Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:14:15
2019-03-14 20:48:40
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:14:19
2019-03-14 18:31:02
Kaja Napiórkowska LEO-B
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 10:59:44
2019-03-14 10:57:30
Weronika Szadach LADY
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 10:59:26
2019-03-14 10:53:22
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 23:27:56
2019-03-13 23:00:29
Angelika Gruszka LENA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 23:27:58
2019-03-13 22:58:53
Emilia Mura LENA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 23:28:00
2019-03-13 22:56:30
Emilia Mura HARDY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 23:28:02
2019-03-13 21:36:29
Amelia Ślęzak KADAFI
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 23:28:03
2019-03-13 20:45:54
Julia Gawałek CASALITA ELIZAR
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:18:46
2019-03-13 20:11:09
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:18:49
2019-03-13 18:59:35
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:18:52
2019-03-13 17:33:18
Artsiom Piroh QUALITO
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:18:54
2019-03-13 17:14:28
Artsiom Piroh ARNOLD
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:18:55
2019-03-13 17:09:28
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 16:48:18
2019-03-13 16:06:48
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 16:48:20
2019-03-13 16:05:54
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 12:35:30
2019-03-13 12:22:38
Julia Paterok QUINTON
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 11:42:15
2019-03-13 11:42:02
Aleksandra Szymanik PALMER
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 11:40:58
2019-03-13 11:40:47
Maria Żukowska PASŁĘKA
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 10:43:13
2019-03-13 10:39:23
Bartosz Bomba PRINCE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:59:45
2019-03-13 10:38:31
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 10:25:08
2019-03-13 10:24:36
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 10:25:03
2019-03-13 10:23:37
Martyna Bryk DUKE OF HOPE
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 10:14:14
2019-03-13 10:00:08
Jarek Grycz DOBROSZA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:59:01
2019-03-13 09:57:11
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:58:40
2019-03-13 09:56:31
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 22:32:04
2019-03-12 21:51:34
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 22:32:06
2019-03-12 20:29:16
Anna Rumin ELEANOR RIGBY
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 22:32:07
2019-03-12 18:04:18
Natalia Kamińska JAGNA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 22:32:09
2019-03-12 17:48:54
Natalia Bęcała ATUT
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 22:32:10
2019-03-12 17:35:07
Michalina Musiolik DOBRA PANI
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 22:32:12
2019-03-12 17:23:56
Izabela Pełka TELLUR
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 22:32:13
2019-03-12 17:19:46
Emilia Piasek TELLUR
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 16:05:38
2019-03-12 13:35:40
Oliwia Smykała DORA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 16:05:40
2019-03-12 13:34:45
Zofia Fica ANIOŁEK
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 09:28:27
2019-03-11 23:27:08
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 09:28:28
2019-03-11 23:15:19
Kaja Fiedeń DERYK
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 21:20:19
2019-03-11 18:20:43
Patryk Mike CHALANDRA
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 21:20:21
2019-03-11 18:19:22
Beata Majer HEART LIGHTNING
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 21:20:22
2019-03-11 17:18:56
Dominika Glück CYNARA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:25:36
2019-03-11 17:05:56
Sandra Kuśka CHANEL
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 21:20:25
2019-03-11 17:02:10
Julia Kremer STOLLBERG
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:13:49
2019-03-11 10:05:58
Julia Majer WANESS
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:13:51
2019-03-11 10:01:14
Natalia Osysko CERA Ł
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:13:53
2019-03-11 09:59:54
Karolina Franas JOKER
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:13:54
2019-03-11 09:59:12
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:13:56
2019-03-11 09:58:05
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:13:57
2019-03-11 09:57:23
Dominika Brodziak NICOL
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:13:58
2019-03-11 09:56:31
Weronika Konopka GOLDEN LADY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:14:00
2019-03-11 09:55:16
Wiktoria Buczkowska GOLDEN LADY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:14:01
2019-03-11 09:44:14
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:14:03
2019-03-11 08:50:11
Maria Kaczyna LORD OF FAME
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:14:04
2019-03-11 08:49:09
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:14:06
2019-03-11 06:17:33
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:14:07
2019-03-10 20:53:23
Marko Lenart KOLORADO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:14:09
2019-03-10 18:45:19
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:14:11
2019-03-10 18:39:58
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 18:38:26
2019-03-10 17:14:50
Zuzanna Kochańska BORÓWKA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 18:38:29
2019-03-10 16:45:06
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 18:38:31
2019-03-10 16:44:17
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:14:17
2019-03-10 14:15:00
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:14:22
2019-03-10 14:13:23
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:14:24
2019-03-10 14:11:16
Kevin Pszowski BONI
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:11:30
2019-03-10 13:44:45
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:11:31
2019-03-10 13:43:49
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:11:32
2019-03-10 13:43:02
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:11:35
2019-03-10 13:42:03
Magdalena Pinocy AWANGARDA W
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:11:37
2019-03-10 13:20:10
Maja Włodarska MILAN
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:11:40
2019-03-09 07:23:42
Hanna Adamiec MALIBU
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:11:41
2019-03-08 22:59:12
Agnieszka Grzegorczyk CATTLEYA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 12:11:18
2019-03-08 09:47:14
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 2x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 2x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 2x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 2x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 12:11:19
2019-03-08 09:45:42
Aleksandra Ryt LA COSTA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 12:11:21
2019-03-07 19:55:04
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 18:48:58
2019-03-07 17:40:31
Kaja Badellino EROS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 16:34:31
2019-03-07 11:21:01
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 16:34:32
2019-03-07 11:17:55
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:33
2019-03-07 09:56:34
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:34
2019-03-07 09:55:47
Antonina Benska ROCK
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:36
2019-03-07 09:53:10
Kinga Gordzielik DARMA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:11:43
2019-03-07 09:50:54
Tomasz Gordzielik ELIF
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:38
2019-03-07 09:50:11
Anna Marciniak CHATROULETTE ,,M"
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:40
2019-03-07 09:42:01
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:41
2019-03-07 09:41:19
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:43
2019-03-07 07:53:47
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:44
2019-03-06 22:43:51
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:46
2019-03-06 22:42:49
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:15:47
2019-03-06 20:58:03
Klaudia Koj ESTELA
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 09:23:57
2019-03-06 00:13:53
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 09:23:59
2019-03-06 00:12:20
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 09:24:04
2019-03-06 00:10:28
Anna Rosińska CLAAS
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 13:59:13
2019-03-05 09:58:36
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 13:59:14
2019-03-05 09:56:37
Katarzyna Bula ERAZM
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 13:59:16
2019-03-04 21:52:53
Daria Osieka EDISON E. NÉMASÁG
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 09:16:33
2019-03-02 17:35:58
Aneta Pawliczek PARYS
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 09:16:36
2019-03-02 17:35:09
Agata Leszczyńska IDA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:14:29
2019-03-02 10:51:40
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 16:06:35
2019-03-01 11:29:50
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 16:06:37
2019-03-01 11:28:45
Maciej Handzlik LUCILLA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 09:54:36
2019-02-28 18:59:31
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:14:26
2019-02-27 15:42:44
Amelia Gałas ANDIAMO GIRL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 14:09:35
2019-02-27 15:21:44
Dominika Grabowska DOMINACJA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 14:09:37
2019-02-27 10:47:03
Karolina Pala ROMICA R
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 14:09:40
2019-02-27 09:56:10
Victoria Urbańczyk EMUNDO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 14:09:42
2019-02-26 21:45:06
Karolina Jakubczyk HIPNOZA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:14:32
2019-02-26 18:27:23
Pola Leniarska ARAGONIA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiec Hanna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039955
2. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
O047803
3. Badura Anna Klub Jeździecki Lando
S
O024424
4. Bęcała Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
5. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
6. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
7. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
8. Brodziak Dominika LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
brak
9. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
10. Bryk Martyna KJ Equiteam
S
O012639
11. Buczkowska Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
brak
12. Bugla Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
O036058
13. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
14. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
15. Fica Zofia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
16. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
17. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (MJ.)
O039003
18. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
19. Gałas Amelia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2005 (JM.)
Brak
20. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
21. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
22. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
23. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
24. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O052013
25. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O051229
26. Grabowska Dominika KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2002 (J.)
O025688
27. Grobelny Martyna LKJ Ochaby
2010 (Mł.)
O050095
28. Gruca Lena BPK
2007 (JM.)
O043496
29. Gruszka Angelika brak
S
brak
30. Grycz Jarek bpk śląsk
S
O007333
31. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
brak
32. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
33. Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2000 (MJ.)
O037108
34. Kaczyna Maria KJ Trachy Gliwice
S
O011225
35. Kamińska Natalia Bpk
2005 (JM.)
Brak
36. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039948
37. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
38. Kochańska Zuzanna brak
2004 (JM.)
O054275
39. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
O042230
40. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
41. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
brak
42. Kremer Julia niezrzeszona
2007 (JM.)
O047814
43. Kuśka Sandra niezrzeszona
2003 (J.)
O044865
44. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
45. Leniarska Pola KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2007 (JM.)
O032108
46. Lenik Dorota JKS Equi -Verso Jastrzebie Zdrój
S
O020157
47. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
48. Leszczyńska Agata K. S. GosŁaw Jedłownik
2004 (JM.)
Brak
49. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
50. Majer Beata KJ Global
S
O003580
51. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
52. Marciniak Anna Klub Jeździecki Metpol
S
---
53. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
54. Masny Eliza Trachy Sosnicowice
S
O011415
55. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
56. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (J.)
O049753
57. Mura Emilia TS Kuźnia Rybnik
2007 (JM.)
O042522
58. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
59. Musiolik Michalina Bpk
2002 (J.)
Brak
60. Napiórkowska Kaja BPK
2000 (MJ.)
O024925
61. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
62. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
63. Pala Karolina bpk
S
O034722
64. Paterok Julia niezrzeszony
2003 (J.)
brak
65. Pawliczek Aneta KJ Gosław Jedłownik
2000 (MJ.)
Brak
66. Pełka Izabela Bpk
2005 (JM.)
Brak
67. Piasek Emilia Bpk
2005 (JM.)
Brak
68. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
69. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
70. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
71. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
72. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
73. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O047502
74. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
75. Rosińska Anna JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
S
K012636
76. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
77. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
78. Schwalbe Sonia Niezrzeszona
2002 (J.)
O035375
79. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
80. Smykała Oliwia HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2006 (JM.)
brak
81. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
Brak
82. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
83. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
84. Szadach Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
85. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
brak
86. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
87. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
88. Urbańczyk Victoria Bez przynależności
2002 (J.)
O031659
89. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
90. Włodarska Maja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O044732
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

ANDIAMO GIRL Oldenburska POL 2012 Klacz kasztanowata/167 F: brak
M: brak
O: Magdalena Gałas
B: Maciej Stopa
brak brak
2.

82

ANIOŁEK Koń Mały POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Marcelina Czech
B: Nieznany
brak
3.

3

ARAGONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/158 F: RAMMSTEIN
M: ANDORRA
O: IWONA LENIARSKA
B: SUSZEK ANDRZEJ
K024625 616009580496712
4.

103

ARNOLD SP POL 2012 Gleiding chestnut/165 F: Candiavolo
M: Anabell
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K024224 616009690062112
5.

86

ATUT WLKP POL 2015 Wałach tarantowata/160 F: Szaman
M: Alfa
O: Robert Bęcała
B: Ewa Sojka
Brak 616007600012115
6.

54

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Desant/Lando
M: Alexandria/Carenzo
O: Waldemar Wojtczka
B: Waldemar Wojtyczka
K023124
7.

33

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K024959
8.

46

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
O: Dariusz Lentowicz
B: Kokot Stanisław
K025781 616 009 61 01153 13
9.

10

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B: Stefan Mazur
K020735 POL013640011904
10.

59

BORÓWKA SP POL 1998 Klacz siwa/168 F: Lamb
M: Bałałajka
O: Krystian Krakowczyk
B: Krystian Krakowczyk
brak 009540030498
11.

101

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Adam Małys
K027000 POL 009590201207
12.

39

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
13.

110

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
14.

42

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
15.

108

CASALITA ELIZAR HOL BEL 2012 Klacz gniada/160 F: Casall / Caretino
M: Perle XXI / Acobat II
O: Julia Gawałek
B: Fritsch Bernard
K024989 DE421000121012
16.

58

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
17.

63

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
O: Hanna Błaszkiewicz
B: Jan Łukaszczyk
brak 616009670048309
18.

75

CHALANDRA Wirtemberska POL 2011 Klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
O: Patryk Mike
B: Mike Patryk
K023886 DE473730687711
19.

11

CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/175 F: Liberado
M: Celebres
O: Maria Kaczyna
B: Norbert Ternka
K025313 6160095401010
20.

37

CHATROULETTE ,,M SP POL 20014 Klacz gniada/174 F: Bijou Be
M: Copacabana K
O: Józef Marciniak
B: Józef Marciniak
-- ---
21.

41

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
22.

38

CHEROKEE Hannover GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: /
K023614
23.

32

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K017028
24.

5

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
O: Łukasz Gruca
B: Fimmel Marek
Brak
25.

24

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
26.

77

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
27.

36

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
O: Henryk Gordzielik
B:
K018929 616009670113910
28.

30

DELLA ROSA Holsztyn DEU 2011 Klacz gniada F: CANNAVAROS / CASSINI I
M: SIEN LADY / COMICS
O: Jan Badura
B: Aholeinen Erja
K018512
29.

80

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
30.

87

DOBRA PANI SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/161 F: Pauilliac de Meia Lua
M: Dekadencja
O: Michalina Musiolik
B: SK Ochaby
Brak 616009540018310
31.

89

DOBROSZA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Szkrab
M: Dekadencja
O: Jarosław Grycz
B: SK Ochaby
K027224 616006540103713
32.

20

DOMINACJA Wielkopolska POL 2010 Klacz kara/169 F: Desant
M: Denisa
O: Marek Grabowski
B: Zbebel Wojciech
K018626 brak
33.

81

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Zagwocki
B: Nieznany
brak
34.

91

DUKE OF HOPE SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Corleo Lord L /
M: Garlanda /
O: Martyna Bryk
B: Mateusz Kożuch
K026263 616009540002912
35.

29

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
K025391 HUN M MF 044310000
36.

74

EKSTAZA Śląska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
O: Wojciech Jędrzejczyk
B: Królik Sławomir
Brak 616008540032112
37.

61

EL-WILLOW MICHAEL Kuc Walijski POL 2010 Wałach jelena/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
O: Martyna Grobelny
B: Mirosław Janik
Brak
38.

84

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom's Choice
O: Krzysztof Rumin
B: Michał Szadkowski
K015451
39.

7

ELIF KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: ---
M: -----
O: Henryk Gordzielik
B: ----
K018768
40.

22

EMUNDO Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans
M: Emarilla
O: Victoria Urbańczyk
B: Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
K021355 616006580310011
41.

31

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
K025342 616006570147214
42.

47

EROS M POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ramzes
M: EMISJA
O: Ewelina Oczkowicz
B: Dalmata Aleksander
K019647 616006550114011
43.

43

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
Brak
44.

70

EVERY TIME SP POL 2005 Wałach gniada F: Edminton
M: Klasika
O: Katarzyna Bugla
B: TJ Slovan
K024400
45.

60

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator
M: Fiesta
O: Grobelny Martyna
B: Dembski Andrzej
Brak Brak
46.

50

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
47.

67

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
48.

106

HARDY Mały Koń POL 2000 Wałach gniada/mk:134 F: NN
M: NN
O: Martyna Mura
B: NN
LKRWZJ/1638/18 616999540171910
49.

76

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 Klacz gniada/166 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
O: B Majer
B: B Majer
K026235 208333DW0904381
50.

23

HIPNOZA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: ANALOG
M: HAŃCZA
O: MARCIN JAKUBCZYK
B: UDÓRZ
K020809
51.

14

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
123 124
52.

28

IDA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Arsenał
M: Inka II
O: Dariusz Kozielski
B: Dariusz Kozielski
Brak
53.

15

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
K014138
54.

85

JAGNA M POL 2015 Klacz gniada/167 F: Ekoton
M: Janda
O: Ewa Szulik
B: Ewa Sojka
Brak 616006550091415
55.

64

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K016908 616009690049710
56.

72

KOLORADO Typ Szlachetny POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Filusz
B: Berg Ginter
K026857 616999690095315
57.

49

LA COSTA SP POL 2011 Klacz siwa F: Castilo
M: Ła Barcelona
O: Dorota Lenik
B: Wojciech Cypcer
Brak
58.

19

LADY Małopolska POL 2002 Klacz gniada/163 F: ben
M: loteria
O: Karolina Szadach
B: ryszard Tecza
brak pol 006630026702
59.

18

LANOS Typ Szłachetny POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
O: Karolina Szadach
B: Karolina Szadach
brak 616999590044210
60.

52

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
61.

9

LEGIONISTA Koń Mały POL 2007 Wałach srokata/kuc:145 F: FACET
M: LEGIA
O: STANISŁAWA GAWAŁEK
B: MAREK PIETRZYK
BRAK POL 013670174007
62.

105

LENA Śląska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Len
M: Baśka
O: Kazimierz Ostarek
B: Tadeusz Pączko
brak 616008690009111
63.

111

LEO-B Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach skarogniada/165 F: Cottonclub
M: La Corrada P
O: Patrycja Pacyna
B: Bartkowiak Jerzy
Brak 616009610028712
64.

69

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
O: Maria Kaczyna
B: Karl VoBhage
K013349
65.

45

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
66.

34

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
K009376
67.

26

LUCILLA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
O: Marek Handzlik
B: ośrodek
K019266 007520003706 K019266
68.

40

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
O: Gabriela Kamińska
B: Słomińska Danuta
K024288
69.

53

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
70.

57

MALIBU Polski Koń Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann's Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
K021658 616009540054812
71.

99

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/173 F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo
Brak POL009690043902
72.

55

MILAN SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Boeckmann's Looping
M: Dolmet Milly Laforet
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
K023698 616009540054912
73.

66

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
74.

27

PARYS Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Andżelika Markwa
B: Dariusz Wilczęga
Brak
75.

25

PIGMENT SP POL 2010 Klacz siwa/169 F: Goffi R
M: Pawanka
O: Marek Handzlik
B: Technikum chodowli koni w żywcu
K019266 616009540070110 K019266
76.

93

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
K014139
77.

102

QUALITO Hanover GER 2011 Gleiding chestnut/165 F: Quaid
M: Saphira
O: Gerhard Lyke
B: Gerhard Lyke
K027169 DE431311316811
78.

92

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
79.

90

QUINTON Oldenburg POL 2003 Gleiding grey/165 F: Quidam's Rubin
M: Kamera
O: Mariusz Steciura
B: Niemcy
K019318 DE433330148903
80.

35

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
81.

21

ROMICA R Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Campari M
M: Romana
O: Joanna Gotzmann-Pokorny
B: Roman Hałabuda
K015912
82.

48

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
83.

68

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: SK Ochaby Sp. Z. O. O
K018663 616009540123208
84.

8

SONNY BOY M Oldenburg POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: JOANNA PSZOWSKA
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
85.

78

STOLLBERG Hannowe POL 2006 Wałach gniada/165 F: Stolzenberg
M: Hauptstutbuch Dalida II
O: Grzegorz Kremer
B: TJ Frenstat
K026887 DE431312023306
86.

71

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
87.

97

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
88.

83

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
89.

88

TELLUR SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Donzini
M: Tessa
O: Ewa Sojka
B: Ewa Sojka
Brak 616009540040605
90.

13

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
/// 123
91.

73

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
92.

98

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
93.

62

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
94.

79

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
K025488
95.

65

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
Rider Club
Competition
Prize
Badura Anna Klub Jeździecki Lando
60
SUM:
60.00
Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
130
SUM:
130.00
Bugla Zofia niezrzeszona
80
SUM:
80.00
Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
150
150
SUM:
300.00
Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
90
50
SUM:
140.00
Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
70
SUM:
70.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
120
SUM:
120.00
Lenik Dorota JKS Equi -Verso Jastrzebie Zdrój
60
SUM:
60.00
Majer Beata KJ Global
90
150
SUM:
240.00
Majer Julia LKJ MOSZNA
70
SUM:
70.00
Mundziakiewicz Julia Brak
130
SUM:
130.00
Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
120
SUM:
120.00
Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
SUM:
80.00
Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
200
200
220
SUM:
870.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
150
270
250
270
SUM:
940.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (57)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
1
2019-03-17
18
2019-03-16
20
Badellino Kaja
bpk
EROS (47)
2019-03-16
28
2019-03-16
2019-03-17
10
2019-03-17
Badura Anna
Klub Jeździecki Lando
2019-03-16
17
2019-03-16
4
60
2019-03-17
6
2019-03-17
10
Bęcała Natalia
Bpk
ATUT (86)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
2019-03-16
17
2019-03-16
1
2019-03-17
18
2019-03-17
1
ROCK (35)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
10
2019-03-17
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-03-17
1
130
2019-03-17
7
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
ILONA (15)
2019-03-16
8
2019-03-16
16
PRINCE (93)
2019-03-16
2019-03-16
7
Brodziak Dominika
LUKJ Antoniówka
NICOL (66)
2019-03-16
1
2019-03-16
25
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (53)
2019-03-16
8
2019-03-16
8
Bryk Martyna
KJ Equiteam
2019-03-17
1
2019-03-17
23
Buczkowska Wiktoria
LUKJ Antoniówka
2019-03-16
1
Bugla Zofia
niezrzeszona
2019-03-16
5
2019-03-16
20
2019-03-17
2
80
2019-03-17
16
Bula Katarzyna
Klub Jeździecki Lando
ERAZM (31)
2019-03-16
24
2019-03-16
2019-03-17
9
2019-03-17
Dziemba Olivia
BPK
TOP MAN (13)
2019-03-16
1
2019-03-16
17
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Fica Zofia
HiPPo Sports Team
2019-03-17
2019-03-17
1
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (80)
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
18
2019-03-17
1
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JOKER (64)
2019-03-16
13
2019-03-16
22
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (50)
2019-03-16
1
150
2019-03-16
12
2019-03-17
1
150
Gałas Amelia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (73)
2019-03-16
6
2019-03-16
4
2019-03-17
5
2019-03-17
4
Garus Marek
LKJ Moszna
2019-03-16
6
2019-03-16
7
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2019-03-16
14
2019-03-16
14
2019-03-17
15
2019-03-17
14
Glück Dominika
Brak
CYNARA (77)
2019-03-16
19
2019-03-16
26
2019-03-17
9
2019-03-17
24
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Metpol
DARMA (36)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Gordzielik Tomasz
KJ Metpol Grodziec
ELIF (7)
2019-03-16
17
2019-03-16
1
2019-03-17
2019-03-17
20
Grabowska Dominika
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
14
2019-03-17
14
Grobelny Martyna
LKJ Ochaby
FRIDA (60)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Gruca Lena
BPK
2019-03-16
15
2019-03-16
5
2019-03-17
6
2019-03-17
6
Gruszka Angelika
brak
LENA (105)
2019-03-16
1
2019-03-16
17
Grycz Jarek
bpk śląsk
2019-03-16
17
2019-03-16
1
2019-03-17
8
2019-03-17
16
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
18
2019-03-17
9
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
PIGMENT (25)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
15
LUCILLA (26)
2019-03-16
10
2019-03-16
2019-03-17
8
2019-03-17
Jakubczyk Karolina
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
HIPNOZA (23)
2019-03-16
21
2019-03-16
3
90
2019-03-17
4
50
2019-03-17
11
Kaczyna Maria
KJ Trachy Gliwice
2019-03-16
9
2019-03-16
Kamińska Natalia
Bpk
JAGNA (85)
2019-03-16
5
2019-03-16
2019-03-17
1
2019-03-17
21
Kamińska Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LUCKY (40)
2019-03-16
3
70
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
12
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (39)
2019-03-17
2
120
2019-03-17
7
Kochańska Zuzanna
brak
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (43)
2019-03-17
17
2019-03-17
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (45)
2019-03-16
12
2019-03-16
17
2019-03-17
8
2019-03-17
11
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
2019-03-16
17
2019-03-16
25
Kremer Julia
niezrzeszona
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-16
13
2019-03-17
9
2019-03-17
18
2019-03-17
1
Kuśka Sandra
niezrzeszona
CHANEL (11)
2019-03-16
1
2019-03-16
27
Lenart Marko
LKJ Moszna
2019-03-17
28
2019-03-17
9
Leniarska Pola
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
18
Lenik Dorota
JKS Equi -Verso Jastrzebie Zdrój
2019-03-17
4
60
2019-03-17
8
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (46)
2019-03-16
13
2019-03-16
13
2019-03-17
22
2019-03-17
Leszczyńska Agata
K. S. GosŁaw Jedłownik
IDA (28)
2019-03-16
1
2019-03-16
17
2019-03-17
1
2019-03-17
16
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2019-03-16
15
2019-03-16
2019-03-17
7
2019-03-17
Majer Beata
KJ Global
2019-03-16
6
2019-03-16
10
2019-03-17
3
90
2019-03-17
3
150
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (62)
2019-03-17
3
70
2019-03-17
15
Marciniak Anna
Klub Jeździecki Metpol
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
17
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (65)
2019-03-16
16
2019-03-16
11
Masny Eliza
Trachy Sosnicowice
2019-03-17
5
2019-03-17
9
Mike Patryk
KJ Global
2019-03-16
18
2019-03-16
2019-03-17
5
2019-03-17
13
Mundziakiewicz Julia
Brak
2019-03-16
1
130
2019-03-16
2019-03-17
20
2019-03-17
Mura Emilia
TS Kuźnia Rybnik
LENA (105)
2019-03-16
HARDY (106)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2019-03-16
2
120
2019-03-16
4
Musiolik Michalina
Bpk
2019-03-16
24
2019-03-16
1
2019-03-16
25
2019-03-17
19
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Napiórkowska Kaja
BPK
LEO-B (111)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
18
2019-03-17
1
Osieka Daria
RC Riding Center Sosnowice
2019-03-16
2019-03-17
11
2019-03-17
2019-03-16
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (63)
2019-03-16
1
2019-03-16
13
2019-03-16
1
Pala Karolina
bpk
2019-03-16
1
2019-03-16
19
2019-03-17
21
2019-03-17
Paterok Julia
niezrzeszony
QUINTON (90)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Pawliczek Aneta
KJ Gosław Jedłownik
PARYS (27)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Pełka Izabela
Bpk
TELLUR (88)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
25
Piasek Emilia
Bpk
TELLUR (88)
2019-03-17
1
2019-03-17
18
2019-03-17
1
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS (32)
2019-03-16
2
80
2019-03-16
13
2019-03-16
25
2019-03-16
18
2019-03-17
13
2019-03-17
17
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
2019-03-16
23
2019-03-16
19
Piroh Artsiom
KJ Okoły
QUALITO (102)
2019-03-16
11
2019-03-16
7
ARNOLD (103)
2019-03-16
20
2019-03-16
9
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2019-03-17
12
2019-03-17
9
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2019-03-16
12
2019-03-16
11
2019-03-17
2019-03-17
10
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
2019-03-16
1
2019-03-16
17
2019-03-17
1
2019-03-17
1
BONI (10)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
27
2019-03-17
1
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (71)
2019-03-16
Rosińska Anna
JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
CLAAS (32)
2019-03-17
9
2019-03-17
1
Rumin Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019-03-16
1
2019-03-16
4
50
2019-03-16
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (48)
2019-03-16
1
250
2019-03-16
3
2019-03-17
2
200
2019-03-17
2
2019-03-16
2
200
2019-03-16
2
220
Schwalbe Sonia
Niezrzeszona
MEDYNA (99)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2019-03-16
Smykała Oliwia
HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
DORA (81)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
EKSTAZA (74)
2019-03-16
1
2019-03-16
25
2019-03-16
25
2019-03-17
1
2019-03-17
18
2019-03-17
18
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2019-03-16
10
2019-03-16
5
2019-03-17
4
2019-03-17
3
2019-03-16
3
150
2019-03-16
1
270
2019-03-17
1
250
2019-03-17
1
270
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-03-16
5
2019-03-16
9
2019-03-17
Szadach Weronika
bpk
LADY (19)
2019-03-17
2019-03-17
29
2019-03-17
18
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (66)
2019-03-16
1
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (101)
2019-03-17
1
2019-03-17
19
Szymańska Kinga
bpk
LANOS (18)
2019-03-17
16
2019-03-17
1
2019-03-17