Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 09:37:50
2019-11-21 23:36:51
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 09:37:56
2019-11-21 21:00:07
Julia Kuś WERKA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 20:59:56
2019-11-21 20:59:37
Inga Jacuńska FOUR ROSES
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 20:59:59
2019-11-21 17:03:58
Julia Kochanek SISAIDA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:05:03
2019-11-21 10:01:57
Martyna Hilla BARSONY
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:05:07
2019-11-21 07:18:29
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:59:38
2019-11-20 19:42:45
Anna Maria Niedziela TORINO K
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 16:43:52
2019-11-20 16:31:37
Julia Paterok QUINTON
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 16:19:19
2019-11-20 16:10:10
Milena Tokarz EMILKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:14:49
2019-11-20 11:55:19
Kevin Nagórka JACOBSON L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 12:14:57
2019-11-20 11:30:11
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 17:03:13
2019-11-20 11:13:44
Katarzyna Baherycz SARA SL
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 13:40:35
2019-11-20 11:11:57
Zuzanna Reksa SUPER HERO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:25:04
2019-11-20 10:23:02
Estera Mistrzak LUNA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:25:06
2019-11-20 10:17:10
Anna Kurková DELI PLAN
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:25:09
2019-11-20 10:14:28
Emilka Palczynska ALKA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:25:11
2019-11-20 10:13:41
Magdalena Maryszczak LUNA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:12:31
2019-11-20 10:08:23
Veronika Mochová DELI PLAN
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:12:36
2019-11-20 09:41:59
Mateusz Kleinert IKA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:12:39
2019-11-20 09:37:23
Anna Bizoń-Zalewska CZERTA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:12:41
2019-11-20 09:36:55
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:27:14
2019-11-20 00:40:51
Julia Majer WANESS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 22:14:58
2019-11-19 20:47:39
Tomasz Gordzielik TOFIX
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 22:15:03
2019-11-19 20:47:13
Aleksandra Walkowicz GRACE
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 22:15:08
2019-11-19 20:46:53
Kinga Gordzielik DARMA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 20:34:26
2019-11-19 20:33:16
Kamila Musioł DOARDO
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:59:41
2019-11-19 20:04:22
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 20:22:28
2019-11-19 19:10:01
Agnieszka Gierszewska BALBINA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 20:22:33
2019-11-19 19:05:32
Adam Krechowicz GEDI
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:49:07
2019-11-19 16:54:31
Marta Kubica KAMARO
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:49:15
2019-11-19 16:05:43
Julia Płocica WINDA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:49:20
2019-11-19 16:05:25
Alicja Podwysocka DORA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:49:25
2019-11-19 16:04:07
Judyta Brzoska FANTAZJA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:49:30
2019-11-19 16:03:46
Julia Płocica SYRENKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:49:44
2019-11-19 15:57:52
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:49:48
2019-11-19 15:57:39
Kaja Fiedeń EMAR
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:05:20
2019-11-19 15:38:36
Kamil Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:49:58
2019-11-19 14:18:29
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:16:52
2019-11-19 10:59:07
Katarzyna Nagrodzka IKRA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:16:58
2019-11-19 10:20:49
Antonina Benska ROCK
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:17:01
2019-11-19 10:20:23
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:17:08
2019-11-19 10:19:47
Joanna Marciniak DARK PEARL ,,M"
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:17:16
2019-11-19 10:13:59
Sebastian Kulik KASZTELAN
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:17:21
2019-11-19 10:13:03
Karolina Glinkowska JAMBO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:17:25
2019-11-19 10:11:44
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:17:45
2019-11-19 10:11:11
Maria Adamietz BELLATRIX B
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:17:55
2019-11-19 08:52:06
Filip Piontek GENERALIA M
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:17:58
2019-11-19 08:04:35
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:18:05
2019-11-19 02:07:14
Zuzanna Karnia BONUS CANNABIS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:18:21
2019-11-19 02:04:14
Emilia Kolaniak HAKUNA MA TATA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:18:33
2019-11-18 21:15:41
Simona Waś LEAP STAR
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:19:01
2019-11-18 21:14:59
Karolina Fałat BONUS CANNABIS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 18:42:05
2019-11-18 17:53:56
Nicol Hercog CYTRA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:07
2019-11-18 15:09:37
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:10
2019-11-18 15:09:09
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:12
2019-11-18 15:08:42
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:15
2019-11-18 15:08:09
Wiktor Larkowski CALIA M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:18
2019-11-18 15:07:48
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:20
2019-11-18 15:06:43
Magdalena Gut AMAT M
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:24
2019-11-18 13:35:25
Agnieszka Grzegorczyk CATTLEYA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:27
2019-11-18 13:34:15
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:31
2019-11-18 13:33:42
Jolanta Sikacka HULANKA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:34
2019-11-18 13:33:08
Milena Kostrzewa ARMANI
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:36
2019-11-18 13:32:38
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:39
2019-11-18 11:44:41
Maja Wojciechowska LAGUNA B
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:42
2019-11-18 11:44:16
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:46
2019-11-18 11:41:38
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:00:49
2019-11-18 11:41:09
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:52:23
2019-11-18 09:11:52
Marta Jośko BOGACZ
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 22:08:59
2019-11-17 21:07:19
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:40:42
2019-11-17 17:56:18
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:40:43
2019-11-17 16:12:58
Oliwia Smykała WAFEL BLUE MOUNT
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 15:43:16
2019-11-17 14:19:05
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 21:13:43
2019-11-16 17:36:05
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 21:13:45
2019-11-16 17:35:38
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 21:13:46
2019-11-16 14:31:55
Aleksandra Klimczyk SETNA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 21:13:48
2019-11-16 14:31:31
Karolina Jakubczyk HIPNOZA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 21:13:49
2019-11-16 08:26:09
Dominika Glück CYNARA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 21:13:50
2019-11-16 08:22:32
Marcin Olszowski POWIEW
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 21:13:52
2019-11-15 21:56:00
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 20:10:11
2019-11-15 10:13:59
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:49:15
2019-11-15 08:49:11
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:48:56
2019-11-15 00:08:05
Marta Piszczek ALEX 621
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:48:58
2019-11-15 00:07:38
Marta Piszczek CALIPTO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:48:59
2019-11-15 00:06:18
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:49:01
2019-11-15 00:04:05
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 23:28:32
2019-11-14 22:14:38
Maja Pluta BRAWADA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 23:28:36
2019-11-14 22:11:55
Maja Bertoldi WATRA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 20:53:54
2019-11-14 20:15:32
Julia Radwańska DHALILA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 23:28:40
2019-11-14 18:32:20
Maria Żukowska PASŁĘKA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 20:54:00
2019-11-14 11:58:04
Dobrosława Janasik LAUFER
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:25:53
2019-11-14 07:55:45
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:25:56
2019-11-13 23:00:18
Adam Kaźmierczak KEEN TO ROCK
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:26:00
2019-11-13 22:57:31
Dominika Poliwoda KASAFI
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 12:45:48
2019-11-13 10:57:17
Klaudia Koj ESTELA
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 22:51:47
2019-11-11 10:31:28
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 22:51:48
2019-11-11 10:15:02
Roksana Musiolik SIMI
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 22:51:52
2019-11-10 23:04:37
Julia Siedlicka HUMOR
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 22:24:53
2019-11-10 20:08:23
Kamil Pszowski DUX
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:50:02
2019-11-10 20:07:51
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:50:07
2019-11-10 20:07:13
Kevin Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 22:25:10
2019-11-10 19:26:14
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 11:43:14
2019-11-10 14:06:23
Iga Weiss BECSES
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - VIII kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:08:21
2019-11-10 13:33:02
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:08:22
2019-11-10 13:32:30
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:08:24
2019-11-10 13:32:12
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:08:31
2019-11-10 12:10:45
Martyna Tuleja LACOSTA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 08:46:44
2019-11-09 19:59:45
Agnieszka Szynkolewska WIKI
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 08:46:48
2019-11-09 07:54:38
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 1x 06/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - VII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - VIII kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
2. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
3. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
4. Bertoldi Maja brak
2006 (JM.)
brak
5. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
6. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
7. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
8. Brzoska Judyta HiPPo Sports Team
2008 (JM.)
Brak
9. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
10. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia Morów
2002 (J.)
O050705
11. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
O052829
12. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
13. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
14. Fałat Karolina Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2006 (JM.)
brak
15. Fiedeń Kaja bpk
2008 (JM.)
O055482
16. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
17. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
18. Gierszewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
O033451
19. Glinkowska Karolina Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O055109
20. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
21. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (JM.)
O052013
22. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
23. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
O040208
24. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
25. Gut Oliwia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2003 (J.)
O047702
26. Hercog Nicol bpk
2002 (J.)
29525/17
27. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
28. Jacuńska Inga Kjk elizar
2003 (J.)
Brak
29. Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2000 (MJ.)
O037108
30. Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice
S
O012347
31. Jośko Marta BPK
2006 (JM.)
O057551
32. Karnia Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2005 (JM.)
brak
33. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
34. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
O058306
35. Kleinert Sebastian Niezrzeszony. W barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
S
O053982
36. Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O025685
37. Kochanek Julia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
brak
38. Koj Klaudia bpk
2001 (MJ.)
O042230
39. Kolaniak Emilia Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O043612
40. Kostrzewa Milena Stajnia Tabaluga
2005 (JM.)
None
41. Kozołup Hanna bpk
2003 (J.)
O036792
42. Krechowicz Adam Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
43. Kubica Marta Brak
S
Brak
Brak
44. Kulik Sebastian Bpk
S
----
45. Kurková Anna SK Falko Opava
S
Brak
46. Kuś Julia Kjk ELIZAR
2005 (JM.)
Brak
47. Kuszka Jagoda Kj Zbrosławice
2001 (MJ.)
O027311
48. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
49. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
50. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
O041049
51. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
52. Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
S
O006281
53. Maryszczak Magdalena Stajnia na Warszawskiej
2000 (MJ.)
brak
54. Mistrzak Estera Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2006 (JM.)
brak
55. Mochová Veronika HŘEBČÍN HF KRAVAŘE
2000 (MJ.)
brak
56. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
Brak
57. Musioł Kamila BPK
2001 (MJ.)
O043495
58. Nagórka Kevin Klub Jeździecki Global
2000 (MJ.)
O026038
59. Nagrodzka Katarzyna JKS Saltando
S
O014314
60. Niedziela Anna Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
61. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
62. Palczynska Emilka Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2006 (JM.)
brak
63. Paterok Julia niezrzeszony
2003 (J.)
brak
64. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
65. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
66. Pluta Maja BPK
2006 (JM.)
O048377
67. Płocica Julia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
68. Podwysocka Alicja HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
Brak
69. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
70. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (MJ.)
O045612
71. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
72. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
73. Reksa Zuzanna Lkj Ochaby
2019 (Mł.)
O050254
74. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
75. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
76. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
Brak
77. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
78. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
79. Siedlicka Julia Stajnia Czarny Humor
2005 (JM.)
brak
80. Sikacka Jolanta Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2006 (JM.)
O056388
81. Smykała Oliwia Brak
2006 (JM.)
Brak
82. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
83. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
Brak
84. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
85. Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O007617
86. Tokarz Milena Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2008 (JM.)
brak
87. Tuleja Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2002 (J.)
O026616
88. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
89. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
90. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
91. Waś Simona Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
92. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
O052485
93. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
94. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
95. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
96. Zawadzka Emilia Bpk
2005 (JM.)
O056942
97. Żukowska Maria Brak przynależności klubowej
2002 (J.)
O036163
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

ALEX 621 Deutsche Reit Pony GER 2008 Wałach kasztanowata/147 F: nn
M: nn
Brak DE 498980263108
2.

114

ALKA KUC POL 2003 Klacz siwa/121 F: Kentacky
M: Ala
POL 013 54 00631 03 brak
3.

70

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
4.

66

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
K020211
5.

69

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/- F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
K012888 616009540055503
6.

74

ARMANI HUCUŁ POL 2006 Wałach gniada/145 F: PAW
M: RUSAŁKA
POL 0120570024206
7.

78

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSK POL 2010 Klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
8.

102

BALBINA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
K023174 616999540143311
9.

120

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
10.

2

BECSES KOŃ CZESKI POL 2006 Klacz siwa/175 F: Furioso
M: Biborka
Brak 703002252103806
11.

89

BELLATRIX B HOLSZTYŃSKI GER 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Chepetto
M: Valaquenta
K028455 brak 106PZ83
12.

64

BOGACZ MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach siwa/163 F: Cisoń
M: Bogota
brak 616-006-59-03100-07
13.

39

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
K020735 POL013640011904
14.

91

BONUS CANNABIS TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
K026271 616999540122112
15.

61

BORÓWKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
K023042 616 999 67 01218 12
16.

63

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
17.

44

BRAWADA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/136 F: Mandaryn
M: Bajka
K025548 POL0135801953
18.

20

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000
19.

99

BURZANNA DI TRAKEŃSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
20.

68

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love / Calvados
M: Calma M / Cajero
K023034 616009690071612
21.

48

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/150 F: Nero
M: Calita von nijhorst
Brak 616013610118511
22.

35

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
23.

71

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
24.

116

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
25.

60

CONQUEST HOLSZTYŃSKA POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
26.

57

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
K024907
27.

80

CYTRA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/170 F: PSALM
M: CZAJKA
K013039 POL009570017903
28.

111

CZERTA SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Aladin
M: Clarins
K028807 616 009 69 01124 15
29.

84

DARK PEARL ,,M SP POL 2015 Klacz kara/165 F: Diarado
M: Destiny
K027494 ---
30.

107

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa/---- F: BAJOU DU ROUET
M: DANIA
K018929 616009670113910
31.

77

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
32.

109

DELI PLAN Angielski Pelnokrwisty CZE 2011 Klacz siwa/158 F: Enjoy Plan
M: Delinka
Brak 203CZE000178110
33.

42

DHALILA SP POL 2009 Klacz siwa/157 F: Berberys / Partner
M: Dora / Omen
K027338 616009660903409
34.

104

DOARDO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lord Star
M: Doxa
brak
35.

96

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
36.

85

DOUBLE DIAMOND ,,M" SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Diarado
M: Dolores
K027500 616009690020215
37.

88

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
K021566 616009510343712
38.

34

DUX SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love Affair /
M: Dolores
K022459 616009660414010
39.

100

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata/164 F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
K010301 616009530412004
40.

117

EMILKA KUC FELINSKI POL 2005 Klacz ciemnogniada/134 F: Kentacky
M: Elektra
Brak POL 013540054805
41.

79

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
42.

65

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada/180 F: Carlos DZ
M: Europa / Ewerest
K025190 -
43.

13

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
K017467
44.

67

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
45.

33

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Latinus
M: Naiade De Livet
None None
46.

36

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 Wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
K024400
47.

97

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
48.

28

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
49.

122

FOUR ROSES Czeska Gorącokrw. CZE 2003 Klacz gniada/167 F: Silvio II / Sandro Z
M: Runa / Lumen I
K018948 203009224852703
50.

49

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
51.

52

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197
52.

103

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 Wałach skarogniada/145 cm F: Marafon
M: Greta
Brak POL013540130807
53.

12

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193
54.

90

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
K026976 pzhk
55.

106

GRACE OLDENBURG GER 2007 Klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
K023809 Brak DE 433331562507
56.

92

HAKUNA MA TATA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/164 F: Alczyk
M: Hipnoza
K024521 616006550113811
57.

56

HIPNOZA SP POL 2011 Klacz /- F: Analog / Lando
M: Hańcza / Grey
K020809 616009540079711
58.

29

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
59.

73

HULANKA Szlachetna Półkrew POL 29.11.2008 Mare chestnut/160 F: Hetman
M: Harfa
K021890 616 009 6701 64508
60.

38

HUMOR Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2001 Wałach skarogniada/162 F: Purist
M: Hecjoza
brak POL010000001376
61.

110

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
brak brak
62.

81

IKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Alvarez 17
M: Istna
K024522 POL 009 67 00065 09
63.

31

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
64.

115

JACOBSON L KWPN POL 2014 Wałach siwa/164 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528210004166199
65.

87

JAMBO SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Diabełek
M: ----
---- ----
66.

94

KAMARO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Lapis
M: Kaleta
Brak POL 009640016205
67.

75

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
K025504
68.

41

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
69.

86

KASZTELAN SP POL 2002 Wałach kasztanowata/172 F: Markies V
M: Kreska
---
70.

40

KEEN TO ROCK KWPN POL 2015 Klacz gniada/166 F: E-Star/Big Star
M: Rockella-S
brak 0
71.

53

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
72.

32

LACOSTA SP POL 2011 Klacz gniada F: Lancet
M: Wanda
K025778
73.

76

LAGUNA B Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/157 F: PASQUINEL
M: LAWENDA-B
brak 616 009 69 00984 12
74.

43

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada F: Larron
M: Lillyfs
K025428 POL616009681001813
75.

93

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz Wałach kasztanowata F: Long Star
M: Zofia
K012642
76.

8

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
77.

83

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
K009376
78.

19

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
79.

113

LUNA SZLACHETNĄ POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999690073212
80.

112

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
brak 616 999 69 00948 15
81.

51

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
82.

15

ODYN TRK. POL 2005 Wałach gniada/165 F: Ałtaj
M: Odymka
K012647 POL007600208905
83.

46

PASŁĘKA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Iphono
M: Pasieka
K025941
84.

58

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
85.

30

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
86.

24

QUINTON OLDENBURG POL 2003 Gelding grey/165 F: Quidam's Rubin
M: Kamera
K019318 DE433330148903
87.

17

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
88.

82

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
K022446
89.

72

ROSEMARY MAŁOPOLSKA POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
K028191
90.

54

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada/- F: Satisfaction l / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862
91.

23

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
brak 616009661393814
92.

121

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
K018663 616009540123208
93.

55

SETNA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/- F: Lando / Landadel
M: Setia / Empik
K008290 616009540048704
94.

50

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
95.

37

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
K019347 616006570191111
96.

123

SISAIDA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: SAN
M: SASANKA
BRAK 616999540170108
97.

9

SONNY BOY M OLD POL 2009 Wałach kara/- F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
K018678 DE433330462909
98.

22

SUPER HERO HAN POL 2014 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
brak -
99.

101

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
K019405 616009690051110
100.

98

SYRENKA NN POL 2012 Klacz siwa/145 F: NN
M: NN
Brak 616999600281212
101.

59

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
102.

125

TIM-TAM WPB Słowacja 1999 wałach gniada F: Shagya XXV1
M: Tima II
703001404620199
103.

105

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/149 F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
104.

119

TORINO K KUC FELIŃSKI POL 2006 Wałach kara/kuc:147 cm F: Karmel
M: Tasmania
Brak POL 013 58 02933 06
105.

62

WAFEL BLUE MOUNT KON MAŁY POL 2015 Wałach srokata/mk:150 F: Dantes Blue Mount
M: Winda
Brak 616013540012015
106.

108

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
K022952 616009580487312
107.

45

WATRA WIELKOPOLAK POL 2009 Klacz gniada/173 F: NN
M: NN
K015276 ss
108.

124

WERKA SP POL 1999 Klacz siwa/168 F: Nimroy
M: Wierchowodka
Brak Pol 009 69 00054 99
109.

27

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
110.

95

WINDA HAFLINGERSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
brak
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
60
SUM:
60.00
Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
150
SUM:
150.00
Borowczak Agata KJ Zbrosławice
90
SUM:
90.00
Czartoryska Kamila Brak
70
SUM:
70.00
Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
150
SUM:
150.00
Fiedeń Kaja bpk
80
SUM:
80.00
Gut Magdalena KJ Zbrosławice
270
SUM:
270.00
Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
120
50
150
SUM:
320.00
Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice
250
200
SUM:
450.00
Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
70
120
SUM:
190.00
Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
220
270
SUM:
490.00
Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
130
130
SUM:
260.00
Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
90
SUM:
90.00
Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
75
SUM:
75.00
Pszowski Kevin bpk
50
80
SUM:
130.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
SUM:
250.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
200
SUM:
200.00
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
60
SUM:
60.00
Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
75
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2019-11-23
9
2019-11-23
4
60
2019-11-23
8
2019-11-23
7
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
SARA SL (23)
2019-11-23
17
2019-11-23
11
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
ROCK (82)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-23
17
Bertoldi Maja
brak
WATRA (45)
2019-11-23
11
2019-11-23
23
2019-11-23
18
2019-11-24
1
2019-11-24
7
2019-11-24
7
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
CZERTA (111)
2019-11-23
10
2019-11-23
1
MARY LOU (112)
2019-11-23
1
2019-11-23
11
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRINCE (30)
2019-11-23
1
150
2019-11-24
9
ILONA (31)
2019-11-23
13
2019-11-24
12
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2019-11-24
7
2019-11-24
3
90
Brzoska Judyta
HiPPo Sports Team
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2019-11-23
1
2019-11-23
21
2019-11-24
9
2019-11-24
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia Morów
2019-11-23
26
2019-11-23
8
Czartoryska Kamila
Brak
2019-11-23
3
70
2019-11-23
2019-11-24
15
2019-11-24
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
2019-11-23
3
150
2019-11-23
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019-11-23
1
2019-11-23
18
2019-11-24
1
2019-11-24
7
Fałat Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2019-11-23
2019-11-23
1
Fiedeń Kaja
bpk
EMAR (100)
2019-11-23
20
2019-11-23
2019-11-24
2
80
2019-11-24
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-11-24
11
2019-11-24
8
Garus Marek
LKJ Moszna
SEAQUEST (121)
2019-11-23
2019-11-23
7
Gierszewska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
BALBINA (102)
2019-11-23
1
2019-11-23
25
2019-11-23
2019-11-24
6
2019-11-24
Glinkowska Karolina
Klub Jeździecki Metpol
JAMBO (87)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-23
11
Glück Dominika
Brak
CYNARA (57)
2019-11-23
28
2019-11-23
2019-11-24
25
2019-11-24
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
DARMA (107)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
TOFIX (105)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
2019-11-23
18
2019-11-23
19
2019-11-24
7
2019-11-24
22
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
ARENA (69)
2019-11-23
1
270
AMAT M (70)
2019-11-23
14
2019-11-23
12
2019-11-24
8
2019-11-24
6
Gut Oliwia
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
KARINO (75)
2019-11-24
1
2019-11-24
7
2019-11-24
7
Hercog Nicol
bpk
CYTRA (80)
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-24
1
2019-11-24
28
2019-11-24
Hilla Martyna
KJ Okoły
BARSONY (120)
2019-11-23
17
2019-11-23
Jacuńska Inga
Kjk elizar
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Jakubczyk Karolina
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
HIPNOZA (56)
2019-11-23
11
2019-11-23
2
120
2019-11-24
4
50
2019-11-24
1
150
Janasik Dobrosława
KJ Trachy Sośnicowice
LAUFER (43)
2019-11-23
1
250
2019-11-23
5
2019-11-24
2
200
2019-11-24
4
Jośko Marta
BPK
BOGACZ (64)
2019-11-23
12
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
1
2019-11-24
21
2019-11-24
1
Karnia Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2019-11-23
11
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2019-11-23
25
2019-11-23
1
2019-11-24
7
2019-11-24
19
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (110)
2019-11-23
1
2019-11-23
6
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony. W barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
BRENDA (20)
2019-11-23
1
2019-11-23
29
Klimczyk Aleksandra
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
SETNA (55)
2019-11-23
10
2019-11-23
7
2019-11-24
3
70
2019-11-24
2
120
Kochanek Julia
niezrzeszony
SISAIDA (123)
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (13)
2019-11-24
14
2019-11-24
Kolaniak Emilia
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2019-11-24
1
2019-11-24
27
2019-11-24
Kostrzewa Milena
Stajnia Tabaluga
ARMANI (74)
2019-11-24
1
2019-11-24
8
2019-11-24
20
Kozołup Hanna
bpk
2019-11-23
1
2019-11-23
27
Krechowicz Adam
Bez Przynależności Klubowej
GEDI (103)
2019-11-23
13
2019-11-23
1
2019-11-24
9
2019-11-24
1
2019-11-24
21
Kubica Marta
Brak
KAMARO (94)
2019-11-24
1
2019-11-24
1
2019-11-24
16
2019-11-24
Kulik Sebastian
Bpk
2019-11-23
2019-11-23
18
Kurková Anna
SK Falko Opava
DELI PLAN (109)
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Kuś Julia
Kjk ELIZAR
WERKA (124)
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Kuszka Jagoda
Kj Zbrosławice
ESKOBAR (65)
2019-11-23
23
2019-11-23
9
2019-11-24
20
2019-11-24
5
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
2019-11-23
6
2019-11-23
2
220
2019-11-24
6
2019-11-24
3
CALIA M (68)
2019-11-23
4
2019-11-23
3
2019-11-24
5
2019-11-24
1
270
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2019-11-23
1
2019-11-23
1
130
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
1
130
2019-11-24
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2019-11-23
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (108)
2019-11-23
16
2019-11-23
Marciniak Joanna
KJ Metpol Grodziec
2019-11-23
12
2019-11-23
Maryszczak Magdalena
Stajnia na Warszawskiej
LUNA (113)
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Mistrzak Estera
Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
LUNA (113)
2019-11-23
1
2019-11-23
Mochová Veronika
HŘEBČÍN HF KRAVAŘE
DELI PLAN (109)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Musiolik Roksana
PLKJ PLESSÓWKA
SIMI (37)
2019-11-23
17
2019-11-23
1
2019-11-24
1
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Musioł Kamila
BPK
DOARDO (104)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Nagórka Kevin
Klub Jeździecki Global
2019-11-23
13
2019-11-23
5
Nagrodzka Katarzyna
JKS Saltando
IKRA (81)
2019-11-23
22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
2019-11-24
21
Niedziela Anna Maria
Bez Przynależności Klubowej
TORINO K (119)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (58)
2019-11-23
3
90
2019-11-23
8
2019-11-24
8
2019-11-24
Palczynska Emilka
Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
ALKA (114)
2019-11-23
1
2019-11-23
17
Paterok Julia
niezrzeszony
QUINTON (24)
2019-11-24
26
2019-11-24
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-11-23
26
2019-11-23
2019-11-24
7
2019-11-24
23
Piszczek Marta
Kjk ELIZAR
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
21
2019-11-24
1
CALIPTO (48)
2019-11-23
1
2019-11-23
17
TIM-TAM (125)
2019-11-24
1
2019-11-24
21
Pluta Maja
BPK
BRAWADA (44)
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-23
1
2019-11-24
1
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Płocica Julia
HiPPo Sports Team
WINDA (95)
2019-11-24
1
2019-11-24
1
2019-11-24
1
SYRENKA (98)
2019-11-23
2019-11-23
Podwysocka Alicja
HiPPo Sports Team
DORA (96)
2019-11-24
11
2019-11-24
1
Poliwoda Dominika
LKJ Ochaby
KASAFI (41)
2019-11-23
5
2019-11-23
6
2019-11-24
3
75
2019-11-24
2
Pszowski Kamil
KJK Elizar
2019-11-23
2019-11-23
DUX (34)
2019-11-23
24
2019-11-23
11
2019-11-24
24
2019-11-24
13
Pszowski Kevin
bpk
2019-11-23
1
2019-11-23
4
50
2019-11-24
19
2019-11-23
1
2019-11-23
2
80
2019-11-24
13
2019-11-24
1
BONI (39)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
1