Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
131 ACCEPTED 2020-11-27 13:01:25
2020-11-27 13:01:15
Przemysław Czekaj WESOŁA GRAFKA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
130 PRE-APPROVED 2020-11-27 09:26:19
2020-11-26 23:35:17
Oliwia Jęczmienna EMILKA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
129 PRE-APPROVED 2020-11-27 09:26:15
2020-11-26 23:34:48
Oliwia Kowalczuk LUNA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
128 ACCEPTED 2020-11-27 12:34:13
2020-11-26 15:29:12
Karolina Godoś ALINA
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
127 ACCEPTED 2020-11-27 12:39:04
2020-11-26 15:25:24
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
126 ACCEPTED 2020-11-27 12:39:06
2020-11-26 15:25:01
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
125 PRE-APPROVED 2020-11-26 10:18:28
2020-11-26 10:04:22
Magdalena Maryszczak LUNA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
124 PRE-APPROVED 2020-11-26 10:18:16
2020-11-26 10:00:56
Estera Mistrzak DON CAMILLO
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
123 PRE-APPROVED 2020-11-26 10:18:11
2020-11-26 10:00:12
Martyna Krawiec EIRA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
122 ACCEPTED 2020-11-27 10:52:15
2020-11-24 23:08:46
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
121 ACCEPTED 2020-11-27 10:52:11
2020-11-24 23:08:18
Emma Sobik INTRYGA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
120 ACCEPTED 2020-11-27 10:52:08
2020-11-24 23:07:58
Martyna Kot KORONEA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
119 ACCEPTED 2020-11-27 10:52:04
2020-11-24 23:07:08
Magdalena Pawlas SELAVI
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
118 ACCEPTED 2020-11-27 10:52:00
2020-11-24 23:06:32
Natalia Leśniewska DAMIANA
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
117 ACCEPTED 2020-11-27 10:51:58
2020-11-24 23:05:15
Klaudia Pawlas JAZZ BAND
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
116 ACCEPTED 2020-11-27 10:51:55
2020-11-24 22:59:25
Martyna Kaźmierczak COOL COMICS
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
115 ACCEPTED 2020-11-27 09:56:26
2020-11-24 22:55:23
Łukasz Matla JULISSI
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
114 ACCEPTED 2020-11-27 09:26:44
2020-11-24 22:42:33
Julia Przybyła AC/DC
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
113 ACCEPTED 2020-11-25 15:13:16
2020-11-24 22:42:01
Kaja Fiedeń BALBINA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
112 ACCEPTED 2020-11-27 09:45:29
2020-11-24 22:35:09
Mateusz Kleinert CELESTE
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
111 ACCEPTED 2020-11-27 09:45:32
2020-11-24 22:34:18
Mateusz Kleinert IKA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
110 ACCEPTED 2020-11-27 09:47:30
2020-11-24 21:39:47
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
109 ACCEPTED 2020-11-27 09:28:42
2020-11-24 16:00:34
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
108 ACCEPTED 2020-11-27 09:37:21
2020-11-24 15:17:10
Marta Kusiak LIKURA
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
107 ACCEPTED 2020-11-25 15:11:30
2020-11-24 14:19:25
Tomasz Gordzielik TOFIX
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2020-11-25 15:11:32
2020-11-24 14:18:25
Kinga Gordzielik CONNER
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
105 ACCEPTED 2020-11-25 15:28:29
2020-11-24 14:11:41
Karolina Danak ARMIA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
104 ACCEPTED 2020-11-27 10:44:04
2020-11-24 13:59:19
Patryk Pawłowicz ENTALPIA M
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
103 ACCEPTED 2020-11-27 09:47:10
2020-11-24 13:21:07
Klaudia Bugiel B-BOY
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
102 PRE-APPROVED 2020-11-24 12:10:54
2020-11-24 12:09:03
Martyna Sługa DOLMET MILLY LAFORET
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
101 PRE-APPROVED 2020-11-24 12:11:03
2020-11-24 12:06:57
Kamil Skupień B LADY LOOPING
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
100 ACCEPTED 2020-11-25 14:36:44
2020-11-24 10:53:00
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
99 ACCEPTED 2020-11-25 14:36:41
2020-11-24 10:45:53
Iga Szpak DŻAGIRRA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
98 ACCEPTED 2020-11-25 14:36:37
2020-11-24 10:45:18
Iga Szpak EUSTERA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
97 ACCEPTED 2020-11-25 14:36:34
2020-11-24 10:44:30
Marcelina Bagińska EL MAURA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
96 ACCEPTED 2020-11-25 14:36:31
2020-11-24 10:44:01
Karolina Kulig MILWIA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
95 ACCEPTED 2020-11-25 14:36:28
2020-11-24 10:42:15
Martyna Rydz EUMARA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
94 ACCEPTED 2020-11-25 15:09:09
2020-11-24 10:17:57
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
93 ACCEPTED 2020-11-25 14:38:10
2020-11-24 09:39:17
Martyna Drabczyk KALINKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
92 ACCEPTED 2020-11-25 15:07:54
2020-11-24 08:04:48
Emilia Gardeła ALWARO AA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
91 ACCEPTED 2020-11-26 10:17:24
2020-11-24 00:39:11
Marta Kubica KAMARO
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
90 ACCEPTED 2020-11-27 09:40:28
2020-11-23 22:24:06
Katarzyna Tyrna OLIWIA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
89 ACCEPTED 2020-11-27 09:40:31
2020-11-23 22:23:42
Angelika Gruszka OLIWIA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
88 ACCEPTED 2020-11-27 12:45:22
2020-11-23 22:17:59
Viktoria Kaplik DARK PEPSI BOY
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
87 ACCEPTED 2020-11-27 10:52:27
2020-11-23 22:13:34
Marta Liszka PERSON
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
86 ACCEPTED 2020-11-25 15:18:13
2020-11-23 22:13:05
Emilia Mura HARDY
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
85 ACCEPTED 2020-11-25 14:47:06
2020-11-23 20:43:21
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
84 ACCEPTED 2020-11-26 09:52:38
2020-11-23 19:18:02
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
83 ACCEPTED 2020-11-26 09:52:40
2020-11-23 19:17:43
Szymon Bula BALOUTELLI
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
82 ACCEPTED 2020-11-25 15:12:27
2020-11-23 19:13:04
Kinga Drewniany JOHNY WALKER
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2020-11-25 15:12:29
2020-11-23 19:12:48
Kinga Drewniany CANASTER
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2020-11-25 15:10:13
2020-11-23 19:06:54
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2020-11-27 10:53:16
2020-11-23 18:40:20
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
78 PRE-APPROVED 2020-11-23 20:31:57
2020-11-23 17:50:45
Nikola Cichoń ANIOŁEK
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
77 ACCEPTED 2020-11-26 12:41:37
2020-11-23 17:49:39
Wacław Wiesner LUCARDIA
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
76 PRE-APPROVED 2020-11-23 20:32:08
2020-11-23 17:49:39
Irena Mazur DORA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
75 ACCEPTED 2020-11-26 15:54:01
2020-11-23 12:29:23
Nadia Leśniak BREGO
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
74 ACCEPTED 2020-11-25 15:10:11
2020-11-23 12:13:04
Marta Garbowska TRINITI
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
73 PRE-APPROVED 2020-11-23 12:17:15
2020-11-23 10:47:27
Olivia Dziemba SKYPE
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
72 PRE-APPROVED 2020-11-23 12:17:18
2020-11-23 10:47:02
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
71 ACCEPTED 2020-11-25 15:17:15
2020-11-23 10:42:19
Marcin Olszowski POWIEW
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
70 ACCEPTED 2020-11-25 14:41:23
2020-11-23 09:48:47
Dominika Marcisz ORION
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
69 ACCEPTED 2020-11-25 14:37:16
2020-11-23 09:31:19
Agata Arendt SUPER HERO
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
68 ACCEPTED 2020-11-27 10:53:06
2020-11-23 08:45:29
Izabela Marchewka VALEA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2020-11-27 09:32:40
2020-11-23 07:18:27
Patrycja Lepich ALTAR
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
66 ACCEPTED 2020-11-25 15:16:14
2020-11-22 22:57:42
Wiesław Piecha CANSYDNEY
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
65 ACCEPTED 2020-11-25 15:16:19
2020-11-22 22:51:28
Wiesław Piecha COCO CHANEL
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
64 ACCEPTED 2020-11-25 15:15:31
2020-11-22 22:50:13
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
63 ACCEPTED 2020-11-25 15:16:24
2020-11-22 22:48:49
Wiesław Piecha LIMIT B
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
62 ACCEPTED 2020-11-26 09:53:49
2020-11-22 20:25:06
Zuzanna Reksa ETER
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
61 ACCEPTED 2020-11-25 14:37:48
2020-11-22 20:10:49
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2020-11-25 14:37:50
2020-11-22 20:09:26
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2020-11-25 14:40:18
2020-11-22 11:43:34
Dominika Kunicka BONGO
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
58 ACCEPTED 2020-11-27 12:46:28
2020-11-22 11:41:05
Marko Lenart NEQUEL
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2020-11-25 14:38:31
2020-11-21 21:25:53
Julia Jarzębowska SONATA M
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
56 ACCEPTED 2020-11-25 14:44:18
2020-11-21 21:20:57
Paulina Matuszewska SISAIDA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
55 ACCEPTED 2020-11-25 15:08:32
2020-11-21 15:20:58
Helena Bartusek GOLDQUIDAME L
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2020-11-25 14:56:06
2020-11-21 10:59:49
Magdalena Majkrzak JOLI
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
53 ACCEPTED 2020-11-25 14:56:04
2020-11-21 10:59:14
Zofia Kowalczyk JOLI
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
52 ACCEPTED 2020-11-27 09:45:12
2020-11-20 17:11:16
Aleksandra Walkowicz DYSTYNKCJA II
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
51 ACCEPTED 2020-11-27 09:45:14
2020-11-20 17:10:50
Aleksandra Walkowicz GRACE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
50 ACCEPTED 2020-11-27 13:02:04
2020-11-19 22:04:06
Nina Syty FLEURE D'ELLE
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
49 ACCEPTED 2020-11-27 09:57:42
2020-11-19 20:53:40
Aneta Nogaj KARELA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2020-11-27 09:53:25
2020-11-19 20:22:26
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2020-11-27 09:54:27
2020-11-19 18:48:20
Julia Kochanek QUINTON
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2020-11-25 15:17:59
2020-11-19 16:32:14
Natalia Babicka PATI
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
45 ACCEPTED 2020-11-25 15:05:25
2020-11-19 14:30:35
Patryk Mike TIORE
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
44 ACCEPTED 2020-11-25 15:36:13
2020-11-19 14:30:08
Magda Meller CHALANDRA
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
43 ACCEPTED 2020-11-25 15:08:54
2020-11-19 12:56:32
Antonina Respondek BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
42 ACCEPTED 2020-11-25 15:08:51
2020-11-19 12:53:16
Igor Groblica JACKY
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
41 ACCEPTED 2020-11-25 15:17:27
2020-11-19 09:54:52
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
40 ACCEPTED 2020-11-25 14:53:59
2020-11-19 07:52:24
Karolina Kobylec GARUS
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2020-11-27 09:51:35
2020-11-18 20:58:13
Martyna Zamczewska NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
38 ACCEPTED 2020-11-27 09:51:39
2020-11-18 20:57:47
Malwina Zamczewska ZULUS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
37 ACCEPTED 2020-11-27 13:01:53
2020-11-18 20:57:12
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
36 ACCEPTED 2020-11-27 09:50:45
2020-11-18 20:56:38
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2020-11-27 09:34:12
2020-11-18 14:37:19
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
34 ACCEPTED 2020-11-25 15:05:00
2020-11-17 19:49:14
Agata Weczerek BOGNA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
33 ACCEPTED 2020-11-25 15:07:28
2020-11-17 18:06:52
Mikołaj Szulakowski STEP
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
32 ACCEPTED 2020-11-25 14:52:55
2020-11-17 17:06:00
Nikol Makulik VERONA
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2020-11-25 15:02:39
2020-11-17 15:30:32
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2020-11-25 15:02:42
2020-11-17 15:29:46
Martyna Filusz KOLORADO
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2020-11-25 15:01:43
2020-11-17 10:17:29
Sabina Krywult FIDEL
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
28 ACCEPTED 2020-11-25 15:16:29
2020-11-17 08:43:38
Olimpia Skrok-Wolska FOR CANDY
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
27 ACCEPTED 2020-11-25 15:10:09
2020-11-16 21:01:36
Paulina Piechota PANAMA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2020-11-27 09:54:00
2020-11-16 20:19:47
Maja Wodzicka GARDEN M
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
25 ACCEPTED 2020-11-25 15:05:14
2020-11-16 18:43:37
Aleksandra Solarz-Czakon HERB
  • 1x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2020-11-27 09:38:29
2020-11-16 13:08:57
Nikola Szołdra HARMONIA
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 PRE-APPROVED 2020-11-16 10:35:19
2020-11-16 08:40:10
Iga Weiss VALKIRIA
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2020-11-25 15:10:07
2020-11-15 14:59:12
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2020-11-25 14:41:50
2020-11-14 17:34:59
Alicja Zgłobica LUCJANO-W
  • 1x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
20 ACCEPTED 2020-11-26 12:39:52
2020-11-14 16:16:56
Maria Pruś JASIEK
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
19 ACCEPTED 2020-11-25 15:00:44
2020-11-14 16:16:31
Weronika Popiel ORINA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
18 ACCEPTED 2020-11-25 14:44:46
2020-11-14 16:16:01
Kamila Kantor WANESSA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2020-11-27 09:46:34
2020-11-14 16:15:37
Weronika Borkowska PINA COLADA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2020-11-25 15:01:44
2020-11-14 16:15:11
Olimpia Bachrach FIDEL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
15 ACCEPTED 2020-11-25 15:01:10
2020-11-14 14:34:20
Adam Krechowicz ARAK
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
14 ACCEPTED 2020-11-25 15:30:51
2020-11-13 18:15:30
Maria Ciszek LACOSTA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
13 ACCEPTED 2020-11-25 14:50:53
2020-11-12 21:42:06
Martyna Rostek PALOMA
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2020-11-25 14:50:54
2020-11-12 21:41:31
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2020-11-25 15:25:53
2020-11-12 11:29:16
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2020-11-27 09:33:26
2020-11-11 14:26:28
Weronika Kachel LEDANAJA II W
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
9 ACCEPTED 2020-11-25 14:58:13
2020-11-10 13:29:49
Maciej Handzlik KAS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
8 ACCEPTED 2020-11-25 14:58:15
2020-11-10 13:29:23
Maciej Handzlik BEAU BALOU
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2020-11-25 14:58:18
2020-11-10 13:29:01
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
6 ACCEPTED 2020-11-25 14:59:38
2020-11-10 13:28:02
Milena Zontek NIGHT LADY
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2020-11-25 14:54:54
2020-11-10 13:27:15
Vanessa Stachura DIDO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
4 ACCEPTED 2020-11-25 14:37:25
2020-11-10 13:26:07
Maja Kliś WALKIRIA AK
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
3 ACCEPTED 2020-11-25 14:55:25
2020-11-10 13:25:31
Sandra Jarco GRAJCAR
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
2 ACCEPTED 2020-11-27 10:44:21
2020-11-10 09:19:56
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2020-11-27 09:35:17
2020-11-09 12:12:58
Bartosz Bomba BIG RED
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
S
O026809
10121010
2. Babicka Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O049368
3. Bachrach Olimpia KJK Solka Międzyrzecze Górne
2005 (JM.)
brak
4. Bagińska Marcelina LKJ OLIMP Prudnik
O056975
5. Bartusek Helena KJ Zbroslawice
2008 (JM.)
O050703
6. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
7. Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2008 (JM.)
O055747
8. Bugiel Klaudia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
brak
9. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
10. Bula Szymon KJ Lando
S
O031734
11. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia Morów
2002 (J.)
O050705
12. Chojnacka Maja Lkj Ostroga Opole
2007 (JM.)
O041175
13. Cichoń Nikola HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
14. Ciszek Maria BPK (sla)
2011 (Mł.)
Brak
15. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
16. Czarkowski Franciszek KJ Royal
2007 (JM.)
brak
17. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (JM.)
O052829
18. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
19. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
20. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (Mł.)
O059247
21. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
22. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
23. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
24. Fiedeń Kaja niezrzeszona
2008 (JM.)
O055482
25. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
26. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
27. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
28. Gardeła Emilia Bpk
2007 (JM.)
-
29. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
30. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (JM.)
O052013
31. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
32. Groblica Igor KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
Brak
33. Gruszka Angelika brak
S
brak
34. Handzlik Maciej Bpk
2005 (JM.)
O050177
35. Janus Sonia Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O041054
36. Jarco Sandra Bpk
2007 (JM.)
Brak
37. Jarzębowska Julia KJK Solka Międzyrzecze Górne
2007 (JM.)
O049565
38. Jęczmienna Oliwia Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
2007 (JM.)
Brak
39. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O048882
40. Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
2005 (JM.)
O051950
41. Kaplik Viktoria Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
brak
42. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
43. Kaźmierczak Martyna LJKS ELDORADO Świerklany
S
O028097
44. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
O058306
45. Kliś Maja Bpk
2007 (JM.)
Brak
46. Kobylec Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
O025708
47. Kochanek Julia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
brak
48. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O057922
49. Kowalczuk Oliwia Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
2002 (J.)
Brak
50. Kowalczyk Zofia brak
2007 (JM.)
brak
51. Krawiec Martyna Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
2009 (Mł.)
O041317
52. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O058453
53. Krywult Sabina Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2007 (JM.)
Brak
54. Kubica Marta Brak
S
Brak
Brak
55. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O051997
56. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O041922
57. Kusiak Marta brak
S
O034551
58. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
59. Lepich Patrycja Brak
2003 (J.)
Brak
60. Leśniak Nadia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (J.)
O058412
61. Leśniewska Natalia LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
O058130
62. Liszka Marta brak
2007 (JM.)
brak
63. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
64. Majkrzak Magdalena brak
2008 (JM.)
brak
65. Makulik Nikol KJ Trachy Sośnicowice
S
O011224
10083144
66. Marchewka Izabela BPK
S
O021934
67. Marcisz Dominika bpk
2007 (JM.)
brak
68. Maryszczak Magdalena Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2000 (MJ.)
brak
69. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
70. Matuszewska Paulina Niezrzeszona
2008 (JM.)
brak
71. Mazur Irena HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
72. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
73. Mistrzak Estera Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2006 (JM.)
brak
74. Mundziakiewicz Julia PIAFF EQUESTRIAN
2003 (J.)
O049753
75. Mura Emilia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O042522
76. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
77. Nogaj Aneta Brak
S
Brak
78. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
79. Pawlas Klaudia Ludowy Jeździecki Klub Sportowy Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023909
80. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O047796
81. Pawłowicz Patryk Klub Jeżdziecki Magnum
2006 (JM.)
O052003
82. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
83. Piechota Paulina LKJ Ostroga Opole
2006 (JM.)
0000000
84. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (MJ.)
O029145
85. Popiel Weronika Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2009 (Mł.)
O060580
86. Pruś Maria KJK Solka Międzyrzecze
2010 (Mł.)
O055749
87. Przybyła Julia Bpk SLA
2005 (JM.)
O048669
88. Reksa Zuzanna LKJ Ochaby
2007 (JM.)
O050254
89. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
brak
90. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
O057368
91. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
92. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
93. Skrok-Wolska Olimpia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O038361
94. Skupień Kamil Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O033468
95. Sługa Martyna bpk
2010 (Mł.)
brak
96. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O050109
97. Sobik Emma LJKS Eldorado Świerklany
2008 (JM.)
brak
98. Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
S
O002098
99. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
100. Stachura Vanessa Bpk
2007 (JM.)
Brak
101. Syty Nina PIAFF EQUESTRIAN
2010 (Mł.)
Brak
102. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
103. Szołdra Nikola bpk
2007 (JM.)
brak
104. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
105. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
106. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
107. Szulakowski Mikołaj KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O029147
108. Tyrna Katarzyna brak
2003 (J.)
brak
109. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
110. Weczerek Agata Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
111. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
O052485
112. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O041084
113. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (JM.)
O047155
114. Wolańska Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
brak
115. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
116. Zamczewska Malwina PIAFF EQUESTRIAN
2007 (JM.)
Brak
117. Zamczewska Martyna PIAFF EQUESTRIAN
2007 (JM.)
Brak
118. Zgłobica Alicja KJK Solka Międzyrzecze
2004 (J.)
O054550
119. Zontek Milena Bpk
2007 (JM.)
O059455
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

120

AC/DC SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Adrian
M: Astarte
K012466 POL009540018405
2.

130

ALINA SP POL 2010 klacz jasnogniada/165 F: Candiavolo
M: Anabell
K021641 616009690142710
3.

79

ALTAR ŚLĄSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Basza
M: Arabella
Brak POL 008690059409
4.

88

ALWARO AA MŁP POL 2016 wałach gniada/165 F: -
M: -
- -
5.

137

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
6.

24

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
7.

106

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 mare grey/kuc:139 F: Trank
M: Aliszka
K030212 616013510305511
8.

140

B LADY LOOPING . POL 2016 klacz gniada/165 F: Böckmann's Looping
M: Borówka
K029706 .
9.

107

B-BOY TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak A0009984S
10.

51

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
Brak 616013670099114
11.

121

BALBINA TYP SZLACHETNA POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999540128411
12.

73

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
13.

82

BALOUTELLI OLDENBURSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: Baloubet du Rouet
M: Calistra K
K030371 DE433330822812
14.

7

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Belou de rouet
M: Hauptstbuch
K022629 DE431310396811
15.

16

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
16.

37

BOGNA Typ Zimnokrwisty POL 2004 klacz gniada/170 F: NN
M: NN
Brak POL 999 66 32202 04
17.

55

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
18.

2

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
19.

80

BREGO TYP POGRUBIONY POL 2007 Wałach gniada/160 F: Bik
M: Baska
K028940 999540082807
20.

44

BURZANNA DI TRAKEŃSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
21.

84

CANASTER BAWARSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B
M: Walaen
K015189 DE481810267106
22.

67

CANSYDNEY HANOWERSKA POL 2005 klacz skarogniada/172 F: xx
M: xx
brak 123
23.

85

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
K014951 POL009690137507
24.

144

CASANOVA HIPPICA SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Hippica Koh - J - Noor / Kannan
M: Caprizia / Captain Paul
K028594 616009570039415
25.

145

CATENA 4 HOLSZTYŃSKA POL 2003 klacz siwa/175 F: Con Air
M: Ibiza II
brak DE421000043403
26.

122

CELESTE HANOWERSKA POL 17.05.2014 Klacz gniada/173 F: Conteur
M: La Souri petite
brak
27.

49

CHALANDRA WIRTEMBERSKA POL 2011 klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
K023886 DE473730687711
28.

68

COCO CHANEL WURTTEMBERGER GER 2010 klacz gniada/170 F: xxx
M: xxx
gdo3730 de2789470310
29.

40

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
30.

109

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
31.

14

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
32.

124

CONQUEST HOLSZTYŃSKA POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
33.

118

COOL COMICS Czeski Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
K017919
34.

133

COSIDO HOLSZTYŃSKA POL 2005 ogier siwa/168 F: Cosimo
M: Kantate II
K030244 DE 421000166305
35.

30

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
Brak DE 433330664512
36.

116

DAMIANA ANGIELSKA POL 2002 klacz kasztanowata/165 F: Royal Court
M: Dynamika
Brak -
37.

91

DARK PEPSI BOY KOŃ MAŁY POL 2009 wałach gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Omega
brak 616013690182709
38.

143

DIASCADA HAN POL 2014 klacz ciemnogniada/174 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Gundi / Goodman
K028184 DE431316831514
39.

10

DIDO SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Vigot
M: Deizi
Brak 616009600172512
40.

139

DOLMET MILLY LAFORET . POL . klacz kasztanowata/. F: Louis
M: Korys Meduza
. .
41.

142

DON CAMILLO SP POL 2004 wałach gniada/168 F: Wiliam
M: Dobrawa
Brak POL 009540088704
42.

138

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
43.

112

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
44.

63

DYSTYNKCJA II MŁP POL 2002 klacz gniada/167 F: Sir Laryks
M: Druhna
K030056 006540035802
45.

99

DŻAGIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
K026905
46.

141

EIRA KUC CZE 2006 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: Ema
Brak 203011996768006
47.

26

EKSTAZA ŚLĄSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
K028571 616008540032112
48.

98

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
K028004 brak
49.

54

EMBASSY BASSY HANOWER GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
K021475 DE431311414811
50.

127

EMILKA KUC FELINSKI POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Kentacky
M: Elektra
Brak POL 013540054805
51.

105

ENTALPIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Entropia M
K028198 616009690057715
52.

81

ERAZM MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun
M: Enigma
K025342 616006570147214
53.

94

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
54.

71

ETER MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/-- F: Bonaparte
M: Egipcja
K027938 --
55.

101

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
K012195 POL009690089208
56.

97

EUSTERA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Eumara
K028869
57.

23

FIDEL MŁP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Armand
M: Flora
K027468 POL006570113507
58.

8

FIORA SUNRISE HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz gniada/164 F: For Fashion
M: Zurianf
Brak DE421000050414
59.

65

FLEURE D'ELLE OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/160 F: Fibonacci S /
M: Dirty Dancing /
K028971 brak
60.

28

FOR CANDY WESTFALSKA POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
K027387 DE441411756408
61.

32

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
K023035 616009690071812
62.

45

GARUS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Guffi
M: Gracja
K018033 616009670150809
63.

59

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
64.

64

GRACE OLDENBURG GER 2007 klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
K023809 Brak DE 433331562507
65.

13

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2012 wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
66.

93

HARDY MAŁY KOŃ POL 2000 Wałach gniada/mk:134 F: NN
M: NN
K025035 616999540171910
67.

27

HARMONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 Klacz kasztanowata/165 F: Lord Liberator
M: Hetmanka polna
brak 61600969092916
68.

33

HERB SP POL 2015 Wałach skarogniada/166 F: Vandamme
M: Hera
K028180 616007610092215
69.

135

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
70.

123

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
K028876 brak
71.

96

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L
M: Cyganka
K 0214223 616009610064512
72.

113

INTRYGA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Colderon
M: Interna
brak
73.

129

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendor
M: Jagoda
brak 616007680104909
74.

52

JACKY KUC POL 2013 klacz kara/kuc:135 F: NN
M: NN
brak 703002006107913
75.

19

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:136 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
76.

117

JAZZ BAND Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Jolie
Brak nn
77.

83

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
78.

60

JOLI MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/165cm F: Hindus
M: Juka
brak 616 006 57 00317 15
79.

119

JULISSI SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Landino
M: Junona
K015212 616009570108408
80.

95

KALINKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Karmel
M: Karmela
K029484 616 013 58 05940 10
81.

89

KAMARO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Lapis
M: Kaleta
Brak POL 009640016205
82.

66

KARELA SP POL 2016 Klacz kasztanowata/160 F: Celebes
M: Karlena
Brak 616 009 53 01738 16
83.

6

KAS SP POL 2015 wałach gniada/173 F: nn
M: Nn
Brak Xyz
84.

35

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
85.

114

KORONEA XX POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Don Corleone
M: Koronis
K029624 --
86.

17

LACOSTA PKSP POL 2011 klacz gniada/163 F: Lancet
M: Wanda
Brak 616098200058907
87.

5

LEDANAJA II W SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
K012200 POL009540111107
88.

110

LIKURA WIELKOPOLSKA POL 2002 klacz kasztanowata/170 F: Mywill
M: Lutnia
K018311 POL 007 61 12428 02
89.

70

LIMIT B KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: X
M: X
x x
90.

111

LOZANO Szlachetna Półkrew POL 2004 wałach siwa/170 F: Lubicz
M: Ratina
brak POL 009611078204
91.

87

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
K026889 616006690058413
92.

102

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
K016385 616006690134409
93.

25

LUCJANO-W SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Stillios
M: Luna
K027758
94.

126

LUNA SZLACHETNĄ POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
K024189 616999690073212
95.

100

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
96.

69

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
97.

56

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
98.

9

NIGHT LADY SP POL Nn klacz kara/167 F: Nn
M: Nn
K026934 616 009 59 00246 06
99.

41

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
K020616 01370146K
100.

90

OLIWIA SP POL 2005 klacz gniada/170cm F: nn
M: nn
brak POL999540112005
101.

20

ORINA TYP PIERW POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
K020486
102.

76

ORION TRAK POL 2008 wałach kara/176 F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147 POL732010035908
103.

3

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
104.

1

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Love Affair/Lauries Crusador
M: Pampa/Pumpers
K021863 POL007540048608
105.

31

PANAMA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Blansz
M: Pinola
pol 007670001508 pol 007670001508
106.

47

PATI KUC POL 2005 klacz bułana/kuc:147 F: Kentacky
M: Persi
K024732 POL 013540038005
107.

92

PERSON HUCUŁ POL 2000 Wałach gniada/mk:145 F: Gryf
M: Pliska
brak 616012540007210
108.

22

PINA COLADA SP POL 2015 Klacz kara/mk:150 F:
M:
Brak
109.

75

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
110.

46

QUINTON OLDENBURG GER 2003 wałach siwa/165 F: QUIDAMS RUBIN
M: CARMEN
K019318 DE433330148903
111.

53

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
K024101
112.

115

SELAVI SP POL 2006 klacz siwa/175 F: Louis
M: Sasanka
K012553 --
113.

58

SISAIDA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz ciemnogniada/168 F: San
M: Sasanka
brak 616999540170108
114.

134

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
115.

34

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
116.

72

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910
117.

57

SONATA M Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sonia M
brak A0004556S
118.

38

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
119.

77

SUPER HERO HAN POL 2015 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
K029095 -
120.

48

TIORE KWPN NED 2000 Klacz gniada/167 F: Numero Uno /Libero H
M: Odior / Habsburg
K026072 BSJA244731
121.

108

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:149 F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
122.

74

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
K016939 DE455870362908
123.

78

VALEA Szlachetna Półkrew POL 2003 klacz gniada/170 F: Caretino K
M: Vistula
K024385 POL 009 67 00202 03
124.

131

VALKIRIA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
125.

39

VERONA KWPN NED 2002 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Hemellien S / Notaris
K008750 0209855 103LW10
126.

128

VOSSIE PONY NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: NN
M: NN
K026681
127.

12

WALKIRIA AK SP POL 2013 klacz gniada/165 F: nn
M: Nn
Brak Xyz
128.

21

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203
129.

86

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
130.

43

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 klacz gniada/- F: Graf Quidam /
M: Wenus / Szron
K025488 616009540117209
131.

42

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Arendt Agata LKJ Ochaby
90
SUM:
90.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
130
SUM:
130.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
270
SUM:
270.00
Handzlik Maciej Bpk
150
100
SUM:
250.00
Janus Sonia Vanto Jumping Team
200
220
SUM:
420.00
Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
70
SUM:
70.00
Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
150
SUM:
150.00
Makulik Nikol KJ Trachy Sośnicowice
250
270
SUM:
520.00
Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
60
SUM:
60.00
Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
70
SUM:
70.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
90
150
200
SUM:
440.00
Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
80
120
SUM:
200.00
Skrok-Wolska Olimpia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
50
SUM:
100.00
Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
80
SUM:
80.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
250
SUM:
250.00
Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
220
SUM:
220.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
150
SUM:
150.00
Szulakowski Mikołaj KJ Trachy Sośnicowice
130
120
SUM:
250.00
Zgłobica Alicja KJK Solka Międzyrzecze
60
SUM:
60.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2020-11-28
17
2020-11-28
22
2020-11-29
13
2020-11-29
3
90
Babicka Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PATI (47)
2020-11-29
1
2020-11-29
Bachrach Olimpia
KJK Solka Międzyrzecze Górne
FIDEL (23)
2020-11-28
16
2020-11-29
2020-11-29
27
Bagińska Marcelina
LKJ OLIMP Prudnik
2020-11-28
2020-11-28
20
Bartusek Helena
KJ Zbroslawice
2020-11-28
1
2020-11-28
18
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BIG RED (16)
2020-11-29
1
2020-11-29
16
Borkowska Weronika
KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2020-11-28
1
2020-11-28
1
2020-11-29
1
2020-11-29
1
Bugiel Klaudia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
B-BOY (107)
2020-11-28
2020-11-28
19
2020-11-29
5
2020-11-29
13
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (81)
2020-11-29
5
2020-11-29
9
Bula Szymon
KJ Lando
2020-11-29
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia Morów
CONQUEST (124)
2020-11-28
6
2020-11-28
10
Chojnacka Maja
Lkj Ostroga Opole
2020-11-28
5
2020-11-28
Cichoń Nikola
HiPPo Sports Team
ANIOŁEK (137)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
Ciszek Maria
BPK (sla)
LACOSTA (17)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
2020-11-29
1
2020-11-29
1
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (128)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
2020-11-29
1
2020-11-29
1
Czarkowski Franciszek
KJ Royal
JACKONDER (129)
2020-11-28
2020-11-28
24
2020-11-29
2020-11-29
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2020-11-28
14
2020-11-28
9
2020-11-29
14
2020-11-29
14
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
2020-11-28
22
2020-11-28
2020-11-29
22
Danak Karolina
Klub Jeździecki Pro Horses
ARMIA (106)
2020-11-28
14
2020-11-28
1
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
KALINKA (95)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
Drewniany Kinga
Brak
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-29
5
2020-11-29
2020-11-28
24
2020-11-28
2020-11-29
22
2020-11-29
Duda Monika
LKJ Ochaby
2020-11-29
5
2020-11-29
6
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SKYPE (134)
2020-11-28
5
2020-11-28
10
2020-11-29
10
2020-11-29
12
2020-11-28
10
2020-11-28
15
2020-11-29
23
2020-11-29
7
Fiedeń Kaja
niezrzeszona
BALBINA (121)
2020-11-29
1
2020-11-29
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (34)
2020-11-28
28
2020-11-28
Filusz Martyna
Brak
2020-11-28
21
2020-11-28
1
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (74)
2020-11-28
12
2020-11-28
2020-11-29
1
130
2020-11-29
Gardeła Emilia
Bpk
2020-11-28
16
2020-11-28
1
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
ALINA (130)
2020-11-28
10
2020-11-28
1
270
DIASCADA (143)
2020-11-29
21
2020-11-29
21
2020-11-29
12
2020-11-29
15
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
CONNER (109)
2020-11-28
10
2020-11-28
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
TOFIX (108)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
Groblica Igor
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
JACKY (52)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
Gruszka Angelika
brak
OLIWIA (90)
2020-11-29
Handzlik Maciej
Bpk
2020-11-28
3
150
2020-11-28
7
2020-11-29
4
100
2020-11-29
3
Janus Sonia
Vanto Jumping Team
2020-11-28
6
2020-11-28
5
2020-11-29
12
2020-11-29
4
2020-11-28
14
2020-11-28
4
2020-11-29
2
200
2020-11-29
2
220
Jarco Sandra
Bpk
GRAJCAR (13)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
2020-11-29
26
2020-11-29
1
Jarzębowska Julia
KJK Solka Międzyrzecze Górne
2020-11-28
1
2020-11-28
1
2020-11-29
13
2020-11-29
1
Jęczmienna Oliwia
Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
EMILKA (127)
2020-11-29
2020-11-29
1
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-11-28
8
2020-11-28
9
Kantor Kamila
KJK Solka Międzyrzecze
WANESSA (21)
2020-11-28
21
2020-11-28
2020-11-29
8
2020-11-29
Kaplik Viktoria
Bez Przynależności Klubowej
2020-11-28
17
2020-11-28
19
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
COUPI K (30)
2020-11-28
13
2020-11-28
8
2020-11-29
14
2020-11-29
5
Kaźmierczak Martyna
LJKS ELDORADO Świerklany
2020-11-29
1
2020-11-29
18
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
CELESTE (122)
2020-11-29
1
2020-11-29
19
IKA (123)
2020-11-28
18
2020-11-28
Kliś Maja
Bpk
2020-11-28
1
2020-11-28
1
2020-11-29
19
2020-11-29
1
Kobylec Karolina
Bez Przynależności Klubowej
GARUS (45)
2020-11-29
2020-11-29
Kochanek Julia
niezrzeszony
QUINTON (46)
2020-11-28
1
2020-11-28
17
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
KORONEA (114)
2020-11-29
1
2020-11-29
1
Kowalczuk Oliwia
Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
LUNA (126)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
Kowalczyk Zofia
brak
JOLI (60)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
Krawiec Martyna
Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
EIRA (141)
2020-11-28
17
2020-11-28
1
2020-11-29
7
2020-11-29
1
Krechowicz Adam
KJ Vena Rogoźnik
ARAK (24)
2020-11-28
3
2020-11-28
1
2020-11-29
16
2020-11-29
Krywult Sabina
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
FIDEL (23)
2020-11-28
19
Kubica Marta
Brak
KAMARO (89)
2020-11-28
1
2020-11-28
Kulig Karolina
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (100)
2020-11-28
1
2020-11-28
3
70
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
BONGO (55)
2020-11-28
9
2020-11-28
23
2020-11-29
11
2020-11-29
17
Kusiak Marta
brak
LIKURA (110)
2020-11-29
6
2020-11-29
7
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (56)
2020-11-28
8
2020-11-28