Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 10:11:09
2017-06-13 10:10:04
Jolanta Tarczyńska TANGER
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:19:45
2017-06-06 21:27:37
Tomasz Gałczyński ZERO Z
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:09:47
2017-06-06 21:25:27
Tomasz Gałczyński SUNRISE M
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:10:26
2017-06-05 21:53:21
Maria Stelmaszyk SARUMAN GT
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:11:03
2017-06-05 18:12:22
Jan Gawecki FUERST SAV
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:11:28
2017-06-05 18:06:25
Marta Madej DAVIDOFF
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:11:47
2017-06-05 18:05:39
Michał Cichoń SWEET BOY
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:12:08
2017-06-05 18:05:03
Michał Cichoń FURSTENTRAUM
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:12:24
2017-06-05 18:04:19
Mateusz Cichoń SIR EUROPE
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:12:43
2017-06-05 18:01:07
Mateusz Cichoń GIGI LADY
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:13:01
2017-06-05 18:00:15
Mateusz Cichoń HERTZREGENT
  • 1x 4 ZO/BS BT/ Pośrednia/CS-1
  • 1x 10 ZO/CS BT/CS-2
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:13:32
2017-06-02 18:04:13
Joanna Jawor CORTINA
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:13:48
2017-06-02 18:03:52
Joanna Jawor CHICOLINA
  • 1x 1 ZO/C/C-2
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:14:05
2017-06-01 21:22:58
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
  • 1x SP/Konkurs Specjalny/PRZEBIERANY
115 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:14:20
2017-06-01 21:16:32
Anna Grygier Wójtowicz MAXIMUS
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:14:31
2017-06-01 21:12:26
Anna Grygier Wójtowicz RAMMSTEIN
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
113 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-07 13:17:33
2017-06-01 10:07:30
Aleksandra Płucennik SANTANA 985
  • 1x MK2/MK 2/Program półfinałowy 5 latki
  • 1x 6 ZO/N/N-4
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:17:51
2017-06-01 09:59:20
Ewa Leibfarth RLG RIVANA
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:18:04
2017-05-31 18:32:31
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:18:16
2017-05-31 11:48:49
Sandra Rogacka HUBERTIN
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:18:27
2017-05-30 14:51:12
Gabriela Jaworska FANTOCHE
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
  • 1x SP/Konkurs Specjalny/PRZEBIERANY
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:18:38
2017-05-30 14:48:09
Gabriela Jaworska ZIMBA
  • 1x 10 ZO/CS BT/CS-2
  • 1x 17 ZO/CS BT/CS-4
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:18:48
2017-05-30 10:59:24
Aleksandra Chachulska REKTOR
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:18:59
2017-05-29 22:09:32
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:19:09
2017-05-29 22:06:57
Karolina Worotnik BENTLEY 0019
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:19:20
2017-05-26 21:50:49
Zuzanna Tomaszewicz TYMIANEK
  • 1x 7 ZO/N-kuce/N-2
  • 1x 13 ZO/N-kuce/N-3
  • 1x 20 ZO/N-kuce/N-7
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:20:38
2017-05-26 21:43:17
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:20:47
2017-05-26 21:42:23
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:20:55
2017-05-26 10:02:45
Jolanta Tarczyńska IGA
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
  • 1x SP/Konkurs Specjalny/PRZEBIERANY
100 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-07 13:27:52
2017-05-26 09:54:02
Mikołaj Kownacki CARYCA KATARZYNA
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
99 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-07 13:31:40
2017-05-26 09:50:48
Aleksandra Tomala MOZART P
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:34:58
2017-05-26 09:49:54
Aleksandra Tomala KONSTANTINO-P
  • 1x MK2/MK 2/Program półfinałowy 5 latki
  • 1x 19 ZO/N/N-6
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:35:09
2017-05-26 09:49:52
Maryana Mishlanava YANKO VI
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:35:16
2017-05-26 09:49:15
Aleksandra Tomala IWOA C
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:17:50
2017-05-25 20:53:34
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
  • 1x 14 ZO/C/C-3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:35:55
2017-05-24 22:43:18
Wiktoria Loska GAUGUIN
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:36:16
2017-05-23 17:13:49
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-07 13:42:39
2017-05-23 17:12:18
Gabriela Jaworska CARDIFF
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:36:24
2017-05-23 17:04:28
Zuzanna Koprowska EVER FOR ACTION
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:36:31
2017-05-23 12:52:47
Ewelina Kwietowicz FAVOLA DI NOTTE
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:36:43
2017-05-23 12:09:02
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:36:51
2017-05-23 10:50:19
Aleksandra Krywult LONTHANO
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:37:01
2017-05-23 10:43:13
Paula Mańczak WILLIAMS JUNIOR
  • 1x 4 ZO/BS BT/ Pośrednia/CS-1
  • 1x 16 ZO/CS Pośrednia/CS-3
  • 1x 25 ZO/CS BT/ Posrednia/CS-5
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:37:11
2017-05-22 23:22:12
Aleksandra Matkiewicz CASANOVA
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:37:38
2017-05-22 23:19:34
Aleksandra Matkiewicz WORLD MAGIC GB
  • 1x 4 ZO/BS BT/ Pośrednia/CS-1
  • 1x 10 ZO/CS BT/CS-2
  • 1x 17 ZO/CS BT/CS-4
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:37:50
2017-05-22 23:18:44
Aleksandra Matkiewicz CRISTABELL
  • 1x treningowy//
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:37:58
2017-05-22 21:14:33
Filip Poszumski CISOŃ
  • 1x 4 ZO/BS BT/ Pośrednia/CS-1
  • 1x 10 ZO/CS BT/CS-2
  • 1x 16 ZO/CS Pośrednia/CS-3
  • 1x 25 ZO/CS BT/ Posrednia/CS-5
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:38:06
2017-05-22 21:05:32
Filip Poszumski KORIDA
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x SP/Konkurs Specjalny/PRZEBIERANY
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:38:15
2017-05-22 21:05:00
Wiktoria Siergiej LONDANO
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:05:24
2017-05-22 21:04:18
Wiktoria Siergiej RUBICON
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:05:30
2017-05-22 18:05:50
Marek Szczur APARADŻITA
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:05:36
2017-05-22 18:04:58
Katarzyna Klein-Fryc FURST AVALON
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:05:44
2017-05-22 16:34:14
Aleksandra Owsiany BRIAR
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:03:46
2017-05-22 14:22:04
Aleksandra Matyszczyk ESPAGINA
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:03:52
2017-05-22 12:27:35
Karolina Łękawa HOT CHOCOLATE
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 10:02:07
2017-05-22 11:35:30
Wiktoria Loska MASUMI
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:04:03
2017-05-22 11:16:52
Klara Woźnicka ROGER
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:04:08
2017-05-22 11:01:45
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:04:13
2017-05-22 11:00:49
Paulina Martynuska LUSTIG
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:04:18
2017-05-22 09:39:54
Katarzyna Sawicka BEMOL
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:04:42
2017-05-22 00:56:36
Marta Wiśniewska SALVATORE
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:04:47
2017-05-21 22:47:19
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 4 ZO/BS BT/ Pośrednia/CS-1
  • 1x 10 ZO/CS BT/CS-2
  • 1x 25 ZO/CS BT/ Posrednia/CS-5
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:04:54
2017-05-21 22:45:42
Olivia Ribol DRAKAR
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:05:00
2017-05-21 22:40:00
Urszula Pietrzycka HUMOR
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:05:12
2017-05-21 22:35:49
Urszula Pietrzycka LEYLA
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:22:53
2017-05-21 22:30:17
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:22:58
2017-05-21 22:24:26
Wojciech Andrzejewski FALSTERBEAU
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:04:42
2017-05-21 22:19:25
Karolina Mazurek ESPLANADA
  • 1x MK2/MK 2/Program półfinałowy 5 latki
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:04:49
2017-05-21 22:18:53
Karolina Mazurek MATCHO BOY
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:04:57
2017-05-21 22:17:56
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:18:29
2017-05-21 21:58:06
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:23:09
2017-05-21 21:46:08
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:23:14
2017-05-21 21:44:57
Natalia Sznigier DISCOVERY
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:23:19
2017-05-21 21:44:21
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:21:14
2017-05-21 21:43:41
Łukasz Walter TASSILO I
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:23:24
2017-05-21 21:42:59
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:23:31
2017-05-21 21:12:03
Luiza Rutkowska SUPRA
  • 1x 10 ZO/CS BT/CS-2
  • 1x 17 ZO/CS BT/CS-4
  • 1x 25 ZO/CS BT/ Posrednia/CS-5
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:23:36
2017-05-21 21:09:58
Artur Dawidowicz ALL RISK
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
51 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-07 14:13:56
2017-05-21 21:08:48
Luiza Rutkowska FURST APACHINO
  • 2x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:23:42
2017-05-21 20:12:15
Weronika Frąckowiak NOBIUS
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:23:52
2017-05-21 19:46:21
Jagoda Sygnet RENESME
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:05:04
2017-05-21 19:05:16
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:23:58
2017-05-21 19:02:20
Julia Bilicka DONEVAN
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 7 ZO/N-kuce/N-2
  • 1x 13 ZO/N-kuce/N-3
  • 1x 20 ZO/N-kuce/N-7
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:05:10
2017-05-21 18:58:21
Anna Mierzwińska DARKO
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:05:18
2017-05-21 18:31:32
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:24:11
2017-05-21 18:15:37
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:24:16
2017-05-21 18:13:11
Monika Cierpicka MUSKAR
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:56:01
2017-05-21 18:09:55
Monika Cierpicka GUUS R.Z.
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
  • 1x 12 ZO/N/N-5
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:24:27
2017-05-21 16:11:30
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 7 ZO/N-kuce/N-2
  • 1x 13 ZO/N-kuce/N-3
  • 1x 20 ZO/N-kuce/N-7
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:24:32
2017-05-21 16:10:33
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 7 ZO/N-kuce/N-2
  • 1x 13 ZO/N-kuce/N-3
  • 1x 20 ZO/N-kuce/N-7
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:24:41
2017-05-21 16:06:44
Galyna Khorostyl KLONDAJK
  • 1x 1 ZO/C/C-2
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:24:47
2017-05-21 16:02:47
Nataliya Leshchiy VIVJEN
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:24:52
2017-05-21 16:01:08
Bianka Wicher JANTAR
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:24:59
2017-05-21 14:48:20
Maria Szmidt-Puć DON CASPAL
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:25:06
2017-05-21 14:45:52
Maria Szmidt-Puć FIRST SHINE
  • 1x MK1/MK 1/Program półfinałowy 4 latki
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:25:12
2017-05-21 14:37:03
Iwona Sprycha NEW LOVE II
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:25:19
2017-05-21 14:30:53
Marzena Chentkowska QUO VADIS
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:25:25
2017-05-21 14:29:26
Marzena Chentkowska SUMMER LOVE
  • 1x MK2/MK 2/Program półfinałowy 5 latki
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:25:32
2017-05-21 14:24:02
Monika Kasińska IMETYT
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:25:45
2017-05-21 14:06:51
Kaja Dembińska CAMARO
  • 1x 4 ZO/BS BT/ Pośrednia/CS-1
  • 1x 16 ZO/CS Pośrednia/CS-3
  • 1x 25 ZO/CS BT/ Posrednia/CS-5
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:26:00
2017-05-21 14:01:29
Tatiana Biereżnow ROMANTICA
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:26:07
2017-05-21 13:59:18
Zofia Czwojdrak GENGHIS KHAN
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:27:05
2017-05-21 13:59:15
Tatiana Biereżnow GLUCKSPILZ
  • 1x 7 ZO/N-kuce/N-2
  • 1x 13 ZO/N-kuce/N-3
  • 1x 20 ZO/N-kuce/N-7
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:27:11
2017-05-21 13:54:43
Liliane Van Luijken PORTELLAHOEVE'S POKORELLA
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:27:16
2017-05-21 13:45:52
Karolina Chojnacka ARENTO
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:27:22
2017-05-21 13:40:55
Aleksandra Szulc CANDY BOY 25
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:27:32
2017-05-21 13:32:09
Kaja Dembińska CHAMPION'S CHOICE
  • 1x MK2/MK 2/Program półfinałowy 5 latki
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:27:44
2017-05-21 13:20:50
Katarzyna Cieślak DIVERSO
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:27:50
2017-05-21 13:19:58
Urszula Krzewicka CHERRY COLA
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:27:59
2017-05-21 13:18:54
Monika Bartyś CASPAR
  • 1x P1/Paraujeżdżenie/Program drużynowy
  • 1x P2/Paraujeżdżenie/Program mistrzowski
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:28:06
2017-05-21 13:18:08
Aleksandra Szulc FEEBEE
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:28:14
2017-05-21 13:17:19
Aleksandra Szulc MONTE CASSINO
  • 1x 5 ZO/D/D-1
  • 1x 11 ZO/D/D-2
  • 1x 18 ZO/D/D-3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:28:21
2017-05-21 13:16:29
Aleksandra Szulc SUNNY BOY CM
  • 1x MK2/MK 2/Program półfinałowy 5 latki
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:28:27
2017-05-21 12:43:44
Katarzyna Łukasik E. SMARAGD
  • 1x 2 ZO/CC YR/CC-2
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:28:33
2017-05-21 12:42:44
Katarzyna Łukasik FASHION M
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:28:40
2017-05-21 12:41:55
Katarzyna Łukasik ALDAN CLEAR
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:05:26
2017-05-21 11:21:37
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:05:33
2017-05-21 11:21:03
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x MK2/MK 2/Program półfinałowy 5 latki
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:05:39
2017-05-21 11:19:42
Sylwia Ruta DIORA SOL
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:29:57
2017-05-20 23:11:46
Katarzyna Krasnodębska CRISTIANO
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:31:13
2017-05-20 23:10:54
Aleksandra Kowalik HOJRAK
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:31:18
2017-05-20 23:10:00
Alicja Hadryś-Nowak HAPPY DANCER
  • 1x 6 ZO/N/N-4
  • 1x 12 ZO/N/N-5
  • 1x 19 ZO/N/N-6
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:31:23
2017-05-20 23:09:04
Maria Dąbrowska SO BLACK EYED PEAS
  • 1x 8 ZO/CC YR/CC-3
  • 1x 15 ZO/CC YR/CC-6
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:31:33
2017-05-20 23:02:49
Dominika Kraśko Białek ARES
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
  • 1x SP/Konkurs Specjalny/PRZEBIERANY
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:31:38
2017-05-20 22:14:17
Paula Mańczak SALVATORE FERRAGAMO
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
  • 1x 14 ZO/C/C-3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:31:42
2017-05-20 22:12:40
Paula Mańczak ROYAL AMBER
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
  • 1x 14 ZO/C/C-3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:31:48
2017-05-20 22:11:57
Paula Mańczak QUANTUM OF SOLACE
  • 1x MK3/MK 3/Program półfinałowy 6 latki
  • 1x 14 ZO/C/C-3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:31:53
2017-05-20 22:10:37
Paula Mańczak FAZZ-TTETTI
  • 1x 1 ZO/C/C-2
  • 1x 14 ZO/C/C-3
  • 1x 21 ZO/C/C-4
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:31:59
2017-05-20 22:09:52
Paula Mańczak DONNA KARAN13
  • 1x 3 ZO/CC ST/CC-4
  • 1x 9 ZO/CC ST/CC-5
  • 1x 22 ZO/CC ST/CC-7
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewski Wojciech Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O022006
2. Badura Natalia LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA ZAKRZÓW
S
O004448
10091407
3. Bartyś Monika KJ Golden Dream
S
brak
4. Biereżnow Tatiana KJ Golden Dream
2003 (J.)
Brak
5. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
K017570
6. Chachulska Aleksandra KS Arkadia
S
O007385
7. Chojnacka Karolina KJ Golden Dream
2000 (MJ.)
Brak
8. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
9. Cichoń Michał KJ Lider
1998 (MJ.)
O013370
10. Cierpicka Monika SLKS Książ
S
O002838
11. Cieślak Katarzyna KJ Golden Dream
S
btak
12. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
13. Cycak Magdalena KJ Pikador
O018151
14. Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo
S
O003996
15. Dąbrowska Maria Centurion
S
BRAK
16. Dawidowicz Artur JKS Hanna
S
O027048
17. Dembińska Kaja KJ Golden Dream
S
Brak
18. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
19. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
20. Frąckowiak Weronika JKS Hanna
2000 (MJ.)
O035366
21. Gajak Szymon
22. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
23. Gawecki Jan KJ Lider
S
brak
24. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
x
25. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
26. Grygier Wójtowicz Anna Wkj Lublin
S
brak
27. Hadryś-Nowak Alicja KS Centurion
S
PZJ: A(III) LZPZJ/851/17
28. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
29. Jaworska Gabriela SKJ Legia-Kozielska
S
Z001467
30. Jaworska Gabriela Legia
S
O001467
31. Jędrzejczyk Karol KKJ Mag
32. Kabaciński Bartosz
33. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
34. Karwowska Karolina JKS Jagodne
S
O020814
35. Karwowska Karolina JKS Jagodne
S
O020814
36. Kasińska Monika SKJ Bajardo
S
37. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
38. Kloska Monika bpk SLA
39. Koprowska Zuzanna BPK
1999 (MJ.)
Z023863
40. Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001686
41. Kowalik Aleksandra KS Centurion
2017 (Mł.)
LP=ZPJJ/1034/17
42. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
43. Kraśko Białek Dominika Centurion
S
PZJ: O000091
44. Krasnodębska Katarzyna KS Centurion
S
PZJ
45. Krywult Aleksandra JKS Czanki
S
O021702
46. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
brak
47. Kwietowicz Ewelina KJ Golden Dream
S
brak
48. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
49. Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier
S
O013530
50. Liedka Aleksandra
51. Loska Wiktoria KJ Profit Orzesze
1999 (MJ.)
O026615
52. Łękawa Karolina Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O012362
53. Łukasik Anna KS Pegaz
S
Z002401
10042939
54. Łukasik Katarzyna LKJ Lublin
S
O002402
10112881
55. Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
56. Mańczak Paula SCSJ COVAL
S
O010003
57. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
58. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
59. Mazurek Karola SLKS
S
O003129
60. Mishlanava Maryana PLJ Dziemiany
S
932/15
61. Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O009375
62. Pietrzycka Urszula LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O030981
63. Płucennik Aleksandra JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY EQUI VERSO
S
O020302
64. Poszumski Filip KJ Agrohandel Śrem
S
O002055
65. Rogacka Sandra Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O003303
66. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
67. Rutkowska Luiza KJ Aromer
S
O001344
68. Sałacińska Aleksandra Bogusławicki Klub Jeździecki
S
O018758
69. Sawicka Katarzyna KU AZS PW
1999 (MJ.)
0024138
70. Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
S
O003116
71. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
72. Sprycha Iwona KJ Golden Dream
S
O019263
73. Stelmaszyk Maria Gołębin Stary
2002 (J.)
O026744
74. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
75. Sygnet Jagoda KJ Golden Dream
S
brak
76. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
77. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
78. Sznigier Natalia KJ AS Dream
2000 (MJ.)
O031518
79. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
brak
80. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
81. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1998 (MJ.)
O019382
82. Tomala Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
S
brak
83. Tomaszewicz Zuzanna JKS equita
2001 (J.)
brak
84. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
85. Van Luijken Liliane KJ Golden Dream
2003 (J.)
Brak
86. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
brak
87. Wicher Bianka KJ Golden Dream
2000 (MJ.)
Brak
88. Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o
S
O003866
89. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (J.)
O030595
90. Woźnicka Klara KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
O034091
91. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
92. Zdańkowski Tomasz SJON Hippoland
S
O006887
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

122

CANDY BOY Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: Candy Tata
M: Candy Mama
Brak
2.

152

Alanz F:
M:
3.

153

Alanz F:
M:
4.

134

ALDAN CLEAR SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear to Jump
M: Aldana
K017585
5.

98

ALL RISK KWPN BEL 2005 Ogier kara F: Cartier VD Heffinck / Contender
M: Raphaela Ross / Lancelot
K015366 5280030510902
6.

47

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
K022707 K022707
7.

71

APARADŻITA Hanowerska POL 2001 Klacz kasztanowata F: A Jungle Price
M: Whitney
K009420 DE431316773101
8.

121

ARENTO KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Trento B
M: Galiciane
Brak
9.

15

ARES SWB SWE 2011 Wałach ciemnogniada F: COHIBA
M: PANDORA
BRAK
10.

46

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
K023072
11.

66

BEMOL Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata F: Szampan
M: Burmida
K017951
12.

44

BENTLEY 0019 HAN GER 1998 Wałach kasztanowata/175 F: Bon Bonaparte
M: Berolina
K010356 DE316835998 103TI41
13.

96

BESSI WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: .Barbara / Dżamir
K021172 616007550143411
14.

79

BRIAR KWPN NED 2007 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
K015665 52800300028300
15.

10

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis
M: Cedra
K014514 12059
16.

116

CAMARO KOŃ POL 2000 Wałach gniada F: NN
M: NN
Brak
17.

19

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
K009028 DE421000007804
18.

146

CARDIFF SP POL 2013 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
Brak
19.

50

CARYCA KATARZYNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Curacao
M: New Wave
brak
20.

72

CASANOVA Westfalska POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Cotton Club
M: Florance/Florestan I
Brak
21.

128

CASPAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Landos II
M: Clasica L
brak
22.

124

CHAMPIONS CHOICE Oldenburg POL 2012 Klacz kara F: Christ
M: Cokolwiek
Brak
23.

127

CHERRY COLA WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canturo
M: Coca Cola
brak
24.

31

CHICOLINA WB POL 2011 Klacz kasztanowata F: Xxx
M: Xxx
Brak
25.

6

CHOCO LADY II Niemiecki Koń Sportowy POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Chap (old)
M: Cyrena (Sp)
K021046 DE 456 5703002 11
26.

75

CISOŃ Wielkopolska POL 2005 Wałach F: Carry Son
M: Cisna
K010808
27.

145

CORTINA F:
M:
28.

142

CRISTABELL Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Caratello B westf.
M: Cailustas/ Castillo
Brak
29.

135

CRISTIANO HOL DEU 2007 Wałach gniada F: Cristo
M: Ronja XIII
DE 421 000257407
30.

1

DARKO SP POL 2013 Wałach gniada F: Con Calma
M: Damy Sobie Radę
brak
31.

23

DAVIDOFF Oldenburska GER 2009 Wałach kasztanowata F: De Koonig
M: Franziska
K019036
32.

2

DEAN MARTIN Westfalska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Pia/ Polydor
brak
33.

106

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
11258 104ZI48
34.

20

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
K019288
35.

38

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
K017570
36.

93

DICOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: .
M: .
brak
37.

5

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
K021812 DE433331029209
38.

126

DIVERSO Hanower POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Dressage Royal
M: La Grande E
brak
39.

154

Dodi F:
M:
40.

110

DON CASPAL WURTT DEU 2003 Wałach gniada F: Donnerprinz / Donnerhall
M: Kobra / Korporal
K014770 DE473730214303
41.

86

DON KENNEDY SP POL 2009 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
K014293 616009540179709
42.

64

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
K018558
43.

140

DONNA KARAN13 Hanoverska POL 2008 Klacz kara F: Don Crusador
M: Rieke
K012866
44.

132

E. SMARAGD KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Johnson
M: Smaragd R
K018742
45.

147

EMOL F:
M:
46.

80

ESPAGINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Brentino
M: Espania18
K023309
47.

8

ESPLANADA Holsztyńska POL 2012 Klacz siwa/168 F: Cormint (hol)
M: Veltin (hol)
K022008 DE421000509112
48.

65

EVER FOR ACTION Hannoveraner POL 2004 Klacz kara/175 F: EARL
M: GALA
K012615 431313308904 431313308904
49.

91

FALSTERBEAU Westfal DEU 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
brak 104VQ30
50.

40

FANTOCHE PRE POR 2010 Wałach siwa/168 F: NN
M: NN
12
51.

133

FASHION M KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Wynton
M: Tomathika M
K020296
52.

68

FAVOLA DI NOTTE Hanowerska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Floriscount
M: Becky
K023390
53.

139

FAZZ-TTETTI KWPN POL 2010 Ogier kara F: Jazz
M: Verno-Tetti
K017831
54.

129

FEEBEE KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Johnson
M: Fibidibi
brak
55.

111

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm
M: Sunshine Of Justice
K022621 DE433332245113
56.

22

FUERST SAV Hanowerska GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Foundation
M: Furstin
brak
57.

99

FURST APACHINO Oldenburg POL 2013 Ogier kasztanowata/170cm F: Apache
M: Fame
1234
58.

78

FURST AVALON Westfalska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich
M: Grafin
K016665 DE441411906205
59.

25

FURSTENTRAUM Bawarska GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Furst Heinrich
M: Maikiki
K021794
60.

62

GAUGUIN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Ron William
M: Grease
brak
61.

118

GENGHIS KHAN HANN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dancier
M: World Dream
K019044
62.

119

GLUCKSPILZ KUC GER 2012 Klacz izabelowata/kuc: F: Glut
M: Kaszel
Brak
63.

55

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
K020435
64.

104

GUUS R.Z. KWPN NLD 2011 Ogier gniada/168 F: Apache
M: Caprilla-P
K019426 528210002578910
65.

137

HAPPY DANCER HANN POL 2011 Wałach gniada F: Heinrich Heine
M: Siri
PZJ LKPZJ/1476/17
66.

28

HERTZREGENT Hanowerska GER 2007 Wałach gniada F: Hotline
M: Alikantje
K020490
67.

136

HOJRAK WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Horror
M: Hegira
LKPZJ/1918/17
68.

81

HOT CHOCOLATE Hanowerska POL 2006 Klacz kasztanowata/172 F: Hochadel
M: Diva
K021234 DE 431319105206
69.

39

HUBERTIN Oldenburg DEU 2005 Wałach gniada F: Hudson
M: Puissance
K011818
70.

30

HUMOR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Hiponoza
brak
71.

48

IGA SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
K016542 616999540181109
72.

114

IMETYT Wielkopolski POL 2007 Wałach kara F: Ivan
M: Iva
Brak
73.

54

IWOA C KWPN POL 2013 Ogier kara F: johnson
M: zatilda
brak
74.

4

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
K022814
75.

109

JANTAR SP POL 2006 Wałach gniada F: Jan Turas
M: Janulka
Brak
76.

148

KOŁYSANKA JAGODNE F:
M:
77.

52

KONSTANTINO-P SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Ron William
M: Kamara-P
brak
78.

14

KORIDA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/171 F: Carry Son
M: Karmen
K021810
79.

105

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
KO 22553
80.

88

LEYLA Oldenburska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Veronika
K013117
81.

76

LONDANO Hanowerska POL 2008 Wałach F: Londonderry
M: Mydam
K013118
82.

69

LONTHANO SP POL 2005 Wałach gniada F: Gironino
M: Limba
K017905
83.

151

Luk F:
M:
84.

18

LUSTIG SP POL 2002 Wałach gniada F: Loxley
M: Lambada
08883
85.

82

MASUMI SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Landjonker S
M: Mersi
brak 616 009 61 02361 09
86.

141

MATCHO BOY F:
M:
87.

33

MAXIMUS Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: sword
M: morgenrot
brak
88.

43

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
K019203
89.

130

MONTE CASSINO Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara F: Caruso
M: Cassandra
brak
90.

103

MUSKAR SP POL 2004 Wałach gniada/166 F: Lascado
M: Minuta
K016988 POL009611145304
91.

84

NEW LOVE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Novizin
K018991
92.

35

NOBIUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: WIELAND
M: NESCAFE
K016666 616 009 66 02130 08
93.

120

POCORELLA KWPN POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Poco
M: Ponico
Brak
94.

3

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
K021814 DE441410896909
95.

112

QUO VADIS Hanower GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
brak
96.

34

RAMMSTEIN Holsztyn POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Reinsberg
M: Keylin
07998
97.

42

REKTOR WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Rewia
K010410
98.

100

RENESME Oldenburska POL 2012 Klacz kara F: Swarovski
M: Replica
brak
99.

149

RIMEL F:
M:
100.

37

RLG RIVANA BAYER GER 2013 Klacz kasztanowata F: Chambretto GT
M: Rivalina
brak
101.

83

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada F: Dżentelmen
M: Rozeda
K016493 009520132305
102.

117

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Svarowski
M: Rowa
Brak
103.

11

ROYAL AMBER Hanoverska POL 2011 Klacz kara F: Royal Classic
M: Diana
K022007
104.

77

RUBICON Oldenburg POL 2006 Wałach F: Royal Olymp
M: Miss Mytens
K011928
105.

85

SALVATORE OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Fryda / Figaro
K014195 DE433331063908
106.

12

SALVATORE FERRAGAMO HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Solieman de Hus
M: Rieke
K019444
107.

36

SANTANA 985 Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: SCOLARI
M: LARISSA/LANDSIEGER I
brak DE431310418312
108.

21

SARUMAN GT Oldenburg GER 2008 Wałach kara/173 F: SWAROVSKI
M: DE431311612403
K020901 DE 433331577308
109.

32

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein
M: Skaja
brak
110.

26

SIR EUROPE Oldenburg DEU 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Donnerhall
M: Genoveva
brak
111.

138

SO BLACK EYED PEAS KWPN NED 2007 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
BRAK
112.

90

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: SOLARIS HAN / STALYPSO HAN
M: MEJSI / WELT GANG HAN
K023629 616009661000213
113.

102

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
K015385 616009610218709
114.

92

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
K018334 DE431310570710
115.

131

SUNNY BOY CM SP POL 2012 Wałach gniada F: Czuwaj
M: Silana
Brak
116.

17

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Casilio
M: .
brak
117.

97

SUPRA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rhytmus S
M: Sue
K017422
118.

24

SWEET BOY Hanowerska POL 2011 Ogier kara F: San Amour
M: Romana
K021427
119.

150

SYBILLA F:
M:
120.

144

TANGER Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Awans
M: Tanganika JP
K016951
121.

95

TASSILO I Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
K014321 DE421000051909
122.

45

TYMIANEK KUC POL 2009 Ogier gniada F: Durello Top
M: Tabakierka
K020088
123.

94

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
K006502 0201382 104NL54
124.

73

WORLD MAGIC GB OLD GER 2006 Klacz kasztanowata F: World Of Dreams / World Cup I
M: Wienerin / White Magic
K011299 DE433330311506
125.

53

YANKO VI Andaluzyjska ESP 2008 Ogier siwa F: Impaciente II
M: Laida
brak
126.

16

ZERO Z Zangersheide BEL 2013 Ogier siwa F: Zirocco Blue
M: .
brak
127.

41

ZIMBA KWPN NED 2004 Wałach gniada/165 F: sheraton
M: Laura
12345 123456 123456
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewski Wojciech
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2017-06-15
4
2017-06-16
3
2017-06-17
3
Badura Natalia
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA ZAKRZÓW
2017-06-15
2017-06-16
Bartyś Monika
KJ Golden Dream
CASPAR (128)
2017-06-17
2017-06-18
2
Biereżnow Tatiana
KJ Golden Dream
ROMANTICA (117)
2017-06-16
4
2017-06-17
2
2017-06-18
2
2017-06-16
4
2017-06-17
3
2017-06-18
3
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2017-06-15
8
2017-06-16
7
Chachulska Aleksandra
KS Arkadia
REKTOR (42)
2017-06-15
14
2017-06-16
13
Chojnacka Karolina
KJ Golden Dream
ARENTO (121)
2017-06-15
9
2017-06-17
13
2017-06-18
14
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2017-06-15
1
2017-06-16
2017-06-15
2017-06-16
2017-06-15
1
2017-06-16
1
Cichoń Michał
KJ Lider
2017-06-15
2017-06-16
2017-06-15
2
2017-06-16
2
2017-06-17
1
Cierpicka Monika
SLKS Książ
MUSKAR (103)
2017-06-15
11
2017-06-16
12
GUUS R.Z. (104)
2017-06-17
4
2017-06-16
2017-06-15
Cieślak Katarzyna
KJ Golden Dream
DIVERSO (126)
2017-06-15
2017-06-16
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSI (96)
2017-06-16
7
2017-06-17
4
2017-06-18
4
Cycak Magdalena
KJ Pikador
SYBILLA (150)
2017-06-17
2
2017-06-18
5
Czwojdrak Zofia
Idmar Krajkowo
2017-06-15
15
2017-06-17
11
2017-06-18
11
Dąbrowska Maria
Centurion
2017-06-16
6
2017-06-17
7
2017-06-15
5
Dawidowicz Artur
JKS Hanna
2017-06-15
24
2017-06-18
10
Dembińska Kaja
KJ Golden Dream
CAMARO (116)
2017-06-15
5
2017-06-17
2
2017-06-15
2017-06-16
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (10)
2017-06-15
12
2017-06-16
9
2017-06-17
8
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2017-06-15
3
2017-06-16
4
2017-06-18
2
Frąckowiak Weronika
JKS Hanna
NOBIUS (35)
2017-06-15
10
2017-06-17
12
2017-06-18
13
Gajak Szymon
Dodi (154)
2017-06-17
5
2017-06-18
7
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
ZERO Z (16)
2017-06-15
2017-06-16
2017-06-15
2017-06-16
Gawecki Jan
KJ Lider
2017-06-15
2017-06-16
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2017-06-16
1
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-16
2
2017-06-17
2
2017-06-18
2
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2017-06-15
2017-06-17
16
2017-06-16
Grygier Wójtowicz Anna
Wkj Lublin
SHADOW (32)
2017-06-15
2017-06-18
2017-06-16
MAXIMUS (33)
2017-06-16
6
2017-06-17
10
2017-06-18
9
2017-06-15
3
2017-06-16
6
2017-06-18
5
Hadryś-Nowak Alicja
KS Centurion
2017-06-16
4
2017-06-17
1
2017-06-18
4
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
2017-06-15
CORTINA (145)
2017-06-15
2017-06-16
Jaworska Gabriela
SKJ Legia-Kozielska
2017-06-16
5
2017-06-17
8
2017-06-18
2
2017-06-18
Jaworska Gabriela
Legia
ZIMBA (41)
2017-06-16
2
2017-06-17
1
Jaworska Gabriela
SKJ Legia-Kozielska
CARDIFF (146)
2017-06-16
Jędrzejczyk Karol
KKJ Mag
Luk (151)
2017-06-17
6
2017-06-18
4
Kabaciński Bartosz
Alanz (153)
2017-06-17
4
2017-06-18
9
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2017-06-16
2
2017-06-17
3
2017-06-18
1
Karwowska Karolina
JKS Jagodne
EMOL (147)
2017-06-17
1
2017-06-18
1
Karwowska Karolina
JKS Jagodne
2017-06-17
7
2017-06-18
6
Kasińska Monika
SKJ Bajardo
IMETYT (114)
2017-06-16
9
2017-06-17
5
2017-06-18
7
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2017-06-15
8
2017-06-16
2
2017-06-18
2
Kloska Monika
bpk SLA
Alanz (152)
2017-06-17
7
2017-06-18
8
Koprowska Zuzanna
BPK
2017-06-15
23
2017-06-17
21
Kosecka Danuta
Nadwiślanin Kwidzyn
LEYLA (88)
2017-06-15
14
2017-06-16
10
2017-06-18
8
Kowalik Aleksandra
KS Centurion
HOJRAK (136)
2017-06-16
7
2017-06-17
7
2017-06-18
6
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2017-06-15
7
2017-06-16
8
2017-06-17
5
Kraśko Białek Dominika
Centurion
ARES (15)
2017-06-15
1
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-18
Krasnodębska Katarzyna
KS Centurion
CRISTIANO (135)
2017-06-16
3
2017-06-17
6
2017-06-18
5
Krywult Aleksandra
JKS Czanki
2017-06-15
21
2017-06-17
15
2017-06-18
12
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2017-06-15
9
2017-06-16
11
Kwietowicz Ewelina
KJ Golden Dream
2017-06-16
2
2017-06-17
3
2017-06-18
1
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2017-06-16
1
2017-06-17
2
2017-06-18
2
Leibfarth Ewa
Konie Sportowe Gillmaier
2017-06-15
2017-06-16
Liedka Aleksandra
Alanz (153)
2017-06-17
Loska Wiktoria
KJ Profit Orzesze
GAUGUIN (62)
2017-06-15
2017-06-16
MASUMI (82)
2017-06-15
20
2017-06-17
19
Łękawa Karolina
Klub Jeździecki Jaroszówka
2017-06-15
14
2017-06-17
20
Łukasik Anna
KS Pegaz
DARKO (1)
2017-06-15
2017-06-16
2017-06-15
2017-06-16
Łukasik Katarzyna
LKJ Lublin
2017-06-15
1
2017-06-16
1
2017-06-17
2
FASHION M (133)
2017-06-15
3
2017-06-17
10
2017-06-18
6
2017-06-15
2
2017-06-17
3
2017-06-18
3
Makowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
QUO VADIS (112)
2017-06-15
3
2017-06-16
4
2017-06-17
4
Mańczak Paula
SCSJ COVAL
2017-06-15
2017-06-17
2017-06-16
2017-06-15
2017-06-17
18
2017-06-16
2017-06-15
22
2017-06-17
2017-06-15
5
2017-06-16
5
2017-06-18
3
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
LUSTIG (18)
2017-06-15
6
2017-06-16
9
2017-06-18
12
2017-06-15
12
2017-06-17
7
2017-06-18
10
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2017-06-15
2017-06-16
2017-06-15
4
2017-06-16
2017-06-17
3
2017-06-18
2017-06-18
Mazurek Karola
SLKS
2017-06-15
2017-06-16
2017-06-15
2017-06-16
2017-06-15
2017-06-16
Mishlanava Maryana
PLJ Dziemiany
2017-06-15
12
2017-06-16
12
2017-06-18
9
Owsiany Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
BRIAR (79)
2017-06-15
11
2017-06-16
8
2017-06-18
7
Pietrzycka Urszula
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
HUMOR (30)
2017-06-16
8
2017-06-17
5
2017-06-18
3
Płucennik Aleksandra
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY EQUI VERSO
2017-06-15
2017-06-16
Poszumski Filip
KJ Agrohandel Śrem
KORIDA (14)
2017-06-15
6
2017-06-16
3
2017-06-18
2017-06-18
4
CISOŃ (75)
2017-06-15
2
2017-06-16
5
2017-06-17
1
2017-06-18
1
Rogacka Sandra
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2017-06-15
13
2017-06-16
10
Ruta Sylwia
Equesta
2017-06-15
17
2017-06-17
22
Rutkowska Luiza
KJ Aromer
SUPRA (97)
2017-06-16
3
2017-06-17
2
2017-06-15
2017-06-16
Sałacińska Aleksandra
Bogusławicki Klub Jeździecki
2017-06-15
2017-06-16
Sawicka Katarzyna
KU AZS PW
BEMOL (66)
2017-06-15
19
2017-06-17
14
2017-06-18
15
Siergiej Wiktoria
KJ Agrohandel Śrem
LONDANO (76)
2017-06-15
4
2017-06-17