Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO*, el. MPMK oraz ZR
KJK Szary Michałowice, 19-21.06.2020

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (MJ.)
O032526
2. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
3. Batko Natasza St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O057788
4. Batko Paulina KJK Szary
S
brak
5. Bierska Nadia LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O054635
6. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
7. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
8. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
9. Bula Szymon KJ Lando
S
O031734
10. Burda Katarzyna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O049076
11. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
12. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
13. Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Jumping Team
S
O005800
10068738
14. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
15. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
16. Czwórnóg Klaudia Krakowski KJK
S
O004941
17. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
18. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
19. Dymek Ksawery St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O040404
20. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
21. Fundament Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O052720
22. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
23. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (MJ.)
O037352
24. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
25. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
26. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
27. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
28. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (JM.)
O052013
29. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
30. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
31. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
32. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
33. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O055128
-
34. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
35. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
36. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
37. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
Brak
38. Jaszczurowska Maria OJK Pod Dębami Inwałd
S
Brak
39. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O027190
40. Jeleń Barbara JKS Kasztanka
2003 (J.)
Brak
41. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (J.)
O038072
42. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
43. Kancelista Nadia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O037083
44. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
45. Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
S
O001402
46. Kieljan Maczka Katarzyna POL
S
O026874
10151986
47. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
48. Kłapińska Monika KS Small Cherry Trzebnica
S
O027287
49. Kłuś Magdalena KJ Zatoka
2019 (Mł.)
brak
50. Korus Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
S
O002030
51. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
52. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
53. Kostrzewski Hubert KJ Stadnina Koni Krzywopłoty
S
Z002339
54. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
55. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
56. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
57. Kownacka Klaudia kj Facimiech
2005 (JM.)
brak
58. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
59. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
60. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
0003126
61. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
62. Krauze Anna Kjk Szary
S
brak
63. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
64. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
65. Kula Maja KJK Szary
2005 (JM.)
brak
66. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O041922
67. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
68. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
69. Kuśmierczyk Zofia JKS Kasztanka
2007 (JM.)
brak
70. Lazar Anna KJ Profit
S
O028830
71. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
72. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
73. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
74. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
75. Lubelska-Sazanów Małgorzata KS Vanto Jumping Team
S
O019494
76. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
77. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
78. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec
2003 (J.)
O050190
79. Łyś Karolina R.C.Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O025831
10140182
80. Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
S
O044878
81. Maciejczyk-Cień Oliwia bpk
2004 (J.)
O053034
82. Majer Beata Kj Profit Orzesze
S
O003580
83. Majer Beata Kj Profit
S
O003580
84. Marciniak Joanna Klub Jeździecki Metpol
S
-----
85. Matla Łukasz /
/
86. Matla Łukasz OJK Pod Dębami
87. Matuła Aleksandra WLKS Krakus
2007 (JM.)
Brak
88. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
89. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
90. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
91. Morawski Robert OJK Stajnia Pod Dębami
S
O019029
92. Motyl Magdalena Klub jeździecki ASSANYA
S
brak
93. Niemiec Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O015248
94. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
95. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
96. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
97. Nowińska Kinga KJK Szary
2007 (JM.)
brak
98. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
99. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
100. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
101. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
102. Pasek Olga KJK Szary
103. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
104. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
105. Piątkowski Paweł WLKS Krakus
S
brak
106. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
107. Pietrus Helena KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O045229
108. Pietrzak Daria Klub Sportowy Verso La Natura
2006 (JM.)
O044725
109. Piotrowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
110. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
S
O021348
111. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
112. Poliwoda Weronika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
113. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
114. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
115. Ponurski Gabriela KJ Facimiech
2007 (JM.)
brak
116. Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
S
O022425
117. Probola Olga KJK Szary
2002 (J.)
brak
118. Prochot Karolina BPK kuj-pom
S
brak
119. Przybycień Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
120. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
121. Rachwał Piotr St. KS KJK Szary Michałowice
S
O025098
122. Rogalska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O038734
123. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
124. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
125. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
126. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
127. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
128. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
O051789
10203684
129. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
130. Ślęzak Jagoda KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O054199
131. Sobczak Michał St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O052601
132. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
133. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
134. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
135. Strama Maria OJK Pod Dębami Inwałd
2004 (J.)
O044049
136. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
0036415
137. Synowiec Sylwia LKJ Ochaby
2001 (MJ.)
O033429
138. Szary Ziebicka Anna POL
S
O003606
10032902
139. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
140. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
141. Szwarc Barbara LKJ Ochaby
2005 (JM.)
brak
142. Szyndler Joanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
S
O031564
143. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O033895
144. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
145. Trelińska Sandra Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O055373
146. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
0007732
147. Warchoł Aleksandra WLKS Krakus
2004 (J.)
Brak
148. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
brak
149. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
150. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
151. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
152. Wyrobek Emilia KJK Szary Michałowice
153. Zając Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
S
O027341
154. Zięba Oliwia Klub Jeździecki ASSANYA
2004 (J.)
O036243
155. Ziebicki Michal POL
S
10013394
156. Ziebicki Michal POL
S
O002368
10013394
157. Ziębicki Mikołaj KJK Szary
2011 (Mł.)
brak
158. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
159. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

187

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
2.

26

A-VIVALDI SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Van Gogh /
M: Adelina /
brak 616009630179313
3.

64

AC/DC SP POL 2005 Wałach kasztanowata/167 F: Adrian
M: Astarte
K012466 POL009540018405
4.

158

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Arlin
K015857 616009670088109
5.

25

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Ustionov / Libero H
M: Adelina / Aloube Z
K020890 616009630173312
6.

59

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
7.

205

AMARU L HOL POL 2012 Ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
8.

139

ANJO DIAMON RAVER AES POL 2010 Wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
9.

136

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada// F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
K014162 DE421000355608
10.

4

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/180 F: Konkret 2
M: Aguaja / Sapiecha
K026206 616009520025414
11.

81

ARENA SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: PESAL
M: AFERA
brak 009550156608
12.

30

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
13.

115

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
14.

97

ATLANTA KWPN NED 2005 Wałach gniada/175 F: Calvados/Uriel
M: Sarina B/Heartbreaker
K009234 5280030509162
15.

40

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
16.

133

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
17.

191

BAKKOMA SP POL 2015 klacz skarogniada/170 F: Hippica Koh-I-Noir
M: Bakwarta
- -
18.

72

BALISTO AC SBS AUS 2007 Wałach kasztanowata/175 F: Kashmir van Schuttershof
M: Rive Gauche Z
943887 104DE45
19.

207

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
20.

169

BAMAKO PA-BO-MA OLD POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze
M: Stutbuch I Malta-Pro / Pro Savage
K027845 -
21.

163

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
22.

145

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
23.

177

BEAU DU SANCY OLDENBURSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Burberry
M: Newada
K018025 DE433331655510 105CD73
24.

114

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
25.

123

BIMBER BOY HOL GER 2016 Ogier gniada/165 F: Barcley/ Baloubet d. Ro
M: Doner Sofia/ Cassal
brak -
26.

85

BLACK&WHITE 3 HOLS POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: 1
M: 1
1 1
27.

183

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
K018848 203009225472210
28.

232

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: Placido
M: Bajka
K013781 616009540075409
29.

143

BONGO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Chef supreme
M: Bogota
Brak 007610099306
30.

28

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 616007640012404
31.

23

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
32.

10

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/172 F: AVIANO (HOLST)
M: COLIBRIA (SACHS)/CASSIS(XX)
brak 616009530290607 104FG48
33.

149

CALIDA R HANNOWERSKA GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
34.

127

CALLA-N SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Diarado /
M: Classic Velvet Brown /
K029046 616009610036613
35.

236

CALLA-N SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: diarado
M: clasic welwet brown
00000 00000
36.

140

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
37.

234

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
38.

69

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
39.

170

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa/* F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
40.

73

CANOLATO SP GER 2010 Wałach siwa/- F: Canoso / Catoki
M: H-Cathleen / Calato
K027371 DE421000520810
41.

104

CAPPUCCINO HIPPICA OS POL 2010 Ogier siwa/172 F: Cancara
M: Carnute
K017303 K017303
42.

49

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG POL 2013 Klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
43.

58

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
44.

82

CARINTENDER OS POL 2010 Wałach siwa/166 F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
45.

196

CARTAGINA OLD POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Carlos DZ/Cantus
M: Caren/Carpaccio
K024708 DE433331730713
46.

24

CARTIER SP POL 2005 Wałach inna F: Fair Play Coudreau
M: Casablanca
LKPZJ/2292/15
47.

117

CASALINA HOL POL 2009 Klacz gniada/167 F: CASALL
M: LEVANTE III/ ALEXIS Z
K016169 DE421000582009
48.

226

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
K018831 DE418181684910
49.

151

CASTEL WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Castelan II
M: Compromatik / Cornet Obolensky
K025174 DE441410826214
50.

56

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
51.

109

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: cassini II
M: qua
K022324 DE418181685010
52.

33

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
K020853 DE441411519510
53.

43

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW POL 2012 Wałach siwa/173 F: Agropoint Cassilic
M: Lady
K022322 348001122420110
54.

138

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
55.

142

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
56.

204

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
57.

243

CLEMENS WESTF. 2014 wałach gn. F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Odessa / Orlando
58.

80

CLIFF HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Cosido / Cosimo
M: Noblesse 26 / Limbus
K025263 DE421000117311
59.

68

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton / Corrado I
M: Viramee / Indoctro
K024630 528003000701691
60.

241

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
brak
61.

188

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
62.

202

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
K024515 Z575707 104NM78
63.

215

COMIENZO HOLST 2009 Gelding Grey F:
M: /
DE421000513409 105XF01
64.

152

CONCRETOSS HOL POL 2008 Wałach siwa F: Concreto / Contender
M: Tinta / Calido II
K014822 DE421000606608
65.

244

CONRAD 98 HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Cassini II
M: Wega IV
K014623
66.

208

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
K018339 DE441411589710
67.

131

CORJANO HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
K021047 DE421000513410
68.

76

CORNVILLE HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: S-Landdiva / Landjunge
K010418 DE421000402006
69.

8

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
70.

13

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
brak -
71.

88

CRISTALL OLD POL 2012 Wałach siwa/. F: Cristallo I
M: Escada / Escudo I
K022341 -
72.

102

DARK CHERRY SP POL 2009 Wałach gniada F: Cherry Cordial/
M: Dalia Z/
K017336
73.

7

DARK PEARL M SP POL 2015 Klacz kara/165 F: Diarado
M: Destiny
--- ---
74.

171

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 Klacz gniada/* F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
75.

237

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
K018929 616009670113910
76.

147

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
77.

17

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
78.

126

DENIRO SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Stakkato Top /
M: Dewiza De Revel /
K025375 616009570146314
79.

239

DENIRO SP POL 2014 Wałach siwa F: Stakkato Top
M: Dewiza De Revel/QUIDAM De Revl
K025375 PL616009570146314
80.

248

DEXTER F:
M:
81.

100

DIARADOS 7 OLD GER 2012 Wałach gniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chella Girl / Sandro Boy
K025388 DE418185063412
82.

98

DIETMAR MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Bre Gun
M: Dietka
brak 12345
83.

130

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
K012954 528003000812164 103VU24
84.

14

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada F: Talent
M: Korys Despotka
K018875
85.

70

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada/brak F: unday De Riverland / Quaprice Boimargot Quincy
M: Irisse / Quouglof Rouge
K025492 Irisse / Quouglof Rouge
86.

195

DON GUFFI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Guffi/Grandeur
M: Donna-Lisa/Grand Amour
K024005 616009520036711
87.

249

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
K024005 616009520036711
88.

38

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
89.

112

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 Klacz siwa/172 F: X
M: X
LKRWZJ/2540/20 616 009 57 00957 13
90.

193

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon/Colman
M: Diablica/Lais
K018574 616009640073809
91.

186

DORDRECHT H VDL Z ZANG BEL 2015 Ogier gniada/173 F: Douglas KWPN
M: Guusje H Z / Glasgow van het Merelsnest BWP
K027733 056015Z55541015
92.

6

DOUBLE DIAMOND ''M SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Diarado
M: Dolores
---- ----
93.

227

EFILM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
K025762 616009690058514
94.

53

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 30.04.2008 Wałach kasztanowata/165 F: Eufrat
M: Dakota
Brak POL006580297708
95.

9

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
K022418 528003200905507 104WF62
96.

21

ENESCO DU LYS SELLE FRANCE POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch (NL)
M: Socca Fontanel
brak brak
97.

29

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
K022388 528003200900496
98.

63

ERAZM MŁP POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun / Top Gun
M: Enigma / Decybel I
K025342 616006570147214
99.

246

ESQUIVEL OLD. 2014 wałach gn. F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Wilia / Oder
100.

120

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
101.

103

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
BRAK BRAK
102.

190

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
103.

95

FERRERA Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2015 Klacz gniada/166 F: Volonter-T
M: Furetta
Brak Brak
104.

132

FIDELIO HANOWERSKI POL 2008 Wałach gniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808
105.

247

FIDELIO HOL. 2013 wałach gn. F: Fidelio DV PO /
M: Porgy / Contender
106.

137

FILOUGRAMA OLD POL 2013 Klacz gniada// F: Filou De Muze
M: Zeugrama / Carinue
K028206 DE418180153613
107.

225

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
528003201005939 105BK42
108.

203

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly Elvis / Querlybet Hero
M: Wantos / Cantos
K023977 528003201002166 104ZV26
109.

209

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
110.

48

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
111.

146

GALA MŁP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
112.

240

GALA F:
M:
113.

220

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
528003201105487 105QQ17
114.

50

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
115.

78

GIORDINA NIEM. SPORT. GER 2004 Klacz kasztanowata/165 F: Chacon / Contender
M: Grace / Liberator
K012543 DE487878138604
116.

19

GOLDY R KWPN NED 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Wendelien R / Lupicor
K028861 528003201100033
117.

84

GRANDA POL POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: 1
M: 1
1 21
118.

67

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
119.

121

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
120.

222

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
528003201104098 105NE08
121.

83

GUIDAM KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
122.

141

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
123.

47

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 Wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
124.

165

HANTERKA OLD GER 2005 Klacz gniada/168 F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
K012163 DE418181111005
125.

160

HAVANA SP POL 2014 Klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
brak 616009570199913
126.

20

HAWKEYE Z ZANGERSHEIDE NED 2015 Wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabbatini Z
Brak 056015Z55656115
127.

91

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
brak POL009540067208
128.

39

HEART LIGHTNING Duńska Gorącokrwista DEN 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
129.

235

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Wałach gniada/166 F: Heartbreaker
M: Nafanory Z
brak brak
130.

221

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Ogier gniada/- F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
K016755 BELW262478BWP
131.

52

HIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
K025767 616007590176411
132.

197

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
133.

93

HIS ROYAL OLD GER 2006 Wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
134.

144

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
K013790 POL009510342508
135.

79

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
136.

245

HONDA F:
M:
137.

42

HONNEUR VAN DE BERNSHOEVE KWPN POL 2012 Wałach siwa/172 F: Tornesch
M: S
528003201209114 K026622
138.

32

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
139.

66

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
140.

166

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa/175 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
K016299 616007610167607
141.

179

IDANCA KWPN NED 2013 Wałach kara/170 F: D
M: B
K025848
142.

224

IGOR E KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
528003201302165 106MR01
143.

156

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
144.

87

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
145.

175

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
146.

3

IRONIA OS GER 2010 Klacz gniada/163 F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
K017976 DE418181686210
147.

77

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
K022995 528003201302866
148.

150

IWAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
149.

116

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
150.

210

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
151.

22

JANNEMAN KWPN POL 2014 Ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
brak
152.

231

JORDAN KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
K018369 12567
153.

217

JOY RIDE B ZANG POL 2014 Klacz inna/168 F: Taquin de la Extase (Heartbreaker)
M:
brak -
154.

12

JULIEN SP POL 2003 Ogier kara/173 F: Landino hol
M: Josephine sp
brak 09507
155.

61

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
156.

90

JUST THIS ONE KWPN GBR 2014 Ogier kasztanowata/171 F: Canabis z
M: /Warrant
Brak .
157.

214

KAISER PROGRES KWPN NED 2015 Wałach siwa/166 F: Indorado
M: Froukje
K029023 528003201500018
158.

185

KAMIL KWPN POL 2015 ogier gniada/168 F: Grand Slam
M: Voltaire
Brak Z
159.

105

KARDENIA HIPPICA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
brak brak
160.

45

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
Brak - -
161.

157

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
162.

108

KASHMIR HIPPICA OS POL 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Kannan
M: Heartbreaker
Brak Brak
163.

128

KAYLAN L KWPN NED 2015 Ogier gniada/176 F: Etulon VDL /
M: Vreiminka /
K029043 528210004122343
164.

71

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada/174 F: KANNAN
M: CAYENNE HIPPICA/ CASSINI II
BRAK DE418182528312 106HI72
165.

51

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
166.

16

KING KUC NED 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K027968 528019090008881
167.

15

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
168.

107

KISMET HIPPICA OS POL 2014 Wałach gniada/169 F: Kannan
M: Loubette
brak brak
169.

44

KOKAINA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Goofi R
M: Kenia
K020848 616009540096011
170.

55

KOKAINA WLKP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Lider / Le Grand III
M: Korrida / Krater
K018652 POL007610233507
171.

36

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
172.

111

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
07254 POL009540005400
173.

242

KORSYKA HIPPICA F:
M:
174.

106

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
175.

219

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
K025738 .
176.

62

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
177.

35

LADA Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz gniada/157 F: Cromwell / Corall
M: Legenda / Gottward S.V.
K016761 203010237906807
178.

153

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
179.

65

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Chaltaire Z
M: Laguna
K025182 616009640033012
180.

201

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare bay// F: /
M: /
KO21560 DE421000108011
181.

161

LAVINA 45 HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
182.

162

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
K012200 POL009540111107
183.

228

LIBERO BOY SP POL 2009 Wałach siwa F: Liberado
M: Arabella / Grosso Z
K019133 616009540125709
184.

216

LIGHTNING KWPN POL 2016 kara/168 F: action breaker
M: indoctro
brak brak
185.

89

LORD BLEU KWPN NED 2016 Ogier gniada/161 F: Power Blue Vant Breezerhoff
M: /No Limit
Brak .
186.

2

LOSE YOURSELF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/175 F: Hippica Koh-I-Noon
M: Lawenda
K028781 616009570167415
187.

180

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
188.

218

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut/- F:
M: /
brak DE418182535811 105KR90
189.

251

LUCIANO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Laith / Lord Z
M: Angela / Aloube Z
K020248 DE418182535811
190.

37

LUIS NAZARIO DE LIMA ZW Z Z POL 2016 Wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Ajka
Brak 056001Z55650916
191.

60

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
192.

110

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
193.

1

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167.5 F: Ildago
M: Mirabel
K014290 11955
194.

113

MISTERIA SP POL 2016 Klacz gniada/168 F: Caretino K
M: Misi
K029137 616009610013616
195.

92

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
K010773 103WQ62
196.

238

MUCHA F:
M:
197.

34

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
K021285 616007520056712
198.

124

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
K019885 DE441411634210
199.

230

NERON PZHK POL 2005 Gelding Bay F:
M: /
12803 105QL18
200.

75

NIGHT DANCE ZANGERCHEIDE POL 2013 Klacz gniada/169 F: numero uno
M: calvin z/ alme z
K024961 056015Z55759013
201.

189

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
K024926
202.

194

NIL MŁP POL 2012 wałach ciemnogniada/- F: Minaret
M: Niwa/Armand
K024709 -
203.

250

NIL MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
brak
204.

176

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
205.

86

NOTIS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Nota / Contender Son
K023682 616009540035910
206.

154

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
K023863 DE433330406210
207.

119

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
208.

233

OPIUM SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Nimroy B
M: Oseina
Brak 616009530139310
209.

167

ORIDA-M Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz gniada/. F: Aristo Z
M: Orkana-M
K028444 .
210.

148

PEGAS UKR. WIERZCH. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
211.

229

PEPOL SP POL 2005 Wałach gniada F: .
M: .
brak
212.

54

PRAWA WM SP POL 6.05.2010 Klacz gniada/160 F: Wanderfurst
M: Leyenda WM
Brak DE455-8703505-10
213.

223

QADIR BWP POL 2016 ogier gniada/168 F: quidams son
M: heartbreaker
brak brak
214.

174

QUABREL DE L'ETAPE KUC POL 2004 Wałach siwa/mk:149 F: Don Juan V
M: Nina de L'Etape
K023301 04315168Z
215.

168

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
K026658
216.

122

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
217.

212

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD POL 2013 Wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior
M: Phantasia
K028269 DE410100134313
218.

74

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
219.

178

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
220.

125

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
221.

46

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: Faust Z
M: Raolia
K019783 616009610183310
222.

155

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
K023314 DE431316704312
223.

164

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada/- F: Satisfaction l / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862
224.

173

SARANNAH SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Ekwador
M: Sahara
brak 616009570182710
225.

172

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 105TR10
226.

184

SEKRET M. POL 2001 Wałach siwa F: Baby Bid / Spectacular Bid
M: Selma / Irak
K014329 616009670031201
227.

134

SHADOW TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
K029227 616999570222212
228.

57

SIBILLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/170 F: Biscayo
M: S Easy Fly Ex Easy Fly
K022579 616009510252913
229.

206

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 Wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
brak DE 481810190910
230.

159

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
231.

118

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:149 F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
232.

198

TOKSJA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz siwa/168 F: Caprioland
M: Tinka
brak POL009580699104
233.

41

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Ironia
K023355 616009670123711
234.

135

ULANA S SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/168 F: Wiliam
M: Ulana
K015055 POL009540087604
235.

94

VITAMINE DW Z ZANG GER 2013 Klacz gniada/167 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse Van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
236.

18

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
K009832 POL009570256802 102TG16
237.

192

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
238.

27

ZENO S OLD GER 1997 Wałach kasztanowata/- F: Zeus / Arlequin
M: Burschikose / Grannus
K008390 DE333330143397
Rider Club
Competition
Prize
Bado Gabriela Kielecki KJ
55
100
200
150
300
SUM:
805.00
Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
700
SUM:
700.00
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
100
100
SUM:
200.00
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
55
SUM:
55.00
Gierek Klara Vanto Jumping Team
83
SUM:
83.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
200
100
650
200
1000
2200
SUM:
4350.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
70
SUM:
70.00
Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
55
150
650
400
1100
55
SUM:
2410.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
300
SUM:
300.00
Kostrzewski Hubert KJ Stadnina Koni Krzywopłoty
55
500
SUM:
555.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
200
150
200
500
SUM:
1050.00
Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
55
100
200
100
100
200
100
70
SUM:
925.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
100
150
SUM:
250.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
600
600
200
83
70
SUM:
1553.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
55
70
55
SUM:
180.00
Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
100
SUM:
100.00
Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
100
SUM:
100.00
Majer Beata Kj Profit Orzesze
300
200
SUM:
500.00
Majer Beata Kj Profit
100
SUM:
100.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
200
1500
350
SUM:
2050.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
100
1100
300
400
700
SUM:
2600.00
Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
100
SUM:
100.00
Pietrzak Daria Klub Sportowy Verso La Natura
100
700
SUM:
800.00
Piotrowska Agnieszka KJ Avanti Opole
55
100
SUM:
155.00
Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
100
SUM:
100.00
Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
400
150
SUM:
550.00
Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
150
SUM:
150.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
83
200
SUM:
283.00
Sijka Olivia KS Stangret Kielce
83
70
SUM:
153.00
Skrobacz Olga Wlks Krakus
150
300
SUM:
450.00
Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
83
SUM:
83.00
Szary Ziebicka Anna POL
200
300
SUM:
500.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
83
100
200
3000
SUM:
3383.00
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
400
300
400
100
SUM:
1200.00
Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
100
SUM:
100.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
400
1000
200
SUM:
1600.00
Ziebicki Michal POL
400
100
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bado Gabriela
Kielecki KJ
2020-06-19
17
55
2020-06-20
8
100
2020-06-21
6
200
2020-06-19
9
150
2020-06-20
17
2020-06-21
4
300
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (110)
2020-06-19
19
2020-06-19
31
2020-06-20
9
2020-06-20
42
2020-06-21
1
700
Batko Natasza
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-06-20
49
2020-06-20
2020-06-21
30
2020-06-19
2020-06-19
Batko Paulina
KJK Szary
ARENA (81)
2020-06-19
6
2020-06-19
2020-06-20
5
2020-06-20
2020-06-21
2
2020-06-21
Bierska Nadia
LKJ Ochaby
KORAL (111)
2020-06-19
3
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-20
16
2020-06-21
10
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-06-19
33
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-20
27
2020-06-21
4
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2020-06-19
21
2020-06-20
5
100
2020-06-21
8
100
2020-06-19
33
2020-06-20
9
2020-06-21
10
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (63)
2020-06-19
21
2020-06-19
64
2020-06-20
61
2020-06-20
24
2020-06-21
27
Bula Szymon
KJ Lando
AC/DC (64)
2020-06-19
57
2020-06-19
2020-06-20
18
2020-06-20
2020-06-21
5
Burda Katarzyna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
KOKAINA (55)
2020-06-19
35
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-20
23
2020-06-21
3
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-06-19
59
2020-06-19
2020-06-20
46
2020-06-20
2020-06-21
26
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2020-06-19
20
2020-06-19
14
55
2020-06-20
11
2020-06-20
20
2020-06-21
11
Cebulak Aleksandra
Klub Sportowy Jumping Team
2020-06-19
62
2020-06-19
43
2020-06-20
24
2020-06-20
22
2020-06-21
28
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (192)
2020-06-19
5
2020-06-19
18
2020-06-20
54
2020-06-20
2020-06-21
31
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-06-19
11
2020-06-19
2020-06-20
10
2020-06-20
2020-06-21
11
Czwórnóg Klaudia
Krakowski KJK
2020-06-19
49
2020-06-19
2020-06-20
59
2020-06-20
59
2020-06-21
13
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2020-06-19
7
2020-06-19
58
2020-06-20
6
2020-06-20
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2020-06-20
2020-06-20
14
2020-06-21
37
Dymek Ksawery
St. KS KJK Szary Michałowice
DIXON (14)
2020-06-19
6
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-20
30
2020-06-21
14
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
MISTERIA (113)
2020-06-19
45
2020-06-19
2020-06-20
50
2020-06-20
2020-06-21
12
Fundament Karolina
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-06-19
2
2020-06-19
2020-06-20
22
2020-06-20
2020-06-21
16
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
BENGRAF (114)
2020-06-19
48
2020-06-20
2020-06-20
36
2020-06-21
20
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (48)
2020-06-19
14
2020-06-19
57
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-21
47
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2020-06-19
52
2020-06-19
2020-06-20
13
2020-06-21
38
2020-06-20
55
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2020-06-19
15
2020-06-19
53
2020-06-20
57
2020-06-20
12
83
2020-06-21
17
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2020-06-19
66
2020-06-19
58
2020-06-20
65
2020-06-21
39
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-21
42
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
CASALINA (117)
2020-06-19
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-20
DARMA (237)
2020-06-19
12
2020-06-19
2020-06-20
21
2020-06-21
9
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
TOFIX (118)
2020-06-19
27
2020-06-19
47
2020-06-20
2020-06-19
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-21
27
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
2020-06-19
68
2020-06-19
2020-06-20
51
2020-06-20
2020-06-21
25
CARTIER (24)
2020-06-19
13
2020-06-19
2020-06-20
16
2020-06-21
ALLEGRO (25)
2020-06-19
53
2020-06-20
49
2020-06-21
2020-06-19
42
2020-06-19
51
2020-06-20
44
2020-06-20
54
2020-06-21
35
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (119)
2020-06-19
2020-06-19
51
2020-06-20
28
2020-06-20
42
2020-06-21
15
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-06-19
31
2020-06-20
66
2020-06-21
19
Iveljić Zofia
LKJ Ochaby
2020-06-19
39
2020-06-19
2020-06-20
32
2020-06-20
2020-06-21
10
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2020-06-19
17
2020-06-20
10
2020-06-20
28
2020-06-21
23
2020-06-19
23
2020-06-19
23
2020-06-20
4
200
2020-06-21
9
KOKAINA (44)
2020-06-19
11
2020-06-20
30
2020-06-20
8
100
2020-06-21
3
2020-06-19
1
650
2020-06-19
6
200
2020-06-20
1
1000
2020-06-21
2
2200
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2020-06-19
50
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2020-06-19
36
2020-06-19
31
2020-06-20
29
2020-06-20
44
2020-06-21
42
2020-06-19
32
2020-06-19
24
2020-06-20
38
2020-06-21
11
70
Jaszczurowska Dorota
OJK Pod Dębami Inwałd
NIL (250)
2020-06-20
2020-06-20
31
2020-06-21
Jaszczurowska Maria
OJK Pod Dębami Inwałd
DORADO (193)
2020-06-20
18
2020-06-20
2020-06-21
18
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-06-19
20
2020-06-20
23
2020-06-21
16
Jeleń Barbara
JKS Kasztanka
2020-06-19
10
2020-06-19
2020-06-20
6
2020-06-20
2020-06-21
3
2020-06-21
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
NASHVILLE (124)
2020-06-19
2020-06-20
41
2020-06-19
2020-06-20
34
2020-06-21
6
RUBIN (125)
2020-06-19
17
2020-06-20
9
2020-06-19
33
2020-06-20
31
2020-06-21
21
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (126)
2020-06-19
15
2020-06-20
1