Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A & HPŚO w ujeżdżeniu
Zakrzów, 20-22.11.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
63 ACCEPTED 2020-11-19 08:56:45
2020-11-18 13:42:07
Anna-Maria Gawłowska COMET
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
62 ACCEPTED 2020-11-19 08:56:49
2020-11-18 13:41:42
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZO-28/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-42/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
61 ACCEPTED 2020-11-20 11:21:04
2020-11-17 15:51:35
Karolina Markowska DUBAI-DN
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
60 ACCEPTED 2020-11-17 11:49:14
2020-11-17 11:49:14
Żaneta Skowrońska-Kozubik GRAVIOLA
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
59 ACCEPTED 2020-11-18 15:31:08
2020-11-17 10:28:00
Dominika Pączek QUANTI
  • 1x PA-44/Novice B/Konkurs Novice B (junior) poziom V
  • 1x PA-46/Novice B/Konkurs Novice B (junior) poziom V
  • 1x PA-48/Freestyle/Konkurs Freestyle poziom V
58 ACCEPTED 2020-11-17 12:19:34
2020-11-15 22:40:23
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
57 ACCEPTED 2020-11-18 09:36:16
2020-11-15 15:57:40
Aleksandra Błachno TRAVENORT'S DIABOLO
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
56 ACCEPTED 2020-11-17 12:19:18
2020-11-15 12:51:02
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x ZO-10/N-2/Kuce, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO-24/N-3/Kuce, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO-38/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
55 ACCEPTED 2020-11-19 17:17:09
2020-11-15 09:43:04
Aleksandra Krywult GENTLE DARKNESS
  • 1x ZO-14/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO-43/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
54 ACCEPTED 2020-11-19 15:28:56
2020-11-15 09:13:01
Karolina Plucińska ESPERANTO-P
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
53 ACCEPTED 2020-11-17 12:20:48
2020-11-14 19:32:33
Sylwia Kotula LOX
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
52 ACCEPTED 2020-11-18 16:31:52
2020-11-14 17:39:48
Julia Jużyca BALBINA
  • 1x ZR-2/P-6/Kuce, Program krajowy (czworobok 20X40m), I Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-16/P-3/Kuce, Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m), II Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-30/P-4/Kuce, Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m), Finał HPŚO Juniorów na kucach
51 ACCEPTED 2020-11-18 15:32:55
2020-11-14 15:11:38
Katarzyna Kściuk SYRIA M
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
50 ACCEPTED 2020-11-17 12:18:57
2020-11-14 09:27:42
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x ZO-28/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-42/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
49 ACCEPTED 2020-11-17 12:20:18
2020-11-13 23:24:00
Marianna Osowska SISAIDA
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
48 ACCEPTED 2020-11-18 16:23:13
2020-11-13 22:20:08
Nelly Solecka WONDERFUL VANILLA
  • 1x ZR-2/P-6/Kuce, Program krajowy (czworobok 20X40m), I Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-16/P-3/Kuce, Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m), II Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-30/P-4/Kuce, Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m), Finał HPŚO Juniorów na kucach
47 ACCEPTED 2020-11-18 16:23:16
2020-11-13 20:37:28
Maja Polikowska FAIRYTALE
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
46 ACCEPTED 2020-11-18 16:23:19
2020-11-13 20:36:50
Maja Polikowska CHELLINA
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
45 ACCEPTED 2020-11-18 16:23:23
2020-11-13 20:36:08
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
44 ACCEPTED 2020-11-18 16:23:27
2020-11-13 20:35:33
Dionizy Polikowski CHARMEUR
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-39/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
43 ACCEPTED 2020-11-18 16:23:30
2020-11-13 20:34:19
Martyna Butryn Q10
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
42 ACCEPTED 2020-11-18 16:23:33
2020-11-13 20:33:38
Fransesca Blumel AMBER
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-39/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
41 ACCEPTED 2020-11-19 11:01:01
2020-11-13 12:34:38
Santana Bryndal WIK DAY
  • 2x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
40 ACCEPTED 2020-11-20 11:19:41
2020-11-13 10:00:04
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
39 ACCEPTED 2020-11-20 11:19:49
2020-11-13 09:58:29
Alicja Stępień ECLECTICA
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
38 ACCEPTED 2020-11-20 11:19:52
2020-11-13 09:57:30
Alicja Stępień DARK
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
37 ACCEPTED 2020-11-19 15:28:13
2020-11-12 15:42:28
Filip Kowalski BEL FLEUR S
  • 1x ZO-14/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO-43/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
36 ACCEPTED 2020-11-18 12:36:04
2020-11-12 15:18:47
Zofia Kaczmarek FILIP
  • 1x ZR-2/P-6/Kuce, Program krajowy (czworobok 20X40m), I Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-16/P-3/Kuce, Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m), II Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-30/P-4/Kuce, Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m), Finał HPŚO Juniorów na kucach
35 ACCEPTED 2020-11-17 12:25:47
2020-11-12 13:30:46
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
34 ACCEPTED 2020-11-17 12:20:02
2020-11-12 08:53:10
Karolina Pyzik FOPPE
  • 1x ZO-9/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - z oceną stylu
  • 1x ZO-23/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - z oceną stylu
  • 1x ZO-37/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - z oceną stylu
33 ACCEPTED 2020-11-20 12:25:29
2020-11-12 07:24:41
Adrianna Dowha WEGA
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
32 ACCEPTED 2020-11-20 12:25:31
2020-11-12 07:24:03
Weronika Kaczmarek ANELI
  • 1x ZR-2/P-6/Kuce, Program krajowy (czworobok 20X40m), I Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-16/P-3/Kuce, Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m), II Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-30/P-4/Kuce, Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m), Finał HPŚO Juniorów na kucach
31 ACCEPTED 2020-11-19 15:28:42
2020-11-11 22:01:00
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
30 ACCEPTED 2020-11-18 15:34:01
2020-11-11 21:24:17
Maja Kucharska POEZJA
  • 1x ZO-9/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - z oceną stylu
  • 1x ZO-23/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - z oceną stylu
  • 1x ZO-37/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - z oceną stylu
29 ACCEPTED 2020-11-18 15:30:21
2020-11-11 20:49:30
Marta Ginda DANCE FOR ME
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
28 ACCEPTED 2020-11-19 20:39:41
2020-11-11 18:11:28
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZO-12/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-26/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-40/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
27 ACCEPTED 2020-11-18 16:30:58
2020-11-11 14:07:15
Weronika Wiącek GALAPAGOS
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-39/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
26 ACCEPTED 2020-11-17 12:25:51
2020-11-10 19:35:02
Katarzyna Wójcik FINAL FANTASY 2
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
25 ACCEPTED 2020-11-18 16:31:12
2020-11-10 18:09:32
Agnieszka Helbik Kuśmierz COTROSCA
  • 1x ZO-14/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO-28/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-42/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
24 ACCEPTED 2020-11-19 17:07:32
2020-11-10 16:05:33
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x ZO-10/N-2/Kuce, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO-24/N-3/Kuce, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO-38/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
23 ACCEPTED 2020-11-18 15:32:02
2020-11-10 14:23:31
Anna Czeluśniak ANTARES
  • 1x ZO-12/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-26/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-40/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
22 ACCEPTED 2020-11-18 16:30:59
2020-11-10 14:12:21
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
21 ACCEPTED 2020-11-18 10:13:00
2020-11-10 10:54:56
Anna Kierznowska HERAKLES
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
20 ACCEPTED 2020-11-19 15:29:13
2020-11-10 10:13:15
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-5/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-19/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
19 ACCEPTED 2020-11-19 17:03:40
2020-11-09 22:04:32
Zuzanna Palowska JASKÓŁKA
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
18 ACCEPTED 2020-11-17 12:25:55
2020-11-09 20:53:32
Hanna Moczkowska SILVANO
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
17 ACCEPTED 2020-11-17 12:17:56
2020-11-09 12:42:56
Agata Żabska DUMKA NA DWA SERCA
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-33/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
16 ACCEPTED 2020-11-19 15:29:41
2020-11-09 08:00:26
Aleksandra Szulc JACKPOT
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
15 ACCEPTED 2020-11-19 15:30:24
2020-11-09 07:58:21
Aleksandra Szulc BREAKDANCE
  • 1x ZO-28/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-42/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
14 ACCEPTED 2020-11-19 18:12:23
2020-11-08 22:36:12
Daria Wróblewska RAKIJA
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
  • 1x ZO-38/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
13 ACCEPTED 2020-11-19 09:01:58
2020-11-08 19:06:00
Julia Wieczorek BELVEDER
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
12 ACCEPTED 2020-11-18 16:27:39
2020-11-08 18:04:44
Lena Czakańska VICTORY
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-39/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
11 ACCEPTED 2020-11-08 17:50:15
2020-11-08 17:50:15
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
10 ACCEPTED 2020-11-08 17:48:01
2020-11-08 17:48:01
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x ZO-28/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-42/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
9 ACCEPTED 2020-11-17 12:20:35
2020-11-07 18:17:08
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
8 ACCEPTED 2020-11-19 17:17:12
2020-11-07 12:42:56
Aleksandra Krywult GOOGLE
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZR-22/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
7 ACCEPTED 2020-11-19 17:17:17
2020-11-07 12:40:14
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
6 ACCEPTED 2020-11-20 12:24:23
2020-11-07 09:25:21
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów, I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów, II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-39/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów, Finał HPŚO Seniorów
5 ACCEPTED 2020-11-18 15:29:54
2020-11-04 15:49:56
Izabela Jędryczek-Bobowiec WESTA
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
4 ACCEPTED 2020-11-18 17:37:56
2020-11-02 21:22:10
Aleksandra Zamirska HETMAN
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
3 ACCEPTED 2020-11-20 11:20:07
2020-11-01 12:32:27
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x ZO-28/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-42/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
2 ACCEPTED 2020-11-20 11:20:10
2020-11-01 12:31:38
Aleksandra Tomala FLORIS KING
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy, I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy, II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy, Finał HPŚO Juniorów
1 ACCEPTED 2020-11-20 11:20:13
2020-11-01 12:30:39
Aleksandra Tomala DARK LADY
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Blumel Fransesca JKS Stajnia Brzózki
2004 (J.)
O038639
2. Błachno Aleksandra Wrocławski Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043987
3. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
4. Bryndal Santana niezrzeszony
S
brak
5. Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (J.)
O047497
6. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (J.)
O046208
7. Czeluśniak Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O028631
8. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (JM.)
brak
9. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
10. Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005762
11. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
12. Helbik Kuśmierz Agnieszka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
brak
13. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
14. Jędryczek-Bobowiec Izabela Stowarzyszenie Sportowe Optimus
S
O050276
15. Jużyca Julia brak
2007 (JM.)
brak
brak
16. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (J.)
O045427
17. Kaczmarek Zofia LKJ LEWADA
2009 (Mł.)
O052273
18. Kierznowska Anna SKJ Kietlów
S
O006103
19. Klein-Fryc Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O003365
20. Kotula Sylwia Bez przynależności klubowej
S
1109/18
21. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
S
brak
22. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
23. Kściuk Katarzyna Vanto Jumping Team
2003 (J.)
brak
24. Kucharska Maja Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
2008 (JM.)
O041005
25. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (MJ.)
O050117
26. Markowska Karolina KJ Lider
S
021656
27. Moczkowska Hanna JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2008 (JM.)
brak
28. Osowska Marianna Niezrzeszona
2003 (J.)
brak
29. Pączek Dominika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2003 (J.)
O051946
30. Palowska Zuzanna Klub Jeździecki Okoły
S
O022869
31. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (MJ.)
O029145
32. Plucińska Karolina bpk
S
---
33. Polikowska Maja JKS Stajnia Brzózki
S
brak
34. Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O042750
35. Pyzik Karolina Clarena Sports Club
2007 (JM.)
O057296
36. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (MJ.)
O029061
37. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
38. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
39. Solecka Nelly JKS Stajnia Brzózki
2007 (JM.)
brak
40. Stępień Alicja KJ Picador
2003 (J.)
744/20
41. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
42. Szczur Marek Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O028124
43. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
44. Szut Karolina KJ Picador
S
651/20
45. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
46. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
47. Wiącek Weronika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2005 (JM.)
O049039
48. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
49. Wieczorek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036778
50. Wójcik Katarzyna JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2008 (JM.)
0054642
51. Wróblewska Daria Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O049920
52. Żabska Agata Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2002 (J.)
O034339
53. Zamirska Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2006 (JM.)
O058588
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

59

ABSOLUT M. POL 2007 Wałach gniada F: Kamp / Berlin Bej
M: Ascona / Larysz
K012453 POL006540007107
2.

11

AMBER WESTFALSKA POL 2010 Wałach gniada/166 F: Amperre
M: Donna Elisa
K021778
3.

8

ANELI HAFLINGER GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
brak
4.

43

ANTARES MAŁOPOLSKA POL 2006 Ogier siwa F: Cyborg / Frombork
M: Aura / Vis Versa
K010568 POL006660266006 11177
5.

57

BALBINA TYP SZLACHETNA POL 2013 klacz gniada/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999540128411
6.

51

BEL FLEUR S BAYER. POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: Boston
M: Die Queen
K023674 DE481810024111
7.

28

BELVEDER SP POL 2011 Wałach gniada/- F: Vector / Corde
M: Baluna / Louis
K019299 616009540009411
8.

1

BERTOLLI GOLD OLDENBURSKA GER 2012 wałach kara/173 F: Bretton Woods
M: Edwina
K025703 DE 433330230712
9.

44

BLASK ARON WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Meteoryt
M: Bonita / Polonus
K022512 616007610023892
10.

31

BREAKDANCE WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/172 F: Fred
M: Bossa Nova
K019716 105FK24
11.

67

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
K016060 616009610110309
12.

13

CHARMEUR KWPN POL 2007 wałach kara/173 F: Vulcano
M: Joppie
K029357 528003000700981
13.

15

CHELLINA Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz gniada/173 F: Bombardino
M: Chelsea II
K030008 DE 456560533414
14.

68

COMET Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Chap
M: Gipsy
DE 456-3703047-09 DE 456-3703047-09
15.

41

COTROSCA KWPN POL 2007 wałach kara/180 cm F: Olmetta
M: Ultrosca
brak 528003000712135
16.

70

CRUSADOR HANOWERSKA POL 2015 wałach kara/168 F: Don Index
M: Lauries Crusador
brak DE 431317201315
17.

48

DANCE FOR ME OLD POL 2015 wałach gniada/165 F: Diamond Hit
M: Amazing Chica
0 DE 433330729015
18.

54

DARK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: QUMBALL
M: DRACENA
K014745
19.

27

DARK LADY HANN GER 2015 klacz kara/170 F: Don Index han
M: Dorina han Don Frederico han.
K029781 DE431319503115
20.

55

DEVINETTE HANOWERSKA GER 2008 mare black/165 F: Dancier
M: Wanja
K017570 DE431315414308
21.

37

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/170 F: Diarado
M: Dociaccia
K027096 DE 418184086110
22.

71

DUBAI-DN Duński Koń Sportowy DEN 2016 wałach kasztanowata/167 F: Don Deluxe
M: Bolivia
brak 208333DW1602832
23.

33

DUMKA NA DWA SERCA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/175 F: Pastisz
M: Dolce Vita
K026208 616 009 67 00854 13
24.

53

ECLECTICA SP GER 2013 Klacz kasztanowata F: ehe
M: ahe
brak
25.

61

ESPERANTO-P Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: Corleone-Z
M: Etiuda-P
--- POL 009 67 00104 05
26.

16

FAIRYTALE BAYER GER 2013 wałach ciemnogniada/178 F: Feedback
M: Lupine
brak DE481810152713
27.

9

FILIP KUC FELIŃSKI POL 1999 wałach bułana/kuc:134 F: _
M: _
brak xxx
28.

40

FINAL FANTASY 2 OLDENBURGER POL 2011 klacz skarogniada/164 F: Furst Fugger
M: Liante
K030356 DE 433332029411
29.

26

FLORIS KING HANN GER 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Floris Prince
M: Carla / Conteur
Brak DE431314405916
30.

49

FOPPE KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Chello III VDL
M: Daageraad
K028274 528003201001664
31.

65

FURST AVALON WESTF. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
K016665 DE441411906205
32.

5

GALAPAGOS WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
K017344 616007610019110
33.

62

GENTLE DARKNESS HOLSZT. POL 2009 wałach kara/168 F: Clinton I
M: Oranka
Brak DE421000603409
34.

21

GOOGLE KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: APACHE
M: CHIWANDA
LKPZJ/2200/18
35.

69

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan
M: Gruzinka
brak
36.

36

HERAKLES KWPN POL 2012 Wałach gniada F: APACHE
M: SABINE
XXX
37.

2

HETMAN MAŁY KOŃ POL 2004 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Hola
K027393 POL013640027804
38.

30

JACKPOT KWPN POL 2014 wałach ciemnogniada/178 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Andante Vera / Radisson
Brak 528210004144354
39.

34

JASKÓŁKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz skarogniada/mk:148 F: Jurand
M: Jawa
K029894 POL006580355308
40.

6

KEISER RUBIN OLDENBURG POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch Rosaria
K023934
41.

52

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon /
M: Karima / Ismael
K013898 POL009670080807
42.

58

LOX NIEM. SPORT POL 2010 Wałach gniada/172 F: Locksley III
M: Gracia
1640/18 DE481810198610
43.

60

MACRIM SP POL 2004 wałach gniada/160 F: Lactat / Colorado
M: Masza / Solenizant
K024843 POL009540022904
44.

46

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 klacz gniada/160 F: Rock And Roll
M: Margot
K023033 6160096900785
45.

45

MAXIM K.B. Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach kara/164 F: Metall
M: Fanja po Future 1
brak DE 456560211416
46.

25

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
K009806 POL009670010505
47.

38

NORADO TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K029937 616999661474612
48.

47

POEZJA SP POL 2010 klacz gniada/178 F: Pegasus HB
M: Portina
K027162 616009670038410
49.

12

Q10 HAN POL 2014 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: -
K026992
50.

14

QIU HANOWERSKA GER 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Quaterhall
M: Annalena
K026246
51.

66

QUANTI SP GER 2006 Klacz gniada/- F: NN
M: NN
K027058 616999610310306
52.

32

RAKIJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/168 F: Rydwan
M: Renoma
K025541 616008540053313
53.

19

ROMANTIC P Niemiecka Sportowa GER 2009 Wałach kasztanowata F: Rosenstein
M: Galice
K013717 DE455870050309
54.

50

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
K024101
55.

23

SARUMAN GT OLD GER 2008 Wałach kara/173 F: Swarovski
M: DE 431311612403
K020901 DE 433331577308
56.

35

SILVANO TRAKEŃSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/172 F: Sword
M: Sprawa
brak 732010063712
57.

22

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
K026575
58.

18

SISAIDA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz ciemnogniada/170 cm F: San
M: Sasanka
brak 616999540170108
59.

39

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Solaris han.
M: Mejsi V sp. / Welt Gang han.
K023629 616009661000213
60.

56

SYRIA M SP POL 2010 Klacz skarogniada/168cm F: Nice Boy
M: Sylwia
brak 61600960073010
61.

42

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
62.

64

TRAVENORT'S DIABOLO HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach skarogniada/167 F: Diarado
M: Vieness
K029255 DE421000079211
63.

29

VICTORY SP POL 2012 klacz kara/168 F: Rock And Roll
M: Whiskey Girl
K019785 616009690080812
64.

63

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
65.

7

WEGA SP POL 2005 Klacz siwa F: Chef Supreme
M: Waluta
brak 009 69 00083 05
66.

24

WESTA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/163 F: PEGASUS HB
M: WENDY
K021090 POL 009670057308
67.

10

WIK DAY SP POL 2006 Wałach skarogniada/169 F: Day Dream II s
M: Wiktoria
Brak POL009530014406
68.

20

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
K024960 616009690097813
69.

17

WONDERFUL VANILLA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/kuc:148 F: -
M: -
K016979 006660614006
Rider Club
Competition
Prize
Blumel Fransesca JKS Stajnia Brzózki
250
SUM:
250.00
Błachno Aleksandra Wrocławski Klub Jeździecki
350
SUM:
350.00
Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
250
SUM:
250.00
Czakańska Lena LKJ Ochaby
700
SUM:
700.00
Klein-Fryc Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
120
SUM:
120.00
Kowalski Filip Silesia Dressage Club
250
SUM:
250.00
Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
140
140
SUM:
280.00
Moczkowska Hanna JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
150
SUM:
150.00
Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
300
SUM:
300.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
300
300
SUM:
600.00
Stępień Alicja KJ Picador
100
SUM:
100.00
Szczur Marek Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
160
160
180
SUM:
500.00
Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
500
250
250
SUM:
1000.00
Wiącek Weronika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
150
SUM:
150.00
Zamirska Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Blumel Fransesca
JKS Stajnia Brzózki
AMBER (11)
2020-11-20
3
2020-11-21
1
2020-11-22
3
2020-11-22
4
250
Błachno Aleksandra
Wrocławski Klub Jeździecki
2020-11-20
1
2020-11-21
1
2020-11-22
3
2020-11-22
1
350
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2020-11-21
4
2020-11-22
5
Bryndal Santana
niezrzeszony
WIK DAY (10)
2020-11-20
3
2020-11-20
2020-11-21
5
2020-11-22
10
Butryn Martyna
JKS Stajnia Brzózki
Q10 (12)
2020-11-20
4
2020-11-21
4
2020-11-22
8
2020-11-22
2
250
Czakańska Lena
LKJ Ochaby
VICTORY (29)
2020-11-20
1
2020-11-21
3
2020-11-22
2
2020-11-22
1
700
Czeluśniak Anna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
ANTARES (43)
2020-11-20
2
2020-11-21
2
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
WEGA (7)
2020-11-20
11
2020-11-21
2020-11-22
2020-11-22
9
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2020-11-21
3
2020-11-22
3
COMET (68)
2020-11-21
6
Ginda Marta
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2020-11-20
3
2020-11-21
4
2020-11-22
2
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (42)
2020-11-20
1
2020-11-21
1
2020-11-22
1
Helbik Kuśmierz Agnieszka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-11-20
2
2020-11-21
6
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2020-11-20
5
2020-11-21
4
2020-11-22
4
2020-11-22
6
Jędryczek-Bobowiec Izabela
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
WESTA (24)
2020-11-20
6
2020-11-21
7
2020-11-22
3
Jużyca Julia
brak
BALBINA (57)
2020-11-20
3
2020-11-21
3
2020-11-22
4
2020-11-22
3
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
ANELI (8)
2020-11-20
2020-11-21
1
2020-11-22
1
2020-11-22
4
Kaczmarek Zofia
LKJ LEWADA
FILIP (9)
2020-11-20
2
2020-11-21
4
2020-11-22
3
2020-11-22
2
Kierznowska Anna
SKJ Kietlów
2020-11-20
5
2020-11-21
Klein-Fryc Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2020-11-20
2
120
2020-11-21
3
2020-11-22
2
Kotula Sylwia
Bez przynależności klubowej
LOX (58)
2020-11-20
2
2020-11-21
2
2020-11-22
2
2020-11-22
7
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2020-11-20
1
250
2020-11-21
1
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
GOOGLE (21)
2020-11-20
4
2020-11-21
1
2020-11-20
3
2020-11-21
2
2020-11-22
3
2020-11-20
2020-11-21
2
2020-11-22
1
Kściuk Katarzyna
Vanto Jumping Team
SYRIA M (56)
2020-11-20
8
2020-11-21
9
2020-11-22
11
2020-11-22
6
Kucharska Maja
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
POEZJA (47)
2020-11-20
1
2020-11-21
1
2020-11-22
2
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2020-11-20
1
140
2020-11-21
1
140
Markowska Karolina
KJ Lider
2020-11-20
1
2020-11-21
1
Moczkowska Hanna
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SILVANO (35)
2020-11-20
6
2020-11-21
8
2020-11-22
5
2020-11-22
3
150
Osowska Marianna
Niezrzeszona
SISAIDA (18)
2020-11-20
12
2020-11-21
11
2020-11-22
15
2020-11-22
8
Pączek Dominika
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
QUANTI (66)
2020-11-20
1
2020-11-21
1
2020-11-22
1
Palowska Zuzanna
Klub Jeździecki Okoły
2020-11-20
13
2020-11-21
13
2020-11-22
12
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-RUBIN (50)
2020-11-21
4
2020-11-21
Plucińska Karolina
bpk
2020-11-21
5
2020-11-22
4
Polikowska Maja
JKS Stajnia Brzózki
2020-11-20
2
2020-11-21
2
2020-11-22
6
2020-11-20
3
2020-11-21
3
Polikowski Dionizy
JKS Stajnia Brzózki
2020-11-20
4
2020-11-21
2
2020-11-22
1
2020-11-22
3
300
QIU (14)
2020-11-20
1
2020-11-21
3
2020-11-22
Pyzik Karolina
Clarena Sports Club
FOPPE (49)
2020-11-20
2
2020-11-21
2
2020-11-22
1
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2020-11-20
5
2020-11-21
6
2020-11-22
4
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2020-11-21
1
300
2020-11-22
1
300
2020-11-20
2
2020-11-21
1
2020-11-22
1
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2020-11-20
4
2020-11-21
4
2020-11-22
9
Solecka Nelly
JKS Stajnia Brzózki
2020-11-20
1
2020-11-21
2
2020-11-22
2
2020-11-22
1
Stępień Alicja
KJ Picador
2020-11-20
5
2020-11-21
6
2020-11-22
13
2020-11-22
4
100
DARK (54)
2020-11-20
6
2020-11-21
2020-11-22
11
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2020-11-20
2
2020-11-21
2
2020-11-22
2
Szczur Marek
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2020-11-20
1
160
2020-11-21
1
160
2020-11-22
1
180
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
JACKPOT (30)
2020-11-20
1
2020-11-21
1
2020-11-22
1
2020-11-22
2
500
2020-11-21
2
250
2020-11-22
2
250
Szut Karolina
KJ Picador
KORSYKA (52)
2020-11-20
5
2020-11-21
3
2020-11-22
8
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2020-11-21
5
2020-11-22
4
2020-11-20
2
2020-11-21
2
2020-11-22
1
2020-11-20
8
2020-11-21
5
2020-11-22
7
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (37)
2020-11-20
10
2020-11-20
1
2020-11-21
10
2020-11-21
1
2020-11-22
9
Wiącek Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2020-11-20
2
2020-11-21
5
2020-11-22
5
2020-11-22
5
150
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
2020-11-20
4
2020-11-21
2
2020-11-22
2
Wieczorek Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-20
6
2020-11-20
9
2020-11-21
12
2020-11-21
9
2020-11-22
14
2020-11-22
7
Wójcik Katarzyna
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2020-11-20
3
2020-11-21
3
2020-11-22
1
Wróblewska Daria
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
RAKIJA (32)
2020-11-20
7
2020-11-21
8
2020-11-22
5
Żabska Agata
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2020-11-20
10
2020-11-22
1
2020-11-21
Zamirska Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
HETMAN (2)
2020-11-20
9
2020-11-21
7
2020-11-22
10
2020-11-22
5
50

Number of Riders: 53

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 5 050.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl