Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
124 ACCEPTED 2020-11-06 15:27:54
2020-11-06 12:54:51
Przemysław Czekaj CRISPIN CORNET
  • 1x 13/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2020-11-06 12:51:33
2020-11-06 12:33:19
Maksymilian Galda LORENS G.
  • 2x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2020-11-06 12:51:29
2020-11-06 12:31:39
Aleksandra Hajzyk LAKOSTA G.
  • 2x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
121 PRE-APPROVED 2020-11-05 09:12:05
2020-11-04 22:01:15
Maja Wodzicka GARDEN M
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2020-11-06 13:19:48
2020-11-02 23:47:08
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 14/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 15/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 26/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
119 ACCEPTED 2020-11-06 15:06:42
2020-11-02 23:34:01
Emilia Wieczorek ANDROMEDA
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
118 PRE-APPROVED 2020-11-03 10:20:21
2020-11-02 23:31:36
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 1x 06/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 07/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
117 PRE-APPROVED 2020-11-03 10:20:29
2020-11-02 23:30:39
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
116 PRE-APPROVED 2020-11-03 10:20:35
2020-11-02 23:19:50
Ewa Brożyna DOLMET SHAKER
  • 2x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
115 ACCEPTED 2020-11-03 12:38:27
2020-11-02 23:08:53
Jarek Grycz EXCELLENT CHOICE
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2020-11-03 12:38:32
2020-11-02 23:06:32
Jarek Grycz ADMIRAŁ
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2020-11-05 15:09:10
2020-11-02 22:50:02
Wiesław Piecha COCO CHANEL
  • 2x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
112 ACCEPTED 2020-11-06 12:21:08
2020-11-02 22:31:39
Mateusz Kleinert IKA
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
111 ACCEPTED 2020-11-03 12:28:49
2020-11-02 20:30:01
Borzysława Sikorska VALIANT LADY
  • 2x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
110 PRE-APPROVED 2020-11-02 21:09:22
2020-11-02 19:45:48
Amelia Boruszewska DELTA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
109 ACCEPTED 2020-11-03 10:31:36
2020-11-02 18:50:50
Magdalena Majkrzak JOLI
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 17/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
108 ACCEPTED 2020-11-05 14:39:43
2020-11-02 18:46:35
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
107 ACCEPTED 2020-11-06 13:20:34
2020-11-02 16:32:47
Martyna Krawiec EMILKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 16/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
106 ACCEPTED 2020-11-05 10:49:11
2020-11-02 12:52:58
Lena Pricop TIM TAM
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
105 ACCEPTED 2020-11-06 11:42:45
2020-11-02 12:50:51
Oliwia Mołdrzyk CALIPTO
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
104 ACCEPTED 2020-11-05 11:24:58
2020-11-02 11:40:58
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2020-11-05 11:24:55
2020-11-02 11:36:43
Emma Nielsen GRAND
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 18/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
102 ACCEPTED 2020-11-04 13:46:17
2020-11-02 08:58:53
Sylwia Witek QUEEN ISABELL
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
101 ACCEPTED 2020-11-06 11:13:25
2020-11-01 22:51:09
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
100 PRE-APPROVED 2020-11-06 11:45:23
2020-11-01 18:50:35
Patryk Pawłowicz ENTALPIA M
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
99 PRE-APPROVED 2020-11-06 09:41:28
2020-11-01 15:44:48
Martyna Sługa DOLMET MILLY LAFORET
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 17/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
98 ACCEPTED 2020-11-05 10:44:13
2020-11-01 15:33:18
Agara Chruszcz SENIM
  • 2x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
97 ACCEPTED 2020-11-02 11:21:22
2020-11-01 09:29:44
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2020-11-06 11:12:11
2020-11-01 07:50:14
Jerzy Szulakowski RAMIRADO
  • 2x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
95 ACCEPTED 2020-11-06 15:27:46
2020-10-31 17:41:40
Aleksandra Walkowicz GRACE
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2020-11-06 15:27:43
2020-10-31 17:41:09
Aleksandra Walkowicz DYSTYNKCJA II
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2020-11-03 12:36:31
2020-10-31 14:06:15
Simona Waś LEAP STAR
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2020-11-05 10:42:49
2020-10-31 10:23:53
Kinga Dobrowolska TABASCO
  • 2x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
91 ACCEPTED 2020-11-06 12:15:46
2020-10-30 23:46:37
Marko Lenart NEQUEL
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2020-11-04 10:33:59
2020-10-30 22:58:31
Magdalena Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 06/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 07/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 20/miniLL/arzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 85 cm - Finał Rundy Amatorskiej HPO
89 PRE-APPROVED 2020-10-31 14:18:44
2020-10-30 19:46:53
Maja Lewandowska ZOLKA
  • 2x 16/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
88 PRE-APPROVED 2020-10-30 18:16:41
2020-10-30 18:00:34
Marta Galas DORA
  • 1x 16/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 17/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
87 PRE-APPROVED 2020-10-30 18:16:45
2020-10-30 18:00:15
Julia Płocica WINDA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 2x 18/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
86 PRE-APPROVED 2020-10-30 18:16:49
2020-10-30 17:59:51
Amelia Adamów SYRENKA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 2x 18/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
85 ACCEPTED 2020-11-02 11:10:11
2020-10-30 17:48:16
Joanna Sajkowska CHANEL
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2020-11-04 14:40:45
2020-10-30 13:32:32
Kinga Drewniany JOHNY WALKER
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2020-11-04 14:39:36
2020-10-30 13:32:04
Kinga Drewniany CANASTER
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-11-03 10:46:06
2020-10-30 11:29:11
Michalina Sztuka ALPHAVILLE 9
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2020-11-06 08:57:15
2020-10-30 10:00:51
Marcin Olszowski POWIEW
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 25/N/zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2020-11-05 10:58:31
2020-10-30 09:42:12
Martyna Kaźmierczak COOL COMICS
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2020-11-05 10:58:27
2020-10-30 09:41:47
Magdalena Pawlas SELAVI
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2020-11-05 10:58:39
2020-10-30 09:41:14
Jakub Lubszczyk DR. HOUSE
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-11-05 10:58:50
2020-10-29 23:04:44
Klaudia Groborz GITTI
  • 1x 17/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
76 ACCEPTED 2020-11-05 10:58:58
2020-10-29 23:03:55
Emma Sobik INTRYGA
  • 1x 17/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
75 ACCEPTED 2020-11-05 10:59:03
2020-10-29 23:01:53
Martyna Kot KORONEA
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2020-11-05 10:59:08
2020-10-29 23:01:29
Paulina Zerzoń TOSCA
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2020-11-05 10:59:12
2020-10-29 23:01:03
Natalia Leśniewska DAMIANA
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2020-11-06 15:15:30
2020-10-29 16:56:58
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x 06/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 07/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 20/miniLL/arzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 85 cm - Finał Rundy Amatorskiej HPO
71 ACCEPTED 2020-11-05 10:41:00
2020-10-29 16:55:51
Weronika Szadach CHILLI GIRL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 17/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 18/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
70 ACCEPTED 2020-11-05 09:10:48
2020-10-29 14:17:07
Filip Piontek GENERALIA M
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2020-11-06 13:20:14
2020-10-29 09:12:56
Anna Kurková DELI PLAN
  • 1x 06/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 07/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 20/miniLL/arzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 85 cm - Finał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
68 ACCEPTED 2020-11-06 13:20:10
2020-10-29 09:11:58
Magdalena Maryszczak LUNA
  • 1x 06/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 07/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 20/miniLL/arzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 85 cm - Finał Rundy Amatorskiej HPO
67 ACCEPTED 2020-11-04 14:38:41
2020-10-29 08:18:25
Agata Arendt TBI DÜSSELDORF
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 25/N/zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2020-11-04 14:37:40
2020-10-29 08:16:40
Agata Arendt SUPER HERO
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2020-11-02 11:25:51
2020-10-28 22:56:39
Sabina Krywult FIDEL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 16/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
64 ACCEPTED 2020-11-03 12:40:47
2020-10-28 20:53:32
Paulina Piechota PANAMA
  • 1x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2020-11-06 12:16:08
2020-10-28 20:23:38
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 14/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 15/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 26/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
62 ACCEPTED 2020-11-03 15:17:30
2020-10-28 20:23:08
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
61 ACCEPTED 2020-11-05 10:41:38
2020-10-28 20:16:54
Milena Wiśniewska SASZIKA
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2020-11-04 13:44:04
2020-10-28 14:39:44
Jagoda Justyńska ILONA
  • 1x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2020-11-05 14:40:29
2020-10-28 13:30:43
Julia Groblica FRYKAS
  • 2x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
58 ACCEPTED 2020-11-05 14:40:27
2020-10-28 13:28:21
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
57 ACCEPTED 2020-11-04 15:33:35
2020-10-28 13:13:19
Gabriela Strzałka ALMA-ATA
  • 2x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2020-11-05 15:10:37
2020-10-27 22:33:53
Wiesław Piecha LIMIT B
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 16/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
55 ACCEPTED 2020-11-05 15:10:41
2020-10-27 22:18:12
Wiesław Piecha CANSYDNEY
  • 2x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
54 ACCEPTED 2020-11-05 15:09:00
2020-10-27 21:58:07
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 2x 18/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
53 ACCEPTED 2020-11-04 13:44:32
2020-10-27 20:32:17
Iga Gajewska GARDENIA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 17/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
52 ACCEPTED 2020-11-03 12:28:09
2020-10-27 20:09:42
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 06/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 07/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 20/miniLL/arzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 85 cm - Finał Rundy Amatorskiej HPO
51 ACCEPTED 2020-11-02 11:07:06
2020-10-27 20:08:25
Milena Kostrzewa ARMANI
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 18/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
50 ACCEPTED 2020-11-03 10:57:20
2020-10-27 16:34:34
Michalina Sztuka ROMEO
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2020-10-30 13:54:10
2020-10-27 13:03:39
Olimpia Skrok-Wolska FOR CANDY
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
48 ACCEPTED 2020-11-06 12:20:53
2020-10-27 10:47:03
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
47 ACCEPTED 2020-11-06 11:04:12
2020-10-27 07:54:51
Iga Weiss VALKIRIA
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2020-11-05 10:48:15
2020-10-26 21:54:16
Wiktoria Skorupa COKABLANCA
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2020-11-02 11:08:13
2020-10-26 21:41:38
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2020-11-02 11:03:52
2020-10-26 21:14:25
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
43 ACCEPTED 2020-11-02 11:22:50
2020-10-26 20:57:24
Alicja Borówka NORMANDIA
  • 2x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2020-11-04 10:33:17
2020-10-26 18:24:24
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
41 ACCEPTED 2020-11-06 11:02:35
2020-10-26 17:20:28
Kevin Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2020-11-02 11:17:52
2020-10-26 17:19:45
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
39 ACCEPTED 2020-11-06 11:02:22
2020-10-26 17:19:05
Kevin Pszowski JACOBSON L
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2020-11-03 12:36:42
2020-10-26 13:11:39
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 14/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 15/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 26/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
37 ACCEPTED 2020-11-03 12:36:45
2020-10-26 13:10:46
Lena Gruca CHACCO-BOY
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2020-11-05 10:47:41
2020-10-26 12:23:09
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 14/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 15/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 25/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 26/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
35 ACCEPTED 2020-11-03 12:29:41
2020-10-26 12:08:19
Małgorzata Zoń WIQUELLA
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2020-11-06 09:44:07
2020-10-26 11:47:26
Julia Jarzębowska SONATA M
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
33 ACCEPTED 2020-11-06 11:16:27
2020-10-25 22:12:13
Paulina Biskup SISI SZA
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2020-11-03 12:32:34
2020-10-25 21:51:51
Martyna Rostek PALOMA
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
31 ACCEPTED 2020-11-03 12:32:31
2020-10-25 21:51:17
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 14/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 15/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 25/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 26/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
30 ACCEPTED 2020-11-05 16:06:08
2020-10-25 21:42:32
Martyna Janulek SLIK
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
29 ACCEPTED 2020-11-05 16:06:00
2020-10-25 21:39:47
Marta Mnich MISIA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
28 ACCEPTED 2020-11-05 15:07:23
2020-10-25 21:32:16
Olivia Dziemba SKYPE
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2020-11-05 15:07:25
2020-10-25 21:31:39
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
26 ACCEPTED 2020-11-04 13:43:34
2020-10-25 21:30:47
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 14/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 15/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 26/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
25 ACCEPTED 2020-11-05 09:07:40
2020-10-25 21:29:49
Bartosz Bomba BIG RED
  • 1x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 PRE-APPROVED 2020-11-06 10:42:46
2020-10-25 18:05:23
Kamil Skupień CALLIE
  • 2x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
23 PRE-APPROVED 2020-11-06 10:41:18
2020-10-25 18:04:19
Kamil Skupień B LADY LOOPING
  • 2x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
22 PRE-APPROVED 2020-11-01 16:09:25
2020-10-25 16:21:26
Mikołaj Szulakowski STEP
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2020-11-02 11:28:56
2020-10-25 15:27:34
Judyta Kuk MUSSO
  • 1x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
20 ACCEPTED 2020-11-02 11:26:23
2020-10-25 15:25:38
Olimpia Bachrach FIDEL
  • 2x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
19 ACCEPTED 2020-11-02 11:08:52
2020-10-25 15:21:16
Maria Pruś JASIEK
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 18/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
18 ACCEPTED 2020-11-02 11:14:09
2020-10-25 15:20:26
Weronika Popiel ORINA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
17 ACCEPTED 2020-10-30 13:55:14
2020-10-25 15:17:37
Emilia Maciąg WANESSA
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2020-11-02 11:28:39
2020-10-25 15:16:57
Wanessa Brzóska MUSSO
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2020-10-30 13:53:53
2020-10-25 15:16:25
Weronika Borkowska PINA COLADA
  • 2x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2020-10-30 13:54:39
2020-10-25 15:15:28
Aleksandra Urbaniec L.S.CANALETTO
  • 2x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2020-11-02 11:06:22
2020-10-25 15:14:44
Alicja Zgłobica LUCJANO-W
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2020-11-02 11:12:41
2020-10-25 15:13:40
Katarzyna Zawalska-Furtak FADO
  • 1x 10/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 23/L/L1/art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. L zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. L1 zwykły - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
11 ACCEPTED 2020-11-02 11:23:43
2020-10-25 13:17:11
Alexander Leda LUCKY M
  • 2x 05/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 19/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
10 ACCEPTED 2020-11-03 10:32:26
2020-10-25 13:00:38
Anna Hernik KON’AMIE
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 25/N/zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2020-11-04 14:24:32
2020-10-25 12:59:51
Anna Hernik GOSPELLA
  • 2x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2020-10-30 13:55:32
2020-10-25 12:51:46
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 18/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B wysokość przeszkód do 70 cm - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
7 ACCEPTED 2020-11-02 11:14:35
2020-10-25 12:29:30
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 25/N/zwykły art. 238.2.1
6 PRE-APPROVED 2020-11-04 12:19:58
2020-10-25 11:59:20
Wiktoria Żymła LOTO-Z
  • 1x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 21/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2020-11-03 15:19:03
2020-10-25 07:10:21
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 09/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
4 PRE-APPROVED 2020-11-01 12:39:05
2020-10-25 07:09:32
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 14/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 15/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 26/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
3 ACCEPTED 2020-11-02 11:22:15
2020-10-24 23:50:23
Paulina Wielgórska-Zdebel DIANA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 16/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
2 ACCEPTED 2020-11-02 11:15:13
2020-10-24 23:44:05
Paulina Wielgórska-Zdebel SIBILLA
  • 1x 12/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 24/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 25/N/zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2020-11-03 12:27:35
2020-10-24 23:43:34
Paulina Wielgórska-Zdebel DELTA
  • 2x 08/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamów Amelia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
2. Arendt Agata LKJ Ochaby
S
O026809
10121010
3. Bachrach Olimpia KJK Solka Międzyrzecze Górne
2005 (JM.)
brak
4. Bejgier Magdalena KJ Equiteam
S
O035377
5. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
6. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
7. Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2008 (JM.)
O055747
8. Borówka Alicja SKJ Mustang Jaworzno
2008 (JM.)
Brak
9. Boruszewska Amelia Bpk
2007 (JM.)
Brak
10. Brożyna Ewa BPK
2006 (JM.)
----
11. Brzóska Wanessa KJK Solka Międzyrzecze
2007 (JM.)
O050616
12. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia Morów
2002 (J.)
O050705
13. Chojnacka Maja Lkj Ostroga Opole
2007 (JM.)
O041175
14. Chruszcz Agara AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O008553
15. Czarkowska Michalina KJ Royal Opole
2009 (Mł.)
O053206
16. Czarkowski Franciszek KJ Royal Opole
2007 (JM.)
O058818
17. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (JM.)
O052829
18. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
19. Dobrowolska Kinga Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
Brak
20. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
21. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
22. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
23. Gajewska Iga KJK Elizar
2005 (JM.)
O048462
24. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
brak
25. Galda Maksymilian bpk
S
brak
26. Groblica Julia Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2004 (J.)
Brak
27. Groborz Klaudia LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
brak
28. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
29. Grycz Jarek KJK ELIZAR
S
O007333
30. Gut Oliwia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2003 (J.)
O047702
31. Hajzyk Aleksandra bpk
2005 (JM.)
brak
32. Hernik Anna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
33. Jankowiak Antonina Brak
2010 (Mł.)
Brak
34. Janulek Martyna Brak
2007 (JM.)
Brak
35. Jarzębowska Julia KJK Solka Międzyrzecze Górne
2007 (JM.)
O049565
36. Justyńska Jagoda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2007 (JM.)
O051945
37. Kaźmierczak Martyna LJKS ELDORADO Świerklany
S
O028097
38. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
O058306
39. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
40. Kostrzewa Milena Stajnia Tabaluga
2005 (JM.)
None
41. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O057922
42. Krawiec Martyna Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
2009 (Mł.)
O041317
43. Krywult Sabina Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2007 (JM.)
Brak
44. Kuk Judyta Kjk Sola Międzyrzecze górne
2007 (JM.)
brak
45. Kurková Anna SK Falko Opava
S
Brak
46. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
47. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
O057738
48. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
49. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
50. Leśniewska Natalia LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
O058130
51. Lewandowska Maja HiPPo Sporta Team
2006 (JM.)
Brak
52. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
53. Maciąg Emilia KjkSolka Międzyrzecze
2005 (JM.)
O055495
54. Majkrzak Magdalena Brak
2008 (JM.)
Brak
55. Maryszczak Magdalena Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2000 (MJ.)
brak
56. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
57. Mnich Marta Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
3147/20
58. Mołdrzyk Oliwia Bpk
2006 (JM.)
Brak
59. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
60. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
61. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O047796
62. Pawłowicz Patryk Klub Jeżdziecki Magnum
2006 (JM.)
O052003
63. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
64. Piechota Paulina LKJ Ostroga Opole
2006 (JM.)
0000000
65. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
66. Płocica Julia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
67. Popiel Weronika Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2009 (Mł.)
O060580
68. Pricop Lena Bpk
2008 (JM.)
Brak
69. Pruś Maria KJK Solka Międzyrzecze
2010 (Mł.)
O055749
70. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
71. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
O057368
72. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
73. Sajkowska Joanna LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O045712
74. Sikorska Borzysława Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O007876
75. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O044731
76. Skrok-Wolska Olimpia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O038361
77. Skupień Kamil Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O033468
78. Sługa Martyna bpk
2010 (Mł.)
brak
79. Sobik Emma LJKS Eldorado Świerklany
2008 (JM.)
brak
80. Strzałka Gabriela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2008 (JM.)
O057529
81. Szadach Weronika Lkj Ostroga
2006 (JM.)
O055103
82. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
83. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
84. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
85. Szulakowski Jerzy KJ Trachy Sośnicowice
S
0123456789
86. Szymańska Kinga Lkj Ostroga
2003 (J.)
O045131
87. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
O047478
88. Urbaniec Aleksandra KJK SOLKA Miedzyrzecze
1999 (MJ.)
O026210
89. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
90. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
91. Waś Simona Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O055867
92. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
O052485
93. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
94. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
95. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
96. Wiśniewska Milena LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O052783
97. Witek Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
98. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (JM.)
O047155
99. Zawadzka Emilia Bez Przynależności Klubowej S L A
2005 (JM.)
O056942
100. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
101. Zerzoń Paulina LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
O057933
102. Zgłobica Alicja KJK Solka Międzyrzecze
2004 (J.)
O054550
103. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (J.)
O047316
104. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O047085
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

133

ADMIRAŁ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: HINDUS
M: ALGA
K028924 616006570067915
2.

68

ALMA-ATA Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2006 klacz kasztanowata/168 F: Alexander der Grosse Z
M: Antilopa
K018851 703001702107906
3.

89

ALPHAVILLE 9 Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 03/04/2014 klacz kasztanowata/165 F: ARKO
M: DIDA
K030357 981100004072376
4.

131

ANDROMEDA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Ekwador / Cajero / Caretino
M: Aria / Candiavolo
K029282 616009690098513
5.

55

ARMANI HUCUŁ POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: PAW
M: RUSAŁKA
K023227
6.

60

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
7.

3

B LADY LOOPING . POL 2016 klacz gniada/165 F: Böckmann's Looping
M: Borówka
K029706 .
8.

64

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
9.

51

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
10.

20

BLACKIE PONY POL 2013 Wałach kara/kuc:132 F: NN
M: NN
Brak
11.

44

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
12.

80

BURZANNA DI TRAKEŃSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
13.

123

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/mk:150 F: Nero
M: Calita von nijhorst
Brak 616013610118511
14.

2

CALLIE WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Cotton Club
M: /Lancer III
K029663 .
15.

88

CANASTER BAWARSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B
M: Walaen
K015189 DE481810267106
16.

71

CANSYDNEY HANOWERSKA POL 2005 klacz skarogniada/172 F: xx
M: xx
brak 123
17.

128

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
K014951 POL009690137507
18.

107

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
K013887 DE433331113002
19.

35

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
20.

102

CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 cm F: Liberado
M: Celebres
K025313 616 009 54 01010 12
21.

130

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada/. F: Lamberk
M: Cendra
K023614 .
22.

101

CHILLI GIRL MAŁY KOŃ POL 2015 klacz kasztanowata/mk:143 F: Srebrny Rumak
M: Good Choice
K030219 616013690050615
23.

134

COCO CHANEL WURTTEMBERGER GER 2010 klacz gniada/170 F: xxx
M: xxx
gdo3730 de2789470310
24.

24

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
25.

63

COKABLANCA Trotteur Francais POL 2012 Klacz gniada/mk:152 F: Imoko
M: Helice du Fruitier
K027484
26.

34

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
27.

118

CONQUEST HOLSZTYŃSKA POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
28.

92

COOL COMICS Czeski Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
K017919
29.

137

CRISPIN CORNET NIEM. SPORT. GER 2003 Wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Liberate / Liberator
K028421 DE487000053003
30.

99

DAMIANA ANGIELSKA POL 2002 klacz kasztanowata/165 F: Royal Court
M: Dynamika
Brak -
31.

84

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
32.

36

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
33.

73

DELI PLAN Pełne Krwi Angielskie CZE 2011 klacz siwa/158 F: Enjoy Plan
M: Delinka
Brak 203CZE000178110
34.

144

DELTA SP POL 2015 klacz tarantowata/mk:160 F: Dantes Blue Mount
M: Dunka
Brak .
35.

28

DELTA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Lumpi
M: Dystynkcja II
K029913 Brak
36.

25

DIANA KUC POL 2015 klacz bułana/kuc:144 F: C
M: C
Brak Brako
37.

111

DOLMET MILLY LAFORET . POL . klacz kasztanowata/. F: Louis
M: Korys Meduza
. .
38.

147

DOLMET SHAKER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 wałach siwa/170 F: Cancoon
M: Dolmet Sheridan
--- 616009540105511
39.

140

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
40.

94

DR. HOUSE KOŃ TRAKEŃSKI POL 2013 ogier skarogniada/165 F: Herbstkönig ex. His Time
M: Daria II
K024042 00
41.

110

DYSTYNKCJA II MŁP POL 2002 klacz gniada/167 F: Sir Laryks
M: Druhna
K030056 006540035802
42.

21

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
43.

124

EMILKA KUC FELINSKI POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Kentacky
M: Elektra
Brak POL 013540054805
44.

116

ENTALPIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Entropia M
K028198 616009690057715
45.

132

EXCELLENT CHOICE SP POL 2016 wałach gniada/170 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ESCADA AS ERICA
K028925 616009540075916
46.

16

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
47.

8

FIDEL MŁP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Armand
M: Flora
K027468 POL006570113507
48.

58

FOR CANDY WESTFALSKA POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
K027387 DE441411756408
49.

83

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz
M: Famba
Brak 009540055004
50.

136

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
K023035 616009690071812
51.

52

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
52.

86

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
K026976 pzhk
53.

95

GITTI SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
brak
54.

19

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
55.

109

GRACE OLDENBURG GER 2007 klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
K023809 Brak DE 433331562507
56.

120

GRAND KUC FELIŃSKI POL 2004 Wałach bułana/kuc:128 F: MATRIX
M: GRANA
Brak 013580107804
57.

48

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
58.

135

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
K028876 brak
59.

121

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L
M: Cyganka
K 0214223 616009610064512
60.

82

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
61.

96

INTRYGA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Colderon
M: Interna
brak
62.

145

JACKONDER SP POL 2009 wałach gniada/166 F: Contendor / Contendro
M: Jagoda / Jowisz
K015506 616007680104909
63.

33

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
64.

9

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:136 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
65.

87

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
66.

127

JOLI MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Juka
Brak 616006570031715
67.

53

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
K025504
68.

18

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/180 F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
69.

97

KORONEA XX POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Don Corleone
M: Koronis
K029624 --
70.

14

L.S.CANALETTO HAN POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Long star
M: Capri zen
K027129
71.

148

LAKOSTA G. ŚLĄZAK POL 2012 klacz gniada/166 cm F: Lancet
M: Kontesa
brak 616008540100912
72.

100

LANOS TYP SZŁACHETNY POL 2010 wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
K029892 616999590044210
73.

103

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz wałach kasztanowata/176 F: Long Star
M: Zofia
K012642 POL 009 63 01323 03
74.

32

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
75.

70

LIMIT B KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: X
M: X
x x
76.

149

LORENS G. ŚLASKA POL 2014 wałach kara/168 F: Lancet
M: Kontesa
brak 616008540088114
77.

23

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
78.

15

LUCJANO-W SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Stillios
M: Luna
K027758
79.

17

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
80.

31

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
81.

74

LUNA SZLACHETNĄ POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
K024189 616999690073212
82.

46

MISIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:140cm F: Nz
M: Nz
O060083 Brak
83.

72

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
84.

7

MUSSO XX POL 2006 Wałach gniada/170 F: Alywar
M: Maria Ludwika
brak
85.

106

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
86.

66

NORMANDIA SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Czynem K
M: Nowela
K023960 Brak
87.

30

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
88.

10

ORINA TYP PIERW POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
K020486
89.

138

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
90.

43

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Love Affair/Lauries Crusador
M: Pampa/Pumpers
K021863 POL007540048608
91.

78

PANAMA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Blansz
M: Pinola
pol 007670001508 pol 007670001508
92.

13

PINA COLADA SP POL 2015 Klacz kara/mk:150 F:
M:
Brak
93.

77

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
94.

49

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
95.

117

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
K025487
96.

79

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
97.

114

RAMIRADO HOLSZTYŃSKA GER 2000 Wałach gniada F: Ramirado
M: Delore
08406
98.

57

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
99.

81

SASZIKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Skadena
K026565 616 009 54 01035 13
100.

93

SELAVI SP POL 2006 klacz siwa/175 F: Louis
M: Sasanka
K012553 --
101.

112

SENIM SP POL 2014 wałach ciemnogniada/167 F: Imequyl
M: Seniora
Brak 616009690057914
102.

27

SIBILLA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: C
M: C
K022579 C
103.

40

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
104.

47

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
105.

45

SLIK WELSH PONY POL 1.5.2012 Wałach siwa/kuc:130 F: Apasjonata saganek
M: Balbinka
Brak . .
106.

113

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
107.

38

SONATA M Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sonia M
brak A0004556S
108.

6

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
109.

76

SUPER HERO HAN POL 2015 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
K029095 -
110.

142

SYRENKA NN POL 2012 Klacz siwa/mk:145 F: NN
M: NN
Brak 616999600281212
111.

65

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
112.

104

TABASCO WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kara/176 F: Demut
M: Tamatawa
Brak 007610051806
113.

75

TBI DÜSSELDORF BAVAR GER 2004 Wałach gniada F: Contendro hol. / Contender hol.
M: Chiara Z / Heraldik xx
K019942 616999540269104 104WC46
114.

122

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:146 F: Shagya XXVI
M: TIMA
Brak 703001404620199
115.

98

TOSCA SP POL 2007 Klacz gniada F: NN
M: Troska
K012166
116.

125

VALIANT LADY SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Talent Charboniere
M: Venus
K029776 6160095200052
117.

61

VALKIRIA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
118.

146

VOSSIE KUC NED 2012 wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K026681 528015120120257
119.

12

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203
120.

141

WINDA HAFLINGERSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
brak
121.

37

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
122.

143

ZOLKA NN POL 2015 klacz kasztanowata/mk:153 F: NN
M: NN
Brak 045679201
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamów Amelia
HiPPo Sports Team
SYRENKA (142)
2020-11-07
8
2020-11-07
7
2020-11-08
9
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2020-11-07
1
2020-11-07
2020-11-08
2020-11-08
4
2020-11-07
13
2020-11-07
9
2020-11-08
6
2020-11-08
13
Bachrach Olimpia
KJK Solka Międzyrzecze Górne
FIDEL (8)
2020-11-07
14
2020-11-08
1
Bejgier Magdalena
KJ Equiteam
2020-11-07
3
2020-11-07
1
2020-11-08
4
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-11-07
2020-11-07
2
2020-11-08
4
2020-11-08
1
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRINCE (49)
2020-11-07
5
2020-11-07
5
2020-11-08
1
BIG RED (51)
2020-11-07
14
2020-11-07
12
2020-11-08
12
2020-11-08
12
Borkowska Weronika
KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2020-11-07
1
2020-11-07
13
2020-11-08
1
2020-11-08
1
Borówka Alicja
SKJ Mustang Jaworzno
2020-11-07
1
2020-11-07
13
2020-11-08
1
2020-11-08
23
Boruszewska Amelia
Bpk
DELTA (144)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
Brożyna Ewa
BPK
2020-11-08
18
2020-11-08
21
Brzóska Wanessa
KJK Solka Międzyrzecze
MUSSO (7)
2020-11-07
1
2020-11-08
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia Morów
CONQUEST (118)
2020-11-07
13
2020-11-07
15
2020-11-08
12
Chojnacka Maja
Lkj Ostroga Opole
2020-11-07
12
2020-11-07
11
2020-11-08
8
Chruszcz Agara
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
SENIM (112)
2020-11-07
1
2020-11-07
19
Czarkowska Michalina
KJ Royal Opole
VOSSIE (146)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
4
2020-11-08
9
Czarkowski Franciszek
KJ Royal Opole
JACKONDER (145)
2020-11-07
2020-11-07
5
2020-11-08
2020-11-08
24
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2020-11-07
11
2020-11-07
9
2020-11-08
7
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
2020-11-07
1
2020-11-07
4
2020-11-08
2
2020-11-07
1
Dobrowolska Kinga
Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
TABASCO (104)
2020-11-07
13
2020-11-07
1
2020-11-08
21
2020-11-08
21
Drewniany Kinga
Brak
2020-11-07
6
2020-11-07
2020-11-08
7
2020-11-08
2020-11-07
19
2020-11-07
2020-11-08
1
2020-11-08
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SKYPE (47)
2020-11-08
27
2020-11-08
2020-11-07
8
2020-11-07
14
2020-11-08
9
2020-11-08
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (113)
2020-11-07
2020-11-07
Gajewska Iga
KJK Elizar
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
1
2020-11-08
1
Galas Marta
HiPPo Sports Team
DORA (140)
2020-11-08
8
2020-11-08
1
Galda Maksymilian
bpk
LORENS G. (149)
2020-11-07
19
2020-11-07
Groblica Julia
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
FRYKAS (83)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
1
2020-11-08
1
Groborz Klaudia
LJKS Eldorado Świerklany
GITTI (95)
2020-11-08
1
2020-11-08
1
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2020-11-07
6
2020-11-07
6
2020-11-08
5
2020-11-07
24
2020-11-07
15
2020-11-08
15
2020-11-08
3
Grycz Jarek
KJK ELIZAR
2020-11-07
19
2020-11-07
23
2020-11-08
1
2020-11-08
30
ADMIRAŁ (133)
2020-11-07
2020-11-07
16
2020-11-08
14
2020-11-08
Gut Oliwia
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
KARINO (53)
2020-11-07
1
2020-11-07
5
2020-11-08
5
Hajzyk Aleksandra
bpk
2020-11-07
19
2020-11-07
27
Hernik Anna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2020-11-07
2020-11-08
12
2020-11-07
2020-11-08
24
2020-11-07
3
2020-11-07
2020-11-08
10
2020-11-08
Jankowiak Antonina
Brak
BLACKIE (20)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
6
Janulek Martyna
Brak
SLIK (45)
2020-11-07
2020-11-07
Jarzębowska Julia
KJK Solka Międzyrzecze Górne
2020-11-07
1
2020-11-07
7
2020-11-08
1
2020-11-08
22
Justyńska Jagoda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ILONA (82)
2020-11-07
1
2020-11-07
2020-11-08
Kaźmierczak Martyna
LJKS ELDORADO Świerklany
2020-11-08
1
2020-11-08
11
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (135)
2020-11-07
2020-11-07
16
2020-11-08
13
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
Kostrzewa Milena
Stajnia Tabaluga
ARMANI (55)
2020-11-07
1
2020-11-07
6
2020-11-08
2
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
KORONEA (97)
2020-11-08
26
2020-11-08
26
Krawiec Martyna
Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
EMILKA (124)
2020-11-07
10
2020-11-07
7
2020-11-08
1
2020-11-08
1
Krywult Sabina
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
FIDEL (8)
2020-11-07
1
2020-11-08
1
Kuk Judyta
Kjk Sola Międzyrzecze górne
MUSSO (7)
2020-11-07
1
2020-11-08
1
Kurková Anna
SK Falko Opava
2020-11-07
3
2020-11-07
4
2020-11-08
3
2020-11-08
12
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (36)
2020-11-07
3
2020-11-07
3
2020-11-08
9
2020-11-08
4
Leda Alexander
Brak
LUCKY M (17)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
23
2020-11-08
18
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (106)
2020-11-07
26
2020-11-07
2020-11-08
2020-11-08
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (64)
2020-11-07
20
2020-11-08
29
2020-11-08
15
2020-11-07
16
Leśniewska Natalia
LJKS Eldorado Świerklany
DAMIANA (99)
2020-11-08
1
2020-11-08
28
Lewandowska Maja
HiPPo Sporta Team
ZOLKA (143)
2020-11-08
2020-11-08
1
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
2020-11-08
1
2020-11-08
25
Maciąg Emilia
KjkSolka Międzyrzecze
WANESSA (12)
2020-11-07
1
2020-11-07
4
2020-11-08
22
2020-11-08
Majkrzak Magdalena
Brak
JOLI (127)
2020-11-07
1
2020-11-07
9
2020-11-08
1
2020-11-08
1
Maryszczak Magdalena
Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
LUNA (74)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
1
2020-11-08
2
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (130)
2020-11-07
4
2020-11-07
3
2020-11-08
3
Mnich Marta
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MISIA (46)
2020-11-07
1
2020-11-07
Mołdrzyk Oliwia
Bpk
CALIPTO (123)
2020-11-07
12
2020-11-07
Nielsen Emma
-
GRAND (120)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
1
ILLAPA L (121)
2020-11-07
13
2020-11-07
7
2020-11-08
32
2020-11-08
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (77)
2020-11-07
4
2020-11-07
4
2020-11-08
6
2020-11-08