Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w skokach przez przeszkody
WLKS Krakus Swoszowice, 10-12.07.2020

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąba Olimpia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
2. Batko Natasza KJK Szary
2005 (JM.)
brak
3. Biel Zofia WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O040729
4. Bierska Nadia LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O054635
5. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
6. Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O034216
7. Błachnio Aleksandra Brak
S
Brak
8. Buczek Weronika KJK Szary
2010 (Mł.)
O056691
9. Byrska Wiktoria WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
brak
10. Chowaniec Żaneta BPK
S
BRAK
11. Cielecka Aleksandra Bpk
2003 (J.)
Brak
12. Ciura Wiktoria UKS Ostoja Klikowa
1999 (MJ.)
O039271
13. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
14. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
15. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
16. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
17. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
18. Fudała Maria Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
19. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
brak
20. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
21. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
22. Garwol Kamila OHIJ Tara
2003 (J.)
32139/17
23. Gomulec Mila KJ PonySport
2008 (JM.)
brak
24. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
25. Gronkowski Marcin KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O039458
26. Grzegorczyk Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O040208
27. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
28. Heydel Joanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
29. Huntemann Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2005 (JM.)
brak
30. Iwan Aniela Kjk pod żubrem
2004 (J.)
Brak
31. Kaczmarczyk Mateusz niezrzeszony
S
brak
32. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
33. Kajfasz Julia Kj Facimiech
2007 (JM.)
brak
34. Kalman Antonia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
0054217
35. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
36. Kasprzyk Magdalena Ks Faruk
S
Brak
37. Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
S
O001402
38. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
39. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
40. Klimek Patrycja BPK
2005 (JM.)
O045238
41. Klimek Weronika brak
1999 (MJ.)
brak
42. Kłuś Magdalena Fkjk Zatoka
S
Brak
43. Kobiela Emilia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
44. Kokosińska Olga BPK
2003 (J.)
brak
45. Kołodziejczyk Ewa Klub Jeździecki ASSANYA
2004 (J.)
brak
46. Korek Dorota St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
47. Korzeniowska Oliwia Brak
2001 (MJ.)
Brak
48. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
49. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
50. Kosowska Anna Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
S
O007468
51. Kosowski Witold Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2008 (JM.)
O058991
52. Kostrzewska Maria
53. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
54. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
55. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
56. Koza Wikoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
57. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
0003126
58. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
59. Kozioł Olga bpk
2003 (J.)
O038324
60. Krakowiak Natalia Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
O045054
61. Krauze Anna Kjk Szary
S
brak
62. Krzanowska Kamila Klub Jeździecki ASSANYA
2003 (J.)
brak
63. Kubala Martyna KJK Pod Żubrem
2000 (MJ.)
brak
64. Kula Roma BPK
S
O001922
65. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
66. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
67. Leśniak Aleksandra Szwadron Niepołomice
2006 (JM.)
brak
68. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
69. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
70. Lizak Maria Klub Jeździecki ASSANYA
2007 (JM.)
brak
71. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
72. Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
S
O044878
73. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
74. Maciaszek Natalia
75. Maciejczyk-Cień Oliwia bpk
2004 (J.)
O053034
76. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
77. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
78. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
79. Mazur Sylwia UKJ Lalin
S
O014017
80. Meres Paulina Brak
S
Brak
81. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
Brak
82. Michorczyk Gabriela Klub Jeździecki ASSANYA
2002 (J.)
brak
83. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
84. Moskała Nadia klub jezdziecki assanya
2004 (J.)
brak
85. Mrówka Martyna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O058957
86. Najdzionek Maja WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
O046343
87. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
S
O011306
88. Nowak Adam KJ Facimiech
2003 (J.)
O053539
89. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
90. Nowak Hanna KJ Facimiech
2007 (JM.)
Brak
91. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
brak
92. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (MJ.)
O031567
93. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
94. Oleksy Kamil Wlks Krakus Swoszowice
S
O052608
95. Pączkowska Iga Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
96. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
97. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
98. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
99. Pięta Olaf WLKS Krakus
2008 (JM.)
brak
100. Pietrus Helena KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O045229
101. Pietrus Sylwia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O045229
102. Pindel Aleksandra BPK
2002 (J.)
brak
103. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
104. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
105. Poliwoda Weronika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
106. Ponurski Gabriela KJ Facimiech
2007 (JM.)
brak
107. Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
S
O022425
108. Prochot Karolina Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O025791
109. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
110. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
111. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
112. Rogalska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O038734
113. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
114. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
115. Ruchała Elżbieta OJK Barcice
S
O054945
116. Rusinek Sonia WLKS Krakus
2012 (Mł.)
117. Rys Julia Konie w Tatrach
2010 (Mł.)
none
118. Rzepecka Wiktoria Kj Facimiech
2006 (JM.)
brak
119. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
brak
120. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
121. Sewiło Wiktoria brak
2004 (J.)
brak
122. Skowron Wojciech Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
123. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
124. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
125. Sobczak Michał St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O052601
126. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
0057507
127. Sowińska Natalia brak
1999 (MJ.)
O044809
128. Spanier Magdalena Pony Sport Siercza
S
LZRWZJ/1455/20 B(III)
129. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
130. Stachowicz Barbara Szwadron Niepołomice
2006 (JM.)
brak
131. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (JM.)
Brak
132. Stalony-Dobrzańska Olga WLKS Krakus
2006 (JM.)
Brak
133. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
134. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
135. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
0036415
136. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
137. Synowiec Sylwia LKJ Ochaby
2001 (MJ.)
O033429
138. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O035256
139. Szurman Mikołaj Kj Facimiech
2006 (JM.)
Brak
140. Szwarc Barbara LKJ Ochaby
2005 (JM.)
brak
141. Szymanek Anna WLKS Krakus
142. Szyndler Joanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
S
O031564
143. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
144. Trawiński Przemysław KS SK Krzywopłoty
S
O033411
145. Trojanowska Maja WKLS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
brak
146. Turaj Kinga BPK
BRAK
147. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
148. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
149. Warchoł Aleksandra WLKS Krakus
2004 (J.)
Brak
150. Wilk Beata Brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
151. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
152. Wojnar Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O049363
153. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
154. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
155. Wróbel Julia Brak
1999 (MJ.)
brak
156. Wyrobek Emilia Kjk Szary Michałowice
2007 (JM.)
O055313
157. Zięba Amelia RC SOSNOWICE
2008 (JM.)
brak
158. Zięba Oliwia Klub Jeździecki ASSANYA
2004 (J.)
O036243
159. Zielińska Joanna Klub Jeździecki ASSANYA
S
brak
160. Zielińska Maria Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
161. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
162. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
163. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

152

A-VIVALDI SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Van Gogh /
M: Adelina /
brak 616009630179313
2.

190

AGA MŁP POL 2010 klacz gniada/- F: Awans
M: Karla
- -
3.

140

AHLERT OLDENBURSKI POL 0 wałach kasztanowata/155 F: 0
M: 0
0 0
4.

171

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Arlin
K015857 616009670088109
5.

145

ALASKA SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Asam
M: Havana
brak 616999540114113
6.

205

ALASKA F:
M:
7.

102

ALFA BEJ MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/165 F: Berlin Bej
M: Aria
brak 616006570214410
8.

151

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Ustionov / Libero H
M: Adelina / Aloube Z
K020890 616009630173312
9.

47

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
K020315 POL006580467706
10.

135

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
K013181 203010237360105
11.

23

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
12.

111

ARAMIS OLDENBURSKA POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
K022149
13.

53

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz dereszowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K028982 6420285N0024932
14.

148

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
15.

166

ATLANTA KWPN NED 2005 Wałach gniada/175 F: Calvados/Uriel
M: Sarina B/Heartbreaker
K009234 5280030509162
16.

86

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
17.

28

AVATAR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/164 F: Heban
M: Alabama
K029456 Pol616009630024111
18.

97

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
19.

170

BAKKOMA SP POL 2015 klacz skarogniada/170 F: Hippica Koh-I-Noir
M: Bakwarta
brak 616009540026015
20.

22

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
21.

74

BALLINACLOUGH WHITE ROSE CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:145 F: Crosskeys Rebel
M: Mo Cailin Bán
Brak M3-372004000027148
22.

155

BAMAKO PA-BO-MA OLD POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze
M: Stutbuch I Malta-Pro / Pro Savage
K027845 -
23.

57

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
24.

98

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
25.

112

BE PERFEKT M WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/180 F: Le Voltaire
M: Ballada
Brak 616007681002614
26.

172

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
27.

129

BLACK&WHITE 3 HOLS POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: 1
M: 1
1 1
28.

120

BOHUN TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/160cm F: Wig
M: Bohemian Rhapsody
brak 616999550129312
29.

94

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
30.

15

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
31.

4

CALLA-N SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Diarado /
M: Classic Velvet Brown /
K029046 616009610036613
32.

61

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
33.

198

CAPITAL BEJ NIEM.SPORT. POL 2011 Wałach skarogniada/170 F: Contenaro
M: Acani Bej
K019234 DE455678063411
34.

199

CAPITAL BEJ SP POL 2011 Ogier kara F: a
M: a
11
35.

204

CAPREA F:
M:
36.

136

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
37.

209

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
- -
38.

132

CARINTENDER OS POL 2010 Wałach siwa/166 F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
39.

191

CARLOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Carmen
Brak 616009610028113
40.

123

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
41.

208

CASTEL WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Castelan II
M: Compromatik / Cornet Obolensky
K025174 DE441410826214
42.

160

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
43.

149

CAVALDOS HOLSZTYŃSKA POL 2010 wałach gniada/171 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
K016690 DE421000082010
44.

201

CHACCO OLDEMBURSKA GER 2005 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Lantana
x
45.

194

CHACCO G - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
46.

71

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
K026371 DE418184074510
47.

104

CHAMANII HOL POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Banda / Cartani
K026855 DE421000083014
48.

224

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
49.

83

CHICA BOMB OLDENBURSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
K021695
50.

207

CLEMENS WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Cornet Obolensky
M: Odessa / Orlando
K025177 -
51.

118

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi
K015244 104FP13
52.

228

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
brak
53.

211

COMIENZO HOL GER 2009 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
K017010 DE421000513409
54.

230

CONNORA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor /
M: Z-Helena /
brak
55.

103

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
56.

161

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
57.

20

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
58.

56

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
brak -
59.

126

CUDOWRONKA ABC POL 2006 Klacz gniada/170 F: Abc
M: Cda
Bram 12345
60.

87

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
61.

173

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
62.

92

DARK CHERRY SP POL 2009 Wałach gniada F: Cherry Cordial/
M: Dalia Z/
K017336
63.

50

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
64.

38

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
65.

237

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
K025388 DE418185063412
66.

168

DIETMAR MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Bre Gun
M: Dietka
brak 12345
67.

109

DIORYT SP POL 2002 wałach siwa/162 F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548 POL009520054502
68.

59

DON PEDRO ŚLĄSKA POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Epolet
M: Groteska
Brak
69.

212

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
K024153 616009540017612
70.

40

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: X
M: X
LKRWZJ/2540/20 616 009 57 00957 13
71.

184

DRACO SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Quirin
M: Dolinka
brak 616999570185715
72.

147

DUKAT TRAKENSKI POL 2010 wałach gniada/162 F: Orsini
M: Domra
K019626 POL732010069310
73.

169

EFLIM SP POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Echefella
Brak 616009690058514
74.

119

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
75.

78

ELVIRA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz skarogniada/178 F: Lou Reed
M: Eva S
brak 616009690015414
76.

159

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
77.

58

EMPIRE S SP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Lou Reed
M: Elnema
K029598 616009690015514
78.

91

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
BRAK BRAK
79.

202

EXODUS W SP POL 1234 Wałach gniada F: Abcd
M: Abcd
1234
80.

231

EXODUS W SP POL 2008 Wałach gniada F: Eskudo /
M: Estera W /
brak
81.

63

FAROL DO ZAMBUJAL LUSITANA POL 2010 Wałach siwa/mk:153 F: Xisto Da Broa
M: Xenon II
brak 62000100241295
82.

138

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
K012159 DE427270693508 104WN54
83.

30

FERRERA Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2015 Klacz gniada/166 F: Volonter-T
M: Furetta
Brak Brak
84.

82

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
K015127 616009630198709
85.

196

FILOUGRAMA - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
- -
86.

203

FIRST KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Opan
M: Fabiola
K021214
87.

113

FLOT Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach kara/166 F: Grand Master
M: Felicja
brak 616009610202614
88.

167

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly Elvis / Querlybet Hero
M: Wantos / Cantos
K023977 528003201002166 104ZV26
89.

185

FUKS SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
brak 616009591054713
90.

127

GALA WLKP POL 2006 klacz gniada/168 F: Agar
M: Gazela
Brak POL007610201306
91.

141

GALA X POL x klacz skarogniada/x F: x
M: x
x x
92.

64

GALA MŁP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
93.

165

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata/- F: So In Love
M: Generacja
K018816 POL009690066209
94.

116

GIOCONDA WLKP POL 2010 Klacz gniada/kuc:148 F: Nonet
M: Granda
Brak 616007610284110
95.

79

GLOB-KOM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Komplement
M: Grzesznica
K023265
96.

80

GNIEWKO MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Garda II
K025646
97.

130

GRANDA POL POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: 1
M: 1
1 21
98.

55

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
99.

88

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
K027020 brak
100.

6

HARINDA KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Karinda
Brak Brak
101.

77

HASTRONA Z KWPN POL 27.12.2012 klacz skarogniada/165 F: Wentworth Ebony
M: Vicolet A
brak 528003201200180
102.

100

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
K029426 616009570199913
103.

150

HAWKEYE Z ZANGERSHEIDE NED 2015 Wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabbatini Z
Brak 056015Z55656115
104.

46

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
brak POL009540067208
105.

213

HELFIRE / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
106.

177

HERA SP POL 2005 Klacz skarogniada/160 F: Mar Bej
M: Haja
brak Pol009580328205
107.

11

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
brak 616009610107813
108.

54

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
K024083 528003201203631
109.

125

HESTIA AB Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz gniada/168 F: Hindus
M: Haga
Brak 616009570176615
110.

72

HIS ROYAL OLD GER 2006 Wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
111.

179

HIUNDAY MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Szkrab
M: Harfa
Brak 616006540080711
112.

133

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
113.

189

HÖLDERLIN TARKA HUN HUN 2015 Gelding chestnut/. F: Hölderlin Jámbor
M: Ozora Tündér
none
114.

158

HONDA SP POL 20.04.1999 klacz gniada/165 F: Leadman Corda
M: Hodra
Brak POL 009 63 00269 98
115.

232

HOTSTAR F:
M:
116.

216

HUNDAI F:
M:
117.

217

HUNDAI F:
M:
118.

33

HURAGAN MAŁOPOLSKA POL 2010 ogier gniada/164 F: Bianco
M: Hrabina
brak 616006540067410
119.

43

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
120.

131

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
121.

221

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
122.

101

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/165 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
123.

225

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
124.

195

JEDI G - POL - wałach siwa/- F: -
M: -
- -
125.

156

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
brak 616 009 57 0191313
126.

220

JUMP DE GOGO F:
M:
127.

233

JUMP DE GOGO KWPN NED 2014 Wałach gniada/176 F: Flying Dream
M: /Numero Uno
Zxx Xxxx
128.

26

JUST NOTHING SP POL 2015 Wałach siwa/171 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
129.

7

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 brak
130.

73

KALIMINI SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Raport
M: Kalahari
brak 616 009 64 00822 12
131.

70

KAMIS ŚLĄSKA POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Delegat
M: Kama
brak 616008660914810
132.

192

KASPER - POL - siwa/- F: -
M: -
- -
133.

3

KAYLAN L KWPN NED 2015 Ogier gniada/176 F: Etulon VDL /
M: Vreiminka /
K029043 528210004122343
134.

193

KENZO V/D ZWINKHOEVE - POL - F: -
M: -
- -
135.

44

KING KUC NED 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K027968 528019090008881
136.

45

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
137.

215

KISMET HIPPICA OS POL 2014 Wałach gniada/169 F: Kannan
M: Loubette
brak brak
138.

35

KOLESTUS TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach kasztanowata/163 F: Hipodrom
M: Koka
Brak 616999610047215
139.

2

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
140.

93

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
07254 POL009540005400
141.

142

KOSMOS DEUTSCHE PFERD GER 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Korano B
M: Safira
K027260
142.

41

KWANT SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/178 F: Leandro / Lenz
M: Katana / Przedświt XIII-4
Brak POL 009 54 00764 01
143.

175

LACARO MECKLENBURG NED 2010 Wałach siwa F: Levisson
M: Chayenne
Brak
144.

52

LADA Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz gniada/157 F: Cromwell / Corall
M: Legenda / Gottward S.V.
K016761 203010237906807
145.

210

LAOS KG SP POL 2014 Wałach siwa/167 F: Coriano's Ass
M: Lav Baja KG
K026149 brak
146.

236

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare bay// F: /
M: /
KO21560 DE421000108011
147.

106

LAVINA 45 HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
148.

219

LAXTON F:
M:
149.

107

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
K012200 POL009540111107
150.

226

LEXON / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
151.

13

LORETTO MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach kasztanowata/160 F: Biegacz
M: Laguna
brak 006550099107
152.

66

LOSE YOURSELF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/175 F: Hippica Koh-I-Noon
M: Lawenda
K028781 616009570167415
153.

27

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Egipt
M: Linka
K021805
154.

128

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
-
155.

14

MANGALIA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/168 F: Minaret
M: Morfina
brak 616006570028814
156.

65

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
157.

105

MEDAL MŁP POL 2006 Wałach gniada/164 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
K011796 POL006660449206
158.

157

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
K025323 616 007 61 02416 09
159.

139

MEGAN KUC POL 2014 gelding chestnut/kuc:125 F: Grey
M: Magia
none 616013610127714
160.

121

MERRYLINE MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Barnaba
M: Markiza
K028319 616006570169614
161.

29

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167.5 F: Ildago
M: Mirabel
K014290 11955
162.

42

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/mk:156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
163.

114

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
164.

99

MISTERIA SP POL 2016 Klacz gniada/168 F: Caretino K
M: Misi
K029137 616009610013616
165.

84

MONA LISA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: nn
M: nn
brak Pol616999570301206
166.

122

MONTE CARLO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/164 F: Palatyn
M: Mona Liza
brak POL007670041005
167.

32

MUSTAFA WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Torado 2
M: Mela
brak 616 007 61 01090 15
168.

115

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
Brak /
169.

68

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
brak POL 013 68 00096 05
170.

134

NOTIS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Nota / Contender Son
K023682 616009540035910
171.

24

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
172.

117

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
KO23863 DE433330406210
173.

60

OLIVIA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029539 616999681001708
174.

95

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
175.

176

ORIDA-M Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz gniada/. F: Aristo Z
M: Orkana-M
K028444 .
176.

25

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
177.

223

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Bali
K022403
178.

235

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
179.

90

PIERWIOSNEK KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: -
M: -
K008284 POL013540076801
180.

10

PORANEK SP POL 2000 wałach kasztanowata/175 F: Jim
M: Platyna
BRAK POL 009570028500
181.

67

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
182.

36

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
183.

85

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
184.

75

RIHANA SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Stakkatol
M: Rodezja
K017357 616009540098510
185.

37

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
K011171
186.

227

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:138,5 F: Alibaba
M: Rebrka
K021682 POL013610039707
187.

81

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Alibaba
M: Rebeka
K021682 POL 013 61 00397 07
188.

206

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: Faust Z
M: Raolia
K019783 616009610183310
189.

48

SARA TYP SZLACHETNY POL NN klacz kasztanowata/168 F: NN
M: NN
brak POL999590108403
190.

174

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 105TR10
191.

124

SEKRET M POL 2001 Wałach siwa/- F: Baby Bid / Spectacular Bid
M: Selma / Irak
K014329 616009670031201
192.

108

SELENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz ciemnogniada/164 F: Guffi
M: Salwa
K023815 616009690079406
193.

8

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
K016668
194.

96

SHADOW TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
K029227 616999570222212
195.

146

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
196.

229

SHAMANKA PZHK POL 2009 Mare Bay F: CALIDO I
M: SONY/CHAVTAJM 3/CHOVTAJM
616009570139909 105GS98
197.

110

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
198.

222

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada F: Szkrab/Arcus
M: Sisi Queen/Quidam de Revel
Brak
199.

234

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
200.

178

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
201.

200

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
202.

137

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
203.

39

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
brak 616006690036815
204.

51

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
205.

12

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Regiel
M: Sycylia
Brak POL 006540060708
206.

62

TOKSJA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz siwa/168 F: Caprioland
M: Tinka
brak POL009580699104
207.

9

TYNPORTH JACK OF DIAMONDS WELSH PONY POL 2012 wałach bułana/kuc:125 F: Celton Jester 70806
M: 118313 Ardgrang Nannette (GBR)
K029240 826046010094910
208.

143

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:- F: Akrobata
M: Vini PonySport
K029195 -
209.

214

VILLAGE HIPPICA OS POL . Klacz kasztanowata/. F: .
M: .
. .
210.

31

VITAMINE DW Z ZANG GER 2013 Klacz gniada/167 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse Van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
211.

34

VITUS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009 67 00626 08
212.

49

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
K009832 POL009570256802 102TG16
213.

180

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant vs Heffinck
M: Startina
DE 418185050413 DE 418185050413
214.

76

WERA MAŁY KOŃ POL 2014 klacz bułana/mk:151 F: Machomet
M: Wiktoria
K029600 616 013 63 00985 14
215.

5

WESTERN CAMILLA KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:147 F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
216.

181

WIRON NN POL NN wałach gniada/kuc:NN F: NN
M: NN
brak NN
217.

89

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico K
M: Werwa
K018269
218.

69

WRZOSIEC Z BRZEZIA HUCULSKA POL 2006 Wałach gniada/kuc:143 F: BACA
M: WYŻNIA
BRAK POL012570026706
219.

144

ZETA K SP POL 2012 Klacz kara/166 F: Santiego
M: Zecourta
brak 616009520020112
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąba Olimpia
Bez Przynależności Klubowej
2020-07-10
37
2020-07-10
2020-07-11
37
2020-07-11
37
2020-07-12
8
2020-07-12
1
Batko Natasza
KJK Szary
2020-07-12
3
2020-07-12
5
Biel Zofia
WLKS Krakus Swoszowice
D'APRIL (87)
2020-07-10
27
2020-07-10
2020-07-11
21
2020-07-11
18
2020-07-12
9
2020-07-12
2020-07-10
2020-07-10
39
2020-07-11
11
2020-07-11
2020-07-12
3
2020-07-10
43
2020-07-10
2020-07-11
19
2020-07-11
2020-07-12
13
2020-07-12
Bierska Nadia
LKJ Ochaby
KORAL (93)
2020-07-10
18
2020-07-10
2020-07-11
13
2020-07-11
2020-07-12
7
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SISI SZA (222)
2020-07-11
6
2020-07-11
2020-07-12
2
2020-07-12
16
Biskup Paulina
KJK Szary Michałowice
SISI SZA (234)
2020-07-11
Błachnio Aleksandra
Brak
HESTIA AB (125)
2020-07-10
38
2020-07-10
Buczek Weronika
KJK Szary
2020-07-10
28
2020-07-11
6
2020-07-12
1
Byrska Wiktoria
WLKS Krakus Swoszowice
2020-07-10
5
2020-07-10
2020-07-12
12
2020-07-12
Chowaniec Żaneta
BPK
ZETA K (144)
2020-07-10
2020-07-10
9
2020-07-11
20
2020-07-11
24
2020-07-12
1
2020-07-12
5
Cielecka Aleksandra
Bpk
AGA (190)
2020-07-10
2020-07-10
17
2020-07-11
4
2020-07-11
43
2020-07-12
2020-07-12
8
Ciura Wiktoria
UKS Ostoja Klikowa
2020-07-10
48
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-10
2020-07-12
2020-07-12
GNIEWKO (80)
2020-07-10
21
2020-07-10
2020-07-12
3
2020-07-12
2020-07-11
15
2020-07-11
33
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
KWANT (41)
2020-07-10
1
2020-07-10
7
2020-07-11
30
2020-07-12
5
2020-07-12
MILWI (42)
2020-07-10
20
2020-07-10
19
2020-07-11
17
2020-07-11
1
200
2020-07-12
16
2020-07-12
12
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-07-10
20
2020-07-10
2020-07-11
3
2020-07-12
2
2020-07-12
8
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2020-07-10
47
2020-07-10
2020-07-11
31
2020-07-11
2020-07-12
26
2020-07-12
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (136)
2020-07-10
7
2020-07-10
11
2020-07-10
16
2020-07-10
15
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-07-11
12
2020-07-11
2020-07-10
2020-07-10
11
2020-07-12
6
2020-07-12
Fudała Maria
Bez Przynależności Klubowej
HURAGAN (33)
2020-07-10
2020-07-10
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
CAPREA (204)
2020-07-11
2020-07-11
38
2020-07-12
16
2020-07-12
Gaczorek Grzegorz
BPK
2020-07-11
8
2020-07-12
14
2020-07-12
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
BENGRAF (172)
2020-07-10
2020-07-10
2020-07-11
20
2020-07-12
8
Garwol Kamila
OHIJ Tara
CARLOS (191)
2020-07-11
5
2020-07-12
2020-07-12
20
Gomulec Mila
KJ PonySport
2020-07-11
2020-07-11
8
2020-07-12
2020-07-12
2
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
HAWKEYE Z (150)
2020-07-10
23
2020-07-10
2020-07-11
25
2020-07-11
2020-07-12
23
2020-07-12
ALLEGRO (151)
2020-07-10
27
2020-07-11
2020-07-11
17
A-VIVALDI (152)
2020-07-10
25
2020-07-10
34
2020-07-10
2020-07-10
2020-07-11
2020-07-11
19
2020-07-12
13
2020-07-12
14
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex Stanisław Dolny
FAROUGE (138)
2020-07-10
27
2020-07-10
2020-07-12
10
2020-07-12
Grzegorczyk Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
LUXOR (128)
2020-07-10
49
CATTLEYA (160)
2020-07-10
25
2020-07-11
2
2020-07-11
26
2020-07-12
15
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (95)
2020-07-10
11
2020-07-11
3
2020-07-10
5
2020-07-11
23
2020-07-12
19
2020-07-12
7
Heydel Joanna
Bez Przynależności Klubowej
HERBA (11)
2020-07-11
24
2020-07-11
23
2020-07-12
14
2020-07-12
10
LORETTO (13)
2020-07-12
2020-07-12
KAMIS (70)
2020-07-11
41
Huntemann Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
ALASKA (205)
2020-07-11
9
2020-07-11
29
2020-07-12
3
2020-07-12
19
Iwan Aniela
Kjk pod żubrem
2020-07-10
14
2020-07-10
2020-07-11
40
2020-07-11
2020-07-12
13
2020-07-12
Kaczmarczyk Mateusz
niezrzeszony
2020-07-11
3
2020-07-11
39
2020-07-12
1
2020-07-12
3
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (22)
2020-07-10
15
2020-07-10
9
2020-07-11
2020-07-12
14
2020-07-11
2020-07-12
11
Kajfasz Julia
Kj Facimiech
2020-07-10
41
2020-07-10
2020-07-11
2020-07-11
25
2020-07-12
23
2020-07-12
Kalman Antonia
Bez Przynależności Klubowej
LUNAR (27)
2020-07-10
10
2020-07-10
2020-07-12
17
2020-07-12
2020-07-11
7
2020-07-11
5
AVATAR (28)
2020-07-10
2020-07-10
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-12
2020-07-12
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-07-11
23
2020-07-11
2020-07-12
12
Kasprzyk Magdalena
Ks Faruk
DEMOLKA (38)
2020-07-10
7
2020-07-10
2020-07-12
2
2020-07-12
18
Kaźmierczak Michał
KS Verso La Natura
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-12
4
2020-07-11
2020-07-12
2020-07-12
2020-07-11
2020-07-11
22
2020-07-11
22
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (175)
2020-07-10
1
2020-07-12
3
400
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
NAIROBI (115)
2020-07-10
20
2020-07-10
2020-07-10
2020-07-10
2020-07-11
29
2020-07-11
GIOCONDA (116)
2020-07-10
15
2020-07-10
24
2020-07-10
2020-07-10
2020-07-11
2020-07-11
34
Klimek Patrycja
BPK
VITUS (34)
2020-07-10
13
2020-07-10
2020-07-11
5
2020-07-11
6
2020-07-12
4
2020-07-12
Klimek Weronika
brak
LUXOR (128)
2020-07-10
34
2020-07-11
5
2020-07-12
15
2020-07-12
16
Kłuś Magdalena
Fkjk Zatoka
COMIENZO (211)
2020-07-10
9
2020-07-10
2020-07-11
2
Kobiela Emilia
Bez Przynależności Klubowej
MUSTAFA (32)
2020-07-10
1
2020-07-10
1
2020-07-11
2020-07-11
26
2020-07-12
6
2020-07-12
Kokosińska Olga
BPK
ALFA BEJ (102)
2020-07-10
16
2020-07-10
2020-07-12
16
2020-07-12
Kołodziejczyk Ewa
Klub Jeździecki ASSANYA
2020-07-10
1
2020-07-10
1
2020-07-11
3
2020-07-12
8
2020-07-11
8
2020-07-12
Korek Dorota
St. KS KJK Szary Michałowice
GENEZA M (165)
2020-07-11
Korzeniowska Oliwia
Brak
ALASKA (145)
2020-07-10
30
2020-07-10
1
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (86)
2020-07-10
3
2020-07-11
2020-07-12
13
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
VIVALDI (49)
2020-07-10
8
2020-07-11
2020-07-12
12
2020-07-10
2020-07-10
31
2020-07-11
28
2020-07-11
2020-07-12
29
2020-07-12
Kosowska Anna
Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
2020-07-10
23
Kosowski Witold
Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2020-07-10
27
2020-07-11
10
2020-07-11
2020-07-12
2020-07-12
Kostrzewska Maria
2020-07-10
13
2020-07-10
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2020-07-10
2020-07-10
22
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
2020-07-11
2020-07-12
3
200
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-12
7
GRANDA (130)
2020-07-11
2020-07-12
7
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-12
8
INOUT W (131)
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-11
NOTIS (134)
2020-07-12
1
800
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
SHADOW (96)
2020-07-10
28
2020-07-10
2020-07-11
17
2020-07-11
2020-07-12
3
BAJER (97)
2020-07-10
4
2020-07-10
20
2020-07-11
29
2020-07-11
2020-07-12
9
2020-07-12
6
Koza Wikoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (51)
2020-07-10
12
2020-07-10
2020-07-11
9
2020-07-11
15
2020-07-12
8
2020-07-12
16
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2020-07-10
8