Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 16:02:48
2018-11-22 15:12:19
Marcelina Wolny PACO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 15:05:39
2018-11-22 15:04:50
Magdalena Ferdyn CANTANIS
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 15:05:42
2018-11-22 14:54:20
Paulina Zerzoń ENGEL
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 15:05:44
2018-11-22 14:53:56
Martyna Kot MALINA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 15:05:45
2018-11-22 14:53:36
Zuzanna Hatala FURIA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 15:05:47
2018-11-22 14:52:54
Kinga Markiewka INTRYGA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 12:33:40
2018-11-22 12:31:57
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 09:13:20
2018-11-21 23:13:27
Joanna Włodarz HERON
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 09:13:35
2018-11-21 23:01:52
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 09:13:42
2018-11-21 22:57:09
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 09:13:47
2018-11-21 21:39:31
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 21:13:21
2018-11-21 20:45:42
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 21:13:28
2018-11-21 20:35:16
Emilia Mura HARDY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 10:37:02
2018-11-21 18:54:24
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 16:41:43
2018-11-21 16:40:41
Kamila Stawińska HERMETTA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 16:41:45
2018-11-21 16:21:10
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:45:51
2018-11-21 11:27:20
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:45:53
2018-11-21 11:17:13
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:45:54
2018-11-21 11:16:21
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:00
2018-11-21 08:12:26
Emilia Kolaniak HAKUNA MA TATA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:05
2018-11-20 23:18:04
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:08
2018-11-20 21:36:13
Maja Puda BARDO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:10
2018-11-20 21:35:35
Lena Kraka DONNA DORADA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:14
2018-11-20 21:17:08
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:36
2018-11-20 20:43:17
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:38
2018-11-20 19:51:17
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:40
2018-11-20 19:45:37
Kamila Humeniuk PANDA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
95 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:42
2018-11-20 18:16:07
Natalia Osysko GOLDEN LADY
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:43
2018-11-20 18:11:50
Hanna Doskocz PARYS
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:45
2018-11-20 18:10:51
Weronika Konopka GOLDEN LADY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:47
2018-11-20 18:10:07
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:48
2018-11-20 18:09:59
Amelia Ogórek GOLDEN LADY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:50
2018-11-20 18:08:29
Elżbieta Honysz LIVIA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:51
2018-11-20 18:07:22
Natalia Osysko CERA Ł
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:53
2018-11-20 16:41:19
Rafał Walaszek CONNET DU ROUET
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:10:13
2018-11-20 14:03:16
Agnieszka Ciurzyńska CZAKRAM
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 15:40:08
2018-11-20 12:14:23
Anna Pęciak BENTOS
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:20:17
2018-11-20 12:13:00
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:20:13
2018-11-20 12:12:14
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 11:11:54
2018-11-20 10:57:23
Wiktoria Twardowska OLIWER
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 11:11:50
2018-11-20 10:56:54
Emilia Pałczyńska FILIP
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 11:11:47
2018-11-20 10:56:21
Marta Pawłowska KRUS
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 11:11:43
2018-11-20 10:45:46
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:58:22
2018-11-20 09:50:04
Mirella Ruczka CZUMIZ
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:58:16
2018-11-20 09:41:54
Wiktoria Lis JACOBSON L
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:12:20
2018-11-20 09:10:33
Julia Gawałek CASALITA ELIZAR
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:12:14
2018-11-20 09:07:21
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:12:11
2018-11-20 09:06:42
Natalia Pierchała ZGODA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:12:08
2018-11-20 09:05:34
Marta Piszczek AXEL 621
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:54
2018-11-20 08:20:27
Agata Arendt BAFUSAINI
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:11:51
2018-11-19 22:30:41
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:11:46
2018-11-19 22:28:41
Kaja Fiedeń DERYK
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:11:33
2018-11-19 22:10:18
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:11:27
2018-11-19 20:20:28
Kaja Fiedorowicz HUGO
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:11:25
2018-11-19 18:54:49
Amelia Orlińska CEPELIA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:11:20
2018-11-19 18:53:02
Patryk Pawłowicz ŻACZEK
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:03
2018-11-19 09:49:49
Bartłomiej Urban KAPITAN KANE
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:05
2018-11-19 08:03:43
Klaudia Czwórnóg CANOLATO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 06/P/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:11:12
2018-11-19 07:54:46
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:11:02
2018-11-19 07:54:12
Waldemar Wojtyczka LORD II W
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:10:54
2018-11-19 07:52:58
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:17
2018-11-18 22:12:56
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:45:39
2018-11-18 21:07:00
Marek Garus LAURENCJA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:23
2018-11-18 20:47:29
Dawid Janota QUINDA- QUANDO
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:25
2018-11-18 20:46:36
Dawid Janota COMET 240
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:27
2018-11-18 20:04:21
Milena Kostrzewa ARMANI
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:29
2018-11-18 20:02:30
Martyna Grobelny FRIDA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:30
2018-11-18 19:57:10
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:32
2018-11-18 18:23:01
Marta Mnich V-MALWINA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 17:50:44
2018-11-18 16:39:55
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:56
2018-11-18 16:39:15
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 17:50:54
2018-11-18 16:06:34
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:58:58
2018-11-18 12:49:42
Stefania Król PRIMA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 14:59:12
2018-11-18 11:35:06
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 14:59:07
2018-11-18 08:59:13
Martyna Tuleja LACOSTA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 14:59:03
2018-11-17 19:05:07
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:57:12
2018-11-16 22:34:40
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:19:17
2018-11-16 21:37:26
Kaja Badellino EROS
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:59:00
2018-11-16 20:29:18
Paulina Wielgórska Zdebel CHASSOT
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:56:56
2018-11-16 19:55:56
Marta Galas FANTAZJA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:56:47
2018-11-16 19:54:47
Kinga Sługocka ANIOŁEK
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:56:42
2018-11-16 17:01:01
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:56:37
2018-11-16 14:51:09
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:56:33
2018-11-16 14:44:28
Kevin Pszowski BONI
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:56:27
2018-11-16 14:43:15
Kinga Gordzielik DARMA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:56:22
2018-11-16 14:40:39
Tomasz Gordzielik ELIF
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:56:15
2018-11-15 21:39:09
Justyna Gaczkowska COSIMA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 10:55:26
2018-11-15 09:58:11
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:43:45
2018-11-14 22:26:33
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 10:22:06
2018-11-13 21:46:58
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:38:23
2018-11-13 20:49:31
Paulina Biskup SISI SZA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:38:21
2018-11-13 17:46:02
Zuzanna Zejer LEVISIONN CONTANGA EWP
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:34
2018-11-13 13:11:15
Julia Wieczorek BELVEDER
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:44:36
2018-11-13 13:09:32
Julia Wieczorek LADY -S
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 15:29:34
2018-11-13 12:04:45
Rafał Walaszek SAKRAMENTO PROGRES
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 15:29:32
2018-11-13 12:03:59
Rafał Walaszek CARTAGINA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 15:29:29
2018-11-13 12:03:18
Rafał Walaszek CARLZIN
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 15:29:26
2018-11-12 18:19:53
Natalia Kogut BONUS CANNABIS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 15:29:17
2018-11-12 15:20:02
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 15:29:13
2018-11-12 15:18:58
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 14:58:57
2018-11-10 19:14:58
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 15:30:31
2018-11-04 17:59:26
Sylwia Synowiec WIKI
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:11:30
2018-11-04 17:58:54
Weronika Poliwoda AKBAR ANGEL
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:11:55
2018-11-04 17:57:59
Dominika Poliwoda KASAFI
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:12:21
2018-11-04 17:56:34
Zuzanna Nabagło KORAL
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:13:07
2018-11-04 17:55:49
Adam Kaźmierczak KON'AMIE
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:13:47
2018-11-04 17:53:23
Adam Kaźmierczak BACIO
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:14:58
2018-11-04 17:49:39
Maja Dreger K - NICO
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
2. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
O047803
3. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
4. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
5. Bomba Bartosz KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
Brak
6. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
7. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
8. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
9. Doskocz Hanna LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
10. Dreger Maja KJK Solka Miedzyrzecze
2004 (JM.)
O044372
11. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047713
12. Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O024774
13. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
14. Fiedorowicz Kaja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
2003 (J.)
O040327
15. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (J.)
O037743
16. Gaj Sonia JKS Czanki
S
-
17. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
brak
18. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
19. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
20. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
21. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O052013
22. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O051229
23. Grobelny Martyna Brak
2010 (Mł.)
Brak
24. Gut Oliwia stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
2003 (J.)
None
25. Hatala Zuzanna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
26. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
27. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
28. Humeniuk Kamila BPK
2001 (J.)
brak
29. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
30. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
31. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
32. Kogut Natalia KJ na Górce w Marklowicach
2003 (J.)
Brak
33. Kolaniak Emilia KJ Na Górce w Marklowicach
2001 (J.)
O043612
34. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
35. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
brak
36. Kostrzewa Milena Stajnia Tabaluga
2005 (JM.)
None
37. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
38. Kozołup Hanna bpk
2003 (J.)
O036792
39. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
Brak
40. Król Stefania KJ Trachy Sośnicowice
S
123
41. Kruczkowska Natalia bpk
2017 (Mł.)
O036789
42. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
43. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
44. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
45. Lis Wiktoria KJ Elizar Jejkowice
2000 (MJ.)
O023547
46. Markiewka Kinga LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
brak
47. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
48. Mnich Marta Brak
2005 (JM.)
Brak
49. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (J.)
Brak
50. Mura Emilia TS Kuźnia Rybnik
2007 (JM.)
LZRWZJ/1107/18
51. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
52. Ogórek Amelia LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
brak
53. Orlińska Amelia stajnia magnum
2002 (J.)
brak
54. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
55. Pałczyńska Emilia Brak
2006 (JM.)
Brak
56. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
57. Pawłowicz Patryk stajnia magnum
2006 (JM.)
brak
58. Pawłowska Marta BRAK
2002 (J.)
BRAK
59. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
60. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
61. Pierchała Natalia Kjk ELIZAR
2004 (JM.)
Brak
62. Piontek Filip BPK Opolskie
2003 (J.)
63. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (Mł.)
Brak
64. Polednia Henryk LKJ Moszna
2017 (Mł.)
O007664
65. Poliwoda Dominika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O029239
66. Poliwoda Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O029239
67. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O047502
68. Puda Maja Bp
2004 (JM.)
Brak
69. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
70. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
71. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
72. Ruczka Mirella KJ Zbrosławice
S
O000977
73. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
74. Sługocka Kinga HiPPo Sports Team
2003 (J.)
brak
75. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
76. Staszczak Helena STAJNIA TABALUGA
S
NONE
77. Stawińska Kamila Stajnia Tabaluga
2003 (J.)
None
78. Synowiec Sylwia KJK Solka Miedzyrzecze
2001 (J.)
O033429
79. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
80. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
81. Tuleja Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2002 (J.)
brak
82. Twardowska Wiktoria Brak
2005 (JM.)
Brak
83. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
84. Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O007732
85. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
86. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (J.)
O036778
87. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
88. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
89. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
90. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
91. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
92. Zejer Zuzanna bpk
2018 (Mł.)
K020860
93. Zerzoń Paulina LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
O: Pasierowski Grzegorz
B: Bernard Rajmund
brak 616009690061609
2.

34

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Arlin
O: Agata Poliwoda
B: Mateusz Michalski
K015857 616009670088109
3.

53

ANIOŁEK Koń Mały POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Marcelina Czech
B: Nieznany
brak
4.

66

ARMANI Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: PAW
M: RUSAŁKA
O: HELENA STASZCZAK
B: ZIĘBA EUGENIUSZ
POL 0120570024206
5.

77

AXEL 621 Deutsche Reit Pony GER 2008 Wałach kasztanowata/mk:147 F: nn
M: nn
O: Stanisława Gawałek
B: Niemcy
Brak DE 498980263108
6.

99

BAFUSAINI SP POL 2013 Klacz skarogniada/170 F: Fusain Du Defey
M: Bakwarta
O: SK Ochaby
B: SK Ochaby
brak 616 006 54 01 041 13
7.

102

BARDO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Plucińska
B: Karolina Plucińska
Brak
8.

46

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K012636
9.

9

BELVEDER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: VECTOR
M: BALUNA
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: MARTYNA KASPRZAK
K019299 616 009 54 00094 11
10.

27

BENTOS Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Maaik/ Equador
M: Bienica/ Cap De B'Neville
O: Tomasz Somerla
B: SK Pępowo
K026673
11.

50

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc: F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B:
K020735 POL013640011904
12.

38

BONUS CANNABIS Typ Mały Koń POL 2012 Wałach gniada/mk:165 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Katarzyna Nagrodzka
Brak 616999540122112
13.

60

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
14.

105

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
15.

104

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: NN
Brak POL 009590201207
16.

114

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
17.

116

CANTANIS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
O: Magdalena Ferdyn
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
18.

110

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
19.

36

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
20.

39

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
K023268
21.

40

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
22.

80

CASALITA ELIZAR HOL BEL 2012 Klacz gniada/160 F: Casall / Caretino
M: Perle XXI / Acobat II
O: Julia Gawałek
B: Fritsch Bernard
K024989 DE421000121012
23.

1

CASSAL V Estonski Koń Sportowy EST 2013 Klacz kara F: Close Harmony
M: Ortega
O: Sonia Gaj
B: Peeter Viaard
-
24.

72

CEPELIA Wielkopolska POL 2013 Klacz kara/169 F: olivier
M: celina
O: marlena socha
B: stadnina koni liski
brak POL 616007600229313
25.

97

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
O: Hanna Błaszkiewicz
B: Jan Łukaszczyk
brak 616009670048309
26.

11

CHASSOT OLD POL 2006 Ogier kasztanowata/168 F: Chacco Blue
M: P
O: Kamil Dubiel
B: Sprehe
Brak Tak
27.

37

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
28.

115

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
29.

65

COMET 240 Deutsches Sportpferd POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chap
M: Gipsy
O: Rafał Janota
B: Berger Sportpferde
K022415
30.

98

CONNET DU ROUET Oldenburska GER 2010 Klacz siwa F: Cartogran
M: Paschubet
O: przemysław gorczowski
B: Paul Schockemöhle
brak DE418184011210
31.

47

COSIMA Niem. Sport. POL 2011 Klacz siwa F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Ryszard Gaczkowski
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
32.

89

CZAKRAM SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand De La Cour
M: Czamira
O: Jerzy Dominiak
B: nn
K024384
33.

82

CZUMIZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Literat / Czandor
M: Czumiza / Lesotho
O:
B:
K024054 616009680025813
34.

49

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
O: Henryk Gordzielik
B:
K018929 616009670113910
35.

75

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
36.

103

DONNA DORADA Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Barnaba
M: Doga
O: Krzysztof Kraka
B: Anna Hajnos
Brak
37.

68

EL-WILLOW MICHAEL Kuc Walijski POL 2010 Wałach jelena/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
O: Martyna Grobelny
B: Mirosław Janik
Brak
38.

48

ELIF KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: ---
M: -----
O: Henryk Gordzielik
B: ----
K018768
39.

117

ENGEL SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
40.

56

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
41.

12

EROS M POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ramzes
M: EMISJA
O: Ewelina Oczkowicz
B: Dalmata Aleksander
K019647 616006550114011
42.

54

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
O: Marcelina Czech
B: Skorpion K&K Sp.z o.o.
brak
43.

85

FILIP KUC POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Grawer
M: Figlarka
O: Lkj Lewada
B: J. Piąstka
Brak
44.

91

FOLKLORE 13 Oldenburska POL 2003 Klacz gniada F: lamentos
M: fonata
O: Zygfryd Grosz
B: Meyer Rudolf
K009635
45.

79

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
46.

67

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator
M: Fiesta
O: Grobelny Martyna
B: Dembski Andrzej
Brak Brak
47.

119

FURIA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Kingsten
M: Fauna
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
48.

93

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
49.

107

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
50.

122

GRANULKA Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: HARUN I
M: GROTA
O: LKJ Lewada
B: S. Chomiczewski
brak POL006570042503
51.

100

HAKUNA MA TATA Małopolska POL 2011 Klacz siwa/168 F: Alczyk
M: Hipnoza
O: Nagrodzka Katarzyna
B: Kowalczyk Zbigniew
brak 616 006 55 01138 11
52.

111

HARDY Mały Koń POL 2000 Wałach gniada/mk:134 F: NN
M: NN
O: Martyna Mura
B: NN
LKRWZJ/1638/18 616999540171910
53.

108

HERMETTA Pełna Krew Angielska POL 2004 Klacz gniada/165 F: DOUBLE ALLEGED (USA)
M: HERETTA
O: HELENA STASZCZAK
B: POLSKA KORPORACJA INWESTYCYJNA S.A.
POL040000002937
54.

112

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
55.

73

HUGO SP POL 2007 Wałach tarantowata/168 F: Eman
M: Hossa
O: Fiedorowicz Krystyna
B: Kmiecik Marek
K025736
56.

63

ILONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/163 F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
Brak POL009690005608
57.

120

INTRYGA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Colderon
M: Interna
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
58.

81

JACOBSON L KWPN POL 2014 Wałach siwa/162 F: Durango VDL
M: Platina
O: Jan Ludwiczak
B: VDL
K026052 5282100004166199
59.

29

K - NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Tabasco
M: Karina
O: -
B: -
K021470
60.

61

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
O: Agnieszka Kozłowska - Urban
B: Agnieszka Marzęda
Brak 616009580491411
61.

109

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: Helena Staszczak
B: Kisam Czesław
K025504
62.

33

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
O: Agata Poliwoda
B: Tomasz Gałczyński
K022153 616009670088809
63.

106

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
64.

31

KON'AMIE SP POL 2014 Klacz gniada F: Kontador v.d. doorndonkhoeve/ Nabab de Reve
M: Titanic S
O: Adam Kaźmierczak
B: -
23300114A128111
65.

32

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
O: Jan Gaj
B: Urszula & Adam Zawislok
07254 POL009540005400
66.

123

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Diana
O: LKJ Lewada
B: -
brak
67.

84

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Kama
O: Lkj Lewada
B: L. Kośnik
Brak
68.

55

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
O: DOROTA LENIK
B: CYSPER WOJCIECH
BRAK 616 009 54 01201 10
69.

74

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
PZJ - LKPZJ/2615/18 056015Z55733811
70.

57

LACOSTA SP POL 2011 Klacz gniada F: Lancet
M: Wanda
O: Martyna Tuleja
B: Kuczera Wilibald
brak
71.

8

LADY -S Słowacka Gorącokrwista SVK 2005 Klacz gniada F: LADYS LOWER
M: SISI
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: BRAK
K016143 703001702142005
72.

20

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon
M: Lisa/Hades
O: Monika Garus
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
73.

87

LAVINA Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
O: Anna Pęciak
B: Paul Sprehe
K026547 DE421000533212
74.

88

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
75.

42

LEVISIONN CONTANGA EWP OLD POL 2011 Klacz siwa/168 F: Levisto
M: Contanga
O: Krystyna Zejer
B: Bernhard Janetzko
K020860 DE 433330209411
76.

96

LIVIA SP POL 2014 Klacz gniada F: JUNIPERIUS
M: LADY FOREVR
O: Żaneta Nawrat
B: Ewa Filipowicz
brak 616009661291814
77.

18

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730 POL009540138508
78.

113

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
79.

19

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
80.

118

MALINA Małopolska POL 1998 Klacz gniada F: Donald
M: Miki
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
81.

5

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
82.

22

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
83.

86

OLIWER Konik Polski POL 1998 Wałach inna/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Lkj Lewada
B: Nn
Brak
84.

17

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K024600 616009540042713
85.

121

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
86.

92

PANDA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Kentacky
M: Persi
O: Patrycja Mądrowska
B: Helena Wiosna
brak
87.

94

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckman's Looping
M: Plejada
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Udorzu
K025807 616009540020012
88.

14

PRIMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
123
89.

64

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
O: Rafał Janota
B: Ines Roggisch
K022419 DE456570278209
90.

59

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
91.

44

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: Stadnina koni Prudnik
956000001644606
92.

90

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I /
M: Replika /
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
brak
93.

41

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
O:
B:
K025333
94.

52

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
95.

83

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: SK Ochaby Sp. Z. O. O
K018663 616009540123208
96.

43

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
O: Bronisława Biskup
B: Mirosław Loska
K026332 616 009 54 01036 13
97.

15

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa/x F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381 616009690055013
98.

95

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
99.

51

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
K013909
100.

45

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
101.

69

V-MALWINA SP POL 27 04 2011 Klacz ciemnogniada F: Vector
M: Maruszka
O: Andrzej Bura
B: Andrzej Bura
.
102.

76

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
103.

35

WIKI Typ Szlachetny POL 2004 Klacz kara F: nn
M: nn
O: Beata Synowiec
B: -
K018862
104.

71

ŻACZEK KUC POL 2003 Wałach gniada/mk:154 F: jowisz
M: żaba
O: marlena socha
B: lusina danuta
brak POL 013570064503
105.

78

ZGODA SP POL 1997 Klacz gniada/168 F: Sofix
M: Zaduma
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 60 00256 97
106.

23

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Badellino Kaja bpk
80
SUM:
80.00
Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
150
SUM:
150.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
150
SUM:
150.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
200
250
SUM:
450.00
Janota Dawid LKJ Ochaby
150
SUM:
150.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
270
SUM:
270.00
Lenik Dorota JKS Equi Verso
100
SUM:
100.00
Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
120
130
SUM:
250.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
220
SUM:
220.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
130
SUM:
130.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
200
270
SUM:
470.00
Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
80
150
SUM:
230.00
Synowiec Sylwia KJK Solka Miedzyrzecze
70
70
SUM:
140.00
Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
250
120
50
60
SUM:
480.00
Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
90
SUM:
90.00
Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
60
SUM:
60.00
Woźniak Aneta bpk SLA
90
SUM:
90.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
8
2018-11-25
19
Badellino Kaja
bpk
EROS (12)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
1
2018-11-25
2
80
2018-11-25
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-11-24
1
2018-11-24
4
50
2018-11-25
5
2018-11-25
14
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-11-24
18
2018-11-24
Bomba Bartosz
KJ Trachy Sośnicowice
ILONA (63)
2018-11-24
22
2018-11-24
19
2018-11-25
10
2018-11-25
9
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (19)
2018-11-24
1
150
2018-11-24
13
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
CZAKRAM (89)
2018-11-24
29
2018-11-24
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
2018-11-24
11
2018-11-24
6
ZULUS (23)
2018-11-24
3
150
2018-11-24
5
Doskocz Hanna
LUKJ Antoniówka
PARYS (94)
2018-11-24
1
2018-11-24
12
Dreger Maja
KJK Solka Miedzyrzecze
2018-11-24
18
2018-11-24
1
2018-11-25
8
2018-11-25
7
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (51)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
21
2018-11-25
1
Ferdyn Magdalena
Klub Jeździecki Zbrosławice
CANTANIS (116)
2018-11-25
6
2018-11-25
4
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (75)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
12
2018-11-25
1
2018-11-25
1
2018-11-25
6
Fiedorowicz Kaja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
HUGO (73)
2018-11-25
15
2018-11-25
12
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
COSIMA (47)
2018-11-24
28
2018-11-24
Gaj Sonia
JKS Czanki
2018-11-24
1
2018-11-24
19
2018-11-25
1
2018-11-25
24
Galas Marta
HiPPo Sports Team
2018-11-25
7
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (45)
2018-11-24
2
200
2018-11-24
4
2018-11-25
1
250
2018-11-25
2
Garus Marek
LKJ Moszna
2018-11-24
12
2018-11-24
20
2018-11-24
10
2018-11-24
10
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
10
2018-11-25
22
2018-11-25
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Metpol
DARMA (49)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Gordzielik Tomasz
KJ Metpol Grodziec
ELIF (48)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
24
2018-11-25
1
Grobelny Martyna
Brak
FRIDA (67)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Gut Oliwia
stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
KARINO (109)
2018-11-25
25
2018-11-25
13
2018-11-25
6
Hatala Zuzanna
LJKS Eldorado Świerklany
FURIA (119)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-11-24
1
2018-11-24
10
2018-11-24
31
2018-11-24
1
2018-11-24
12
2018-11-24
10
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
LIVIA (96)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Humeniuk Kamila
BPK
PANDA (92)
2018-11-24
22
2018-11-24
22
2018-11-24
1
Janota Dawid
LKJ Ochaby
2018-11-24
5
2018-11-24
7
2018-11-25
3
150
2018-11-25
3
2018-11-24
9
2018-11-24
18
2018-11-25
6
2018-11-25
17
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (114)
2018-11-24
6
2018-11-24
1
270
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2018-11-24
10
2018-11-24
16
2018-11-25
10
2018-11-25
Kogut Natalia
KJ na Górce w Marklowicach
2018-11-24
1
2018-11-24
12
Kolaniak Emilia
KJ Na Górce w Marklowicach
2018-11-25
8
2018-11-25
1
2018-11-25
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (113)
2018-11-24
7
2018-11-24
16
2018-11-25
16
2018-11-25
8
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
2018-11-24
27
Kostrzewa Milena
Stajnia Tabaluga
ARMANI (66)
2018-11-25
7
2018-11-25
2018-11-25
1
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
MALINA (118)
2018-11-25
9
2018-11-25
1
2018-11-25
14
Kozołup Hanna
bpk
2018-11-25
8
2018-11-25
13
Kraka Lena
Bp
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Król Stefania
KJ Trachy Sośnicowice
PRIMA (14)
2018-11-24
12
2018-11-24
1
2018-11-25
14
2018-11-25
16
Kruczkowska Natalia
bpk
2018-11-24
2018-11-24
18
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2018-11-24
7
2018-11-24
4
100
2018-11-25
9
2018-11-25
4
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-24
2018-11-24
21
2018-11-25
11
2018-11-25
8
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2018-11-24
17
2018-11-24
2
120
2018-11-25
1
130
2018-11-25
15
Lis Wiktoria
KJ Elizar Jejkowice
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
2018-11-25
1
Markiewka Kinga
LJKS Eldorado Świerklany
INTRYGA (120)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
2018-11-25
6
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (115)
2018-11-24
8
2018-11-24
7
Mnich Marta
Brak
2018-11-24
12
2018-11-24
19
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-11-24
10
2018-11-24
1
2018-11-24
20
2018-11-25
1
2018-11-25
16
2018-11-25
Mura Emilia
TS Kuźnia Rybnik
HARDY (111)
2018-11-24
1
2018-11-24
12
2018-11-24
10
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
KORAL (32)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Ogórek Amelia
LUKJ Antoniówka
2018-11-24
1
Orlińska Amelia
stajnia magnum
CEPELIA (72)
2018-11-24
2018-11-24
1
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
2018-11-24
10
CERA Ł (97)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Pałczyńska Emilia
Brak
FILIP (85)
2018-11-24
2018-11-24
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (28)
2018-11-25
12
2018-11-25
1
Pawłowicz Patryk
stajnia magnum
ŻACZEK (71)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Pawłowska Marta
BRAK
KRUS (84)
2018-11-24
1
2018-11-24
22
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
BENTOS (27)
2018-11-25
6
2018-11-25
1
LAVINA (87)
2018-11-24
12
2018-11-24
17
2018-11-24
8
2018-11-24
2
220
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-11-25
15
2018-11-25
6
Pierchała Natalia
Kjk ELIZAR
ZGODA (78)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
21
2018-11-25
1
Piontek Filip
BPK Opolskie
GRANULKA (122)
2018-11-24
28
2018-11-24
28
KRUS (123)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Piszczek Marta
Kjk ELIZAR
2018-11-24
1
2018-11-24
8
2018-11-25
10
2018-11-25
1
Polednia Henryk
LKJ Moszna
2018-11-24
5
2018-11-24
2018-11-25
13
2018-11-25
2018-11-24
23
2018-11-24
15
2018-11-25
2018-11-25
Poliwoda Dominika
LZJ Drama Zbrosławice
KASAFI (33)
2018-11-24
13
2018-11-24
9
2018-11-25
13
2018-11-25
10
Poliwoda Weronika
LZJ Drama Zbrosławice
2018-11-24
11
2018-11-24
2018-11-25
9
2018-11-25
5
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (50)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Puda Maja
Bp
BARDO (102)
2018-11-25
21
2018-11-25
6
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (95)
2018-11-24
25
2018-11-24
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-11-24
30
2018-11-24
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-11-24
1
130
2018-11-24
Ruczka Mirella
KJ Zbrosławice
CZUMIZ (82)
2018-11-24
21
2018-11-24
19
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (52)
2018-11-24
10
2018-11-24
3
2018-11-25
2
200
2018-11-25
1
270
Sługocka Kinga
HiPPo Sports Team
2018-11-25
2018-11-25
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-24
2
80
2018-11-24
11
2018-11-25
12
2018-11-25
1
150
Staszczak Helena
STAJNIA TABALUGA
2018-11-25
1
2018-11-25
2018-11-25
Stawińska Kamila
Stajnia Tabaluga
HERMETTA (108)
2018-11-25
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Synowiec Sylwia
KJK Solka Miedzyrzecze
WIKI (35)
2018-11-24
3
70
2018-11-24
2018-11-25
3
70
2018-11-25
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (104)
2018-11-24
32
2018-11-24
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (5)
2018-11-24
17
2018-11-24
16
Tuleja Martyna
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
LACOSTA (57)
2018-11-25
1
2018-11-25
Twardowska Wiktoria
Brak
OLIWER (86)
2018-11-24
22
2018-11-24
22
Urban Bartłomiej
LKJ Deresz
2018-11-24
19
2018-11-24
6
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CARLZIN (39)
2018-11-24
5
2018-11-24
1
250
2018-11-25
2
120
2018-11-25
5
2018-11-24
2018-11-24
24
2018-11-25
4
50
2018-11-25
4
60
2018-11-24
15
2018-11-24
13
2018-11-25
8
2018-11-25
7
2018-11-24
14
2018-11-24
6
2018-11-25
17
2018-11-25
12
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
ROZKOSZ (90)
2018-11-24
27
2018-11-24
Wieczorek Julia
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2018-11-24
3
90
2018-11-24
9
2018-11-25
11
2018-11-25
7
2018-11-24
10
2018-11-24
19
2018-11-24
2018-11-25