Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A
Zakrzów, 13-15.03.2020

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:22:35
2020-02-26 21:50:29
Inga Bartosz JOKER
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:22:56
2020-02-26 20:58:16
Katarzyna Legierska GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:23:14
2020-02-26 20:48:26
Laura Drabczyk DAKOTA
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:23:18
2020-02-26 20:32:34
Agata Żabska DUMKA NA DWA SERCA
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:07:01
2020-02-26 14:48:46
Maja Włodarkiewicz PRIMO J
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:07:04
2020-02-26 14:43:45
Karolina Stefańska CARTE BLANCHE
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:07:06
2020-02-26 14:42:52
Laura Mazurek HOPE
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZO-01/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZO-08/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
  • 1x ZO-15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:07:09
2020-02-26 14:41:57
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:07:14
2020-02-26 14:40:55
Hanna Suchan V-CAPRICE-AS
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:07:18
2020-02-26 14:39:17
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x ZO-05/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:07:25
2020-02-26 14:31:32
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZO-01/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-08/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:50:15
2020-02-26 09:46:18
Katarzyna Sicinska BELLA ROSE PGN
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:43:07
2020-02-26 09:10:32
Klaudyna Pisarska RAFAELLO PG
  • 1x ZO-14/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-21/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:43:13
2020-02-26 07:53:32
Aleksandra Szulc BREAKDANCE
  • 1x ZO-07/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:43:24
2020-02-25 13:00:46
Julia Moczak RUBINA 395
  • 1x ZO-05/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 12:57:50
2020-02-25 12:35:55
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x ZR-06/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-13/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:58:32
2020-02-25 11:52:35
Izabela Jędryczek-Bobowiec SAN SIRO
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:58:34
2020-02-25 11:01:19
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:58:37
2020-02-25 09:48:51
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x ZO-01/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-08/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:33:53
2020-02-24 23:37:04
Kamil Puliński LEO G
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:46:57
2020-02-24 23:32:44
Kamil Puliński AQSEL
  • 1x ZO-05/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:47:47
2020-02-24 23:06:22
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:34:10
2020-02-24 19:36:15
Katja Miąso DRAGON
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:34:15
2020-02-24 19:32:38
Maria Stochmal CHABLIS VDV Z
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 10:48:54
2020-02-24 10:46:05
Adrianna Drozd ESPLANADA
  • 1x ZR-06/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-13/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZR-20/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 10:48:59
2020-02-24 09:40:10
Martyna Bieniek NERON
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:13:43
2020-02-24 08:48:04
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:13:45
2020-02-24 08:47:20
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:08:32
2020-02-22 12:11:44
Anna Korek CHICHARITO
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:08:46
2020-02-21 07:52:20
Paulina Martynuska LUSTIG
  • 1x ZO-05/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:08:49
2020-02-21 07:48:44
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x ZR-07/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR-14/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR-21/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:08:54
2020-02-20 21:37:26
Daria Wróblewska RAKIJA
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:08:59
2020-02-20 21:35:27
Wojciech Wróblewski KONIECZNY DOPING
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 16:06:23
2020-02-20 15:45:05
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x ZO-04/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:13:04
2020-02-20 10:47:36
Krystyna Konarska SAMSON
  • 1x ZO-01/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-08/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:13:08
2020-02-20 10:47:31
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:47
2020-02-20 06:33:50
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZO-07/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-14/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:52
2020-02-20 06:26:01
Aleksandra Borowczak KSENA
  • 2x ZR-01A/L-6Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kuce, kategoria 8-10 lat (czworobok 20X40m)
  • 2x ZR-08A/L-1Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca - kuce, kategoria 8-10 lat (czworobok 20X40m)
  • 2x ZR-15A/L-2Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca - kuce, kategoria 8-10 lat (czworobok 20X40m)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:54
2020-02-19 21:38:07
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x ZO-04/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:44:58
2020-02-19 21:36:32
Aleksandra Zamirska HETMAN
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl