Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A & HPŚO-A
Zakrzów, 15-17.11.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:09:36
2019-11-10 09:19:38
Santana Bryndal WIK DAY
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:09:25
2019-11-10 08:56:05
Klaudia Cudzich SISAIDA
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 14:15:55
2019-11-08 12:56:54
Julia Brodziak SAN SISCO II
  • 1x ZR 1/L-6R-K/Zawody Regionalne, Kuce, Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:50:17
2019-11-08 11:50:04
Kamil Puliński GINGER
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:50:14
2019-11-08 11:47:02
Kamil Puliński LEO G
  • 2x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 2x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 2x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:46:50
2019-11-08 11:46:11
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:36:20
2019-11-08 11:35:26
Natalia Stodoła ANELI
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:35:57
2019-11-08 11:34:50
Natalia Stodoła DRAKAR
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:34:41
2019-11-08 11:34:12
Weronika Kaczmarek ANELI
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:57:13
2019-11-08 09:51:26
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x ZR 10/CC-1/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:57:10
2019-11-08 09:50:16
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:15:51
2019-11-03 23:29:18
Izabela Strzalka MARKIZA
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:43:56
2019-11-03 21:17:55
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:44:17
2019-11-03 21:16:54
Małgorzata Malkusch LANZELOT
  • 1x ZO 11/CC-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 25/CC-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 39/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:16:47
2019-11-03 20:20:05
Emilia Danysz HEIDI HAPPYNES
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:16:53
2019-11-03 20:18:38
Iwona Osiecka DON FEDERICO
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 25/CC-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 39/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:16:59
2019-11-03 20:14:25
Iwona Osiecka GARFIELD
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:06
2019-11-03 20:13:30
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:12
2019-11-03 20:11:44
Filip Kowalski BEL FLEUR S
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:17
2019-11-03 20:11:13
Izabela Kowalska ABELARD
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:22
2019-11-03 19:56:05
Zofia Basińska SISI
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:29
2019-11-03 19:49:50
Anna Żak CYNOBER
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:34
2019-11-03 18:50:30
Weronika Janowska LITTLE LAHNY MS
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:40
2019-11-03 17:11:52
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:46
2019-11-03 15:58:57
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:52
2019-11-03 14:43:03
Julia Wieczorek BELVEDER
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:18:13
2019-11-03 14:19:23
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x ZR 1/L-6R-K/Zawody Regionalne, Kuce, Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:18:21
2019-11-03 08:54:20
Justyna Kret DEXTER
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:18:46
2019-11-02 18:37:14
Martyna Butryn Q10
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:18:54
2019-11-02 18:36:35
Zarah Solecka BOHUN
  • 1x ZO 6/D-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 20/D-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 34/D-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:19:06
2019-11-02 18:35:17
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x ZO 6/D-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 20/D-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 34/D-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 19:54:55
2019-11-01 19:54:55
Kaja Koszowska HORMON PONY SPORT
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 21/N-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO 35/N-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 19:55:34
2019-11-01 18:26:14
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 13:53:33
2019-11-01 11:53:21
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x ZO 7/N-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO 21/N-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO 35/N-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:41:13
2019-10-31 20:41:13
Iga Szwedo CALDERON
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:39:58
2019-10-31 20:39:58
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x ZO 11/CC-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 25/CC-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 39/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:38:31
2019-10-31 20:38:31
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:42:13
2019-10-29 22:00:53
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 15:05:13
2019-10-29 21:32:40
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:05:58
2019-10-29 20:03:49
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:06:01
2019-10-29 19:59:47
Marta Sitek APLAUZ
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:08:23
2019-10-29 07:08:29
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:08:26
2019-10-29 07:07:43
Natalia Badura VERBENA
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:08:29
2019-10-28 22:58:02
Anna Czeluśniak ANTARES
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:27:37
2019-10-28 21:22:02
Nikola Zaczkowska BACHUS
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:56:44
2019-10-28 14:14:56
Katarzyna Legień DAGA
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:56:48
2019-10-28 12:14:19
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x ZO 11/CC-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 25/CC-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 39/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:56:52
2019-10-27 22:53:14
Maria Stochmal CHABLIS VDV Z
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:57:07
2019-10-27 20:35:28
Wojciech Wróblewski KONIECZNY DOPING
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:56:58
2019-10-27 20:31:30
Daria Wróblewska RAKIJA
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:03:44
2019-10-27 14:57:36
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:09:15
2019-10-23 15:50:14
Maja Włodarkiewicz PRIMO J
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 17:05:24
2019-10-23 15:49:20
Hanna Suchan V-CAPRICE-AS
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 17:05:20
2019-10-23 15:48:29
Laura Mazurek HOPE
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZO 6/D-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZO 20/D-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
  • 1x ZO 34/D-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 17:05:15
2019-10-23 15:47:30
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:44:10
2019-10-23 14:42:09
Kornelia Migdalska MAŁA FABIA
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:53:58
2019-10-23 12:29:30
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:54:01
2019-10-23 12:28:14
Alicja Stępień ECLECTICA
  • 2x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 2x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:54:04
2019-10-23 08:56:20
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x ZO 6/D-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 20/D-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 34/D-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:09:01
2019-10-22 20:59:52
Zofia Giełdon-Chłapek DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 22:47:28
2019-10-22 18:53:22
Agata Żabska DUMKA NA DWA SERCA
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:19:11
2019-10-22 14:53:25
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:14
2019-10-22 14:52:18
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:17
2019-10-22 11:54:29
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:20
2019-10-22 11:18:11
Anna Mierzwińska FIBONACCI
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:23
2019-10-22 11:17:06
Anna Mierzwińska DARKO
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:27
2019-10-22 08:23:41
Wiktoria Bobowiec ROSA
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:29
2019-10-22 08:21:42
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:32
2019-10-22 08:18:38
Joanna Jawor CINNAMON
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 22:39:49
2019-10-21 19:44:47
Natalia Wala SIR RUBIN
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:57:02
2019-10-21 06:50:23
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:13
2019-10-20 09:59:07
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:18
2019-10-20 09:58:25
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZO 13/CS-1A/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate A
  • 1x ZO 27/CS-1/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO 41/CS-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Grand Prix Młodych Jeźdźców 16-25
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:21
2019-10-19 19:35:29
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:25
2019-10-19 16:44:01
Anna Pacut LONTHANO
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:29
2019-10-18 22:47:11
Michalina Cieślar ABSOLUT
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:32
2019-10-18 22:22:24
Agnieszka Kaczmarczyk MACRIM
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl