOCOLATE DREAM NN POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:x F: nn
M: nn
O: x
B: x
brak x
22.

90

ČIKO CZEWB CZE 2008 Gleiding bay/170 F: Rock´n Roll
M: Čírka
O: Lucie Húsková
B: Slavomíra Burianová
KG3780 203009223577808 105XZ25
23.

47

COFI ČT CZE 2012 Klacz kasztanowata F: Cartouche
M: Fidji - K
O: Šárka Douchová
B: Petr Vančura
KJ0LJ5
24.

20

CYMES PKSP CZE 2007 Gleiding bay/168 F: Parys
M: Cekina
O: Hana Maxerová
B: Anna Lorenz
POL 009670082007 POL
25.

93

CZARA OGNIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi CZE 13.3.2004 Mare bay/165 cm F: Liberado
M: Clarins
O: Švrčinová Naděžda,Veřovice 319
B: Bizón-Zalewska Anna,46-053 Chrzastowice,Polsko
KJ0MOK POL 009 69 00687 04
26.

42

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
brak
27.

116

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
28.

63

DEFICYT Małopolska POL 2007 Wałach siwa/170 F: Planet
M: Dajana
O: Bartłomiej Golonek
B: Skawski Jan
K014787 POL 006 57 02492 07
29.

59

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada F: Alywar
M: Demografia
O: Wioleta Hajnos
B: SK Jaroszówka
brak
30.

26

DODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Quinten
M: Doris
O: Magdalena Kopczyńska
B: Kazimierz Nowak
K021371 POL009570316907
31.

4

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Zafonium
M: Dolriada
O: SK Moszna sp. z o. o.
B: SK Moszna sp. z o. o.
K019175 POL080000006025
32.

96

DOMENA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund
M: Daglezja
O: Barbara Romanowska
B: Ewa Januś
Brak
33.

52

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 Klacz siwa F: Powój
M: Damara I
O: Wioleta Hajnos
B: Wioleta Hajnos
K025257
34.

29

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
O: Mikołaj Rey
B: SK Michałów
K007937 09600
35.

30

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
O: Mikołaj Rey
B: Barbara Guniewicz
K025490 616999570290402
36.

111

ENJOY Hanowerska POL 2003 Wałach ciemnogniada/163 F: El Bundy
M: Devil's Daughter
O: Milena Pelc
B: Niemcy
K007636 DE431311308503 103KB77
37.

46

EPOX M. POL 2006 Wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
O: Damian Kuś
B: Michał Kuczera
K025647 POL 006570062406
38.

41

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Racot
K019002 616009610116511
39.

118

EXPERTUS Małopolska POL 2010 Wałach gniada/170 F: Drop
M: Etna
O: Andrzej Kuliga
B: Pedryc Zbigniew
K023804 616006540057410
40.

34

FALLEN Małopolska POL 2005 Wałach gniada/000 F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
41.

77

FIGARO CZEWB CZE 2013 Wałach skarogniada F: Scyris
M: Variace
O: Ing. Sukdolák Patrik
B: CLAUSTRA s.r.o.,Olomouc
KJOT33 203009227062713
42.

24

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
O: Aleksandra Strońska
B: Zdzisław Banaszczak
K015680 POL006660560405 104WI98
43.

85

FUKA XX POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 cm F: Fly to the Stars
M: Feluka
O: Zuzanna Jankowska
B: Krzysztof Dobosz
Brak Posiada
44.

109

GALAKTYKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz skarogniada/175 F: Rammstein
M: Georginia
O: Maciej Markowski
B: Krzysztof Gaś
brak 009580057507
45.

71

GÁLIE ČT CZE 2014 Klacz gniada F: Guidam Sohn
M: Cambela
O: Šárka Douchová
B: JŠ Valdštejnská obora s.r.o.
KJ0VD3
46.

120

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
O: Aleksandra Stańska
B: -
K021069
47.

5

GREAT CHANCE XX IRL 2014 Klacz gniada/158 F: Fast Company
M: Grand Oir
O: PW OKSZA Anna Rey
B: N. Hartery Irlandia
K027414 372IRE45217573T
48.

95

GREGOR SP POL 2014 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
49.

92

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Hellana
O: Tomasz Szynkiewicz
B: J.W. Jendzio
K021746 616009640083312
50.

55

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
51.

15

IL CIERRO XO POL 2015 Ogier siwa/mk:155 F: Lucier
M: Il Rasha
O: Anna Hajnos
B: SK Prudnik
.
52.

65

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
O: Grażyna Niezgoda
B: Michał Odważny
brak
53.

117

JASYR Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Strayer' s Samson
M: Majrons s Jannine
O: Andrzej Kuliga
B: Siegucki Zdzisław
brak 013 67 01021 07
54.

58

JAWOREK Małopolska POL 2003 Wałach siwa/mk:156 F: Wig
M: Jankesa
O: Mikołaj Rey
B: .
. .
55.

110

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Koczaja
B: -
Brak 616999570201314 Brak
56.

60

JEŻÓWKA Koń Małopolski POL 2010 Klacz gniada F: Dąbek
M: Jesień
O: Justyna Grabowska
B: Bogusław Dąbrowski
none
57.

79

KALIOPE Małopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: San Moritz
M: Kora
O: Sławomir Solecki
B: Sławomir Solecki
2582/18 ABC
58.

64

KARMEN Kuc Feliński POL 2009 Klacz siwa/kuc:140 F: Wezyr
M: Kolia
O: Daria Szeleźnik-Sas
B: Magdalena Dalmata
K027971
59.

33

KIMA-H Czech Warmblood CZE 2012 Klacz ciemnogniada F: Rock´n Roll
M: Kiara
O: Petr Lacina
B: MvDr.Horník Frantisek
67/742
60.

54

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
O: Dorota Krok
B: Antoni Cwajda
K022888 Kalifornia / Minos
61.

104

KORA Małopolska POL 2003 Klacz gniada/. F: -
M: -
O: Robert Sławecki
B: -
Brak
62.

112

LARS SP POL 2003 Wałach gniada/174 F: Atylla
M: Licówka
O: Edyta Gajęcka
B: Stanisław Procajło
brak
63.

61

LOVE ME R Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada/168 F: Goofi
M: Lacerta
O: Kajetan Trąbka
B: Hałaburda Romuald
K027987
64.

43

ŁOSZAK SP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Hetman
M: Łownia
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
Brak 616009540143909
65.

28

MG POLACO Andaluzyjska ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
O: Mikołaj Rey
B: Yeguada del Hierro de la Magdalena Hiszpania
K011573 19010100243000311676 11676
66.

38

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack
M: Miranda
O: Julia Sikora
B: Piotr Siuta
Brak /
67.

31

MOKKA XX POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Ecosse
M: Madera
O: Michał Starzycki
B: Janusz Szweycer
K027274 POL0802345587653
68.

14

MONITO Anglo-Arabska POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
O: Anna Wójcik-Pruszyńska
B: Janów Podlaski
K022640
69.

32

MOONSHINE XX POL 2010 Wałach kara/165 F: Fly to The Stars
M: Madera
O: Mikołaj Rey
B: Janusz Szweycer
K017725 12637
70.

105

NAPASTNIK Anglický Plnokrevník CZE 2014 Gleiding bay/165 F: Tempelwächter
M: Narracja
O: Hana Maxerová
B: SK Iwno spolka z o.o.
616POL12007653T polish jockey club
71.

97

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
72.

25

NUMBER ONE KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:147 F: Nico-k
M: Nikotyna
O: Marek Kopczyński
B: Mariusz Stański
K021369 POL013570179302
73.

101

OMEN SP POL 2000 Wałach gniada F: Witalis / Fawor
M: Olga / Kryształ
O: Agnieszka Szopa
B: Żurowska Agnieszka
K025289 POL009570175800
74.

3

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: El Djazair
M: Plamka
O: Anna Rey
B: Mikołaj Rey
K012355 POL01357027900712266
75.

62

PERRIN Czysta Krew Arabska POL 2008 Wałach siwa F: Eurykles
M: Pereira
O: Bartłomiej Golonek
B: SK Białka
none
76.

98

POKER Małopolska POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
O: Agnieszka Cywicka
B: Wojciech Ciesielczuk
K012758 POL 006 58 04534 06
77.

119

QAID CZEWB CZE 2013 Ogier gniada F: Qaid
M: Cortina
O: Patrik Sukdolák
B: Patrik Sukdolák
KJ0UCV
78.

45

QUILETTA Oldenburger Springpferd POL 12.02.2010 Klacz gniada/175 F: Quidam's Hero
M: Atlanta
O: Alina Talik-Przechrzta
B: Malgorzata i Tomasz Siergiej
K019009 DE 41 81 801 669 10
79.

78

RAPSODIA Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
O: Aleksandra Stańska
B: -
K019854
80.

50

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
K025997
81.

91

SAINT MAURITIUS CZEWB CZE 2012 Wałach biała/170 F: Sahib Kubišta
M: Madlen
O: Lucie Húsková
B: Lucie Húsková
203009225234212 203009225234212
82.

103

SARACEN Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: Arad
M: Sarna
O: Barbara Skrzyniarz
B: Seweryn Nowak
LKRWZJ/3604/19
83.

80

SEBITA XX POL 2004 Klacz gniada/156 F: Jape
M: Santa Barbara
O: Jacek Jankowski
B: Damis
Brak Brak - paszport PKWK
84.

88

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
K015869
85.

87

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K025392 616009610105213
86.

82

TAJFUN XX POL 2013 Ogier kara/168 F: Jazzman
M: To Ta
O: Jacek Jankowski
B: Jacek Jankowski
brak
87.

99

TEDDY READY English Thoroughbred IRL 2005 Ogier gniada F: Orpen( USA)
M: Tonight ( GER)
O: Jaroslav Votava
B: G. Paschberg
372IRE45043923T 104RX10
88.

83

TORTUGA JJ WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Rumianek
M: To Ta
O: Zuzanna Jankowska
B: Jacek Jankowski
brak
89.

57

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
90.

56

WINERIN SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Wiki
O: Marzena Szczepek
B: Dieter Stanek
K022895
91.

89

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
K025929 826608200170234
92.

70

ZYLO Anglický Plnokrevník POL 2010 Wałach gniada F: Rhodesian winner ( GER)
M: Zitta
O: Šárka Votavová
B: S.K. Moszna Spolka z.o.o.
KJ0P5J
Rider Club
Competition
Prize
Douchová Šárka JK Ždírec
250
SUM:
250.00
Húsková Lucie JK Ranch u cesty z.s.
300
SUM:
300.00
Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
450
700
SUM:
1150.00
Lexová Anežka JS Berenis
150
SUM:
150.00
Michałek Marcin KJ Facimiech
400
500
SUM:
900.00
Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
200
250
SUM:
450.00
Strońska Aleksandra KJ Facimiech
600
800
SUM:
1400.00
Votavová Šárka J+J Votava
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adam Wiktoria
KJ Facimiech
BARWA (44)
2019-06-16
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
2019-06-16
2019-06-16
Chorovská Kristýna
Jezdecký spolek pod Hostýnem
2019-06-16
4
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
NORDICA (97)
2019-06-16
5
POKER (98)
2019-06-16
9
2019-06-16
3
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2019-06-16
3
2019-06-16
3
2019-06-16
2
2019-06-16
2
Douchová Šárka
JK Ždírec
COFI (47)
2019-06-16
5
250
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
LARS (112)
2019-06-16
1
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-06-16
2019-06-16
Grabowska Marianna
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2019-06-16
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2019-06-16
2
Húsková Lucie
JK Ranch u cesty z.s.
ČIKO (90)
2019-06-16
4
300
2019-06-16
5
Hycki Michał
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-16
2
450
2019-06-16
2
700
Jamróz Natalia
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
DEFICYT (63)
2019-06-16
8
Jankowska Zuzanna
UKS SJK Patataj
CEJA (81)
2019-06-16
3
TAJFUN (82)
2019-06-16
10
2019-06-16
5
BOJKOT (115)
2019-06-16
2019-06-16
Jankowski Jakub
OKJ Oxer Wtórek
BOLS (102)
2019-06-16
Jaromin Klaudia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (30)
2019-06-16
4
2019-06-16
1
Jasnos Klaudia
bpk
2019-06-16
7
ŁOSZAK (43)
2019-06-16
11
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
JESSY (110)
2019-06-16
5
2019-06-16
5
Koch Krzysztof
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ACHA (73)
2019-06-16
12
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
BONITA (113)
2019-06-16
4
2019-06-16
2
Kopczyńska Magdalena
bpk
DODA (26)
2019-06-16
6
Kopczyńska Marta
bpk
2019-06-16
7
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
2019-06-16
10
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (34)
2019-06-16
6
Krasoń Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-06-16
6
2019-06-16
6
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
KING (54)
2019-06-16
3
2019-06-16
3
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2019-06-16
4
2019-06-16
4
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (55)
2019-06-16
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
JASYR (117)
2019-06-16
7
2019-06-16
7
EXPERTUS (118)
2019-06-16
2
2019-06-16
2
Kupczyk Amelia
Pony Sport Wieliczka
MONITO (14)
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Kuś Damian
KJ Facimiech
EPOX (46)
2019-06-16
10
Lacina Petr
JS Pod Hostýnem
KIMA-H (33)
2019-06-16
13
Lexová Anežka
JS Berenis
2019-06-16
7
150
Maciaś Magdalena
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DEMODEX (59)
2019-06-16
4
Magiera Julia
UKS SJK PATATAJ
FUKA (85)
2019-06-16
8
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
EROTYK (41)
2019-06-16
11
2019-06-16
6
Matusiak Jaga
KJ Facimiech
2019-06-16
2
Maxerová Hana
Equiteam z.s.
CYMES (20)
2019-06-16
NAPASTNIK (105)
2019-06-16
1
Mazanek Julia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
WINERIN (56)
2019-06-16
2019-06-16
Michałek Marcin
KJ Facimiech
APORT (27)
2019-06-16
3
400
2019-06-16
3
500
Mikołajczyk Alina
KJ Facimiech
ALARM (51)
2019-06-16
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
2019-06-16
12
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
INKLUZ (65)
2019-06-16
3
Pandel Oliwia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-16
1
MOKKA (31)
2019-06-16
5
Pelc Milena
Klub Jeździecki Facimiech
ENJOY (111)
2019-06-16
2
Perquy Marta
St. KSK Stare Babice
ARMADA (8)
2019-06-16
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
CHIPS (86)
2019-06-16
SONAR (87)
2019-06-16
11
2019-06-16
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2019-06-16
8
Popławska Idalia
UKS SJK Patataj
SEBITA (80)
2019-06-16
1
Radoń Justyna
Kj Facimiech
GALAKTYKA (109)
2019-06-16
Romanowska Maria
Brak
DOMENA (96)
2019-06-16
2
Sas Maja
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
KARMEN (64)
2019-06-16
11
2019-06-16
3
Sikora Julia
Kj Facimiech
2019-06-16
13
Skrzyniarz Barbara
KJ Facimiech
SARACEN (103)
2019-06-16
7
Slavíková Gábina
Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
GÁLIE (71)
2019-06-16
3
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
KORA (104)
2019-06-16
2019-06-16
Sławik Joanna
Bpk
KALIOPE (79)
2019-06-16
2019-06-16
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (50)
2019-06-16
6
200
2019-06-16
4
250
Soroczyńska Patrycja
KJ Czarny Dunajec
JAWOREK (58)
2019-06-16
5
2019-06-16
2
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2019-06-16
10
2019-06-16
5
GREGOR (95)
2019-06-16
6
GEVIN (120)
2019-06-16
Stopa Alicja
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-06-16
Strońska Aleksandra
KJ Facimiech
FIONA (24)
2019-06-16
1
600
2019-06-16
1
800
Sukdolák Patrik
JK Korzár Mladé Bříště
FIGARO (77)
2019-06-16
2
QAID (119)
2019-06-16
12
Švrčinová Marie
Jezdecký spolek pod Hostýnem
2019-06-16
9
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-16
4
Szopa Agnieszka
KJ Facimiech
OMEN (101)
2019-06-16
3
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2019-06-16
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2019-06-16
3
Trąbka Kajetan
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2019-06-16
13
Votavová Šárka
J+J Votava
ZYLO (70)
2019-06-16
8
50
2019-06-16
9
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
CEKIN (66)
2019-06-16
6
Žarnovská Maria
Klub Jeździecki PonySport
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Zemla-Golonek Agnieszka
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
PERRIN (62)
2019-06-16
6
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
ATAK (74)
2019-06-16
9
BALIBEY (75)
2019-06-16

Number of Riders: 75

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 4 650.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl