Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:16:48
2019-05-09 17:16:48
Hanna Dziedzicka-Kamińska NURT
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:14:50
2019-05-09 17:14:50
Zuzanna Filar NURT
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:54:02
2019-05-09 10:54:02
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x ZR11/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZR24/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:24:25
2019-05-08 11:08:37
Agnieszka Grzegorczyk CATTLEYA
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR6/L-1/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
  • 1x ZT17/P-1/Program krajowy
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 14:05:39
2019-05-07 14:05:39
Jagoda Dąbrowska MARGOT
  • 1x ZR13/C-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR26/C-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 13:12:09
2019-05-07 13:12:09
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x ZR13/C-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR26/C-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 13:05:01
2019-05-07 13:05:01
Lena Czakańska HUN I
  • 1x ZR13/C-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR26/C-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 13:06:12
2019-05-07 11:39:37
Dominika Trześniewska BATOG
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:53:19
2019-05-06 14:26:04
Magdalena Tomków-Bednarska KRUS
  • 1x ZT5/L-1DS/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
  • 1x ZT18/P-2DS/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:22:07
2019-05-06 12:16:06
Emilia Regulska BALAM
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:02:28
2019-05-06 09:51:58
Zuzanna Palowska WIZARES
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT17/P-1/Program krajowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 09:49:13
2019-05-06 09:43:13
Joanna Jawor CINNAMON
  • 1x ZR11/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZR24/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 09:21:15
2019-05-06 08:39:54
Joanna Jawor CORTINA
  • 1x ZR13/C-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR26/C-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 22:39:41
2019-05-05 21:20:12
Justyna Kret DEXTER
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR6/L-1/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR19/L-3/Program krajowy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 22:39:52
2019-05-05 20:29:37
Justyna Ruda TANGO
  • 1x ZR6/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR19/L-3/Program krajowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 22:39:56
2019-05-05 20:27:21
Monika Siwoń ETER
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 22:40:06
2019-05-05 20:23:13
Barbara Maj DIVERS
  • 1x ZR13/C-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR26/C-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 22:40:14
2019-05-05 16:50:25
Santana Bryndal JUMPER
  • 1x ZR20/N-5/Program krajowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:37:23
2019-05-04 22:30:06
Agnieszka Żokowska IDA
  • 1x ZR12/P-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
  • 1x ZR25/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:37:27
2019-05-04 22:28:22
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x ZR12/P-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
  • 1x ZR25/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 20:30:35
2019-05-04 09:06:15
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x ZR8/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców (kuce)
  • 1x ZR21/N-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców (kuce)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 20:30:40
2019-05-03 19:52:13
Klaudia Cudzich SISAIDA
  • 1x ZT17/P-1/Program krajowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 20:30:44
2019-05-03 07:25:30
Marysia Malicka CABALLERO
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 13:31:42
2019-05-02 11:38:58
Joanna Sławska TIARA
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT4/P-2/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
  • 1x ZT17/P-1/Program krajowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:54:56
2019-05-02 11:34:42
Małgorzata Kowalik-Muszer LEDA
  • 2x ZR6/L-1/Program krajowy
  • 2x ZR19/L-3/Program krajowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:03:52
2019-05-02 11:02:33
Julia Kochanek GRACJA
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 10:58:13
2019-05-02 10:58:13
Oliwia Sobel SIR RUBIN
  • 1x ZR6/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR12/P-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
  • 1x ZR19/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR25/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:06:42
2019-05-01 07:53:57
Marta Sitek APLAUZ
  • 1x ZR7/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR12/P-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
  • 1x ZR20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR25/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:06:45
2019-05-01 07:49:11
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR12/P-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
  • 1x ZR25/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 22:54:54
2019-04-29 15:30:38
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x ZT5/L-1DS/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
  • 1x ZR13/C-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZT18/P-2DS/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
  • 1x ZR26/C-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:55:05
2019-04-29 11:36:01
Alina Talik-Przechrzta QUILETTA
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR12/P-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
  • 1x ZT17/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR25/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:55:29
2019-04-28 10:45:29
Jaga Matusiak AMARILLO
  • 1x ZR2/P-3/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy na kucach - Program krajowy (czworobok 20x40)
  • 1x ZR15/P-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy na kucach - Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:55:36
2019-04-28 10:43:23
Jaga Matusiak BARWA
  • 1x ZT4/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR12/P-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
  • 1x ZT17/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR25/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:55:42
2019-04-28 10:42:12
Damian Kuś AMARILLO
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:55:46
2019-04-28 10:40:37
Damian Kuś EPOX
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT4/P-2/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
  • 1x ZT17/P-1/Program krajowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:55:51
2019-04-28 03:42:21
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x ZR7/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR20/N-5/Program krajowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:56:02
2019-04-27 20:00:05
Martyna Bieniek NERON
  • 2x ZR14/L-2R-K/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m) - kuce
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:56:07
2019-04-27 19:10:18
Dagmara Kopeć FURST OSCAR G
  • 1x ZR6/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR19/L-3/Program krajowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:56:20
2019-04-26 22:12:11
Alicja Stopa DANNY FOX B
  • 1x ZR2/P-3/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy na kucach - Program krajowy (czworobok 20x40)
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR15/P-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy na kucach - Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m)
  • 1x ZT17/P-1/Program krajowy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 13:07:03
2019-04-26 12:36:25
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZR13/C-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR26/C-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:46:54
2019-04-25 21:31:24
Aleksandra Adamczyk MANOLO
  • 1x ZT5/L-1DS/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
  • 1x ZR12/P-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
  • 1x ZT17/P-1/Program krajowy
  • 1x ZT18/P-2DS/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 17:23:01
2019-04-24 15:15:51
Paulina Sypuła KALISIA W
  • 1x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 1x ZT16/L-3/Program krajowy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 10:49:04
2019-04-24 10:16:16
Olivia Ribol TSUNAMI
  • 2x ZT3/L-2/Program krajowy
  • 2x ZT16/L-3/Program krajowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:19:03
2019-04-24 10:10:57
Natalia Stodoła DRAKAR
  • 1x ZR10/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR23/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:19:16
2019-04-24 10:09:49
Weronika Kaczmarek DAR
  • 1x ZT5/L-1DS/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
  • 1x ZR12/P-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
  • 1x ZT18/P-2DS/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
  • 1x ZR25/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy - Program krajowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:19:21
2019-04-24 10:08:02
Adrianna Dowha ANELI
  • 1x ZR2/P-3/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy na kucach - Program krajowy (czworobok 20x40)
  • 1x ZT5/L-1DS/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
  • 1x ZR15/P-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Juniorzy na kucach - Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m)
  • 1x ZT18/P-2DS/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek w Damskim siodle 2019
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 09:18:49
2019-04-23 18:33:49
Zofia Giełdon-Chłapek DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x ZR7/N-4/Program krajowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 20:52:53
2019-04-21 10:22:03
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR6/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR19/L-3/Program krajowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 20:52:44
2019-04-21 10:20:46
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x ZR13/C-1/Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR26/C-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2019 - Seniorzy - Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczyk Aleksandra Klub Sportowy Bór
S
Brak
2. Bieniek Martyna brak
2003 (J.)
O052827
3. Cudzich Klaudia niezrzeszona
2003 (J.)
brak
4. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (J.)
O046208
5. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1999 (MJ.)
O024546
6. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (JM.)
brak
7. Dziedzicka-Kamińska Hanna brak
2007 (JM.)
brak
8. Filar Zuzanna brak
2007 (JM.)
brak
9. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
10. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
O040208
11. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
12. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
O045427
13. Kochanek Julia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
brak
14. Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O013038
15. Koszowska Kaja LKJ Lewada
2002 (J.)
O032698
16. Kowalik-Muszer Małgorzata JKS Desant
S
brak
17. Kret Justyna brak
2003 (J.)
O049089
18. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
19. Maj Barbara KJ Dera
S
brak
20. Malicka Marysia Brak
S
Brak
21. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (J.)
O050117
22. Matusiak Jaga KJ Facimiech
S
O022465
23. Palowska Zuzanna KJ OKOŁY
S
00000
24. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
25. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
26. Regulska Emilia Brak
2003 (J.)
Brak
27. Ribol Olivia Lewada Zakrzów
brak
28. Ruda Justyna LKJ Moszna
S
O001811
29. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (J.)
O029061
30. Siwoń Monika LKJ Moszna
2018 (Mł.)
LZRWZJ/2400/18
31. Sławska Joanna KJ Lewada
S
brak
32. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
33. Stodoła Natalia LKJ LEwada Zakrzów
S
O011336
34. Stopa Alicja Klub Jeździecki Mszana Górna
2007 (JM.)
Brak
35. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (J.)
O034385
36. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
37. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
38. Trześniewska Dominika Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
39. Żokowska Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2003 (J.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

26

AMARILLO Haflingerska POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
O: Klaudia Kołodziej
B: Aldona Pindur
K023929 POL 013610134207
2.

23

ANELI Haflinger GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
O: Stodoła Natalia
B: Urlich Bóker
brak
3.

32

APLAUZ XO POL 25.05.2000 Wałach siwa/166 F: Pluton XO
M: Astrate XO
O: Monika Popielewicz
B: Jerzy Pandel
K012475 POL 006 54 00588 00
4.

53

ATTACK WITH ME Hannoveraner GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Gretus Buss
K008159 DE431316774603
5.

13

BALAM Koń Lipicański POL 2013 Wałach siwa/mk:152 F: Siglavy
M: Belamira
O: Zbigniew Regulski
B: Zbigniew Regulski
Brak 703 001 00 25 520 13
6.

27

BARWA Małopolska POL 1998 Klacz gniada/--- F: Bawarczyk
M: Bajda
O: Barbara Guniewicz
B: Mirosław Zarębski
K012531 POL 006570173398
7.

2

CABALLERO Lusitano POL 2007 Wałach siwa/166 F: Nn
M: Nn
O: Marysia Malicka
B: Karolina Wajda
Brak 616999661950807
8.

55

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
9.

50

CINNAMON Oldenburger GER 2011 Klacz kasztanowata/171 F: Cecotto's As
M: Tiamo I
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: Dajana Nicodem
BRAK brak brak
10.

49

CORTINA WB POL 2012 Klacz gniada F: Gold fiver
M: C
O: Herbert Rudiger wassibauer
B: Herbert Rudiger wassibauer
Brak
11.

31

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
12.

22

DAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/kuc:171 F: nn
M: nn
O: Anna Kaczmarek
B: Tadeusz Piórkowski
brak 616999600319910
13.

43

DEXTER SP POL 2009 Wałach izabelowata/170 F: Baksik
M: Dejzi
O: Katarzyna Kret
B: Waldemar Jonda
K025793 616009540146709
14.

20

DIARO OLD GER 2010 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Dociaccia
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Gestuet Lewitz
K027096 DE 418184086110
15.

46

DIVERS Małopolska POL 1999 Wałach siwa F: Zoon
M: Dumka
O: Barbara Maj
B: Sklorz
brak
16.

4

DOUBLE SURPRISE ROSE Appaloosa CZE 2010 Klacz kasztanowata F: Strawberry’s Flower
M: Magic Kimberly Rose
O: Wojciech Chłapek
B: Petra Cizkovska
Brak
17.

21

DRAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/171 F: Landjunker S
M: Dextera
O: Stodoła Natalia
B: Stodoła Witold
brak 11973
18.

12

EPOX M. POL 2006 Wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
O: Damian Kuś
B: Michał Kuczera
K025647 POL 006570062406
19.

45

ETER Trakeńska POL 2012 Wałach ciemnogniada/183 F: Sword
M: Entuzjastka
O: Janusz Zimoch
B: Janusz Zimoch
Brak POL732010058412
20.

30

FURST OSCAR G Hanowerska DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: Furstenball
M: Wey
O: Witold Kopeć
B: Elizabeth Kapp
K020077 DE431316825811
21.

56

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K017344 616007610019110
22.

28

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
23.

36

GRACJA Koń Mały POL 11.04.1998 Klacz kara/mk:130 F: Santara Danny's Boy
M: -
O: Maria Kochanek
B: Krzysztof Jaworski
brak POL 013 51 10151 98 brak
24.

39

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Małgorzata Koszowska
B: Małgorzata Koszowska
K006172
25.

52

HUN I SP POL 2000 Wałach gniada F: Niels
M: Hura I
O: Roman Pośpiech
B: Stanisław Wąsiakowski
brak POL009670007800
26.

41

IDA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Arsenał
M: Inka II
O: Dariusz Kozielski
B: Dariusz Kozielski
Brak
27.

58

IRAN-O małopolska Polska 2006 wałach kasztanowata F: Wars
M: Iza
O: LKJ Lewada
B: W. Opiła
28.

9

KEISER RUBIN Oldenburg POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch Rosaria
O: Małgorzata Malkusch
B: Witold Pietrzyk
K023934
29.

17

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Kama
O: LKJ Lewada
B: -
POL009540087799
30.

37

LEDA SP POL 1997 Klacz ciemnogniada/168 F: Mindanao
M: Labada
O: Małgorzata Kowalik-Muszer
B: Leszek Kośnik
brak
31.

33

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K023033 6160096900785
32.

6

MANOLO Typ Szlach. POL 2008 Wałach siwa/162 F: Jocoso 6
M: Muneca
O: Aleksandra Adamczyk
B: Busch Thierry
Brak POL999540021808
33.

54

MARGOT Hannoveraner GER 2005 Klacz kasztanowata F: Margue H
M: Scarlet
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Marianne Stubbemann
K014897 DE431316626705
34.

42

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556 616007540046511
35.

29

NERON Hucuł POL 2012 Wałach srokata/mk:144 F: Bary
M: Nowina
O: Anna Bieniek
B: Danuta Młodzińska
K027644 616012610083112
36.

57

NURT Konik Polski POL 1999 Wałach inna/mk:- F: Trzmiel
M: Nowizna
O: LKJ Lewada
B: Roztoczański Park Narodowy
brak POL011540019399
37.

25

QUILETTA Oldenburger Springpferd POL 12.02.2010 Klacz bułana/175 F: Quidam's Hero
M: Atlanta
O: Alina Talik-Przechrzta
B: Malgorzata i Tomasz Siergiej
K019009 DE 41 81 801 669 10
38.

19

QUIRIN 9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin / Quattro B
M: Phantasie / Rolando
O: Barbara Guniewicz
B: Anton Willkommer
K009982 PZJ:K009982 DE481100923400
39.

35

SIR RUBIN Wastf. GER 2015 Wałach skarogniada/175 F: Sir Donnerhall I / Sandro Hit
M: Rubin Lady / Rotspon
O: Ireneusz Wala
B: Elżbieta Mallert
K027142 441410734615
40.

40

SISAIDA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz ciemnogniada/170cm F: San
M: Sasanka
O: Justyna Kawalec - Wydra
B: Martyna Borowska
Brak 616 999 54 01701 08
41.

44

TANGO Fryzyjska POL 2014 Wałach kara/161 F: Willemke C.
M: Eris
O: Mirosław Zadka
B: Mirosław Zadka
K027389 616004201403250
42.

38

TIARA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/160 F: Oliver
M: Tiffany
O: Małgorzata Kowalik-Muszer
B: Leszek Kośnik
brak
43.

3

TSUNAMI SP POL 2009 Klacz kara/164 F: Campari M
M: Takoma
O: Ribol Piotr
B: Michał Cygan
brak
44.

11

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K024960 616009690097813
45.

51

WIZARES SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: X
M: Y
O: RUDIGER WASSIBAUER
B: X
000 000
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Aleksandra
Klub Sportowy Bór
MANOLO (6)
2019-05-11
3
2019-05-12
2
2019-05-12
3
2019-05-11
1
2019-05-12
Bieniek Martyna
brak
NERON (29)
2019-05-12
2019-05-12
Cudzich Klaudia
niezrzeszona
SISAIDA (40)
2019-05-12
7
Czakańska Lena
LKJ Ochaby
HUN I (52)
2019-05-11
7
2019-05-12
7
2019-05-12
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-05-11
4
2019-05-12
2
2019-05-12
400
MARGOT (54)
2019-05-11
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
ANELI (23)
2019-05-11
1
2019-05-11
2
2019-05-12
1
2019-05-12
1
2019-05-12
2019-05-12
Dziedzicka-Kamińska Hanna
brak
NURT (57)
2019-05-11
11
2019-05-12
8
Filar Zuzanna
brak
NURT (57)
2019-05-11
12
2019-05-12
6
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2019-05-11
3
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
2019-05-11
10
2019-05-11
7
2019-05-12
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
CORTINA (49)
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
800
2019-05-11
2
2019-05-12
1
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
DAR (22)
2019-05-11
4
2019-05-11
5
2019-05-12
4
2019-05-12
5
2019-05-12
200
2019-05-12
Kochanek Julia
niezrzeszony
GRACJA (36)
2019-05-11
14
2019-05-12
7
Kopeć Dagmara
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-05-11
1
2019-05-12
3
Koszowska Kaja
LKJ Lewada
2019-05-11
1
2019-05-12
1
Kowalik-Muszer Małgorzata
JKS Desant
LEDA (37)
2019-05-11
2019-05-11
5
2019-05-12
2
2019-05-12
Kret Justyna
brak
DEXTER (43)
2019-05-11
2
2019-05-11
6
2019-05-12
5
Kuś Damian
KJ Facimiech
EPOX (12)
2019-05-11
4
2019-05-11
2019-05-12
3
2019-05-11
7
2019-05-12
4
Maj Barbara
KJ Dera
DIVERS (46)
2019-05-11
3
2019-05-12
4
2019-05-12
200
Malicka Marysia
Brak
2019-05-11
15
2019-05-12
12
2019-05-12
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2019-05-11
2
2019-05-12
3
2019-05-12
600
Matusiak Jaga
KJ Facimiech
2019-05-11
2019-05-12
BARWA (27)
2019-05-11
3
2019-05-11
8
2019-05-12
5
2019-05-12
7
Palowska Zuzanna
KJ OKOŁY
WIZARES (51)
2019-05-11
6
2019-05-12
3
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-05-11
1
2019-05-12
1
Rachwał Piotr
KJ Szary Michałowice
2019-05-11
1
2019-05-12
2
Regulska Emilia
Brak
BALAM (13)
2019-05-12
10
Ribol Olivia
Lewada Zakrzów
2019-05-11
2019-05-11
8
2019-05-12
5
2019-05-12
Ruda Justyna
LKJ Moszna
TANGO (44)
2019-05-11
1
2019-05-12
2
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
APLAUZ (32)
2019-05-11
2
2019-05-11
6
2019-05-12
1
2019-05-11
2
2019-05-12
1
2019-05-12
400
Siwoń Monika
LKJ Moszna
ETER (45)
2019-05-11
9
Sławska Joanna
KJ Lewada
TIARA (38)
2019-05-12
9
2019-05-12
4
2019-05-11
2
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-05-11
1
2019-05-11
6
2019-05-12
2
2019-05-12
6
2019-05-12
2019-05-12
2019-05-11
3
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
3
Stodoła Natalia
LKJ LEwada Zakrzów
DRAKAR (21)
2019-05-11
1
2019-05-12
Stopa Alicja
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-05-11
2
2019-05-11
5
2019-05-12
2
2019-05-12
6
2019-05-12
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2019-05-11
13
2019-05-12
11
2019-05-12
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2019-05-11
1
2019-05-11
3
2019-05-12
1
2019-05-12
2
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
KRUS (17)
2019-05-11
5
2019-05-12
5
2019-05-12
2019-05-11
5
2019-05-12
5
2019-05-12
DIARO (20)
2019-05-11
4
2019-05-12
4
Trześniewska Dominika
Bez Przynależności Klubowej
IRAN-O (58)
2019-05-11
2
2019-05-12
1
2019-05-12
Żokowska Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
IDA (41)
2019-05-11
7
2019-05-12
6
MOLIA L (42)
2019-05-11
4
2019-05-12
4
2019-05-12
300

Number of Riders: 39

Number of Horses: 45

The sum of prizes: 2 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl