Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 09:26:40
2019-06-05 21:12:06
Andżelika Markwa HENRY VD TOJOPEHOEVE Z
  • 2x 5-ZT/L-1/Zawody Towarzyskie, Program krajowy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:04:27
2019-06-05 21:00:44
Julia Hudek IMPERIA
  • 1x 5-ZT/L-1/Zawody Towarzyskie, Program krajowy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:59:06
2019-06-05 20:58:25
Monika Graczyk Żokowska IDA
  • 1x 5-ZT/L-1/Zawody Towarzyskie, Program krajowy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:59:11
2019-06-05 20:57:09
Małgorzata Kajzerek ISZA
  • 1x 5-ZT/L-1/Zawody Towarzyskie, Program krajowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:04:30
2019-06-05 20:11:02
Agnieszka Żokowska INKA II
  • 1x 5-ZT/L-1/Zawody Towarzyskie, Program krajowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:59:17
2019-06-05 20:10:42
Zuzanna Porwoł ISZA
  • 1x 5-ZT/L-1/Zawody Towarzyskie, Program krajowy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:59:19
2019-06-05 20:10:13
Agata Leszczyńska IDA
  • 1x 5-ZT/L-1/Zawody Towarzyskie, Program krajowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:59:20
2019-06-05 20:09:20
Agnieszka Banaś INKA II
  • 1x 5-ZT/L-1/Zawody Towarzyskie, Program krajowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:30:52
2019-06-05 07:14:51
Hanna Olejniczak FILIP
  • 1x 1-MPA/P-1/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
  • 1x 3-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:30:54
2019-06-05 07:08:33
Aleksandra Mandziuk IRAN O
  • 1x 1-MPA/P-1/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
  • 1x 3-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 22:50:47
2019-06-04 22:23:45
Jagoda Matias EROTYKA
  • 1x 2-MPA/P-2/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Seniorzy
  • 1x 4-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Seniorzy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:46:09
2019-06-04 20:56:58
Adrianna Dowha ANELI
  • 1x 1-MPA/P-1/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
  • 1x 3-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:45:59
2019-06-04 20:42:41
Klaudia Cudzich SISAIDA
  • 1x 1-MPA/P-1/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
  • 1x 3-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:27:18
2019-06-04 09:27:06
Monika Rzepka HARNAŚ
  • 1x 2-MPA/P-2/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Seniorzy
  • 1x 4-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Seniorzy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:18:42
2019-06-03 21:35:25
Weronika Kaczmarek DAR
  • 1x 02/L-1 DS/Półfinał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 1-MPA/P-1/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
  • 1x 10/P-1 DS/Finał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
  • 1x 14a/Spec/Konkurs Equitation Seniorzy (zgłoszony do SSA)
  • 1x 3-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:53:14
2019-06-03 10:33:48
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 01/L-2 DS/Półfinał Małej Rundy ujeżdżenie
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 09/P-2 DS/Finał Małej Rundy w Ujeżdżeniu
  • 1x 16/Spec/Konkurs Szampańskie Wyzwanie (wyłącznie dla pełnoletnich)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:53:28
2019-06-02 23:52:56
Katarzyna Fert DELTA
  • 1x 06/Spec/Konkurs Historyczny
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:53:34
2019-06-02 21:25:42
Beata Romanowicz KOZAK
  • 1x 17/Spec/Przejazd dowolny (dla początkujących)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:53:39
2019-06-02 20:37:57
Aneta Ziółkowska KRUS
  • 1x 06/Spec/Konkurs Historyczny
  • 1x 15/Spec/Konkurs Equitation ze skokami (zgłoszony do SSA)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:53:44
2019-06-02 20:36:30
Virginia Buława-Dziarmaga KOZAK
  • 1x 14a/Spec/Konkurs Equitation Seniorzy (zgłoszony do SSA)
  • 1x 15/Spec/Konkurs Equitation ze skokami (zgłoszony do SSA)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 12:28:33
2019-06-01 08:33:40
Julia Kochanek GRACJA
  • 1x 1-MPA/P-1/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
  • 1x 3-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 12:28:36
2019-05-31 17:13:27
Karolina Welenc AMBER
  • 1x 1-MPA/P-1/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
  • 1x 3-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 16:36:10
2019-05-31 16:36:10
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x 03/N-1 DS/Półfinał MP Seniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
  • 1x 11/N-2 DS/Finał MP Amazonek w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 14:04:54
2019-05-31 09:37:57
Danuta Konończuk KONKRET
  • 1x 03/N-1 DS/Półfinał MP Seniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 11/N-2 DS/Finał MP Amazonek w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
  • 1x 14a/Spec/Konkurs Equitation Seniorzy (zgłoszony do SSA)
  • 1x 15/Spec/Konkurs Equitation ze skokami (zgłoszony do SSA)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 14:04:18
2019-05-31 09:36:28
Alicja Jasiak EUFORIA
  • 1x 02/L-1 DS/Półfinał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 10/P-1 DS/Finał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
  • 1x 14a/Spec/Konkurs Equitation Seniorzy (zgłoszony do SSA)
  • 1x 15/Spec/Konkurs Equitation ze skokami (zgłoszony do SSA)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 14:04:24
2019-05-31 00:10:41
Wioletta Dobrowolska KRUS
  • 2x 17/Spec/Przejazd dowolny (dla początkujących)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 14:04:32
2019-05-30 22:18:10
Adrianna Dowha DELTA
  • 1x 02/L-1 DS/Półfinał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
  • 1x 10/P-1 DS/Finał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 14:04:37
2019-05-30 22:13:37
Aleksandra Łuszkiewicz DELTA
  • 1x 06/Spec/Konkurs Historyczny
  • 1x 15/Spec/Konkurs Equitation ze skokami (zgłoszony do SSA)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:19:03
2019-05-30 22:08:16
Sylwia Kołodziej KRUS
  • 1x 04/miniLL/Półfinał MP Amazonek w Skokach przez przeszkody w Damskim Siodle - konkurs dokładności (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 12/miniLL/Finał MP w Damskim Siodle w Skokach przez przeszkody - konkurs zwykły (wysokość przeszkód do 80 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 14:04:47
2019-05-30 21:44:04
Karolina Wojtuś KOZAK
  • 1x 04/miniLL/Półfinał MP Amazonek w Skokach przez przeszkody w Damskim Siodle - konkurs dokładności (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 12/miniLL/Finał MP w Damskim Siodle w Skokach przez przeszkody - konkurs zwykły (wysokość przeszkód do 80 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:00:56
2019-05-30 11:23:48
Kamila Rohánková FABIAN VAN DE PLUUM
  • 1x 03/N-1 DS/Półfinał MP Seniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
  • 1x 07/Spec/Konkurs Freestyle
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 11/N-2 DS/Finał MP Amazonek w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
  • 1x 14a/Spec/Konkurs Equitation Seniorzy (zgłoszony do SSA)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:00:58
2019-05-30 11:09:44
Karolina Fränkelová SOLO FAMARA XXI-5
  • 1x 03/N-1 DS/Półfinał MP Seniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
  • 1x 07/Spec/Konkurs Freestyle
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 11/N-2 DS/Finał MP Amazonek w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
  • 1x 14a/Spec/Konkurs Equitation Seniorzy (zgłoszony do SSA)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:01:01
2019-05-30 11:09:29
Helena Krupa IDOL
  • 1x 17/Spec/Przejazd dowolny (dla początkujących)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:53:48
2019-05-30 11:07:29
Małgorzata Krupa IDOL
  • 1x 01/L-2 DS/Półfinał Małej Rundy ujeżdżenie
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 09/P-2 DS/Finał Małej Rundy w Ujeżdżeniu
  • 1x 14a/Spec/Konkurs Equitation Seniorzy (zgłoszony do SSA)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:30:57
2019-05-29 16:51:24
Katarzyna Kściuk SYRIA M
  • 1x 1-MPA/P-1/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
  • 1x 3-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:16:28
2019-05-28 07:17:17
Weronika Łabińska BACARRA
  • 1x 2-MPA/P-2/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Seniorzy
  • 1x 4-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Seniorzy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:19:07
2019-05-27 22:48:57
Ilona Węglarz KRAIN
  • 1x 04/miniLL/Półfinał MP Amazonek w Skokach przez przeszkody w Damskim Siodle - konkurs dokładności (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 12/miniLL/Finał MP w Damskim Siodle w Skokach przez przeszkody - konkurs zwykły (wysokość przeszkód do 80 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:19:11
2019-05-27 22:22:42
Alicja Jędrocha KRAIN
  • 1x 02/L-1 DS/Półfinał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
  • 2x 04/miniLL/Półfinał MP Amazonek w Skokach przez przeszkody w Damskim Siodle - konkurs dokładności (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
  • 1x 10/P-1 DS/Finał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
  • 1x 12/miniLL/Finał MP w Damskim Siodle w Skokach przez przeszkody - konkurs zwykły (wysokość przeszkód do 80 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:39:28
2019-05-27 13:34:58
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 1x 02/L-1 DS/Półfinał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
  • 1x 2-MPA/P-2/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Seniorzy
  • 1x 10/P-1 DS/Finał MP Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle
  • 1x 14a/Spec/Konkurs Equitation Seniorzy (zgłoszony do SSA)
  • 1x 4-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Seniorzy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:55:55
2019-05-26 22:48:49
Dominika Pączek QUANTI
  • 1x 1-MPA/P-1/Półfinał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
  • 1x 3-MPA/P-5/Finał Mistrzostw Polski Amatorów - Juniorzy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 14:47:42
2019-05-23 07:26:03
Emilia Regulska BALAM
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 14:47:41
2019-05-23 07:18:36
Kornelia Regulska MELIDA
  • 1x 08/Spec/Konkurs Elegancji o nagrodę Prezesa Stowarzyszenia w Damskim Siodle (zgłoszony do SSA)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:19:16
2019-05-01 13:25:20
Aleksandra Adamczyk MANOLO
  • 1x 03/N-1 DS/Półfinał MP Seniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
  • 1x 11/N-2 DS/Finał MP Amazonek w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle (Duża Runda)
  • 1x 14a/Spec/Konkurs Equitation Seniorzy (zgłoszony do SSA)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczyk Aleksandra Klub Sportowy Bór
S
Brak
2. Banaś Agnieszka K. S. GosŁaw Jedłownik
S
Brak
3. Bryndal Santana niezrzeszony
S
brak
4. Buława-Dziarmaga Virginia KJ Dera
S
brak
5. Cudzich Klaudia niezrzeszona
2003 (J.)
brak
6. Dobrowolska Wioletta BPK
S
brak
7. Dowha Adrianna KJ Dera
2005 (JM.)
O045602
8. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (JM.)
brak
9. Fert Katarzyna BPK
S
Brak
10. Fränkelová Karolina Dámy v sedle
S
brak
11. Graczyk Żokowska Monika Bpk
S
Brak
12. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
S
O022400
13. Hudek Julia Bpk
2004 (JM.)
O043504
14. Jasiak Alicja bpk
2003 (J.)
brak
15. Jędrocha Alicja Klub Sportowy Bór
2004 (JM.)
brak
16. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
O045427
17. Kajzerek Małgorzata K. S. Gosław Jedłownik
2006 (JM.)
Brak
18. Kochanek Julia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
brak
19. Kołodziej Sylwia Stowarzyszenie w Damskim Siodle
S
brak
20. Konończuk Danuta bpk
S
O003032
21. Krupa Helena nz
2010 (Mł.)
BRAK
22. Krupa Małgorzata nz
S
brak
23. Kściuk Katarzyna brak
2003 (J.)
brak
24. Leszczyńska Agata K. S. GosŁaw Jedłownik
2004 (JM.)
Brak
25. Łabińska Weronika Stajnia z Kopytem
S
brak
26. Łuszkiewicz Aleksandra Stowarzyszenie w Damskim Siodle
S
brak
27. Mandziuk Aleksandra KJ Dera
2004 (JM.)
brak
28. Markwa Andżelika Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
S
O025998
29. Matias Jagoda BPK OPO
S
brak
30. Olejniczak Hanna KJ Dera
2005 (JM.)
brak
31. Pączek Dominika LKJ LEWADA ZAKRZÓW
2003 (J.)
BRAK
32. Porwoł Zuzanna K. S. GosŁaw Jedłownik
2005 (JM.)
Brak
33. Regulska Emilia Brak
2003 (J.)
Brak
34. Regulska Kornelia Brak
S
Brak
35. Rohánková Kamila Dámy v sedle
S
brak
36. Romanowicz Beata bpk
S
brak
37. Rzepka Monika bpk SLA
S
O019490
38. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (J.)
O035375
39. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
40. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
41. Węglarz Ilona Klub Sportowy Bór
2002 (J.)
brak
42. Welenc Karolina BPK
2002 (J.)
brak
43. Wojtuś Karolina bpk
2002 (J.)
brak
44. Wolfram Paulina BPK
45. Ziółkowska Aneta Stowarzyszenie w Damskim Siodle
S
brak
46. Żokowska Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2003 (J.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

AMBER SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Player
M: Agawa
O: Julia Zymela
B: Szymański Leonard
BRAK
2.

30

ANELI Haflinger GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
O: Stodoła Natalia
B: Urlich Bóker
brak
3.

13

BACARRA Śląska POL 2010 Klacz siwa/164 F: Front
M: Bajka
O: Hieronim Raduła
B: Hieronim Raduła
K027746 616008610138210
4.

10

BALAM Koń Lipicański POL 2013 Wałach siwa/mk:150 F: Siglavy
M: Belamira
O: Zbigniew Regulski
B: Zbigniew Regulski
Brak 14769
5.

25

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Adam Małys
K027000 POL 009590201207
6.

27

DAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/kuc:171 F: nn
M: nn
O: Anna Kaczmarek
B: Tadeusz Piórkowski
brak 616999600319910
7.

19

DELTA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: NN
M: NN
O: Adam Wojtuś
B: Adam Wojtuś
brak brak
8.

40

DELTA SP POL 2006 Klacz gniada/165 cm F: nn
M: nn
O: adam wojtuś
B: adam wojtuś
brak 616999690153706
9.

31

EROTYKA SP POL 2010 Klacz siwa/- F: Song / Elmero
M: Evita / Egzamin
O: Fera Alicja Czyżyk
B: Piernicka Ewa
brak 616009530336310
10.

17

EUFORIA Małopolska POL 2008 Klacz siwa F: Krym
M: Emi
O: Danuta Konończuk
B: Tomasz Drażba
K016203
11.

15

FABIAN VAN DE PLUUM Frisian CZE 2001 Ogier kara/158 F: 335 Ildert
M: Ievonne
O: Karolína Fränkelová
B: Ben van Uhl
brak brak
12.

32

FILIP KUC POL 1999 Wałach gniada/kuc:135 F: Grawer
M: Figlarka
O: LKJ Lewada
B: Piąstka
brak
13.

43

GRACJA Koń Mały POL 1998 Klacz kara/mk: F: Santara Danny's Boy
M: brak
O: Maria Kochanek
B: Krzysztof Jaworski
brak
14.

23

GRACJA Koń Mały POL 11.04.1998 Klacz kara/mk:130 F: Santara Danny's Boy
M: -
O: Maria Kochanek
B: Krzysztof Jaworski
brak POL 013 51 10151 98 brak
15.

28

HARNAŚ SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Kreol
M: Harmonia
O: Monika Rzepka
B: SK Kierzbuń
K017644
16.

39

HENRY VD TOJOPEHOEVE Z Zangersheide NED 10-09-2013 Wałach gniada/173 F: Hooch DK
M: Cerna tojope hoeve
O: Monika Graczyk Żokowska
B: Tojopehoeve
Brak Brak
17.

35

IDA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Arsenał
M: Inka II
O: Dariusz Kozielski
B: Dariusz Kozielski
Brak
18.

7

IDOL SP POL 2002 Wałach siwa/164 F: Kulig
M: NN
O: Małgorzata Krupa
B: Janusz Ślifirski
brak brak
19.

38

IMPERIA SP POL 2006 Klacz inna F: Winchester
M: Impreza
O: Natalia Nowak- Hudek
B: Jw
Brak POL 009 61 01835 06
20.

37

INKA II SP POL 1994 Klacz gniada F: Ind
M: Bystra
O: Dariusz Kozielski
B: Jerzy Nikiel
Brak
21.

33

IRAN O Małopolska POL 2006 Wałach kasztanowata/164 F: Wars
M: Iza
O: LKJ Lewada
B: Opiła
brak
22.

36

ISZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Arsenał
M: Inka II
O: Dariusz Kozielski
B: Dariusz Kozielski
Brak
23.

21

KONKRET SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Armani
M: Kaldera
O: Danuta Kononczuk
B: Danuta Kononczuk
Brak
24.

20

KOZAK Wielkopolska POL 2006 Ogier gniada/175 F: Lubicz
M: Kanada
O: Adam Wojtuś
B: Pindur Jarosław
brak brak
25.

4

KRAIN NN POL 2002 Wałach gniada/164 F: NN
M: NN
O: Dariusz Waligórski
B: nieznany
Brak
26.

16

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Diana
O: LKJ Lewada
B: -
brak
27.

18

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada/- F: ARCUS
M: KAMA
O: LKJ Lewada
B: -
POL009540087799 -
28.

1

MANOLO Typ Szlach. POL 2008 Wałach siwa/162 F: Jocoso 6
M: Muneca
O: Aleksandra Adamczyk
B: Busch Thierry
Brak POL999540021808
29.

12

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
30.

9

MELIDA Koń Lipicański POL 2001 Klacz siwa/mk:152 F: Conversano
M: Meduza
O: Zbigniew Regulski
B: NZ Topolcianky
Brak 12835
31.

11

QUANTI NN GER 2006 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: HENRYK PĄCZEK
B: SUSANE I AXEL SIEBALD
brak
32.

29

SISAIDA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz ciemnogniada/170cm F: San
M: Sasanka
O: Justyna Kawalec - Wydra
B: Martyna Borowska
Brak 616 999 54 01701 08
33.

14

SOLO FAMARA XXI-5 Kladruber CZE 2007 Wałach siwa F: Solo Mirha XXI
M: Famata -16
O: Karolina Frankelova
B: nn
brak
34.

6

SYRIA M SP POL 2010 Klacz skarogniada/168cm F: Nice Boy
M: Sylwia
O: Barbara Kściuk
B: SK Moszna
brak 61600960073010
35.

42

WIK DAY SP POL 2006 Wałach skarogniada/169 F: Day Dream II s
M: Wiktoria
O: Santana Bryndal
B: Marek Głowala
Brak POL009530014406
36.

22

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K024960 616009690097813
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Aleksandra
Klub Sportowy Bór
MANOLO (1)
2019-06-08
4
2019-06-09
4
2019-06-08
5
2019-06-09
2019-06-09
Banaś Agnieszka
K. S. GosŁaw Jedłownik
INKA II (37)
2019-06-08
3
Bryndal Santana
niezrzeszony
WIK DAY (42)
2019-06-09
1
Buława-Dziarmaga Virginia
KJ Dera
KOZAK (20)
2019-06-08
5
Cudzich Klaudia
niezrzeszona
SISAIDA (29)
2019-06-08
6
2019-06-09
6
2019-06-09
GRACJA (43)
2019-06-09
2
Dobrowolska Wioletta
BPK
KRUS (18)
2019-06-09
1
Dowha Adrianna
KJ Dera
DELTA (19)
2019-06-08
5
2019-06-09
3
2019-06-09
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
ANELI (30)
2019-06-08
3
2019-06-09
1
2019-06-09
Fert Katarzyna
BPK
IDOL (7)
2019-06-08
2
Fränkelová Karolina
Dámy v sedle
2019-06-08
3
2019-06-09
1
2019-06-08
1
2019-06-09
2
2019-06-08
5
2019-06-09
Graczyk Żokowska Monika
Bpk
IDA (35)
2019-06-08
4
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
KRUS (18)
2019-06-08
2
2019-06-08
3
2019-06-09
3
2019-06-09
Hudek Julia
Bpk
IMPERIA (38)
2019-06-08
8
Jasiak Alicja
bpk
EUFORIA (17)
2019-06-08
1
2019-06-09
2
2019-06-09
2019-06-08
1
2019-06-09
3
Jędrocha Alicja
Klub Sportowy Bór
KRAIN (4)
2019-06-08
2
2019-06-08
4
2019-06-09
4
2019-06-09
1
2019-06-08
1
2019-06-09
2019-06-09
1
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
DAR (27)
2019-06-08
3
2019-06-08
4
2019-06-08
1
2019-06-09
5
2019-06-09
3
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-08
2
Kajzerek Małgorzata
K. S. Gosław Jedłownik
ISZA (36)
2019-06-08
7
Kochanek Julia
niezrzeszony
GRACJA (23)
2019-06-08
2019-06-09
3
2019-06-09
Kołodziej Sylwia
Stowarzyszenie w Damskim Siodle
DELTA (40)
2019-06-08
1
2019-06-09
4
2019-06-09
4
Konończuk Danuta
bpk
KONKRET (21)
2019-06-08
2
2019-06-09
1
2019-06-08
1
2019-06-08
3
2019-06-09
2019-06-09
Krupa Helena
nz
IDOL (7)
2019-06-09
4
Krupa Małgorzata
nz
IDOL (7)
2019-06-08
3
2019-06-08
4
2019-06-09
1
2019-06-08
4
2019-06-09
Kściuk Katarzyna
brak
2019-06-08
4
2019-06-09
4
2019-06-09
Leszczyńska Agata
K. S. GosŁaw Jedłownik
IDA (35)
2019-06-08
5
Łabińska Weronika
Stajnia z Kopytem
BACARRA (13)
2019-06-08
2
2019-06-09
2
2019-06-09
Łuszkiewicz Aleksandra
Stowarzyszenie w Damskim Siodle
DELTA (19)
2019-06-08
1
2019-06-09
1
Mandziuk Aleksandra
KJ Dera
IRAN O (33)
2019-06-08
7
2019-06-09
7
2019-06-09
Markwa Andżelika
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2019-06-08
2
2019-06-08
Matias Jagoda
BPK OPO
EROTYKA (31)
2019-06-08
3
2019-06-09
3
2019-06-09
Olejniczak Hanna
KJ Dera
FILIP (32)
2019-06-08
5
2019-06-09
5
2019-06-09
Pączek Dominika
LKJ LEWADA ZAKRZÓW
QUANTI (11)
2019-06-08
2
2019-06-09
2
2019-06-09
Porwoł Zuzanna
K. S. GosŁaw Jedłownik
ISZA (36)
2019-06-08
6
Regulska Emilia
Brak
BALAM (10)
2019-06-08
4
Regulska Kornelia
Brak
MELIDA (9)
2019-06-08
4
Rohánková Kamila
Dámy v sedle
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-08
3
2019-06-09
3
2019-06-08
2
2019-06-09
Romanowicz Beata
bpk
KOZAK (20)
2019-06-09
3
Rzepka Monika
bpk SLA
HARNAŚ (28)
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
Schwalbe Sonia
KJ Dera
MEDYNA (12)
2019-06-08
4
2019-06-08
2019-06-09
1
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-08
3
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-06-08
5
2019-06-09
5
2019-06-09
2019-06-09
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (25)
2019-06-08
1
2019-06-08
4
2019-06-09
2
2019-06-09
Węglarz Ilona
Klub Sportowy Bór
KRAIN (4)
2019-06-08
1
2019-06-08
4
2019-06-09
3
2019-06-09
2
Welenc Karolina
BPK
AMBER (24)
2019-06-08
8
2019-06-09
2019-06-09
Wojtuś Karolina
bpk
KOZAK (20)
2019-06-08
4
2019-06-08
4
2019-06-09
2
2019-06-09
3
Wolfram Paulina
BPK
DELTA (40)
2019-06-09
2
Ziółkowska Aneta
Stowarzyszenie w Damskim Siodle
KRUS (16)
2019-06-09
2
2019-06-08
2
Żokowska Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
INKA II (37)
2019-06-08
1

Number of Riders: 46

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl