Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 21:30:00
2020-07-23 21:30:00
Agata Perzyńska CARYA
  • 1x 7/P-3 ZR/
  • 1x 18/P-4 ZR kuc/
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 21:27:22
2020-07-23 21:27:22
Agata Chromik WARRIOR GRAND FSTF
  • 1x 11/CC-2 ZR/
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 07:51:45
2020-07-20 17:30:38
Klaudia Kaleńska TOBI
  • 1x 2/L-1 MPPA junior/
  • 1x 12a/L-2 MPPAJ/
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:36:13
2020-07-20 11:24:09
Klaudia Hałeła CHIKOTO
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:23:54
2020-07-20 11:23:05
Klaudia Kaleńska ANGEL QUEEN
  • 1x 1/L-1 MPPA kuce/
  • 1x 13/L-2 MPPAK/
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:19:12
2020-07-20 11:16:48
Oliwia Kubiak CELESTIAL CHRIST
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 10:37:02
2020-07-20 10:25:22
Daniela Kuczkowska RAPSODIA
  • 1x 9/N-4 ZR/
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 10:37:05
2020-07-20 10:22:53
Matylda Mroczkowska MINISTER
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:19:15
2020-07-20 10:21:35
Daniela Kuczkowska CELESTIAL CHRIST
  • 1x 6/P-1 ZR/
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 10:37:11
2020-07-20 10:02:29
Daniela Kuczkowska CONSYLIARE
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 10:26:18
2020-07-20 10:01:09
Daniela Kuczkowska BIANCHI
  • 2x 4/L-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 20:05:02
2020-07-19 17:27:57
Lena Laskowska KAFEJKA
  • 1x 1/L-1 MPPA kuce/
  • 1x 5/L1-R ZR/
  • 1x 13/L-2 MPPAK/
  • 1x 16/L-2 R/
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:45:02
2020-07-18 09:30:26
Aleksandra Koszałka WINCHESTER
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
  • 1x 20/N-6 ZR/
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:45:32
2020-07-18 07:54:10
Aleksandra Wołczyńska REBEL
  • 1x 3/L-3 MPPA Senior/
  • 1x 14/D-1 MPPA Sen./
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:46:11
2020-07-18 07:50:13
Amelia Mrozek DENVER
  • 1x 2/L-1 MPPA junior/
  • 1x 12a/L-2 MPPAJ/
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:46:14
2020-07-18 00:29:42
Katarzyna Wójcik ELIOT
  • 1x 3/L-3 MPPA Senior/
  • 1x 14/D-1 MPPA Sen./
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:46:22
2020-07-17 23:47:53
Justyna Stasiulewicz PIKASO
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:46:27
2020-07-17 23:44:22
Justyna Stasiulewicz CAJRO
  • 1x 4/L-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:46:32
2020-07-17 18:35:54
Honorata Stromska BAZYL
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:46:37
2020-07-17 16:30:41
Lilianna Galla BIFAR
  • 2x 3/L-3 MPPA Senior/
  • 2x 14/D-1 MPPA Sen./
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:46:47
2020-07-17 16:29:59
Lilianna Galla QRUELLA
  • 2x 3/L-3 MPPA Senior/
  • 2x 14/D-1 MPPA Sen./
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:23
2020-07-17 13:21:05
Małgorzata Pietryk DON FLORENCIANO
  • 1x 3/L-3 MPPA Senior/
  • 1x 14/D-1 MPPA Sen./
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:26
2020-07-17 13:18:25
Oliwia Ziółkowska DON SANDRIO
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:29
2020-07-17 13:17:50
Aniela Ziółkowska FIRST WAIOWA
  • 1x 8/D-2 ZR/
  • 1x 19/D-3 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:34
2020-07-17 13:16:58
Dominika Teodorczuk FERRY STRONG
  • 1x 3/L-3 MPPA Senior/
  • 1x 14/D-1 MPPA Sen./
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:37
2020-07-17 13:15:56
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 10/C-2 ZR/
  • 1x 21/C-3 ZR/
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:39
2020-07-17 13:14:56
Karolina Rosicka INKADENS
  • 1x 2/L-1 MPPA junior/
  • 1x 12a/L-2 MPPAJ/
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:42
2020-07-17 13:13:56
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 7/P-3 ZR/
  • 1x 18/P-4 ZR kuc/
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:48
2020-07-17 13:12:56
Zuzanna Kijowska TASSILO I
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:54
2020-07-17 13:12:10
Emilia Jackowska DONNA LARRA P
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:23:59
2020-07-17 13:11:27
Kinga Glanert NIKODEM
  • 1x 1/L-1 MPPA kuce/
  • 1x 13/L-2 MPPAK/
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:24:01
2020-07-17 13:10:16
Kornelia Drewing DISCOVERY
  • 1x 10/C-2 ZR/
  • 1x 21/C-3 ZR/
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 14:24:05
2020-07-17 13:09:15
Matylda Cybula DONATELLO
  • 1x 7/P-3 ZR/
  • 1x 18/P-4 ZR kuc/
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 07:54:48
2020-07-17 06:04:20
Magdalena Kozińska DILAYLA
  • 2x 4/L-2 ZR/
  • 2x 15/L-3 ZR/
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:25:14
2020-07-16 23:49:16
Blanka Turska HARRISON
  • 2x 10/C-2 ZR/
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 15:43:08
2020-07-16 15:34:02
Zuzanna Merecka LEONARD
  • 1x 2/L-1 MPPA junior/
  • 1x 4/L-2 ZR/
  • 1x 12a/L-2 MPPAJ/
  • 1x 15/L-3 ZR/
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 14:54:21
2020-07-16 14:47:39
Paula Mańczak DONNA KARAN13
  • 1x 11/CC-2 ZR/
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:20:10
2020-07-16 13:19:38
Maria Dąbrowska-Bigoszewska SO BLACK I.P.S. Z
  • 1x 11/CC-2 ZR/
  • 1x 22/CC-3 ZR/
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:20:15
2020-07-16 13:05:40
Dobrosława Wysokińska WOHLKLANG U
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:20:18
2020-07-16 13:04:26
Estera Stosik FLAMENCO
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:20:19
2020-07-16 13:04:06
Aniela Dlouchy RAINBOW
  • 1x 8/D-2 ZR/
  • 1x 19/D-3 ZR/
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:20:21
2020-07-16 13:03:15
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 12/CS-1 ZR/
  • 1x 23/CS-3 ZR/
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:20:23
2020-07-16 13:02:32
Aleksandra Lesner JONAS
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:20:25
2020-07-16 13:02:03
Aleksandra Lesner KARACHE ASD
  • 1x 4/L-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:10:29
2020-07-16 09:58:45
Aleksandra Konera BREVIS IPSA M.
  • 1x 9/N-4 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:10:30
2020-07-16 05:07:17
Justyna Brzozowska SANTIEGO T
  • 1x 10/C-2 ZR/
  • 1x 21/C-3 ZR/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:10:32
2020-07-16 05:00:21
Justyna Brzozowska LORD DRACO
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:10:33
2020-07-15 21:55:35
Katarzyna Abramow I'PANTER
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
  • 1x 18/P-4 ZR kuc/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:10:36
2020-07-15 21:54:47
Justyna Jastrzębska V.GRACJA
  • 1x 2/L-1 MPPA junior/
  • 1x 4/L-2 ZR/
  • 1x 12a/L-2 MPPAJ/
  • 1x 15/L-3 ZR/
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:10:37
2020-07-15 18:31:01
Ewa Pellowska CZARDŻIL
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:10:41
2020-07-15 13:34:17
Iga Szmaglińska MUSTANG
  • 1x 3/L-3 MPPA Senior/
  • 1x 14/D-1 MPPA Sen./
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:46:50
2020-07-15 10:31:34
Antonina Krzyżak BAZYL
  • 1x 5/L1-R ZR/
  • 1x 16/L-2 R/
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:23:36
2020-07-15 10:22:06
Honorata Stromska DIAMOND DE LUXE
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:46:55
2020-07-15 10:19:47
Dominika Gruba FIETE
  • 1x 4/L-2 ZR/
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 17/P-2 ZR dorosly na kucu/
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:23:40
2020-07-14 22:49:08
Maura Reszuta ARCTIC MONKEY R
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 16/L-2 R/
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:13:18
2020-07-14 11:57:50
Kamila Kotarska DALLAS
  • 1x 4/L-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:35:53
2020-07-14 11:32:17
Zosia Jabłońska NADIR
  • 1x 1/L-1 MPPA kuce/
  • 1x 13/L-2 MPPAK/
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:35:56
2020-07-14 11:27:49
Zuzanna Jabłońska LONTAR
  • 1x 2/L-1 MPPA junior/
  • 1x 12a/L-2 MPPAJ/
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:35:58
2020-07-13 22:23:22
Weronika Wyszałkowska GANDAWA
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:36:01
2020-07-13 16:12:58
Beata Gruba ROGER
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:28:54
2020-07-13 13:27:37
Zuzanna Obłoza BENTOS
  • 1x 2/L-1 MPPA junior/
  • 1x 12a/L-2 MPPAJ/
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 21:27:53
2020-07-13 13:25:46
Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL
  • 1x 7/P-3 ZR/
  • 1x 18/P-4 ZR kuc/
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:29:00
2020-07-13 08:28:24
Karina Uszyńska FRANZISKUS BOY
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:29:03
2020-07-12 19:19:01
Katarzyna Gęsikowska-Pałuka HEATWAVE
  • 1x 3/L-3 MPPA Senior/
  • 1x 14/D-1 MPPA Sen./
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:20:11
2020-07-10 11:48:43
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 2x 4/L-2 ZR/
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:35:11
2020-07-10 11:46:25
Magdalena Rutkiewicz CHMURKA
  • 2x 4/L-2 ZR/
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 14:55:02
2020-07-08 14:59:49
Eliza Butowska ROGER
  • 1x 8/D-2 ZR/
  • 1x 19/D-3 ZR/
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 07:51:50
2020-07-08 14:56:42
Lena Kobylska JACKY 35
  • 1x 5/L1-R ZR/
  • 1x 16/L-2 R/
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 14:55:08
2020-07-08 14:53:23
Maja Paluszyńska EPIZOD
  • 1x 1/L-1 MPPA kuce/
  • 1x 13/L-2 MPPAK/
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:25:37
2020-07-03 21:04:48
Wiktoria Sagan JILLZ
  • 1x 9/N-4 ZR/
  • 1x 10/C-2 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
  • 1x 21/C-3 ZR/
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:25:40
2020-07-03 12:59:26
Luiza Rutkowska FURST APACHINO
  • 1x 10/C-2 ZR/
  • 1x 21/C-3 ZR/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Brzozowska Justyna Bpk MAZ
S
O024381
2. Butowska Eliza Pegaz Reda
2005 (JM.)
O053222
3. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
4. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
5. Cirocka Dominika Bez Przynależności Klubowej
S
O056173
6. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (J.)
O031264
7. Dąbrowska-Bigoszewska Maria KJ Equita
S
O001685
8. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
LZRWZJ/6400/19
9. Drewing Kornelia KJ AS Dream
2002 (J.)
O035917
10. Galla Lilianna Klinika Jeździecka
S
brak
11. Gęsikowska-Pałuka Katarzyna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
12. Glanert Kinga KJ AS Dream
2008 (JM.)
Brak
13. Gruba Beata KJ Pegaz Reda
S
O034184
14. Gruba Dominika KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
1999 (MJ.)
Brak
15. Jabłońska Zosia KJ Cavalier
2009 (Mł.)
Brak
16. Jabłońska Zuzanna KJ CAVALIER
2008 (JM.)
brak
17. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (J.)
O033660
18. Jastrzębska Justyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O056258
19. Kaleńska Klaudia Brak
2008 (JM.)
Brak
20. Kijowska Zuzanna KJ AS Dream
S
O022795
21. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (Mł.)
Brak
22. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O035204
23. Koszałka Aleksandra KJ Polonez Damnica
S
brak
24. Kotarska Kamila KSPSK Kwieki
S
0018570
25. Krzyżak Antonina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (JM.)
brak
26. Kuczkowska Daniela KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O006233
27. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
28. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
Brak
29. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
S
O021141
30. Mańczak Paula SCSJ Coval Pogórze
S
O010003
31. Merecka Zuzanna KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O059160
32. Mrozek Amelia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
33. Obłoza Zuzanna KJ Pegaz Reda
2007 (JM.)
O054965
34. Paluszyńska Maja KJ Pegaz Reda
2007 (JM.)
Brak
35. Pellowska Ewa KJ Barłomino
S
brak
36. Perzyńska Agata Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O012407
37. Pietryk Małgorzata KJ AS Dream
S
O029229
38. Reszuta Maura KJ La Scalla
S
O023148
39. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
Brak
40. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
41. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
42. Rutkowska Luiza Varsovia Dressage Club
S
O001344
43. Sagan Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
1999 (MJ.)
O021737
44. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
45. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
46. Stosik Estera Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O051731
47. Stromska Honorata KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2001 (MJ.)
O026677
48. Szmaglińska Iga brak
2001 (MJ.)
brak
49. Teodorczuk Dominika Klub Jeździecki AS Dream
S
Brak
50. Turska Blanka SCSJ Coval Pogórze
S
Brak
51. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
52. Wójcik Katarzyna bp
S
brak
53. Wołczyńska Aleksandra Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O013380
54. Wysokińska Dobrosława KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
55. Wyszałkowska Weronika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O022588
56. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
57. Ziółkowska Oliwia KJ AS Dream
S
O026108
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

70

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc: F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533
2.

26

ARCTIC MONKEY R SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Night Carry
M: Arkadia
K029760 616009530069516
3.

8

BAZYL KUC POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
Brak 616999520114314
4.

18

BENTOS WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/170 F: Maaik
M: Bienica
Brak 616007610063414
5.

66

BIANCHI OLDENBURG POL 2016 klacz kara/167 F: Bernay
M: Frau Fugger
Brak Brak
6.

63

BIFAR MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach tarantowata/156 F: Bajkał
M: Biafra
brak 616006550013114
7.

29

BREVIS IPSA M. WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/173 F: Concord
M: Bochemia
Brak brak
8.

62

CAJRO TRAKEŃSKA POL 2016 ogier kara/170 F: Emis
M: Cyrkulacja
brak brak
9.

76

CARYA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/176 F: Don Olymbrio
M: Cykada
K029365 616009530067815
10.

12

CELESTIAL CHRIST HANOWERSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Christ
M: Finesse
K025121
11.

71

CHIKOTO OLDENBURG POL 2012 wałach kasztanowata/178 F: CHINOOK
M: LA DOLCE VITA
K029820 DE433331664812
12.

3

CHMURKA Czysta Krew Angielska POL 2009 Klacz kara/165 F: nn
M: nn
K028041 616999530097497
13.

69

CONSYLIARE SP POL 2015 wałach siwa/173 F: Samba Boy
M: Casablanca
Brak Brak
14.

33

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada F: Dżahil
M: Czarina
brak
15.

24

DALLAS SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Le Voltaire
M: Damnica
K029752 616098100078266
16.

59

DENVER Deutsche Sport Pferde POL 2010 Wałach gniada/162 F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
Brak 0000000
17.

25

DIAMOND DE LUXE Deutsche Reit Pony GER 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Don Pedro
M: Po Oakley
Brak Brak
18.

43

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
19.

55

DISCOVERY HANOWER POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
K012337
20.

45

DON FLORENCIANO HAN POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Don Sandrio/ Den Niro
M: Flo
Bral .
21.

46

DON SANDRIO HANOWER POL 2012 Ogier kasztanowata F: De Niro
M: .Scharade M / Sandro Hit
K021634
22.

56

DONATELLO DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: .
M: .
Brak .
23.

41

DONNA KARAN13 HANOVERSKA POL 2008 Klacz kara F: Don Crusador
M: Rieke
K012866
24.

53

DONNA LARRA P SP POL 2006 Klacz gniada F: Larron
M: Dunka
K014490 POL009610152606
25.

78

Egierka WLKP 2016 kl F: Dixan
M: Euforia / Rumianek
26.

60

ELIOT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/180 cm. F: Rabiat II Turbud Z
M: Empiria
K007516 09295
27.

17

EPIZOD KUC POL 2004 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
K017782 POL999600234504
28.

2

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
K028039 POL 009530244607
29.

48

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
K023652 528003201009574
30.

7

FIETE OLDENBURSKA GER 2015 Wałach ciemnogniada/173 F: First Choice
M: Po Farewell
Brak
31.

47

FIRST WAIOWA OLDENBURSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/. F: Furst Fugger / Furst Heinrich
M: Way o Way / Walt Disney I
K018099 DE433331779610
32.

49

FLAGGED BY DARK WESTFALSKA POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
K020221 DE441411560711
33.

36

FLAMENCO HANOWERSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/. F: First boy
M: Romina
Brak .
34.

38

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
K017769
35.

19

FRANZISKUS BOY HAN POL 2014 Wałach gniada/166 F: Franziskus / Fidertanz
M: Lorena B / Lafitte
K028141 DE431316597414
36.

15

FURST APACHINO OLDENBURG POL 2013 Ogier kasztanowata/170cm F: Apache KWPN
M: Fame han. / Fabriano han.
K023716 DE433335051613
37.

23

GANDAWA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Gurami
K015795
38.

51

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
K022603 5280170600581
39.

44

HARRISON SP POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Jazz
M: Hossa
Brak PL 123
40.

20

HEATWAVE SP POL 2010 Wałach kasztanowata/160 F: Devin du Maury
M: Harfa
Brak 616009661139010
41.

32

I'PANTER SP POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Wolf's Panter
M: Irada
K029759 POL009540074503
42.

50

INKADENS TRAKEN POL 2015 Wałach gniada/164 F: Emis
M: I
Brak Brak
43.

73

JACKY 35 GRP POL 1997 Wałach bułana/kuc: F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
brak
44.

14

JILLZ KWPN NED 2014 Wałach gniada/173 F: Johnson
M: Zitina / Painted Black
K024717 528003201403772
45.

39

JONAS KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Quateron
M: Wenda
K024716
46.

65

KAFEJKA KUC POL 2009 Klacz izabelowata/kuc: F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
brak 013 52 00208 09
47.

40

KARACHE ASD KWPN POL 2015 Wałach skarogniada/170 F: Apache
M: Ezette
K028788 528003201502043
48.

5

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
K024100
49.

42

LEONARD KWPN POL 2016 wałach gniada/167 F: Ferdeaux
M: Karona
K028787 528003201604534
50.

22

LONTAR PKSP POL 2003 wałach skarogniada/157 F: Opar
M: Lola
LKRWZJ/3723/20 POL009540054105
51.

31

LORD DRACO ZWEIBRUCKER GER 1.07.2013 Ogier ciemnogniada F: Lord Leopold
M: Darling / Don Gregory
K024264
52.

68

MINISTER MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Jantar
M: Miłka
Brak Brak
53.

77

MINISTER MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach siwa/150 F: Jantar
M: Miłka
brak 616 006 53 02129 05
54.

27

MUSTANG NN POL 2009 Wałach ciemnogniada/164 F: Etos
M: Amanda
brak 616 999 610 101 009
55.

21

NADIR KUC WALIJSKI POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:125 F: T Hogeland's Oscar
M: Nadi
Brak 616013590040514
56.

54

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
K020336 POL013610083006
57.

61

PIKASO TRAKEŃSKA LTU 2015 Ogier kara/168 F: Ice Age trk
M: Plasta trk/ Fetisas trk
K028373 LTU00252028751
58.

64

QRUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kara/164 F: Bój
M: Queen
brak 6160095200695
59.

37

RAINBOW HANN POL 2007 Klacz skarogniada/. F: Romancero H
M: Wenzelskrone
LKPZJ/4384/19 DE431316614607
60.

67

RAPSODIA SP POL 2010 klacz izabelowata/171 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
61.

58

REBEL SP POL 2014 Wałach kara/168 F: Ambrozjo J
M: Renoma
K027379 616009530145414
62.

16

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen
M: Rozeda
K016493 POL 009520132305
63.

30

SANTIEGO T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Skyflight
M: Gentane
K025928
64.

34

SO BLACK I.P.S. Z Z NED 2007 Wałach gniada F: Samba Hit II
M: Magnolia
K020087 056015Z55704807
65.

52

TASSILO I HOLSZTYN POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
K014321 DE421000051909
66.

74

Terra Quick KŁUSAK FRANC. 2007 kl F: Jasmin de Flore
M: Kienne / And Arifant /
67.

72

TOBI MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach siwa/158 F: Tofik
M: Tunia
Brak Bark
68.

28

V.GRACJA FRYZYJSKA POL 2013 klacz kara/mk:153 cm F: Otte fan'e skans
M: Vetta
K029770 528004200002701
69.

75

WARRIOR GRAND FSTF SP POL 2006 Wałach siwa/174 F: Don Argentinus
M: Water Lilly / Rubin Royal
LKPZJ/2479/17 616009600313306
70.

57

WINCHESTER Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/165 F: Sir Donnerhall
M: Wakantanka 000
brak 616009530054513
71.

35

WOHLKLANG U HANOWERSKA GER 2002 Wałach kasztanowata/. F: Wolkentanz
M: Wally
DE431319105202
Rider Club
Competition
Prize
Rutkowska Luiza Varsovia Dressage Club
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brzozowska Justyna
Bpk MAZ
2020-07-25
4
2020-07-26
2
2020-07-26
3
2020-07-25
3
2020-07-26
2
2020-07-26
2
Butowska Eliza
Pegaz Reda
ROGER (16)
2020-07-25
2
2020-07-26
3
2020-07-26
3
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2020-07-25
3
2020-07-26
3
2020-07-26
3
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2020-07-25
1
Cirocka Dominika
Bez Przynależności Klubowej
2020-07-25
2020-07-25
1
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2020-07-25
2
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Dąbrowska-Bigoszewska Maria
KJ Equita
2020-07-25
2
2020-07-26
1
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
RAINBOW (37)
2020-07-25
3
2020-07-26
2
2020-07-26
2
Drewing Kornelia
KJ AS Dream
2020-07-25
5
2020-07-26
5
2020-07-26
4
Galla Lilianna
Klinika Jeździecka
BIFAR (63)
2020-07-25
6
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
QRUELLA (64)
2020-07-25
7
2020-07-25
2020-07-26
5
2020-07-26
5
Gęsikowska-Pałuka Katarzyna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2020-07-25
5
2020-07-26
4
2020-07-26
4
Glanert Kinga
KJ AS Dream
NIKODEM (54)
2020-07-25
4
2020-07-26
4
2020-07-26
4
Gruba Beata
KJ Pegaz Reda
ROGER (16)
2020-07-25
6
2020-07-26
4
2020-07-26
5
Gruba Dominika
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
FIETE (7)
2020-07-25
3
2020-07-25
5
2020-07-26
2
2020-07-26
3
2020-07-26
8
2020-07-26
Jabłońska Zosia
KJ Cavalier
NADIR (21)
2020-07-25
2
2020-07-26
3
2020-07-26
2
Jabłońska Zuzanna
KJ CAVALIER
LONTAR (22)
2020-07-25
4
2020-07-26
2
2020-07-26
4
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
2020-07-25
5
2020-07-26
6
2020-07-26
6
Jastrzębska Justyna
KJ Polonez Damnica
2020-07-25
2020-07-25
6
2020-07-26
6
2020-07-26
10
2020-07-26
6
2020-07-26
5
Kaleńska Klaudia
Brak
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
TOBI (72)
2020-07-25
3
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Kijowska Zuzanna
KJ AS Dream
2020-07-25
3
2020-07-26
3
2020-07-26
5
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2020-07-25
7
Koszałka Aleksandra
KJ Polonez Damnica
2020-07-25
8
2020-07-25
9
2020-07-26
7
2020-07-26
8
2020-07-26
4
2020-07-26
4
Kotarska Kamila
KSPSK Kwieki
DALLAS (24)
2020-07-25
5
2020-07-26
8
2020-07-26
4
Krzyżak Antonina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
BAZYL (8)
2020-07-25
3
2020-07-26
2
2020-07-26
3
Kuczkowska Daniela
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
BIANCHI (66)
2020-07-26
5
2020-07-25
2020-07-25
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
2020-07-25
1
2020-07-26
2
2020-07-26
2
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
KAFEJKA (65)
2020-07-25
4
2020-07-25
2
2020-07-26
3
2020-07-26
4
2020-07-26
2
2020-07-26
4
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
FORCE (38)
2020-07-25
1
2020-07-26
1
JONAS (39)
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
2020-07-25
1
2020-07-26
4
2020-07-26
2
Mańczak Paula
SCSJ Coval Pogórze
2020-07-25
2
Merecka Zuzanna
KJ Pegaz Reda
LEONARD (42)
2020-07-25
4
Egierka (78)
2020-07-26
7
2020-07-26
6
Mrozek Amelia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
DENVER (59)
2020-07-25
1
2020-07-26
4
2020-07-26
3
Obłoza Zuzanna
KJ Pegaz Reda
BENTOS (18)
2020-07-25
2
2020-07-26
3
2020-07-26
2
Paluszyńska Maja
KJ Pegaz Reda
EPIZOD (17)
2020-07-25
3
2020-07-26
2
2020-07-26
3
Pellowska Ewa
KJ Barłomino
2020-07-25
8
2020-07-26
5
2020-07-26
7
Perzyńska Agata
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARYA (76)
2020-07-26
1
2020-07-26
2
Pietryk Małgorzata
KJ AS Dream
2020-07-25
3
Reszuta Maura
KJ La Scalla
2020-07-26
9
2020-07-26
Rosicka Karolina
KJ AS Dream
2020-07-25
5
2020-07-26
5
2020-07-26
5
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2020-07-25
7
2020-07-25
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2020-07-25
2020-07-25
6
Rutkowska Luiza
Varsovia Dressage Club
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
400
Sagan Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
JILLZ (14)
2020-07-25
4
2020-07-25
6
2020-07-26
3
2020-07-26
4
2020-07-26
5
2020-07-26
3
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2020-07-25
3
2020-07-26
3
2020-07-26
2
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
PIKASO (61)
2020-07-25
4
2020-07-26
2
2020-07-26
3
CAJRO (62)
2020-07-25
2
2020-07-26
3
2020-07-26
1
Stosik Estera
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-07-25
6
2020-07-26
7
2020-07-26
8
Stromska Honorata
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BAZYL (8)
2020-07-25
9
2020-07-26
1
Szmaglińska Iga
brak
MUSTANG (27)
2020-07-25
4
2020-07-26
3
2020-07-26
3
Teodorczuk Dominika
Klub Jeździecki AS Dream
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Turska Blanka
SCSJ Coval Pogórze
2020-07-25
7
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
2020-07-25
2
2020-07-26
8
2020-07-26
4
Wójcik Katarzyna
bp
ELIOT (60)
2020-07-25
Wołczyńska Aleksandra
Klub Jeździecki Pegaz Reda
REBEL (58)
2020-07-25
2
2020-07-26
2
2020-07-26
2
Wysokińska Dobrosława
KJ Pegaz Reda
2020-07-25
7
2020-07-26
5
2020-07-26
6
Wyszałkowska Weronika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
GANDAWA (23)
2020-07-25
10
2020-07-26
9
2020-07-26
9
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Ziółkowska Oliwia
KJ AS Dream
2020-07-25
2
2020-07-26
6
2020-07-26
7

Number of Riders: 57

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl