Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE, 02-04.08.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adukowska Maria BRAK
2007 (JM.)
BRAK
2. Artur Wójcik DURANGO VDL
3. Badura Weronika KJ Facimiech
2003 (J.)
O035638
4. Baron Sabina LKJ Solec
S
O009461
5. Bernard Grzywna ONIL
6. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
7. Burda Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O049076
8. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (Mł.)
Brak
9. Cież Anna BPK - MAL
2002 (J.)
O040027
10. Ciszek Lena Kjk Espadon
2009 (Mł.)
Brak
11. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
12. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
Ok
13. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
S
O025099
14. Czyżewska Katarzyna Kjk Espadon
S
Brak
15. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
16. Data Zofia WLKS KRAKUS Swoszowice
2005 (JM.)
Brak
17. Dobosz Adam Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa TARA
2001 (J.)
Brak
18. Drewniany Kinga UKJ Widok-Kęty
2007 (JM.)
Brak
19. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
20. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (Mł.)
BRAK
21. Flanek Natalia Stajnia Młynka
2004 (JM.)
brak
22. Flanek Wojciech Stajnia Młynka
S
brak
23. Fraś Karolina Kj VIP Kraków
2004 (JM.)
Brak
24. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (Mł.)
brak
25. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
26. Garwol Kamila Ośrodek Hipoterapii i jeździectwa TARA
2003 (J.)
Brak
27. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O044152
28. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
10194355
29. Grycz Jarek KJK ELIZAR
S
O007333
30. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
O040208
31. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
32. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
33. Hanusiak Katarzyna
34. Jakubowska Oliwia CJK DAKAR Sarnów
2004 (JM.)
O039121
35. Jarosław Srokosz CONNORCA
36. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
Brak
37. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O024181
38. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
Brak
39. Kenig Zuzanna Kj VIP Kraków
2000 (MJ.)
Brak
40. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
41. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
42. Klimek Patrycja BPK
2005 (JM.)
O045238
43. Klimek Weronika brak
1999 (MJ.)
brak
44. Kłuś Magdalena BPK
S
brak
45. Knerowicz Natalia WLKS KRAKUS Swoszowice
2003 (J.)
Brak
46. Kokosińska Olga Klub Sportowy Faruk
2003 (J.)
brak
47. Korus Magdalena KJ Stajnia Przylesie Borzęta
48. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
49. Kovalčíková Lea svk
S
none
50. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (MJ.)
O025795
51. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
52. Kruk Gabriela bpk
S
Brak
53. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
54. Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
55. Krzysztof Leśniak QUATTRO HIPPICA
56. Krzysztof Wójcik KACPER
57. Książkiewicz Nadia Kj Facimiech
2004 (JM.)
O038223
58. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
59. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
60. Latała Katarzyna niezrzeszona
2002 (J.)
O048552
61. Lech Marcelina KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
62. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
63. Likus Maja KJK SZARY
2008 (Mł.)
0043330LZRWZJ/4813/19
64. Lodek Amelia KJK SOLKA Miedzyrzecze
2007 (JM.)
O050618
65. Łukasik Ewa BPK
2003 (J.)
O042349
66. Łyś Karolina R.C.Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O025831
67. Maciejczyk Oliwia
68. Mardyła Zuzanna OJK Zordina
2006 (JM.)
brak
69. Michalik Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
70. Michalski Ludwik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2003 (J.)
brak
71. Michorczyk Gabriela Klub Sportowy Faruk
2002 (J.)
brak
72. Mikoś Agnieszka bzk
S
Brak
73. Miś Oliwia KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
0048344
74. Morawski Robert Brak
S
Brak
75. Moskała Nadia
2004 (JM.)
brak
76. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
77. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O028637
78. Nawrocka Zuzanna Klub Sportowy LASER TEAM
2004 (JM.)
brak
79. Noga Gabriela Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
80. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
81. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
82. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2005 (JM.)
6777/19 AB
83. Oliwia Kempa LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
Brak
84. Paczyna Agata LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O040344
85. Pawlik Karolina KJ Facimiech
86. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
87. Piątkowski Paweł Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O000941
88. Pietrucha Liwia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2002 (J.)
/
89. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
90. Połeć Paulina Wlks Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
91. Prochot Karolina bpk
S
brak
92. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
93. Pruś Maria KJK Solka Międzyrzecze
2010 (Mł.)
Brak
94. Przepióra Maria KKJK Kraków
2002 (J.)
O027342
95. Pypłacz Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O038348
96. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (Mł.)
O051484
97. Rafał Walaszek FIOYALINE
98. Rafał Walszek NIL
99. Robert Profic DON PEDRO
100. Rogalska Jadwiga KS „Bór” Toporzysko
2000 (MJ.)
O038734
101. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
102. Ryłko Agnieszka Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
103. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
brak
104. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
105. Šimeková Alexandra hippoclub
S
7894
106. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
107. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
108. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (JM.)
brak
109. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
brak
110. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
111. Stalony-Dobrzańska Olga WLKS Krakus
2006 (JM.)
Brak
112. Stempińska Weronika OJK Zordina
2004 (JM.)
brak
113. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
114. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
brak
115. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
116. Świtek Dariusz KJK Pod Żubrem
S
O002459
117. Sztaba Julia KJ Vena
2006 (JM.)
O048470
118. Szymanek Anna
119. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
Brak
120. Tokarz Dominika Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
121. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
122. Tura Jacek LKJ Solec Bieruń
S
O001089
123. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
124. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
125. Wach Tomasz Kjkespadon
S
Brak
126. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
127. Waleryszek Vanessa LZJ Drama Zbroslawice
2004 (JM.)
0044064
128. Wiechowska Ida WLKS Krakus Swoszowice
S
O043223
129. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
130. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
131. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
O000706
132. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
133. Wójcik Sara KJK Szary Michałowice
2004 (JM.)
O044510
134. Wojtaczka Grzegorz KJ Facimiech
S
O007263
135. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
136. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
137. Zając Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
1998 (MJ.)
O027341
138. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
139. Zarotyński Paweł WLKS Krakus
S
O001755
140. Zwolińska Adrianna LZJ Drama Zbroslawice
2002 (J.)
Brak
141. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

187

A'CONTENDRA AZ Aniela Kilian F:
M:
O:
B:
3.

48

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K023839 616009570112012
4.

69

AGRA Malopolska POL 17.05.2009 Klacz gniada/163 F: Diabelek
M: Andora
O: Katarzyna Czyżewska
B: Bugala Piotr
Brak 006 54 00429 09
5.

173

AHLERT Oldenburska POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
O: Urszula. Koziarowska
B: Mueller Paul
Brak
6.

28

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
O: Gronuś Krzysztof
B: Arno Ballermann
K027305 -
7.

21

ALBATROS SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: CANTANIS
M: AMBROZJA
O: OLEG BADAŁOW
B: SZEREMETA ANDRZEJ
K016678 008670063003
8.

184

ALBATROS Marta Wypiór F:
M:
O:
B:
9.

179

AMARANT Małopolska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
O: Magdalena Motyl
B: SK Janów Podlaski
brak POL006580467706
10.

114

AMOS SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Biju Be
M: April-Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: -
K027636 616009570145813
11.

155

ARBI Malopolska POL 2014 Ogier kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Aranzacja
O: Stadnina koni Prudnik
B: Stadnina koni Prudnik
Brak 616 006 69 00598 14
12.

129

ARBOREA Westfalska POL 2014 Klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
O: Krzysztof Koziarowski
B: Marek Romanowski
K028095 -
13.

63

ARES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/170 F: Sir Robin
M: Aura
O: Danuta Lusina
B: Kleszczowski Piotr
brak 616009590103112
14.

26

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B: .
K023302 DE431316669811
15.

192

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
brak
16.

186

ATOS Małgorzata Jaworska F:
M:
O:
B:
17.

185

B-COMETA AS Anna Cież F:
M:
O:
B:
18.

51

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
O: .
B: .
K023773
19.

33

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
O: Dubielewicz
B: Dubielewicz
K020517
20.

78

BASALINO FS Oldenburska POL 2010 Wałach gniada/172 F: Black jack
M: Salanda FS
O: Katarzyna Serafin-Tabor
B: Matthias Schulze
brak DE 456-5702183-10
21.

32

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
O: Wojciech Staniszewski
B: Robert Wróbel
K025903
22.

88

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/mk:152 F: Krotoszyn
M: Benita
O: Kinga Czekaj
B: Anna Pasiut
brak POL 009 54 00266 08
23.

89

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
O: Kinga Czekaj
B: Anna Pasiut
brak POL009540026608
24.

145

BŁAWATEK SP POL 2014 Wałach kasztanowata/152 F: Sir Luron
M: Bajdurka
O: Kempa Agnieszka
B: Ostrowska Aneta
Brak 616999592005414
25.

138

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
26.

133

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Urszula Koziarowska
B: Bogdan Palkowski
Brak K012108
27.

93

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Urszula Koziarowska
B: Bogdan Palkowski
K012108
28.

77

CALINE Z Zangersheide SVK 2010 Mare bay/167 F: Consulent Z
M: Pandora
O: Alexandra Šimeková
B: Šimeková
056015Z55832610 968000004818089
29.

45

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
O: Soswa Artur
B: PHPU TRANSVET Sp. z o. o.
brak POL 009 61 10754 03
30.

178

CAPITAL BEJ X POL 2011 Wałach kara F: X
M: X
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
12345
31.

165

CARAT F:
M:
O:
B:
32.

151

CARRERA G Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/163cm F: Cruzerio L
M: Tara
O: Mariusz Sztaba
B: Juszczak Marian
Brak Brak
33.

143

CASANOVA SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Lord Star
M: Conchita L
O: Mariola Pisarska
B: Jarmusz Sławomir
K017003 616009610152609
34.

156

CASINO ROYAL SP POL 21.03.2009 Wałach gniada/mk:157 F: Caliro/CALATO
M: Casandra/CORIOLAN
O: Grzegorz Łukasik
B: Szymański Leszek
K015540 616009530066609
35.

167

CASSILAND HOL POL 2012 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: Leslaw Sarachman
B: -
Brak -
36.

148

CASSINIA Oldenburska POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini II
M: Bonita
O: Mariam Pervez
B: - Siergiej Małgorzata i Tomasz
K014104 Pol666777886554578 DE418180684909
37.

168

CASTEL F:
M:
O:
B:
38.

96

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
39.

76

CELVIN ST SVK 2004 Wałach gniada F: Candillord
M: Domenika
O: Lea Kovalčíková
B: Kehler Lubomir
703 001 61 21 125 04
40.

128

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
O: Dawid Górski
B: Gestuet Lewitz
K026371 DE418184074510
41.

197

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
42.

40

CHICA BOMB Oldenburska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
O: Kazimierz Żytkowicz
B: Leszek Chelstowski
K021695
43.

180

CHICA BOMB Maja Żytkowicz F:
M:
O:
B:
44.

37

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: Bernhold Specht
K024220 DE441410733913
45.

166

CLEMENS F:
M:
O:
B:
46.

27

CLINTERO Holsztyńska POL 2009 Wałach siwa/168 F: Clinton I
M: Pepsi
O: Urszula Koziarowska
B: Ryszard Kosicki
K015244 DE421000583209
47.

174

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
48.

113

COOLMAN FEMONT HOL DEU 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
O: Aneta Badura
B: Hansen Karl-Heinz
K016036
49.

87

CORAB AZ Wielkopolska POL 29.05.2010 Wałach kasztanowata/173 F: Iluzjon
M: Corrida
O: Andrzej Pietrzak
B: Zdziebło Andrzej Marek
brak 616007600240410
50.

55

CORTADO DSPF POL 2012 Wałach kara/178 F: Calme
M: Wikatelle
O: Magdalena Oleksy-Sauczek
B: Niemcy
K024810 DE 456370031112
51.

34

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
52.

158

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
O: Marzena Tylka
B:
K014332 528083000807158
53.

71

DARK CHERRY Polski Koń Szlachetny POL 2009 Ogier gniada F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K017336
54.

11

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
Brak
55.

183

DEMOLKA Paulina Wolf F:
M:
O:
B:
56.

107

DOBROSZA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Szkrab
M: Dekadencja
O: Jarosław Grycz
B: SK Ochaby
K027224 616006540103713
57.

102

DOLAR SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Leandro
M: Dziwela
O: Joanna Miazek Pypłacz
B: Lucyna Koźdra
K021743 616009630198110
58.

68

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
O: Paulina Wielgorska Zdebel
B: Wojciech Zdebel
K024707 616009540034514
59.

116

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
O: Robert Profic
B: Wojciech Zdebel
K024153 616009540017612
60.

104

DONNA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/163 F: Sword
M: Donnerlittchen
O: Sabina Baron
B: Jacek Krukowski
K012257 616009530287907
61.

124

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Diablica
O: Aaa
B: Bbb
K018574 616009640073809
62.

123

DORNERO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada F:
M:
O: Martyna Żmuda
B:
brak
63.

108

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
O: Artur Wójcik
B: VDL Stud
KO 14560
64.

144

DYWIZJA Szlachetna POL 2006 Klacz ciemnogniada/1,6 F: Wiking
M: Donka
O: Piotr Kubaczka
B: Piotr Kubaczka
brak brak
65.

164

DŻINGIEL / POL / Wałach inna// F: /
M: /
O: /
B: /
/ /
66.

25

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
67.

115

ERROLL SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landacord
M: Eroica
O: Krzyszotf Koziarowski
B: Eco Abi
K017239 POL009510124907
68.

61

EUFORIA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc: F: EL-JAD
M: FIOLA
O: KJK Pod Żubrem
B: MARIAN SKUCIK
BRAK
69.

70

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa F: LEXICON
M: TEREDIE
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K017389
70.

170

EXODUS SP POL 2008 Wałach gniada F: Eskudo/ Dido
M: Estera 'W'/ Harper
O: Kowynia Jerzy
B: Kiecoń Rinaldo
brak
71.

36

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelaars
K020756 528003201008676 105DA94
72.

130

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
73.

199

FIKUS F:
M:
O:
B:
74.

5

FIKUS- TABUN Huculska POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
O: Małgorzata Cybulska
B: Stanisław Myśliński
Brak Brak
75.

176

FILOUGRAMA OLD DE 2013 Klacz gniada F: FILOU DE MUZE
M: ZEUGRAMA
O: Krzysztof Leśniak
B: Gestut Lewitz
76.

121

FIOYALINE KWPN POL 2010 Klacz siwa/111 F: Qqq
M: Aa
O: Aa
B: Qq
K020703 1111
77.

44

FIRST ROW KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Opan
M: Fabiola
O: Joanna Moskała
B: A. J. Nijland
K021214
78.

195

GALA F:
M:
O:
B:
79.

23

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Adam Klimczyk
B: 307404 DHR. J. VENNER
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
80.

30

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
81.

134

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo
M: Gariba / Garibaldi
O: Data Waldemar
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
82.

200

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Candiavolo
M: Gariba
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
83.

50

HAVANA SP POL 2014 Klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
O: karolina prochot
B: oLGA KOZIOŁ
BRAK 616009570199914
84.

14

HERA SP POL 2005 Klacz skarogniada/160 F: Mar Bej
M: Haja
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol009580328205
85.

57

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
O: Ciemny Mirosław
B: Ciemny Mirosław
brak 616009610107813
86.

106

HIS ROYAL Oldenburg DEN 2006 Wałach gniada/170cm F: Abke
M: Hauptstutbuch Anna
O: Ewa Gołąb
B: Ulrich Brinkhus
K027748 -
87.

22

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
88.

162

HUMORESKA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:143 F: Karmel
M: Hajduczka
O: Katarzyna Michalik
B: //
brak //
89.

75

IDARIJKE KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Charisma
M: Timeless
O: Lea Kovalčíková
B: H.B.C. STAL BV
528 210 002 971 781
90.

53

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette / Heartbreaker
O: Agata Studencka-Wójcik
B: h.b.c Stal bv
K027292 -
91.

91

IWAN Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin
M: Igła
O: Robert Morawski
B: Katarzyna Brzozowska
Brak 616 007 52 00485 08 104JC12
92.

65

JASIEK Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/kuc:136 F: Nn
M: Nn
O: Magdalena Firlej Prus
B: Malwina Gancarek
Brak
93.

175

JEDI KWPN 2014 Wałach Siwa F: Douglas
M: First Price G
O: Krzysztof Koziarowski
B: F.A.P. Groot
94.

142

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
O: Grzegorz Drewniany
B: Makowski Remigiusz
K009618 10658
95.

29

JUMPING JACK FLASH Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/175 F: Jilbert van't Ruytershof
M: Amona Z
O: Mirek Michalak
B: Philemon van Aken
Brak 056015Z55726314
96.

46

JUST NOTHING SP POL 2015 Wałach siwa/171 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
O: MAGDALENA PI?ERO VALIENTE
B: ALICJA MIELCAREK
K027965 616009570167615
97.

54

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
O: B.W. Książkiewicz
B: Poręba Jarosław
K022371 brak
98.

109

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
99.

13

KING Holenderska POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: Nn
M: Nn
O: Likus Piotr
B: Holandia
KO27968 LKRWZJ/4034/19 528019090008881
100.

12

KING OF POP SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Nn
M: KAMELIA
O: Piotr Likus
B: JĘDROWIAK Aleksandra
KO19071LKRWZJ/901/19 616999680060111
101.

52

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada/164cm F: Lider
M: Korrida
O: Magdalena Burda
B: --
K018652 POL007610233507
102.

172

KORA Małopolska POL 2003 Klacz gniada/. F: -
M: -
O: Robert Sławecki
B: -
Brak
103.

58

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
O: -
B: -
K025738 .
104.

8

LALIC Deutsche Sportpfred POL 2012 Wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
O: Dariusz Knerowicz
B: Mario Krumnow
Brak 45670251312
105.

189

LARCASS F:
M:
O:
B:
106.

85

LIBIA Westfalska POL 2005 Klacz gniada F: Landstreicher
M: Lambada
O: Kinga Czekaj
B: Gerhard Toeffling
K011439
107.

41

LIDER Huculska POL 2005 Wałach inna/kuc:147 F: Proton
M: Lilia
O: Małgorzata Kruk
B: Bujnowski Tadeusz
brak
108.

103

LUCJANO-W SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Stilios
M: Luna
O: Grzegorz Wojtaczka
B: Wójcik Ryszard
K027758 616009580248913
109.

161

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
-
110.

157

MANIANA P SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corleone Z
M: Matnia
O: Magdalena Galwas
B: Parkitny Bogdan
K016215
111.

24

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Cytrus / Estados
M: Morwa / Odenat
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
112.

182

MARATON Jadwiga Rogalska F:
M:
O:
B:
113.

196

MEGI SP POL 2004 Klacz kara/162 F: N
M: N
O: Monika Łyś
B: Kubiak
K015130 POL999611201504
114.

131

MERCEDES Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
O: Aleksandra Stańska
B: Dariusz Kotyra
Brak 616066660588510
115.

83

MIDOS SP POL 2015 Wałach siwa/- F: Calderon
M: Madame/Rubin
O: Andrzej Knapczyk
B: -
brak -
116.

49

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
K021982 616006690071310
117.

152

MIMI Typ Szlachetny POL 2007 Klacz gniada/mk:150 F: Zgaduj
M: Morrigan
O: Garwol Sabina
B: Najmowicz Alicja
Brak 999550244607
118.

64

MONTANA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Erebus
M: Mitropa
O: Lusina Danuta
B: Gołaś Artur
Brak
119.

132

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
O: Joanna Bilińska-Klimek
B: Joanna Łuczaj
Brak /
120.

7

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
O: Agnieszka Mikoś
B: Kaczmarek Waldemar
brak POL 013 68 00096 05
121.

147

NIESPODZIANKA SP POL 2009 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: Marcin Jońca
B: Andrzej Jońca
Brak 616999540170110
122.

122

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Minaret
M: Niwa
O: Jakub Bochenek
B: Zzzz
K024709
123.

105

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Vandamme
M: Nimfa
O: Ewelina Kulawik
B: Dariusz Mantaj
K025037 616009610123811
124.

163

OCCTOPUS KUC POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Dethmer
M: Oster Dooinen Jorike
O: Kamola
B: Bedlinski Zbigniew
Brak
125.

193

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Lascatraz L (hol)
M: Osara xx / Winds Of Light
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
126.

31

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
127.

66

ORINA Typ Pierw POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Michalina Sztuka
B: Nn
K020486
128.

47

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA - STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060 616009570629504
129.

135

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Celebes
M: Parma
O: Wojciech Flanek
B: Szymon Polerowicz
brak 616 009 53 00318 12
130.

140

PIOŁUN Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Parys
M: Pikela
O: Wojciech Latała
B: Sylwia Berek
brak 616 006 63 01817 10
131.

160

PLEASE FITTA Czysta Krew Angloarabska FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus du Maury
M: AMBRE DE FITTA
O: Piotr Brańka
B: -
K011671
132.

153

POKAJ Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Konig Sovieski
M: Panna S.
O: Garwol Sabina
B: SK nowa wioska Ewa Janiak
Brak 009530042903
133.

18

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Moheba Zirkon
M: Pixi
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol013681018302
134.

3

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
135.

159

QUATERIMO Hannover POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
O: Ewelina Smoła
B: Agata Swiechowicz
Brak DE 431314503413
136.

177

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
137.

125

QUICK NICK Czeski Gorącokrwisty POL 2009 Wałach gniada/170 F: Quicka Lauro Z / Quick Star
M: Laguna / Landos
O: Agata Drewiczewska
B: Aa
K027481 203011990198409
138.

126

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
O: Maria Skrobacz
B: -
K026658
139.

194

REBELL'S CIDRE F:
M:
O:
B:
140.

16

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol999570125003
141.

92

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
K025997
142.

190

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
O: Lesław Sarachmann
B:
K023314 DE431316704312
143.

150

SARA Typ Szlachetny POL NN Klacz kasztanowata/168 F: NN
M: NN
O: Magdalena Motyl
B: NN
brak POL999590108403
144.

139

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K016668
145.

38

SESJA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/166 F: Regiel
M: Setia
O: Tura Jacek
B: Stadnina Koni Udórz
K012256
146.

136

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
O: Wojciech Flanek
B: Barbara Guniewicz
brak
147.

169

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
148.

181

SHAMANKA Katarzyna Romanko F:
M:
O:
B:
149.

111

SHY BOY SP POL 2003 Wałach siwa F: Wizbud
M: Szarotka / Arak
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Małgorzata Pielat
K015431 POL009540067403
150.

10

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
151.

43

SOKRATES Wielkopolska POL 2014 Wałach siwa/164 F: Kłobuk
M: Saga
O: Bogumiła Paczyna
B: Białek Natalia
LKRWZJ/1789/19 616098100103719
152.

17

SZANTA Mały Koń POL 2013 Klacz gniada/mk:143 F: Wezyr
M: Szanka
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol616013540003513
153.

137

TAMIZA Kuc Connemara POL 2005 Klacz kara/kuc:149 F: Spinway Memento
M: Traviata
O: Wojciech Flanek
B: Grabowska-Piasecka Elżbieta
brak 013660560605
154.

188

TAMIZA Maria Kozak F:
M:
O:
B:
155.

171

TAMIZA - K SP POL 2006 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Traviata / Louis
O:
B: Marek Kubacki
K009998 POL009610143106
156.

19

ULMA SVKWB POL 2003 Klacz siwa/175 F: Corsar
M: Ula (Walat-46)
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak 203010231389503
157.

141

VIDAR M SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cassilio/ Cassini I
M: Vitara / Le Voltaire
O: Joanna Kutermak
B: SK Moszna
K027038 -
158.

60

VITUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
O: Marek Bucior
B: Anna Górna
K023119 POL 009 67 00626 08
159.

146

WATERLO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Lou Reed
M: Wenecja
O: Joanna Zwolinska- Szałek
B: Piotr Mazurek
616 009 67 01086 10 616 009 67 01086 10
160.

15

WISZNIA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Szron
M: Wirginia
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol009540071705
161.

154

WIVAT NN POL 2009 Wałach skarogniada/160 F: NN
M: NN
O: Tomasz Wach
B: Fundacja dar serca
Brak 616 999 57 02 77609
162.

73

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
O: T.Skrobacz
B: Polska
K018269
163.

110

WRZOSIEC Z BRZEZIA Huculska POL 2006 Wałach gniada/kuc:143 F: BACA
M: WYŻNIA
O: ADUKOWSKA BARBARA
B: ZAKŁAD DOŚ.INSTYT.ZOOTECH. BRZESIE SP. Z O.O.
BRAK POL012570026706
164.

67

YOUNG LADY Holsztyńska POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge
M: G-Christine
O: Michał Zdebel
B: -
K027685 POL009611181600
165.

86

ZORDINA N Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Ratrak
M: Zorka
O: Kinga Czekaj
B: Namysłowska Jolanta
K019225
166.

90

ZORDINA N Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Ratrak
M: Zorka
O: Kinga Czekaj
B: Namyslowska Jolanta
Brak 007610073607
Rider Club
Competition
Prize
Bernard Grzywna ONIL
200
SUM:
200.00
Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
300
50
SUM:
450.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
200
SUM:
200.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
300
SUM:
300.00
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
300
SUM:
300.00
Krzysztof Leśniak QUATTRO HIPPICA
500
SUM:
500.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
200
SUM:
200.00
Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
100
100
SUM:
200.00
Skrobacz Olga Wlks Krakus
400
400
SUM:
800.00
Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
200
SUM:
200.00
Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
50
SUM:
50.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
200
300
200
200
300
SUM:
1200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adukowska Maria
BRAK
2019-08-03
9
2019-08-03
44
Badura Weronika
KJ Facimiech
2019-08-02
26
2019-08-02
4
2019-08-03
10
2019-08-04
2
Baron Sabina
LKJ Solec
DONNA (104)
2019-08-03
30
2019-08-03
20
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-08-03
27
2019-08-04
5
BOHUN (138)
2019-08-02
29
2019-08-03
8
2019-08-04
6
2019-08-04
6
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (52)
2019-08-02
25
2019-08-02
36
2019-08-03
39
2019-08-03
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-08-03
3
2019-08-03
23
2019-08-04
12
2019-08-02
1
2019-08-02
1
2019-08-04
5
Cież Anna
BPK - MAL
2019-08-02
14
2019-08-03
16
2019-08-03
14
Ciszek Lena
Kjk Espadon
WIVAT (154)
2019-08-02
2019-08-03
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
2019-08-02
3
2019-08-02
18
2019-08-03
9
MILWI (49)
2019-08-02
19
2019-08-02
17
2019-08-03
17
2019-08-03
18
2019-08-04
11
2019-08-04
1
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
SENATOR-K (139)
2019-08-03
45
2019-08-04
11
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
LIBIA (85)
2019-08-02
21
2019-08-02
2019-08-03
4
2019-08-03
2019-08-04
20
2019-08-04
2019-08-02
47
2019-08-02
62
2019-08-04
11
2019-08-04
2019-08-02
35
2019-08-02
23
2019-08-03
22
2019-08-03
57
Czyżewska Katarzyna
Kjk Espadon
AGRA (69)
2019-08-03
2019-08-04
11
2019-08-03
2019-08-04
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
GRANDIOS (134)
2019-08-02
53
2019-08-02
39
2019-08-03
9
2019-08-03
8
2019-08-04
10
Data Zofia
WLKS KRAKUS Swoszowice
BOND BEJ (133)
2019-08-02
30
2019-08-03
22
2019-08-03
7
2019-08-04
4
Dobosz Adam
Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa TARA
POKAJ (153)
2019-08-03
1
2019-08-03
21
2019-08-04
7
Drewniany Kinga
UKJ Widok-Kęty
2019-08-04
8
2019-08-04
7
2019-08-02
38
2019-08-02
42
2019-08-03
15
2019-08-03
23
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2019-08-02
12
2019-08-02
2019-08-03
3
100
2019-08-03
5
2019-08-04
4
2019-08-04
2
300
2019-08-02
1
2019-08-02
3
2019-08-03
26
2019-08-03
12
2019-08-04
3
50
2019-08-04
19
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
TAMIZA (137)
2019-08-03
10
2019-08-03
32
2019-08-04
8
2019-08-04
4
2019-08-02
1
2019-08-02
Flanek Natalia
Stajnia Młynka
PARYS (135)
2019-08-03
19
2019-08-04
3
2019-08-04
9
2019-08-02
34
2019-08-02
21
Flanek Wojciech
Stajnia Młynka
2019-08-03
4
2019-08-04
17
2019-08-04
11
2019-08-02
60
2019-08-03
10
2019-08-02
17
Fraś Karolina
Kj VIP Kraków
ARES (63)
2019-08-03
13
2019-08-02
1
2019-08-02
2
2019-08-03
37
2019-08-04
8
2019-08-04
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
PORTER (18)
2019-08-03
1
2019-08-03
29
2019-08-04
1
2019-08-04
Gaczorek Grzegorz
BPK
QUATERIMO (159)
2019-08-03
40
2019-08-03
54
2019-08-04
12
Garwol Kamila
Ośrodek Hipoterapii i jeździectwa TARA
MIMI (152)
2019-08-03
27
2019-08-03
2
2019-08-04
18
2019-08-04
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
HIS ROYAL (106)
2019-08-02
31
2019-08-03
6
2019-08-04
15
Górski Dawid
WLKS Krakus
CHACCO G (128)
2019-08-02
9
2019-08-03
14
ARBOREA (129)
2019-08-02
14
2019-08-03
20
2019-08-03
2019-08-04
14
Grycz Jarek
KJK ELIZAR
DOBROSZA (107)
2019-08-02
13
2019-08-03
9
2019-08-02
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
2019-08-02
20
2019-08-03
3
2019-08-03
4
2019-08-04
5
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (31)
2019-08-02
22
2019-08-02
22
2019-08-03
12
2019-08-03
5
2019-08-04
16
2019-08-04
17
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2019-08-02
Hanusiak Katarzyna
FIKUS (199)
2019-08-04
11
2019-08-04
Jakubowska Oliwia
CJK DAKAR Sarnów
OCCTOPUS (163)
2019-08-02
1
2019-08-02
1
2019-08-03
26
2019-08-04
5
Jaszczurowska Dorota
OJK Pod Dębami Inwałd
DORADO (124)
2019-08-02
19
2019-08-02
40
2019-08-03
28
2019-08-03
12
2019-08-04
16
2019-08-04
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (192)
2019-08-03
7
2019-08-04
9
Jońca Maria
LZJ Drama Zbrosławice
2019-08-03
2
2019-08-03
14
2019-08-04
7
2019-08-04
2019-08-02
14
2019-08-02
15
Kenig Zuzanna
Kj VIP Kraków
MONTANA (64)
2019-08-02
22
2019-08-02
14
2019-08-03
18
2019-08-03
12
2019-08-04
2
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (58)
2019-08-02
3
2019-08-03
11
2019-08-04
3
100
2019-08-03
10
2019-08-02
7
2019-08-03
18
2019-08-04
13
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
MERCEDES (131)
2019-08-02
23
2019-08-02
28
2019-08-03
2
2019-08-03
47
2019-08-04
9
2019-08-04
4
NAIROBI (132)
2019-08-02
16
2019-08-02
65
2019-08-03
56
2019-08-03
16
2019-08-04
18
2019-08-04
11
Klimek Patrycja
BPK
VITUS (60)
2019-08-04
12
2019-08-04
10
Klimek Weronika
brak
LUXOR (161)
2019-08-03
35
2019-08-03
49
2019-08-04
12
2019-08-04
11
Kłuś Magdalena
BPK
CASTEL (168)
2019-08-02
32
2019-08-02
Knerowicz Natalia
WLKS KRAKUS Swoszowice
LALIC (8)
2019-08-03
38
2019-08-03
42
2019-08-02
41
2019-08-02
63
Kokosińska Olga
Klub Sportowy Faruk
AMARANT (179)
2019-08-02
31
2019-08-02
9
2019-08-03
44
2019-08-03
36
2019-08-04
1
2019-08-04
Korus Magdalena
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2019-08-03
32
2019-08-03
13
2019-08-04
11
2019-08-04
21
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (33)
2019-08-02
58
2019-08-02
15
2019-08-03
33
2019-08-04
3
2019-08-04
Kovalčíková Lea
svk
2019-08-02
16
2019-08-02
8
2019-08-03
21
2019-08-04
7
CELVIN (76)
2019-08-02
16
2019-08-03
22
2019-08-04
11
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2019-08-02
6
2019-08-04
1
200
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CHENET (197)
2019-08-04
1
300
GRANDIOS (200)
2019-08-04
16
Kruk Gabriela
bpk
LIDER (41)
2019-08-03
6
2019-08-03
34
2019-08-04
6
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (109)
2019-08-02
22
2019-08-02
11
2019-08-03
19
2019-08-03
19
2019-08-04
6
2019-08-04
13
Książkiewicz Nadia
Kj Facimiech
KACPER (54)
2019-08-02
13
2019-08-02
20
2019-08-03
17
2019-08-03
7
2019-08-04
4
Kulawik Anna
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
NIWAR (105)
2019-08-02
23
2019-08-02
6
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
VIDAR M (141)
2019-08-02
33
2019-08-02
2019-08-03
23
2019-08-03
2019-08-04
8
Latała Katarzyna
niezrzeszona
PIOŁUN (140)
2019-08-02
24
2019-08-02
16
2019-08-03
11
2019-08-03
50
2019-08-04
1
2019-08-04
Lech Marcelina
KJK Szary Michałowice
2019-08-02
21
2019-08-02
28
2019-08-04
8
ARMANI (26)
2019-08-02
15
2019-08-02
2
2019-08-04
7
2019-08-04
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
JEDI (175)
2019-08-02
27
2019-08-03
7
2019-08-04
9
2019-08-03
15
2019-08-03
2019-08-03
13
2019-08-03
9
2019-08-04
3
200
2019-08-03
8
2019-08-04
12
Likus Maja
KJK SZARY
2019-08-02
29
2019-08-02
13
2019-08-03
6
2019-08-04
13
KING (13)
2019-08-02
1
2019-08-02
25
2019-08-03
17
2019-08-04
3
Lodek Amelia
KJK SOLKA Miedzyrzecze
ORINA (66)
2019-08-03
16
2019-08-03
Łukasik Ewa
BPK
2019-08-02
7
2019-08-02
21
2019-08-03
5
2019-08-03
20
2019-08-04
12
Łyś Karolina
R.C.Riding Center Sosnowice
MEGI (196)
2019-08-03
6
Maciejczyk Oliwia
GALA (195)
2019-08-03
2019-08-03
28
Mardyła Zuzanna
OJK Zordina
BIRMA (88)
2019-08-04
2
2019-08-02
12
2019-08-03
31
2019-08-03
30
Michalik Anna
Bpk
HUMORESKA (162)
2019-08-03
2019-08-03
15
2019-08-04
10
2019-08-04
Michalski Ludwik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DYWIZJA (144)
2019-08-04
13
2019-08-04
2019-08-02
7
2019-08-02
55
2019-08-03
34
2019-08-03
53
Michorczyk Gabriela
Klub Sportowy Faruk
SARA (150)
2019-08-02
18
2019-08-02
44
2019-08-03
18
2019-08-03
3
2019-08-04
4
2019-08-04
Mikoś Agnieszka
bzk
NEKNES (7)
2019-08-03
8
2019-08-03
5
2019-08-04
4
Miś Oliwia
KJK Szary Michałowice
2019-08-03
46
2019-08-03
36
2019-08-04
12
2019-08-04
Morawski Robert
Brak
IWAN (91)
2019-08-04
12
2019-08-04
2019-08-02
48
2019-08-02
46
2019-08-03
41
2019-08-03
38
Moskała Nadia
2019-08-03
51
2019-08-03
46
2019-08-04
7
Muc Zuzanna
KJ Vena Rogoźnik
2019-08-02
8
2019-08-02
Najdzionek Szymon
WLKS Krakus
2019-08-02
2019-08-04
4
2019-08-03
15
2019-08-03
7
2019-08-03
24
2019-08-03
27
2019-08-04
10
Nawrocka Zuzanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (17)
2019-08-03
7
2019-08-03
24
2019-08-04
2
2019-08-04
3
Noga Gabriela
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (16)
2019-08-03
2019-08-03
37
2019-08-04
5
2019-08-04
13
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-08-02
8
2019-08-03
24
2019-08-04
14
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
CARAT (165)
2019-08-02
27
2019-08-02
26
2019-08-03
13
CLEMENS (166)
2019-08-02
15
2019-08-02
11
2019-08-03
12
CASSILAND (167)
2019-08-02
10
2019-08-02
19
LARCASS (189)
2019-08-03
23
2019-08-03
4
SAM (190)
2019-08-03
4
2019-08-03
6
Oleksy Aleksandra
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
CORTADO (55)
2019-08-02
51
2019-08-02
49
2019-08-03
24
2019-08-03
29
2019-08-04
13
2019-08-04
Oliwia Kempa
LZJ Drama Zbrosławice
BŁAWATEK (145)
2019-08-04
10
2019-08-04
2019-08-03
11
2019-08-03
11
Paczyna Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2019-08-04
8
2019-08-02
5
2019-08-03
4
Pawlik Karolina
KJ Facimiech
KORA (172)
2019-08-02
43
2019-08-02
61
2019-08-03
17
2019-08-03
43
2019-08-04
16
2019-08-04
Pervez Mariam
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
CASSINIA (148)
2019-08-02
4
2019-08-02
13
2019-08-03
2
100
2019-08-03
16
2019-08-04
2
100
2019-08-04
17
Piątkowski Paweł
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
EXICON (70)
2019-08-02
9
2019-08-02
5
2019-08-03
1
2019-08-03
23
2019-08-04
3
2019-08-02
7
2019-08-02
18
2019-08-03