Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:29:06
2019-10-03 17:38:02
Natalia Kruczkowska LAURENCJA
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 15:38:30
2019-10-03 13:37:18
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:22:27
2019-10-03 09:47:00
Marta Piszczek ALEX 621
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:22:31
2019-10-03 09:45:33
Marta Piszczek CALIPTO
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 23:08:12
2019-10-01 22:56:12
Przemysław Czekaj JUBILANT
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 23:08:15
2019-10-01 22:46:24
Martyna Hilla LORD CASTLEMAINE
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 23:08:17
2019-10-01 22:45:50
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:40:29
2019-10-01 21:12:50
Przemysław Czekaj EMAR
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 15:55:37
2019-10-01 20:01:59
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 20:57:33
2019-10-01 19:55:36
Aleksandra Langer WALKIRIA - H
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 20:57:34
2019-10-01 19:51:33
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 20:57:36
2019-10-01 18:39:26
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 20:57:38
2019-10-01 18:38:45
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 20:57:39
2019-10-01 18:37:17
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 20:57:40
2019-10-01 18:36:44
Artsiom Piroh SUNDANCE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 20:57:42
2019-10-01 18:35:46
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 17:50:30
2019-10-01 17:30:08
Lena Kraka DONNA DORADA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 16:13:21
2019-10-01 13:38:47
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 16:46:55
2019-10-01 13:31:46
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 10:14:29
2019-10-01 09:56:58
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:43:09
2019-10-01 07:45:27
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:43:11
2019-10-01 07:45:11
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:43:14
2019-10-01 07:07:08
Mirella Ruczka QUATTRO 16
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:43:16
2019-10-01 07:06:49
Mirella Ruczka CZUMIZ
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 00:00:35
2019-09-30 23:46:42
Magdalena Potysz KOSTEK
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 00:00:38
2019-09-30 23:39:30
Martyna Grobelny FREZIE
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 00:00:40
2019-09-30 23:37:06
Zuzanna Kurasz BELA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 00:00:42
2019-09-30 23:26:45
Agnieszka Ciurzyńska BRENDI S
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 23:25:18
2019-09-30 23:05:08
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 23:25:21
2019-09-30 23:04:13
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 23:25:23
2019-09-30 21:40:51
Nicol Hercog CYTRA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 23:25:26
2019-09-30 21:37:55
Nicol Hercog RAMADAN
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 23:25:29
2019-09-30 21:06:57
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 23:25:32
2019-09-30 20:48:12
Rafał Griiner JASKIER
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:42:47
2019-09-30 20:40:45
Filip Piontek GENERALIA M
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:42:48
2019-09-30 20:30:52
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:42:50
2019-09-30 20:11:52
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:42:52
2019-09-30 19:02:44
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:42:53
2019-09-30 17:57:01
Anna Kulawik NIWAR
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:42:55
2019-09-30 17:46:02
Aleksandra Walkowicz GRACE
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 16:58:16
2019-09-30 16:55:29
Izabela Pełka LALA "R"
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:29:11
2019-09-30 16:08:59
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:29:16
2019-09-30 16:08:39
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 15:58:22
2019-09-30 15:49:18
Mateusz Kleinert IKA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 14:40:30
2019-09-30 14:39:52
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 14:31:18
2019-09-30 13:48:03
Martyna Michalik NORO
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:27:29
2019-09-30 12:27:02
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:25:11
2019-09-30 11:47:13
Emilia Kolaniak IKRA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:40:22
2019-09-30 10:21:14
Marcin Olszowski POWIEW
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:40:28
2019-09-30 00:22:23
Agnieszka Grzegorczyk CATTLEYA
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 22:53:40
2019-09-29 20:25:27
Agnieszka Gierszewska BALBINA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 22:53:43
2019-09-29 19:57:36
Irena Mazur DORA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 22:53:45
2019-09-29 19:56:59
Marta Galas FANTAZJA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 22:53:47
2019-09-29 18:32:32
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 22:53:49
2019-09-29 17:41:04
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 16:13:35
2019-09-29 17:40:34
Anna Pęciak BENTOS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 22:53:55
2019-09-29 17:34:56
Wioletta Karpińska ORION
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 15/P/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 22:53:56
2019-09-29 16:04:59
Maja Bromboszcz AWANGARDA W
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:01
2019-09-29 13:04:41
Monika Piech SEPIA
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:04
2019-09-29 11:47:22
Szymon Bula KENNEDY HIPPICA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 16:13:40
2019-09-29 11:46:54
Katarzyna Bula MARCEPAN
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:11
2019-09-28 23:44:34
Weronika Konopka GOLDEN LADY
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:16
2019-09-28 23:42:23
Karolina Franas JOKER
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:19
2019-09-28 23:40:30
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:22
2019-09-28 23:39:50
Julia Karst KEMI
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:26
2019-09-28 23:39:12
Wiktoria Buczkowska GOLDEN LADY
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:31
2019-09-28 23:38:37
Dominika Brodziak NICOL
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:34
2019-09-28 19:36:55
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 13:18:42
2019-09-28 19:35:22
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:58:08
2019-09-28 17:57:24
Kamil Puliński LORD LYJANERO
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:58:10
2019-09-28 15:35:50
Karolina Potaczek ODYN
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:58:12
2019-09-28 15:27:44
Maria Żukowska PASŁĘKA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:58:14
2019-09-27 22:17:19
Roksana Cieślik DALTON
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:58:16
2019-09-27 19:48:43
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 18:24:11
2019-09-27 17:45:44
Anna Hernik AQUADOR
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 14:55:23
2019-09-27 13:52:06
Dominika Kunicka SZANOWNA DAMA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:30:44
2019-09-26 19:58:51
Jagoda Paul SAMANTA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 16:30:49
2019-09-26 16:23:50
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 15:27:22
2019-09-26 15:14:32
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 12:34:12
2019-09-26 12:04:23
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:47:39
2019-09-25 20:01:24
Magdalena Pona POLA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:47:40
2019-09-25 19:59:35
Jolanta Sikacka HULANKA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:47:41
2019-09-25 19:58:50
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:47:43
2019-09-25 19:58:13
Oliwia Gut KARINO
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 10:47:44
2019-09-25 14:27:21
Monika Śmiały HIDALGO
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:57:45
2019-09-25 07:59:51
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:57:47
2019-09-25 07:55:42
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:57:48
2019-09-25 07:55:20
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:57:50
2019-09-24 20:14:35
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:25:54
2019-09-24 10:24:22
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:18:50
2019-09-23 22:20:19
Amelia Gałas ANDIAMO GIRL
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:19:03
2019-09-23 22:19:38
Michalina Sztuka ROMEO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:19:12
2019-09-23 22:00:01
Magdalena Piksa HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:19:18
2019-09-23 21:59:19
Małgorzata Falewicz STRESEMANN 8
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:19:22
2019-09-23 21:58:10
Kamila Czyż KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:19:25
2019-09-23 20:08:44
Elżbieta Pośpiech LADY LIMA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:18:44
2019-09-23 17:21:08
Zuzanna Muc YOUNG LADY
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:19:41
2019-09-23 07:20:52
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:19:45
2019-09-23 07:20:20
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:19:48
2019-09-21 14:54:07
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:19:57
2019-09-20 23:22:22
Przemysław Czekaj CURLEY SUE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:20:03
2019-09-20 23:21:45
Joanna Włodarz PANDORA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:20:08
2019-09-20 23:21:08
Kaja Fiedeń ZULUS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:20:12
2019-09-20 23:20:41
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:57:51
2019-09-20 21:01:31
Paulina Biskup SISI SZA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:20:31
2019-09-20 21:00:22
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:23:06
2019-09-20 19:50:02
Paulina Wielgórska Zdebel CARERRA G
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:23:10
2019-09-20 17:36:53
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 15:38:33
2019-09-19 09:35:54
Katarzyna Zawalska-Furtak FADO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 20:57:45
2019-09-18 21:49:39
Kevin Pszowski SONNY BOY M
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:23:27
2019-09-18 14:28:52
Aleksandra Solarz-Czakon HERB
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:23:31
2019-09-15 09:43:45
Simona Waś LEAP STAR
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:23:42
2019-09-14 21:38:21
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:23:46
2019-09-12 22:41:14
Agnieszka Waliczek PEGASUS SON
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:23:51
2019-09-12 18:14:52
Klaudia Koj ESTELA
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:58:18
2019-09-11 14:04:55
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:24:00
2019-09-10 22:12:03
Magdalena Pinocy MIDOS
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:57:55
2019-09-10 13:30:36
Julia Kremer STOLLBERG
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:24:12
2019-09-10 13:29:56
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:24:15
2019-09-07 18:31:14
Aleksandra Panek JULIUS
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:24:21
2019-09-06 22:33:02
Paulina Wielgórska Zdebel LIDER
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:24:27
2019-09-06 22:32:36
Paulina Wielgórska Zdebel INSPIRACJA W
  • 1x 07/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O034216
2. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
3. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
4. Brodziak Dominika LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
O055160
5. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
6. Buczkowska Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
brak
7. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O036058
8. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
9. Bula Szymon Klub Jeździecki Lando
S
O031734
10. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia
2002 (J.)
brak
11. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
12. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
13. Cieślik Roksana KJ Royal Opole
2002 (J.)
O042999
14. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
15. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
16. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
O052829
17. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
18. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
19. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
20. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
21. Fiedeń Kaja bpk
2008 (Mł.)
O055482
22. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (MJ.)
O039003
23. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
brak
24. Gałas Amelia JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2005 (JM.)
O046091
25. Gierszewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
O033451
26. Griiner Rafał Appaloosa Ranch
S
brak
27. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
28. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
O040208
29. Gut Oliwia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O047702
30. Hercog Nicol bpk
2002 (J.)
29525/17
31. Hernik Anna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
32. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
33. Karpińska Wioletta Lkj Ochaby
S
O033099
34. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
35. Karst Julia LUKJ Antoniówka
2005 (JM.)
brak
36. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
37. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
brak
38. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
O042230
39. Kolaniak Emilia JKS SALTANDO
2001 (J.)
O043612
40. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
brak
41. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
Brak
42. Kremer Julia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047814
43. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
44. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (J.)
O041922
45. Kurasz Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
46. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
47. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
48. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
49. Malińska Oliwia -
1999 (MJ.)
O024202
10171641
50. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
51. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
52. Mazur Irena HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
53. Michalik Martyna JKS SALTANDO
2001 (J.)
-
54. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
55. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
56. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
57. Panek Aleksandra KJ Vena Rogoźnik
2004 (JM.)
O048471
58. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
59. Paul Jagoda Bzk
2002 (J.)
Brak
60. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
61. Pełka Izabela Brak
2005 (JM.)
Brak
62. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
63. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
64. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (J.)
O047809
65. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
66. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
67. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
68. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (Mł.)
O052121
69. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
70. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
71. Pona Magdalena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2002 (J.)
None
72. Pośpiech Elżbieta Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
O045821
73. Potaczek Karolina BPK
S
O032258
74. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O024773
75. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
76. Pszowski Kevin bpk
2008 (Mł.)
O047502
77. Puliński Kamil KJ Lider Radzionków
S
O003896
78. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
Brak
79. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
80. Ruczka Mirella Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O000977
81. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (J.)
O035375
82. Sikacka Jolanta Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2006 (JM.)
None
83. Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
84. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
85. Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
S
O002098
86. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
87. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O035256
88. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
89. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
90. Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2004 (JM.)
O044565
91. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
92. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
93. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
94. Waś Simona Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
95. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
96. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
97. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
98. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
O042447
99. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
100. Zawadzka Emilia Bpk
2005 (JM.)
Brak
101. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
102. Żukowska Maria Brak przynależności klubowej
2002 (J.)
O036163
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

108

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
O: Pasierowski Grzegorz
B: Bernard Rajmund
brak 616009690061609
2.

131

ALEX 621 Deutsche Reit Pony GER 2008 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
O: Stanisława Gawałek
B: Niemcy
Brak DE 498980263108
3.

122

ALUETTE SP POL 2012 Mare bay/155 F: NN
M: NN
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K027744 616999690061512
4.

28

ANDIAMO GIRL OLD. POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Andiamo Hippika
M: Alkora
O: Magdalena Gałas
B: Edyta Kostrzewska
K025780 DE418183339911
5.

69

AQUADOR KWPN POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Heartbreaker
M: Sharmeta / Calvados
O: Mirosława Kałuża
B: Van Noorloos
K024596 528210000694797 105AB94
6.

86

ARTEMIDA BH Wielkopolsk POL 2010 Klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
O: -
B: Bogna Hupa
K023615 616007661402210
7.

89

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/176 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
O: Adam Bromboszcz
B: Waldemar Wojtyczka
K023124 616009540089312
8.

83

BALBINA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Bożena Gierszewska
B: nn
K023174 616999540143311
9.

123

BEL DE JOUR SP POL 2010 Mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: Herbert Rudiger Wassibauer
K021656 616009690142810 105QO56
10.

17

BELA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: Arnold
M: Bona
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: xxxxxxxx
brak xxx
11.

124

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: A. Vullers
K023405 056015Z55732713
12.

24

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
13.

126

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Adam Małys
K027000 POL 009590201207
14.

112

BRENDI S NN POL 2010 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Agnieszka Potysz
B: Józef Mikula
K019973
15.

66

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
16.

40

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Katarzyna Czartoryska
B: Sk Kowalewko
K026817
17.

132

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/mk:150 F: Nero
M: Calita von nijhorst
O: S.gawalek
B: B.feliks
Brak 616013610118511
18.

81

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
19.

43

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
20.

42

CARERRA G SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Caruzeiro L
M: Tata
O: Mariusz Sztaba
B: Marian Juszczyk
K019918 Brak
21.

92

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
22.

10

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
23.

36

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
O: Leszek Szotek
B: Schwarz Michael
K021899
24.

102

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
K025238
25.

106

CYTRA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/170 F: PSALM
M: CZAJKA
O: JOLANTA ZIELIŃSKA
B: ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH -POMOCNICZE GOSP.ROL
K013039 POL009570017903
26.

116

CZUMIZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Literat / Czandor
M: Czumiza / Lesotho
O:
B:
K024054 616009680025813
27.

5

DALTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/173 F: Turbud Alino
M: Dedra
O: Agnieszka czekaj
B: Prudnik
K019986 Brak
28.

121

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
O: Agnieszka Langer-haniszewska
B: Agnieszka langer-haniszewska
K027185
29.

119

DONNA DORADA Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Barnaba
M: Doga
O: Krzysztof Kraka
B: Anna Hajnos
K016676
30.

84

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Zagwocki
B: Nieznany
brak
31.

135

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
O: Roman Pawlas
B: A G. Vissers
K021401
32.

56

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
33.

54

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
34.

64

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
35.

48

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
K017467
36.

50

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 Wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
O: Zofia Bugla
B: TJ SLOVAN
K024400
37.

7

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
O: Katarzyna Zawalska-Furtak
B: Gołębiowski Marzena
K028174 616006580385115
38.

85

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
O: Marcelina Czech
B: Skorpion K&K Sp.z o.o.
brak
39.

111

FREZIE KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka
O: Grobelny Martyna
B: Szumiński Krzysztof
Brak Brak
40.

99

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
O: Sebastian Piontek
B: SK Moszna
K026976 pzhk
41.

76

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
42.

35

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
43.

103

GRACE Oldenburg GER 2007 Klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
O: Aleksandra Walkowicz
B: Robert Brandt
K023809 Brak DE 433331562507
44.

44

HERB SP POL 2015 Wałach skarogniada/166 F: Vandamme
M: Hera
O: Aleksandra Solarz-Czakon
B: G.R Drzewce Hądzlik, Lipowczyk
K028180 616007610092215
45.

63

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
O: Tomasz Śmiały
B: Monika Piech
K023727 616 009 54 00633 13
46.

30

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
O: Marcin Piksa
B: F.A.B. Pas
K026622 528003201209114
47.

60

HULANKA Szlachetna Półkrew POL 29.11.2008 Mare chestnut/160 F: Hetman
M: Harfa
O: Jolanta Sikacka
B: Zelek Janusz
None 616 009 6701 64508
48.

97

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
O: Karina Pietras
B: Karina Pietras
brak brak
49.

93

IKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Alvarez 17/ Alexis Z
M: Istna/ Rambo
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Huzar Roman
K024522 POL009670006509
50.

21

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
K014138
51.

53

INSPIRACJA W SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: C
M: C
O: C
B: C
K018648 Brak
52.

109

JASKIER Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Arco
M: Jasna
O: Daria Griner
B: Durachta Zenon
brak
53.

77

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K016908 616009690049710
54.

128

JUBILANT KWPN POL 2014 Wałach siwa/168 F: E-star
M: Zodilla
O: Agnieszka Czekaj
B: Holandia
K027783
55.

51

JULIUS KWPN POL 2014 Ogier siwa/164 F: Indorado / Corrado I
M: Willemijn / Sydney
O: Mariusz Micek
B: Niemcy
K025397 528003201407400
56.

62

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: Helena Staszczak
B: Kisam Czesław
K025504
57.

32

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belg. Gorąc. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
O: Tomasz Czyż
B: Franken Corneel
K017739 056002W00296403
58.

79

KEMI WKP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
O: Jan Sienkiewicz
B: SK Liski
brak 61600760021911
59.

75

KENNEDY HIPPICA OLD. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kannan
M: La Silla
O: Jerzy Pandel
B: Zbigniew Kostrzewski
K022230
60.

130

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
61.

110

KOSTEK Typ Szlachetny POL 2015 Wałach gniada/165 F: NN
M: Komnata
O: Magdalena Potysz
B: Lidia Jóźwiak
K027821 616999610190115
62.

33

LADY LIMA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Grand Amour
M: Lima
O: Elżbieta Pośpiech
B: Poznaska M
K012637 POL009540039706
63.

98

LALA R SP POL 2000 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Lalique
O: Mieczysław Stachurski
B: Romuald Hałabuda
Brak
64.

101

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
O: DARIA WEISS-MOSSAKOWSKA
B: TOMALA TADEUSZ
BRAK 616009690075014
65.

87

LAVINA 45 Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
O: Anna Pęciak
B: Paul Sprehe
K026547 DE421000533212
66.

45

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz Wałach kasztanowata F: Long Star
M: Zofia
O: Karolina Gruca
B: Prywatna stadnina koni hanowerskich
K012642
67.

134

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
68.

25

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
O: -
B: -
K020522 POL03670174007
69.

52

LIDER SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: C
M: C
O: Żaneta Martinez
B: C
K022435 Brak
70.

129

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
K024246
71.

70

LORD LYJANERO OLD POL 2013 Ogier jelena/167 F: Lyjanero
M: Jata
O: Hamerski
B: Pietrzyk
Brak
72.

15

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
O: TLP Inwest
B: Łój Aleksander
K021574 616006580182312
73.

82

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
O: Anna Bizoń - Zalewska
B: Anna Bizoń - ZAlewska
brak 616 999 69 00948 15
74.

96

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
75.

49

MIDOS SP POL 2015 Wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
O: Andrzej Knapczyk
B: Groszewski Zbigniew
K027697 616009520101515
76.

117

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak
77.

80

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
78.

2

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Vandamme
M: Nimfa
O: Ewelina Kulawik
B: Dariusz Mantaj
K025037 616009610123811
79.

95

NORO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Novum
M: Amelka
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Polak Andrzej
- 616009540152909
80.

71

ODYN TRK. POL 2005 Wałach gniada/165 F: Ałtaj
M: Odymka
O: Karolina Potaczek
B: xx
K012647 POL007600208905
81.

65

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
82.

88

ORION Trakeńska POL 2008 Wałach kara/174 F: LORD ODER I
M: ORAWKA
O: MARCIN OLSZOWSKI
B: MARCIN OLSZOWSKI
K012147 POL732010035908
83.

41

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
O: HSS Sp.z o.o
B: Dr. Jobs Hartmann
K022403
84.

38

PANDORA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Alcatraz
M: Pozytywka
O: Włodarz Agnieszka
B: brak
K028426 brak
85.

72

PASŁĘKA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Iphono
M: Pasieka
O: Natalia Żelazna
B: Stadnina Koni Liski Sp. z o.o.
K025941
86.

47

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
O: Lucyna Ćmok
B: Marczak Przemysław
K024245
87.

59

POLA Konik Polski POL 9.09.2011 Klacz inna/kuc:130 F: Model
M: Poza
O: Helena Staszczak
B: Popecki Bogdan
616098200062968
88.

90

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
O: Marcin Olszowski
B: Marek Przeczewski
K024107
89.

115

QUATTRO 16 OLD POL 2013 Wałach gniada F: Biju Be / Balou Du Rouet
M: Quality / Quidam's Rubin
O:
B:
K022999 DE418182578113
90.

100

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
91.

136

QUINTUS 93 hol 2006 og siwy F:
M:
O:
B:
92.

107

RAMADAN SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: DESANT
M: RACHMA
O: HANNA KOZIEJ
B: HANNA KOZIEJ
K011714 POL HANNA009540066203
93.

57

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
O: X
B: X
K020445 X
94.

29

ROMEO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
O: Gabriela Sztuka
B: Wojciech Palenga
K025148 616999540094411
95.

34

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
96.

61

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: Stadnina koni Prudnik
K028191
97.

104

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Replika / Lusito
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
K026569 616009690015995
98.

67

SAMANTA SP POL 2005 Klacz gniada/162 F: Aral
M: Starka
O: Ryszard Paul
B: -
Brak 616009670009905
99.

94

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
O: Piotr Przybył
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
100.

114

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
101.

74

SEPIA SP POL 03.05.2014 Klacz gniada F: Salazar
M: Liza
O: Monika Piech
B: Marek Simke
K024958
102.

6

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
O: Bronisława Biskup
B: Mirosław Loska
K026332 616 009 54 01036 13
103.

8

SONNY BOY M OLD POL 2009 Wałach kara/- F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
104.

11

STOLLBERG Hanower POL 2006 Wałach skarogniada/162 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Hauptstutbuch Dalida II / Drosselbart
O: Julia Kremer
B: ------
K026887
105.

31

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
O: Małgorzata Falewicz
B:
K018785 DE433331663110
106.

125

SUNDANCE AES GBR 2013 Mare bay/170 F: PRESIDENT
M: AMMAN
O: Marta Szczepańska
B: TEAM HARMONY MANAGEMENT CO. LTD
K028193 826002130702413
107.

68

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Piotr Kunicki
B: NN
K017727
108.

58

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
109.

113

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
110.

73

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
111.

105

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bogusław Czarkowski
B: Z
Brak Brak
112.

120

WALKIRIA - H SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone z
M: Wenus
O: Agnieszka Langer -Haniszewska
B: Agnieszka Langer -Haniszewska
Brak
113.

78

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
114.

3

YOUNG LADY Holsztyńska POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge
M: G-Christine
O: Michał Zdebel
B: -
K027685 POL009611181600
115.

39

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
80
120
130
150
SUM:
480.00
Cieślik Roksana KJ Royal Opole
80
SUM:
80.00
Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
70
SUM:
70.00
Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
250
220
SUM:
470.00
Dżugaj Wiktoria bpk
60
SUM:
60.00
Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
200
270
SUM:
470.00
Hercog Nicol bpk
50
SUM:
50.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
100
160
SUM:
260.00
Kavaliova Kseniya KJ Okoły
90
SUM:
90.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
150
SUM:
150.00
Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
220
200
SUM:
420.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
150
SUM:
150.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
270
250
SUM:
520.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
130
150
SUM:
280.00
Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
50
60
120
SUM:
230.00
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
70
90
SUM:
160.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biskup Paulina
KJK Szary Michałowice
2019-10-05
2
80
2019-10-05
2
120
2019-10-06
1
130
2019-10-06
1
150
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-10-05
16
2019-10-05
1
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
ILONA (21)
2019-10-05
18
2019-10-06
10
Brodziak Dominika
LUKJ Antoniówka
NICOL (80)
2019-10-05
1
2019-10-05
19
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2019-10-06
20
2019-10-06
14
Buczkowska Wiktoria
LUKJ Antoniówka
2019-10-05
1
2019-10-05
13
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-05
34
2019-10-05
27
2019-10-06
2019-10-06
7
Bula Katarzyna
Klub Jeździecki Lando
2019-10-05
29
2019-10-05
Bula Szymon
Klub Jeździecki Lando
2019-10-05
1
2019-10-05
19
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia
CONQUEST (102)
2019-10-05
19
2019-10-05
29
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-10-05
9
2019-10-05
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-10-05
6
2019-10-05
5
2019-10-06
4
2019-10-06
4
2019-10-05
6
2019-10-05
6
2019-10-06
6
2019-10-06
7
Cieślik Roksana
KJ Royal Opole
DALTON (5)
2019-10-05
18
2019-10-05
12
2019-10-06
2
80
2019-10-06
2019-10-05
2
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
BRENDI S (112)
2019-10-05
3
70
2019-10-05
2019-10-06
2019-10-06
25
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (105)
2019-10-05
4
2019-10-05
Czartoryska Kamila
Brak
2019-10-05
1
2019-10-05
35
2019-10-05
2019-10-06
17
2019-10-06
29
2019-10-06
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
JUBILANT (128)
2019-10-05
31
2019-10-05
1
2019-10-06
1
250
2019-10-06
2
220
Czyż Kamila
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-10-05
25
2019-10-05
28
2019-10-06
13
2019-10-06
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (56)
2019-10-05
2019-10-05
17
2019-10-05
16
2019-10-06
4
60
2019-10-06
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-10-05
2
200
2019-10-05
5
2019-10-06
5
2019-10-06
1
270
Fiedeń Kaja
bpk
ZULUS (39)
2019-10-05
12
2019-10-05
17
2019-10-06
15
2019-10-06
2019-10-05
10
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JOKER (77)
2019-10-05
1
2019-10-05
32
Galas Marta
HiPPo Sports Team
2019-10-05
1
2019-10-05
1
Gałas Amelia
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-10-05
11
2019-10-05
24
2019-10-06
12
2019-10-06
13
Gierszewska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
BALBINA (83)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-05
19
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Griiner Rafał
Appaloosa Ranch
JASKIER (109)
2019-10-05
1
2019-10-05
6
Grobelny Martyna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
FREZIE (111)
2019-10-06
2
2019-10-06
10
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
2019-10-05
15
2019-10-05
8
2019-10-06
18
Gut Oliwia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
KARINO (62)
2019-10-06
10
2019-10-06
1
2019-10-06
20
Hercog Nicol
bpk
CYTRA (106)
2019-10-06
1
2019-10-06
4
50
RAMADAN (107)
2019-10-05
3
2019-10-05
6
2019-10-05
1
Hernik Anna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
AQUADOR (69)
2019-10-05
19
2019-10-05
14
2019-10-06
10
2019-10-06
16
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-10-05
19
2019-10-05
33
2019-10-05
2019-10-05
1
2019-10-05
2019-10-05
Karpińska Wioletta
Lkj Ochaby
ORION (88)
2019-10-06
30
2019-10-06
12
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (66)
2019-10-05
4
100
2019-10-05
3
160
Karst Julia
LUKJ Antoniówka
KEMI (79)
2019-10-05
1
2019-10-05
12
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (122)
2019-10-05
3
90
2019-10-05
15
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (97)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (48)
2019-10-06
28
2019-10-06
15
Kolaniak Emilia
JKS SALTANDO
IKRA (93)
2019-10-05
21
2019-10-05
13
2019-10-05
16
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
2019-10-05
19
Kraka Lena
Bp
2019-10-05
1
2019-10-05
24
2019-10-06
1
2019-10-06
32
Kremer Julia
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-06
19
2019-10-06
1
Kulawik Anna
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
NIWAR (2)
2019-10-05
5
2019-10-05
12
Kunicka Dominika
SKJ OMEGA
2019-10-05
1
2019-10-05
14
2019-10-05
1
2019-10-06
1
2019-10-06
6
Kurasz Zuzanna
BPK
BELA (17)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
2019-10-05
8
2019-10-05
4
DELI (121)
2019-10-05
5
2019-10-05
23
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2019-10-05
27
2019-10-05
2019-10-06
2019-10-06
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (135)
2019-10-05
7
2019-10-05
10
Malińska Oliwia
-
2019-10-05
14
2019-10-05
7
2019-10-06
5
2019-10-06
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (78)
2019-10-05
22
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2019-10-05
9
2019-10-05
9
2019-10-06
3
150
2019-10-06
6
Mazur Irena
HiPPo Sports Team
DORA (84)
2019-10-05
8
2019-10-05
1
Michalik Martyna
JKS SALTANDO
NORO (95)
2019-10-05
17
2019-10-05
2019-10-05
15
Muc Zuzanna
KJ Vena Rogoźnik
2019-10-05
4
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2019-10-05
10
2019-10-05
2
220
2019-10-06
2
200
2019-10-06
3
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (90)
2019-10-06
9
2019-10-06
9
Panek Aleksandra
KJ Vena Rogoźnik
JULIUS (51)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (108)
2019-10-05
1
2019-10-05
19
Paul Jagoda
Bzk
SAMANTA (67)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-05
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
2019-10-05
8
2019-10-05
8
2019-10-05
11
2019-10-05
Pełka Izabela
Brak
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
SEPIA (74)
2019-10-05
10
2019-10-05
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-10-05
19
2019-10-05
18
2019-10-05
8
2019-10-05
3
150
Piksa Magdalena
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-10-05
13
2019-10-05
16
2019-10-06
26
2019-10-06
5
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
MIDOS (49)
2019-10-06
27
2019-10-06
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-10-05
19
2019-10-05
28
2019-10-06
1
2019-10-06
21
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2019-10-05
1
270
2019-10-05
1
250
2019-10-05
4
SUNDANCE (125)
2019-10-05
23
2019-10-05
9
Piszczek Marta
Kjk ELIZAR
ALEX 621 (131)
2019-10-06
2
2019-10-06
2
CALIPTO (132)
2019-10-06
5
2019-10-06
5
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2019-10-05
Polednia Henryk
bpk
2019-10-05
2019-10-05
21
2019-10-05
21
2019-10-06
11
2019-10-06
Pona Magdalena
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
POLA (59)
2019-10-06
2019-10-06
Pośpiech Elżbieta
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2019-10-05
1
2019-10-05
19
2019-10-05
2019-10-06
2019-10-06
Potaczek Karolina
BPK
ODYN (71)
2019-10-06
1
2019-10-06
24
2019-10-06
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
KOSTEK (110)
2019-10-05
1
2019-10-05
20
2019-10-06
31
2019-10-06
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2019-10-05
9
2019-10-05
5
2019-10-06
8
2019-10-06
Pszowski Kevin
bpk
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Puliński Kamil
KJ Lider Radzionków
2019-10-05
1
2019-10-05
10
Rosińska Maja
Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
2
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-10-05
1
130
2019-10-05
1
150
Ruczka Mirella
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-10-06
1
2019-10-06
23
CZUMIZ (116)
2019-10-05
15
2019-10-05
17
Schwalbe Sonia
KJ Dera
MEDYNA (96)
2019-10-05
30
2019-10-05
7
2019-10-05
11
Sikacka Jolanta
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
HULANKA (60)
2019-10-06
1