Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
132 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:19:08
2019-04-11 18:14:58
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 09:28:55
2019-04-10 22:31:30
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
130 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 21:56:50
2019-04-10 21:53:12
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 09:29:00
2019-04-10 21:47:54
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 21:57:03
2019-04-10 21:42:31
Karolina Wojtuś KOZAK
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 21:57:09
2019-04-10 21:33:24
Karolina Wojtuś DAKOTA
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 21:57:12
2019-04-10 20:57:27
Małgorzata Jagieluk LORD CASTLEMAINE
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 21:57:22
2019-04-10 20:55:42
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 21:57:29
2019-04-10 20:54:46
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:49:45
2019-04-10 20:46:18
Przemysław Czekaj EMAR
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:49:55
2019-04-10 20:06:40
Artsiom Piroh RAMIRA K
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:49:57
2019-04-10 19:59:18
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 11:39:42
2019-04-10 19:58:14
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 19:54:36
2019-04-10 19:29:31
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 16:50:23
2019-04-10 16:41:32
Przemysław Czekaj CURLEY SUE
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 16:50:26
2019-04-10 16:13:08
Magdalena Lesisz PATAGONIA
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 15:51:39
2019-04-10 15:17:13
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 15:51:41
2019-04-10 15:16:23
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:56:39
2019-04-10 14:56:39
Oliwia Sobel GENERALIA M
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:54:00
2019-04-10 14:54:00
Oliwia Sobel BATOG
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:10:36
2019-04-10 13:58:59
Martyna Mura LENA
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:10:39
2019-04-10 13:50:04
Angelika Gruszka LENA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:10:43
2019-04-10 13:49:15
Emilia Mura LENA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:10:46
2019-04-10 13:47:41
Emilia Mura HARDY
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:27:29
2019-04-10 11:29:36
Claudia Kopa IRCHES
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:27:31
2019-04-10 11:28:28
Marta Pietras ROSSIRA
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:27:33
2019-04-10 11:25:41
Marta Pietras JUNIRRA
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:27:35
2019-04-10 11:24:29
Elżbieta Honysz KEMI
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:27:36
2019-04-10 11:23:51
Natalia Szymczak DŻAGIRRA
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:27:38
2019-04-10 11:22:28
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:27:40
2019-04-10 11:17:45
Martyna Rydz LINARIA
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:27:41
2019-04-10 11:16:20
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:53:26
2019-04-10 09:49:06
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 2x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:27:02
2019-04-10 08:24:44
Lena Kraka DONNA DORADA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:09:41
2019-04-09 21:43:29
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:09:50
2019-04-09 21:36:05
Maria Pacławska JARLA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:09:53
2019-04-09 21:33:00
Patryk Osysko GOLDEN LADY
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:09:57
2019-04-09 21:27:26
Kamila Czartoryska HERON
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 21:26:24
2019-04-09 20:52:23
Robert Morawski IWAN
  • 2x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 21:26:27
2019-04-09 19:44:38
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 21:26:29
2019-04-09 19:36:25
Jakub Lis JACOBSON L
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 21:26:32
2019-04-09 18:52:27
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 21:26:34
2019-04-09 18:41:38
Ewa Brożyna PARYS
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:10:00
2019-04-09 15:26:39
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 15:40:53
2019-04-09 15:07:33
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:53:28
2019-04-09 14:33:44
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:59:34
2019-04-09 12:56:30
Marta Galas FANTAZJA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:59:36
2019-04-09 12:55:55
Julia Płocica ANIOŁEK
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:59:38
2019-04-09 12:55:22
Violetta Wilk WINDA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:59:41
2019-04-09 12:54:31
Oliwia Smykała DORA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:28:27
2019-04-09 11:49:46
Weronika Konopka GOLDEN LADY
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:28:29
2019-04-09 11:47:43
Natalia Osysko CERA Ł
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:28:31
2019-04-09 11:46:10
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:28:33
2019-04-09 11:45:03
Karolina Franas JOKER
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:28:35
2019-04-09 11:43:48
Dominika Brodziak NICOL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:24:26
2019-04-09 08:31:47
Laura Drabczyk DAKOTA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:24:30
2019-04-09 08:28:21
Anna Paździor OSKAR
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:24:34
2019-04-09 08:24:18
Magdalena Sławicka KORNET EWITA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:24:39
2019-04-09 08:06:14
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:24:43
2019-04-09 08:04:55
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:24:48
2019-04-08 23:53:47
Emilia Pietrzak LOVE PARADE
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:24:53
2019-04-08 23:52:44
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:24:57
2019-04-08 23:06:00
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:25:01
2019-04-08 23:03:02
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:25:04
2019-04-08 21:54:05
Kaja Badellino EROS
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:25:07
2019-04-08 21:49:44
Karina Gajda CZADOR
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:25:13
2019-04-08 21:34:27
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:25:23
2019-04-08 20:35:22
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:25:29
2019-04-08 20:30:13
Agata Leszczyńska IDA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:25:34
2019-04-08 20:30:12
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:25:40
2019-04-08 20:26:21
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 17:10:09
2019-04-08 16:25:03
Natalia Mielimonka JUMPER
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 17:10:11
2019-04-08 16:22:18
Julia Paterok QUINTON
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 17:10:14
2019-04-08 15:39:58
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 14:22:00
2019-04-08 14:12:10
Marko Lenart KOLORADO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:14:29
2019-04-07 23:26:50
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:14:31
2019-04-07 23:24:57
Anna Rosińska CLAAS
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:14:34
2019-04-07 21:28:26
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:14:36
2019-04-07 19:03:06
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:14:38
2019-04-07 18:48:12
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:14:39
2019-04-07 18:46:41
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 18:29:44
2019-04-07 10:23:22
Alicja Sypek PALLAS
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 18:29:46
2019-04-06 22:25:57
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:48:17
2019-04-06 14:43:29
Emilia Zawadzka JUDY
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 15:51:47
2019-04-05 20:27:15
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 15:51:57
2019-04-05 20:26:35
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:48:46
2019-04-05 20:25:54
Anna Pęciak BENTOS
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:48:54
2019-04-05 14:27:42
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:49:03
2019-04-05 13:40:11
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:49:14
2019-04-05 13:39:05
Kaja Fiedeń DERYK
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:49:35
2019-04-04 18:54:50
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:49:45
2019-04-04 14:27:39
Paulina Gąszczyk DOLMET MILLY LAFORET
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:00
2019-04-04 14:16:56
Maja Włodarska DOLMET MILLY LAFORET
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:15
2019-04-04 10:06:05
Julia Majer WANESS
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:27
2019-04-03 23:38:57
Agnieszka Grzegorczyk CATTLEYA
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:41
2019-04-03 11:07:59
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:52:20
2019-04-03 11:00:08
Kinga Markiewka INTRYGA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:52:58
2019-04-03 10:59:13
Paulina Zerzoń ENGEL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:53:04
2019-04-03 10:57:43
Zuzanna Hatala FURIA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:53:20
2019-04-03 10:56:23
Martyna Kot MALINA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:53:33
2019-04-03 10:55:28
Magdalena Pawlas GITTI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:53:43
2019-04-03 10:25:21
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:53:46
2019-04-03 10:24:22
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 10:48:31
2019-04-03 10:22:36
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:53:57
2019-04-03 10:21:39
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:15:49
2019-04-03 08:49:59
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:15:52
2019-04-03 08:49:19
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:15:55
2019-04-03 08:48:41
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:15:57
2019-04-03 08:47:42
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:16:01
2019-04-03 08:30:15
Olimpia Skrok-Wolska FOR CANDY
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:16:04
2019-04-03 08:28:56
Katarzyna Wójcik KSIĘŻNICZKA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:16:07
2019-04-03 08:27:50
Oliwia Lentowicz KSIĘŻNICZKA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:16:09
2019-04-03 08:26:11
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:16:11
2019-04-03 07:33:25
Patrycja Kamińska MALIBU
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:33:26
2019-04-02 20:51:31
Kamelia Babicka LIBIA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:33:35
2019-04-02 19:35:57
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:33:39
2019-04-02 18:15:39
Amelia Orlińska CEPELIA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:33:44
2019-04-02 18:03:46
Patryk Pawłowicz ŻACZEK
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:33:46
2019-04-02 16:08:32
Klaudia Koj ESTELA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:33:50
2019-04-02 13:37:10
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:33:52
2019-04-02 12:38:56
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:33:55
2019-04-02 12:38:33
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:33:58
2019-04-02 12:37:35
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:01:37
2019-04-01 23:56:09
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:01:39
2019-04-01 23:55:23
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:01:41
2019-04-01 20:37:21
Weronika Kaczmarek BOJAR
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:01:42
2019-04-01 20:36:46
Zuzanna Moś POLONEZ
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:01:45
2019-04-01 17:27:07
Betina Bejgier SELAVI
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:01:47
2019-04-01 17:26:13
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:01:48
2019-04-01 17:24:22
Maja Wojciechowska BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:01:50
2019-04-01 17:22:57
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 85 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:34:04
2019-03-31 21:20:08
Justyna Gaczkowska COSIMA
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babicka Kamelia TS Kuźnia
2000 (MJ.)
O035676
2. Badellino Kaja bpk
2004 (J.)
O047803
3. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
4. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
5. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
6. Brodziak Dominika LUKJ Antoniówka
2004 (J.)
brak
7. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (J.)
O037390
8. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
9. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
10. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
O052829
11. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
12. Drabczyk Laura Stajnia Diablo
2006 (JM.)
Brak
13. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
14. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
15. Fiedeń Kaja brak
2008 (JM.)
brak
16. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (MJ.)
O039003
17. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (J.)
O037743
18. Gajda Karina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O024433
19. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
brak
20. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
21. Gąszczyk Paulina brak
2002 (J.)
brak
22. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
23. Grobelny Martyna LKJ Ochaby
2010 (Mł.)
O050095
24. Gruca Lena BPK
2007 (JM.)
O043496
25. Gruszka Angelika brak
S
brak
26. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
O040208
27. Gut Oliwia stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
2003 (J.)
O047702
28. Hatala Zuzanna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
29. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
30. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
31. Jagieluk Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
S
O000891
32. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (J.)
O045427
33. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
O005131
34. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O039948
35. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
36. Koj Klaudia bpk
2001 (MJ.)
O042230
37. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
brak
38. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O038230
39. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
40. Kozołup Hanna bpk
2003 (J.)
O036792
41. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
Brak
42. Kruczkowska Natalia bpk
2017 (Mł.)
O036789
43. Krzemińska Emilia Kj czarny Dunajec
2003 (J.)
O043670
44. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
45. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
46. Lesisz Magdalena bez przynależności klubowej
2000 (MJ.)
O038004
47. Leszczyńska Agata K. S. GosŁaw Jedłownik
2004 (J.)
Brak
48. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
49. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
O041049
50. Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice
S
O022527
10104144
51. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
52. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
53. Markiewka Kinga LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
brak
54. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
55. Mielimonka Natalia niezrzeszona
S
brak
56. Morawski Robert Brak
S
Brak
57. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
58. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (J.)
O049753
59. Mura Emilia TS Kuźnia Rybnik
2007 (JM.)
O042522
60. Mura Martyna TS Kuźnia Rybnik
S
brak
61. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
62. Orlińska Amelia stajnia magnum
2002 (J.)
O043669
63. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
64. Osysko Patryk Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
O050712
65. Pacławska Maria Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2001 (MJ.)
BRAK
66. Paterok Julia niezrzeszony
2003 (J.)
brak
67. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
68. Pawłowicz Patryk stajnia magnum
2006 (JM.)
O052003
69. Paździor Anna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
Brak
70. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
71. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
O044785
72. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
73. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
74. Płocica Julia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
75. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
76. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
77. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O045612
78. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (JM.)
O047502
79. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
80. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
81. Skrok-Wolska Olimpia JKS Equi Verso
2004 (J.)
Brak
82. Sławicka Magdalena Stajnia Diablo
S
Brak
83. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (J.)
O045615
84. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
85. Smykała Oliwia HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2006 (JM.)
brak
86. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
87. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
88. Staszczak Helena STAJNIA TABALUGA
S
NONE
89. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
90. Sypek Alicja Niezrzeszony
S
O013376
91. Szczot Sara KJ Trachy Sośnicowice
S
O008956
92. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
93. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
94. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
95. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
96. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
97. Wieczorek Emilia KJ Royal
2003 (J.)
O045616
98. Wilk Violetta HiPPo Sports Team
2004 (J.)
brak
99. Włodarska Maja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O044732
100. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
101. Wójcik Katarzyna JKS Equi Verso
2008 (JM.)
brak
102. Wojtuś Karolina Equiteam
2002 (J.)
O044969
103. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
104. Wolańska Klaudia Niezrzeszona
2002 (J.)
brak
105. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
106. Zawadzka Emilia Bp
2005 (JM.)
Brak
107. Zerzoń Paulina LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
brak
108. Żokowska Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2003 (J.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

91

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
2.

19

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
Brak 616013670099114
3.

58

BASALINO FS BRANDENBURG GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
K024959
4.

36

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
5.

116

BATOG SP POL 2001 Wałach gniada F: Graf Quidam
M: Batuta
brak
6.

39

BENTOS WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Maaik/ Equador
M: Bienica/ Cap De B'Neville
K026673
7.

15

BOJAR KOŃ MAŁY POL 2002 Wałach srokata/kuc:138 F: Piast
M: Baja Nu
brak 013690090202
8.

74

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
K020735 POL013640011904
9.

81

BORÓWKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
K023042 616 999 67 01218 12
10.

9

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
11.

94

BRIANCE HOLSZTYN GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
K022938
12.

12

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love
M: Calma M
K023034 brak
13.

14

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
14.

133

CASALITA ELIZAR HOL BEL 2012 Klacz gniada/160 F: Casall / Caretino
M: Perle XXI / Acobat II
K024989 DE421000121012
15.

46

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
16.

18

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
K013887 DE433331113002
17.

21

CEPELIA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz kara/169 F: olivier
M: celina
brak POL 616007600229313
18.

86

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
K027275 616009670048309
19.

13

CHELSEA L WESTF. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
K018980 DE441410634209
20.

10

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
21.

59

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
K017028
22.

98

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715
23.

1

COSIMA NIEM. SPORT. POL 2011 Klacz siwa F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
K020643 DE498870333011
24.

120

CURLEY SUE DS POL 2014 Klacz kasztanowata/175 F: Champion
M: La Le Lu
K026366
25.

80

CZADOR SP POL 2009 Wałach gniada F: San
M: Cytra
K023481 616009540109509
26.

127

DAKOTA TYP SZLACHETNY POL 2008 Klacz kara/165 F: NN
M: NN
Brak 616999690171109
27.

70

DAKOTA SP POL 2004 Klacz gniada/158 F: Czarownik
M: Dolina
Brak POL 009540194604
28.

20

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
29.

42

DERYK MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
brak
30.

44

DOLMET MILLY LAFORET Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Louis
M: Korys Meduza
brak POL009540129806
31.

104

DONNA DORADA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Barnaba
M: Doga
Brak
32.

93

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
33.

110

DŻAGIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
K026905
34.

64

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 Wałach jelena/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
Brak
35.

96

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
K027347 203009222634509
36.

123

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata/164 F: Maram
M: Lulu
K010301
37.

31

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
K016857
38.

49

ENGEL SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
brak
39.

61

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
40.

79

EROS M POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ramzes
M: EMISJA
K019647 616006550114011
41.

25

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
K017467
42.

90

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
43.

11

FOLKLORE 13 OLDENBURSKA POL 2003 Klacz gniada F: lamentos
M: fonata
K009635
44.

34

FOR CANDY WESTFALSKA POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
brak DE 441411756408
45.

134

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
46.

63

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator
M: Fiesta
Brak Brak
47.

50

FURIA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Kingsten
M: Fauna
brak
48.

117

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/173 F: Corrado Boy
M: Generacja / Le Voltaire
- -
49.

52

GITTI SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
brak
50.

43

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
K016957 POL009690013308
51.

102

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
K024988
52.

85

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
K024988 616009610186709
53.

130

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
K020842 616616690044810
54.

33

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
55.

115

HARDY MAŁY KOŃ POL 2000 Wałach gniada/mk:134 F: NN
M: NN
K025035 616999540171910
56.

103

HERON MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
K006266
57.

54

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
58.

131

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata/159 F: Cisoń
M: Humana
Brak Pół 009 69 00157 99
59.

83

IDA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Arsenał
M: Inka II
Brak
60.

55

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
61.

48

INTRYGA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Colderon
M: Interna
brak
62.

106

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
K009912
63.

95

IWAN WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin
M: Igła
Brak 616 007 52 00485 08 104JC12
64.

97

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/163 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino I
K026052 528003201404931
65.

101

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/165 F: Luron
M: Jaka
BRAK POL009690023400
66.

88

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
K016908 616009690049710
67.

38

JUDY GYPSY COB POL 2009 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
Brak
68.

66

JUMPER TYP SZLACHETNY POL 2008 Wałach gniada/173 F: Komancz
M: Jenny
brak
69.

108

JUNIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Junida
K026904
70.

3

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
K025504
71.

109

KEMI WKP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
brak 61600760021911
72.

129

KNOCKKASH GIRL KUC CONNEMARA IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
73.

65

KOLORADO TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616999690095315
74.

72

KORNET EWITA KOŃ MAŁY POL 2005 Wałach gniada/160 F: Louis
M: Kamelia Ewita
Brak POL 013670017205
75.

126

KOZAK WIELKOPOLAK POL 2006 Wałach gniada F: lubicz
M: kanada
K026423
76.

35

KSIĘŻNICZKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:120 F: Martini
M: Kruszynka
brak 616013690042613
77.

105

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
BRAK 616009690075014
78.

5

LAVINA 45 HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
79.

28

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
K010307 POL009540055605
80.

4

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
K012200 POL009540111107
81.

73

LEGIONISTA KOŃ MAŁY POL 2007 Wałach srokata/kuc:145 F: FACET
M: LEGIA
BRAK POL 013670174007
82.

114

LENA ŚLĄSKA POL 2011 Klacz gniada/165 F: Len
M: Baśka
brak 616008690009111
83.

22

LIBIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Machmuthr Nur
M: Linda
K011759
84.

112

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
85.

128

LORD CASTLEMAINE KUC CONNEMARA IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
K024246
86.

75

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
K007686 DE421000026601
87.

68

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
brak
88.

26

LUCKY MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
K024288
89.

27

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
K007801 POL009540020802
90.

37

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann’s Looping
M: Korys Meduza
K021658 Brak
91.

51

MALINA MAŁOPOLSKA POL 1998 Klacz gniada F: Donald
M: Miki
brak
92.

113

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
93.

82

MOLIA L WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
K021556 616007540046511
94.

100

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
K021215 616009690079212
95.

89

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
K022892 616008690139109
96.

40

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
K020616 01370146K
97.

29

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K024600 616009540042713
98.

71

OSKAR TYP KOŃ MAŁY POL 2012 Wałach inna/kuc:143 F: Brak
M: Brak
Brak POL616999540124912
99.

56

PALLAS PKSP POL 2006 Wałach inna F: As Trefl
M: Plewa
K024962
100.

99

PARYS SP POL 2006 Wałach kasztanowata/152 F: NN
M: Pamella
123 123
101.

23

PASJONATA PASJANS KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
Brak
102.

121

PATAGONIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Bonaparte
M: Korea
K020086 616009540110409
103.

16

POLONEZ ŚLĄSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
brak
104.

7

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
105.

125

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
K025487
106.

67

QUINTON OLDENBURG POL 2003 Gleiding grey/165 F: Quidam's Rubin
M: Kamera
K019318 DE433330148903
107.

124

RAMIRA K SP POL 2012 Klacz siwa F: Cantanis /
M: Renoma / Renommee
K023438 616009690044912
108.

32

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
109.

84

ROSEMARY MAŁOPOLSKA POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
956000001644606
110.

107

ROSSIRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Rosita
brak
111.

78

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I
M: Replika
K026569
112.

62

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
K023545 DE455879000109
113.

122

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
K018663 616009540123208
114.

17

SELAVI WIELKOPOLSKA POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
K016669 POL 007520039709
115.

76

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
116.

132

SONNY BOY M OLDENBURG POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
K018678 DE433330462909
117.

118

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
118.

47

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
119.

53

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
/// 123
120.

119

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
K020912
121.

60

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II
M: Fremads Caletta
K008227
122.

77

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
Brak Brak
123.

45

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
K022952 616009580487312
124.

30

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
125.

41

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
K025488
126.

111

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
K023446 616006690057613
127.

92

WINDA HAFLINGERSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
brak
128.

57

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
K020763
129.

87

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
K013727
130.

24

ŻACZEK KUC POL 2003 Wałach gniada/mk:154 F: jowisz
M: żaba
brak POL 013570064503
Rider Club
Competition
Prize
Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
300
SUM:
300.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
600
SUM:
600.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
400
SUM:
400.00
Gruca Lena BPK
400
SUM:
400.00
Koj Klaudia bpk
200
SUM:
200.00
Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
500
SUM:
500.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
1200
SUM:
1200.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
SUM:
100.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
500
SUM:
500.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
800
SUM:
800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicka Kamelia
TS Kuźnia
LIBIA (22)
2019-04-13
1
2019-04-13
2
2019-04-14
12
Badellino Kaja
bpk
EROS (79)
2019-04-13
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (12)
2019-04-13
21
2019-04-13
2019-04-14
3
2019-04-14
5
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
SELAVI (17)
2019-04-13
15
2019-04-13
9
2019-04-14
17
2019-04-14
7
2019-04-13
2019-04-14
15
2019-04-14
5
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
PRINCE (7)
2019-04-13
10
2019-04-13
18
2019-04-14
3
300
ILONA (55)
2019-04-13
16
2019-04-13
15
2019-04-14
7
2019-04-14
Brodziak Dominika
LUKJ Antoniówka
NICOL (89)
2019-04-13
16
2019-04-13
15
2019-04-14
9
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (27)
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
1
2019-04-14
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-04-13
6
2019-04-13
7
2019-04-14
2
2019-04-13
4
2019-04-13
3
2019-04-14
3
600
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (77)
2019-04-13
22
2019-04-13
26
2019-04-14
1
2019-04-14
15
Czartoryska Kamila
Brak
HERON (103)
2019-04-13
18
2019-04-13
15
2019-04-14
11
2019-04-14
11
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-04-13
11
2019-04-13
10
2019-04-14
10
2019-04-13
14
2019-04-13
13
2019-04-14
10
EMAR (123)
2019-04-13
1
2019-04-13
2
Drabczyk Laura
Stajnia Diablo
DAKOTA (70)
2019-04-14
17
2019-04-14
1
Dziemba Olivia
BPK
TOP MAN (53)
2019-04-13
10
2019-04-13
7
2019-04-14
1
2019-04-14
1
2019-04-14
2019-04-13
11
2019-04-13
21
2019-04-14
1
Fedorowicz Karolina
LKJ Ostroga w Opolu
GLORIA (43)
2019-04-13
2
2019-04-13
1
2019-04-14
6
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (42)
2019-04-13
7
2019-04-13
9
2019-04-14
13
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JOKER (88)
2019-04-13
20
2019-04-13
2019-04-14
19
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
COSIMA (1)
2019-04-13
14
2019-04-13
1
Gajda Karina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CZADOR (80)
2019-04-14
2019-04-14
2019-04-13
8
2019-04-13
1
Galas Marta
HiPPo Sports Team
2019-04-13
21
2019-04-13
2019-04-14
1
2019-04-14
22
Garus Marek
LKJ Moszna
SEAQUEST (122)
2019-04-13
15
2019-04-13
Gąszczyk Paulina
brak
2019-04-14
1
2019-04-14
15
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2019-04-13
2
2019-04-13
5
2019-04-14
2
400
2019-04-14
10
Grobelny Martyna
LKJ Ochaby
2019-04-13
13
2019-04-13
4
2019-04-14
6
Gruca Lena
BPK
2019-04-13
9
2019-04-13
2
2019-04-14
5
400
Gruszka Angelika
brak
LENA (114)
2019-04-13
21
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
2019-04-13
7
2019-04-13
12
2019-04-14
5
2019-04-14
1
Gut Oliwia
stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
KARINO (3)
2019-04-13
15
2019-04-13
18
2019-04-14
17
2019-04-14
1
Hatala Zuzanna
LJKS Eldorado Świerklany
FURIA (50)
2019-04-13
8
2019-04-13
19
2019-04-14
12
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-04-13
6
2019-04-13
16
2019-04-14
1
2019-04-14
6
2019-04-13
2
2019-04-13
5
2019-04-14
4
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
KEMI (109)
2019-04-14
1
2019-04-14
1
Jagieluk Małgorzata
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-04-13
1
2019-04-13
15
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
BOJAR (15)
2019-04-13
27
2019-04-13
16
2019-04-14
1
2019-04-14
19
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2019-04-13
2
2019-04-13
3
2019-04-14
1
2019-04-14
1
Kamińska Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LUCKY (26)
2019-04-13
MALIBU (37)
2019-04-13
5
2019-04-13
11
2019-04-14
11
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (94)
2019-04-13
10
2019-04-13
4
2019-04-14
9
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (25)
2019-04-13
6
2019-04-13
4
2019-04-14
4
200
2019-04-14
11
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
2019-04-13
24
2019-04-13
17
2019-04-14
16
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (106)
2019-04-14
11
2019-04-14
10
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
MALINA (51)
2019-04-13
12
2019-04-13
22
2019-04-14
14
Kozołup Hanna
bpk
2019-04-13
17
2019-04-13
20
2019-04-14
16
Kraka Lena
Bp
2019-04-13
9
2019-04-13
10
2019-04-14
5
Kruczkowska Natalia
bpk
2019-04-13
2019-04-13
18
2019-04-14
6
Krzemińska Emilia
Kj czarny Dunajec
HUSARIA (131)
2019-04-13
3
2019-04-13
2
2019-04-14
3
Lenart Marko
LKJ Moszna
2019-04-14
11
2019-04-14
1
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
2019-04-13
23
2019-04-13
24
BASTER (36)
2019-04-13
19
2019-04-13
16
2019-04-14
18
Lesisz Magdalena
bez przynależności klubowej
PATAGONIA (121)
2019-04-14
5
2019-04-14
1