Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
99 ACCEPTED 2021-11-23 18:25:09
2021-11-21 21:40:15
Monika Mańk FIORENTE
  • 1x 23ZR/L-3/
98 ACCEPTED 2021-11-23 18:23:01
2021-11-21 15:12:52
Halina Gackowska LAMARCK
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 29ZR/C-4/ZR
97 ACCEPTED 2021-11-21 09:58:43
2021-11-20 20:19:46
Otylia Nowakowska LITTLE CARTIER
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
96 ACCEPTED 2021-11-21 09:58:51
2021-11-20 13:21:26
Nina Stępniewicz LIMA
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 24ZR/P-3/
95 ACCEPTED 2021-11-21 09:58:54
2021-11-20 09:09:57
Lėja Urbšytė LET’S DANCE J
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 3ZR/D-1/Zawody Regionalne
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
94 ACCEPTED 2021-11-19 09:45:23
2021-11-19 09:44:34
Alicja Sudnik INCREDIBLE SUMMER
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 29ZR/C-4/ZR
93 ACCEPTED 2021-11-19 09:45:33
2021-11-19 09:06:23
Julia Szymańska LANCELOT
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
92 ACCEPTED 2021-11-18 18:53:48
2021-11-18 17:20:11
Marta Frukacz L-BRENDA
  • 2x 12ZR/L-2/
91 ACCEPTED 2021-11-18 17:34:24
2021-11-18 11:55:04
Martyna Baściuk BARAŻ
  • 1x 11ZO/C-2/ZO-A
  • 1x 18ZO/C-4/Zawody Ogólnopolskie
90 ACCEPTED 2021-11-18 17:34:29
2021-11-18 10:37:48
Anna Rogalska BESARIAN
  • 1x 5ZR/N-4/ZR-A
  • 1x 15ZR/D-4 dorośli/ZR-A
  • 1x 27ZR/N-5/ZR
89 ACCEPTED 2021-11-18 09:21:50
2021-11-18 09:07:57
Aleksandra Sawicka POKUSA
  • 1x 5ZR/N-4/ZR-A
  • 1x 6ZR/N-5/I półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców/ZR-A
  • 1x 17ZR/N-6/II półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców/ZR-A
  • 1x 28ZR/N-7/ZR
88 ACCEPTED 2021-11-18 01:00:31
2021-11-17 20:03:19
Milda Lisauskaitė SEA CLOUD 5
  • 1x 4ZR/D-1R/I półfinał HPWiM-A Juniorzy Młodsi
  • 1x 15ZR/D-2R/ZR-A
  • 1x 26ZR/D-3R/ZR-A
87 ACCEPTED 2021-11-18 01:01:00
2021-11-17 19:53:19
Honorata Stromska CARLOS
  • 1x 12ZR/L-2/
86 ACCEPTED 2021-11-18 01:01:04
2021-11-17 19:49:30
Honorata Stromska DARTH VADER
  • 1x 11ZO/C-2/ZO-A
85 ACCEPTED 2021-11-18 01:00:55
2021-11-17 19:46:01
Łucja Mielcarz TOTEM
  • 1x 14ZR/D-2/
  • 1x 25ZR/D-3/
84 ACCEPTED 2021-11-18 01:00:51
2021-11-17 19:44:58
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x 12ZO/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19ZO/CC-6/Zawody Ogólnopolskie
83 ACCEPTED 2021-11-18 01:00:48
2021-11-17 19:43:10
Wiktor Wojtarowicz DARK LADY
  • 1x 11ZO/C-2/ZO-A
  • 1x 18ZO/C-4/Zawody Ogólnopolskie
82 ACCEPTED 2021-11-17 13:31:03
2021-11-17 12:50:42
Jarosław Wierzchowski DIAMOND VERONA
  • 1x 3ZO/N-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 10ZR/N-6/II półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 17ZO/N-5/Zawody Ogólnopolskie
81 ACCEPTED 2021-11-17 13:31:05
2021-11-17 12:47:38
Jarosław Wierzchowski TARA
  • 1x 7ZO/CS-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 14ZO/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22ZO/CS-5/Zawody Ogólnopolskie
80 ACCEPTED 2021-11-17 16:49:16
2021-11-16 21:26:51
Alicja Piechal CALVADOS M
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 29ZR/C-4/ZR
79 ACCEPTED 2021-11-16 15:50:44
2021-11-16 14:23:05
Anna Grygier Wójtowicz MAXIMUS
  • 1x 7ZO/CS-1/Zawody Ogólnopolskie
78 ACCEPTED 2021-11-16 10:35:50
2021-11-16 09:43:50
Gabriela Wójcicka GNL MIRA P
  • 1x 6ZO/CC-4 ZO/I półfinał HPM-A/ Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13ZO/CC-5/II półfinał HPM-A /ZO-A
77 ACCEPTED 2021-11-16 10:35:56
2021-11-16 08:28:12
Sandra Sysojeva MAXIMA BELLA
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 3ZO/N-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 10ZR/N-6/II półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 24ZR/P-3/
  • 1x 17ZO/N-5/Zawody Ogólnopolskie
76 ACCEPTED 2021-11-16 10:36:02
2021-11-15 22:35:51
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x 6ZO/CC-4 ZO/I półfinał HPM-A/ Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13ZO/CC-5/II półfinał HPM-A /ZO-A
  • 1x 20ZO/CC-7/Zawody Ogólnopolskie o nagrodę GNL
75 ACCEPTED 2021-11-23 21:23:56
2021-11-15 20:56:56
Hubert Prasek CHAMPION FOREST
  • 1x 9ZR/L6Ra ZR/
  • 1x 20ZR/L1Ra ZR/
  • 1x 31ZR/L-2Ra ZR/
74 ACCEPTED 2021-11-18 17:57:06
2021-11-15 17:45:15
Katarzyna Brandys RIO BRAVA
  • 1x 3ZO/N-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 15ZR/D-4 dorośli/ZR-A
  • 1x 17ZO/N-5/Zawody Ogólnopolskie
73 ACCEPTED 2021-11-15 11:34:57
2021-11-15 11:10:28
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 5ZR/N-4/ZR-A
  • 1x 15ZR/D-4 dorośli/ZR-A
  • 1x 27ZR/N-5/ZR
72 ACCEPTED 2021-11-15 12:30:01
2021-11-15 09:02:51
Adrian Seliga THE DUKE
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
71 ACCEPTED 2021-11-15 10:27:46
2021-11-14 22:56:50
Zofia Dąbrowska PICOLO
  • 1x 10ZR/P-6/I półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 21ZR/P-3/II półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 32ZR/P-4/finał HPWiM-A Juniorów Młodszych na Kucach
70 ACCEPTED 2021-11-18 17:52:08
2021-11-14 22:07:27
Anna Sobala KAJLA
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
69 ACCEPTED 2021-11-18 17:52:33
2021-11-14 22:05:37
Antonia Klukowska ABSOLUT
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
68 ACCEPTED 2021-11-18 17:54:01
2021-11-14 21:57:22
Antonia Klukowska ELFED
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
67 ACCEPTED 2021-11-15 10:28:00
2021-11-14 21:50:13
Evgeniya Shibneva DYPLOMATA
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 18ZO/C-4/Zawody Ogólnopolskie
66 ACCEPTED 2021-11-18 17:54:26
2021-11-14 21:48:26
Anna Tymieniecka Jm'06 LAYRO STW
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 24ZR/P-3/
65 ACCEPTED 2021-11-21 09:26:58
2021-11-14 16:33:28
Natalia Wojtaszek GOLDEN TOUCH
  • 1x 5ZR/N-4/ZR-A
  • 1x 14ZR/D-2/
  • 1x 24ZR/P-3/
64 ACCEPTED 2021-11-14 19:51:35
2021-11-14 16:20:28
Ignacy Ceran DEINHARD S
  • 1x 10ZR/P-6/I półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 21ZR/P-3/II półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 32ZR/P-4/finał HPWiM-A Juniorów Młodszych na Kucach
63 ACCEPTED 2021-11-14 14:34:47
2021-11-14 14:15:40
Gloria Grudziąż POEZJA-P
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 29ZR/C-4/ZR
62 ACCEPTED 2021-11-17 13:31:15
2021-11-13 21:09:47
Zofia Staroszczuk TAVANTA VTH
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 13ZR/P-2/
61 ACCEPTED 2021-11-17 13:31:18
2021-11-13 21:07:53
Zofia Staroszczuk NUTTY MK
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
60 ACCEPTED 2021-11-13 12:12:29
2021-11-13 12:03:53
Katarzyna Milczarek CARLOS
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
59 ACCEPTED 2021-11-13 12:12:32
2021-11-13 12:03:01
Katarzyna Milczarek GUAPO
  • 1x 14ZO/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22ZO/CS-5/Zawody Ogólnopolskie
58 ACCEPTED 2021-11-13 12:12:35
2021-11-13 11:45:10
Ewa Uta Golubińska STRAHLEMANN
  • 1x 4ZO/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 11ZO/C-2/ZO-A
57 ACCEPTED 2021-11-13 12:12:39
2021-11-13 07:20:02
Dominika Mierzejewska J'02 JAKOB
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
56 ACCEPTED 2021-11-21 09:59:01
2021-11-12 23:41:09
Aleksandra Dorawa RAFAELLO
  • 1x 2ZO/D-1R/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 9ZO/D-2R/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 16ZO/D-3R/Zawody Ogólnopolskie
55 ACCEPTED 2021-11-13 12:12:47
2021-11-12 20:03:51
Barbara Rynkowska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 11ZR/N-1/I półfinał HPWiM-A Juniorów na kucach
  • 1x 22ZR/N-2/II półfinał HPWiM-A Juniorów na kucach
  • 1x 33ZR/N-7 kuce/finał HPWiM-A Juniorów na Kucach
54 ACCEPTED 2021-11-13 12:12:50
2021-11-12 18:05:17
Hanna Czyżewska MISTER HANEK
  • 1x 9ZR/L6Ra ZR/
  • 1x 20ZR/L1Ra ZR/
  • 1x 31ZR/L-2Ra ZR/
53 ACCEPTED 2021-11-16 06:45:54
2021-11-12 09:24:00
Joanna Tragarz HARLEY ZOF
  • 1x 14ZO/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
52 ACCEPTED 2021-11-12 10:20:15
2021-11-12 00:02:41
Magdalena Niesłuchowska KOKOSCHKARISKA D&E
  • 1x 1ZO/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 3ZO/N-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 8ZO/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 10ZR/N-6/II półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 17ZO/N-5/Zawody Ogólnopolskie
51 ACCEPTED 2021-11-12 10:20:21
2021-11-11 09:31:17
Paulina Zając AGAWA
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
  • 1x 24ZR/P-3/
50 ACCEPTED 2021-11-12 10:20:25
2021-11-10 18:30:08
Joanna Miłosz-Kropiwiec FERRERO ROCHER
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 24ZR/P-3/
49 ACCEPTED 2021-11-17 10:14:43
2021-11-09 19:09:16
Adrian Seliga ASZAREL
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
  • 1x 24ZR/P-3/
48 ACCEPTED 2021-11-10 11:53:47
2021-11-09 17:37:36
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 11ZR/N-1/I półfinał HPWiM-A Juniorów na kucach
  • 1x 22ZR/N-2/II półfinał HPWiM-A Juniorów na kucach
  • 1x 33ZR/N-7 kuce/finał HPWiM-A Juniorów na Kucach
47 ACCEPTED 2021-11-19 09:45:35
2021-11-09 12:05:33
Viktorija Kundrotaitė LUX R
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 3ZR/D-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 14ZR/D-2/
  • 1x 24ZR/P-3/
  • 1x 25ZR/D-3/
46 ACCEPTED 2021-11-10 11:53:56
2021-11-09 10:40:57
Rusnė Bareikytė POKERFACE WE
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
45 ACCEPTED 2021-11-10 11:53:59
2021-11-09 10:35:59
Kornelija Zubrytė POKERFACE WE
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
44 ACCEPTED 2021-11-10 11:54:02
2021-11-09 10:30:57
Kornelija Zubrytė PICASSO ICE
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 29ZR/C-4/ZR
43 ACCEPTED 2021-11-23 18:49:31
2021-11-08 21:03:32
Justina Vanagaitė FEDON
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 3ZO/N-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 10ZR/N-6/II półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 29ZR/C-4/ZR
  • 1x 17ZO/N-5/Zawody Ogólnopolskie
42 ACCEPTED 2021-11-23 18:49:19
2021-11-08 21:00:38
Justina Vanagaitė NABAB
  • 1x 7ZO/CS-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 14ZO/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22ZO/CS-5/Zawody Ogólnopolskie
41 ACCEPTED 2021-11-09 08:41:27
2021-11-08 16:22:32
Sylwia Ruta MATT DAMON P
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 29ZR/C-4/ZR
40 ACCEPTED 2021-11-09 08:41:30
2021-11-08 16:21:52
Sylwia Ruta JACK NICHOLSON EQUESTA
  • 1x 8ZR/CC-4 ZR/ZR-A
  • 1x 19ZR/CC-5/ZR-A
  • 1x 30ZR/CC-7/ZR o nagrodę GNL
39 ACCEPTED 2021-11-09 08:41:37
2021-11-08 15:36:54
Karolina Ostrowska FORTUNA
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
  • 1x 24ZR/P-3/
38 ACCEPTED 2021-11-10 11:54:06
2021-11-08 14:54:00
Agnieszka Kolek-Kowieska EMARK
  • 1x 6ZO/CC-4 ZO/I półfinał HPM-A/ Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 12ZO/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19ZO/CC-6/Zawody Ogólnopolskie
37 ACCEPTED 2021-11-09 08:41:43
2021-11-08 12:23:11
Matylda Kochlewska DIAMOND VERONA
  • 1x 5ZR/N-4/ZR-A
  • 1x 15ZR/D-4 dorośli/ZR-A
  • 1x 27ZR/N-5/ZR
36 ACCEPTED 2021-11-17 13:31:24
2021-11-08 10:52:49
Zofia Gryżewska PANICZ
  • 1x 9ZR/L6Ra ZR/
  • 1x 20ZR/L1Ra ZR/
  • 1x 31ZR/L-2Ra ZR/
35 ACCEPTED 2021-11-21 14:27:41
2021-11-06 11:08:46
Aleksandra Kilian WINNETOU-U
  • 1x 5ZR/N-4/ZR-A
  • 1x 14ZR/D-2/
  • 1x 27ZR/N-5/ZR
34 ACCEPTED 2021-11-18 17:58:47
2021-11-05 23:19:44
Ewa Apanas FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 6ZO/CC-4 ZO/I półfinał HPM-A/ Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13ZO/CC-5/II półfinał HPM-A /ZO-A
  • 1x 20ZO/CC-7/Zawody Ogólnopolskie o nagrodę GNL
33 ACCEPTED 2021-11-06 12:38:06
2021-11-05 18:57:59
Wiktoria Świerczewska KARAOKE
  • 1x 4ZR/D-1R/I półfinał HPWiM-A Juniorzy Młodsi
  • 1x 3ZO/N-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 15ZR/D-2R/ZR-A
  • 1x 26ZR/D-3R/ZR-A
32 ACCEPTED 2021-11-05 10:44:45
2021-11-05 00:41:04
Emilija Ručinskaitė WONDERFULL VANILLA
  • 1x 9ZR/L6Ra ZR/
  • 1x 20ZR/L1Ra ZR/
  • 1x 31ZR/L-2Ra ZR/
31 ACCEPTED 2021-11-05 10:44:48
2021-11-05 00:38:38
Emilija Ručinskaitė CYKLONAS - KASPARAS
  • 1x 9ZR/L6Ra ZR/
  • 1x 20ZR/L1Ra ZR/
  • 1x 31ZR/L-2Ra ZR/
30 ACCEPTED 2021-11-05 10:44:51
2021-11-05 00:37:31
Sandra Sysojeva JACK DANIEL'S
  • 1x 7ZO/CS-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 14ZO/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22ZO/CS-5/Zawody Ogólnopolskie
29 ACCEPTED 2021-11-18 17:59:20
2021-11-05 00:36:40
Sandra Sysojeva FOUND BOY
  • 1x 6ZO/CC-4 ZO/I półfinał HPM-A/ Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13ZO/CC-5/II półfinał HPM-A /ZO-A
  • 1x 20ZO/CC-7/Zawody Ogólnopolskie o nagrodę GNL
28 ACCEPTED 2021-11-16 10:36:13
2021-11-05 00:35:44
Sandra Sysojeva FURST LUCAS
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 1ZO/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 8ZO/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 24ZR/P-3/
  • 1x 15ZO/D-3/Zawody Ogólnopolskie
27 ACCEPTED 2021-11-05 10:45:00
2021-11-04 23:15:16
Kalina Kopczewska M'08 LITTLE BEAR
  • 1x 10ZR/P-6/I półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 21ZR/P-3/II półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 32ZR/P-4/finał HPWiM-A Juniorów Młodszych na Kucach
26 ACCEPTED 2021-11-04 08:47:27
2021-11-03 09:59:33
Otylia Nowakowska CYRKONIA
  • 1x 1ZO/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 8ZO/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 15ZO/D-3/Zawody Ogólnopolskie
25 ACCEPTED 2021-11-04 08:47:29
2021-10-30 09:51:21
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 9ZR/L6Ra ZR/
  • 1x 10ZR/P-6/I półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 20ZR/L1Ra ZR/
  • 1x 21ZR/P-3/II półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 31ZR/L-2Ra ZR/
24 ACCEPTED 2021-10-29 11:28:08
2021-10-26 17:53:19
Anna Stępnik QUINTO
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 24ZR/P-3/
23 ACCEPTED 2021-10-29 11:28:13
2021-10-26 16:47:38
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 11ZR/N-1/I półfinał HPWiM-A Juniorów na kucach
  • 1x 22ZR/N-2/II półfinał HPWiM-A Juniorów na kucach
  • 1x 33ZR/N-7 kuce/finał HPWiM-A Juniorów na Kucach
22 ACCEPTED 2021-10-29 11:28:16
2021-10-26 16:44:19
Ivette Czok TICET
  • 1x 11ZR/N-1/I półfinał HPWiM-A Juniorów na kucach
  • 1x 22ZR/N-2/II półfinał HPWiM-A Juniorów na kucach
  • 1x 33ZR/N-7 kuce/finał HPWiM-A Juniorów na Kucach
21 ACCEPTED 2021-10-29 11:28:20
2021-10-25 20:10:25
Agnieszka Gutkowska INCOGNITO INC
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 24ZR/P-3/
20 ACCEPTED 2021-10-29 11:28:23
2021-10-25 20:07:39
Agnieszka Gutkowska GAJAL
  • 1x 3ZO/N-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 10ZR/N-6/II półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 17ZO/N-5/Zawody Ogólnopolskie
19 ACCEPTED 2021-11-19 09:47:15
2021-10-25 14:00:26
Izabela Paryska SALADYN
  • 1x 6ZR/N-5/I półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców/ZR-A
  • 1x 17ZR/N-6/II półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców/ZR-A
  • 1x 28ZR/N-7/ZR
18 ACCEPTED 2021-10-25 14:04:23
2021-10-25 13:59:33
Michał Karczewski SALSA J
  • 1x 3ZO/N-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 10ZR/N-6/II półfinał HPWiM-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 17ZO/N-5/Zawody Ogólnopolskie
17 ACCEPTED 2021-10-25 14:04:26
2021-10-25 13:58:52
Anna Błońska JAMES GRANT
  • 1x 5ZR/N-4/ZR-A
  • 1x 15ZR/D-4 dorośli/ZR-A
  • 1x 27ZR/N-5/ZR
16 ACCEPTED 2021-10-25 14:04:28
2021-10-25 13:58:11
Anna Stępińska TERGAMO
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 18ZO/C-4/Zawody Ogólnopolskie
15 ACCEPTED 2021-11-18 18:16:45
2021-10-25 13:57:37
Julia Jokiel J’ADORE
  • 1x 4ZO/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 11ZO/C-2/ZO-A
  • 1x 18ZO/C-4/Zawody Ogólnopolskie
14 ACCEPTED 2021-10-25 13:54:45
2021-10-25 11:55:17
Lena Sławek GLUCKSPILZ
  • 1x 9ZR/L6Ra ZR/
  • 1x 20ZR/L1Ra ZR/
  • 1x 31ZR/L-2Ra ZR/
13 ACCEPTED 2021-10-25 13:54:49
2021-10-25 11:54:09
Dominika Kraśko HIGH BID
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 29ZR/C-4/ZR
12 ACCEPTED 2021-10-25 13:55:03
2021-10-25 11:51:32
Nelly Solecka HARNAŚ
  • 1x 10ZR/P-6/I półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 21ZR/P-3/II półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 32ZR/P-4/finał HPWiM-A Juniorów Młodszych na Kucach
11 ACCEPTED 2021-10-25 13:55:08
2021-10-25 11:50:21
Weronika Lewandowska BOSS
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
10 ACCEPTED 2021-10-25 13:55:12
2021-10-25 11:49:40
Dominika Kraśko MC GREGOR TC
  • 1x 1ZR/L-1/
  • 1x 12ZR/L-2/
  • 1x 23ZR/L-3/
9 ACCEPTED 2021-10-25 13:55:18
2021-10-25 11:48:46
Olga Jacek ARES
  • 1x 8ZR/CC-4 ZR/ZR-A
  • 1x 19ZR/CC-5/ZR-A
  • 1x 30ZR/CC-7/ZR o nagrodę GNL
8 ACCEPTED 2021-10-25 13:55:22
2021-10-25 11:47:37
Olga Jacek DAISY
  • 1x 7ZR/C-1/I półfinał HPWiM-A Seniorów/ZR-A
  • 1x 18ZR/C-2/ZR-A
  • 1x 29ZR/C-4/ZR
7 ACCEPTED 2021-10-25 13:55:28
2021-10-23 17:17:17
Agnieszka Kurowska CASINO ROYAL
  • 1x 2ZR/P-1/
  • 1x 13ZR/P-2/
  • 1x 24ZR/P-3/
6 ACCEPTED 2021-11-14 19:51:37
2021-10-22 10:15:57
Lea Zatońska POPPINGS ANNABELL
  • 1x 10ZR/P-6/I półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 21ZR/P-3/II półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 32ZR/P-4/finał HPWiM-A Juniorów Młodszych na Kucach
5 ACCEPTED 2021-10-23 12:47:49
2021-10-22 10:09:14
Lea Zatońska DON’T FORGET CR
  • 1x 10ZR/P-6/I półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 21ZR/P-3/II półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 32ZR/P-4/finał HPWiM-A Juniorów Młodszych na Kucach
4 ACCEPTED 2021-10-20 18:50:30
2021-10-18 19:45:41
Malina Chodźko TORNADO
  • 1x 9ZR/L6Ra ZR/
  • 1x 20ZR/L1Ra ZR/
  • 1x 31ZR/L-2Ra ZR/
3 ACCEPTED 2021-10-20 18:50:18
2021-10-14 16:18:57
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 6ZO/CC-4 ZO/I półfinał HPM-A/ Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 12ZO/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19ZO/CC-6/Zawody Ogólnopolskie
2 ACCEPTED 2021-10-20 18:50:12
2021-10-13 18:02:47
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 1x 9ZR/L6Ra ZR/
  • 1x 20ZR/L1Ra ZR/
  • 1x 31ZR/L-2Ra ZR/
1 ACCEPTED 2021-09-21 21:01:55
2021-09-20 16:14:14
Antonina Kuśmirek DORUS
  • 1x 10ZR/P-6/I półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 21ZR/P-3/II półfinał HPWiM-A Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x 32ZR/P-4/finał HPWiM-A Juniorów Młodszych na Kucach
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
S
LZPZJ/1256/19
2. Bareikyt? Rusn? none
2007 (JM.)
-
3. Baściuk Martyna Klub Sportowy Centurion
2005 (J.)
O046348
4. Błońska Anna Varsovia Dressage Club
2006 (J.)
O052307
5. Brandys Katarzyna UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O046446
6. Ceran Ignacy KJ Kapitan
2007 (JM.)
Brak
7. Chodźko Malina -
2009 (JM.)
O059844
8. Czerwińska Pola KS Centurion
2007 (JM.)
O045767
9. Czok Ivette K.S. Centurion
2006 (J.)
O040263
10. Czyżewska Hanna BPK
2009 (JM.)
O062537
11. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
12. Dorawa Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2008 (JM.)
O065764
13. Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2009 (JM.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
14. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
15. Gackowska Halina Bez Przynależności Klubowej
S
O001163
16. Golubińska Ewa Uta Equesta
2004 (J.)
O032073
17. Grudziąż Gloria bpk
2019 (Mł.)
O026631
18. Grygier Wójtowicz Anna Soymax Horse Team
S
O006954
19. Gryżewska Zofia KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2009 (JM.)
O063821
20. Gutkowska Agnieszka SSKJ Bobrowy Staw
S
O000172
21. Jacek Olga KS Centurion
S
000
22. Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
2005 (J.)
O048620
23. Kajdrys Klara Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
2011 (Mł.)
O061567
24. Karczewski Michał Varsovia Dressage Club
S
O058673
25. Kilian Aleksandra KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
S
O021111
26. Klukowska Antonia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2011 (Mł.)
Brak
27. Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
2006 (J.)
O043764
28. Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
S
O006175
29. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
30. Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O021349
31. Kraśko Dominika KS Centurion
S
O000091
32. Kundrotait? Viktorija Žirgu pasaulis
S
none
33. Kundrotaite Viktorija LTU
S
10115011
34. Kurowska Agnieszka SSKJ Bobrowy Staw
S
O006980
35. Kuśmirek Antonina Klub Jeździecki Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
36. Lewandowska Weronika KS Centurion
2005 (J.)
000
37. Lisauskait? Milda -
2006 (J.)
none
38. Mańk Monika Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O007243
39. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka Majdan
2010 (JM.)
xxxx
40. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka
2009 (JM.)
1245
41. Mierzejewska J'02 Dominika Klub Jeździecki Malowany Koń
2002 (MJ.)
Brak
42. Milczarek Katarzyna KSJ Zagozd
2021 (Mł.)
brak
43. Miłosz-Kropiwiec Joanna Bez Przynależności Klubowej
S
O003770
44. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
45. Nowakowska Otylia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O045544
46. Ostrowska Karolina Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O065026
47. Paryska Izabela Varsovia Dressage Club
2004 (J.)
Brak
48. Piechal Alicja BPK
2002 (MJ.)
O033581
49. Prasek Hubert Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
50. Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O004466
51. Ručinskaite Emilija UAB Žirg? pasaulis
2013 (Mł.)
52. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
53. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
54. Sawicka Aleksandra BPK MAZ
S
O003023
55. Seliga Adrian Equikam sp. z.o.o. Zaręby
S
O057500
56. Seliga Adrian Eqiukam Sp. z o. o.
S
O057500
57. Shibneva Evgeniya Podkowa leśna
S
LZRPPZJ/20/21
58. Sławek Lena KS Centurion
2011 (Mł.)
O060434
59. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
60. Solecka Nelly KS Centurion
2007 (JM.)
O052311
61. Staroszczuk Zofia Varsovia Dressage Club
2004 (J.)
Brak
62. Stępińska Anna Varsovia Dressage Club
S
O028294
63. Stępniewicz Nina niezrzeszony
2003 (MJ.)
brak
64. Stępnik Anna Klub Sportowy Centurion
S
brak
65. Stromska Honorata KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2001 (MJ.)
556677
66. Sudnik Alicja Varsovia Dressage Club
2002 (MJ.)
Brak
67. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna JKS Rywal Grudziądz
S
O037667
68. Świerczewska Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (JM.)
O041676
69. Sysojeva Sandra KS Centurion
S
NONE
10087086
70. Sysojeva Sandra KS Centurion
S
71. Szymańska Julia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O065561
72. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
73. Tymieniecka Jm'06 Anna INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2006 (J.)
O056995
74. Urbańska Małgorzata Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2004 (J.)
O054650
75. Urbšyt? L?ja -
2008 (JM.)
None
76. Vanagait? Justina Vilniaus jojimo klubas (Vilnius riding club)
S
none
77. Vanagaite Justina LTU
S
10211150
78. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
O000828
79. Wójcicka Gabriela SKJ HORSEPROFI ŁÓDŹ
S
O054383
80. Wojtarowicz Wiktor KJ Lider Radzionkow
2004 (J.)
O047275
81. Wojtaszek Natalia AZS PW
S
O008639
82. Zając Paulina Brak
2004 (J.)
O054618
83. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O041844
84. Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O049671
85. Zubryt? Kornelija Idgi sport
2002 (MJ.)
none
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

118

ABSOLUT WIELKOPOLSKA POL 2000 wałach gniada/177 F: Boksyt
M: Anyżówka
Brak 007660299200
2.

166

AGAWA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/160 F: Efekt
M: Agrykola
Brak 616006580272414
3.

116

AMARULA 9 DRP GER 2009 wałach gniada/kuc:144 F: Acado
M: Donna Felina
K032821 DE456370366209
4.

204

ARES SWB SWE 2011 wałach ciemnogniada/170 F: COHIBA/Chacco Blue
M: PANDORA
K022035 000
5.

146

ASZAREL SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Le Duc
M: Aurisa
K030061 616009540039516
6.

300

BARAŻ SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
K019179 616009630079610
7.

140

BESARIAN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Bonasera
K030690 616007610106115
8.

105

BIRBANT KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
9.

127

BOSS OLDENBURG GER 2016 wałach gniada/165 F: Beniro/Bretton Woods
M: Fideria
Brak DE433332102016
10.

137

CALVADOS M OLDENBURG GER 2012 Wałach ciemnogniada/182 F: Cantus
M: JNjk,
K022949
11.

167

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nn
M: Nn
K018656 Brak
12.

132

CARLOS DRP POL 2016 ogier kasztanowata/172 F: Santana
M: chantal
brak DE 456560468016
13.

157

CARLOS OLD POL 2010 wałach skarogniada/170 F: Sandro Hit
M:
Brak 6547
14.

125

CASINO ROYAL SP POL 2012 Wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Casablanca
Brak 616009670096412
15.

138

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:149 F: Nur / Wermut
M: Chanel/ Cyma
K014638 POL013640057802
16.

141

CYKLONAS - KASPARAS VIET.PON. POL 2013 kastratas balta/kuc:135 F: -
M: -
616999600302305 616999600302305
17.

210

CYRKONIA SP POL 2002 klacz gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Cyranka / Cavalliero
K006997 POL009640024802
18.

115

DAISY OLDENBURSKA POL 2012 klacz kara/165 F: Dr Doolittle
M: Lou Lou
brak 433330321612
19.

221

DARK LADY HANOWERSKA POL 2005 klacz kara/172 F: Don Index
M: Dorina
1234 DE431319503115
20.

212

DARTH VADER OLD POL 2011 wałach skarogniada/170 F: Svarowski
M:
21.

103

DEINHARD S DRP POL 2001 Wałach gniada/kuc:141 cm F: Diskus
M: Ninka
K010190 DE 441 410468501 103FB90
22.

120

DIAMOND VERONA OLDENBURG POL 2013 klacz gniada/180 F: Don Gigolo
M: Veronika
K029605 DE433330770313
23.

219

DIAMOND VERONA OLDENBURSKA POL 2014 klacz gniada/170 F: Daily Deal
M: Furst Verona
K031220 DE433330851614
24.

168

DON’T FORGET CR Deutsches Reitpony POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Don’t Forget
M: Gin Lissy/Golden Dandy
K033091 DE 443435850812
25.

126

DORUS TYP KUC POL 2006 wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
K032399 616999661510006
26.

148

DYPLOMATA SP POL 2015 wałach kasztanowata/180 F: Corleolord L
M: Deportacja
LKPZJ/12554/21 616009600059515
27.

119

ELFED KUC POL 2012 wałach kara/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak 826073001536586
28.

206

EMARK MAŁOPOLSKA POL 2012 Ogier ciemnogniada F: All That Jazz
M: Emeralda m Divisor xx
K022482
29.

100

FANTASTIC SURPRISE NIEM.SPORT. POL 2012 wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Worldly Grace
K022762 DE455879000112
30.

217

FEDON Rheinisches Reitpferd DEN 2014 gelding black/1,80 F: Feedback
M: Revana
DE443430913114 DE443430913114
31.

133

FERRERO ROCHER WESTFALSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Franziskus
M: Rock Revolution I
K030668 DE441410147315
32.

129

FIORENTE HANOWERSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Finest
M: Frieda B
K031952 DE431310150317
33.

135

FORTUNA OLDENBURSKA POL 2015 klacz gniada/167 F: Farbenspiel
M: Whitney
K032448 DE433330899315
34.

214

FOUND BOY OLDENBURG LTU 2014 Stallion bay/170 F: Furstenball
M: D
K026399 DE
35.

162

FRANCIS MACLENBURG GER 2013 wałach gniada/175 F: Colfosco
M: Tiamo I
K027233 DE427270218913
36.

215

FURST LUCAS OLDENBURG GER 2015 gelding bay/179 F: Fursten Look
M: Jonson
DE 433334000116 DE 433334000116
37.

203

GAJAL SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Kilian 38
M: Gema
PZJ LKPZJ/90/21 6160096002338
38.

149

GLUCKSPILZ KUC POL 2012 wałach izabelowata/kuc:145 F: Brak
M: Brak
Brak DE441411033512
39.

223

GNL MIRA P SP POL 2007 klacz gniada/168 F: LE DUC
M: MAXSIMA-P
12710 POL009670042507
40.

164

GOLDEN TOUCH KWPN POL 2011 Wałach siwa/168 F: Vingino
M: Unonosa
brak -
41.

208

GUAPO LUS POL 2011 ogier jelenia/168 F: xarme
M: Valsa
brak 620001002671675
42.

216

HARLEY ZOF MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kara/167 F: Chester
M: Helka
K012777 POL006590115107
43.

151

HARNAŚ KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K028709 616999661768610
44.

122

HIGH BID KWPN NED 2012 wałach kara/176 F: Rousseau
M: Calypsa
000 106XK27
45.

114

INCOGNITO INC WESTFALSKA GER 2017 wałach kasztanowata/170 F: Asgard's Ibiza
M: Haja ( po His Highness)
PZJ LKPZJ/90/21 DE441410451417
46.

158

INCREDIBLE SUMMER KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/173 F: Dream Boy
M: Amilita
Brak 528003201301106
47.

302

J’ADORE HANN GER 2014 wałach gniada/170 F: Eye Catcher
M: Polka
K031104 Brak
48.

71

JACK DANIEL'S RHEIN GER 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: CHARMEUR
M: RENAISSANCE
DE443434875713 DE443434875713 105ZB44
49.

211

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
K022814
50.

131

JAKOB Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Jape
M: Jesień Pogodna
brak
51.

102

JAMES GRANT KWPN POL 2014 wałach gniada/176 F: Apache
M: Brokat Granta
K032416 528003201403291
52.

150

KAJLA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz gniada/159 F: Rammstein
M: Karla
Brak 616009580148515
53.

224

KARAOKE - POL 2010 mare bay/170 F: Kałkan
M: Trawiata
K028086 616999580672910
54.

209

KOKOSCHKARISKA D&E KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/163 F: Governor KWPN
M: Evariska KWPN Zhivago KWPN
K029724 528003201505193
55.

110

L-BRENDA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora
K017140 616013680078609
56.

111

LAMARCK HANOWERSKA POL 2008 wałach gniada/169 F: Lord Pezi
M: DILAMA
K013737 DE431310901808
57.

159

LANCELOT SP POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: SAMURAI M
M: HESLEGARDS LINDA
K032911 616009682011514
58.

161

LAYRO STW BWP BEL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 981100002680724
59.

163

LET’S DANCE J HANOVER LTU 2009 gelding chestnut/172cm F: Lauries Crusador XX
M: Leoni
DE431314405609 2764313144056099
60.

144

LEUNS VELD'S WINSTON KUC WALIJSKI POL 2007 wałach izabelowata/kuc:147 F: BODO
M: LEUNS VELD'S HEIDI
K022553 528017 07.00825
61.

155

LIMA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/169 F: Long Star
M: Cacidy
K033007 6160096301291
62.

121

LITTLE BEAR KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029534
63.

134

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
64.

124

LUX R KWPN NED 2016 gelding chestnut/168 F: Ferguson
M: Toscane
None 52801007712
65.

143

MATT DAMON P SP POL 2012 ogier kara/170 F: Ron William
M: Madera P
K023031 616009670007212
66.

101

MAXIMA BELLA OLDENB NED 2016 kumel? tamsiai b?ra/172 F: MILLENIUM
M: CIAU BELLA
DE433330847416 -
67.

202

MAXIMUS WLKP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Sword / Glimmerman
M: Morgenrot / Kostolany
K020409 616007580446711
68.

123

MC GREGOR TC KWPN NED 2017 ogier gniada/172 F: High Five U.S. / Charmeur
M: Roseanne / Glamourdale
brak 528003201708731
69.

107

MISTER HANEK DRP POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top
M: Maskotka
K014016 POL013680046207
70.

218

NABAB Belgisch Warmbloedpaard BEL 2014 Gelding darkbay/1.76 m F: SIR DONOVAN
M: TAMARINDE
056002W00305793 056002W00305793
71.

152

NUTTY MK SP POL 2012 klacz jasnokasztanowata/170 F: Landos II
M: Nadzieja II
None 616009600195012
72.

113

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/mk:146 F: Macho
M: Polonia / Kraj
K031639 616013630062114
73.

170

PICASSO ICE BH LTU 2014 gelding dark bay/- F: ICE AGE
M: PIK? DAMA
LTU006490059914 -
74.

108

PICOLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: SANWAN
M: VIVIERROLAND PECHE
K028839 616013520039210
75.

112

POEZJA-P SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Arriba Z
M: Patyna m/ Vis Versa xo
K028060 616 009 55 01000 14
76.

180

POKERFACE WE Deutches Reitpony GER 2009 Mare bay/- F: FS CHICAGO
M: PRINZESS
DE 435350087309
77.

145

POKUSA PKSP POL 2004 Klacz gniada F: Makker / Furore
M: Pola / Maram
K008500 POL009520000104
78.

169

POPPINGS ANNABELL NEW FOREST PONY POL 2011 klacz jasnokasztanowata/kuc:146 F: Hoppenhof’s Jasper
M: Poppings Mariëlle
K028733 528018020112098
79.

304

Poppings Annabell/Don't Forget F:
M:
80.

156

QUINTO HANOWERSKA POL 2013 wałach skarogniada/176 F: Quaterhall
M: Dream Girl
brak 431314004413
81.

207

RAFAELL BH SP POL 2011 wałach gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
K022946 616009661563611
82.

200

RAFAELLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach gniada/167 F: Colox Cup
M: Roxana
K021452 6160096003279
83.

109

RASHMI DRP GER 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Messino / Makuba
M: Romi / Rustan el Afas
K028301 DE467-0001642-06
84.

301

RIO BRAVA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/168 F: Swarovski
M: Rowa
K021227 616 009 61 1392 11
85.

136

SALADYN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Wieland
M: Samira
K025362 616009592092213
86.

205

SALSA J SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Karbon
M: Serwantka
K029851 616009600072516
87.

303

Santano HAN 2007 wl kary F: Sinatra Song / Sandro Hit
M: Weltina / Wolkentanz II
88.

213

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
K026311 616009580169012
89.

128

SEA CLOUD 5 OLDENBURG LTU 2010 gelding dark bay/172 F: Sir Donnerhall I
M: Meerrose
DE433330932910 276433330932910
90.

201

STRAHLEMANN HANNOVERANER POL 2012 wałach gniada/165 cm F: Surprice
M: Flora
K028454 DE431310797312
91.

220

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
K015483 616009580861708
92.

153

TAVANTA VTH KWPN POL 2000 klacz kara/180 F: Burggraaf
M: Ifanta
00.07725 NED40799
93.

154

TERGAMO SP POL 2015 wałach kara/160 F: Bułat
M: Tekila
K028655 616009610077015
94.

147

THE DUKE HANN POL 2017 wałach kara/173 F: Blue Horse Romanov
M: N
000 000
95.

106

TICET KUC POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bolero
M: Totu
K021286 616013680092109
96.

104

TORNADO KUC WALIJSKI POL 1998 wałach kara/kuc:110 F: Nn
M: Nn
K004730 616999660018298
97.

130

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara F: LeLUC
M: Taka Pani
KO12126
98.

117

WINNETOU-U HAFLINGER POL 2014 wałach izabelowata/mk:mk:150 F: Wildbach-B
M: Cyrill
K030839 18067/38000200BZ28287
99.

142

WONDERFULL VANILLA POLISH PONY POL 2007 mare bay/kuc:149 F: X
M: X
POL POL
100.

222

ZADAR SP POL 2009 wałach siwa/175 F: Larron
M: Zamira
K026503 616009610291809
Rider Club
Competition
Prize
Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
100
100
100
500
SUM:
800.00
Błońska Anna Varsovia Dressage Club
50
80
SUM:
130.00
Brandys Katarzyna UKS Vacat Eventing Sulbiny
50
100
350
SUM:
500.00
Chodźko Malina -
150
SUM:
150.00
Czerwińska Pola KS Centurion
350
SUM:
350.00
Czok Ivette K.S. Centurion
250
SUM:
250.00
Dorawa Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
100
100
100
SUM:
300.00
Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
250
SUM:
250.00
Golubińska Ewa Uta Equesta
80
80
SUM:
160.00
Grudziąż Gloria bpk
400
SUM:
400.00
Grygier Wójtowicz Anna Soymax Horse Team
100
SUM:
100.00
Gutkowska Agnieszka SSKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
100
100
100
600
SUM:
900.00
Karczewski Michał Varsovia Dressage Club
80
SUM:
80.00
Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
500
SUM:
500.00
Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
150
SUM:
150.00
Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
150
SUM:
150.00
Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
100
SUM:
100.00
Kraśko Dominika KS Centurion
800
SUM:
800.00
Kundrotaite Viktorija LTU
80
80
80
SUM:
240.00
Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
50
50
SUM:
100.00
Nowakowska Otylia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
50
50
SUM:
100.00
Paryska Izabela Varsovia Dressage Club
500
SUM:
500.00
Ruta Sylwia Equesta
300
SUM:
300.00
Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
150
SUM:
150.00
Sławek Lena KS Centurion
350
SUM:
350.00
Solecka Nelly KS Centurion
350
SUM:
350.00
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna JKS Rywal Grudziądz
80
80
80
SUM:
240.00
Świerczewska Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
500
SUM:
500.00
Sysojeva Sandra KS Centurion
150
150
150
700
100
100
100
SUM:
1450.00
Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
80
SUM:
80.00
Urbańska Małgorzata Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
200
SUM:
200.00
Vanagaite Justina LTU
100
100
150
150
150
SUM:
650.00
Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
80
80
80
100
100
SUM:
440.00
Wojtarowicz Wiktor KJ Lider Radzionkow
50
SUM:
50.00
Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanas Ewa
Varsovia Dressage Club
2021-11-26
2
100
2021-11-27
2
100
2021-11-28
2
100
2021-11-26
2
2021-11-28
2
500
2021-11-27
2
2021-11-28
2
Bareikyt? Rusn?
none
2021-11-26
2021-11-27
1
2021-11-28
1
Baściuk Martyna
Klub Sportowy Centurion
BARAŻ (300)
2021-11-27
5
Błońska Anna
Varsovia Dressage Club
2021-11-26
3
50
2021-11-27
4
2021-11-28
2
80
2021-11-26
5
2021-11-28
4
2021-11-27
5
2021-11-28
3
Brandys Katarzyna
UKS Vacat Eventing Sulbiny
RIO BRAVA (301)
2021-11-26
3
50
2021-11-28
1
100
2021-11-26
2
2021-11-28
2
350
2021-11-27
2
2021-11-28
2
Ceran Ignacy
KJ Kapitan
2021-11-26
5
2021-11-27
5
2021-11-28
6
2021-11-28
4
Chodźko Malina
-
TORNADO (104)
2021-11-26
6
2021-11-27
5
2021-11-28
7
2021-11-26
3
2021-11-28
3
150
2021-11-27
3
2021-11-28
4
Czerwińska Pola
KS Centurion
BIRBANT (105)
2021-11-27
1
2021-11-28
1
2021-11-26
2
2021-11-28
1
350
Czok Ivette
K.S. Centurion
TICET (106)
2021-11-27
3
2021-11-28
2
2021-11-26
3
2021-11-28
2
250
Czyżewska Hanna
BPK
2021-11-26
7
2021-11-27
7
2021-11-28
6
2021-11-26
4
2021-11-28
4
2021-11-27
4
2021-11-28
3
Dorawa Aleksandra
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
RAFAELLO (200)
2021-11-26
1
100
2021-11-27
1
100
2021-11-28
1
100
Dworacka Tatiana
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
RASHMI (109)
2021-11-26
2
2021-11-27
2
2021-11-28
3
2021-11-26
2
2021-11-28
2
250
2021-11-27
2
2021-11-28
2
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
L-BRENDA (110)
2021-11-27
1
Gackowska Halina
Bez Przynależności Klubowej
LAMARCK (111)
2021-11-26
8
2021-11-27
7
2021-11-28
5
2021-11-26
10
2021-11-28
7
2021-11-27
8
2021-11-28
6
Golubińska Ewa Uta
Equesta
2021-11-26
2
80
2021-11-27
2
80
2021-11-26
3
2021-11-28
8
2021-11-27
3
Grudziąż Gloria
bpk
POEZJA-P (112)
2021-11-26
5
2021-11-27
3
2021-11-28
3
2021-11-26
6
2021-11-28
3
400
2021-11-27
4
2021-11-28
4
Grygier Wójtowicz Anna
Soymax Horse Team
MAXIMUS (202)
2021-11-26
2
100
Gutkowska Agnieszka
SSKJ Bobrowy Staw
2021-11-26
3
2021-11-27
4
GAJAL (203)
2021-11-26
4
2021-11-27
3
50
Jacek Olga
KS Centurion
ARES (204)
2021-11-26
2
2021-11-27
3
2021-11-28
2
2021-11-26
5
2021-11-28
4
2021-11-27
4
2021-11-28
4
DAISY (115)
2021-11-26
6
2021-11-27
5
2021-11-28
4
2021-11-26
7
2021-11-28
5
2021-11-27
6
2021-11-28
5
Jokiel Julia
Varsovia Dressage Club
J’ADORE (302)
2021-11-26
1
100
2021-11-27
1
100
2021-11-28
1
100
2021-11-26
2
2021-11-28
2
600
2021-11-27
2
2021-11-28
2
Kajdrys Klara
Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
AMARULA 9 (116)
2021-11-26
3
2021-11-27
6
2021-11-28
2
Karczewski Michał
Varsovia Dressage Club
SALSA J (205)
2021-11-26
5
2021-11-28
2
80
2021-11-27
4
Kilian Aleksandra
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2021-11-26
6
2021-11-27
2
2021-11-28
3
PANICZ (113)
2021-11-26
1
2021-11-27
2
Klukowska Antonia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
ABSOLUT (118)
2021-11-26
11
2021-11-27
9
ELFED (119)
2021-11-26
8
2021-11-27
8
2021-11-28
8
2021-11-26
5
2021-11-28
5
2021-11-27
5
2021-11-28
5
Kochlewska Matylda
Stowarzyszenie KS Chojnów
2021-11-26
1
2021-11-28
1
2021-11-26
1
2021-11-28
1
500
2021-11-27
1
2021-11-28
1
Kolek-Kowieska Agnieszka
Klub Jeździecki Janów Podlaski
EMARK (206)
2021-11-26
4
2021-11-27
1
150
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2021-11-26
3
2021-11-27
3
2021-11-28
4
2021-11-28
3
150
Kotowicz Tamara
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2021-11-26
5
2021-11-27
2
100
2021-11-26
6
Kraśko Dominika
KS Centurion
HIGH BID (122)
2021-11-26
1
2021-11-27
1
2021-11-28
1
2021-11-26
1
2021-11-28
1
800
2021-11-27
1
2021-11-28
1
2021-11-27
2
Kundrotaite Viktorija
LTU
LUX R (124)
2021-11-26
4
2021-11-27
2
2021-11-28
2
2021-11-26
2
80
2021-11-27
2
80
2021-11-28
2
80
Kurowska Agnieszka
SSKJ Bobrowy Staw
2021-11-26
6
2021-11-27
10
Kuśmirek Antonina
Klub Jeździecki Malowany Koń
DORUS (126)
2021-11-26
6
2021-11-27
6
2021-11-28
5
2021-11-28
5
Lewandowska Weronika
KS Centurion
BOSS (127)
2021-11-26
4
2021-11-27
5
2021-11-28
Lisauskait? Milda
-
2021-11-27
1
2021-11-28
2
2021-11-26
1
Mańk Monika
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
FIORENTE (129)
2021-11-28
9
2021-11-28
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka
TOTEM (130)
2021-11-27
1
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka Majdan
Santano (303)
2021-11-27
Mierzejewska J'02 Dominika
Klub Jeździecki Malowany Koń
JAKOB (131)
2021-11-26
9
2021-11-27
11
2021-11-28
6
Miłosz-Kropiwiec Joanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-26
4
2021-11-27
1
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2021-11-26
3
50
2021-11-26
6
2021-11-27
4
2021-11-28
3
50
2021-11-27
Nowakowska Otylia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
CYRKONIA (210)
2021-11-26
4
2021-11-27
3
50
2021-11-28
3
50
2021-11-26
8
2021-11-27
12
2021-11-28
8
Ostrowska Karolina
Bez Przynależności Klubowej
FORTUNA (135)
2021-11-26
2021-11-26
5
2021-11-27
3
2021-11-27
6
2021-11-28
3
2021-11-28
3
Paryska Izabela
Varsovia Dressage Club
SALADYN (136)
2021-11-26
1
2021-11-27
2
2021-11-28
1
2021-11-26
1
2021-11-28
1
500
2021-11-27
1
2021-11-28
1
Prasek Hubert
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-11-26
9
2021-11-27
9
2021-11-28
9
Rogalska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
BESARIAN (140)
2021-11-26
5
2021-11-27
1
2021-11-28
4
Ručinskaite Emilija
UAB Žirg? pasaulis
2021-11-26
3
2021-11-27
2
2021-11-28
5
2021-11-26
5
2021-11-27
4
2021-11-28
4
Ruta Sylwia
Equesta
2021-11-26
7
2021-11-27
2021-11-26
9
2021-11-27
2021-11-26
1
2021-11-27
2
2021-11-28
1
2021-11-26
3
2021-11-28
3
300
2021-11-27
3
2021-11-28
3
Rynkowska Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2021-11-27
2
2021-11-28
3
2021-11-26
1
2021-11-28
3
150
Sawicka Aleksandra
BPK MAZ
POKUSA (145)
2021-11-26
7
2021-11-27
3
2021-11-28
2
2021-11-26
2
Seliga Adrian
Equikam sp. z.o.o. Zaręby
ASZAREL (146)
2021-11-26
2
2021-11-27
1
2021-11-27
3
2021-11-28
2
2021-11-28
6
2021-11-26
2
Seliga Adrian
Eqiukam Sp. z o. o.
THE DUKE (147)
2021-11-26
3