Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 23:28:19
2018-10-18 22:50:58
Magdalena Pawlas GITTI
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 23:28:30
2018-10-18 22:50:24
Paulina Zerzoń ENGEL
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 23:28:41
2018-10-18 22:49:44
Klaudia Groborz DEGRADER
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 23:35:31
2018-10-18 22:17:19
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 23:36:04
2018-10-18 22:14:05
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 23:36:33
2018-10-18 21:34:02
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 23:37:06
2018-10-18 21:33:33
Patrycja Konieczny GRYS
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 23:37:34
2018-10-18 20:39:55
Karolina Szaj DORINA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:10:41
2018-10-18 16:38:09
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 13:22:32
2018-10-18 13:16:41
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:03:18
2018-10-17 21:56:51
Emilia Zawadzka JUDY
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:03:05
2018-10-17 21:56:24
Maja Puda BARDO
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:02:51
2018-10-17 21:47:02
Marta Kubica KAMARO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:02:36
2018-10-17 21:09:06
Emilia Kolaniak HAKUNA MA TATA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:02:23
2018-10-17 21:05:31
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:02:08
2018-10-17 21:04:43
Stanisława Gawałek BELLA MARIA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:01:55
2018-10-17 21:04:13
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:01:19
2018-10-17 19:19:44
Adrianna Bieniek KORSARZ
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:00:59
2018-10-17 18:27:41
Katarzyna Nagrodzka IKRA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 14:46:20
2018-10-17 11:46:24
Julia Majer WANESS
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 14:46:32
2018-10-17 11:18:25
Marta Pietras IRCHES
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:46:33
2018-10-17 09:30:09
Agnieszka Ciurzyńska CZAKRAM
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:12:41
2018-10-17 08:51:03
Aleksandra Ryt LA COSTA
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:12:55
2018-10-17 08:34:11
Karolina Franas DZAGER
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:13:08
2018-10-17 08:27:48
Elżbieta Honysz PARYS
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:13:19
2018-10-17 08:26:57
Hanna Doskocz PARYS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:13:32
2018-10-17 06:44:37
Katarzyna Jankowska BAKSZYSZ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 23:32:50
2018-10-16 21:56:32
Piotr Ciołczyk CAFETE
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 23:33:03
2018-10-16 21:23:50
Karolina Wojtuś KOZAK
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 23:33:16
2018-10-16 20:14:32
Marta Solich KRUS
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 23:33:28
2018-10-16 20:14:00
Aleksandra Hajzyk BATOK
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 15:18:11
2018-10-16 15:00:09
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 15:18:25
2018-10-16 14:59:43
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 15:18:42
2018-10-16 14:59:10
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:14:15
2018-10-16 12:06:35
Marta Pietras JUNIRRA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:14:27
2018-10-16 12:02:32
Martyna Rydz MIWIA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:14:54
2018-10-16 12:01:43
Karolina Kulig MILWIA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:15:14
2018-10-16 12:01:06
Claudia Kopa WYRWIGROSZ
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:15:27
2018-10-16 11:20:39
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:42:46
2018-10-16 07:54:43
Julia Sobiecka BONUS CANNABIS
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:47:05
2018-10-16 07:32:27
Karolina Gerstel SOMARA
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:42:33
2018-10-16 07:32:05
Elżbieta Gerstel ROKSANA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:41:52
2018-10-15 23:22:52
Iga Tokarska URODA
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:41:32
2018-10-15 23:22:03
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 13:22:19
2018-10-15 22:24:11
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 13:22:08
2018-10-15 22:23:34
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 22:42:15
2018-10-15 22:22:55
Przemysław Czekaj CURLY SUE
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 22:42:26
2018-10-15 22:22:15
Joanna Włodarz HERON
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 22:42:36
2018-10-15 22:21:28
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 22:42:47
2018-10-15 22:09:39
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 22:42:57
2018-10-15 22:07:55
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 22:43:07
2018-10-15 21:13:07
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 14:46:44
2018-10-15 20:32:15
Wiktoria Dżugaj KALISTER
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:15:39
2018-10-15 20:31:59
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 22:43:38
2018-10-15 20:31:35
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 14:33:38
2018-10-15 14:32:40
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 14:33:51
2018-10-15 14:30:16
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 14:21:58
2018-10-15 13:42:21
Justyna Gaczkowska COSIMA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 14:22:09
2018-10-15 12:50:32
Natalia Osysko GOLDEN LADY
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 14:22:21
2018-10-15 12:49:05
Julia Szczurek NICOL
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 14:22:32
2018-10-15 12:48:09
Karolina Franas JOKER
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 14:22:43
2018-10-15 12:47:25
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 12:10:59
2018-10-15 12:03:18
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 12:11:10
2018-10-15 11:49:05
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:34:01
2018-10-15 11:26:15
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:34:14
2018-10-15 11:25:32
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:09:47
2018-10-15 10:05:53
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:05:34
2018-10-15 09:17:06
Ewa Brożyna PARYS
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 09:27:03
2018-10-15 09:16:31
Stefania Król PRIMA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 09:27:16
2018-10-15 09:15:21
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:10:18
2018-10-13 21:20:13
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:10:30
2018-10-13 20:25:39
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:10:41
2018-10-13 20:24:49
Magdalena Pinocy LORD II W
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:10:55
2018-10-13 20:19:21
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:11:23
2018-10-13 18:10:55
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:11:41
2018-10-13 15:27:29
Aleksandra Wandzioch DALIA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:11:52
2018-10-13 15:26:58
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:12:04
2018-10-13 15:26:38
Małgorzata Kieszniewska FOXY KNOXY
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:12:25
2018-10-13 15:26:14
Martyna Bryk DUKE OF HOPE
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:12:36
2018-10-13 10:33:02
Kamelia Babicka LIBIA
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:12:47
2018-10-13 08:57:13
Dominika Glück CYNARA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:12:59
2018-10-13 08:12:23
Marko Lenart AMANDA
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:13:09
2018-10-12 21:15:18
Nikola Pal PIRX
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:13:20
2018-10-12 20:59:02
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:13:31
2018-10-12 20:46:32
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:13:42
2018-10-12 20:43:52
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:13:53
2018-10-12 19:59:22
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:14:13
2018-10-12 18:11:59
Wiktoria Skorupa CIUŁALA
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:14:23
2018-10-12 16:47:09
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:14:35
2018-10-12 14:27:51
Agata Arendt BAFUSANI
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 14:47:01
2018-10-12 10:43:09
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:15:10
2018-10-11 20:46:05
Aleksandra Ryt LORD OF FAME
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:15:21
2018-10-11 20:45:30
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:15:44
2018-10-11 18:42:49
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 16:01:00
2018-10-10 14:13:12
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:22:38
2018-10-09 14:40:33
Milena Wiśniewska SASZIKA
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:22:50
2018-10-09 11:42:52
Oliwia Smykała DORA
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:23:00
2018-10-09 11:42:22
Paulina Hibner WINDA
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:23:11
2018-10-09 09:46:42
Idalia Kuliga FIGO
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:23:23
2018-10-08 23:00:53
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:23:35
2018-10-08 23:00:01
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:23:54
2018-10-08 20:21:30
Klaudia Koj ESTELA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:24:13
2018-10-08 12:01:25
Agrypina Walaszek HOLANDIA
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:49:23
2018-10-07 22:52:13
Martyna Gruszczyk CATTLEYA
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:00:22
2018-10-07 20:24:41
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:48:52
2018-10-07 18:15:53
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
10121010
2. Babicka Kamelia TS Kuźnia
2000 (J.)
3125/17
3. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
4. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
5. Bieniek Adrianna bpk
2000 (J.)
brak
6. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
124
7. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
8. Brożyna Ewa Bpk
2006 (JM.)
123
9. Bugla Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
O036058
10. Ciołczyk Piotr Kj Mustang
1998 (MJ.)
Brak
11. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
12. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
13. Doskocz Hanna LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
14. Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
S
O024922
15. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
16. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
17. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
18. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
19. Gawałek Stanisława KJK Elizar Jejkowice
S
O025999
20. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
Brak
21. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
22. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
23. Grobosz Klaudia LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
brak
24. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
1997 (MJ.)
O022400
25. Hajzyk Aleksandra BRAK
2005 (JM.)
BRAK
26. Hibner Paulina HiPPo Sports Team
2005 (JM.)
brak
27. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
28. Jankowska Katarzyna KJ Rancho Zrębice
S
brak
29. Kamińska Patrycja bpk
2001 (J.)
202G kt
30. Karpińska Wioletta Lkj Ochaby
S
 LZRWZJ/3559/18
31. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
32. Kieszniewska Małgorzata Klub Jeździecki EQUITEAM
S
brak
33. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
brak
34. Kolaniak Emilia KJ Na Górce w Marklowicach
2001 (J.)
O043612
35. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
36. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O038230
37. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
38. Król Stefania KJ Trachy Sośnicowice
S
123
39. Kruczkowska Natalia bpk
2017 (Mł.)
O036789
40. Kubica Marta Brak
1997 (MJ.)
Brak
Brak
41. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
brak
42. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
43. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
44. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
45. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
46. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
47. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
48. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
49. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
50. Nagrodzka Katarzyna KJ Na Górce Marklowice
S
O014314
51. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
52. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O035731
53. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
54. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
55. Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
2002 (J.)
O039442
56. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
57. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
O044785
58. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
10171142
59. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
60. Piontek Filip BPK Opolskie
2003 (JM.)
61. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
62. Polednia Henryk LKJ Moszna
2017 (Mł.)
O007664
63. Puda Maja Bp
2004 (JM.)
Brak
64. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
65. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
brak
66. Ryt Aleksandra JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
S
O003310
67. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
68. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (JM.)
brak
69. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
70. Smykała Oliwia HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2006 (JM.)
brak
71. Sobiecka Julia Klub jeździecki Na Górce w Marklowicach
2001 (J.)
O045186
72. Solich Marta Brak
1999 (MJ.)
Brak
73. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
74. Szaj Karolina niezrzeszona
2005 (JM.)
brak
75. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
76. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O035256
77. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
78. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
79. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (Mł.)
O050456
80. Walaszek Agrypina KJ HIPODROM FIVE OAKS
S
O003842
81. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
82. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O045616
83. Wiśniewska Milena LKJ Ochaby
2005 (JM.)
brak
84. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
85. Wojtuś Karolina Equiteam
2002 (J.)
Brak
86. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
87. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
88. Zawadzka Emilia Bp
2005 (JM.)
Brak
89. Zerzoń Paulina LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

64

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
O: Pasierowski Grzegorz
B: Bernard Rajmund
brak 616009690061609
2.

35

AMANDA Śląska POL 2009 Klacz gniada F: Jarsen
M: Aurelia
O: Zygmunt Lenart
B: Zygmunt Lenart
K019001 POL008690013809
3.

28

BAFUSANI Małopolska POL 2013 Klacz skarogniada/173 F: Fusain Du Defey
M: Bakwarta
O: SK Ochaby
B: SK Ochaby
-brak 616 006 54 01 041 13
4.

85

BAKSZYSZ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Maaik
M: Bojcza
O: Andrzej Dębski
B: SK Pępowo
brak 616007610046212
5.

99

BARDO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Plucińska
B: Karolina Plucińska
Brak
6.

18

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K012636
7.

81

BATOK SP POL 2001 Wałach gniada F: Graf Quidam
M: Batuta
O: Lkj Lewada
B: SK ochaby
Brak
8.

95

BELLA MARIA Wurttemberger DEU 23.02.2011 Klacz ciemnogniada/174 F: balloon
M: catina
O: andrzej gawałek
B: engler
K022749 de 473730173111
9.

72

BONUS CANNABIS Typ Mały Koń POL 2012 Wałach gniada/mk:165 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Katarzyna Nagrodzka
Brak 616999540122112
10.

25

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
11.

59

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
12.

84

CAFETE Oldenburg POL 2006 Klacz siwa F: ---
M: ---
O: Artur Kuźma
B: ---
Brak
13.

78

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
14.

15

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
15.

53

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Magdalena Bejgier
B: .
K013887 DE433331113002
16.

30

CIUŁALA Typ Szlachetny POL 2007 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Krzysztof Skorupa
B: Marek Szweda
brak
17.

19

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
18.

58

COSIMA Niem. Sport. POL 2011 Klacz siwa F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Ryszard Gaczkowski
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
19.

67

CURLY SUE DS POL 2014 Klacz kasztanowata F: Champion
M: La Le Lu
O: agnieszka czekaj
B: Niemcy
brak
20.

36

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
21.

89

CZAKRAM SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand De La Cour
M: Czamira
O: Jerzy Dominiak
B: nn
K024384
22.

68

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
23.

108

DEGRADER SP POL 2005 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
24.

22

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Zagwocki
B: Nieznany
brak
25.

103

DORINA SVKWB POL 2012 Klacz gniada F: Lino J
M: Dona
O: Maria Kaczyna
B: Olga Novakowa
203010237932012
26.

1

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
O: Roman Pawlas
B: A G. Vissers
brak
27.

61

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
28.

6

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
O: Wojciech Chłapek
B: Kristyna Jirsova
Brak 203009222634509
29.

109

ENGEL SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
30.

94

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon / Biskwit
M: Estera / Effendi
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 616999540004909
31.

34

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
32.

17

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
Brak
33.

26

EVERY TIME SP POL 2005 Wałach gniada F: Edminton
M: Klasika
O: Katarzyna Bugla
B: TJ Slovan
brak
34.

20

FIGO Małopolska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Diafon
M: Fairy Twing
O: Andrzej Kuliga
B: Andrzej Kuliga
K019144 616006590228008
35.

24

FLINTSTONE UTOPIA KWPN POL 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
O: WIOLETTA KARPIŃSKA
B: WIOLETTA KARPIŃSKA
LKRWZ3/2568/15 528003201007892
36.

101

FOLKLORE 13 Oldenburska POL 2003 Klacz gniada F: lamentos
M: fonata
O: Zygfryd Grosz
B: Meyer Rudolf
K009635
37.

39

FOXY KNOXY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Deceptor /
M: I Don't Do Walkin /
O: Marta Trela
B: Anita Lund og Maria Robertz
brak
38.

102

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
39.

32

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
40.

110

GITTI SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
41.

57

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
42.

104

GRYS SP POL 2013 Wałach siwa F: HARWEST
M: GINA
O: PATRYCJA KONIECZNY
B: GAŁĄZKA
..
43.

97

HAKUNA MA TATA Małopolska POL 2011 Klacz siwa/168 F: Alczyk
M: Hipnoza
O: Nagrodzka Katarzyna
B: Kowalczyk Zbigniew
brak 616 006 55 01138 11
44.

66

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
45.

16

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Sofix
M: Halna
O: Walaszek Agrypina
B: Tadeusz Kotwicki
Brak 11892
46.

92

IKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Alvarez17/ Alexis Z
M: Istna / Rambo
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Huzar Roman
K024522 POL 009 67 00065 09
47.

47

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
133
48.

90

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K009912
49.

100

JUDY Gypsy Cob POL 2009 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Karolina Plucińska
B: Karolina Plucińska
Brak
50.

77

JUNIRRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Junida
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
bral
51.

11

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster / Czandor
M: Kariera / Nurjev
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263 POL009640024204
52.

98

KAMARO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Lapis
M: Kaleta
O: Marta Kubica
B: Betkier Jan
Brak POL 009640016205
53.

93

KORSARZ Wielkopolska POL 2011 Wałach siwa/172 F: Pikador
M: Kopia
O: Adrianna Bieniek
B: Chmielewski Roman
brak 616007520009211
54.

83

KOZAK Wielkopolak POL 2006 Wałach gniada F: lubicz
M: kanada
O: adam wojtuś
B: adam wojtuś
brak
55.

82

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Kama
O: Lkj Lewada
B: L. Kośnik
Brak
56.

88

LA COSTA SP POL 2011 Klacz siwa F: Castilo
M: Ła Barcelona
O: Dorota Lenik
B: Wojciech Cypcer
Brak
57.

31

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
PZJ - LKPZJ/2615/18 056015Z55733811
58.

63

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
O: DARIA WEISS-MOSSAKOWSKA
B: TOMALA TADEUSZ
BRAK 616009690075014
59.

46

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
60.

37

LIBIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Machmuthr Nur
M: Linda
O: TS Kuźnia
B: T.Tura
K011759
61.

44

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730 POL009540138508
62.

27

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
O: Maria Kaczyna
B: Karl VoBhage
K013349
63.

105

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
64.

14

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
O: Gabriela Kamińska
B: Słomińska Danuta
K024288
65.

43

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
66.

75

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
K019602 616006690084311
67.

76

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
68.

56

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
69.

12

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
70.

45

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K024600 616009540042713
71.

33

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
O: HSS Sp.z o.o
B: Dr. Jobs Hartmann
K022403
72.

8

PARYS SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: Pamella
O: Król Stefania
B: Król Krzysztof
123
73.

86

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckman's Looping
M: Plejada
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Udorzu
K025807 616009540020012
74.

2

PIRX Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/170 F: SIR NEEL
M: POLITURA
O: Anna Pal
B: Asman Ireneusz
brak
75.

48

PRIMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
123
76.

40

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
77.

62

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I /
M: Replika /
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
brak
78.

49

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
79.

23

SASZIKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Skadena
O: Wiśniewski Arkadiusz
B: SK Ochaby
brak 616 009 54 01035 13
80.

50

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
81.

96

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
82.

42

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
83.

71

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
84.

10

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381 616009690055013
85.

80

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
86.

52

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
87.

51

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
88.

29

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
89.

69

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
90.

79

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
91.

91

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
92.

65

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
93.

73

WICHAWA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/162 F: wIWAT
M: wIECHA
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak 616006690057613
94.

21

WINDA Haflingerska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
O: Marcelina Czech
B: Mariusz Bebłot
brak
95.

54

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
96.

74

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Irches
M: Wygrana
O: Stadnina koni Prudnik Sp. Z o. o.
B: Stadnina koni Prudnik Sp. z o. o.
Brak
97.

13

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Babicka Kamelia TS Kuźnia
130
150
SUM:
280.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
150
SUM:
150.00
Bugla Zofia niezrzeszona
100
150
SUM:
250.00
Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
200
SUM:
200.00
Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
90
150
100
SUM:
340.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
160
SUM:
160.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
250
100
SUM:
350.00
Kamińska Patrycja bpk
80
SUM:
80.00
Koj Klaudia bpk
50
SUM:
50.00
Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
160
SUM:
160.00
Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
70
SUM:
70.00
Majer Julia LKJ MOSZNA
80
SUM:
80.00
Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
220
220
SUM:
440.00
Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
270
SUM:
270.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
70
130
SUM:
200.00
Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
90
SUM:
90.00
Polednia Henryk LKJ Moszna
50
SUM:
50.00
Ryt Aleksandra JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
60
SUM:
60.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
270
SUM:
520.00
Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
SUM:
120.00
Skupień Kamil LKJ Moszna
200
SUM:
200.00
Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
60
SUM:
60.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2018-10-20
2018-10-20
1
2018-10-21
30
2018-10-21
1
Babicka Kamelia
TS Kuźnia
LIBIA (37)
2018-10-20
1
130
2018-10-20
1
150
2018-10-21
24
2018-10-21
13
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (78)
2018-10-20
8
2018-10-20
13
2018-10-21
6
2018-10-21
22
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2018-10-20
1
2018-10-20
20
2018-10-21
12
2018-10-21
8
Bieniek Adrianna
bpk
KORSARZ (93)
2018-10-21
1
2018-10-21
1
2018-10-21
1
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
ILONA (47)
2018-10-20
11
2018-10-20
22
2018-10-21
18
2018-10-21
24
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (43)
2018-10-20
14
2018-10-20
2018-10-21
3
150
2018-10-21
9
Brożyna Ewa
Bpk
PARYS (8)
2018-10-21
1
2018-10-21
1
Bugla Zofia
niezrzeszona
2018-10-20
19
2018-10-20
4
100
2018-10-21
1
150
2018-10-21
16
Ciołczyk Piotr
Kj Mustang
CAFETE (84)
2018-10-20
2018-10-20
4
2018-10-21
13
2018-10-21
13
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
CZAKRAM (89)
2018-10-21
2018-10-21
25
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
2018-10-21
12
ZULUS (13)
2018-10-21
10
2018-10-21
6
2018-10-20
17
2018-10-20
Doskocz Hanna
LUKJ Antoniówka
PARYS (86)
2018-10-20
1
Dżugaj Wiktoria
LKJ Moszna
2018-10-20
10
2018-10-20
16
2018-10-21
2
200
2018-10-21
7
EFLIM (61)
2018-10-20
13
2018-10-20
2018-10-21
18
2018-10-21
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
COSIMA (58)
2018-10-21
1
2018-10-21
14
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (32)
2018-10-20
3
90
2018-10-20
3
150
2018-10-21
11
2018-10-21
4
100
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (29)
2018-10-20
10
2018-10-20
7
2018-10-21
6
2018-10-21
3
160
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2018-10-21
1
250
2018-10-21
4
100
Gawałek Stanisława
KJK Elizar Jejkowice
2018-10-20
26
2018-10-20
2018-10-21
6
2018-10-21
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (71)
2018-10-21
8
2018-10-21
15
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
ELITA (6)
2018-10-20
1
2018-10-20
14
Glück Dominika
Brak
CYNARA (36)
2018-10-20
18
2018-10-20
2018-10-21
26
2018-10-21
Grobosz Klaudia
LJKS Eldorado Świerklany
DEGRADER (108)
2018-10-21
2018-10-21
20
2018-10-21
1
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
2018-10-20
14
2018-10-20
21
2018-10-21
9
2018-10-21
21
Hajzyk Aleksandra
BRAK
BATOK (81)
2018-10-21
20
2018-10-21
1
Hibner Paulina
HiPPo Sports Team
WINDA (21)
2018-10-21
1
2018-10-21
14
2018-10-21
1
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
PARYS (86)
2018-10-20
22
2018-10-20
Jankowska Katarzyna
KJ Rancho Zrębice
2018-10-21
1
2018-10-21
20
2018-10-21
1
Kamińska Patrycja
bpk
LUCKY (14)
2018-10-20
7
2018-10-20
2018-10-21
2
80
2018-10-21
Karpińska Wioletta
Lkj Ochaby
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-20
10
2018-10-21
1
2018-10-21
10
2018-10-21
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (59)
2018-10-21
8
Kieszniewska Małgorzata
Klub Jeździecki EQUITEAM
2018-10-21
1
2018-10-21
1
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (17)
2018-10-20
4
50
2018-10-21
28
2018-10-21
Kolaniak Emilia
KJ Na Górce w Marklowicach
2018-10-21
20
2018-10-21
10
2018-10-21
22
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
GRYS (104)
2018-10-20
1
2018-10-20
28
2018-10-21
23
2018-10-21
LORDON (105)
2018-10-20
17
2018-10-20
20
2018-10-21
9
2018-10-21
19
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
2018-10-20
17
2018-10-20
18
2018-10-21
10
2018-10-21
21
Kozołup Hanna
bpk
2018-10-21
10
2018-10-21
15
Król Stefania
KJ Trachy Sośnicowice
PRIMA (48)
2018-10-20
1
2018-10-20
13
2018-10-21
20
2018-10-21
20
Kruczkowska Natalia
bpk
2018-10-21
7
2018-10-21
21
Kubica Marta
Brak
KAMARO (98)
2018-10-20
2018-10-20
Kulig Karolina
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (75)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
22
2018-10-21
1
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
FIGO (20)
2018-10-20
12
2018-10-20
3
160
Lenart Marko
LKJ Moszna
AMANDA (35)
2018-10-20
11
2018-10-20
11
2018-10-21
1
2018-10-21
25
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
FREE STAR (102)
2018-10-20
5
2018-10-20
2018-10-21
3
70
2018-10-21
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (1)
2018-10-21
15
2018-10-21
10
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (91)
2018-10-20
2
80
2018-10-20
18
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (54)
2018-10-20
6
2018-10-20
14
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-20
25
2018-10-21
10
2018-10-21
10
2018-10-21
27
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2018-10-20
6
2018-10-20
2
220
2018-10-21
7
2018-10-21
2
220
Nagrodzka Katarzyna
KJ Na Górce Marklowice
IKRA (92)
2018-10-20
1
2018-10-20
16
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
2018-10-20
1
2018-10-20
10
Pal Nikola
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PIRX (2)
2018-10-20
21
2018-10-20
2018-10-21
19
2018-10-21
20
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (64)
2018-10-21
1
2018-10-21
20
Pawlas Magdalena
LJKS Eldorado Świerklany
GITTI (110)
2018-10-21
1
2018-10-21
1
2018-10-21
1
Pawłowska Zuzanna
KJK Elizar Jejkowice
ENIGMA (94)
2018-10-20
17
2018-10-20
5
2018-10-21
17
2018-10-21
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-10-20
19
2018-10-20
9
2018-10-21
13
2018-10-21
12
CLAAS (19)
2018-10-20
5
2018-10-20
1
270
2018-10-21
18
2018-10-21
15
Pietras Marta
LKJ Olimp Prudnik
JUNIRRA (77)
2018-10-20
17
2018-10-20
1
2018-10-21
1
2018-10-21
1
IRCHES (90)
2018-10-20
2018-10-20
27
2018-10-21
2018-10-21
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-10-20
9
2018-10-20
8
2018-10-21
14
2018-10-21
11
2018-10-20
3
70
2018-10-20
15
2018-10-21
1
130
2018-10-21
14
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
2018-10-20
23
2018-10-20
20
2018-10-21
11
2018-10-21
3
90
Piontek Filip
BPK Opolskie
BATOK (81)
2018-10-21
1
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2018-10-21
17
2018-10-21
17
Polednia Henryk
LKJ Moszna
2018-10-20
9
2018-10-20
13
2018-10-21
4
50
2018-10-21
16
Puda Maja
Bp
BARDO (99)
2018-10-21
1
2018-10-21
20
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-10-20
16
2018-10-20
7
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
MIWIA (76)
2018-10-20
1
2018-10-20
11
2018-10-21
1
2018-10-21
10
Ryt Aleksandra
JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2018-10-20
5
2018-10-20
11
2018-10-21
4
60
2018-10-21
9
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (49)
2018-10-20
1
250
2018-10-20
9
2018-10-21
1
270
2018-10-20
18
2018-10-20
6
2018-10-21
5
2018-10-21
5
Skorupa Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-10-21
20
2018-10-21
2
120
Skupień Kamil
LKJ Moszna
SIENA M (42)
2018-10-20
12
2018-10-20
2
200
2018-10-21
11
2018-10-21
14
Smykała Oliwia
HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
DORA (22)
2018-10-21
1
2018-10-21
1
Sobiecka Julia
Klub jeździecki Na Górce w Marklowicach
2018-10-21
1
2018-10-21
22
2018-10-21
10
Solich Marta
Brak
KRUS (82)
2018-10-20
1
2018-10-20
14
2018-10-21
20
2018-10-21
1
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2018-10-20
8
2018-10-20
10
2018-10-21
8
2018-10-21
12
2018-10-20
21
2018-10-20
11
2018-10-21
23
2018-10-21
16
Szaj Karolina
niezrzeszona
DORINA (103)
2018-10-20
1
2018-10-20
2018-10-21
1
2018-10-21
1
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (56)
2018-10-20
1
2018-10-20
14
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2018-10-20
8
2018-10-20
4
60
2018-10-21
19
2018-10-21
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (73)
2018-10-20
2018-10-20
15
2018-10-21
29
2018-10-21
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (68)
2018-10-20
16
2018-10-20
7
URODA (69)
2018-10-20
15
2018-10-20
2
120
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
1
2018-10-21
1
Walaszek Agrypina
KJ HIPODROM FIVE OAKS
2018-10-20
2018-10-20
11
2018-10-20
2018-10-21
10
2018-10-21
7
Weiss-Mossakowska Daria
brak
2018-10-21
20
2018-10-21
20
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
ROZKOSZ (62)
2018-10-21
1
2018-10-21
5
Wiśniewska Milena
LKJ Ochaby
SASZIKA (23)
2018-10-20
11
2018-10-20
12
2018-10-21
16
2018-10-21
Włodarz Joanna
bpk
HERON (66)
2018-10-20
11
2018-10-20
1
2018-10-21
20
2018-10-21
10
Wojtuś Karolina
Equiteam
KOZAK (83)
2018-10-20
24
2018-10-20
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (45)
2018-10-20
6
2018-10-20
19
2018-10-21
5
2018-10-21
20
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (34)
2018-10-21
10
2018-10-21
10
Zawadzka Emilia
Bp
JUDY (100)
2018-10-21
1
2018-10-21
1
Zerzoń Paulina
LJKS Eldorado Świerklany
ENGEL (109)
2018-10-21
1
2018-10-21