Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza w ujeżdżeniu
KJ Aromer - Józefin, 17/03/2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
92 ENTRY ACCEPTED 2017-03-16 06:46:39
2017-03-15 22:38:00
Agnieszka Ciastoń KARES
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-03-16 06:46:18
2017-03-15 22:24:49
Justyna Turek-Wierzchowska CZORT R
  • 1x 6/N-5/I półfinał Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 15/N-6/II półfinał Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
90 ENTRY ACCEPTED 2017-03-16 06:45:57
2017-03-15 22:07:51
Kaja Karwacka ASSAMIRA
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 13/D-2/II półfinał Juniorzy Młodsi
89 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 21:07:00
2017-03-15 20:38:46
Weronika Rowińska CROSS
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
88 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 18:08:35
2017-03-15 18:04:24
Justyna Bojar CAJAMARKA
  • 1x 22/D-3/finał Juniorzy Młodsi
  • 1x 23/N-5/finał Juniorzy (konie)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 18:08:18
2017-03-15 17:17:23
Aleksandra Łuszkiewicz COLOMBO ELLING
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 18:08:01
2017-03-15 16:53:09
Maja Osęka EDINET
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 18:07:43
2017-03-15 15:36:48
Izabela Tobiasz SAGAR
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 18:07:26
2017-03-15 15:36:02
Wiktoria Świerczewska BIMBO
  • 2x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 15:27:44
2017-03-15 15:12:25
Oktawia Kurkowska CALVADOS
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
82 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 14:30:08
2017-03-15 13:42:27
Marta Krzemińska BACCARDI MK
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
81 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 14:29:43
2017-03-15 12:34:31
Blanka Wysocka KON-TIKI
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
  • 1x 25/C-4/finał Seniorzy
80 ENTRY ACCEPTED 2017-03-16 06:44:51
2017-03-15 12:08:53
Anna Sieńko J'04 MORELIOM AMERICUM DINGO
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 14:29:02
2017-03-15 11:53:38
Michał Sieńko KARINO
  • 1x 1/L-6RK/I półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 10/L-1RK/II półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:35:33
2017-03-15 10:28:14
Joanna Szymczak BRAWURA
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
  • 1x 22/D-3/finał Juniorzy Młodsi
77 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:35:49
2017-03-15 10:10:13
Zofia Kamińska ADAMPOL
  • 1x 22/D-3/finał Juniorzy Młodsi
  • 1x 23/N-5/finał Juniorzy (konie)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:36:08
2017-03-15 09:27:06
Julia Widalska ANNABELL
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:36:24
2017-03-15 09:23:35
Zuzanna Tomaszewicz TYMIANEK
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:36:40
2017-03-15 09:22:45
Alicja Piechal CALVADOS M
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
73 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:36:59
2017-03-15 08:39:44
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
  • 1x 25/C-4/finał Seniorzy
72 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:37:16
2017-03-15 08:34:28
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
  • 1x 25/C-4/finał Seniorzy
71 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 08:32:04
2017-03-15 07:27:53
Zofia Baran SUMMERSBY
  • 1x 6/N-5/I półfinał Młodzi Jeźdźcy
70 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:37:33
2017-03-14 23:58:03
Dorota Urbańska CORENTIN
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
69 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:38:09
2017-03-14 23:55:56
Liliane Van Luijken PORTELLAHOEVES'S POKORELLA
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 13/D-2/II półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 22/D-3/finał Juniorzy Młodsi
68 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:38:26
2017-03-14 23:50:53
Pola Zdybicka WICEK
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:38:43
2017-03-14 23:50:09
Liliane Van Luijken BALOU W
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:39:02
2017-03-14 23:30:24
Vartui Kehiaian KELPIE
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 10:35:15
2017-03-14 22:38:10
Konrad Hołodiuk REPLIKA
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 08:31:37
2017-03-14 21:29:21
Kaja Tarłowska GRETKA
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
63 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 20:03:58
2017-03-14 13:06:01
Marta Kwaśniewska HICKORY DICKORY DOCK
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 20:03:43
2017-03-14 08:33:07
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 1/L-6RK/I półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 10/L-1RK/II półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:52:27
2017-03-13 23:43:57
Bogusław Miarecki BOGORIA
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
60 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:52:45
2017-03-13 22:57:58
Zuzanna Haber DON CRUSOE
  • 1x 8/CC-4/I półfinał Halowego Puchar Mazowsza
59 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:53:00
2017-03-13 22:04:45
Aleksandra Karlińska REMI
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
58 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:53:15
2017-03-13 21:55:35
Anna Jelinek CONSTANTIN
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
57 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:53:30
2017-03-13 21:36:01
Karolina Zatorska PIĘKNA
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
56 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:53:46
2017-03-13 21:25:39
Małgorzata Czarnomska ANDOS
  • 1x 5/N-4/I półfinał Juniorzy
55 ENTRY ACCEPTED 2017-03-16 06:44:30
2017-03-13 21:22:49
Helena Zdrojewska PIĘKNA
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
54 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:54:19
2017-03-13 21:16:28
Magda Kącka KOSOW LAMBORGHINI K
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
53 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:54:35
2017-03-13 20:17:44
Maja Tomaszewska CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 13/D-2/II półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 14/D-4/II półfinał Juniorzy
52 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:54:52
2017-03-13 18:36:20
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:55:09
2017-03-13 18:35:41
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:55:28
2017-03-13 18:01:31
Natalia Czarnak ELF
  • 1x 1/L-6RK/I półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 10/L-1RK/II półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-03-14 07:55:44
2017-03-13 17:39:18
Magda Kowaluk ALL YOU NEED
  • 1x 8/CC-4/I półfinał Halowego Puchar Mazowsza
48 ENTRY ACCEPTED 2017-03-13 17:38:49
2017-03-13 17:23:53
Natalia Bujalska BETOVEN
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-03-13 12:55:04
2017-03-13 08:08:50
Zofia Baran DARTH VADER
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
46 ENTRY ACCEPTED 2017-03-13 12:54:36
2017-03-13 08:05:06
Ilona Janas GLADSTONE MUSTERD
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
45 ENTRY ACCEPTED 2017-03-12 22:46:15
2017-03-12 22:44:15
Marzena Chentkowska RAKIJA
  • 1x 8/CC-4/I półfinał Halowego Puchar Mazowsza
  • 1x 17/CC-5/II półfinał Halowego Puchar Mazowsza
  • 1x 26/CC-7/finał Halowego Pucharu Mazowsza
43 ENTRY ACCEPTED 2017-03-12 22:47:29
2017-03-12 22:41:54
Paulina Tomczak DUX
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 13/D-2/II półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 14/D-4/II półfinał Juniorzy
  • 1x 22/D-3/finał Juniorzy Młodsi
42 ENTRY ACCEPTED 2017-03-12 22:48:17
2017-03-12 22:09:50
Katarzyna Wójcicka MACHIATO
  • 1x 6/N-5/I półfinał Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
41 ENTRY ACCEPTED 2017-03-12 22:49:01
2017-03-12 19:02:35
Paulina Martynuska LUSTIG
  • 1x 17/CC-5/II półfinał Halowego Puchar Mazowsza
40 ENTRY ACCEPTED 2017-03-12 22:49:23
2017-03-12 18:57:02
Amelia Zubczyńska NEO
  • 1x 1/L-6RK/I półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 10/L-1RK/II półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-03-12 22:50:30
2017-03-12 17:17:04
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
  • 1x 25/C-4/finał Seniorzy
38 ENTRY ACCEPTED 2017-03-12 11:51:51
2017-03-11 21:44:21
Katarzyna Łukasik LOOMER WAID
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
36 ENTRY ACCEPTED 2017-03-12 11:51:25
2017-03-11 20:50:42
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 8/CC-4/I półfinał Halowego Puchar Mazowsza
  • 1x 17/CC-5/II półfinał Halowego Puchar Mazowsza
  • 1x 26/CC-7/finał Halowego Pucharu Mazowsza
35 ENTRY ACCEPTED 2017-03-11 15:36:14
2017-03-11 14:55:43
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
34 ENTRY ACCEPTED 2017-03-11 15:36:01
2017-03-11 13:15:58
Karolina Sosnowska LIWIA
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-03-10 23:48:33
2017-03-10 15:37:52
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 6/N-5/I półfinał Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 15/N-6/II półfinał Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 24/N-7DK/finał Młodzi Jeźdźcy
32 ENTRY ACCEPTED 2017-03-10 23:48:13
2017-03-10 15:34:01
Paulina Kaczmarz - Chojnacka J'01 CHEEROKE
  • 1x 5/N-4/I półfinał Juniorzy
  • 1x 14/D-4/II półfinał Juniorzy
  • 1x 23/N-5/finał Juniorzy (konie)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-03-10 07:39:20
2017-03-09 20:40:19
Oliwia Kubiak TERMAR
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-03-09 19:00:22
2017-03-09 17:54:11
Henryk Soboń FRODO
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
29 ENTRY ACCEPTED 2017-03-09 19:00:06
2017-03-09 17:44:48
Julia Chojnowska DANDYS
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
28 ENTRY ACCEPTED 2017-03-09 14:30:19
2017-03-09 14:23:50
Urszula Pietrzycka DON FREDO
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
27 ENTRY ACCEPTED 2017-03-09 14:30:05
2017-03-09 14:22:14
Urszula Pietrzycka FURST VERONA
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 5/N-4/I półfinał Juniorzy
  • 1x 13/D-2/II półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 15/N-6/II półfinał Młodzi Jeźdźcy
26 ENTRY ACCEPTED 2017-03-09 14:29:52
2017-03-09 14:21:28
Aleksandra Kurdej CELT
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-03-09 08:26:17
2017-03-09 06:39:35
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
  • 1x 25/C-4/finał Seniorzy
24 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 19:56:29
2017-03-09 06:33:30
Julia Szymańska WINTERKONING
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
  • 1x 25/C-4/finał Seniorzy
23 ENTRY ACCEPTED 2017-03-09 08:26:56
2017-03-09 06:28:16
Magda Kowaluk FIDERGALD
  • 1x 6/N-5/I półfinał Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 15/N-6/II półfinał Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 24/N-7DK/finał Młodzi Jeźdźcy
22 ENTRY ACCEPTED 2017-03-09 08:25:59
2017-03-08 21:41:47
Aleksandra Kowalik HOJRAK
  • 1x 6/N-5/I półfinał Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 15/N-6/II półfinał Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 24/N-7DK/finał Młodzi Jeźdźcy
21 ENTRY ACCEPTED 2017-03-08 21:08:52
2017-03-08 20:21:16
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 5/N-4/I półfinał Juniorzy
  • 1x 14/D-4/II półfinał Juniorzy
  • 1x 23/N-5/finał Juniorzy (konie)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-03-08 19:30:26
2017-03-08 13:50:39
Amelia Borowiecka SUNNY THE FIRST
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-03-08 08:07:04
2017-03-07 22:40:57
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 22:39:21
2017-03-07 20:54:14
Natalia Ruszkowska NUGAT PP
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 22:39:02
2017-03-07 20:53:16
Aleksandra Piątkowska FREDERIKE PP
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 13/D-2/II półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 22/D-3/finał Juniorzy Młodsi
15 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 19:54:18
2017-03-07 16:53:37
Vartui Kehiaian KELPIE
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 19:54:28
2017-03-07 14:55:16
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x 1/L-6RK/I półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 10/L-1RK/II półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 19:54:40
2017-03-07 14:54:00
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x 1/L-6RK/I półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 10/L-1RK/II półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 19:54:50
2017-03-07 13:11:18
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 08:17:25
2017-03-07 07:51:08
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
10 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 08:17:43
2017-03-06 23:09:27
Amelia Borowiecka EGANO
  • 1x 2/L-4/I półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 11/P-6/II półfinał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 20/P-3/finał Juniorzy Młodsi (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 08:18:32
2017-03-06 22:15:04
Nina Makowska AVILON
  • 1x 1/L-6RK/I półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 10/L-1RK/II półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 08:18:47
2017-03-06 22:15:01
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 7/C-1/I półfinał Seniorzy
  • 1x 16/C-2/II półfinał Seniorzy
  • 1x 25/C-4/finał Seniorzy
6 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 08:19:03
2017-03-06 22:13:49
Matylda Kochlewska BOND
  • 1x 1/L-6RK/I półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 10/L-1RK/II półfinał Młodzicy (kuce)
  • 1x 19/L-2RK/finał Młodzicy (kuce)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 08:19:18
2017-03-06 22:12:24
Jagoda Szwalska ALTAR
  • 1x 9/L-2/półfinał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
  • 1x 18/L-3/finał Halowy Puchar Mazowsza Amatorów
4 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 08:19:33
2017-03-06 21:51:25
Pola Zdybicka WICEK
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-03-15 21:09:48
2017-03-06 21:36:11
Karolina Czyż CASSANDRA
  • 1x 3/P-6/I półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 12/P-3/II półfinał Juniorzy (kuce)
  • 1x 21/P-4/finał Juniorzy (kuce)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-03-06 20:48:42
2017-03-06 20:47:10
Aleksandra Oczachowska WANILIA
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 13/D-2/II półfinał Juniorzy Młodsi
1 ENTRY ACCEPTED 2017-03-06 20:48:24
2017-03-06 20:46:29
Aleksandra Oczachowska K2
  • 1x 4/D-1/I półfinał Juniorzy Młodsi
  • 1x 13/D-2/II półfinał Juniorzy Młodsi
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baran Zofia bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O021790
2. Baran Zofia bpk
2002 (J.)
O12347
3. Bojar Justyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O033634
4. Borowiecka Amelia Jeździecki Klub Sportowy Imperial
2003 (J.)
Brak
5. Bujalska Natalia KJ Aldragho
2004 (JM.)
Brak
6. Chojnowska Julia bpk
2001 (J.)
O043080
7. Ciastoń Agnieszka WKJ Lublin
S
brak
8. Czarnak Natalia KJ Dworek
2006 (JM.)
O037685
9. Czarnomska Małgorzata brak
S
brak
10. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
x
11. Haber Zuzanna KS Centurion
1998 (MJ.)
O013455
12. Hołodiuk Konrad bpk
S
brak
13. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
brak
14. Jelinek Anna Niezrzeszona
S
brak
15. Kącka Magda LKS Wolta
S
brak
16. Kaczmarz - Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O032690
17. Kamińska Zofia Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O013456
18. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
19. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
20. Karlińska Aleksandra LKS Wolta
2004 (JM.)
brak
21. Karwacka Kaja WKJ Lublin
2000 (MJ.)
brak
22. Kehiaian Vartui bpk
2004 (JM.)
O037606
23. Kochlewska Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
brak
24. Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001686
25. Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
1998 (MJ.)
O022153
26. Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola
S
brak
27. Kowalik Aleksandra KS Centurion
S
LZPZJ/1034/17
28. Kowaluk Magdalena SKJ Bajardo
S
O024858
29. Krzemińska Marta KJ Aromer
S
brak
30. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (J.)
O037902
-
31. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin SJ Krupiec
S
O019150
32. Kurkowska Oktawia Niezrzeszony
S
Brak
33. Kwaśniewska Marta Bpk
S
Brak
34. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
35. Łukasik Katarzyna Lubelski KJ
S
brak
36. Łuszkiewicz Aleksandra b.p.k.
S
brak
37. Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
38. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
brak
39. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
40. Miarecki Bogusław KJ „Bractwo konne św. Marcina”
S
LZPZJ/410/17
41. Oczachowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
S
O023171
42. Osęka Maja Klub Jeździecki Dziecinów
2001 (J.)
O033949
43. Piątkowska Aleksandra Strzała Krubiczew
S
Brak
44. Piechal Alicja BPK MAZ
2002 (J.)
O033581
45. Plata Natalia BPK POMORSKIE
2005 (JM.)
O038133
46. Pogodzińska Hanna
47. Pogodzińska Zofia
48. Prowotorow Michalina
49. Rowińska Weronika KJ Dobrzyniec
brak
50. Ruszkowska Natalia Bpk
2004 (JM.)
Brak
51. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
brak
52. Sieńko Michał Grobice
2007 (JM.)
O036736
53. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
54. Świerczewska Wiktoria Klub Jeździecki Dziecinów
2007 (JM.)
brak
55. Szuster Zofia
56. Szwalska Jagoda KJ Aromer
2001 (J.)
brak
57. Szymańska Julia SKJ Bajardo
2001 (J.)
O039144
58. Szymczak Joanna Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
S
O020435
59. Tobiasz Izabela Klub Jeździecki Dziecinów
2002 (J.)
brak
60. Tomaszewicz Zuzanna JKS Equita w Świętochowie
2001 (J.)
O031779
61. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
62. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
63. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin
S
brak
64. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia
2007 (JM.)
O036152
65. Urbańska Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów
S
Nr PZJ: O001052
66. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
67. Van Luijken Liliane bez przynaleznosci
2003 (J.)
Nr PZJ: O026766
68. Walczynska-Graczyk Maria KJ Aldragho
2006 (JM.)
O038706
69. Widalska Julia KJ Amber Horse
2004 (JM.)
brak
70. Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo
S
O006540
71. Wójcicka Katarzyna Wojewódzki Klub Jeździecki w Lublinie
S
brak
72. Wysocka Blanka Niezrzeszona
S
Brak
73. Zatorska Karolina LKS Wolta
2001 (J.)
brak
74. Zdrojewska Helena LKS Wolta
2002 (J.)
brak
75. Zdybicka Pola BPK
2002 (J.)
O041589
76. Zubczyńska Amelia Klub Jeździecki Dworek
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ADAMPOL SP POL 2002 Wałach gniada F: Biskwit
M: Adara
O: Marcin Kamiński
B: Maciuszonek Wacław
10736 10736
2.

45

ALL YOU NEED SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Love Affair
M: ASCONA
O: Robert Kowaluk
B: Polska
K017304
3.

84

ALTAR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
4.

40

ANDOS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Landos II
M: Asteria
O: Małgorzata Czarnomska
B: Robert Stasiuk
brak
5.

24

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
O: R.Makowski
B: R.Makowski
K022707 K022707
6.

20

ANNABELL Haflinger POL 2004 Klacz izabelowata F: Stoanmandl-C
M: Amazone
O: Katarzyna Widalska
B: Jessen Mangnus
brak
7.

56

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
O: Karina Uszyńska
B: NN
K009741
8.

3

ASSAMIRA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Pentagram
M: Assaka
O: Izabela Karwacka
B: SK Janów Podlaski
brak
9.

23

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
O: Kappella Spółka z o o
B: Brehmer
K023072
10.

81

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
11.

15

BACCARDI MK SP POL 2009 Klacz F:
M:
O:
B:
12.

29

BALOU W NRPS POL 2005 Wałach ciemnogniada F: G. Basgier
M: Angelique W
O: JOWITA CZARNECKA VAN LUIJKEN
B: HOL
Nr PZJ: K011678
13.

46

BETOVEN Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach kasztanowata/136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Pietrusiński
Brak
14.

13

BIMBO KUC POL 1995 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Dariusz Sopiński
B: NN
brak
15.

35

BOGORIA SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Akcent
M: Bataria
O: Bogusław Miarecki
B: Stadnina Koni Pępowo
K016351 616009610106406
16.

83

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
O: Monika Karpińska
B: x
K019241
17.

18

BRAWURA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Frazes
M: Bawaria
O: Joanna Szymczak
B: Hubert Wojciechowski
LKRWZJ/786/17
18.

9

CAJAMARKA Wlkp/poch.trk. POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Grey
M: Casona
O: Krzysztof Bojar
B: S.K. Liski
K013787
19.

14

CALVADOS Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Barbur
M: Casablanka
O: Oktawia Kurkowska
B: Brak
Brak
20.

22

CALVADOS M Oldenburska POL 2012 Wałach gniada F: Canoso
M: Crazy Girl
O: Alicja Piechal
B: Janusz Majkowski
K022949 DE43333176712
21.

66

CELT SP POL 2006 Ogier gniada/168 F: Love Afaire
M: Casablanca
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K011429 11575
22.

60

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938
23.

10

COLOMBO ELLING Holszt DEN 1996 Wałach siwa F: Windsor
M: Chicilia Ellinggard
O: Francois Colombier
B: Diana Nielsen
05838
24.

39

CONSTANTIN Holsztyn GER 2009 Wałach gniada F: Cento
M: Idylle 1
O: LKS Wolta
B: Jacek Kosow
brak
25.

26

CORENTIN SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: CONTENDOR
M: NN
O: PATRYCJA ZAWIRSKA
B: POL
BRAK
26.

6

CROSS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pllado
M: Chrapka
O: Weronika Rowińska
B: Ania Wójcik
K012933
27.

2

CZORT R SP POL 2003 Klacz kara F: Campari
M: Center fold
O: Elżbieta Renkiewicz
B: Romuald Hałabuda
brak
28.

63

DANDYS SP POL 2005 Wałach gniada F: Nikiel
M: Djuna
O: Marta Kossakowska
B: Jerzy Michałowski
brak
29.

47

DARTH VADER Oldenburg POL 2011 Ogier inna F: Svarowski
M: Donna Cytra
O: Ilona Janas
B: Pan Polak
K022911
30.

43

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
O: Jarosław Golubiński
B: Procima sp zoo
11258 104ZI48
31.

54

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
32.

36

DON CRUSOE Hanowerska GER 2009 Wałach gniada F: Don Crusador
M: Franziska
O: Zuzanna Haber
B: Niemcy
Brak
33.

64

DON FREDO Westfalski POL 2012 Wałach kara F: Don Frederico
M: Weltpower
O: E. Mallert
B: E. Mallert
K022774
34.

70

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B: Małgorzata Siergiej
K018558
35.

59

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
36.

78

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960
37.

50

DUX SP POL 2010 Wałach gniada F: Love Affair
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K022459
38.

11

EDINET Czysta Krew Arabska POL 2005 Wałach gniada/149 F: Włodarz
M: Ellila
O: Agnieszka Romszycka
B: Tomaszewski B.M.
brak
39.

80

EGANO Nrps Holandia NLD 1993 Wałach kasztanowata/147 F: El Rambo
M: Wendy
O: Elżbieta Jędrzejczyk
B:
FEI 40404
40.

44

ELF KUC POL 2002 Ogier /141 F: Camus
M: Emanacja
O: Jolanta Zalewska-Czarnak
B: Jolanta Zalewska-Czarnak
08598
41.

68

FIDERGALD Niemiecki Koń Sportowy DEU 2011 Wałach gniada F: Fidergold
M: Wardah
O: Robert Kowaluk
B: Waldemar Kaluza
K021011
42.

90

Fleeting S F:
M:
O:
B:
43.

74

FREDERIKE PP Oldenburska GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Farewell III
M: What a girl
O: Monika Kania-Piątkowska
B: Michael Wassmann
Brak
44.

62

FRODO Oldenbuska POL 2009 Wałach gniada F: Fergonn
M: Deskaty po Don Larino
O: Agnieszka Bukowska
B: Robert Borensztadt
K016272
45.

65

FURST VERONA Oldenburska POL 2010 Klacz gniada F: Furst Fugger
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
brak
46.

48

GLADSTONE MUSTERD KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Nie Wiem
M: Nie Pamiętam
O: Joanna Plata
B: Pan Holender
K018866
47.

33

HICKORY DICKORY DOCK SP POL 2005 Klacz kara F: Golden Boy
M: Hipiska
O: Marta Kwaśniewska
B: SK Rzeczna
Brak
48.

69

HOJRAK SP POL 2004 Wałach kasztanowata/178 F: Horror
M: Hegira
O: Beata Kowalik
B: Paradowska Beata
LKPZJ/1918/17 12696
49.

57

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/147 F: HUGO BOSS
M: SINA
O: PLATA JOANNA
B: NIE PAMIĘTAM
K022705 DE435350244512
50.

87

K2 SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Kastylia
O: Aleksandra Oczachowska
B: Andrzej Młynarski
K021517
51.

1

KARES WLKP. POL 2005 Klacz gniada F: Herbur
M: Kumaryna
O: Jacek Dzido
B: Jacek Dzidobrak
brak
52.

17

KARINO NN POL 1998 Wałach /120 F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
53.

75

KELPIE Koń Mały POL 2010 Klacz gniada F: ASUMPT
M: KYNISKA
O: MARCIN RYNKOWSKI
B: PZHK w WARSZAWIE
BRAK
54.

16

KON-TIKI Pełna Krew Angielska POL 1998 Ogier ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Blanka Wysocka
B: Nn
Brak
55.

38

KOSOW LAMBORGHINI K Oldenburg GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Landor S
M: Argentina
O: Jacek Kosow
B: Jacek Kosow
brak
56.

42

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
O: jarosław Golubiński
B: A. Peeters
KO 22553
57.

55

LOOMER WAID SP POL 2005 Wałach gniada/183 F: Long Star
M: Wanessa
O: Grażyna Jędrzejczyk
B: Prywatna Stajnia Koni Hanowerskich
K016922 12539 104ZB41
58.

52

LUSTIG SP POL 2002 Wałach gniada F: Loxley
M: Lambada
O: Paulina Martynuska
B: Paulina Martynuska
08883
59.

51

MACHIATO Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Emaks
M: Mocca
O: Katarzyna Wójcicka
B: Łój Aleksander
brak
60.

77

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
O: Anna Walczynska
B: Krzysztof Starosciec
K012725 11841
61.

76

MERCI KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/146 F: Domingo
M: Marionetka
O: Maria Pietrusinska
B: Dominik Gronet
K016071 12317
62.

88

Naomi F:
M:
O:
B:
63.

53

NEO KUC POL 1999 Wałach kara/117 F: nn
M: nn
O: Agata Śmietanka-Nowak
B: nn
brak
64.

73

NUGAT PP DRP POL 2011 Wałach gniada F: Nemax
M: Nanouk PP
O: Procima sp. Z o.o.
B: Procima sp. Z o.o.
Brak
65.

79

PERYKLES Trakeńska POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
O: Grażyna Ścisło
B: Stanisław Prańczak
brak POL732010063412
66.

5

PIĘKNA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santara Danny's Boy
M: Pointy
O: LKS Wolta
B: Ewa Zawadzka
brak
67.

91

Pirat F:
M:
O:
B:
68.

27

PORTELLAHOEVES'S POKORELLA KWPN POL 1997 Klacz ciemnogniada F: KARANDASJI
M: NN
O: JOWITA CZARNECKA VAN LUIJKEN
B: HOL
BRAK
69.

72

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Grażyna Barć
B: Bogna Hupa
brak
70.

49

RAKIJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Reda
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K013686
71.

34

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/128 F: NN
M: NN
O: E. Ufnal
B: nn
K013543 POL999580294301
72.

37

REMI KUC POL 2007 Wałach siwa F: Harfista
M: Różowa
O: LKS Wolta
B: Prus
brak
73.

31

REPLIKA Śląska POL 2011 Klacz kara F: Rambo
M: Rewia
O: Bogumiła Orzepińska
B: Bogumiła Orzepińska
brak
74.

12

SAGAR Małopolska POL 2008 Wałach kara/164 F: Grey
M: Saga
O: Dariusz Sopiński
B: -
brak
75.

82

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
O: Mirosław Kanarek
B: Mirosław Kanarek
K009955 POL009660414604
76.

89

Senegal M F:
M:
O:
B:
77.

25

SUMMERSBY DRP DEU 2003 Wałach gniada F: Sterling
M: Autal Carina
O: Narcyz Baran
B: Kindt Anke
K007720
78.

71

SUNNY THE FIRST DRP DEU 1998 Ogier ciemnogniada/145 F: Sunny Boy
M: Royalty
O: Elżbieta Jędrzejczyk
B:
BEl40869
79.

67

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: TALISTO MH
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Polska
K015483
80.

61

TERMAR DRP POL 2004 Ogier ciemnogniada/139 F: Martell
M: Terka
O: Artur Ćwiek
B: Wiśniewski Damian
brak 013 66 14560 04
81.

21

TYMIANEK KUC POL 2009 Ogier gniada/143 F: Durello Top
M: Tabakierka
O: Dominik Gronet
B: Dominik Gronet
K020088
82.

86

WANILIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Watson
M: Workuta
O: Aleksandra Oczachowska
B: Leon Gawroński
K013000
83.

85

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
O: Anna Zdybicka
B: Baraniok Stanisław
K021884 POL999610136008
84.

7

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach gniada F: Burggraff
M: Nelly
O: Piotr Szymański
B: Holandia
K020714
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Zofia
bez przynależności klubowej
2017-03-17
1
Baran Zofia
bpk
2017-03-17
1
Bojar Justyna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2017-03-19
1
2017-03-19
4
Borowiecka Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Imperial
2017-03-17
8
2017-03-18
9
2017-03-19
10
EGANO (80)
2017-03-17
5
2017-03-18
4
2017-03-19
10
Bujalska Natalia
KJ Aldragho
BETOVEN (46)
2017-03-17
6
2017-03-17
10
2017-03-18
4
2017-03-18
13
2017-03-19
5
Chojnowska Julia
bpk
DANDYS (63)
2017-03-18
11
2017-03-19
12
Ciastoń Agnieszka
WKJ Lublin
KARES (1)
2017-03-17
5
2017-03-17
4
2017-03-18
7
2017-03-18
3
Czarnak Natalia
KJ Dworek
ELF (44)
2017-03-17
7
2017-03-18
3
2017-03-19
5
Czarnomska Małgorzata
brak
ANDOS (40)
2017-03-17
1
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2017-03-17
1
2017-03-18
2
2017-03-19
1
2017-03-17
1
2017-03-18
1
2017-03-19
1
Haber Zuzanna
KS Centurion
2017-03-17
1
Hołodiuk Konrad
bpk
REPLIKA (31)
2017-03-18
4
2017-03-18
6
2017-03-19
4
2017-03-19
5
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
2017-03-17
Jelinek Anna
Niezrzeszona
2017-03-18
13
2017-03-19
15
Kącka Magda
LKS Wolta
2017-03-17
11
2017-03-18
9
Kaczmarz - Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
2017-03-17
3
2017-03-18
2
2017-03-19
6
Kamińska Zofia
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
ADAMPOL (19)
2017-03-19
3
2017-03-19
5
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2017-03-17
6
2017-03-18
4
2017-03-19
5
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (82)
2017-03-17
4
2017-03-18
5
2017-03-19
3
Karlińska Aleksandra
LKS Wolta
REMI (37)
2017-03-18
12
2017-03-19
13
Karwacka Kaja
WKJ Lublin
2017-03-17
9
2017-03-17
8
2017-03-18
16
2017-03-18
7
Kehiaian Vartui
bpk
KELPIE (75)
2017-03-17
2017-03-18
12
2017-03-19
6
Kochlewska Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (83)
2017-03-17
1
2017-03-18
1
2017-03-19
1
Kosecka Danuta
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-03-18
1
2017-03-19
6
2017-03-18
6
2017-03-18
1
2017-03-19
1
2017-03-19
1
Kostrzębska Klaudia
Klub Jeździecki Truskaw
2017-03-17
6
2017-03-18
5
2017-03-19
4
Kotowicz Tamara
KJ Leśna Wola
2017-03-17
11
2017-03-18
10
Kowalik Aleksandra
KS Centurion
HOJRAK (69)
2017-03-17
5
2017-03-18
6
2017-03-19
2
Kowaluk Magdalena
SKJ Bajardo
2017-03-17
2
2017-03-17
2
2017-03-18
3
2017-03-19
2
Krzemińska Marta
KJ Aromer
2017-03-18
9
2017-03-19
13
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
TERMAR (61)
2017-03-17
4
2017-03-18
7
2017-03-19
12
2017-03-17
2
2017-03-18
2
2017-03-19
2
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin SJ Krupiec
CELT (66)
2017-03-18
6
2017-03-18
14
2017-03-19
7
2017-03-19
3
Kurkowska Oktawia
Niezrzeszony
2017-03-17
3
2017-03-18
8
2017-03-19
10
Kwaśniewska Marta
Bpk
2017-03-18
8
2017-03-18
15
2017-03-19
7
2017-03-19
7
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2017-03-17
1
2017-03-18
1
2017-03-19
2
Łukasik Katarzyna
Lubelski KJ
2017-03-17
Łuszkiewicz Aleksandra
b.p.k.
2017-03-18
3
2017-03-18
5
2017-03-19
4
2017-03-19
13
Makowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
RAKIJA (49)
2017-03-17
3
2017-03-18
3
2017-03-19
2
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (81)
2017-03-17
4
2017-03-18
2017-03-19
4
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
LUSTIG (52)
2017-03-18
2
Miarecki Bogusław
KJ „Bractwo konne św. Marcina”
BOGORIA (35)
2017-03-17
10
2017-03-18
6
Oczachowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
WANILIA (86)
2017-03-17
7
2017-03-18
5
K2 (87)
2017-03-17
5
2017-03-18
2
Osęka Maja
Klub Jeździecki Dziecinów
EDINET (11)
2017-03-19
12
2017-03-19
7
Piątkowska Aleksandra
Strzała Krubiczew
2017-03-17
3
2017-03-18
4
2017-03-19
8
Piechal Alicja
BPK MAZ
2017-03-18
7
2017-03-19
Plata Natalia
BPK POMORSKIE
2017-03-17
2017-03-18
3
2017-03-19
2
Pogodzińska Hanna
2017-03-19
2017-03-19
Pogodzińska Zofia
Naomi (88)
2017-03-19
8
2017-03-19
7
Prowotorow Michalina
2017-03-19
6
2017-03-19
4
Rowińska Weronika
KJ Dobrzyniec
CROSS (6)
2017-03-18
14
2017-03-19
16
Ruszkowska Natalia
Bpk
2017-03-17
4
2017-03-18
4
2017-03-19
9
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
2017-03-18
5
2017-03-19
3
Sieńko Michał
Grobice
KARINO (17)
2017-03-17
6
2017-03-18
2
2017-03-19
7
Soboń Henryk
LKJ Gałkowo
FRODO (62)
2017-03-17
9
2017-03-18
7
Świerczewska Wiktoria
Klub Jeździecki Dziecinów
BIMBO (13)
2017-03-19
Szuster Zofia
Pirat (91)
2017-03-19
3
Szwalska Jagoda
KJ Aromer
ALTAR (84)
2017-03-18
10
2017-03-19
17
Szymańska Julia
SKJ Bajardo
2017-03-17
4
2017-03-18
1
2017-03-19
4
Szymczak Joanna
Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
BRAWURA (18)
2017-03-19
5
Tobiasz Izabela
Klub Jeździecki Dziecinów
SAGAR (12)
2017-03-19
11
2017-03-19
8
Tomaszewicz Zuzanna
JKS Equita w Świętochowie
2017-03-17
3
2017-03-18
4
2017-03-19
3
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
AURELIA (23)
2017-03-17
2
2017-03-18
3
2017-03-19
1
ANIMA (24)
2017-03-17
1
2017-03-18
2
2017-03-19
1
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
DUX (50)
2017-03-17
2
2017-03-18
1
2017-03-19
4
Turek-Wierzchowska Justyna
WKJ Lublin
2017-03-17
4
2017-03-17
8
2017-03-18
4
2017-03-18
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia
RAMIRO (34)
2017-03-17
2
2017-03-18
7
2017-03-19
3
2017-03-19
Urbańska Dorota
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-03-18
2
2017-03-19
5
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (56)
2017-03-17
4
2017-03-18
1
2017-03-19
1
Van Luijken Liliane
bez przynaleznosci
2017-03-17
6
2017-03-18
3
2017-03-19
2
BALOU W (29)
2017-03-17
7
2017-03-18
8
2017-03-19
11
Walczynska-Graczyk Maria
KJ Aldragho
MERCI (76)
2017-03-17
7
2017-03-18
3
2017-03-19
5
MAMBA (77)
2017-03-17
5
2017-03-18
3
2017-03-19
9
Widalska Julia
KJ Amber Horse
2017-03-17
7
2017-03-18
9
2017-03-19
11
Wiśniewska Agnieszka
SKJ Bajardo
TARA (67)
2017-03-17
3
2017-03-18
2
2017-03-19
2
Wójcicka Katarzyna
Wojewódzki Klub Jeździecki w Lublinie
2017-03-17
3
2017-03-17
7
Wysocka Blanka
Niezrzeszona
2017-03-17
12
2017-03-18
8
2017-03-19
6
Zatorska Karolina
LKS Wolta
2017-03-17
6
2017-03-18
11
2017-03-19
14
Zdrojewska Helena
LKS Wolta
2017-03-18
15
2017-03-19
18
Zdybicka Pola
BPK
WICEK (85)
2017-03-17
2
2017-03-18
1
2017-03-19
2
Zubczyńska Amelia
Klub Jeździecki Dworek
NEO (53)
2017-03-17
2
2017-03-18
3
2017-03-19
2

Number of Riders: 76

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl