Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B
Zakrzów, 06-07.11.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
141 ACCEPTED 2021-11-05 11:39:18
2021-11-05 11:21:21
Szymon Malejka BELISSIMA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
140 ACCEPTED 2021-11-05 10:02:44
2021-11-05 09:38:02
Dominika Dębiak WIVO
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
139 ACCEPTED 2021-11-04 13:11:24
2021-11-04 13:09:39
Igor Groblica JACKY
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
138 ACCEPTED 2021-11-05 14:01:00
2021-11-04 11:09:19
Przemysław Czekaj RONALDO
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
137 ACCEPTED 2021-11-05 14:01:02
2021-11-04 11:08:54
Przemysław Czekaj DEIANEIRA Z
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
136 ACCEPTED 2021-11-05 14:01:04
2021-11-04 11:08:32
Przemysław Czekaj COSIDO
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
135 ACCEPTED 2021-11-04 16:17:27
2021-11-04 11:01:04
Kondysiak Emilia KARINO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
134 ACCEPTED 2021-11-04 10:37:50
2021-11-02 22:41:18
Lucyna Banik LOMBIQUEEN
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
133 ACCEPTED 2021-11-04 10:41:22
2021-11-02 21:58:47
Martyna Hilla METAXA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
132 ACCEPTED 2021-11-04 10:41:26
2021-11-02 21:58:22
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
131 ACCEPTED 2021-11-05 10:47:32
2021-11-02 20:48:30
Julia Przybyła AC/DC
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
130 ACCEPTED 2021-11-05 09:58:13
2021-11-02 20:07:01
Amelia Kapica DORA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
129 ACCEPTED 2021-11-05 09:57:57
2021-11-02 20:06:45
Natalia Graczyk LAGUNA
  • 2x 11/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
128 ACCEPTED 2021-11-05 09:57:49
2021-11-02 20:05:17
Martyna Zając DORA
  • 2x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
127 ACCEPTED 2021-11-05 09:57:42
2021-11-02 20:04:54
Julia Płocica ZOLKA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
126 ACCEPTED 2021-11-04 16:16:07
2021-11-02 19:18:32
Julia Kądziołka LACOSTA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
125 ACCEPTED 2021-11-03 14:11:05
2021-11-02 18:27:41
Patryk Mike AGNES-Z
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
124 ACCEPTED 2021-11-03 14:03:18
2021-11-02 17:27:17
Marta Zapalska SAMBA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
123 ACCEPTED 2021-11-03 14:10:08
2021-11-02 16:27:14
Iga Gajewska CUERLY SUE
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
122 ACCEPTED 2021-11-04 10:37:01
2021-11-02 15:48:17
Antonina Respondek BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
121 ACCEPTED 2021-11-04 10:37:05
2021-11-02 15:47:17
Antonina Respondek APASJONATA FLOWER LOVE
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
120 ACCEPTED 2021-11-04 10:37:06
2021-11-02 15:39:17
Weronika Urbaniak SAKIEWKA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
119 ACCEPTED 2021-11-04 10:56:40
2021-11-02 15:02:21
Zofia Kowalczyk SHIRO G
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
118 ACCEPTED 2021-11-03 14:17:18
2021-11-02 13:34:07
Marko Lenart LANDOS-T
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
117 ACCEPTED 2021-11-03 14:03:33
2021-11-02 13:31:16
Lena Pricop TIM TAM
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
116 ACCEPTED 2021-11-03 14:08:11
2021-11-02 13:29:27
Marta Bizoń BARBORKA
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
115 ACCEPTED 2021-11-03 14:17:20
2021-11-02 13:27:01
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
114 ACCEPTED 2021-11-03 14:19:36
2021-11-02 12:38:33
Karolina Kobylec OPIUM W
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2021-11-03 14:19:43
2021-11-02 12:38:11
Karolina Kobylec ARYSTOKRATKA W
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
112 ACCEPTED 2021-11-03 14:18:54
2021-11-02 12:27:15
Zoja Malik HEKTOR
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
111 ACCEPTED 2021-11-04 10:54:53
2021-11-02 12:09:02
Maria Jużyca SISAIDA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
110 ACCEPTED 2021-11-03 14:11:49
2021-11-02 11:52:00
Anna Kapuścinska DOLMET SHAKER
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
109 ACCEPTED 2021-11-03 14:26:36
2021-11-02 09:36:26
Monika Kołodziej INDIANA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
108 ACCEPTED 2021-11-04 10:54:41
2021-11-02 09:31:13
Martyna Drabczyk HARRY
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
107 ACCEPTED 2021-11-04 10:54:43
2021-11-02 09:30:44
Martyna Drabczyk KALINKA
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
106 ACCEPTED 2021-11-04 10:56:41
2021-11-02 08:41:16
Zofia Kowalczyk JOLI
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
105 ACCEPTED 2021-11-02 11:04:14
2021-11-02 07:04:15
Aleksandra Szpryngiel H. OBERLINA B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2021-11-04 12:03:31
2021-11-01 21:57:25
Patrycja Kościańska AVIGEIL
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
103 ACCEPTED 2021-11-03 14:03:59
2021-11-01 20:24:40
Hanna Puda PIORUN
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
102 ACCEPTED 2021-11-03 14:05:14
2021-11-01 20:24:13
Zofia Musiał TYNPORTH CHACHA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
101 ACCEPTED 2021-11-03 14:25:45
2021-11-01 19:59:33
Alicja Jagusiak FONDI-W
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2021-11-04 10:44:41
2021-11-01 18:08:04
Dorota Lenik CASALL DE REVEL-L
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
99 ACCEPTED 2021-11-04 10:47:53
2021-11-01 14:00:19
Dobrosława Tarabasz HELERINA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
98 ACCEPTED 2021-11-05 10:43:27
2021-11-01 13:48:56
Maja Wnuk KOCZIS
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
97 ACCEPTED 2021-11-05 10:43:36
2021-10-31 22:12:36
Emilia Wieczorek LECOMTE
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
96 ACCEPTED 2021-11-05 13:42:12
2021-10-31 22:11:49
Karolina Godoś PACO VOM VELLBERG
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
95 ACCEPTED 2021-11-05 13:42:14
2021-10-31 22:11:04
Karolina Godoś CZERTA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
94 ACCEPTED 2021-11-05 13:42:24
2021-10-31 22:08:15
Karolina Godoś JACKONDER
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
93 ACCEPTED 2021-11-02 11:06:27
2021-10-31 20:54:07
Alicja Botorek DRAGON
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
92 ACCEPTED 2021-11-03 14:06:01
2021-10-31 18:37:53
Malwina Marekwia LAS VEGAS
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2021-11-05 09:57:17
2021-10-31 14:38:31
Julia Sztaba TAKSI
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2021-11-03 13:49:50
2021-10-31 13:24:06
Agata Trudzińska GRANULKA
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
89 ACCEPTED 2021-11-04 10:48:39
2021-10-31 09:59:51
Sylwia Piwoń CANARO MOUNTAIN OAK Z
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
88 ACCEPTED 2021-11-03 13:46:48
2021-10-31 00:52:36
Małgorzata Stobrawa PAINT QUEEN
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
87 ACCEPTED 2021-11-03 13:47:51
2021-10-31 00:07:58
Karolina Bargieła POCAHONTAS ZAGORKA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
86 ACCEPTED 2021-11-03 14:09:00
2021-10-30 22:39:53
Amelia Koło MISTER GREY
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
85 ACCEPTED 2021-11-03 14:04:39
2021-10-30 17:40:06
Patrycja Burzyńska ZUZA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
84 ACCEPTED 2021-11-03 14:18:06
2021-10-30 14:01:26
Bartosz Respondek AURELA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
83 ACCEPTED 2021-11-02 11:01:29
2021-10-30 13:48:21
Klaudia Wolańska BABY BOY
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
82 ACCEPTED 2021-11-04 10:40:32
2021-10-30 11:50:14
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2021-11-03 14:24:01
2021-10-29 17:06:58
Justyna Bambynek SELIM
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2021-10-29 16:56:26
2021-10-29 14:22:15
Julia Jagielska MILWIA
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-10-29 16:56:31
2021-10-29 14:19:23
Oliwia Szulc LINARIA
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
78 ACCEPTED 2021-10-29 16:56:33
2021-10-29 14:18:54
Maja Kołodziejczyk WICHAWA
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-11-02 10:37:44
2021-10-29 14:18:25
Karolina Kulig LUCIER
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2021-10-29 16:56:35
2021-10-29 14:11:09
Martyna Rydz EL MAURA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2021-10-29 16:56:36
2021-10-29 14:10:28
Martyna Rydz EUMARA
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2021-11-04 16:23:00
2021-10-29 11:15:48
Paulina Ząbczyk PATI
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
73 ACCEPTED 2021-11-04 16:22:28
2021-10-29 11:13:07
Natalia Babicka LIBIA
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
72 ACCEPTED 2021-10-29 16:40:44
2021-10-29 03:37:56
Maria Pruś JASIEK
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
71 ACCEPTED 2021-11-04 16:16:34
2021-10-28 20:43:30
Natalia Bartczak FADO
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
70 ACCEPTED 2021-11-03 14:13:05
2021-10-28 19:57:17
Maja Wyrwoł PRIMA
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
69 ACCEPTED 2021-11-02 10:59:49
2021-10-28 17:14:03
Sandra Sołtys LUKAS
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-11-02 13:12:13
2021-10-28 13:04:49
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-11-03 14:21:35
2021-10-28 11:41:42
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-11-02 10:58:18
2021-10-27 22:29:35
Monika Materlik DECYBEL FIRST
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
65 ACCEPTED 2021-11-04 16:20:49
2021-10-27 17:38:07
Eliza Wachułka ETI QUEEN
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-11-04 13:18:22
2021-10-27 13:29:22
Mikołaj Szulakowski STEP
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-10-28 15:36:48
2021-10-27 12:10:58
Kaja Pietraszko JEWEL
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2021-10-27 16:10:59
2021-10-26 21:34:48
Olga Seredyńska BRAWADA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
61 ACCEPTED 2021-11-04 16:21:31
2021-10-26 20:51:43
Alicja Jóźwiak EMBASSY RA
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-11-05 14:01:05
2021-10-26 20:47:50
Martyna Łakota JACHRANKA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-11-02 10:58:47
2021-10-26 19:37:25
Łukasz Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
58 ACCEPTED 2021-10-27 16:11:49
2021-10-26 19:06:22
Katarzyna Zawalska-Furtak FADO
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-11-05 10:47:25
2021-10-26 14:58:26
Nadia Gajdzik GADIA
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
56 ACCEPTED 2021-10-27 16:10:18
2021-10-26 10:22:44
Hanna Kołodziej KANKARA PROGRES Z
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
55 ACCEPTED 2021-10-27 16:10:22
2021-10-26 10:22:11
Hanna Kołodziej JAMBOREE
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
54 ACCEPTED 2021-11-02 11:05:19
2021-10-25 18:55:36
Aleksandra Klimczyk SETNA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
53 ACCEPTED 2021-10-29 14:35:10
2021-10-25 18:54:41
Maciej Stopa HALZEBERG'S KRISTOFFERSON
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-11-02 11:07:15
2021-10-25 16:31:29
Emilia Wiśniewska EMET
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
51 ACCEPTED 2021-11-02 11:11:32
2021-10-25 14:13:29
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
50 ACCEPTED 2021-11-02 11:24:11
2021-10-25 14:11:46
Anna Kruczek BINGO 192
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-11-03 14:27:50
2021-10-25 12:30:08
Paulina Selega B LADY LOOPING
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-11-03 14:27:53
2021-10-25 12:29:28
Paulina Selega CALLIE
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-10-26 11:56:43
2021-10-25 09:57:05
Julia Fejdych SEUL „M”
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
46 ACCEPTED 2021-10-27 16:09:42
2021-10-25 09:56:01
Adrianna Krzanowska SEQUIN Z
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-11-03 14:22:58
2021-10-25 00:27:51
Adam Krechowicz ARAK
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
44 ACCEPTED 2021-10-29 14:42:06
2021-10-24 20:50:34
Paulina Sowa KATANA V/H ELZENHOF
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
43 ACCEPTED 2021-11-04 10:37:16
2021-10-24 20:31:23
Oliwia Brzozowska NERON
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
42 ACCEPTED 2021-11-04 10:37:25
2021-10-24 20:26:43
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-11-02 11:05:44
2021-10-24 18:34:47
Martyna Witoszek HAVANA
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-11-02 11:00:59
2021-10-23 16:17:52
Izabella Kisielowska MASSIMO ENDORPHINO
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
39 ACCEPTED 2021-11-02 11:01:03
2021-10-23 16:16:49
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-10-26 11:39:00
2021-10-22 22:12:54
Laura Kaźmierczak K-REWITA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
37 ACCEPTED 2021-10-29 16:51:54
2021-10-22 20:57:12
Weronika Klimmer BRENDA
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
36 ACCEPTED 2021-10-27 16:09:54
2021-10-22 12:10:11
Antonina Krawczyk LEDANA S
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-11-04 10:43:18
2021-10-22 07:46:02
Marcelina Kałużna DABO
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
34 ACCEPTED 2021-10-26 11:54:54
2021-10-21 21:32:41
Paulina Miszka GAMETA
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
33 ACCEPTED 2021-11-04 10:39:44
2021-10-21 20:56:21
Judyta Kuk FOR YOU
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
32 ACCEPTED 2021-10-26 11:50:36
2021-10-21 20:55:17
Wanessa Brzóska FOR YOU
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
31 ACCEPTED 2021-10-26 11:50:15
2021-10-21 14:58:19
Marta Jaworska BARTINA
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
30 ACCEPTED 2021-11-02 11:10:51
2021-10-21 14:36:26
Aleksandra Solarz-Czakon NEMEZIS
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-11-02 11:10:54
2021-10-21 14:35:35
Zuzanna Klose NEMEZIS
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
28 ACCEPTED 2021-10-27 16:12:11
2021-10-21 13:14:40
Dominika Marcisz ORION
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-10-28 15:35:02
2021-10-21 08:09:30
Zofia Bugla AFEKT '' M ''
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
26 ACCEPTED 2021-10-26 11:55:12
2021-10-20 10:00:52
Amelia Grzybowska ALEHANDRA
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
25 ACCEPTED 2021-11-02 11:28:25
2021-10-19 22:33:38
Paulina Wielgórska-Zdebel STARCORNET
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-11-04 13:04:32
2021-10-19 10:33:56
Iga Weiss VALKIRIA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
23 ACCEPTED 2021-11-04 16:15:41
2021-10-19 10:02:42
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-10-29 14:23:39
2021-10-19 08:06:38
Maja Kucharska MUNIEK
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
21 ACCEPTED 2021-10-28 15:06:01
2021-10-19 07:52:03
Gabriela Nowak LEVISIONN CONTANGA E.W.P
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-10-26 11:40:39
2021-10-19 07:51:42
Barbara Chlipała HIPOLIT
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
19 ACCEPTED 2021-10-26 18:48:40
2021-10-19 07:51:11
Liliana Brandys ZMROK
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
18 ACCEPTED 2021-10-29 14:38:14
2021-10-19 07:50:28
Kinga Drewniany EXCELLENT CHOICE
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-11-02 11:32:23
2021-10-19 07:49:43
Kinga Drewniany BEAU DU SANCY
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
16 ACCEPTED 2021-10-26 11:43:13
2021-10-19 07:48:45
Olga Seredyńska BARCZERO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
15 ACCEPTED 2021-11-04 15:49:01
2021-10-18 20:57:08
Julia Jarzębowska SONATA M
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-10-26 11:55:19
2021-10-18 20:37:40
Marcelina Dusza ROCKY
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
13 ACCEPTED 2021-11-02 11:12:25
2021-10-18 11:39:24
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-11-03 14:15:54
2021-10-18 11:38:57
Martyna Filusz KOLORADO
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
11 ACCEPTED 2021-10-29 14:17:06
2021-10-18 09:48:58
Aleksandra Krupa BALLET DIOR
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
10 ACCEPTED 2021-10-27 16:11:29
2021-10-18 09:48:23
Olimpia Bachrach FIDEL
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
9 ACCEPTED 2021-10-26 11:48:59
2021-10-18 09:47:54
Weronika Borkowska PINA COLADA
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
8 ACCEPTED 2021-10-28 15:34:41
2021-10-18 09:47:24
Weronika Popiel ORINA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
7 ACCEPTED 2021-10-26 11:36:30
2021-10-18 09:46:48
Kamila Kantor WANESSA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
6 ACCEPTED 2021-10-29 16:40:22
2021-10-17 20:36:13
Amanda Kolińska GIJSBERTHA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-11-02 11:04:44
2021-10-17 15:42:53
Maja Kliś WALKIRIA AK
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-10-29 16:52:02
2021-10-17 15:42:07
Karolina Pala CASTELLO II G
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-10-29 14:19:07
2021-10-17 15:41:00
Milena Wróbel ELASTYNA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
2 ACCEPTED 2021-10-29 15:03:18
2021-10-17 15:39:22
Amelia Rozmus GRAJCAR
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
1 ACCEPTED 2021-10-26 11:37:37
2021-10-17 15:37:13
Sandra Jarco BABY JAGA
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babicka Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O049368
2. Bachrach Olimpia KJK Solka Międzyrzecze Górne
2005 (J.)
O051046
3. Bambynek Justyna St. KJ Preria Wilkowice
S
O042550
4. Banik Lucyna LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O041173
5. Bargieła Karolina Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O054549
6. Bartczak Natalia Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2007 (JM.)
O063724
7. Bizoń Marta BPK
2008 (JM.)
Brak
8. Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2008 (JM.)
O055747
9. Botorek Alicja Brak
S
O041516
10. Brandys Liliana JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2009 (JM.)
O067459
11. Brzóska Wanessa KJK Solka Międzyrzecze
2007 (JM.)
O050616
12. Brzozowska Oliwia LKJ Ostroga Opole
2008 (JM.)
O055105
13. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
14. Burzyńska Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O064127
15. Chlipała Barbara JKS BCH Międzyrzecze Dolne
S
O011417
16. Czekaj Przemysław Piaff Equestrian
2002 (MJ.)
O034268
17. Dębiak Dominika Klub Jeździecki Global
2021 (Mł.)
Cv
18. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (JM.)
O059247
19. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
20. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
21. Dusza Marcelina LKJ OCHABY
2009 (JM.)
O058128
22. Emilia Kondysiak Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2011 (Mł.)
O061175
23. Fejdych Julia KJK Romico
S
O034821
24. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
S
O058543
25. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
26. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
27. Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2006 (J.)
O061930
28. Gajewska Iga JKS Equi Verso
2005 (J.)
O048462
29. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
30. Graczyk Natalia HiPPo Sports Team
2006 (J.)
O041813
31. Groblica Igor KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
O062743
32. Grzybowska Amelia Klub Jazdy Konnej Romico
2003 (MJ.)
O047122
33. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (J.)
O039243
34. Jagielska Julia LKJ OLIMP Prudnik
O064301
35. Jagusiak Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O048535
36. Jarco Sandra Klub Jazdy Konnej Romico
2007 (JM.)
O063249
37. Jarzębowska Julia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O049565
38. Jaworska Marta Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
S
Brak
39. Jóźwiak Alicja Klub Jazdy Konnej Romico
2006 (J.)
O041055
40. Jużyca Maria bpk
2009 (JM.)
brak
41. Kądziołka Julia brak
2009 (JM.)
brak
42. Kałużna Marcelina kotórz Wielki
2008 (JM.)
brak
43. Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
2005 (J.)
O051950
44. Kapica Amelia HiPPo Sports Team
2008 (JM.)
Brak
45. Kapuścinska Anna Bpk
2008 (JM.)
---
46. Kaźmierczak Laura BPK
2010 (JM.)
5024/21
47. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O027312
48. Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O025685
49. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O045606
50. Kliś Maja Klub Jazdy Konnej Romico
2007 (JM.)
O065598
51. Klose Zuzanna Klub jazdy konnej solka
2005 (J.)
O052752
52. Kobylec Karolina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O025708
53. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O036860
54. Koło Amelia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O058528
55. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls
2009 (JM.)
O057466
56. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
57. Kołodziejczyk Maja LKJ OLIMP Prudnik
O064296
58. Kościańska Patrycja KJ Vena
2002 (MJ.)
O050449
59. Kot Łukasz Bez Przynależności Klubowej
S
O045895
60. Kowalczyk Zofia Klub Jeździecki Pro Horses
2007 (JM.)
O051975
61. Krawczyk Antonina BPK
2008 (JM.)
O064213
62. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O058453
63. Kruczek Anna Klub Jazdy Konnej Romico Żywiec
2005 (J.)
O041657
64. Krupa Aleksandra Kjk Solka Miedzyrzecze Górne
2009 (JM.)
Brak
65. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
66. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
67. Kucharska Maja LKJ Deresz Siemianowice
2010 (JM.)
O060729
68. Kuk Judyta Kjk Sola Międzyrzecze górne
2007 (JM.)
O063731
69. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O051997
70. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
71. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
72. Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O024143
73. Malejka Szymon BPK
2005 (J.)
brak
74. Malik Zoja PONY Długomiłowice
2010 (JM.)
brak
75. Marcisz Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O064382
76. Marekwia Malwina Bpk
2003 (MJ.)
O048886
77. Materlik Monika Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
S
O028995
78. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
79. Miszka Paulina KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
2006 (J.)
O062257
80. Musiał Zofia BPK
2001 (MJ.)
O066192
81. Nowak Gabriela LKJ Ochaby
S
O055748
82. Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico
S
O034722
83. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
O045818
84. Piwoń Sylwia SKJ OMEGA
S
O033433
85. Płocica Julia HiPPo Sports Team
2006 (J.)
brak
86. Popiel Weronika Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2009 (JM.)
O060580
87. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
88. Pruś Maria Klub Jeździecki Lavender
2010 (JM.)
O055749
89. Przybyła Julia Bpk SLA
2005 (J.)
O048669
90. Puda Hanna BPK
2008 (JM.)
.
91. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
O061867
92. Respondek Bartosz Klub Jeździecki DERA
2009 (JM.)
O061865
93. Rostek Martyna JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2005 (J.)
O044271
94. Rozmus Amelia Bpk
2008 (JM.)
Brak
95. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
96. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
97. Seredyńska Olga JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2008 (JM.)
O055115
98. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O050109
99. Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
S
O002098
100. Sołtys Sandra WLKS Krakus
S
O003760
101. Sowa Paulina BPK SLA
2002 (MJ.)
O031426
102. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
103. Stobrawa Małgorzata Nz
S
Brak
104. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
105. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
106. Sztaba Julia BPK
2006 (J.)
O048470
107. Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029147
brak
108. Szulc Oliwia LKJ OLIMP Prudnik27
O064298
109. Tarabasz Dobrosława Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
110. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
111. Urbaniak Weronika KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2003 (MJ.)
O047478
112. Wachułka Eliza LKJ OSTROGA OPOLE
2008 (JM.)
O058031
113. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2004 (J.)
O052485
114. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (MJ.)
O045616
115. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
116. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (MJ.)
O036701
117. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (J.)
O049455
118. Wnuk Maja brak
2003 (MJ.)
brak
119. Wolańska Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O044799
120. Wróbel Milena Klub Jazdy Konnej Romico
2008 (JM.)
Brak
121. Wyrwoł Maja KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O060593
122. Ząbczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2006 (J.)
Brak
123. Zając Martyna HiPPo Sports Team
2012 (Mł.)
Brak
124. Zapalska Marta Gospodarstwo Agroturystyczne Pony
2003 (MJ.)
O055101
125. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

156

AC/DC SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Adrian
M: Astarte
K012466 POL009540018405
2.

40

AFEKT '' M '' Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/-- F: Rhodesian Winner / o.Snurfe
M: Afra '' M '' / o. Faust Z
K030838 616009690054916
3.

93

AGNES-Z Czeska Gorącokrwista CZE 2008 klacz kasztanowata/170 F: CATANGO Z
M: HAFERA / ROSARIO
203009226706708 203009226706708
4.

24

ALEHANDRA SP POL 2011 klacz gniada/167 F: Analog
M: Anawa
K028434 616 009 54 0109611
5.

109

APASJONATA FLOWER LOVE KUC WALIJSKI POL 2014 klacz izabelowata/kuc:121 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Anabel
Brak 616 013 61 02031 14
6.

102

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
7.

100

ARYSTOKRATKA W SP POL 2017 klacz ciemnogniada/180 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Alexandria Ex Turbud Aria
K032667 616009540072817
8.

97

AURELA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/170 F: Epolet
M: Astrala
K031066 616007610189417
9.

126

AVIGEIL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kara/178 F: Guffi
M: Amaretto
brak 616009670117209
10.

106

B LADY LOOPING SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Bockmann's Looping
M: Borówka
K029706 616009540105016
11.

69

BABY BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/165 F: Pielgrzym
M: Burza
brak 616009520102717
12.

16

BABY JAGA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: El Bonillo
M: Bogini
K031365 616009530076014
13.

108

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher / Klejnot
M: Bajka / Waron
K031014 616013670099114
14.

42

BALLET DIOR SP POL 2015 klacz kara/160 F: Baloun
M: Rebaca
Brak 804002201500004
15.

90

BARBORKA NN POL 2010 klacz siwa/mk:151 F: Nn
M: Nn
K031126 73002006185709
16.

19

BARCZERO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/168 F: Czumak
M: Barodia
brak 616007610004616
17.

116

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
18.

21

BARTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz kasztanowata/169 F: Imequyl
M: Balena
Brak 616009592152317
19.

5

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510
20.

157

BELISSIMA SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Masini
M: Blanca
brak 616099690114117
21.

3

BINGO 192 HAN POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Balou du Rouet
M: Continue
K033026 DE431310597810
22.

130

BRAVEHEART SP POL 2010 klacz gniada/168 F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: BANDOLA / NIMMERDOR I
K020788 6160096901285
23.

34

BRAWADA KUC FELIŃSKI POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Mandaryn
M: Bajka
K025548 POL0135801953
24.

49

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Barbur
M: Barakina
K027000 POL009590201207
25.

107

CALLIE WESTFALSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: Citroen Club ex Catmaran
M: La Gloria
K029663 DE441411199816
26.

119

CANARO MOUNTAIN OAK Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/165 F: Cigaret JV H Z
M: Jolie Rose
Brak Brak
27.

77

CANNON WLKP POL 2013 wałach gniada/175 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
28.

117

CASALL DE REVEL-L HOLSZTYN GER 2016 wałach gniada/167 F: Casall
M: Dr.Eva Sofia
K031637 DE421000191816
29.

50

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
30.

114

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
31.

164

COSIDO HOL GER 2005 ogier siwa/168 F: Cosimo / Contender
M: Kantate II / Calido I
K030244 DE421000166305
32.

92

CUERLY SUE HOLST POL 2002 mare dark bay/170 F: Contender
M: Hanaria
none DE421000274004
33.

159

CZERTA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Aladin
M: Clarins
Brak 616 009 69 01124 15
34.

13

DABO SP POL 2000 wałach bułana/165 F: Legion
M: Driada
Brak pol 009 54 00267 00
35.

64

DECYBEL FIRST MŁP. POL 2015 Wałach siwa/166 F: Decybel I
M: Dina
K029852 brak
36.

163

DEIANEIRA Z ZANGERSHEIDE POL 2014 klacz kara/170 F: Diamant De Semilly
M: Curiosity
K031315 106WZ73
37.

94

DOLMET SHAKER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 wałach siwa/170 F: Cancoon
M: Dolmet Sheridan
K031051 616009540105511
38.

144

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
39.

74

DRAGON ŚLĄSKA POL 2017 wałach kara/158 F: Arsenał
M: Diva
Brak 616008610110417
40.

112

EKSTAZA ŚLĄSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
K028571 616008540032112
41.

54

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
K028004 brak
42.

43

ELASTYNA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Kurhan
M: Ebora
Brak 616006580325917
43.

1

EMBASSY RA HANOWERSKA POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Escudo I
M: Romina Rosse
K032677 DE431312319016
44.

75

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
45.

133

ETI QUEEN SP POL 2008 klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
46.

55

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
K012195 POL009690089208
47.

46

EXCELLENT CHOICE SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 cm F: Hippica Koh-I-Noor
M: Escada As Erica
K028925 616009540075916
48.

36

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
49.

35

FIDEL MŁP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Armand
M: Flora
K027468 POL006570113507
50.

68

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
51.

104

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
52.

22

FOR YOU SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Chegewara L
M: Xx
Brak
53.

155

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
54.

23

GAMETA KM POL 2013 klacz kara/mk:156 F: Nn
M: Nn
K031050 616 999 54 01223 12
55.

6

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: CASANOVA
M: ROSITA W
K019692 528003201111872
56.

48

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2013 wałach gniada/163 F: POLDER
M: GRACJA
K025593 616006580360413
57.

83

GRANULKA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/163 F: Czarownik
M: Granula
K013903 616006540053205
58.

70

H. OBERLINA B KWPN NED 2012 klacz skarogniada/163 F: Vleut / Quick Star
M: Toberlina / Voltaire
K021852 528003201203839
59.

45

HALZEBERG'S KRISTOFFERSON . POL 2015 wałach gniada/170 F: .
M: .
K031764 .
60.

79

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
61.

120

HARRY CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: X
M: X
K030901 826048000064586
62.

73

HAVANA SP POL 2010 klacz gniada/170 cm F: Califax
M: Hrabina
K025768 616009540098110
63.

98

HEKTOR KOŃ MAŁY POL 2009 wałach ciemnogniada/mk:143 F: Han
M: Lotka
brak 616013540145809
64.

118

HELERINA TRAKEŃSKA POL 2012 klacz kara/167 F: Heliopolis
M: Helmainte
K022537 732010062212
65.

18

HIPOLIT MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/163 F: -
M: -
K033141 00
66.

167

ILARIO DI BUA SP 2014 wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Iryda
616009690103614
67.

105

INDIANA SP POL 2017 klacz kasztanowata/160 F: Tjungske l Carthago Z
M: Ira-J l Lord Star
brak 616 009 59 20270 17
68.

165

JACHRANKA TRAKEN POL 2006 klacz skarogniada/169 F: Texas
M: Jawajka
K012405 POL732010023306
69.

160

JACKONDER SP POL 2009 wałach gniada/166 F: Contendor / Contendro
M: Jagoda / Jowisz
K015506 616007680104909
70.

128

JACKY KUC SVK 2013 klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn
M: nn
K030967 703002006107913
71.

33

JAMBOREE X POL x wałach gniada/x F: x
M: x
x x
72.

4

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 wałach gniada/kuc:139 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
73.

29

JEWEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Envoy/Numero Uno
M: Danieta/Zirocco Blue VDL
K028634 528003201406450
74.

124

JOLI MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/165cm F: Hindus
M: Juka
K027173 616 006 57 00317 15
75.

17

K-REWITA KF POL 2009 klacz kara/138 F: Marinero
M: Kenia
K020896 616013670103609
76.

121

KALINKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Karmel
M: Karmela
K029484 616 013 58 05940 10
77.

32

KANKARA PROGRES Z Z POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Hippica Koh i Noor
M: Pola
K031551 056015Z55768817
78.

132

KARINO NN POL None gelding other/mk:155 F: Nn
M: Nn
K025504 None
79.

47

KATANA V/H ELZENHOF BELGIJSKA POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Zidane
M: Ramira Van't Geutje
K031636 967000009220994
80.

153

KOCZIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach tarantowata/167 F: nn
M: nn
brak 616 999 69 01134 14
81.

8

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
82.

131

LACOSTA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/161 F: lancet
M: wanda
K025778 616009540055311
83.

145

LAGUNA NN POL 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 6169996900024561
84.

96

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach skarogniada/172 F: COLA
M: LEGACY
K028026 616009690075014
85.

89

LAS VEGAS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/176 F: Luxels
M: Ouverture-ircodina
Brak 528003201603984
86.

154

LECOMTE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Copain
M: Diante P
K032775 528003201604037
87.

31

LEDANA S SP POL 2009 klacz siwa/164 F: Desant
M: Lukarna
K027664 616009540163109
88.

38

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
89.

134

LIBIA SP POL 2007 klacz gniada/158 F: Machmuthr Nur
M: Linda
K011759 POL 009540114007
90.

52

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
91.

113

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: LOMBARDIA
K014140
92.

7

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
K016385 616006690134409
93.

66

LUKAS SP POL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: CZORT R / CAMPARI M
M: LUKA / RAHMAN
K019707 616009540144510
94.

101

MARCO POLO SP POL 2016 Ogier ciemnogniada F: Santos KWPN /
M: Markiza I sp / Barbur sp
K025208 DE421000600513
95.

67

MASSIMO ENDORPHINO SP POL 2017 wałach gniada/. F: Etoulon VDL
M: Miss Montana
K031404 616009540040417
96.

115

METAXA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Nimmerdor I
M: Metallica
K030897 616009690046515
97.

51

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
98.

91

MISTER GREY DSP POL 2015 wałach siwa/168 F: Monte Bellini
M: La Corada
K031825 DE 456560522615
99.

44

MUNIEK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:118 F: Nion
M: Halfweg Milou
K031806 616013690091409
100.

76

NEMEZIS SP POL 2017 klacz kara/170 F: IF DU REVERDY/ LE TOT DE SEMILLY
M: NORINA/ TURBUD QUIRINUS
K030474 616009540107417
101.

80

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
102.

111

NERON WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/162 F: Kirkor
M: Najka
K031610 616007610125417
103.

99

OPIUM W SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Bijou Be
M: Osada W
K024600 616009540042713
104.

39

ORINA TYP PIERW POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K020486 616 999 57 03473 08
105.

37

ORION TRAK POL 2008 wałach kara/176 F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147 POL732010035908
106.

158

PACO VOM VELLBERG WARMBLUT SUI 2012 wałach gniada/161 F: Plot - Blue /
M: Tanorah - W / Tanael du Serein
K032921 62AA155
107.

82

PAINT QUEEN KUC POL 2008 klacz tarantowata/kuc:147 F: Nn
M: Nn
Brak 616999690199609
108.

135

PATI KUC POL 2005 klacz bułana/kuc:147 F: Kentacky
M: Persi
K024732 POL 013540038005
109.

20

PINA COLADA SP POL 2015 klacz kara/mk:150 F: Rakoczy
M: Prima
Brak 616999600256015
110.

86

PIORUN SP POL 2004 wałach siwa/158 F: Elwerador
M: Pamella
1 .
111.

59

POCAHONTAS ZAGORKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/mk:157 F: Zachodni Wiatr
M: Parma
KO31134 616009530027308
112.

95

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Pamella / Pamir Av Rabbelugn
K028825 616999690006514
113.

25

ROCKY TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach ciemnogniada/mk:157 F: NN
M: NN
K032625 B0119106S
114.

162

RONALDO KUC FELIŃSKI POL 20014 ogier tarantowata/mk:154 F: Lester
M: Regina
brak brak
115.

110

SAKIEWKA KUC POL 2014 klacz srokata/kuc:140 F: Oskal
M: Sarah
Brak 616 013 52 00917 4
116.

65

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
117.

84

SAMBA MAŁY KOŃ POL 2016 klacz gniada/mk:153 F: Almos
M: Sarna
Brak 616013610154816
118.

103

SELIM TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
K031830 616999670105513
119.

30

SEQUIN Z ZANG POL 2017 ogier siwa/168 F: Sir Obolensky /
M: Cimba / Castillo
K030654 056015255388117
120.

72

SETNA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/- F: Lando / Landadel
M: Setia / Empik
K008290 616009540048704
121.

26

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
122.

123

SHIRO G KUC POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:- F: Andimo
M: Shogun's little Geisha
- 616013661250017
123.

122

SISAIDA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz ciemnogniada/170 F: San
M: Sasanka
brak 616999540170108
124.

78

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
125.

10

SONATA M Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sonia M
K031055 A0004556S
126.

2

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato gold
M: Columbia
K024205 Brak
127.

129

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
128.

60

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
K020734 brak
129.

85

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Shagya XXVI
M: TIMA
K017761 703001404620199
130.

166

TOSIA SP POL 2008 klacz gniada/mk:150 F: NN
M: NN
- 616999690191407
131.

88

TYNPORTH CHACHA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/131 F: .
M: .
1 ***
132.

127

VALKIRIA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
133.

71

WALKIRIA AK SP POL 2013 klacz gniada/165 F: nn
M: Nn
Brak Xyz
134.

15

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203 616 007 61 01171 14
135.

53

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
K023446 616006690057613
136.

146

WIVO MLP POL - wałach siwa/T- F: A
M: B
- -
137.

27

ZMROK MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Malibou
M: Zafira
brak 616006580070415
138.

143

ZOLKA NN POL 2015 klacz kasztanowata/mk:153 F: NN
M: NN
Brak 045679201
139.

87

ZUZA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Rywal / Farnik
M: nn / nn
K014406 POL007530227005
Rider Club
Competition
Prize
Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
50
SUM:
50.00
Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
80
SUM:
80.00
Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
100
SUM:
100.00
Filusz Krzysztof Brak
60
SUM:
60.00
Hilla Martyna KJ Okoły
80
120
SUM:
200.00
Jarco Sandra Klub Jazdy Konnej Romico
100
SUM:
100.00
Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
50
60
50
SUM:
160.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
150
270
200
SUM:
620.00
Kobylec Karolina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
150
SUM:
150.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
250
250
SUM:
500.00
Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
120
SUM:
120.00
Lenart Marko LKJ Moszna
70
SUM:
70.00
Lenik Dorota JKS Equi Verso
70
SUM:
70.00
Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
70
SUM:
70.00
Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
270
SUM:
270.00
Przybyła Julia Bpk SLA
50
SUM:
50.00
Rostek Martyna JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
150
SUM:
150.00
Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
80
SUM:
80.00
Sowa Paulina BPK SLA
80
SUM:
80.00
Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
120
SUM:
120.00
Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
50
SUM:
50.00
Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
200
SUM:
200.00
Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
50
SUM:
50.00
Wyrwoł Maja KJ Trachy Sośnicowice
70
SUM:
70.00
Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicka Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LIBIA (134)
2021-11-07
1
2021-11-07
25
Bachrach Olimpia
KJK Solka Międzyrzecze Górne
FIDEL (35)
2021-11-06
1
2021-11-06
26
Bambynek Justyna
St. KJ Preria Wilkowice
SELIM (103)
2021-11-06
11
2021-11-06
19
Banik Lucyna
LKJ Ostroga Opole
2021-11-06
4
2021-11-07
18
2021-11-07
Bargieła Karolina
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2021-11-06
13
2021-11-06
13
Bartczak Natalia
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
FADO (36)
2021-11-07
1
2021-11-07
7
Bizoń Marta
BPK
2021-11-07
20
2021-11-07
20
Borkowska Weronika
KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2021-11-06
24
2021-11-06
2021-11-07
14
2021-11-07
8
Botorek Alicja
Brak
DRAGON (74)
2021-11-07
1
2021-11-07
28
Brandys Liliana
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
ZMROK (27)
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
Brzóska Wanessa
KJK Solka Międzyrzecze
FOR YOU (22)
2021-11-06
22
2021-11-07
1
Brzozowska Oliwia
LKJ Ostroga Opole
NERON (111)
2021-11-06
13
2021-11-06
15
2021-11-07
2021-11-07
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-06
1
2021-11-06
19
2021-11-07
3
50
2021-11-07
Burzyńska Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
ZUZA (87)
2021-11-06
2021-11-06
Chlipała Barbara
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
HIPOLIT (18)
2021-11-06
13
2021-11-06
1
2021-11-07
9
2021-11-07
Czekaj Przemysław
Piaff Equestrian
RONALDO (162)
2021-11-07
10
2021-11-07
32
2021-11-07
12
2021-11-07
10
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
HARRY (120)
2021-11-07
1
2021-11-07
1
KALINKA (121)
2021-11-07
23
2021-11-07
1
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAMADA (79)
2021-11-06
3
80
2021-11-06
6
Drewniany Kinga
Brak
2021-11-06
15
2021-11-06
14
2021-11-07
14
2021-11-07
4
2021-11-06
26
2021-11-06
2021-11-07
35
2021-11-07
Emilia Kondysiak
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
KARINO (132)
2021-11-07
1
2021-11-07
1
Fejdych Julia
KJK Romico
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
31
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2021-11-07
1
2021-11-07
1
100
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (78)
2021-11-07
23
2021-11-07
4
60
Filusz Martyna
Brak
2021-11-07
15
2021-11-07
Gajdzik Nadia
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
GADIA (155)
2021-11-06
2021-11-06
8
Gajewska Iga
JKS Equi Verso
2021-11-07
25
2021-11-07
1
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2021-11-07
24
2021-11-07
11
2021-11-06
21
2021-11-06
CZERTA (159)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
JACKONDER (160)
2021-11-06
10
2021-11-06
Graczyk Natalia
HiPPo Sports Team
LAGUNA (145)
2021-11-07
1
2021-11-07
Groblica Igor
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
JACKY (128)
2021-11-07
1
2021-11-07
1
Grzybowska Amelia
Klub Jazdy Konnej Romico
2021-11-06
13
2021-11-06
14
2021-11-07
16
2021-11-07
33
Hilla Martyna
KJ Okoły
METAXA (115)
2021-11-06
10
2021-11-06
23
2021-11-07
20
2021-11-07
8
BARSONY (116)
2021-11-06
2
80
2021-11-06
20
2021-11-07
1
120
2021-11-07
5
Jagielska Julia
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (51)
2021-11-06
21
2021-11-06
6
Jagusiak Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
FONDI-W (104)
2021-11-06
17
2021-11-06
22
Jarco Sandra
Klub Jazdy Konnej Romico
2021-11-06
1
100
2021-11-06
2021-11-07
5
2021-11-07
17
Jarzębowska Julia
JKS Equi Verso
2021-11-06
2021-11-06
7
Jaworska Marta
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
BARTINA (21)
2021-11-06
16
2021-11-06
2021-11-07
34
2021-11-07