Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:38:53
2020-09-15 14:31:47
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:43:33
2020-09-15 13:22:35
Zofia Fragstein-Niemsdorff RAMIRO
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:39:51
2020-09-14 16:51:52
Wiktoria Świerczewska MILORD
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:36:11
2020-09-14 16:26:14
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:36:14
2020-09-14 16:25:57
Martyna Ossowska JONAS
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:37:28
2020-09-14 16:24:57
Estera Stosik FLAMENCO
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:37:23
2020-09-14 16:24:34
Aniela Dlouchy RAINBOW
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 16:29:50
2020-09-14 16:18:10
Aneta Gierszewska BERGS (EX AAD)
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:36:45
2020-09-14 16:02:36
Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:36:31
2020-09-14 08:05:12
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:36:48
2020-09-14 08:04:32
Nadia Paszylk FILANO H
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:37:14
2020-09-14 08:03:55
Aniela Ziółkowska FIRST WAIOWA
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 12:47:10
2020-09-13 17:50:16
Amelia Marciniak DEMOSFEN
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:37:00
2020-09-13 09:43:39
Zuzanna Andruszkiewicz HAGGIS
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:09:41
2020-09-13 08:13:24
Zarah Solecka BOHUN
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:43:12
2020-09-12 18:39:03
Aleksandra Błachno TRAVENORT'S DIABOLO
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:37:50
2020-09-12 01:07:35
Bogna Jedziniak SONJAHOFS UNITAS
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:42:03
2020-09-11 12:35:05
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:43:06
2020-09-10 22:32:14
Martyna Olszyńska STORCZYK
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:09:24
2020-09-10 07:51:40
Anna Błońska DIARADA
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:39:43
2020-09-09 17:33:34
Julia Jokiel WU-WEI
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:41:23
2020-09-08 10:10:08
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:41:39
2020-09-07 14:32:56
Laura Mazurek HOPE
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:41:48
2020-09-07 14:32:21
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:40:46
2020-09-04 21:46:10
Amelia Czop GASPAR
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:38:45
2020-09-04 21:44:16
Julia Maksajda DULCAMERO
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:41:15
2020-09-04 15:23:06
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:42:42
2020-09-04 10:09:29
Julia Włoch PATASZON
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:40:53
2020-09-03 07:33:40
Matylda Kochlewska DIAMOND VERONA
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:39:27
2020-09-02 22:07:14
Martyna Baściuk PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 01/P1/Krajowy P-1 - I półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 03/D2/Wstępny B ME Dzieci FEI D-2 - II półfinał OOM duże konie - czworobok 20x60m
  • 1x 05/D3/Zespołowy ME Dzieci FEI D-3 - Finał OOM duże konie - czworobok 20x60m
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 15:52:52
2020-09-02 16:02:07
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:38:04
2020-09-02 10:58:58
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:38:07
2020-09-02 10:58:26
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 23:17:59
2020-09-02 10:45:05
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:42:37
2020-09-02 10:09:55
Róża Wiraszka FUDGE
  • 1x 02/P6/Krajowy PZJ P-6 - I półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 04/P3/Krajowy PZJ P-3 - II półfinał OOM kuce - czworobok 20x40m
  • 1x 06/P4/Krajowy PZJ P-4 - Finał OOM kuce - czworobok 20x40m
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Dilmar
2007 (JM.)
O053006
2. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
3. Błachno Aleksandra Wrocławski Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043987
4. Błońska Anna KSJ Zagozd
2006 (JM.)
O052307
5. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
6. Cinal Nadia Klub Jeździecki Lider Radzionków
2005 (JM.)
O035798
7. Czerwińska Pola KS Centurion
2007 (JM.)
O045767
8. Czok Ivette KS Centurion
2006 (JM.)
O040263
9. Czop Amelia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
Brak
10. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
LZRWZJ/6400/19
11. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
O042700
12. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
13. Gąsienica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
14. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
15. Jedziniak Bogna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O058190
16. Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
2005 (JM.)
O048620
17. Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
2006 (JM.)
O043764
18. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
19. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
Brak
20. Marciniak Amelia Klub Jeździecki Grand Cheval
brak
21. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
O042544
22. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
23. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
24. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
25. Solecka Zarah JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O047490
26. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
27. Stosik Estera Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O051731
28. Świerczewska Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (JM.)
Brak
29. Usiądek Weronika KS Centurion
2006 (JM.)
000
30. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
31. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
32. Włoch Julia KJ Pawlak Equestrian
2006 (JM.)
432/20
33. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
34. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

BERGS (EX AAD) KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
K030221 B0128926S
2.

19

BIRBANT MAŁY KOŃ POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
3.

31

BLASK ARON WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Meteoryt
M: Bonita / Polonus
K022512 616007610023892
4.

4

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
K023514
5.

2

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656 013600220308
6.

6

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
K020590 DE422220108307
7.

23

DEMOSFEN HANOWERSKA POL 2001 Wałach gniada/170 F: Brig
M: Damfosa
Brak Brak
8.

26

DENARO PP DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Kelts De Angelo / De Merels Demis
M: Daisy / Dornik-Double
K014326 DE4101100631107
9.

25

DIAMOND VERONA OLDENBURG POL 2013 klacz gniada/180 F: Don Gigolo
M: Veronika
K029605 DE433330770313
10.

3

DIARADA MEKLEMBURSKA POL 2013 klacz gniada/163 F: Diarado
M: Barakuda
K024956 De 427270301513
11.

18

DULCAMERO PONY POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Dimension AT
M: Baroness
Brak DE441411142214
12.

17

ELDOM PONY POL 2007 wałach gniada/kuc:146 F: Thorneyside Gemini
M: Miranda
brak 528008110032611
13.

10

FILANO H HOLST POL 2002 wałach gniada/175 F: .
M: .
Brak Brak
14.

12

FIRST WAIOWA OLDENBURSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/. F: Furst Fugger / Furst Heinrich
M: Way o Way / Walt Disney I
K018099 DE433331779610
15.

14

FLAMENCO HANOWERSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/. F: First boy
M: Romina
Brak .
16.

32

FUDGE GYPSY COB POL 2012 ogier srokata/kuc:137 F: Tom The Eyelid Horse
M: Jenny
K024186 826073001216716
17.

24

GASPAR MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/175 F: Bartnik
M: Gracja
Brak POL006510089807
18.

8

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
K022603 5280170600581
19.

30

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
K025060 616009640072113
20.

11

HAGGIS Szlachetna Półkrew POL 2002 wałach siwa/172 F: Good Luck
M: Hagada
K007090 009520024602
21.

16

HARNAŚ KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K028709 616999661768610
22.

29

HOPE HANOWERSKA GER 2011 klacz kasztanowata/168 F: Hochandel
M: Salamanca
K026660 Xxxx
23.

7

JONAS KWPN NED 2014 wałach skarogniada/170 F: Quateron
M: Wenda
K024716 .
24.

28

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
K015101 POL013560316307
25.

9

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
K024100
26.

22

MILORD MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/164 F: Love affair
M: Milagros
Brak 12529
27.

33

PATASZON NN POL 2004 Wałach bułana/kuc:kuc F: NN
M: NN
K025339 616999670201004
28.

20

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
K019179 616009630079610
29.

13

RAINBOW HANN POL 2007 Klacz skarogniada/. F: Romancero H
M: Wenzelskrone
LKPZJ/4384/19 DE431316614607
30.

36

RAMIRO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Larron
M: Rebelia
brak brak
31.

15

SONJAHOFS UNITAS KUC POL 2011 gelding bay/kuc:145 F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
K024087 528017201100174
32.

34

STORCZYK SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Owad
M: Senna Julka
K019945 616009640063506
33.

35

TRAVENORT'S DIABOLO HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach skarogniada/167 F: Diarado
M: Vieness
K029255 DE421000079211
34.

27

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
35.

21

WU-WEI SP POL 2013 wałach siwa/168 F: Qulester
M: Wodna Lilia
K025367 616009592092113
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Dilmar
HAGGIS (11)
2020-09-23
10
2020-09-23
5
2020-09-24
5
2020-09-24
6
2020-09-22
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-09-23
3
2020-09-23
3
2020-09-24
4
2020-09-24
3
2020-09-22
Błachno Aleksandra
Wrocławski Klub Jeździecki
2020-09-23
2
2020-09-23
2
2020-09-24
2
2020-09-24
2
2020-09-22
Błońska Anna
KSJ Zagozd
2020-09-23
15
2020-09-23
14
2020-09-24
15
2020-09-24
15
2020-09-22
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2020-09-23
12
2020-09-24
11
2020-09-24
10
2020-09-24
12
2020-09-22
Cinal Nadia
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2020-09-23
3
2020-09-24
9
2020-09-24
2
2020-09-24
3
2020-09-22
Czerwińska Pola
KS Centurion
BIRBANT (19)
2020-09-23
7
2020-09-24
12
2020-09-24
9
2020-09-24
10
2020-09-22
Czok Ivette
KS Centurion
ELDOM (17)
2020-09-23
2
2020-09-24
2
2020-09-24
6
2020-09-24
2
2020-09-22
Czop Amelia
KJ Golden Dream
GASPAR (24)
2020-09-23
19
2020-09-23
19
2020-09-24
17
2020-09-24
19
2020-09-22
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
RAINBOW (13)
2020-09-23
16
2020-09-23
18
2020-09-24
19
2020-09-24
18
2020-09-22
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (30)
2020-09-23
5
2020-09-23
4
2020-09-24
3
2020-09-24
4
2020-09-22
Fragstein-Niemsdorff Zofia
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
RAMIRO (36)
2020-09-23
4
2020-09-23
16
2020-09-24
10
2020-09-24
9
2020-09-22
Gąsienica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2020-09-23
5
2020-09-24
4
2020-09-24
7
2020-09-24
5
2020-09-22
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-09-23
10
2020-09-24
10
2020-09-24
11
2020-09-24
11
2020-09-22
Jedziniak Bogna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-09-23
8
2020-09-24
8
2020-09-24
4
2020-09-24
7
2020-09-22
Jokiel Julia
Varsovia Dressage Club
WU-WEI (21)
2020-09-23
12
2020-09-23
12
2020-09-24
18
2020-09-24
16
2020-09-22
Kochlewska Matylda
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-09-23
2020-09-22
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
2020-09-23
14
2020-09-24
13
2020-09-24
11
2020-09-24
13
2020-09-22
Maksajda Julia
KJ Golden Dream
2020-09-23
9
2020-09-24
5
2020-09-24
8
2020-09-24
8
2020-09-22
Marciniak Amelia
Klub Jeździecki Grand Cheval
2020-09-23
13
2020-09-23
15
2020-09-24
10
2020-09-24
12
2020-09-22
Mazurek Laura
JKS Cwał
HOPE (29)
2020-09-23
11
2020-09-23
9
2020-09-24
8
2020-09-24
7
2020-09-22
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2020-09-23
6
2020-09-23
6
2020-09-24
6
2020-09-24
5
2020-09-22
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
2020-09-23
1
2020-09-24
1
2020-09-24
1
2020-09-24
1
2020-09-22
JONAS (7)
2020-09-23
8
2020-09-23
11
2020-09-24
9
2020-09-24
10
2020-09-22
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2020-09-23
18
2020-09-23
13
2020-09-24
13
2020-09-24
17
2020-09-22
Solecka Zarah
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (4)
2020-09-23
17
2020-09-23
10
2020-09-24
16
2020-09-24
14
2020-09-22
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2020-09-23
6
2020-09-24
6
2020-09-24
5
2020-09-24
6
2020-09-22
Stosik Estera
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-09-23
8
2020-09-23
7
2020-09-24
12
2020-09-24
11
2020-09-22
Świerczewska Wiktoria
Stowarzyszenie KS Chojnów
MILORD (22)
2020-09-23
7
2020-09-23
17
2020-09-24
14
2020-09-24
13
2020-09-22
Usiądek Weronika
KS Centurion
HARNAŚ (16)
2020-09-23
13
2020-09-24
3
2020-09-24
2
2020-09-24
4
2020-09-22
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
2020-09-23
1
2020-09-23
1
2020-09-24
1
2020-09-24
1
2020-09-22
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
FUDGE (32)
2020-09-23
11
2020-09-24
14
2020-09-24
14
2020-09-24
14
2020-09-22
Włoch Julia
KJ Pawlak Equestrian
2020-09-23
15
2020-09-24
15
2020-09-24
15
2020-09-22
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (2)
2020-09-23
4
2020-09-24
7
2020-09-24
13
2020-09-24
9
2020-09-22
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2020-09-23
14
2020-09-23
8
2020-09-24
7
2020-09-24
8
2020-09-22

Number of Riders: 34

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl