Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
156 ENTRY ACCEPTED 2020-03-06 14:38:14
2020-03-06 14:38:06
Nina Sokalska CUPPERS MONTY
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
155 ENTRY ACCEPTED 2020-03-06 10:38:11
2020-03-06 10:36:55
Olivia Dziemba SKYPE
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
154 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 11:45:04
2020-03-04 22:43:28
Dominika Czachór MILWI
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
153 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 11:45:00
2020-03-04 22:42:50
Dominika Czachór ADRIANNA - K
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 11:44:51
2020-03-04 19:59:18
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 11:44:42
2020-03-04 18:09:49
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 07/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
150 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 11:44:35
2020-03-04 18:08:55
Anna Bizoń-Zalewska CZERTA
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
149 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 15:26:20
2020-03-04 15:15:17
Magdalena Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
148 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 15:25:37
2020-03-04 15:12:33
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
147 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 15:27:55
2020-03-04 14:24:56
Kamila Przybysz SANTA DE LA CORDE
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
146 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 15:28:02
2020-03-04 14:15:19
Marta Piszczek CALIPTO
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
145 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 15:28:05
2020-03-04 14:12:47
Julia Gawałek CINDY ELIZAR
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
144 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 13:49:32
2020-03-04 13:10:01
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
143 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 10:49:42
2020-03-04 10:44:38
Zuzanna Moś POLONEZ
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
142 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 10:49:46
2020-03-04 10:43:20
Aleksy Marynowski G-ARIE
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
141 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 10:21:40
2020-03-04 10:18:01
Anna Maria Niedziela TORINO K
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
140 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 09:18:55
2020-03-04 09:00:43
Lena Kraka DONNA DORADA
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
139 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 09:18:58
2020-03-04 07:58:26
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
138 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 15:49:54
2020-03-03 15:13:03
Izabela Pełka LALA "R"
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
137 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 15:49:58
2020-03-03 15:00:58
Martyna Borowska ARON
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
136 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 14:49:38
2020-03-03 14:20:02
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
135 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 13:07:13
2020-03-03 12:44:34
Martyna Hilla BARSONY
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
134 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 12:33:05
2020-03-03 12:32:04
Katarzyna Baherycz SARA SL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
133 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 12:33:09
2020-03-03 12:25:13
Zofia Fica WINDA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
132 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 12:33:13
2020-03-03 12:23:16
Judyta Brzoska FANTAZJA
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
131 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 11:52:21
2020-03-03 11:15:41
Maksymilian Galda LORENS G
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 10:58:24
2020-03-03 10:24:21
Kamil Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
129 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:20:49
2020-03-03 04:22:59
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
128 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:20:55
2020-03-03 04:22:27
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
127 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:20:59
2020-03-02 21:56:51
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 19/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:21:03
2020-03-02 21:55:47
Maria Jużyca STEEGER
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
125 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 20:16:36
2020-03-02 20:18:22
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
124 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 15:26:59
2020-03-02 20:08:21
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
123 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:21:20
2020-03-02 20:00:41
Kamil Blachucik DAMIRA
  • 1x 01/Zabawowy/towarzyski, pierwszy krok, zgodnie z Regulaminem DiM
122 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:21:26
2020-03-02 19:59:15
Emila Kolasa DAMIRA
  • 1x 01/Zabawowy/towarzyski, pierwszy krok, zgodnie z Regulaminem DiM
121 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:21:31
2020-03-02 19:56:54
Alicja Pomajda RIO NEGRO
  • 2x 01/Zabawowy/towarzyski, pierwszy krok, zgodnie z Regulaminem DiM
120 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:21:46
2020-03-02 19:55:02
Amelia Glinkowska LUBASZKA
  • 2x 01/Zabawowy/towarzyski, pierwszy krok, zgodnie z Regulaminem DiM
119 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:21:51
2020-03-02 19:53:28
Karolina Glinkowska JAMBO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:21:56
2020-03-02 19:52:04
Antonina Benska GOLIAS
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
117 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 20:16:32
2020-03-02 19:50:58
Antonina Benska ROCK
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
116 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:22:17
2020-03-02 19:50:08
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 18:41:33
2020-03-02 18:33:40
Zofia Kotas ENIGMA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
114 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 18:41:36
2020-03-02 17:39:04
Aleksandra Hulist MUSTANG
  • 1x 11/Zabawowy/towarzyski, pierwszy krok, zgodnie z Regulaminem DiM
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
113 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 18:41:39
2020-03-02 17:37:44
Julia Siedlicka HUMOR
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
112 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 16:46:24
2020-03-02 14:32:04
Julia Krzywodajć MACIEJKA
  • 1x 01/Zabawowy/towarzyski, pierwszy krok, zgodnie z Regulaminem DiM
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/Zabawowy/towarzyski, pierwszy krok, zgodnie z Regulaminem DiM
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
111 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 10:55:11
2020-03-02 09:55:32
Aleksandra Pałka AMARETTO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
110 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 09:44:38
2020-03-02 09:24:35
Julia Kochanek SISAIDA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
109 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 22:53:24
2020-03-01 22:06:39
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 22:53:30
2020-03-01 22:05:57
Zbigniew Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 22:53:32
2020-03-01 22:05:13
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:38:29
2020-03-01 18:44:34
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
105 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:38:35
2020-03-01 18:41:05
Monika Bugla LAUR
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
104 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:38:40
2020-03-01 17:49:11
Beata Majer HEART LIGHTNING
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 19/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:38:45
2020-03-01 15:07:55
Malwina Dzierbanowicz TALINA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
102 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:38:49
2020-03-01 13:53:20
Mateusz Kleinert CELESTE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 21:37:41
2020-03-01 13:21:28
Emilia Kolaniak HAKUNA MA TATA
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
100 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:39:00
2020-03-01 13:15:45
Vitalii Charadnik SANDMAN
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:39:06
2020-03-01 13:14:43
Vitalii Charadnik NUMMER EINS
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
98 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:39:15
2020-03-01 13:14:23
Vitalii Charadnik NABAB DE COKOT
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
97 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:39:20
2020-03-01 13:13:59
Vitalii Charadnik I-CLEAR VICTORY
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
96 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 20:39:28
2020-03-01 12:55:03
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 18:59:56
2020-02-29 17:27:41
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 18:59:58
2020-02-29 17:27:21
Szymon Bula KENNEDY HIPPICA
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 19:00:02
2020-02-29 13:00:57
Monika Śmiały HIDALGO
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 11:51:59
2020-02-29 08:31:07
Weronika Szadach LANOS
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
91 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 12:28:36
2020-02-28 14:50:34
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 13:15:50
2020-02-28 12:25:53
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
89 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 10:35:19
2020-02-27 12:52:00
Alicja Poniatowska TERCJA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:31:44
2020-02-27 00:01:31
Justyna Stangret M-BONARIO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:31:42
2020-02-27 00:00:25
Nikola Stosur EMILKA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:31:33
2020-02-26 23:59:46
Magdalena Maryszczak LUNA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:31:31
2020-02-26 21:44:00
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:31:23
2020-02-26 21:37:52
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:31:16
2020-02-26 14:37:40
Beata Śmietana B-PACO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:31:12
2020-02-26 14:27:08
Agnieszka Gierszewska ISKIERKA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:31:07
2020-02-26 14:22:07
Adam Krechowicz GEDI
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:31:03
2020-02-26 14:20:42
Agnieszka Gierszewska BALBINA
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:30:45
2020-02-26 00:28:50
Martyna Rams TROJAN
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:30:12
2020-02-26 00:21:58
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:30:08
2020-02-26 00:17:30
Nayon Lee KING
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:30:05
2020-02-26 00:14:23
Maria Kabzińska FENOMEN-W
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:30:00
2020-02-26 00:08:17
Milena Kolawa AVRIL
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:29:56
2020-02-26 00:05:56
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:29:50
2020-02-25 23:59:29
Alicja Poniatowska STORMING AHEAD
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:29:45
2020-02-25 23:56:19
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:34:38
2020-02-25 09:08:19
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:34:41
2020-02-25 09:07:41
Jolanta Sikacka HULANKA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:34:44
2020-02-25 09:06:59
Milena Kostrzewa ARMANI
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:34:46
2020-02-25 09:06:11
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:34:48
2020-02-24 21:51:08
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 17:06:26
2020-02-24 16:57:01
Marta Mnich MISIA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 15:49:57
2020-02-24 10:15:56
Filip Piontek GENERALIA M
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:14:05
2020-02-24 08:37:46
Kevin Pszowski SONNY BOY M
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:14:07
2020-02-24 08:36:59
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 23:37:59
2020-02-23 21:17:41
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 23:38:02
2020-02-23 20:41:41
Kamila Humeniuk PASJA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 18:58:08
2020-02-23 16:17:34
Marcin Olszowski ORION
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 18:58:12
2020-02-23 16:15:28
Marcin Olszowski POWIEW
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:10:34
2020-02-23 08:53:14
Martyna Grobelny ARAMŠAR
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:10:32
2020-02-23 08:52:31
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:10:26
2020-02-22 12:49:33
Agnieszka Ostrowska GRAND BACARDI
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:10:20
2020-02-21 09:42:48
Piotr Tokarczyk CORENTINO PLUS S
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:10:18
2020-02-20 18:55:11
Zuzanna Reksa SUPER HERO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 09:19:05
2020-02-20 16:21:10
Katarzyna Nagrodzka CORTINA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 16:27:12
2020-02-20 16:15:42
Żaneta Zając BONUS CANNABIS
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
51 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 09:19:17
2020-02-20 16:05:34
Iwona Nagrodzka EROS
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
50 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 09:19:30
2020-02-20 15:52:33
Agnieszka Tatarczyk DOROTKA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
49 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 09:19:44
2020-02-20 15:50:18
Maria Nagrodzka DOROTKA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
48 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 14:49:42
2020-02-20 13:36:25
Agnieszka Ciurzyńska BRENDI S
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:11
2020-02-20 09:14:50
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:13
2020-02-20 09:14:15
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:15
2020-02-20 09:13:48
Bartosz Bomba PRIMA
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:19
2020-02-19 22:24:35
Zofia Iveljić DON KARLOS
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:22
2020-02-19 21:46:17
Nadia Leśniak BREGO
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:25
2020-02-19 19:28:10
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:26
2020-02-19 18:56:51
Paulina Matuszczyk EWERTON
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:28
2020-02-19 17:35:14
Milena Wiśniewska SASZIKA
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 16:03:54
2020-02-19 14:33:37
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:24:34
2020-02-19 14:33:09
Magdalena Pinocy OPIUM II
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:52:20
2020-02-19 08:41:06
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 19/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:52:23
2020-02-18 20:42:26
Lena Ząbkowska GWINEA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:52:25
2020-02-18 16:58:29
Aneta Nogaj KARELA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:52:26
2020-02-18 13:18:23
Karolina Fałat BONUS CANNABIS
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - XI kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:52:27
2020-02-18 12:41:08
Vitalii Charadnik GUCCILOMA
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:52:29
2020-02-18 00:42:13
Julia Bugla BINGO
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 19/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:52:31
2020-02-17 21:28:49
Wiktoria Skorupa COKABLANCA
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 19:00:06
2020-02-17 17:37:38
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:35:21
2020-02-17 11:27:57
Magdalena Pinocy MIDOS
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
28 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 12:53:27
2020-02-17 06:20:46
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:35:29
2020-02-17 00:18:15
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:35:37
2020-02-17 00:17:40
Julia Mundziakiewicz NIKIDAM DU CHATEAU
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 19:00:08
2020-02-16 17:25:29
Maja Bromboszcz AWANGARDA W
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 09:45:21
2020-02-16 14:06:00
Julia Kremer STOLLBERG
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - X kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
23 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 18:41:51
2020-02-14 07:52:48
Nikola Gach CELTA N
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
22 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 11:39:17
2020-02-13 10:46:57
Martyna Rostek PALOMA
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
21 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 11:39:07
2020-02-13 10:46:22
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:35:49
2020-02-12 20:53:38
Anna Hernik KON’AMIE
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:35:52
2020-02-12 20:53:32
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 19/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:55:07
2020-02-12 20:53:08
Anna Hernik AQUADOR
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
17 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 09:22:24
2020-02-12 19:22:14
Olimpia Skrok-Wolska FOR CANDY
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 07/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:01
2020-02-12 14:56:41
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 07/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:06
2020-02-12 13:28:25
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
14 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 22:49:18
2020-02-12 11:04:54
Alicja Sypek PALLAS
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:12
2020-02-12 10:44:50
Nikola Pal JACKPOT
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:14
2020-02-11 21:38:10
Paulina Biskup SISI SZA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:16
2020-02-11 21:26:48
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:19
2020-02-11 21:21:13
Aleksandra Solarz-Czakon HERB
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:21
2020-02-11 20:39:21
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:10:01
2020-02-11 18:19:04
Aleksandra Leszczyńska COSIMA
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:09:57
2020-02-11 18:18:19
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:09:50
2020-02-11 15:24:30
Wiktoria Binek CZAKO
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:09:48
2020-02-11 15:24:07
Emilia Maciąg WANESSA
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1 - XI kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:39
2020-02-11 15:17:16
Kamila Kantor WANESSA
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:41
2020-02-11 15:16:51
Oliwia Kantor CZAKO
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 6. Reg.
2 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 22:49:14
2020-02-11 15:14:40
Katarzyna Zawalska-Furtak PINA COLADA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - X kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:36:52
2020-02-11 15:13:17
Katarzyna Zawalska-Furtak FADO
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1 - X kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 08/P/dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O036880
2. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
3. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
4. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (MJ.)
O044790
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
6. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
7. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
O035377
8. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
9. Binek Wiktoria KJK SOLKA Miedzyrzecze
2003 (J.)
Brak
10. Biskup Paulina JKS Equi Verso
2001 (MJ.)
O034216
11. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
12. Blachucik Kamil Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
---
13. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
14. Boodie Samiloby Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2008 (JM.)
O058563
15. Borkowska Weronika
16. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
17. Borowska Martyna KJ Trachy Gliwice
S
Brak
18. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (J.)
O037390
19. Brzoska Judyta HiPPo Sports Team
2008 (JM.)
Brak
20. Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
21. Bugla Monika Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
S
O034450
22. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
23. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
24. Bula Szymon KJ Lando
S
O031734
25. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
26. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
27. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia Morów
2002 (J.)
O050705
28. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
29. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
30. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
31. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
32. Czarkowski Franciszek Royal Opole
2007 (JM.)
Brak
33. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (JM.)
O052829
34. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
35. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
36. Dzierbanowicz Malwina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2008 (JM.)
brak
37. Fałat Karolina Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O058446
38. Fica Zofia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
39. Gach Nikola JKS Kasztanka Żywiec
2005 (JM.)
Brak
40. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
41. Galda Maksymilian brak
S
brak
42. Gałysa Zuzanna Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2007 (JM.)
43. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
44. Gierszewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
O033451
45. Glinkowska Amelia Klub Jeździecki Met
2012 (Mł.)
----
46. Glinkowska Karolina Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O055109
47. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
48. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
49. Gut Oliwia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2003 (J.)
O047702
50. Hernik Anna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
51. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
52. Hulist Aleksandra Stajnia Czarny Humor
2008 (JM.)
brak
53. Humeniuk Kamila PLJK Plessówka
2001 (MJ.)
brak
54. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O055128
-
55. Jużyca Maria PIAFF EQUESTRIAN
2009 (Mł.)
brak
56. Kabzińska Maria Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2006 (JM.)
O058680
57. Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
2005 (JM.)
brak
58. Kantor Oliwia KJK Solka Międzyrzecze
2003 (J.)
brak
59. Karpińska Wioletta Lkj Ochaby
S
O033099
60. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
O058306
61. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
62. Kochanek Julia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
brak
63. Kolaniak Emilia Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O043612
64. Kolasa Emila Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
---
65. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
66. Kostrzewa Milena Stajnia Tabaluga
2005 (JM.)
None
67. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
68. Kotas Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
69. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
70. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
Brak
71. Krechowicz Adam Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
72. Kremer Julia BPK
2007 (JM.)
O047814
73. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
74. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
75. Leśniak Nadia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (J.)
O058412
76. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
77. Maciąg Emilia KjkSolka Międzyrzecze
2005 (JM.)
O055495
78. Majer Beata KJ Global
S
O003580
79. Marynowski Aleksy Klub Jeździecki DERA
2006 (JM.)
brak
80. Maryszczak Magdalena Stajnia na Warszawskiej
2000 (MJ.)
brak
81. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
82. Matuszczyk Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O033822
83. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
84. Mnich Marta Brak
2005 (JM.)
Brak
85. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
86. Mundziakiewicz Julia PIAFF EQUESTRIAN
2003 (J.)
O049753
87. Nagrodzka Iwona Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O042232
88. Nagrodzka Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
S
O014314
89. Nagrodzka Maria Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2003 (J.)
BRAK
90. Niedziela Anna Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
91. Nogaj Aneta Brak
S
Brak
92. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
93. Ostrowska Agnieszka brak
2019 (Mł.)
brak
94. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O035731
95. Pałka Aleksandra Brak przynależności klubowej
S
Brak
96. Pełka Izabela KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
Brak
97. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
98. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
99. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
100. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
101. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
102. Pomajda Alicja Klub Jeździecki Metpol
2012 (Mł.)
-----
103. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
104. Przybysz Kamila KJ Trachy Sośnicowice
S
O027061
105. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (MJ.)
O045612
106. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
107. Rams Martyna Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (J.)
O058479
108. Reksa Zuzanna Lkj Ochaby
2019 (Mł.)
O050254
109. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
110. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
111. Sikacka Jolanta Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2006 (JM.)
O056388
112. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O044731
113. Skrok-Wolska Olimpia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O038361
114. Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
2004 (J.)
O045615
115. Śmietana Beata Bez Przynależności Klubowej
S
brak
116. Sokalska Nina KJ Profit
2007 (JM.)
117. Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
S
O002098
118. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
119. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
120. Stangret Justyna Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
S
Brak
121. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
122. Stosur Nikola Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2005 (JM.)
Brak
123. Sypek Alicja Niezrzeszony
S
O013376
124. Szadach Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
125. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
126. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
127. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
128. Tatarczyk Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
S
brak
129. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
130. Wiśniewska Milena LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O052783
131. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
132. Wolan Karolina KJ Szumlakowscy Cysterny
2001 (MJ.)
O036797
133. Wolańska Klaudia KJ Hipologia Morów
2002 (J.)
brak
134. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
135. Ząbkowska Lena Klub Jeździecki Hipologia Morów
2005 (JM.)
brak
136. Zając Żaneta Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2005 (JM.)
brak
137. Zawadzka Emilia Bpk
2005 (JM.)
O056942
138. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

161

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
2.

123

AMARETTO WIELKOPOLSKA POL 2016 Wałach gniada/159 F: Otill
M: Amber
Brak 616007590027016
3.

48

AQUADOR KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Heartbreaker / 147STB-H Nimmerdor
M: Sharmeta / Calvados
K024596 528210000694797
4.

76

ARAMŠAR KUC POL 2010 Wałach siwa/140 F: Nn
M: Nn
Brak 203 011 992293110
5.

86

ARMANI HUCUŁ POL 2006 Wałach gniada/145 F: PAW
M: RUSAŁKA
POL 0120570024206
6.

147

ARON WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz siwa/179 F: Carlos dz
M: Akacja
Brak 6160076101154
7.

129

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSK POL 2010 Klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
8.

91

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/149 F: Durello Top
M: Adria
K017181 POL 013 64 00080 07
9.

2

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/179 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
10.

99

B-PACO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach tarantowata/158 F: Amor
M: Bruna
brak
11.

96

BALBINA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
K023174 616999540143311
12.

144

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
13.

50

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
14.

61

BINGO SP POL 2008 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K015801 616999540191508
15.

28

BONUS CANNABIS TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
K026271 616999540122112
16.

6

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
17.

68

BREGO TYP POGRUBIONY POL 2007 Wałach gniada/160 F: Bik
M: Baska
K028940 999540082807
18.

25

BRENDI S NN POL 2010 Klacz gniada F: nn
M: nn
K019973
19.

44

BURZANNA DI TRAKEŃSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
20.

39

CALIDA R HANNOWERSKA GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
21.

121

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
K023063 DE418182536211
22.

156

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/150 F: Nero
M: Calita von nijhorst
Brak 616013610118511
23.

159

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
K014951
24.

11

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
25.

120

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: cassini II
M: qua
K022324 DE418181685010
26.

113

CELESTE HANOWERSKA POL 17.05.2014 Klacz gniada/173 F: Conteur
M: La Souri petite
brak
27.

4

CELTA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 03.08.2012 Klacz ciemnogniada/175 F: Le Mistral
M: Celebra
K025838 616009610038312
28.

127

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
K013887 DE433331113002
29.

58

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada/. F: Lamberk
M: Cendra
K023614 .
30.

157

CINDY ELIZAR OLD POL 2015 Klacz siwa/162 F: calcio
M: QUIDALA
Brak DE418181051915
31.

35

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
32.

62

COKABLANCA Trotteur Francais POL 2012 Klacz gniada/mk:152 F: Imoko
M: Helice du Fruitier
K027484
33.

47

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
34.

88

CONQUEST HOLSZTYŃSKA POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
35.

73

CORENTINO PLUS S DSP POL 2016 Ogier gniada/162 F: Con Spirit
M: Sandra Diamond S
brak DE 455870184416
36.

29

CORTINA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa/167 F: Maks
M: Celoma
brak 616007610177813
37.

10

COSIMA Deuutsches Sportpferde POL 2011 Klacz siwa/165 F: N
M: Cosa Che
K020643 DE498870333011 106DX52
38.

167

Cuppers Monty WELSH PONY NED wałach kaszt. F: Breton Day
M: Cuppers Melody
39.

13

CZAKO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Bibigar
M: Czajka
K029163
40.

158

CZERTA SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Aladin
M: Clarins
K028807 616 009 69 01124 15
41.

133

DAMIRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/167 F: Sandro Boy
M: Destiny
--- --
42.

67

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
43.

148

DONNA DORADA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Barnaba
M: Doga
K016676
44.

27

DOROTKA TYP SZLACHETNY POL 2005 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
brak 616999540125905
45.

75

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 Wałach jelena/- F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist
K027113 616013590265610
46.

31

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
K027347 203009222634509
47.

103

EMILKA KUC FELINSKI POL 2005 Klacz ciemnogniada/134 F: Kentacky
M: Elektra
Brak POL 013540054805
48.

124

ENIGMA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz skarogniada/165 F: Eternity's Breath
M: Euforia
brak 6160076613662
49.

105

ERAZM MŁP POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun / Top Gun
M: Enigma / Decybel I
K025342 616006570147214
50.

130

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
51.

26

EROS TYP.SZLACH. POL 2009 Wałach gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
brak 616999540165609
52.

53

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 Wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
K024400
53.

70

EWERTON MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt
M: Elegancja
K022934 616006660849813
54.

56

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
55.

143

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
56.

118

FAUL WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
K028878 616007610154310
57.

92

FENOMEN-W KUC POL 2008 Wałach srokata/140 F: El-Vis
M: Fifi
K012587 11998
58.

69

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
59.

138

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
K016311 BELW239690BWP 103OG61
60.

7

FOR CANDY WESTFALSKA POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
K027387 DE441411756408
61.

152

G-ARIE SP POL 2006 Wałach gniada/164 F: Atylla
M: Gaffa
brak
62.

18

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197
63.

97

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 Wałach skarogniada/145 cm F: Marafon
M: Greta
Brak POL013540130807
64.

1

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193
65.

30

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
K026976 pzhk
66.

137

GOLIAS KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/140 F: ---
M: ----
--- ----
67.

74

GRAND BACARDI SP POL 2014 Wałach siwa/184 F: Harper
M: Galilea
brak 616009610175614
68.

60

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
K026568 528003201100554
69.

57

GWINEA Pełna Krew Angielska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Jam Hetman
M: Galeria
brak 616POL11007117T
70.

36

HAKUNA MA TATA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/164 F: Alczyk
M: Hipnoza
K024521 616006550113811
71.

111

HEART LIGHTNING Duńska Gorącokrwista DEN 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
72.

54

HERB SP POL 2015 Wałach skarogniada/166 F: Vandamme
M: Hera
K028180 616007610092215
73.

107

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
K023727 616 009 54 00633 13
74.

64

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
75.

85

HULANKA Szlachetna Półkrew POL 29.11.2008 Mare chestnut/160 F: Hetman
M: Harfa
K021890 616 009 6701 64508
76.

126

HUMOR Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2001 Wałach skarogniada/162 F: Purist
M: Hecjoza
brak POL010000001376
77.

117

I-CLEAR VICTORY Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/167 F: Cormint / Calido I
M: Incelka / Incello
K027709 DE455-8702059-14
78.

149

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
79.

98

ISKIERKA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak 616999540106514
80.

101

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Contendor
M: Jagoda
Brak Brak
81.

51

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
82.

136

JAMBO SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Diabełek
M: ----
---- ----
83.

59

KARELA SP POL 2016 Klacz kasztanowata/160 F: Celebes
M: Karlena
Brak 616 009 53 01738 16
84.

87

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
K025504
85.

106

KENNEDY HIPPICA OLD POL 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K022230 DE418182536411
86.

93

KING WESTF POL 2013 Wałach siwa/156 F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
87.

166

KISMET HIPPICA OLD. Polska 2014 wałach gniady F: Kannan
M: Lubette
88.

46

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/180 F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
89.

119

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
90.

49

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
91.

146

LALA R SP POL . Klacz kara/165 F: Campari M
M: Lalique
Brak
92.

34

LANOS TYP SZŁACHETNY POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
brak 616999590044210
93.

110

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada/165 F: Professional
M: Lady In Heaven
K012465 POL070000004935
94.

82

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
95.

140

LORENS G ŚLĄSKA POL 2014 Wałach kara/168 F: Lancet
M: Kontesa
brak 616008540088114
96.

145

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
brak
97.

135

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/136 F: Lubas kf
M: Sara
K009376
98.

139

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
99.

102

LUNA SZLACHETNĄ POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999690073212
100.

104

M-BONARIO SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Marafon
M: Bonita
Brak 616009690088809
101.

37

MACIEJKA KUC FELIŃSKI POL 2001 Klacz ciemnogniada/kuc:127 F: King Size
M: Mandarynka
brak POL013540028601
102.

109

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
103.

43

MIDOS SP POL 2015 Wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
104.

162

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
105.

83

MISIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nz
M: Nz
Brak
106.

125

MUSTANG KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:123 F: nn
M: nn
brak 616999540131009
107.

116

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/165 F: Nabab de Reve
M: Sandra Diamond / Sandro Boy
K026562 DE455870205614
108.

45

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
K020616 01370146K
109.

40

NUMCIMBA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
110.

115

NUMMER EINS Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz siwa/180 F: Numero Uno /
M: Channel / Colestus
K027745 DE455879009113
111.

21

OPIUM II SP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K027350 616009540077115
112.

63

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K024600 616009540042713
113.

77

ORION TRAK POL 2008 Wałach kara F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147
114.

55

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
115.

9

PALLAS PKSP POL 2006 Wałach inna F: As Trefl
M: Plewa
K024962
116.

5

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Love Affair/Lauries Crusador
M: Pampa/Pumpers
K021863 POL007540048608
117.

128

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
K024070 616009661495212
118.

80

PASJA NN POL 2008 Klacz siwa/mk:160 F: NN
M: NN
brak
119.

89

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
120.

108

PINA COLADA SP POL 2015 Klacz kara/150 F:
M:
Brak
121.

94

POKERLONE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/166 F: Skyflight
M: Paloma
K028949 DE455-8703148-12
122.

151

POLONEZ ŚLĄSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
brak
123.

78

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
124.

66

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
K028825
125.

65

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
126.

153

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
K025487
127.

131

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
128.

134

RIO NEGRO SP POL 2001 Klacz kasztanowata/---- F: ---
M: ---
--- ---
129.

41

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/126 F: Pietrek
M: ---
K022446
130.

165

ROMANUS N WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
K020445 X
131.

84

ROSEMARY MAŁOPOLSKA POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
K028191
132.

114

SANDMAN OS GER 2013 Wałach kara/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
133.

155

SANTA DE LA CORDE TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz siwa F: Vector
M: Sasanka
K023865 616999540000511
134.

141

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
brak 616009661393814
135.

71

SASZIKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Skadena
K026565 616 009 54 01035 13
136.

122

SISAIDA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: SAN
M: SASANKA
BRAK 616999540170108
137.

52

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
138.

163

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
139.

81

SONNY BOY M OLD POL 2009 Wałach kara/- F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
K018678 DE433330462909
140.

154

STAR TINKER POL 2012 Klacz kara/167 F: NN
M: NN
Brak 826069000175501
141.

132

STEEGER HAFLINGER POL 2001 Ogier kasztanowata/146 F: Stegerwald
M: Halma
brak brak
142.

3

STOLLBERG HANNOVER POL 2006 Wałach skarogniada/162 F: Stolzenberg
M: Dalia 2
K026887 431312023306
143.

90

STORMING AHEAD Irlandzki Koń Sportowy POL 2007 Wałach siwa/147 F: NN
M: NN
K024941 826073001322208
144.

72

SUPER HERO HAN POL 2014 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
brak -
145.

160

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
146.

79

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
147.

112

TALINA TYP MAŁY KOŃ POL 2012 Klacz siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
brak
148.

33

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/118 F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
149.

150

TORINO K KUC FELIŃSKI POL 2006 Wałach kara/kuc:147 cm F: Karmel
M: Tasmania
Brak POL 013 58 02933 06
150.

95

TROJAN KUC FELIŃSKI POL 2002 Wałach inna F: Kentacky
M: Troja
brak
151.

164

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
brak 616009670102815
152.

100

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/137 F: NN
M: NN
K026681 Brak
153.

14

WANESSA WLKP POL 2014 Klacz tarantowata/162 F: Wertyk
M: Lebra
brak
154.

142

WINDA HAFLINGERSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
brak
Rider Club
Competition
Prize
Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
50
SUM:
50.00
Biskup Paulina JKS Equi Verso
150
150
200
SUM:
500.00
Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
120
SUM:
120.00
Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice
270
SUM:
270.00
Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
120
SUM:
120.00
Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
70
SUM:
70.00
Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
200
220
150
SUM:
570.00
Hilla Martyna KJ Okoły
80
SUM:
80.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
250
270
SUM:
520.00
Majer Beata KJ Global
220
SUM:
220.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
100
SUM:
100.00
Pszowski Kevin bpk
130
SUM:
130.00
Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
60
60
SUM:
120.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
90
70
SUM:
240.00
Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
50
SUM:
50.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
100
SUM:
100.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
150
250
SUM:
400.00
Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
130
90
SUM:
220.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2020-03-07
7
2020-03-07
5
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (149)
2020-03-08
1
2020-03-08
4
50
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
SARA SL (141)
2020-03-07
1
2020-03-07
1
2020-03-08
1
2020-03-08
1
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
FAUL (118)
2020-03-07
28
2020-03-07
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (109)
2020-03-08
10
2020-03-08
5
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
PANQUIDAM (128)
2020-03-08
1
2020-03-08
23
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
2020-03-07
1
2020-03-07
1
2020-03-08
1
2020-03-08
1
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
ROCK (41)
2020-03-07
1
2020-03-07
1
GOLIAS (137)
2020-03-07
23
2020-03-07
1
Binek Wiktoria
KJK SOLKA Miedzyrzecze
CZAKO (13)
2020-03-08
19
2020-03-08
13
Biskup Paulina
JKS Equi Verso
2020-03-07
9
2020-03-07
1
150
2020-03-08
1
150
2020-03-08
2
200
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
CZERTA (158)
2020-03-07
1
2020-03-07
31
Blachucik Kamil
Klub Jeździecki Metpol
DAMIRA (133)
2020-03-07
4
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRINCE (65)
2020-03-07
2
120
2020-03-07
14
2020-03-08
12
2020-03-08
5
PRIMA (66)
2020-03-07
35
2020-03-07
2020-03-08
22
Boodie Samiloby
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
AVRIL (91)
2020-03-07
1
2020-03-08
1
Borkowska Weronika
2020-03-08
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2020-03-07
5
2020-03-07
9
Borowska Martyna
KJ Trachy Gliwice
ARON (147)
2020-03-08
22
2020-03-08
30
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2020-03-07
19
2020-03-07
16
Brzoska Judyta
HiPPo Sports Team
FANTAZJA (143)
2020-03-08
17
2020-03-08
1
Bugla Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
BINGO (61)
2020-03-07
10
2020-03-07
4
2020-03-08
11
2020-03-08
1
270
Bugla Monika
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
LAUR (110)
2020-03-08
13
2020-03-08
1
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-08
32
2020-03-08
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (105)
2020-03-08
9
2020-03-08
8
Bula Szymon
KJ Lando
2020-03-08
19
2020-03-08
19
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2020-03-07
18
2020-03-07
11
2020-03-08
2
120
2020-03-08
6
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2020-03-07
6
2020-03-07
5
2020-03-07
23
2020-03-07