Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A
Zakrzów, 08-10.03.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 12:31:40
2019-03-03 12:31:40
Dominika Pączek QUANTI
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 13:11:02
2019-02-27 11:22:20
Dorota Taras PREDAZZO
  • 1x ZR6/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 08:27:39
2019-02-26 22:12:56
Aleksandra Dratwińska PLEJADA
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:16:33
2019-02-26 21:46:21
Natalia Stodoła DAR
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 09:38:09
2019-02-26 21:46:21
Tomasz Kowalski DOMINATOR-P
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 21:49:55
2019-02-26 21:38:32
Natalia Stodoła ANELI
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 21:50:28
2019-02-26 21:31:26
Izabela Strzalka MARKIZA
  • 1x ZR7/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR14/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 15:37:19
2019-02-26 19:58:59
Natalia Wala SIR RUBIN
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 21:53:42
2019-02-26 15:21:14
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x ZR6/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 13:59:58
2019-02-26 13:54:33
Marcelina Wojsz I'MARA
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:09:30
2019-02-26 10:37:52
Zuzanna Łuszczyńska MEWOLTA
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:09:29
2019-02-26 10:23:35
Katarzyna Legierska GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 09:30:35
2019-02-26 00:34:23
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x ZO2/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZO9/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO16/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 14:55:23
2019-02-25 14:36:26
Aleksandra Tomala IOWA C
  • 2x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 2x ZR12/N-5/Program krajowy
  • 2x ZR19/N-6/Program krajowy
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 14:54:46
2019-02-25 14:28:19
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 14:54:38
2019-02-25 13:32:08
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x ZO2/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZO9/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO16/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:15:03
2019-02-25 12:55:13
Weronika Kaczmarek DAR
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 12:48:18
2019-02-25 12:35:53
Monika Rzepka HARNAŚ
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:26:51
2019-02-25 10:26:51
Lena Czakańska GRAVIOLA
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 15:34:44
2019-02-25 09:56:02
Julia Rogowska LE BATON ROUGE M
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR19/N-6/Program krajowy
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 15:33:50
2019-02-25 09:34:31
Nikola Marczak CHIKARA
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 15:32:39
2019-02-25 09:33:50
Julia Rogowska RAINBOW
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:24:24
2019-02-25 09:31:54
Julia Rogowska DA CAPO 163
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:24:08
2019-02-25 08:45:54
Małgorzata Belicka WARSOWIA
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 21:05:25
2019-02-24 22:18:07
Karolina Mazurek AMORE MI
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 13:13:25
2019-02-24 22:16:10
Karolina Mazurek CARAMBA
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 21:05:24
2019-02-24 22:11:54
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x ZO4/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 22:54:01
2019-02-24 21:21:03
Michaela Schwarzova PICADORA
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 22:53:56
2019-02-24 21:19:35
Michaela Schwarzova HARM
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 16:38:21
2019-02-24 16:38:21
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x ZO4/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
  • 1x ZO18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 16:04:24
2019-02-24 13:44:11
Justyna Wojsz JAMAL'S TWINKELING
  • 1x ZO4/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 09:18:22
2019-02-23 20:43:38
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x ZO4/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
  • 1x ZO18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 21:18:26
2019-02-23 12:36:57
Agata Żabska HEROS
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 21:17:41
2019-02-22 17:21:12
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 15:28:58
2019-02-21 14:36:45
Iga Szwedo CALDERON
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 16:01:07
2019-02-21 14:35:30
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 14:37:21
2019-02-21 14:33:10
Marta Sitek APLAUZ
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
  • 1x ZR19/N-6/Program krajowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 16:03:46
2019-02-21 13:28:22
Ewelina Gos GRETTON WOODS
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 14:37:13
2019-02-21 13:22:55
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 2x ZR6/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR13/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZR20/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:28:29
2019-02-20 19:25:09
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:28:05
2019-02-20 19:18:49
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 16:19:08
2019-02-20 13:38:43
Magdalena Cieślik MONEY PENNY
  • 1x ZR6/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 21:49:39
2019-02-20 11:52:23
Adrianna Dowha ANELI
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:55:28
2019-02-20 11:50:09
Natalia Stodoła DRAKAR
  • 1x ZR7/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR14/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR21/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 09:58:11
2019-02-20 09:52:26
Magdalena Luchetta Łodzińska DIAMOND STAR
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:28:14
2019-02-20 09:51:20
Małgorzata Kowalska SIR HAYFIELD
  • 1x ZO4/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
  • 1x ZO18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 09:57:56
2019-02-20 09:50:06
Izabela Kowalska EXPRESSO
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 09:57:40
2019-02-20 07:28:07
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x ZO4/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
  • 1x ZO18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 09:59:31
2019-02-18 23:57:44
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x ZO2/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZO9/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO16/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 09:57:39
2019-02-18 22:05:10
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x ZO2/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZO9/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO16/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 09:57:34
2019-02-18 19:49:16
Aleksandra Sobkiewicz NOBODY IS PERFEKT
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR19/N-6/Program krajowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 09:43:07
2019-02-18 09:04:42
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 15:25:16
2019-02-16 14:23:03
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 15:51:09
2019-02-14 10:03:24
Wiktoria Bobowiec ROSA
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:33:26
2019-02-12 23:37:15
Joanna Jawor CORTINA
  • 1x ZR7/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR14/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR21/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:33:19
2019-02-12 23:33:53
Joanna Jawor CINNAMON
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 14:40:34
2019-02-12 12:30:57
Weronika Wiącek FINEZJA
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:19
2019-02-11 11:25:31
Hanna Suchan PRIMO J
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:22
2019-02-11 11:21:18
Hanna Suchan V-CAPRICE-AS
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:24
2019-02-11 11:15:52
Monika Borzęcka SAGIWARA
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:27
2019-02-11 11:14:38
Karolina Stefańska CARTE BLANCHE
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:29
2019-02-11 11:13:14
Laura Mazurek HOPE
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 16:41:07
2019-02-11 11:11:32
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:33
2019-02-11 11:08:53
Hanna Suchan HAITI
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:36
2019-02-11 11:05:41
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:08:29
2019-02-10 11:30:34
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:08:34
2019-02-08 18:54:25
Anna Mierzwińska FIBONACCI
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:08:39
2019-02-08 17:08:14
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 13:06:34
2019-02-07 19:51:30
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x ZO2/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZO9/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO16/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 13:06:23
2019-02-07 19:50:00
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x ZO2/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZO9/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO16/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:45:50
2019-02-05 15:45:50
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 15:23:03
2019-02-05 15:43:50
Oliwia Sobel J'ADORE
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:16:25
2019-02-05 15:16:25
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x ZO14/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO21/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:15:12
2019-02-05 15:15:12
Żaneta Skowrońska-Kozubik DUISO
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:14:02
2019-02-05 15:14:02
Żaneta Skowrońska-Kozubik VICTORY
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:11:12
2019-02-05 15:11:12
Maja Kucharska GLAMOUR PP
  • 1x ZR1/L-6R-K/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
  • 1x ZR8/L-1R-K/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
  • 1x ZR15/L-2R-K/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:02:57
2019-02-05 15:02:57
Kaja Koszowska MORNING SUN
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:01:09
2019-02-05 15:01:09
Dagmara Kopeć BUTTERFLY
  • 1x ZO4/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
  • 1x ZO18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:18:20
2019-02-05 14:45:48
Anna Mierzwińska QUATRO HIT
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR19/N-6/Program krajowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:18:18
2019-02-05 14:44:53
Anna Mierzwińska DARKO
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR19/N-6/Program krajowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:18:13
2019-02-05 14:43:32
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Belicka Małgorzata Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O011107
2. Błachno Aleksandra Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
2006 (JM.)
O043987
3. Bobowiec Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
1999 (MJ.)
O040562
4. Borzęcka Monika JKS Cwał
S
brak
5. Cieślik Magdalena bpk
S
O042129
6. Cinal Nadia Klub Jeździecki Lider
2005 (JM.)
O035798
7. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (J.)
O046208
8. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1999 (MJ.)
O024546
9. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
brak
10. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (JM.)
brak
11. Dratwińska Aleksandra JLKJ Udórz
1999 (MJ.)
O032596
12. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
13. Frąckowiak Weronika LKJ Lewada
2000 (MJ.)
O035366
14. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
15. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
16. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
17. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
18. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
19. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
20. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
21. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
22. Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O013038
23. Koszowska Kaja Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O032698
24. Koszowska Kaja LKJ Lewada
2002 (J.)
O032698
25. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
26. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2001 (J.)
O036911
27. Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000796
28. Kucharska Maja Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2008 (Mł.)
O041005
29. Legierska Katarzyna KJK Szary
S
O050178
30. Luchetta Łodzińska Magdalena Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O002658
31. Łuszczyńska Zuzanna KJ Dera
2004 (JM.)
brak
32. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (J.)
O050117
33. Marczak Nikola LKJ LEWADA
S
O009898
34. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
35. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
brak
36. Mierzwińska Anna KS Pegaz
S
O002401
10042939
37. Pączek Dominika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2003 (J.)
O051946
38. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
39. Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O025413
40. Rzepka Monika bpk SLA
S
O019490
41. Schwarzova Michaela CZE
S
H2128
42. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (J.)
O029061
43. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
44. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
45. Sobkiewicz Aleksandra Kub Jeżdziecki Picador
2001 (J.)
O036884
46. Stefańska Karolina JKS Cwał
S
brak
47. Stodoła Natalia LKJ LEwada Zakrzów
S
O011336
48. Strzalka Izabela KJ LEWADA
S
O006890
49. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
50. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
51. Szwedo Iga Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O052826
52. Taras Dorota KJ Platan Wrocław
S
O021621
53. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
brak
54. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
55. Wala Natalia LKJ Lewada
2002 (J.)
O050258
56. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (JM.)
O038706
57. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
58. Wojsz Justyna bpk LOD
S
O020678
59. Wojsz Marcelina bpk LOD
S
O020489
60. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
61. Żabska Agata Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2002 (J.)
O034339
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ANELI Haflinger GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
O: Stodoła Natalia
B: Urlich Bóker
brak
2.

65

APLAUZ XO POL 25.05.2000 Wałach siwa/166 F: Pluton XO
M: Astrate XO
O: Monika Popielewicz
B: Jerzy Pandel
K012475 POL 006 54 00588 00
3.

39

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
4.

68

ATTACK WITH ME Hannoveraner GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Gretus Buss
K008159 DE431316774603
5.

1

BUTTERFLY Niemiecka Sportowa POL 1999 Klacz gniada F: Belissimo
M: Rainbow
O: Andrzej Sałacki
B: Zbigniew Szumlakowski
K017346 DE455870340210
6.

63

CALDERON SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Lintas Boy R
M: Casablanca
O: P. Mazurek
B: P. Mazurek
K016969 12249
7.

20

CARAMBA SP POL 2014 Klacz gniada F: CARDAMON
M: CERKWICA
O: Karola Mazurek
B: Fiałkowski Zbigniew
K026054
8.

4

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Anna-Maria Gawłowska
K016060 616009610110309
9.

45

CARTE BLANCHE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bolshoi
M: Catharsis
O: Karolina Stefańska
B: Piotr Morsztyn
K022050
10.

75

CHIKARA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Lahnstein
M: Corella
O: Henryk Podkówka
B: Ludwig Ebermann
K026481
11.

19

CHOCO LADY II Niem. Sport. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Karola Mazurek
B: SK Bielin
K021046 DE456570300211
12.

51

CINNAMON Oldenburger GER 2011 Klacz kasztanowata/171 F: Cecotto's As
M: Tiamo I
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: Dajana Nicodem
BRAK brak brak
13.

52

CORTINA WB POL 2012 Klacz gniada F: Gold fiver
M: C
O: Herbert Rudiger wassibauer
B: Herbert Rudiger wassibauer
Brak
14.

73

DA CAPO 163 Hanowerska DEU 2004 Wałach kara F: De Niro
M: Caprice
O: Piotr Rogowski
B: Niemcy
K020921
15.

22

DAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/kuc:171 F: nn
M: nn
O: Anna Kaczmarek
B: Tadeusz Piórkowski
brak 616999600319910
16.

34

DARKO SP POL 2013 Wałach gniada F: Con Calma
M: Damy Sobie Radę
O: Anna Łukasik i Jacek Kuźma
B: Stanisław Procajło
brak
17.

33

DEAN MARTIN Westfalska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Pia/ Polydor
O: Anna Łukasik i Jacek Kuźma
B: August Poppe
brak
18.

66

DEISI SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Rulon
M: Doxa
O: Jacek Błachno
B: GR Jacek Wilczyński
K014176 POL009611051404
19.

60

DIAMOND STAR OLDBG GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Diamond Hit / Don Schufro
M: Fabienne / Fernblick
O: Magdalena Luchetta Łodzińska
B: Niemcy
K017266 DE441410425709
20.

62

DIARO OLD GER 2010 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Dociaccia
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Gestuet Lewitz
K027096 DE 418184086110
21.

25

DOMINATOR-P SP POL 2012 Ogier kara F: Ron William / Rohdiamant
M: Madera-P / Saracen
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
K023031 616009670007212
22.

9

DRAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/171 F: Landjunker S
M: Dextera
O: Stodoła Natalia
B: Stodoła Witold
brak 11973
23.

58

DREAMCAT KWPN NED 2010 Wałach kara F: Dreamcatcher
M: Zacharel
O: Weronika Frąckowiak
B: -
brak
24.

31

DUISO Oldenburger GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Duino
M: Rakete
O: Tomasz Modrzejewski
B: HeinrichRamsbrock
K019018
25.

59

EXPRESSO SWB SWE 2009 Wałach ciemnogniada F: Blacka Coffee / Bellini
M: Afrodite / Akribori
O: GR Kowalski S.J.
B: Szwecja
K026026 752004040903867
26.

38

FIBONACCI SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: First Romancier
M: /Sandro Hit
O: Anna Łukasik i Jacek Kuźma
B: Alkesandra Staniek
brak
27.

50

FINEZJA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/164 F: Falkon
M: Frontera
O: Małgorzata Wiącek
B: Krzysztof Biskup
K026566 616006540028010
28.

16

FURST AVALON Westf. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
O: Marek Szczur
B: Werner Tacke
K016665 DE441411906205
29.

36

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K017344 616007610019110
30.

29

GLAMOUR PP DRP GER 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Hemingway B
M: Ginger PP
O: Andrzej Kucharski
B: Niemcy
K019556
31.

81

GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK Koń Fryzyjski POL 2010 Wałach kara F: Mewes 438
M: Teatske Wijpkje
O: Zdzisław Legierski
B: S. Zonderland
Brak
32.

64

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K020435
33.

47

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
O: Anna Doniec
B: Katarzyna Milczarek
brak 616009640072113
34.

76

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan
M: Gruzinka
O: Piotr Czakański
B: SK Ochaby
brak
35.

13

GRETTON WOODS SP POL 2014 Ogier gniada F: Bretton Woods
M: Gwiazda Hit
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K025659
36.

48

HAITI SP POL 2008 Klacz gniada F: Aron
M: Hańcza
O: Bogusław lis
B: SK Udórz
K012187 POL009540059608
37.

69

HARM ČT CZE 2001 Wałach kasztanowata F: Harlow
M: Zorka
O: Bohdan Schwarz, Karviná
B: Lukášová Ilona,Nedakonice, UH, ZLN
203001226028801 000004969
38.

77

HARNAŚ SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Kreol
M: Harmonia
O: Monika Rzepka
B: SK Kierzbuń
K017644
39.

15

HEROS SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Peres
M: Hera
O: Tomasz Żabski
B: Włodzimierz Nagawski
K014060 POL 009 67 00272 03
40.

46

HOPE Hanowerska GER 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Hochandel
M: Salamanca
O: Mazurek
B: Klaus Bunger
brak
41.

7

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Małgorzata Koszowska
B: Małgorzata Koszowska
K006172
42.

18

I'MARA KWPN NED 2013 Klacz kasztanowata F: Desperado
M: Ulricka E.
O: JMS Sports sp. z o.o.
B: Holandia
K025152
43.

79

IOWA C KWPN NLD 2013 Ogier kara/175 F: Johnson
M: Zatilda
O: Sylwester Tomkowicz
B: Cerina Burgmeijer
K023795
44.

24

J'ADORE Deutsches Sportpferd GER 2011 Klacz gniada/- F: Acorus
M: Petunia
O: Józef Sus
B: Ludwig Ebermann
K024568
45.

67

JAMAL'S TWINKELING BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Rousseau
M: Dusinda
O: JMS Sports sp. z o.o.
B: Belgia
K022901
46.

56

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 Wałach kara/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
O: JOANNA SŁAWSKA
B: NIEZNANY
K015101 POL013560316307
47.

6

KEISER RUBIN Oldenburg POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch Rosaria
O: Małgorzata Malkusch
B: Witold Pietrzyk
K023934
48.

71

LE BATON ROUGE M Hanowerska POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: londonderry
M: Walida
O: Piotr Rogowski
B: Niemcy
K026881 PZJ LKPZJ/4714/19
49.

80

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
O: jarosław Golubiński
B: A. Peeters
K022553 5280170700825
50.

21

LIDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Pastisz
M: Lusi / Pegasus HB
O: Karolina Mazurek
B: Piotr Lipiński
K019596 616009670044011
51.

78

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
K016146 POL 013 69 01149 06
52.

14

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K023033 6160096900785
53.

40

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
O: Anna Walczynska
B: Krzysztof Starosciec
K012725 11841
54.

84

MARKIZA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/174 F: mazzel
M: milesza
O: strzalka izabela
B: stadnina koni pepowo
K006742 08745
55.

41

MERCI KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Domingo
M: Marionetka
O: Maria Pietrusinska
B: Dominik Gronet
K016071 12317
56.

82

MEWOLTA SP POL 2005 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Melodi
O: Łuszczyńska Anna
B: Zaleski TAdeusz
009 68 00494 05
57.

11

MONEY PENNY DWB POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Michellino /
M: Askemosens Flica / Heslegards Weltmeister
O: Magdalena Cieślik
B: Jeannette & Dennis Storm
K022123 208333DW0804788
58.

2

MORNING SUN SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Mystic Princess
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K022210 616009690078412
59.

89

MORNING SUN SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Mystic Princess
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K022210 616009690078412
60.

55

NOBODY IS PERFEKT Hanowerska POL 2009 Wałach gniada/168 F: Now or Never M
M: Quinta
O: Aleksandra Sobkiewicz
B: Marlien und Dirk Visscher
K023360 DE431319108309
61.

70

PICADORA Oldenburg DEU 2008 Klacz kasztanowata F: Swarowski
M: Perdella
O: JK S Team
B: Sprehe Albert,49632 Essen,Německo
DE433333032008
62.

86

PLEJADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lando
M: Platyna
O: Aleksandra Dratwińska
B: SK Udórz
brak
63.

27

PREDAZZO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17 /
M: Pensacola / O'Key
O: Izabela Swornowska
B: Monika Szczepaniak
K018502 616009670025210
64.

42

PRIMO J SP POL 2012 Wałach skarogniada/167 F: Solaris
M: Platyna
O: Anna Włodarkiewicz
B: brak
brak
65.

37

PYRUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K024516 616009540138510
66.

87

QUANTI SP GER 2006 Klacz gniada/- F: NN
M: NN
O: Henryk Pączek
B: Susanne i Axel Siebald
K027058 616999610310306
67.

35

QUATRO HIT SP POL 2013 Wałach gniada F: Quaterback
M: Chelsea
O: Jacek Kuźma i Anna Łukasik
B: Sk Bielin
Brak
68.

61

QUIRIN 9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin / Quattro B
M: Phantasie / Rolando
O: Barbara Guniewicz
B: Anton Willkommer
K009982 PZJ:K009982 DE481100923400
69.

74

RAINBOW Hanowerska POL 2002 Klacz skarogniada/165 F: Romancero H
M: Wenzelskrone
O: Piotr Rogowski
B: Niemcy
K011053 PZJ LKPZJ/4384/19
70.

32

ROMANTIC P Niemiecka Sportowa GER 2009 Wałach kasztanowata F: Rosenstein
M: Galice
O: Małgorzata Brodziak
B: Ludwig Ebermann
K013717 DE455870050309
71.

53

ROSA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Rio Bravo
M: Rota
O: PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa
B: SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW
K021924 POL009670111402
72.

44

SAGIWARA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Asceta
M: Sarisa
O: Wojciech Borzęcki
B: SK Udórz
brak
73.

85

SARUMAN GT OLD GER 2008 Wałach kara/173 F: Swarovski
M: DE 431311612403
O: Wojciech Jatkowski
B: Ramona Rohlmann
brak DE 433331577308
74.

8

SIR HAYFIELD HAN. POL 2007 Ogier gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Davigna / Davignon
O: GR Kowalski S.J.
B: Niemcy
K026023 DE431310441707
75.

26

SIR RUBIN Westfalska POL 2015 Wałach skarogniada/175 F: Sir Donnerhall l
M: Rubin Lady
O: Ireneusz Wala
B: Elżbieta Mallert
K027142 DE 441410734615
76.

49

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
O: Krzysztof Suchan
B: SK Racot
K015385 616009610218709
77.

54

UNITED FADO Hanowerska GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
O: Anna Woźnica
B: Anne-D, DR. Fritz Winzer
brak
78.

43

V-CAPRICE-AS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Corofini
M: Viva Polonia
O: Krzysztof Suchan
B: Barbara Kalinowska
brak
79.

30

VICTORY SP POL 2012 Klacz kara F: Rock And Roll
M: Whiskey Girl
O: Andrzej Sałacki / SK Ochaby
B: Andrzej Sałacki
K019785 616009690080812
80.

72

WARSOWIA SP POL 2013 Klacz gniada/176 F: Lou Reed
M: Wiena
O: Sławomik Królik
B: Piotr Mazurek
brak 61609670085313
Rider Club
Competition
Prize
Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
100
SUM:
100.00
Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
120
120
SUM:
240.00
Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
140
140
90
90
SUM:
460.00
Mierzwińska Anna KS Pegaz
160
160
180
SUM:
500.00
Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
80
80
SUM:
160.00
Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
150
SUM:
150.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
140
120
120
200
SUM:
580.00
Szczur Marek KJK Szary Michałowice
100
170
SUM:
270.00
Wojsz Justyna bpk LOD
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Belicka Małgorzata
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-03-08
10
2019-03-09
9
2019-03-10
7
Błachno Aleksandra
Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
DEISI (66)
2019-03-09
3
2019-03-10
3
Bobowiec Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
ROSA (53)
2019-03-08
3
2019-03-09
5
2019-03-10
5
Borzęcka Monika
JKS Cwał
2019-03-08
7
2019-03-09
6
2019-03-10
3
Cieślik Magdalena
bpk
2019-03-08
4
2019-03-09
6
Cinal Nadia
Klub Jeździecki Lider
2019-03-08
5
2019-03-09
5
2019-03-10
5
Czakańska Lena
LKJ Ochaby
2019-03-08
10
2019-03-09
11
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-03-08
4
2019-03-09
5
2019-03-10
2
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (47)
2019-03-08
2
2019-03-09
2
2019-03-10
2
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
ANELI (10)
2019-03-08
4
2019-03-09
6
2019-03-10
7
Dratwińska Aleksandra
JLKJ Udórz
PLEJADA (86)
2019-03-08
13
2019-03-09
13
2019-03-10
12
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (39)
2019-03-08
8
2019-03-08
7
2019-03-09
6
Frąckowiak Weronika
LKJ Lewada
2019-03-08
5
2019-03-09
7
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (78)
2019-03-08
3
2019-03-09
4
2019-03-10
2
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2019-03-08
8
2019-03-09
4
2019-03-10
3
100
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2019-03-08
1
2019-03-09
1
2019-03-10
1
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-03-08
9
2019-03-08
7
2019-03-09
5
2019-03-09
8
2019-03-10
4
2019-03-08
2019-03-08
1
2019-03-09
1
2019-03-10
2
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-03-08
2
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
2019-03-08
7
2019-03-09
9
2019-03-10
8
CORTINA (52)
2019-03-08
1
2019-03-09
1
2019-03-10
1
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
DAR (22)
2019-03-08
2019-03-09
2019-03-10
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (37)
2019-03-08
6
2019-03-09
9
2019-03-10
6
Kopeć Dagmara
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-03-08
6
2019-03-09
6
2019-03-10
2
Koszowska Kaja
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-03-08
5
2019-03-09
Koszowska Kaja
LKJ Lewada
2019-03-08
2019-03-09
2019-03-10
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-03-08
5
2019-03-09
8
2019-03-10
4
Kowalska Małgorzata
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-03-08
7
2019-03-09
3
2019-03-10
3
Kowalski Tomasz
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-03-08
1
120
2019-03-09
1
120
Kucharska Maja
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-03-08
2019-03-09
2019-03-10
Legierska Katarzyna
KJK Szary
2019-03-08
10
2019-03-08
2019-03-09
3
2019-03-09
8
2019-03-10
3
2019-03-10
4
Luchetta Łodzińska Magdalena
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-03-08
10
2019-03-09
10
Łuszczyńska Zuzanna
KJ Dera
MEWOLTA (82)
2019-03-08
12
2019-03-09
12
2019-03-10
11
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2019-03-08
4
2019-03-09
4
2019-03-10
2
Marczak Nikola
LKJ LEWADA
CHIKARA (75)
2019-03-08
1
2019-03-09
1
2019-03-10
10
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2019-03-08
1
140
2019-03-09
1
140
CARAMBA (20)
2019-03-08
2
2019-03-09
2
LIDER (21)
2019-03-08
2
90
2019-03-09
2
90
Mazurek Laura
JKS Cwał
HOPE (46)
2019-03-08
9
2019-03-08
3
2019-03-09
10
2019-03-09
4
2019-03-10
5
2019-03-10
5
Mierzwińska Anna
KS Pegaz
2019-03-08
1
160
2019-03-09
1
160
2019-03-10
1
180
DARKO (34)
2019-03-08
2
2019-03-09
4
2019-03-10
3
2019-03-08
1
2019-03-09
1
2019-03-10
4
2019-03-08
1
2019-03-09
1
2019-03-10
1
Pączek Dominika
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
QUANTI (87)
2019-03-08
10
2019-03-09
10
2019-03-10
9
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-03-08
3
80
2019-03-09
3
80
2019-03-10
5
2019-03-10
1
Rogowska Julia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-03-08
2
2019-03-09
2
2019-03-10
2
2019-03-08
3
2019-03-09
3
2019-03-10
1
150
RAINBOW (74)
2019-03-08
1
2019-03-09
1
2019-03-10
1
Rzepka Monika
bpk SLA
HARNAŚ (77)
2019-03-08
5
2019-03-09
7
Schwarzova Michaela
CZE
HARM (69)
2019-03-08
9
2019-03-09
11
2019-03-10
9
2019-03-08
11
2019-03-09
12
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2019-03-08
6
2019-03-09
3
2019-03-10
1
APLAUZ (65)
2019-03-08
5
2019-03-08
5
2019-03-09
2
2019-03-09
5
2019-03-10
2
2019-03-10
5
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
VICTORY (30)
2019-03-08
4
2019-03-09
6
2019-03-10
2
140
DUISO (31)
2019-03-08
2
120
2019-03-09
2
120
2019-03-09
1
200
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
J'ADORE (24)
2019-03-08
4
2019-03-09
4
2019-03-10
6
Sobkiewicz Aleksandra
Kub Jeżdziecki Picador
2019-03-08
9
2019-03-09
8
2019-03-10
Stefańska Karolina
JKS Cwał
2019-03-08
12
2019-03-09
12
2019-03-10
7
Stodoła Natalia
LKJ LEwada Zakrzów
DRAKAR (9)
2019-03-08
2
2019-03-09
3
2019-03-10
3
ANELI (10)
2019-03-08
8
2019-03-09
7
DAR (22)
2019-03-08
6
2019-03-09
7
2019-03-10
10
Strzalka Izabela
KJ LEWADA
MARKIZA (84)
2019-03-08
3
2019-03-09
2
Suchan Hanna
JKS Cwał
PRIMO J (42)
2019-03-08
3
2019-03-08
2
2019-03-08
5
2019-03-09
8
2019-03-10
6
HAITI (48)
2019-03-08
6
2019-03-09
5
2019-03-10
6
STERNIK (49)
2019-03-08
2019-03-09
7
2019-03-10
7
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2019-03-08
2
100
2019-03-09
4
2019-03-10
1
170
Szwedo Iga
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-03-08
8
2019-03-09
5
2019-03-10
8
Taras Dorota
KJ Platan Wrocław
2019-03-08
3
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
IOWA C (79)
2019-03-08
4
2019-03-09
3
2019-03-10
1
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-03-08
8
2019-03-09
5
2019-03-10
3
DIARO (62)
2019-03-08
7
2019-03-09
11
2019-03-10
9
Wala Natalia
LKJ Lewada
2019-03-08
4
2019-03-09
4
2019-03-10
2
Walczyńska-Graczyk Maria
KS Centurion
MAMBA (40)
2019-03-08
2
2019-03-09
3
2019-03-10
3
MERCI (41)
2019-03-08
3
2019-03-09
2
2019-03-10
4
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
FINEZJA (50)
2019-03-08
5
2019-03-09
7
2019-03-10
4
Wojsz Justyna
bpk LOD
2019-03-08
3
2019-03-09
2
100
Wojsz Marcelina
bpk LOD
I'MARA (18)
2019-03-08
7
2019-03-09
8
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2019-03-08
6
2019-03-09
2019-03-10
3
Żabska Agata
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
HEROS (15)
2019-03-08
8
2019-03-09
6
2019-03-10
8

Number of Riders: 61

Number of Horses: 80

The sum of prizes: 2 560.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl