Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w skokach przez przeszkody
WLKS Krakus Swoszowice, 7-9.08.2020

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamik Martyna Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
2. Adukowska Maria BRAK
2007 (JM.)
BRAK
3. Bąba Olimpia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
4. Bednarczyk Patrycja Bpk
2004 (J.)
X
5. Benigni Szydłowska Angelika PLKJ PLESSÓWKA
S
O051754
6. Biel Zofia WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O040729
7. Bisaga Justyna KJK Fabrex
1999 (MJ.)
O027121
8. Błachnio Aleksandra Brak
S
Brak
9. Budziak Adrianna Bpk
2003 (J.)
X
10. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
11. Buła Weronika Klub Jeździecki Łopuszna
2004 (J.)
0042426
12. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
13. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem
2006 (JM.)
brak
14. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
15. Ćwiękała Paulina OJK Pod Dębami Inwałd
2003 (J.)
brak
16. Ćwikła Maria Bpk
2007 (JM.)
X
17. Czaderska Michalina Brak
2007 (JM.)
Brak
18. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
19. Czuczeło Julia KJ VIP Kraków
2001 (MJ.)
O045219
20. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
21. Dziduszko Hanna Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O046503
22. Dziewońska Matylda KJ Perrin Rudawa
2002 (J.)
O037380
23. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
24. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
25. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
brak
26. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
27. Gancarz Gabriela Bpk
2000 (MJ.)
O050913
28. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
29. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
30. Garwol Kamila OHIJ Tara
2003 (J.)
32139/17
31. Gomulec Mila KJ PonySport
2008 (JM.)
brak
32. Góra Zuzanna -
2001 (MJ.)
-
33. Grabowska Marianna KJ Perrin Rudawa
2002 (J.)
O037368
34. Gronkowski Marcin KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O039458
35. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O034714
36. Grzegorczyk Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O040208
37. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
38. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
39. Iwan Aniela Kjk pod żubrem
2004 (J.)
Brak
40. Jagoda Weronika St. KJ Apacz Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
41. Jakubiec Anna Błyskawica Kosztowy
2008 (JM.)
Brak
42. Jakubowska Oliwia CJK DAKAR Sarnów
2004 (J.)
O039121
43. Jaroszek Wioletta Bez Przynależności Klubowej
2019 (Mł.)
Brak
44. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
0046997
45. Jaszczurowska Maria OJK Pod Dębami Inwałd
S
0045927
46. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (J.)
O038072
47. Kaczmarczyk Maksym bpk
2003 (J.)
brak
48. Kaczmarczyk Mateusz niezrzeszony
S
brak
49. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
50. Kalman Antonia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
0054217
51. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
52. Kasprzyk Magdalena Ks Faruk
S
Brak
53. Kenig Zuzanna KJ VIP Kraków
2000 (MJ.)
K028428
54. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
55. Klimek Patrycja BPK
2005 (JM.)
O045238
56. Klimek Weronika brak
1999 (MJ.)
brak
57. Kmita Agata Bpk
2004 (J.)
X
58. Knerowicz Natalia WLKS krakus Swoszowice
2003 (J.)
Brak
59. Kocemba Patrycja OHiJ Tara
S
Brak
60. Kokosińska Olga BPK
2003 (J.)
brak
61. Kokoszka Hanna KKJK
2004 (J.)
Brak
62. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
63. Kosowska Anna Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
S
O007468
64. Kosowski Witold Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2008 (JM.)
O058991
65. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
66. Kotynia Agata OJK Pod Dębami Inwałd
S
0036868
67. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
68. Kozioł Olga bpk
2003 (J.)
O038324
69. Kubala Martyna KJK Pod Żubrem
2000 (MJ.)
brak
70. Kucharczyk Dominika Klub Jeździecki ASSANYA
2005 (JM.)
brak
71. Kula Roma BPK
S
O001922
72. Kurek Natalia KS Szwadron Jawornik
2005 (JM.)
brak
73. Kurek Oliwia KS Szwadron Jawornik
2004 (J.)
brak
74. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
0054570
75. Lech Bartosz Bez Przynależności Klubowej
2019 (Mł.)
Brak
76. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
77. Legień Agnieszka Bpk
S
Brak
78. Leżańska Lilka BPK
1999 (MJ.)
brak
79. Ludwikowska Anna WKJ Lublin/ SJ Pijany Oxer
S
O031670
80. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
81. Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
S
O044878
82. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
83. Maciejczyk-Cień Oliwia bpk
2004 (J.)
O053034
84. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
85. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
86. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
87. Matusiak Hanna OJK Pod Dębami Inwałd
2003 (J.)
0031661
88. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
Brak
89. Michorczyk Gabriela Klub Jeździecki ASSANYA
2002 (J.)
O048330
90. Mikoś Agnieszka bzk
S
Brak
91. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
92. Morawski Robert OJK Stajnia Pod Dębami
S
O019029
93. Mostowska Julia BPK
2000 (MJ.)
O042694
94. Mrajca Oliwia Bpk
2008 (JM.)
X
95. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
96. Nowak Aleksandra KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
97. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
98. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O059490
99. Nowicka Oliwia KS Podkowa w Nowej Wsi
2007 (JM.)
O040029
100. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2005 (JM.)
6777/19 AB
101. Oleksy Kamil Wlks Krakus Swoszowice
S
O052608
102. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
103. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem
2006 (JM.)
brak
104. Pękała Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
O045826
105. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (MJ.)
O029145
106. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
107. Pietrus Helena KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O045229
108. Pietrus Sylwia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O045229
109. Polaczek Klaudia PECK
1999 (MJ.)
Brak
110. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
111. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
112. Prochot Karolina Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O025791
113. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
114. Pulka Magdalena bpk
2004 (J.)
brak
115. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
116. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
117. Rogalska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O038734
118. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
119. Rzepecka Wiktoria Kj Facimiech
2006 (JM.)
brak
120. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
O038764
121. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
122. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
123. Skowron Wojciech Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
124. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
125. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
0057507
126. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
127. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
128. Strama Maria OJK Pod Dębami Inwałd
2004 (J.)
0044049
129. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
130. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
131. Szczepańska Julia bpk
2006 (JM.)
brak
132. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
brak
133. Szrajer Anna Kielcecki Klub Jeździecki
S
O002361
134. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
135. Szymczyk Ewa bpk
2005 (JM.)
brak
136. Tura Jacek LKJ Solec Bieruń
S
O001089
137. Turaj Kinga BPK
BRAK
138. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
139. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
140. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
0007732
141. Wałach Magdalena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
brak
142. Waś Ada KS BÓR Toporzysko
2005 (JM.)
O043181
143. Wiensko Magda Bpk
2004 (J.)
None
144. Wilk Beata Brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
145. Włudarska Olga Bpk małopolskie
2006 (JM.)
None
146. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
147. Wójcik Lena brak
2008 (JM.)
O050885
148. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
149. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
150. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
151. Zawadzińska Zofia OJK Pod Dębami Inwałd
S
0005735
152. Zięba Anna Bpk
2000 (MJ.)
X
153. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
154. Zięba Oliwia Klub Jeździecki ASSANYA
2004 (J.)
O036243
155. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

64

AHLERT OLDENBURSKA GER 2000 wałach kasztanowata/160 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
2.

89

AKCENT WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kasztanowata/mk:160 F: Hamlet Go
M: Alkowa
brak 007660485006
3.

162

ALASKA SP POL 2013 klacz gniada/160 F: Asam
M: Havana
brak 616999540114113
4.

19

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
5.

92

ALFA BEJ MŁP POL 2010 klacz gniada/165 F: Berlin Bej
M: Aria
brak 616006570214410
6.

124

ALLUBET SP POL 2014 wałach siwa/171 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
7.

142

AMARETTO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/159 F: Otill
M: Amber
LKRWZJ/3514/20 616007590027016
8.

163

AMBICJA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz gniada/165 F: Donzini
M: Aronia
Brak Nr paszportu POL009540033804
9.

138

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
K013181 203010237360105
10.

23

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
11.

82

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
K029277 616013540064013
12.

113

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
13.

96

ARAMIS OLDENBURSKA POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
K022149
14.

70

ARASZ MŁP POL 2008 Wałach gniada/- F: Barnaba
M: Aruba
brak
15.

36

ARES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Sir Robin
M: Aura
K028427 616009590103112
16.

53

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
17.

91

ARTUS SP POL 2009 Wałach skarogniada/167 F: Zagon
M: Arogancja
K018967
18.

135

ATLANTA KWPN NED 2005 wałach gniada/175 F: Calvados/Uriel
M: Sarina B/Heartbreaker
K009234 5280030509162
19.

126

AVATAR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/164 F: Heban
M: Alabama
K029456 Pol616009630024111
20.

49

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
21.

62

BACHUS SP POL 2011 wałach gniada/- F: Moravia
M: Babilonia
- 616009670024711
22.

90

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
23.

44

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
24.

11

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
25.

155

BARWA MAŁOPOLSKA POL 1998 Klacz gniada F: Bawarczyk
M: Bajda
brak
26.

46

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
27.

35

BE PERFEKT M WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/180 F: Le Voltaire
M: Ballada
Brak 616007681002614
28.

122

BEAU DU SANCY OLDENBURSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Burberry
M: Newada
K018025 DE433331655510 105CD73
29.

66

BOHUN TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/160cm F: Wig
M: Bohemian Rhapsody
brak 616999550129312
30.

10

BONANZA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:152 F: Wiek
M: Broszka
K025254 POL013570102905
31.

97

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
32.

40

BRENDI S NN POL 2010 klacz gniada/166 F: nn
M: nn
K019973 616999690048710
33.

114

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
34.

17

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
35.

67

CAPREA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616 999 63 01567 15
36.

165

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
37.

125

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
38.

98

CARLOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Carmen
Brak 616009610028113
39.

55

CARTAGINA OLD POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Carlos DZ/Cantus
M: Caren/Carpaccio
K024708 DE433331730713
40.

143

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
41.

110

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
42.

52

CAVALDOS HOLSZTYŃSKA POL 2010 wałach gniada/171 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
K016690 DE421000082010
43.

105

CETONA Czysta Krew Arabska POL 2010 mare bay/X F: X
M: X
X X
44.

123

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 Ogier gniada F: Centurion
M: Toskana IV
K024931
45.

147

CHICA BOMB OLDENBURSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
K021695
46.

69

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi
K015244 104FP13
47.

175

CONIKA Z ZANGERSHEIDE POL 2007 klacz siwa/162 F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
K012170 Z694107
48.

33

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
49.

172

CORTADO DSPF POL 2012 Wałach kara/178 F: Calme
M: Wikatelle
K024810 DE 456370031112
50.

161

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
K012156 528003000705888 104CL20
51.

149

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
52.

78

CZARTABAZA OO POL 2007 wałach siwa/mk:153 F: Eurykles
M: Czarowinka
Brak .
53.

140

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
54.

73

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
55.

39

DAGA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz izabelowata/mk:152 F: NN
M: NN
K028207 616999610208513
56.

34

DARCO TRAKEŃSKI POL 2007 wałach gniada/151 F: Machandel
M: Dumka
Brak 732010030807
57.

25

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
58.

41

DEMON SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Comandor
M: D
Brak 616009540114616
59.

57

DON GUFFI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Guffi/Grandeur
M: Donna-Lisa/Grand Amour
K024005 616009520036711
60.

84

DON PEDRO ŚLĄSKA POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Epolet
M: Groteska
Brak
61.

71

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
K024153 616009540017612
62.

3

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: X
M: X
LKRWZJ/2540/20 616 009 57 00957 13
63.

60

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon/Colman
M: Diablica/Lais
K018574 616009640073809
64.

68

DRACO SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Quirin
M: Dolinka
brak 616999570185715
65.

151

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
KO 14560
66.

112

DURANO G KWPN NED 2008 wałach siwa/175 F: Canturano I
M: Zienna G
K012657 528003000813564
67.

79

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
K025391 HUN M MF 044310000
68.

170

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
69.

145

EKSTAZA SP POL 2009 klacz gniada/160 F: Emetyt
M: Elektra
LKRWZJ/4055/20 616009590029709
70.

86

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger
M: Emarilla
K025986 616009580271514
71.

32

EMPIRE S SP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Lou Reed
M: Elnema
K029598 616009690015514
72.

148

EQUANDANI KWPN POL 2009 klacz gniada/168 F: Warrant/Numero Uno
M: Andani/Oklund
K022388 528003200900496
73.

107

ERENIUSZ Czysta Krew Arabska POL 2007 gelding grey/X F: X
M: X
None X
74.

4

EUREKA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Stakkato Top
M: Epona
K025705 616 009 66 05736 13
75.

144

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
K012159 DE427270693508 104WN54
76.

160

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly Elvis / Querlybet Hero
M: Wantos / Cantos
K023977 528003201002166 104ZV26
77.

173

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
78.

47

GALA MŁP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
79.

58

GALA WLKP POL 2012 klacz kara/169 F: Etos
M: Gejsza
K027329 616007610169412
80.

152

GAUCHO S SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Concert
M: Galia S
Brak 009520050608
81.

88

GEPARD SP POL 2013 Wałach skarogniada/176 F: Wieland
M: Gloria V
K026352 616009661000413
82.

132

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
K021069
83.

166

GOLDEN BOY BUBKA TRAKEŃSKA 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14
M: Burda/
84.

95

GOTHICA G SP POL 2004 Klacz siwa F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Gildia / Leandro
K015697 POL009540064704
85.

101

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
86.

115

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
87.

94

HAPERNA KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Nando
M: Zaperna
Brak 528003201204424
88.

139

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
K027020 brak
89.

174

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
K029426 616009570199913
90.

116

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
K016805 POL009540067208
91.

30

HERA SP POL 2005 Klacz skarogniada/160 F: Mar Bej
M: Haja
brak Pol009580328205
92.

118

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: Drop
M: Hipnoza
Brak
93.

128

HESTIA AB Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: Hindus
M: Haga
K029916 616009570176615
94.

85

HIMEQUYL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Hurganda
K024439
95.

80

HIS ROYAL OLD GER 2006 Wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
96.

61

HUESO MŁP POL 2008 wałach kasztanowata/- F: Jurand
M: Honda
- POL006580112308
97.

169

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
98.

158

I SEE FIRE TRAKEN POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Heliopolis
M: Imola
brak brak
99.

50

INNOCENT X POL 2008 gelding dark bay/Xx F: X
M: X
X X
100.

72

IWAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
101.

117

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
102.

106

JESSI SP POL 2015 mare bay/X F: X
M: X
X X
103.

129

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
104.

76

JOKER KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
brak brak
105.

168

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
brak 616 009 57 0191313
106.

27

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
107.

20

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 brak
108.

8

KAMIS ŚLĄSKA POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Delegat
M: Kama
brak 616008660914810
109.

63

KARAT MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/- F: Arnold
M: Kapirinia
- -
110.

51

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
111.

108

KOLESTUS TYM SZLACHETNY POL 2015 wałach kasztanowata/163 F: Hipodrom
M: Koka
brak 616 999 61 00472 15
112.

9

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
113.

102

KOSMOS DEUTSCHE PFERD GER 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Korano B
M: Safira
K027260
114.

134

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
115.

56

LA COSTA SP POL 2004 klacz siwa/- F: Cassino
M: Lukrecja
K017021 POL009670111604
116.

154

LALIC Deutsches Sportpferd POL 2012 wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
Brak 456570251312
117.

104

LIZA SP POL 2011 mare chestnut/X F: X
M: X
X X
118.

150

LORETTO MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach kasztanowata/160 F: Biegacz
M: Laguna
brak 006550099107
119.

16

LOSE YOURSELF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/175 F: Hippica Koh-I-Noon
M: Lawenda
K028781 616009570167415
120.

127

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Egipt
M: Linka
K021805
121.

131

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
-
122.

171

MAFIOSO MAŁOPOLSKA POL 2011 gelding bay/166 F: Bonaparte
M: Madera
K029920 6160065500825
123.

29

MANGALIA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/168 F: Minaret
M: Morfina
brak 616006570028814
124.

15

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
125.

24

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
K025323 616 007 61 02416 09
126.

164

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
127.

42

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K
M: Misi
K029137 616009610013616
128.

77

MOKAR OO POL 2010 Wałach kasztanowata F: Wadi Nur
M: Marabia
brak
129.

37

MONTANA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz kasztanowata/163 F: Erebus
M: Mitropa
KO28859 007 64 00632 05
130.

153

MONTE CARLO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/164 F: Palatyn
M: Mona Liza
brak POL007670041005
131.

130

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
Brak /
132.

119

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
K019885 DE441411634210
133.

13

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
brak POL 013 68 00096 05
134.

59

NIL MŁP POL 2012 wałach ciemnogniada/- F: Minaret
M: Niwa/Armand
K024709 -
135.

21

OBELIX-KUR HUCULSKA POL 2011 wałach gniada/mk:140 F: Ogień
M: Wanta II
brak 616012570092811
136.

22

ODWAGA-KUR HUCULSKA POL 2011 klacz srokata/mk:133 F: Ozi
M: Okowita
brak 616012570093111
137.

167

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
138.

14

OLIVIA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029539 616999681001708
139.

75

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
K014058 616009550249108 104LK05
140.

43

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
141.

26

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
142.

87

PIKTOGRAM KOŃ MAŁY POL 2011 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: .
. 616013520035811
143.

81

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
144.

159

RAMONA KUC FELIŃSKI POL 2001 klacz gniada/kuc:130 F: El Amor
M: Rakieta
brak brak
145.

133

RAPSODIA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
K019854
146.

18

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
147.

157

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
148.

2

RIPLEY - POL - wałach /- F: -
M: -
LWZJ 2351/20
149.

121

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
150.

120

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
151.

136

S-RUBIN Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach siwa/162 F: Silver Dream
M: Rosa
K024101 POL009570250108
152.

176

SAMBA SP POL 6.04.2010 klacz gniada F: Sergio
M: Salsa
brak
153.

31

SAMIRO KA WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/158 F: X
M: X
Brak X
154.

177

SARA TYP SZLACHETNY POL NN klacz kasztanowata/168 F: NN
M: NN
brak POL999590108403
155.

111

SARANNAH SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Ekwador
M: Sahara
K025324 616009570182710
156.

65

SESJA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/166 F: Regiel
M: Setia
K012256
157.

45

SHADOW TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
K029227 616999570222212
158.

93

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
159.

109

SOFIA WLKP POL 2012 klacz gniada/160 F: Paszkwil
M: Sonda
Brak 6160075701094
160.

28

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Regiel
M: Sycylia
Brak POL 006540060708
161.

146

TALIZMAN KUC POL 2012 wałach gniada/mk:153 F: Meteor
M: Tara
brak 616013610186012
162.

48

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
163.

137

TYNPORTH JACK OF DIAMONDS WELSH PONY POL 2012 wałach bułana/kuc:125 F: Celton Jester 70806
M: 118313 Ardgrang Nannette (GBR)
K029240 826046010094910
164.

83

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022365 DE431314611812
165.

156

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:- F: Akrobata
M: Vini PonySport
K029195 -
166.

74

VITUS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009 67 00626 08
167.

100

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
168.

99

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
169.

54

WIRON NN POL nn wałach gniada/kuc:nn F: nn
M: nn
brak nn
170.

103

WOJAŻ Czysta Krew Arabska POL 2008 gelding bay/X F: X
M: X
X X
171.

141

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico K
M: Werwa
K018269
172.

12

WRZOSIEC Z BRZEZIA HUCULSKA POL 2006 Wałach gniada/kuc:143 F: BACA
M: WYŻNIA
BRAK POL012570026706
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamik Martyna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
2020-08-07
2020-08-07
Adukowska Maria
BRAK
2020-08-08
2020-08-08
Bąba Olimpia
Bez Przynależności Klubowej
KOLESTUS (108)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Bednarczyk Patrycja
Bpk
JESSI (106)
2020-08-08
Benigni Szydłowska Angelika
PLKJ PLESSÓWKA
GEPARD (88)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Biel Zofia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-08-08
2020-08-08
D'APRIL (140)
2020-08-08
2020-08-08
Bisaga Justyna
KJK Fabrex
ARTUS (91)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Błachnio Aleksandra
Brak
HESTIA AB (128)
2020-08-07
2020-08-07
Budziak Adrianna
Bpk
LIZA (104)
2020-08-08
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
DURANO G (112)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-09
Buła Weronika
Klub Jeździecki Łopuszna
HAPERNA (94)
2020-08-09
2020-08-09
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (100)
2020-08-07
2020-08-07
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
DEMON (41)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Ćwiękała Paulina
OJK Pod Dębami Inwałd
HUESO (61)
2020-08-07
2020-08-07
Ćwikła Maria
Bpk
WOJAŻ (103)
2020-08-08
Czaderska Michalina
Brak
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Czuczeło Julia
KJ VIP Kraków
ARES (36)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
GRANDIOS (101)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Dziduszko Hanna
Bez Przynależności Klubowej
BONANZA (10)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Dziewońska Matylda
KJ Perrin Rudawa
MAFIOSO (171)
2020-08-09
2020-08-09
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (165)
2020-08-07
2020-08-07
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
CAPREA (67)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Gaczorek Grzegorz
BPK
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Gancarz Gabriela
Bpk
ARASZ (70)
2020-08-07
2020-08-07
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
CHACCO Z (123)
2020-08-07
2020-08-07
Gardulski Karol
KJ Facimiech
ALLUBET (124)
2020-08-07
2020-08-07
Garwol Kamila
OHIJ Tara
CARLOS (98)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Gomulec Mila
KJ PonySport
BARWA (155)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Góra Zuzanna
-
KARAT (63)
2020-08-07
2020-08-07
Grabowska Marianna
KJ Perrin Rudawa
RIPLEY (2)
2020-08-09
2020-08-09
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex Stanisław Dolny
FAROUGE (144)
2020-08-07
2020-08-07
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (90)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Grzegorczyk Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
SOFIA (109)
2020-08-07
CATTLEYA (110)
2020-08-07
2020-08-07
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (43)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
2020-08-09
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2020-08-07
Iwan Aniela
Kjk pod żubrem
2020-08-07
2020-08-07
Jagoda Weronika
St. KJ Apacz Mszana Górna
KARMEL (51)
2020-08-07
2020-08-07
Jakubiec Anna
Błyskawica Kosztowy
AMBICJA (163)
2020-08-09
2020-08-09
Jakubowska Oliwia
CJK DAKAR Sarnów
CONIKA Z (175)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Jaroszek Wioletta
Bez Przynależności Klubowej
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Jaszczurowska Dorota
OJK Pod Dębami Inwałd
NIL (59)
2020-08-07
2020-08-07
Jaszczurowska Maria
OJK Pod Dębami Inwałd
DORADO (60)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-07
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
NASHVILLE (119)
2020-08-07
2020-08-07
RUBIN (120)
2020-08-07
2020-08-07
Kaczmarczyk Maksym
bpk
2020-08-08
Kaczmarczyk Mateusz
niezrzeszony
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (11)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kalman Antonia
Bez Przynależności Klubowej
AVATAR (126)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
LUNAR (127)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-07
COSTELLO (161)
2020-08-07
2020-08-07
Kasprzyk Magdalena
Ks Faruk
DEMOLKA (25)
2020-08-07
2020-08-07
Kenig Zuzanna
KJ VIP Kraków
MONTANA (37)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
JESSY (129)
2020-08-08
2020-08-08
NAIROBI (130)
2020-08-07
2020-08-07
Klimek Patrycja
BPK
VITUS (74)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Klimek Weronika
brak
LUXOR (131)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kmita Agata
Bpk
JESSI (106)
2020-08-08
Knerowicz Natalia
WLKS krakus Swoszowice
LALIC (154)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kocemba Patrycja
OHiJ Tara
GAUCHO S (152)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kokosińska Olga
BPK
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kokoszka Hanna
KKJK
HEREZJA (118)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
2020-08-08
2020-08-08
Kosowska Anna
Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
2020-08-08
Kosowski Witold
Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (44)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
2020-08-09
SHADOW (45)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
2020-08-09
2020-08-09
Kotynia Agata
OJK Pod Dębami Inwałd
GALA (58)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-07
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2020-08-07
2020-08-07
CALMIRA 7 (114)
2020-08-07
2020-08-07
GULLIT H (115)
2020-08-07
2020-08-07
Kozioł Olga
bpk
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kubala Martyna
KJK Pod Żubrem
2020-08-07
2020-08-07
Kucharczyk Dominika
Klub Jeździecki ASSANYA
WIRON (54)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Kula Roma
BPK
CASSEL (143)
2020-08-07
2020-08-07
Kurek Natalia
KS Szwadron Jawornik
2020-08-09
2020-08-09
Kurek Oliwia
KS Szwadron Jawornik
MOKAR (77)
2020-08-09
2020-08-09
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (157)
2020-08-08
2020-08-08
RAMONA (159)
2020-08-08
2020-08-08
Lech Bartosz
Bez Przynależności Klubowej
KAMIS (8)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
LORETTO (150)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-08
2020-08-08
ARMANI (53)
2020-08-08
2020-08-08
Legień Agnieszka
Bpk
DAGA (39)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Leżańska Lilka
BPK
SAMBA (176)
2020-08-07
Ludwikowska Anna
WKJ Lublin/ SJ Pijany Oxer
EUREKA (4)
2020-08-08
2020-08-08
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (121)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-07
Machnik Roman
Jurajski LKJ w Udorzu
HUSARIA (169)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (96)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-09
Maciejczyk-Cień Oliwia
bpk
GALA (47)
2020-08-07
2020-08-07
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
OLIVIA (14)
2020-08-07
2020-08-07
Matla Łukasz
OJK Pod Dębami Inwałd
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
2020-08-09
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2020-08-07
2020-08-07
Matusiak Hanna
OJK Pod Dębami Inwałd
2020-08-07
2020-08-07
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (164)
2020-08-07
2020-08-07
Michorczyk Gabriela
Klub Jeździecki ASSANYA
SARA (177)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
Mikoś Agnieszka
bzk
NEKNES (13)
2020-08-08
2020-08-08
Miś Oliwia
St. KS KJK Szary Michałowice
ATLANTA (135)
2020-08-08
2020-08-08
EQUANDANI (148)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Morawski Robert
OJK Stajnia Pod Dębami
IWAN (72)
2020-08-07
2020-08-07
Mostowska Julia
BPK
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Mrajca Oliwia
Bpk
CETONA (105)
2020-08-08
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (173)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Nowak Aleksandra
KJK Szary Michałowice
2020-08-09
2020-08-09
Nowak Anna
KJ Facimiech
CARANDO 3 (125)
2020-08-07
2020-08-07
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Nowicka Oliwia
KS Podkowa w Nowej Wsi
AMETYS (138)
2020-08-07
2020-08-07
Oleksy Aleksandra
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
CORTADO (172)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Oleksy Kamil
Wlks Krakus Swoszowice
KOSMOS (102)
2020-08-07
2020-08-07
Osieka Daria
RC Riding Center Sosnowice
2020-08-07
2020-08-07
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem
AKCENT (89)
2020-08-07
2020-08-07
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Pękała Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
EKSTAZA (145)
2020-08-08
2020-08-08