Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:58:30
2020-09-09 10:58:30
Daniela Kuczkowska CELESTIAL CHRIST
  • 1x 2 zr/P-1 ZR/
  • 1x 10 zr/P-2/
  • 1x 18/P-4 ZR/
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:35:36
2020-09-07 23:28:30
Justyna Stasiulewicz BIANCO
  • 1x 4 zr/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 12 zr/el. MPMK - 4 latki/
  • 1x 17/L-3 ZR/
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:35:45
2020-09-07 23:27:22
Justyna Stasiulewicz PIKASO
  • 1x 2 zr/P-1 ZR/
  • 1x 10 zr/P-2/
  • 1x 18/P-4 ZR/
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:22:55
2020-09-07 21:32:17
Paulina Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:36:25
2020-09-07 20:09:49
Oliwia Kubiak JILLZ
  • 1x 1zr/L-1 ZR/
  • 1x 9 zr/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 16:12:04
2020-09-07 13:58:18
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:02:05
2020-09-07 10:37:07
Klaudia Kaleńska ANGEL QUEEN
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:33:18
2020-09-07 10:32:39
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:32:17
2020-09-06 19:43:08
Aleksandra Lesner JONAS
  • 1x 7 zr/N-4 ZR/
  • 1x 8 zr/C-1 ZR/
  • 1x 15 zr/N-5/
  • 1x 20/N-6 ZR/
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:32:20
2020-09-06 19:42:34
Dobrosława Wysokińska WOHLKLANG U
  • 1x 3 zr/D-1 ZR/
  • 1x 11 zr/D-2/
  • 1x 19/D-3 ZR/
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:34:34
2020-09-06 19:42:25
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:32:23
2020-09-06 17:38:27
Kamila Kotarska DALLAS
  • 1x 2 zr/P-1 ZR/
  • 1x 10 zr/P-2/
  • 1x 18/P-4 ZR/
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:32:26
2020-09-06 17:33:29
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x 2 zr/P-1 ZR/
  • 1x 10 zr/P-2/
  • 1x 18/P-4 ZR/
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:33:27
2020-09-06 17:32:34
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:35:36
2020-09-06 12:48:59
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 2 zr/P-1 ZR/
  • 1x 7 zr/N-4 ZR/
  • 1x 10 zr/P-2/
  • 1x 15 zr/N-5/
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 10:32:39
2020-09-05 18:41:52
Aniela Dlouchy DEPAS CORRINUS P
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:35:32
2020-09-04 23:11:53
Maura Reszuta ARCTIC MONKEY R
  • 1x 1zr/L-1 ZR/
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:35:20
2020-09-04 23:11:18
Maura Reszuta I'PANTER
  • 1x 1zr/L-1 ZR/
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:48:15
2020-09-04 21:03:58
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:34:49
2020-09-03 21:52:29
Blanka Turska HARRISON
  • 1x 8 zr/C-1 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:34:47
2020-09-02 21:57:20
Martyna Baściuk PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 8 zr/C-1 ZR/
  • 1x 16 zr/C-2/
  • 1x 21/C-4 ZR/
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:20:58
2020-09-02 14:21:41
Karolina Kolny GRETA
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:21:03
2020-09-02 14:21:19
Natalia Plata MINISTER
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:21:07
2020-09-02 14:21:10
Amelia Terenowicz AILLE HIGHFIELD STAR
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:21:12
2020-09-02 11:41:28
Lena Sławek DOLLY
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:34:42
2020-09-02 11:40:48
Anna Michaś BLUE BERRY
  • 1x 2 zr/P-1 ZR/
  • 1x 3 zr/D-1 ZR/
  • 1x 10 zr/P-2/
  • 1x 11 zr/D-2/
  • 1x 18/P-4 ZR/
  • 1x 19/D-3 ZR/
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:34:39
2020-09-01 14:39:17
Natalia Wojtaszek SAYARA
  • 1x 8 zr/C-1 ZR/
  • 1x 15 zr/N-5/
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 15:38:57
2020-09-01 14:09:21
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 15:38:58
2020-09-01 14:08:03
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:22
2020-09-01 13:11:25
Jagoda Czop VENTUS
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:34:24
2020-09-01 10:08:36
Paula Mańczak FAZZ-TETTI
  • 1x 8 zr/C-1 ZR/
  • 1x 16 zr/C-2/
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:40:00
2020-08-31 18:54:42
Antonina Krzyżak DIAMOND DE LUXE
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:48:18
2020-08-31 14:54:43
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:48:22
2020-08-31 14:54:11
Lena Kamińska KLIPER
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:48:26
2020-08-31 14:17:21
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:48:32
2020-08-31 10:15:06
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:48:37
2020-08-31 00:27:00
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:35:06
2020-08-30 17:18:47
Maria Adamowicz HUNTER
  • 1x 1zr/L-1 ZR/
  • 1x 9 zr/L-2/
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:48:45
2020-08-30 13:32:51
Julia Janecka MUPPET
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:48:53
2020-08-30 13:32:04
Nadia Peruga BALOU W
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:48:56
2020-08-30 13:31:32
Julia Maksajda DULCAMERO
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:48:58
2020-08-30 13:30:20
Agata Rosak WIKTORIA
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 13:29:28
2020-08-30 13:28:47
Blanka Osińska WIKTORIA
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 11:27:34
2020-08-30 05:30:58
Pola Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 23:21:02
2020-08-29 20:39:39
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 22:30:17
2020-08-29 20:36:25
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 21:44:51
2020-08-29 16:29:08
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 21:44:55
2020-08-29 07:47:39
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 21:44:56
2020-08-29 07:47:02
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 18:01:44
2020-08-28 12:16:47
Lea Zatońska POPPINGS ANNABELL
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 18:01:48
2020-08-28 09:09:02
Sonia Górzyńska RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 18:01:51
2020-08-28 06:56:36
Hanna Gawron BETOVEN
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 18:01:53
2020-08-27 09:55:53
Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 18:01:58
2020-08-26 21:32:10
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:34:35
2020-08-25 14:47:28
Zuzanna Merecka EGIERKA
  • 1x 1zr/L-1 ZR/
  • 1x 2 zr/P-1 ZR/
  • 1x 9 zr/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:34:19
2020-08-25 12:04:56
Eliza Butowska ROGER
  • 1x 3 zr/D-1 ZR/
  • 1x 11 zr/D-2/
  • 1x 19/D-3 ZR/
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 12:42:41
2020-08-25 12:04:08
Lena Kobylska JACKY 35
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 09:40:49
2020-08-24 23:15:49
Barbara Rynkowska KELPIE
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 14:03:54
2020-08-22 18:49:42
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 1x 2/L-1RKb - I półfinał MPM/
  • 1x 6/L-2RKb - II półfinał MPM/
  • 1x 10/P-6RK - finał MPM/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 14:03:57
2020-08-22 17:26:44
Wiktoria Cwalina JOLY'S GOLDFEVER
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 14:03:59
2020-08-22 17:26:14
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 14:04:02
2020-08-22 16:36:21
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 14:04:09
2020-08-22 14:59:16
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x /MPJK/
  • 1x 5/N-3 - II półfinał MPJK/
  • 1x 9/N-7 - finał MPJK/
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 09:40:56
2020-08-21 22:27:35
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 14:04:13
2020-08-21 22:26:11
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 1x 4/L-6RKa - I półfinał PPM/
  • 1x 8/L-1RKa - II półfinał PPM/
  • 1x 12/L-2RKa - finał PPM/
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 14:04:15
2020-08-21 20:41:14
Martyna Baściuk ORCHARD SPIRIT OF TESIO
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 14:04:18
2020-08-21 17:34:05
Bogna Jedziniak SONJAHOFS UNITAS
  • 1x 3/P-6 - I półfinał PPK/
  • 1x 7/P-3 - II półfinał PPK/
  • 1x 11/P-4 - finał PPK/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamowicz Maria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O060567
Brak
2. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
3. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (J.)
O036896
4. Butowska Eliza Pegaz Reda
2005 (JM.)
O053222
5. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
6. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
7. Czerwińska Pola KS Centurion
2007 (JM.)
O045767
8. Czok Ivette KS Centurion
2006 (JM.)
O040263
9. Czop Jagoda KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
Brak
10. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
LZRWZJ/6400/19
11. Dworacka Tatiana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2009 (Mł.)
0058594
12. Gąsienica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
13. Gawron Hanna Bpk
2010 (Mł.)
Brak
14. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
15. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (J.)
O032073
16. Górzyńska Sonia BPK
2005 (JM.)
O041576
17. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
18. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (JM.)
o055764
19. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
20. Jedziniak Bogna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O058190
21. Kaleńska Klaudia JKS Barłomino
2008 (JM.)
Brak
22. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
23. Kamińska Natalia KJ Galop Kozienice
2009 (Mł.)
O054450
24. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (Mł.)
O053219
25. Kolny Karolina UKJ Pony Klub Plochocin
2004 (J.)
brak
26. Kopczewska Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
27. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
28. Kotarska Kamila KSPSK Kwieki
S
0018570
29. Krzyżak Antonina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
brak
30. Kubiak Oliwia Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2003 (J.)
Brak
31. Kuczkowska Daniela KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O006233
32. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
33. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
S
O021141
34. Lewandowska Weronika KS Centurion
2005 (JM.)
000
35. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
Brak
36. Mańczak Paula SCSJ Coval Pogórze
S
O010003
37. Merecka Zuzanna KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O059160
38. Michaś Anna KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O043951
39. Osińska Blanka KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
Brak
40. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
41. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
0051227
42. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O042239
43. Plata Natalia BPK
2005 (JM.)
O038133
44. Plata Natalia BPK POMORSKIE
2005 (JM.)
O038133
45. Reszuta Maura KJ La Scalla
S
O023148
46. Rosak Agata KJ Golden Dream
2010 (Mł.)
Brak
47. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
48. Skarżyńska Alicja brak
2004 (J.)
O032068
49. Sławek Lena KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O060434
50. Sobiepańska Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2000 (MJ.)
O028768
10164031
51. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
52. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
53. Terenowicz Amelia UKJ Pony Klub Plochocin
2004 (J.)
1506/20
54. Turska Blanka SCSJ Coval Pogórze
S
Brak
55. Usiądek Weronika KS Centurion
2007 (JM.)
000
56. Van Den Broeck Ann UKJ Pony Klub Plochocin
2006 (JM.)
O037288
57. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
58. Wojtaszek Natalia AZS PW
S
O008639
59. Wysokińska Dobrosława KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
60. Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O049671
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

41

AILLE HIGHFIELD STAR CONNEMARA POL 2009 klacz siwa/kuc:146 F: Ballybeg JJ
M: Aille Gaze
brak m3-372100400022838
2.

48

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc: F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533
3.

161

ARCTIC MONKEY R SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Night Carry
M: Arkadia
K029760 616009530069516
4.

34

BALOU W KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:144 F: G. Basgier
M: Angelique W
Brak 5280080501011105
5.

46

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K027298 brak
6.

17

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
K023045
7.

163

BIANCO TRAKEŃSKA POL 2016 ogier gniada/168 F: Cargo
M: Bekesza
BRAK 616003010095716
8.

19

BIRBANT MAŁY KOŃ POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
9.

157

BLUE BERRY MALPOLSKA POL 2008 wałach gniada/169 F: Liwiec
M: Baszara
K014812 616006590178508
10.

29

CAMELOT ARABSKA POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
11.

166

CELESTIAL CHRIST OLDENBURG GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Christ
M: Haupptstutbuch Finesse
K025121 DE433332131712
12.

27

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
13.

151

DALLAS SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Le Voltaire
M: Damnica
K029752 616098100078266
14.

21

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
K010730 11258, POL 013 67 01119 06 104ZI48
15.

47

DENARO PP DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Kelts De Angelo / De Merels Demis
M: Daisy / Dornik-Double
K014326 DE4101100631107
16.

44

DEPAS CORRINUS P KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:Kuc F: Verona’ S BO-GI
M: Siepke’ S Evita
K020943 .
17.

36

DIAMOND DE LUXE Deutsche Reit Pony GER 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Don Pedro
M: Po Oakley
Brak Brak
18.

42

DOLLY KUC WALIJSKI POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Ducat DR
M: nn
K026268 DE434340372304
19.

32

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
K020851
20.

25

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
21.

35

DULCAMERO PONY POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Dimension AT
M: Baroness
Brak DE441411142214
22.

155

EGIERKA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kara/165 F: Dixan
M: Euforia
K029366 616007660448616
23.

22

ELDOM PONY POL 2007 wałach gniada/kuc:146 F: Thorneyside Gemini
M: Miranda
brak 528008110032611
24.

162

EVER FOR EVER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ererbus / Conteder
M: Diatermia / Wagram
K014106 POL 009590176206
25.

154

FAZZ-TETTI KWPN POL 2010 ogier kara/. F: Jazz
M: Verno-Tetti
K017831 .
26.

63

GLUCKSPILZ DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Lucky Lao
K022569 441411033512
27.

43

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
K022603 5280170600581
28.

39

GRETA NN POL 2005 klacz skarogniada/kuc:146 F: mistral
M: Groszka
616 013 64 00669 05 616 013 64 00669 05
29.

10

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
30.

23

HARNAŚ KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K028709 616999661768610
31.

159

HARRISON SP POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Jazz
M: Hossa
Brak PL 123
32.

24

HOJVEJS CASMIR KUC DEN 2013 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
K025195 208333201302234
33.

45

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 wałach gniada/kuc:147 F: HUGO BOSS
M: SINA
K022705 DE435350244512
34.

168

HOT CHOCOLATE/MINISTER F:
M:
35.

101

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach skarogniada/173 F: Weltstein
M: Hagia Anna
K009267 POL009600072805
36.

160

I'PANTER SP POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Wolf's Panter
M: Irada
K029759 POL009540074503
37.

2

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
38.

171

ISGAAR/HALNY F:
M:
39.

14

JACKY 35 GRP POL 1997 Wałach bułana/kuc: F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
brak
40.

165

JILLZ KWPN POL 2014 Klacz gniada/164 F: Modesto
M: Cognaq
Brak Brak
41.

6

JOLY'S GOLDFEVER KUC NEW FOREST BEL 2009 ogier gniada/147 F: Priory Prickle / Tomatin Golden Gorse
M: Beekje's Katja / Kantje's Ronaldo
K029384 056011020090135
42.

149

JONAS KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Quateron
M: Wenda
K024716
43.

13

KELPIE KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz skarogniada/mk:141 F: Asumpt / Veritas 6
M: Kyniska / Top Ewita
K023088 616013580177810
44.

37

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
45.

170

KLEO/ROYAL F:
M:
46.

28

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
K024146
47.

18

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
K024100
48.

30

LANGTOFTEGARD LEANDRO CONNEMARA DNK 2010 Wałach siwa/kuc:147 F: Sternbergs Larry junior
M: Barholts Rosaleen
K021759 208333CO1002675 DK CON
49.

20

LEUNS VELD'S WINSTON KUC WAL. POL 2007 wałach izabelowata/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Velds Heidi
K022553 528017 07.00825
50.

169

LEUNS VELDS WINSTON/DELICIOUS F:
M:
51.

40

MINISTER MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Jantar
M: Miłka
Brak Brak
52.

33

MUPPET KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:140 F: Atlantic Magic
M: Muffin
K019486 616013610228209
53.

152

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
54.

11

ORCHARD SPIRIT OF TESIO NWPCS NED 2015 wałach gniada/kuc:149 cm F: King William
M: Orchard JR Anna Palowna
K030076 528017201500355
55.

164

PIKASO TRAKEŃSKA LTU 2015 Ogier kara/168 F: Ice Age trk
M: Plasta trk/ Fetisas trk
K028373 LTU00252028751
56.

15

POPPINGS ANNABELL NEW FOREST PONY POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Hoppenhof’s Jasper
M: Poppings Mariëlle
K028733 528018020112098
57.

158

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
K019179 616009630079610
58.

31

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 10..03 200 Klacz gniada/kuc:140 F: Messino
M: Romi
brak DE 467-0001642-06
59.

16

RED SUNSET SUNSATION NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 cm F: NN
M: NN
K026812
60.

153

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen
M: Rozeda
K016493 POL 009520132305
61.

167

Ron Rubin F:
M:
62.

38

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
63.

156

SAYARA KOŃ HANOWERSKI POL 2010 Klacz kara/173 cm F: Stedinger
M: Dijala
K027334 brak
64.

12

SONJAHOFS UNITAS KUC POL 2011 gelding bay/kuc:145 F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
K024087 528017201100174
65.

64

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/kuc:138 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
K007887 203001924653103
66.

7

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
67.

172

SZOGUN/JOLY'S GOLDFEVER F:
M:
68.

8

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
69.

5

TYMIANEK DRP POL 2009 Ogier gniada/kuc:141 F: Durello Top
M: Tabakierka
K020088
70.

4

VENTUS KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: Sara
K009245 POL999690068804
71.

9

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
72.

26

WIKTORIA KUC POL 2003 klacz srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
K015661 616999590248903
73.

150

WOHLKLANG U HANOWERSKA GER 2002 Wałach kasztanowata/. F: Wolkentanz
M: Wally
DE431319105202
Rider Club
Competition
Prize
Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
150
SUM:
150.00
Bierieżnow Tatiana KS Centurion
500
SUM:
500.00
Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
200
SUM:
200.00
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
200
SUM:
200.00
Czok Ivette KS Centurion
400
SUM:
400.00
Gawron Hanna Bpk
100
SUM:
100.00
Golubińska Ewa KJ Plejada
1000
SUM:
1000.00
Guerquin-Koryzma Pola BPK
400
SUM:
400.00
Jedziniak Bogna Stowarzyszenie KS Chojnów
100
SUM:
100.00
Kamińska Lena JKS Barłomino
150
SUM:
150.00
Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
150
SUM:
150.00
Krzyżak Antonina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
200
SUM:
200.00
Lewandowska Weronika KS Centurion
300
SUM:
300.00
Plata Natalia BPK POMORSKIE
700
SUM:
700.00
Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
100
SUM:
100.00
Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Maria
Sopocki Klub Jeździecki
HUNTER (101)
2020-09-11
2
2020-09-12
2
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-09-11
4
2020-09-12
3
2020-09-13
2
2020-09-13
3
150
2020-09-11
2
2020-09-12
1
2020-09-13
1
2020-09-13
1
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2020-09-12
3
2020-09-13
3
2020-09-11
5
2020-09-13
3
500
Butowska Eliza
Pegaz Reda
ROGER (153)
2020-09-11
2
2020-09-12
1
2020-09-13
1
2020-09-13
1
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2020-09-11
2
2020-09-12
2
2020-09-13
3
2020-09-13
2
200
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-09-11
8
2020-09-12
3
SZOGUN (7)
2020-09-11
3
2020-09-12
6
2020-09-13
2
2020-09-13
2
200
Czerwińska Pola
KS Centurion
BIRBANT (19)
2020-09-11
5
2020-09-12
6
2020-09-13
5
2020-09-13
6
Czok Ivette
KS Centurion
ELDOM (22)
2020-09-11
3
2020-09-12
4
2020-09-13
1
2020-09-13
1
400
Czop Jagoda
KJ Golden Dream
VENTUS (4)
2020-09-11
9
2020-09-12
9
2020-09-13
7
2020-09-13
7
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-09-11
11
2020-09-12
10
2020-09-13
10
Dworacka Tatiana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
RASHMI (31)
2020-09-11
10
2020-09-12
8
2020-09-13
9
2020-09-13
9
Gąsienica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2020-09-11
7
2020-09-12
5
2020-09-13
4
2020-09-13
5
Gawron Hanna
Bpk
BETOVEN (17)
2020-09-11
6
2020-09-12
5
2020-09-13
4
2020-09-13
4
100
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2020-09-12
1
2020-09-13
1
2020-09-11
3
2020-09-12
6
2020-09-11
4
2020-09-13
1
1000
Górzyńska Sonia
BPK
2020-09-11
8
2020-09-12
9
2020-09-13
7
2020-09-13
8
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (8)
2020-09-12
7
2020-09-13
8
2020-09-11
9
2020-09-13
6
Guerquin-Koryzma Pola
BPK
2020-09-11
1
2020-09-12
1
2020-09-13
1
2020-09-13
1
400
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (33)
2020-09-12
8
2020-09-13
5
2020-09-11
6
2020-09-13
5
Jedziniak Bogna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-09-11
1
2020-09-12
1
2020-09-13
8
2020-09-13
4
100
Kaleńska Klaudia
JKS Barłomino
2020-09-11
8
2020-09-12
5
2020-09-13
6
2020-09-13
6
Kamińska Lena
JKS Barłomino
KLIPER (28)
2020-09-11
1
2020-09-12
2
2020-09-13
5
2020-09-13
3
150
Kamińska Natalia
KJ Galop Kozienice
2020-09-11
12
2020-09-12
2020-09-13
12
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-09-11
5
2020-09-12
6
2020-09-13
4
2020-09-13
5
Kolny Karolina
UKJ Pony Klub Plochocin
GRETA (39)
2020-09-12
10
2020-09-13
7
2020-09-11
10
2020-09-13
8
Kopczewska Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2020-09-11
6
2020-09-12
7
2020-09-13
10
2020-09-13
8
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (37)
2020-09-11
11
2020-09-12
11
ROYAL (38)
2020-09-11
2
2020-09-12
4
2020-09-13
2
2020-09-13
3
150
Kotarska Kamila
KSPSK Kwieki
DALLAS (151)
2020-09-11
5
2020-09-12
3
2020-09-13
1
2020-09-13
2
Krzyżak Antonina
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-09-11
4
2020-09-12
2
2020-09-13
3
2020-09-13
2
200
Kubiak Oliwia
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
JILLZ (165)
2020-09-11
2020-09-13
2
Kuczkowska Daniela
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-09-11
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
2020-09-11
6
2020-09-12
7
2020-09-13
6
2020-09-13
7
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
JONAS (149)
2020-09-11
4
2020-09-11
1
2020-09-12
2
2020-09-13
1
2020-09-13
1
Lewandowska Weronika
KS Centurion
2020-09-12
2
2020-09-13
2
2020-09-11
8
2020-09-13
4
300
Maksajda Julia
KJ Golden Dream
2020-09-11
9
2020-09-12
8
2020-09-13
9
2020-09-13
9
Mańczak Paula
SCSJ Coval Pogórze
2020-09-11
1
Merecka Zuzanna
KJ Pegaz Reda
EGIERKA (155)
2020-09-11
1
2020-09-11
2
2020-09-12
1
2020-09-13
1
2020-09-13
1
Michaś Anna
KJ Golden Dream
2020-09-11
3
2020-09-12
2
2020-09-13
2
2020-09-13
1
2020-09-11
2
2020-09-12
2
2020-09-13
2
2020-09-13
2
Osińska Blanka
KJ Golden Dream
2020-09-11
10
2020-09-12
10
2020-09-13
8
2020-09-13
8
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
CENNA (27)
2020-09-11
7
2020-09-12
9
2020-09-13
7
2020-09-13
7
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2020-09-11
13
2020-09-12
12
2020-09-13
11
2020-09-13
11
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
BALOU W (34)
2020-09-11
10
2020-09-12
11
2020-09-13
11
Plata Natalia
BPK
2020-09-12
5
2020-09-11
2
Plata Natalia
BPK POMORSKIE
2020-09-12
4
2020-09-13
4
2020-09-11
1
2020-09-13
2
700
Reszuta Maura
KJ La Scalla
I'PANTER (160)
2020-09-11
4
2020-09-11
3
Rosak Agata
KJ Golden Dream
2020-09-11
5
2020-09-12
8
2020-09-13
6
2020-09-13
6
Rynkowska Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
KELPIE (13)
2020-09-11
3
2020-09-12
3
2020-09-13
5
2020-09-13
4
100
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse Koryta
CAMELOT (29)
2020-09-12
11
2020-09-13
9
2020-09-11
11
2020-09-13
9
Sławek Lena
KJ Golden Dream
DOLLY (42)
2020-09-11
7
2020-09-12
7
2020-09-13
3
2020-09-13
5
Sobiepańska Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2020-09-11
6
2020-09-11
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
BIANCO (163)
2020-09-11
1
2020-09-12
PIKASO (164)
2020-09-11
1
2020-09-12
1
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2020-09-12
13
2020-09-11
12
2020-09-13
10
Terenowicz Amelia
UKJ Pony Klub Plochocin
2020-09-12
12
2020-09-11
13
2020-09-13
11
Turska Blanka
SCSJ Coval Pogórze
HARRISON (159)
2020-09-11
5
Usiądek Weronika
KS Centurion
HARNAŚ (23)
2020-09-12
9
2020-09-13
6
2020-09-11
7
2020-09-13
7
Van Den Broeck Ann
UKJ Pony Klub Plochocin
Ron Rubin (167)
2020-09-11
1
2020-09-12
1
2020-09-13
1
2020-09-13
1
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
ISGAAR (2)
2020-09-11
4
2020-09-12
4
HALNY (10)
2020-09-11
2
2020-09-12
1
2020-09-13
1
2020-09-13
1
400
Wojtaszek Natalia
AZS PW
SAYARA (156)
2020-09-11
3
2020-09-12
1
Wysokińska Dobrosława
KJ Pegaz Reda
2020-09-11
1
2020-09-12
Zatońska Lea
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-09-11
9
2020-09-12
10
2020-09-13
8
2020-09-13
10

Number of Riders: 60

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 5 050.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl