Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 23:41:51
2019-03-28 22:11:35
Jarek Grycz DOBROSZA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 09:26:38
2019-03-28 20:24:55
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 23:43:32
2019-03-28 19:48:50
Magdalena Pinocy OPIUM II
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 23:44:07
2019-03-28 19:44:28
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 23:44:38
2019-03-28 16:48:30
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL KZ
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 23:46:49
2019-03-28 16:34:31
Joanna Grabowska ANGELO
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 16:47:58
2019-03-27 22:02:54
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 22:00:51
2019-03-27 21:55:30
Angelika Gruszka LENA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 22:00:54
2019-03-27 21:54:35
Emilia Mura LENA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 22:00:56
2019-03-27 21:53:54
Emilia Mura HARDY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 22:00:58
2019-03-27 21:00:13
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 22:01:01
2019-03-27 20:59:45
Antonina Benska ROCK
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 22:01:04
2019-03-27 20:58:27
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 22:01:16
2019-03-27 20:57:34
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08 B/C/zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 22:01:18
2019-03-27 20:45:29
Robert Morawski IWAN
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 20:25:02
2019-03-27 20:07:16
Karolina Wojtuś DAKOTA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 20:25:04
2019-03-27 18:23:51
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 20:25:06
2019-03-27 18:14:00
Artsiom Piroh QUALITO
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 20:25:08
2019-03-27 17:34:38
Patryk Pawłowicz ŻACZEK
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 20:25:10
2019-03-27 17:34:08
Amelia Orlińska CEPELIA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:39:43
2019-03-27 16:36:26
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:34:55
2019-03-27 16:30:29
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:24:46
2019-03-27 16:20:29
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:24:48
2019-03-27 16:19:43
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 15:01:02
2019-03-27 14:43:23
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:07
2019-03-27 08:34:40
Ewa Brożyna PARYS
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:09
2019-03-26 20:55:33
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:11
2019-03-26 19:53:51
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:13
2019-03-26 19:11:53
Małgorzata Jagieluk LORD CASTLEMAINE
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:15
2019-03-26 19:07:15
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:17
2019-03-26 19:06:14
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 15:02:11
2019-03-26 15:02:11
Filip Piontek GENERALIA M
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 14:51:32
2019-03-26 14:51:32
Katarzyna Maciejewska FILIP
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 14:48:54
2019-03-26 14:48:54
Oliwia Sobel BATOG
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 14:47:35
2019-03-26 14:47:35
Laura Tkaczyk SHY BOY
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 14:51:52
2019-03-26 14:38:45
Julia Paterok QUINTON
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 14:51:54
2019-03-26 13:50:23
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 14:51:56
2019-03-26 13:49:29
Artsiom Piroh RAMIRA K
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 14:51:57
2019-03-26 12:48:18
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 14:51:59
2019-03-26 12:44:20
Wiktoria Buczkowska GOLDEN LADY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:35:41
2019-03-26 12:00:13
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 13:47:15
2019-03-26 11:33:15
Patrycja Kamińska MALIBU
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:35:45
2019-03-26 11:30:01
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:26
2019-03-26 11:23:02
Dominika Glück CYNARA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:28
2019-03-26 11:22:29
Amelia Ogórek GOLDEN LADY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:30
2019-03-26 11:21:39
Weronika Konopka GOLDEN LADY
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:32
2019-03-26 11:20:32
Natalia Osysko CERA Ł
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:34
2019-03-26 11:19:24
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:36
2019-03-26 11:18:28
Żaneta Nawrat NICOL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:38
2019-03-26 11:16:33
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:40
2019-03-26 11:13:30
Marta Pietras JUNIRRA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:42
2019-03-26 11:11:17
Natalia Szymczak DŻAGIRRA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:25:44
2019-03-26 11:05:05
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:03:20
2019-03-25 22:25:53
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:03:27
2019-03-25 22:20:24
Anna Rosińska CLAAS
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:03:33
2019-03-25 22:18:11
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:03:39
2019-03-25 22:09:21
Violetta Wilk WINDA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:03:43
2019-03-25 22:08:36
Oliwia Smykała DORA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:03:47
2019-03-25 22:07:53
Julia Płocica ANIOŁEK
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:03:51
2019-03-25 22:07:21
Marta Galas FANTAZJA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:04:00
2019-03-25 22:06:27
Paulina Hibner FREDY
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:04:15
2019-03-25 21:57:22
Magdalena Lesisz PATAGONIA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:04:27
2019-03-25 21:51:32
Jagoda Kuszka SAMIRO "KA"
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:05:38
2019-03-25 19:02:29
Bartosz Bomba PRINCE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:05:43
2019-03-25 19:01:54
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:19
2019-03-25 19:01:24
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:05:53
2019-03-25 19:00:31
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:05:59
2019-03-25 18:21:15
Kaja Fiedorowicz HUGO
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:51:50
2019-03-25 14:39:38
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:51:55
2019-03-25 10:52:33
Ida Gajewska GARDENIA
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:51:59
2019-03-25 10:45:23
Marko Lenart KOLORADO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:52:02
2019-03-25 07:47:52
Sara Szczot VOLSTRUPGAARD'S COMET
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:54:55
2019-03-25 07:18:39
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:55:02
2019-03-25 07:10:11
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:55:06
2019-03-25 07:09:33
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:55:09
2019-03-25 06:52:28
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:55:13
2019-03-25 06:49:30
Aleksandra Ryt PALOMA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:55:18
2019-03-25 06:35:50
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 23:29:17
2019-03-24 21:44:31
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 23:29:18
2019-03-24 20:28:51
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:05:18
2019-03-24 17:53:29
Klaudia Koj ESTELA
  • 2x 14/P/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 15:01:06
2019-03-23 13:10:40
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 21:10:38
2019-03-22 14:34:58
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:16:46
2019-03-22 07:27:06
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:21
2019-03-21 22:20:49
Betina Bejgier SELAVI
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:23
2019-03-21 22:18:50
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:29:28
2019-03-20 22:57:21
Olimpia Skrok-Wolska FOR CANDY
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:29:30
2019-03-20 22:51:08
Katarzyna Wójcik KSIĘŻNICZKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:29:31
2019-03-20 21:03:46
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:29:33
2019-03-20 20:07:02
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:51:17
2019-03-20 13:32:15
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:17:16
2019-03-19 22:11:52
Bartłomiej Urban KAPITAN KANE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:17:09
2019-03-19 22:11:22
Marcelina Wolny PACO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:17:04
2019-03-19 22:08:39
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:17:03
2019-03-18 11:57:46
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:17:13
2019-03-18 11:57:09
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:17:00
2019-03-18 11:56:38
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 09:08:17
2019-03-18 11:55:40
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08 B/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:16:56
2019-03-18 11:40:10
Zuzanna Moś POLONEZ
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:16:53
2019-03-18 11:38:20
Weronika Kaczmarek BOJAR
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:16:45
2019-03-17 18:41:18
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 11:16:41
2019-03-17 17:35:49
Zuzanna Zejer LEVISIONN CONTANGA EWP
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 11:20:28
2019-03-17 17:03:19
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
4. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
5. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
6. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
7. Buczkowska Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
brak
8. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
9. Dąbrowska Julia Stow. KJK Szary Michałowice
O038829
10170155
10. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
11. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
12. Fiedorowicz Kaja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O040327
13. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
14. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
brak
15. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
16. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
17. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
18. Grabowska Joanna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O008251
19. Gruca Lena BPK
2007 (JM.)
O043496
20. Grycz Jarek KJK ELIZAR
S
O007333
21. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
22. Gut Oliwia stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
2003 (J.)
O047702
23. Hibner Paulina HiPPo Sports Team
2005 (JM.)
brak
24. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
25. Jagieluk Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
S
brak
26. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
O045427
27. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039948
28. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
O042230
29. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
brak
30. Kozołup Hanna bpk
2003 (J.)
O036792
31. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
32. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
33. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
34. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
35. Lesisz Magdalena bez przynależności klubowej
2000 (MJ.)
O038004
36. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
37. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
38. Maciejewska Katarzyna -
2007 (JM.)
-
39. Morawski Robert Brak
S
Brak
40. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
41. Mura Emilia TS Kuźnia Rybnik
2007 (JM.)
O042522
42. Napiórkowska Kaja BPK
2000 (MJ.)
O024925
43. Nawrat Żaneta LUKJ Antoniówka
S
O041046
44. Ogórek Amelia LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
brak
45. Orlińska Amelia stajnia magnum
2002 (J.)
O043669
46. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
47. Paterok Julia niezrzeszony
2003 (J.)
brak
48. Pawłowicz Patryk stajnia magnum
2006 (JM.)
O052003
49. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
50. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
O044785
51. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
52. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
53. Płocica Julia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
54. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
55. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
56. Rosińska Anna JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
S
K012636
57. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
58. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
59. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (J.)
O035375
60. Skrok-Wolska Olimpia JKS Equi Verso
2004 (JM.)
Brak
61. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
62. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
63. Smykała Oliwia HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2006 (JM.)
brak
64. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
65. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
66. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
67. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
68. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
Brak
69. Szczot Sara KJ Trachy Sośnicowice
S
O008956
70. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
O050453
71. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
72. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O035256
73. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
74. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
75. Tkaczyk Laura -
1998 (MJ.)
-
76. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
77. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
78. Wilk Violetta HiPPo Sports Team
2004 (JM.)
brak
79. Wójcik Katarzyna JKS Equi Verso
2008 (Mł.)
brak
80. Wojtuś Karolina Equiteam
2002 (J.)
O044969
81. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
82. Wolańska Klaudia Niezrzeszona
2002 (J.)
brak
83. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
84. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
85. Zejer Zuzanna bpk
2018 (Mł.)
O044091
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

101

ANGELO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Vittorio
M: Andaluzja
O: Zdzisław Grabowski
B: SK Nad Wigrami
K026106 *
2.

48

ANIOŁEK Koń Mały POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Marcelina Czech
B: Nieznany
brak
3.

45

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K024959
4.

19

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
O: Dariusz Lentowicz
B: Kokot Stanisław
K025781 616 009 61 01153 13
5.

65

BATOG SP POL 2001 Wałach gniada F: Graf Quidam
M: Batuta
O: LKJ Lewada
B: SK Ochaby
brak
6.

100

BEAUTY GIRL KZ Zangersheide NED 2013 Klacz kasztanowata/- F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
O: -
B: Klaver
K027029 -
7.

68

BEL DE JOUR SP POL 2010 Mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: Herbert Rudiger Wassibauer
K021656 616009690142810 105QO56
8.

8

BOJAR Koń Mały POL 2002 Wałach srokata/kuc:138 F: Piast
M: Baja Nu
O: Stodoła Natalia
B: Matuszewski Krzysztof
brak 013690090202
9.

34

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
10.

61

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
11.

84

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Adam Małys
K027000 POL 009590201207
12.

80

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
13.

36

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
14.

3

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Betina Bejgier
B: .
K013887 DE433331113002
15.

89

CEPELIA Wielkopolska POL 2013 Klacz kara/169 F: olivier
M: celina
O: marlena socha
B: stadnina koni liski
brak POL 616007600229313
16.

55

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
O: Hanna Błaszkiewicz
B: Jan Łukaszczyk
K027275 616009670048309
17.

35

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
18.

44

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K017028
19.

23

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O:
B: Schwarz Michael
K021899
20.

22

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
O: Łukasz Gruca
B: Fimmel Marek
K024715
21.

25

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
22.

53

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
23.

85

DAKOTA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz kara/165 F: NN
M: NN
O: Wojtuś Adam
B: Wojtuś Adam
Brak 616999690171109
24.

1

DESAND SP POL 2009 Wałach gniada F: Desant
M: Dewiza de Revel
O: Julia Dąbrowska
B: Jacek Soska
K017300
25.

97

DOBROSZA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Szkrab
M: Dekadencja
O: Jarosław Grycz
B: SK Ochaby
K027224 616006540103713
26.

47

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Zagwocki
B: Nieznany
brak
27.

94

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Rajmund Adamietz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021566 616009510343712
28.

13

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
O: Kamil Sobczyk
B: Leszek Kośnik
K021987
29.

59

DŻAGIRRA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
O: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
B: Stadnina Koni prudnik sp. zo.o.
brak
30.

12

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
31.

28

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
32.

27

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
K017467
33.

6

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Latinus
M: Naiade De Livet
O: Kamila Stawińska
B: Ryszard Kasprowicz
None None
34.

49

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
O: Marcelina Czech
B: Skorpion K&K Sp.z o.o.
brak
35.

66

FILIP KUC POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Grawer k.f.
M: Figlarka k.f.
O: LKJ Lewada
B: J. Piąstka
brak POL013540019699
36.

95

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
37.

20

FOR CANDY Westfalska POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
O: Grzegorz Skrok-Wolski
B: Montis Sp. z o.o.
brak DE 441411756408
38.

50

FREDY Haflinger POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Srebrny Rumak
M: Finezja
O: Agnieszka Hibner
B: Andrzej Korczan
brak 616013690032114
39.

31

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
O: Ida Gajewska
B: SK Dębno
K021197
40.

24

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
O: Katarzyna Szydłowska
B: Agnieszka Łuczak
K016957 POL009690013308
41.

54

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
42.

79

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
43.

10

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
44.

91

HARDY Mały Koń POL 2000 Wałach gniada/mk:134 F: NN
M: NN
O: Martyna Mura
B: NN
K025035 616999540171910
45.

42

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
K027183 124
46.

43

HUGO SP POL 2007 Wałach tarantowata/168 F: Eman
M: Hossa
O: Fiedorowicz Krystyna
B: Kmiecik Marek
K025736
47.

41

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
K014138
48.

96

IWAN Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin
M: Igła
O: Robert Morawski
B: Katarzyna Brzozowska
Brak 616 007 52 00485 08 104JC12
49.

58

JUNIRRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Junida
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
K026904
50.

17

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
O: Agnieszka Kozłowska - Urban
B: Agnieszka Marzęda
K026487 616009580491411
51.

30

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: Helena Staszczak
B: Kisam Czesław
K025504
52.

78

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
53.

32

KOLORADO Typ Szlachetny POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Filusz
B: Berg Ginter
K026857 616999690095315
54.

21

KSIĘŻNICZKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:120 F: Martini
M: Kruszynka
O: Anna Gabryś-Wójcik
B: Hilla Lucjan
brak 616013690042613
55.

39

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
O: DOROTA LENIK
B: CYSPER WOJCIECH
K019251 616 009 54 01201 10
56.

29

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
K021864 056015Z55733811
57.

103

LEO-B Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach skarogniada/165 F: Cottonclub
M: La Corrada P
O: Patrycja Pacyna
B: Bartkowiak Jerzy
Brak 616009610028712
58.

5

LEVISIONN CONTANGA EWP OLD POL 2011 Klacz siwa/168 F: Levisto
M: Contanga
O: Krystyna Zejer
B: Bernhard Janetzko
K020860 DE 433330209411
59.

77

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
brak
60.

76

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
61.

92

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
K009376
62.

63

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
O: Gabriela Kamińska
B: Słomińska Danuta
K024288
63.

62

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann’s Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
K021658 Brak
64.

83

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
65.

75

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
O: AGNIESZKA LUKSA
B: WIOLETTA PAWELUS
K021215 616009690079212
66.

56

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
67.

98

OPIUM II SP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Bijou Be
M: Osada W / Desant
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K027350 616009540077115
68.

99

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K024600 616009540042713
69.

15

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
70.

38

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
O: Aleksandra Ryt
B: Szczepan Prokopowicz
K021863 POL007540048608
71.

51

PATAGONIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Bonaparte
M: Korea
O: Magdalena Lesisz
B: -
K020086 616009540110409
72.

9

POLONEZ Śląska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
O: Posyniak Anna
B: Kojdecki MArek
brak
73.

40

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
K014139
74.

87

QUALITO Hanover GER 2011 Gleiding chestnut/165 F: Quaid
M: Saphira
O: Gerhard Lyke
B: Gerhard Lyke
K027169 DE431311316811
75.

67

QUINTON Oldenburg POL 2003 Gleiding grey/165 F: Quidam's Rubin
M: Kamera
O: Mariusz Steciura
B: Niemcy
K019318 DE433330148903
76.

69

RAMIRA K SP POL 2012 Klacz siwa F: Cantanis /
M: Renoma / Renommee
O: Kowolik
B: Kowolik
K023438 616009690044912
77.

93

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
78.

11

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
79.

37

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
80.

52

SAMIRO KA Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/158 F: Ramstein
M: Samanta
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950 616007540191308
81.

26

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
O: Piotr Przybył
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
82.

73

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: SK Ochaby Sp. Z. O. O
K018663 616009540123208
83.

2

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
84.

64

SHY BOY SP POL 2003 Wałach siwa/- F: Wizbud
M: Szarotka / Arak
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Małgorzata Pielat
K015431 POL009540067403
85.

82

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
86.

70

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
87.

4

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
/// 123
88.

86

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
89.

81

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
90.

33

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II
M: Fremads Caletta
O: Sara Szczot
B: Dania
K008227
91.

16

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
92.

60

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023446 616006690057613
93.

46

WINDA Haflingerska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
O: Marcelina Czech
B: Mariusz Bebłot
brak
94.

88

ŻACZEK KUC POL 2003 Wałach gniada/mk:154 F: jowisz
M: żaba
O: marlena socha
B: lusina danuta
brak POL 013570064503
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
100
SUM:
100.00
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
150
SUM:
150.00
Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
70
SUM:
70.00
Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
130
80
SUM:
210.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
220
250
160
150
90
SUM:
870.00
Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
150
SUM:
150.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
220
SUM:
220.00
Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
120
200
SUM:
320.00
Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
270
250
60
SUM:
580.00
Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
SUM:
120.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
50
SUM:
130.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
150
SUM:
250.00
Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
70
SUM:
70.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
90
SUM:
90.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
200
270
SUM:
470.00
Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
130
SUM:
130.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-03-30
4
100
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2019-03-30
1
150
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
SELAVI (2)
2019-03-30
11
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-31
1
2019-03-31
11
2019-03-30
1
2019-03-30
11
2019-03-31
14
2019-03-31
3
70
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
2019-03-30
1
2019-03-30
1
ROCK (93)
2019-03-30
1
2019-03-30
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-03-31
5
2019-03-31
8
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
PRINCE (40)
2019-03-30
9
2019-03-30
15
2019-03-31
1
130
ILONA (41)
2019-03-30
16
2019-03-30
18
2019-03-31
2
80
2019-03-31
Buczkowska Wiktoria
LUKJ Antoniówka
2019-03-30
9
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-03-30
1
2019-03-30
2
220
2019-03-31
1
250
2019-03-31
3
160
2019-03-30
5
2019-03-30
3
150
2019-03-31
3
90
2019-03-31
11
Dąbrowska Julia
Stow. KJK Szary Michałowice
DESAND (1)
2019-03-31
5
2019-03-31
12
Dziemba Olivia
BPK
2019-03-30
1
2019-03-30
1
2019-03-31
1
2019-03-31
1
2019-03-30
1
2019-03-30
11
2019-03-31
1
2019-03-31
9
Fedorowicz Karolina
LKJ Ostroga w Opolu
GLORIA (24)
2019-03-30
10
2019-03-30
15
2019-03-31
3
150
2019-03-31
9
Fiedorowicz Kaja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
HUGO (43)
2019-03-31
13
2019-03-31
1
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-03-31
9
2019-03-31
Galas Marta
HiPPo Sports Team
2019-03-31
1
2019-03-31
1
2019-03-31
1
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (86)
2019-03-30
14
2019-03-31
10
2019-03-31
2
220
Garus Marek
LKJ Moszna
2019-03-30
7
2019-03-30
9
Glück Dominika
Brak
CYNARA (53)
2019-03-30
Grabowska Joanna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
ANGELO (101)
2019-03-30
11
2019-03-30
22
Gruca Lena
BPK
2019-03-30
12
2019-03-30
10
2019-03-31
13
2019-03-31
6
Grycz Jarek
KJK ELIZAR
2019-03-31
1
2019-03-31
8
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
2019-03-30
14
2019-03-30
16
Gut Oliwia
stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
KARINO (30)
2019-03-31
13
2019-03-31
9
2019-03-31
1
Hibner Paulina
HiPPo Sports Team
FREDY (50)
2019-03-31
2019-03-31
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-03-30
1
2019-03-30
5
2019-03-30
2019-03-30
1
2019-03-30
1
2019-03-30
11
Jagieluk Małgorzata
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-03-30
17
2019-03-30
1
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
BOJAR (8)
2019-03-31
1
2019-03-31
1
2019-03-31
1
Kamińska Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (62)
2019-03-31
9
2019-03-31
6
LUCKY (63)
2019-03-30
19
2019-03-30
23
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (27)
2019-03-31
9
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
2019-03-30
20
Kozołup Hanna
bpk
2019-03-30
11
2019-03-30
17
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
2019-03-30
6
2019-03-30
1
Lenart Marko
LKJ Moszna
2019-03-31
1
2019-03-31
9
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2019-03-30
6
2019-03-30
6
2019-03-31
4
2019-03-31
9
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (19)
2019-03-30
13
2019-03-30
2019-03-31
2019-03-31
2019-03-31
1
2019-03-31
Lesisz Magdalena
bez przynależności klubowej
2019-03-30
23
2019-03-30
21
2019-03-30
1
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2019-03-30
15
2019-03-30
2019-03-31
19
2019-03-31
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (75)
2019-03-30
2
120
2019-03-30
2
200
Maciejewska Katarzyna
-
FILIP (66)
2019-03-30
3
2019-03-30
9
2019-03-31
13
2019-03-31
Morawski Robert
Brak
IWAN (96)
2019-03-31
1
2019-03-31
1
Moś Zuzanna
KJ Dera
2019-03-31
1
2019-03-31
1
2019-03-31
9
Mura Emilia
TS Kuźnia Rybnik
HARDY (91)
2019-03-30
1
2019-03-30
11
2019-03-30
1
Napiórkowska Kaja
BPK
LEO-B (103)
2019-03-30
1
2019-03-30
18
2019-03-31
1
2019-03-31
17
Nawrat Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (56)
2019-03-30
1
2019-03-30
11
Ogórek Amelia
LUKJ Antoniówka
2019-03-30
1
Orlińska Amelia
stajnia magnum
CEPELIA (89)
2019-03-31
9
2019-03-31
13
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (55)
2019-03-30
1
2019-03-30
1
2019-03-30
1
Paterok Julia
niezrzeszony
QUINTON (67)
2019-03-30
1
2019-03-30
1
Pawłowicz Patryk
stajnia magnum
ŻACZEK (88)
2019-03-31
1
2019-03-31
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS (44)
2019-03-30
4
50
2019-03-30
11
2019-03-30
10
2019-03-30
19
2019-03-31
15
2019-03-31
6
Pietras Marta
LKJ Olimp Prudnik
JUNIRRA (58)
2019-03-30
21
2019-03-30
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
2019-03-30
11
2019-03-30
11
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2019-03-30
13
2019-03-30
1
270
2019-03-30
8
2019-03-30
1
250
QUALITO (87)
2019-03-30
12
2019-03-30
4
60
Płocica Julia
HiPPo Sports Team
2019-03-31
1
2019-03-31
1
2019-03-31
9
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2019-03-31
9
2019-03-31
1
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-31
10
2019-03-31
2
120
Rosińska Anna
JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
CLAAS (44)
2019-03-31
11
2019-03-31
1
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-03-30
2
80
2019-03-30
24
2019-03-31
4
50
2019-03-31
7
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (37)
2019-03-30
5
2019-03-30
4
2019-03-31
4
100
2019-03-31
7
PALOMA (38)
2019-03-30
13
2019-03-30
12
2019-03-31
1
150
2019-03-31
5
Schwalbe Sonia
KJ Dera
MEDYNA (83)
2019-03-31
1
2019-03-31
18
Skrok-Wolska Olimpia
JKS Equi Verso
2019-03-30
1
2019-03-30
1
2019-03-31
1
2019-03-31
13
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2019-03-30
20
2019-03-30
2019-03-31
2019-03-31
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-03-30
8
2019-03-30
5
2019-03-31
14
2019-03-31
8
Smykała Oliwia
HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
DORA (47)
2019-03-31
1
2019-03-31
10
2019-03-31
9
Sobczyk Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
DUNKA (13)
2019-03-30
3
70
2019-03-30
20
2019-03-31
13
2019-03-31
11
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
BATOG (65)
2019-03-30
1
2019-03-30
1
2019-03-31
1
2019-03-31
1
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2019-03-31
6
2019-03-31
5
2019-03-31
8
2019-03-31
4
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-03-30
3
90
2019-03-30
7
2019-03-31
7
Stawińska Kamila
None
2019-03-31
2019-03-31
Szczot Sara
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-30
7
2019-03-30
21
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (56)
2019-03-30
1
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (16)
2019-03-30
11
2019-03-30
3
2019-03-31
2
200
2019-03-31
1
270
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-30
14
2019-03-30
16
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (84)
2019-03-31
9
2019-03-31
12
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
2019-03-30
1
2019-03-30
18
WICHAWA (60)
2019-03-30
24
2019-03-30
Tkaczyk Laura
-
SHY BOY (64)
2019-03-30
20
2019-03-30
1
Urban Bartłomiej
LKJ Deresz
2019-03-30
22
2019-03-30
2019-03-31
14
2019-03-31
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2019-03-30
1
2019-03-30
1
2019-03-31
1
2019-03-31
1
Wilk Violetta
HiPPo Sports Team
WINDA (46)
2019-03-31
12
2019-03-31
1
2019-03-31
14
Wójcik Katarzyna
JKS Equi Verso
2019-03-30
2019-03-30
Wojtuś Karolina
Equiteam
DAKOTA (85)
2019-03-30
1
2019-03-30
22
2019-03-31
9
2019-03-31
9
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (99)
2019-03-30
1
130
2019-03-30
9
Wolańska Klaudia
Niezrzeszona
LOZANO (76)
2019-03-30
1
2019-03-30
1
Wolny Marcelina
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
PACO (15)
2019-03-30
21
2019-03-30
2019-03-31
7
2019-03-31
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (28)
2019-03-30
11
2019-03-30
18
Zejer Zuzanna
bpk
2019-03-31
16
2019-03-31
10
2019-03-30
8
2019-03-30
17

Number of Riders: 85

Number of Horses: 94

The sum of prizes: 3 980.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl