Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A
Zakrzów, 08-10.03.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 09:43:07
2019-02-18 09:04:42
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 14:43:41
2019-02-16 14:23:03
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 14:43:35
2019-02-16 09:27:10
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x ZR6/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR13/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZR20/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 15:51:09
2019-02-14 10:03:24
Wiktoria Bobowiec ROSA
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:33:26
2019-02-12 23:37:15
Joanna Jawor CORTINA
  • 1x ZR7/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR14/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR21/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:33:19
2019-02-12 23:33:53
Joanna Jawor CINNAMON
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 14:40:34
2019-02-12 12:30:57
Weronika Wiącek FINEZJA
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:19
2019-02-11 11:25:31
Hanna Suchan PRIMO J
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:22
2019-02-11 11:21:18
Hanna Suchan V-CAPRICE-AS
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:24
2019-02-11 11:15:52
Monika Borzęcka SAGIWARA
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:27
2019-02-11 11:14:38
Karolina Stefańska CARTE BLANCHE
  • 1x ZR4/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR18/P-3/Program krajowy
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:29
2019-02-11 11:13:14
Laura Mazurek HOPE
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:31
2019-02-11 11:11:32
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:33
2019-02-11 11:08:53
Hanna Suchan HAITI
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:55:36
2019-02-11 11:05:41
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:08:29
2019-02-10 11:30:34
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x ZO1/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO8/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:08:34
2019-02-08 18:54:25
Anna Mierzwińska FIBONACCI
  • 1x ZR3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR17/L-3/Program krajowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:08:39
2019-02-08 17:08:14
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:08:45
2019-02-07 19:51:30
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x ZO2/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZO9/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO16/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:08:51
2019-02-07 19:50:00
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x ZO2/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZO9/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO16/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:45:50
2019-02-05 15:45:50
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:43:50
2019-02-05 15:43:50
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR19/N-6/Program krajowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:16:25
2019-02-05 15:16:25
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x ZO14/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO21/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:15:12
2019-02-05 15:15:12
Żaneta Skowrońska-Kozubik DUISO
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:14:02
2019-02-05 15:14:02
Żaneta Skowrońska-Kozubik VICTORY
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:11:12
2019-02-05 15:11:12
Maja Kucharska GLAMOUR PP
  • 1x ZR1/L-6R-K/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
  • 1x ZR8/L-1R-K/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
  • 1x ZR15/L-2R-K/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:02:57
2019-02-05 15:02:57
Kaja Koszowska MORNING SUN
  • 1x ZO3/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO1O/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:01:09
2019-02-05 15:01:09
Dagmara Kopeć BUTTERFLY
  • 1x ZO4/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
  • 1x ZO18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:18:20
2019-02-05 14:45:48
Anna Mierzwińska QUATRO HIT
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR19/N-6/Program krajowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:18:18
2019-02-05 14:44:53
Anna Mierzwińska DARKO
  • 1x ZR5/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR19/N-6/Program krajowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 15:18:13
2019-02-05 14:43:32
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x ZO5/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O013038
2. Koszowska Kaja Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O032698
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

BUTTERFLY Niemiecka Sportowa POL 1999 Klacz gniada F: Belissimo
M: Rainbow
O: Andrzej Sałacki
B: Zbigniew Szumlakowski
K017346 DE455870340210
2.

2

MORNING SUN SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Mystic Princess
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K022210 616009690078412
Rider Club
Competition
Prize

Number of Riders: 2

Number of Horses: 2

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl