Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:28:35
2019-10-17 10:30:45
Maja Bromboszcz AWANGARDA W
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 10:01:44
2019-10-16 22:54:28
Eliza Masny LORENS
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:28:59
2019-10-16 21:02:36
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:29:04
2019-10-16 20:36:46
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:29:10
2019-10-16 20:36:07
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:29:15
2019-10-16 20:19:43
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:29:19
2019-10-16 19:28:50
Magdalena Pinocy OPIUM II
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:29:22
2019-10-16 19:28:14
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 15:41:10
2019-10-16 15:40:50
Anna Kurková DELI PLAN
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - II kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 15:40:33
2019-10-16 15:36:56
Magdalena Maryszczak LUNA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - II kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 15:40:35
2019-10-16 15:35:56
Marta Suchecka EMILKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 15:40:36
2019-10-16 15:35:23
Veronika Mochová DELI PLAN
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 15:27:19
2019-10-16 14:09:39
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 15:27:21
2019-10-16 13:56:13
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 15:27:24
2019-10-16 13:52:15
Julia Kochanek SISAIDA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - II kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 15:27:26
2019-10-16 12:27:06
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:52:40
2019-10-16 09:33:12
Lena Kraka DONNA DORADA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:52:43
2019-10-16 00:09:05
Aleksandra Walkowicz GRACE
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:52:48
2019-10-15 23:38:21
Martyna Łakota JACHRANKA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:01:45
2019-10-15 22:40:37
Marta Kubica KAMARO
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:01:48
2019-10-15 22:38:36
Wiesław Piecha KAMARO
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 15:27:30
2019-10-15 22:23:54
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:01:59
2019-10-15 21:16:35
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:02:00
2019-10-15 18:21:03
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:44:09
2019-10-15 15:46:38
Kamil Skupień ELOKWENCJA M
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 12:28:32
2019-10-15 11:47:02
Filip Piontek GENERALIA M
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:34:01
2019-10-15 07:45:06
Wiesław Piecha GALOPADA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:34:03
2019-10-15 06:36:14
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:34:05
2019-10-15 06:35:56
Anna Pęciak BENTOS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:34:08
2019-10-14 21:44:02
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:34:10
2019-10-14 21:42:49
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:34:12
2019-10-14 21:42:20
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:34:13
2019-10-14 21:40:20
Karolina Godoś JACKONDER
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:34:16
2019-10-14 21:34:48
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:21:19
2019-10-14 21:13:52
Kamil Pszowski DUX
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 21:15:08
2019-10-14 19:08:11
Agnieszka Gierszewska BALBINA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 17:41:39
2019-10-14 16:58:30
Magdalena Bejgier SELAVI
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 17:41:40
2019-10-14 16:57:46
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:56:12
2019-10-14 13:55:45
Dominika Glück CYNARA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:39:44
2019-10-14 13:09:35
Maksymilian Galda LORENS G
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:56:15
2019-10-14 12:04:11
Elżbieta Jodłowska JULIEN
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:56:17
2019-10-14 12:03:28
Elżbieta Jodłowska CHACCO Z
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 15:36:36
2019-10-14 11:49:43
Julia Koźbiał GULLIT H
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:56:20
2019-10-14 11:49:17
Julia Koźbiał CALMIRA 7
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:21:13
2019-10-14 09:59:09
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:21:15
2019-10-14 09:58:54
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:55:02
2019-10-14 07:43:45
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:55:04
2019-10-14 00:01:08
Katarzyna Łopatka ROMANIA
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:55:06
2019-10-13 21:05:57
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:55:07
2019-10-13 21:04:10
Katarzyna Miazga OKLAND
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:55:09
2019-10-13 18:42:13
Anna Nowak KALISTER
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:55:10
2019-10-13 18:38:56
Anna Nowak CARANDO 3
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:55:12
2019-10-13 15:52:23
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:34:20
2019-10-13 00:31:58
Marta Jośko BOGACZ
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - II kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:30
2019-10-12 19:19:12
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:33
2019-10-12 19:12:02
Emma Nielsen GRAND
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - II kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:36
2019-10-12 09:41:48
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:39
2019-10-12 09:41:10
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:41
2019-10-11 14:48:16
Agnieszka Ostrowska GRAND BACARDI
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:44
2019-10-11 13:44:45
Alicja Coppin BELLA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - II kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:49
2019-10-11 07:17:27
Wiesław Piecha GOSPELA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - II kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:52
2019-10-10 20:09:58
Agnieszka Grzegorczyk CATTLEYA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:54
2019-10-10 14:03:15
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:28:57
2019-10-10 07:53:59
Rafał Walaszek SAKRAMENTO PROGRES
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:29:00
2019-10-10 07:53:33
Rafał Walaszek CARLZIN
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:29:02
2019-10-10 07:53:05
Maria Strama RADKA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:29:05
2019-10-10 07:52:30
Hanna Matusiak LA COSTA
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:29:08
2019-10-10 07:52:07
Dorota Jaszczurowska DORADO
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:29:11
2019-10-09 20:31:15
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:29:13
2019-10-09 20:30:49
Zuzanna Porwoł KANTOR
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:29:16
2019-10-09 20:30:26
Agata Leszczyńska IDA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:47:18
2019-10-09 11:11:17
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 14:31:12
2019-10-08 11:57:03
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:36:10
2019-10-08 08:52:02
Robert Morawski IWAN
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:36:12
2019-10-08 07:58:05
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:36:20
2019-10-07 22:31:01
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - II kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:36:23
2019-10-07 22:00:36
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - I kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - II kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:59:20
2019-10-07 09:03:31
Agnieszka Ciurzyńska BRENDI S
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:59:23
2019-10-06 20:57:41
Maja Dwornicka NEYMAR
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:59:26
2019-10-06 20:57:10
Zuzanna Zalewska KAMARO-A
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - II kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:59:33
2019-10-06 20:54:38
Justyna Wacławek MALIBU
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:59:40
2019-10-06 20:51:02
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:59:43
2019-10-06 20:50:30
Justyna Wacławek COVER BOY
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:59:51
2019-10-06 13:53:24
Alicja Jóźwiak KARINA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:59:54
2019-10-06 10:26:53
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 11:00:10
2019-10-05 20:21:28
Maciej Handzlik BEAU BALOU
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 11:00:16
2019-10-05 15:19:46
Wiktoria Obstarczyk CASALITA ELIZAR
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - I kwalifikacja Amatorskiej Rundy HPO
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 11:00:35
2019-10-04 18:33:44
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 11:00:38
2019-10-04 18:33:17
Patrycja Kamińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - I kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - II kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
2. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
O035377
3. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
4. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
5. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
6. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
7. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
8. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
9. Dwornicka Maja Bpk
2006 (JM.)
Brak
10. Galda Maksymilian brak
S
brak
11. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
12. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
13. Gierszewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
O033451
14. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
15. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
16. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
17. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
O040208
18. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
19. Jankowiak Antonina Brak
2010 (Mł.)
Brak
20. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
Brak
21. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (J.)
O038072
22. Jośko Marta BPK
2006 (JM.)
O057551
23. Jóźwiak Alicja brak
2006 (JM.)
O041055
24. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039948
25. Kochanek Julia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
brak
26. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
27. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
Brak
28. Kruczkowska Natalia KJ Royal
2017 (Mł.)
O036789
29. Kubica Marta BPK
S
BRAK
30. Kurková Anna SK Falko Opava
S
Brak
31. Leszczyńska Agata K. S. GosŁaw Jedłownik
2004 (JM.)
Brak
32. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
33. Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
O024143
34. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (J.)
O032158
35. Maryszczak Magdalena Stajnia na Warszawskiej
2000 (MJ.)
brak
36. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
37. Matusiak Hanna OJK Pod Dębami Inwałd
2003 (J.)
O031661
38. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
39. Mochová Veronika HŘEBČÍN HF KRAVAŘE
2000 (MJ.)
brak
40. Morawski Robert Brak
S
Brak
41. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
42. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
43. Obstarczyk Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
O047123
44. Ostrowska Agnieszka brak
brak
45. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
46. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
47. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
48. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
49. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
50. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
51. Porwoł Zuzanna K. S. GosŁaw Jedłownik
2005 (JM.)
Brak
52. Pszowski Kamil Kjk elizar
2001 (J.)
O045612
53. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
54. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
Brak
55. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
56. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
57. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
58. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
59. Strama Maria OJK Pod Dębami Inwałd
2004 (JM.)
O044049
60. Suchecka Marta Stajnia na Warszawskiej
2009 (Mł.)
brak
61. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O035256
62. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
63. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
64. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
65. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
66. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
67. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
68. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
69. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
70. Zalewska Zuzanna BPK
2004 (JM.)
Brak
71. Zawadzka Emilia Bpk
2005 (JM.)
Brak
72. Żokowska Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2003 (J.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

104

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
brak 616009690061609
2.

44

ARTEMIDA BH Wielkopolsk POL 2010 Klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
3.

62

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
4.

103

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/176 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
5.

77

BALBINA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
K023174 616999540143311
6.

35

BEAU BALOU Hanower POL 2011 Wałach gniada/170 F: Bealou de rouet
M: Hauptstutbuch
DE431310396811 DE431310396811 DE431310396811
7.

79

BENTOS Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Maaik/ Equador
M: Bienica/ Cap De B'Neville
K026673
8.

41

BLACKIE BRAK POL 2013 Wałach kara/kuc:132 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
9.

16

BOGACZ Małopolska POL 2007 Wałach siwa/163 F: Cisoń
M: Bogota
brak 616-006-59-03100-07
10.

27

BRENDI S NN POL 2010 Klacz gniada F: nn
M: nn
K019973
11.

74

CALMIRA 7 Rheinlander POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
12.

105

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
K014951
13.

67

CARANDO 3 Holsztyńska POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
14.

53

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
15.

55

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Zidan
M: Carmen-Polsmak / Adrian
K023268
16.

36

CASALITA ELIZAR Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/kuc:162 F: Casall
M: Perle XXI
K024989 DE421000121012
17.

83

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
18.

52

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
19.

73

CHACCO Z Holsztyńska POL 2013 Ogier gniada/170 F: Centurion
M: Toskana IV
K024931 ..
20.

40

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
21.

48

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
22.

68

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715
23.

45

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
24.

82

COSA CHE Aust. Gorąc. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
K019202 040018710006506 105GZ33
25.

32

COVER BOY DSP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Cato/Cantus
M: Wilde
K026463
26.

71

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
K024907
27.

31

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
K020999
28.

102

DELI PLAN Angielski Pelnokrwisty CZE 2011 Klacz siwa/158 F: Enjoy Plan
M: Delinka
Brak 203CZE000178110
29.

111

DELTA SP Polska 2015 klacz gniada/163 F: Lumpi
M: Dystynkcja II
30.

93

DONNA DORADA Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Barnaba
M: Doga
K016676
31.

58

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Diablica
K018574 616009640073809
32.

20

DUX SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love affraid
M: Dolores
K022459 616 009 66 04140 10
33.

89

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Klacz kasztanowata/176 F: Cassilio
M: Elegancja M
K026816 brak
34.

101

EMILKA Kuc Felinski POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Kentacky
M: Elektra
Brak POL 013540054805
35.

38

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: Pierrot
M: Halmeta
K017996 528003201007892
36.

96

FOLKLORE 13 Oldenburska POL 2003 Klacz gniada/168 F: lamentos
M: fonata
K009635
37.

17

GALOPADA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/167 F: X
M: X
Brak Brak
38.

86

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
K026976 pzhk
39.

51

GOSPELA SP POL 2015 Klacz gniada/169 F: X
M: X
Brak
40.

46

GRAND Kuc Feliński POL 2004 Wałach bułana/kuc:128 F: MATRIX
M: GRANA
Brak 013580107804
41.

49

GRAND BACARDI SP POL 2014 Wałach siwa/184 F: Harper
M: Galilea
brak 616009610175614
42.

19

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
43.

61

IDA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Arsenał
M: Inka II
Brak
44.

70

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
45.

39

IWAN Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin
M: Igła
Brak 616 007 52 00485 08 104JC12
46.

95

JACHRANKA Trakeńska POL 2006 Klacz skarogniada/170 F: Texas
M: Jawajka
K012405 POL 732 01 00233 06
47.

84

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendor
M: Jagoda
brak 616007680104909
48.

72

JULIEN Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 K007813
49.

66

KALISTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach kara/173 F: Liguster
M: Kariera
K009263 POL009640024204
50.

90

KAMARO SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: XXX
M: XXX
BRAK
51.

29

KAMARO-A SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Marino
M: Kassari/Rhytmus S
Brak 00
52.

60

KANTOR Koń Mały POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Paw
M: Kanada
Brak
53.

33

KARINA Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Kirka
K027959 616013540117611
54.

57

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
K017021 POL009670111604
55.

107

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
BRAK 616009690075014
56.

78

LAVINA 45 Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
57.

18

LORENS G Śląska POL 2014 Wałach kara/168 F: Lancet
M: Kontesa
brak 616008540088114
58.

37

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
K024288
59.

100

LUNA Szlachetną POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999690073212
60.

30

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Böckmann's Looping
M: Korys Meduza
K021658 00
61.

106

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
brak 616 999 69 00948 15
62.

59

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
K021556 616007540046511
63.

42

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
64.

28

NEYMAR Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/162 F: Kamp
M: Nigra
Brak .
65.

65

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Elliot
M: Ofelia
K013635 POL009640000203
66.

108

OPIUM II SP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K027350 616009540077115
67.

109

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K024600 616009540042713
68.

47

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
69.

76

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
K024070 616009661495212
70.

34

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
71.

69

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
72.

92

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
K025487
73.

56

RADKA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/000 F: Fatim / Ekwador
M: Rudna / Sandos
K027872 POL007540047006
74.

63

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212
75.

91

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
K028191
76.

81

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I /
M: Replika /
K026569
77.

54

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
K025333
78.

97

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
K018663 616009540123208
79.

75

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
K016669 POL 007520039709
80.

98

SISAIDA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: SAN
M: SASANKA
BRAK 616999540170108
81.

22

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
K019405 616009690051110
82.

43

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
83.

99

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
K020912
84.

85

VOSSIE PONY NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: NN
M: NN
K026681
Rider Club
Competition
Prize
Godoś Karolina KJ Royal Opole
200
270
100
160
SUM:
730.00
Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
250
SUM:
250.00
Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
80
SUM:
80.00
Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
150
SUM:
150.00
Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Koźbiał Julia KJ Facimiech
150
100
SUM:
250.00
Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
220
220
SUM:
440.00
Nowak Anna KJ Facimiech
120
60
SUM:
180.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
270
SUM:
270.00
Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
70
60
SUM:
130.00
Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
50
SUM:
50.00
Skupień Kamil LKJ Moszna
70
SUM:
70.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
150
SUM:
150.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
150
200
SUM:
350.00
Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
130
SUM:
130.00
Szotek Leszek Bpk
80
SUM:
80.00
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
90
SUM:
90.00
Wacławek Justyna BPK - SLA
250
160
SUM:
410.00
Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
90
SUM:
90.00
Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
130
120
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2019-10-19
24
2019-10-19
2019-10-20
18
2019-10-20
1
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
SELAVI (75)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
10
2019-10-20
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
MARY LOU (106)
2019-10-19
11
2019-10-19
1
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
PRINCE (69)
2019-10-19
5
2019-10-20
9
ILONA (70)
2019-10-19
21
2019-10-20
17
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2019-10-20
6
2019-10-20
12
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-10-19
10
2019-10-19
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
2019-10-19
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (85)
2019-10-19
1
2019-10-19
15
2019-10-19
1
Dwornicka Maja
Bpk
NEYMAR (28)
2019-10-19
11
2019-10-19
10
2019-10-20
1
2019-10-20
10
Galda Maksymilian
brak
2019-10-19
1
2019-10-19
11
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-10-19
2019-10-19
15
2019-10-20
18
2019-10-20
Garus Marek
LKJ Moszna
2019-10-19
11
2019-10-19
Gierszewska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
BALBINA (77)
2019-10-19
1
2019-10-19
7
2019-10-20
1
2019-10-20
8
Glück Dominika
Brak
CYNARA (71)
2019-10-19
12
2019-10-19
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2019-10-19
2
200
2019-10-19
1
270
2019-10-19
4
100
2019-10-19
3
160
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2019-10-19
20
2019-10-19
1
250
2019-10-20
5
2019-10-20
7
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
2019-10-19
25
2019-10-20
13
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
PIGMENT (34)
2019-10-19
7
2019-10-19
19
2019-10-20
2019-10-19
23
2019-10-20
2
80
2019-10-20
14
2019-10-19
14
Jankowiak Antonina
Brak
BLACKIE (41)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
13
2019-10-20
1
Jaszczurowska Dorota
OJK Pod Dębami Inwałd
DORADO (58)
2019-10-19
1
2019-10-19
11
2019-10-20
15
2019-10-20
10
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
JULIEN (72)
2019-10-19
3
150
2019-10-20
5
2019-10-19
14
2019-10-19
2019-10-20
10
2019-10-20
Jośko Marta
BPK
BOGACZ (16)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-19
12
2019-10-20
4
2019-10-20
9
2019-10-20
10
Jóźwiak Alicja
brak
KARINA (33)
2019-10-19
1
2019-10-19
5
2019-10-19
2019-10-20
9
2019-10-20
Kamińska Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LUCKY (37)
2019-10-19
8
2019-10-19
15
2019-10-20
16
2019-10-20
11
2019-10-19
4
50
2019-10-19
6
2019-10-20
5
2019-10-20
12
Kochanek Julia
niezrzeszony
SISAIDA (98)
2019-10-20
12
2019-10-20
1
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2019-10-19
10
2019-10-20
1
150
2019-10-19
12
2019-10-20
4
100
2019-10-20
8
Kraka Lena
Bp
2019-10-19
1
2019-10-19
19
Kruczkowska Natalia
KJ Royal
2019-10-19
12
2019-10-19
17
2019-10-20
9
2019-10-20
8
Kubica Marta
BPK
KAMARO (90)
2019-10-19
1
2019-10-19
12
Kurková Anna
SK Falko Opava
DELI PLAN (102)
2019-10-20
12
2019-10-20
1
Leszczyńska Agata
K. S. GosŁaw Jedłownik
IDA (61)
2019-10-19
1
2019-10-19
11
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2019-10-19
10
2019-10-19
2019-10-19
18
2019-10-20
1
2019-10-20
15
2019-10-20
Łakota Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-19
20
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (63)
2019-10-19
6
2019-10-19
2
220
2019-10-20
2019-10-20
2
220
Maryszczak Magdalena
Stajnia na Warszawskiej
LUNA (100)
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2019-10-19
16
2019-10-19
6
2019-10-20
10
2019-10-20
9
Matusiak Hanna
OJK Pod Dębami Inwałd
2019-10-19
18
2019-10-19
2019-10-20
10
2019-10-20
6
Miazga Katarzyna
KJ Facimiech
OKLAND (65)
2019-10-19
11
2019-10-20
13
2019-10-20
15
Mochová Veronika
HŘEBČÍN HF KRAVAŘE
DELI PLAN (102)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Morawski Robert
Brak
IWAN (39)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Nielsen Emma
-
GRAND (46)
2019-10-19
1
2019-10-19
12
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Nowak Anna
KJ Facimiech
2019-10-19
2
120
2019-10-19
14
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-19
4
60
2019-10-20
6
2019-10-20
13
Obstarczyk Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
8
Ostrowska Agnieszka
brak
2019-10-19
18
2019-10-19
11
2019-10-20
2019-10-20
8
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (104)
2019-10-20
1
2019-10-20
10
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
2019-10-19
10
2019-10-19
8
2019-10-20
7
2019-10-20
1
270
BENTOS (79)
2019-10-19
26
2019-10-19
2019-10-20
14
2019-10-20
15
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-10-19
3
70
2019-10-19
16
2019-10-20
7
2019-10-20
4
60
GOSPELA (51)
2019-10-19
13
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
11
KAMARO (90)
2019-10-19
1
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
OPIUM II (108)
2019-10-20
4
50
2019-10-20
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-10-19
7
2019-10-19
22
2019-10-20
1
2019-10-20
11
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2019-10-19
15
2019-10-19
19
Porwoł Zuzanna
K. S. GosŁaw Jedłownik
KANTOR (60)
2019-10-19
2019-10-19
Pszowski Kamil
Kjk elizar
DUX (20)
2019-10-19
13
2019-10-19
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (22)
2019-10-19
17
2019-10-19
Rosińska Maja
Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
5
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2019-10-19
16
2019-10-19
8
2019-10-20
3
70
2019-10-20
7
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2019-10-19
9
2019-10-19
4
2019-10-20
3
150
2019-10-20
6
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-10-19
1
150
2019-10-19
5
2019-10-20
2
200
Staszczak Helena
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2019-10-20
1
2019-10-20
7
2019-10-20
1
Strama Maria
OJK Pod Dębami Inwałd
RADKA (56)
2019-10-19
7
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
17
Suchecka Marta
Stajnia na Warszawskiej
EMILKA (101)
2019-10-19
14
2019-10-19
1
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2019-10-19
1
130
2019-10-19
9
Szotek Leszek
Bpk
2019-10-19
1
2019-10-19
2
80
2019-10-20
1
2019-10-20
2019-10-20
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2019-10-19
7
2019-10-19
3
90
2019-10-20
5
2019-10-20
Wacławek Justyna
BPK - SLA
MALIBU (30)
2019-10-19
21
2019-10-19
13
2019-10-20
16
2019-10-20
11
2019-10-19
8
2019-10-19
5
2019-10-20
1
250
2019-10-20
3
160
2019-10-19
6
2019-10-19
17
2019-10-20
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
2019-10-19
7
2019-10-19
7
2019-10-20
14
2019-10-20
4
CARLZIN (55)
2019-10-19
13
2019-10-19
2019-10-20
3
90
2019-10-20
8
Walkowicz Aleksandra
BPK
DELTA (111)
2019-10-20
2019-10-20
12
Weiss-Mossakowska Daria
brak
LANDOS-T (107)
2019-10-20
8
2019-10-20
1
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
ROZKOSZ (81)
2019-10-19
9
2019-10-19
18
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (109)
2019-10-20
1
130
2019-10-20
2
120
Zalewska Zuzanna
BPK
2019-10-19
11
2019-10-19
10
2019-10-20
8
2019-10-20
14
Zawadzka Emilia
Bpk
2019-10-19
1
2019-10-19
11
2019-10-20
1
2019-10-20
12
Żokowska Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
MOLIA L (59)
2019-10-19
1
2019-10-19
1

Number of Riders: 72

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 4 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl