Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:36:06
2018-05-27 23:36:34
Angelika Pilch HETMAN
  • 1x 11/L-2 ZR/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:24:15
2018-05-27 21:01:10
Zarah Solecka MAVERICK
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 24/L-3 ZR/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:39:01
2018-05-27 21:00:20
Dionizy Polikowski BOHUN
  • 1x 17/D-2 ZO/
  • 1x 28/D-3 ZO/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:24:11
2018-05-27 20:53:57
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 1x 11/L-2 ZR/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:27:04
2018-05-27 20:11:26
Joanna Leśko AMADEUS
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 12/P-2 ZR/
  • 1x 24/L-3 ZR/
  • 1x 25/P-4 ZR/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:27:34
2018-05-27 20:10:07
Zuzanna Borys LA' MARCEL
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:27:44
2018-05-27 20:09:09
Amelia Gajewska EPIZOD
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:32:54
2018-05-27 20:07:56
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 08:05:19
2018-05-26 09:32:09
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 15:25:09
2018-05-25 00:59:19
Arkadiusz Ignasiak CALDERON
  • 1x 5/N-4/
  • 1x 18/N-5 ZR kuce/
  • 1x 29/N-6 ZR/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 15:25:29
2018-05-24 15:50:18
Artem Abaimov URMEL 104
  • 1x 25/P-4 ZR/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 15:42:36
2018-05-24 15:46:12
Artem Abaimov HASTOR
  • 1x 25/P-4 ZR/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 08:05:31
2018-05-24 15:42:20
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x 25/P-4 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:13:44
2018-05-23 22:44:34
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 17/D-2 ZO/
  • 1x 28/D-3 ZO/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:14:26
2018-05-23 22:43:23
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 6/N-2/
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:14:39
2018-05-23 22:24:06
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 2x mk1/el. MPMK 4 latki/
  • 2x mk4/el. MPMK 4 latki/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:13:02
2018-05-23 13:48:53
Adrianna Drozd DRAWELTINO
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 12/P-2 ZR/
  • 1x 25/P-4 ZR/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 10:43:42
2018-05-22 21:55:50
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:05:02
2018-05-22 19:37:43
Anna Tyrkiel-Baranowska HENNESSY BM
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 24/L-3 ZR/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:04:32
2018-05-22 17:31:23
Henryk Soboń TIRAN
  • 2x mk1/el. MPMK 4 latki/
  • 2x mk4/el. MPMK 4 latki/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:11:05
2018-05-22 14:14:22
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:29:31
2018-05-22 09:20:28
Anna Hałasowska FONTAIN
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:30:14
2018-05-22 09:10:45
Anna Tyrkiel-Baranowska DON CORLEONE 29
  • 1x 8/CC-2/
  • 1x 21/CC-3 ZO/
  • 1x 32/CC-6 ZO/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:30:34
2018-05-22 09:08:50
Anna Hałasowska GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE
  • 1x 6/N-2/
  • 1x 19/N-3 ZO/
  • 1x 30/N-7 ZO/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:32:22
2018-05-22 09:07:35
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 15/D-1 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 16/D-2 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 27/D-3 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:31:13
2018-05-22 09:04:11
Maja Baranowska GOLDEN GENTELMAN
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:31:23
2018-05-21 21:55:24
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 9/CC-4/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-6 ZO/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:31:33
2018-05-21 21:54:42
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 9/CC-4/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-6 ZO/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:31:41
2018-05-21 20:48:07
Agata Chromik PRISCO
  • 1x 9/CC-4/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 33/CC-7 ZO/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:31:53
2018-05-21 20:47:15
Agata Chromik SINA WH
  • 2x mk2/el. MPMK 5 latki/
  • 2x mk5/el. MPMK 5 latki/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:58:14
2018-05-21 11:23:13
Karolina Sztylka BY ME
  • 1x 5/N-4/
  • 1x 18/N-5 ZR kuce/
  • 1x 29/N-6 ZR/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:58:31
2018-05-21 09:35:58
Zofia Polanek ALONSO
  • 1x 15/D-1 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 16/D-2 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 27/D-3 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 14:04:40
2018-05-21 09:03:00
Tomasz Jasiński SAN FIORI
  • 1x 8/CC-2/
  • 1x 21/CC-3 ZO/
  • 1x 32/CC-6 ZO/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:03:40
2018-05-21 09:01:57
Hubert Jankowski EVA'S VOICE
  • 1x 7a/C-1 ZR/
  • 1x 20a/C-1 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:05:44
2018-05-21 09:01:17
Alicja Czapska TURMALIN
  • 1x 7a/C-1 ZR/
  • 1x 20a/C-1 ZR/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:30:28
2018-05-20 16:10:16
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 24/L-3 ZR/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:30:41
2018-05-20 16:08:08
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 5/N-4/
  • 1x 18/N-5 ZR kuce/
  • 1x 29/N-6 ZR/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:33:38
2018-05-19 12:01:48
Zuzanna Kunkel BELA
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 24/L-3 ZR/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:31:40
2018-05-18 21:56:57
Wiktoria Budczenkow K-CAMEL TROPHY
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 24/L-3 ZR/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:31:50
2018-05-18 14:31:16
Michał Liberadzki LEGION
  • 2x mk2/el. MPMK 5 latki/
  • 2x mk5/el. MPMK 5 latki/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:32:07
2018-05-18 09:32:14
Klaudyna Pisarska RAFAELLO PG
  • 1x 10/CS-1/
  • 1x 23/CS-2 ZO/
  • 1x 34/CS-5 ZO/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:32:15
2018-05-16 18:37:56
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 7/C-2/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 31/C-4 ZO/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 08:05:41
2018-05-14 16:47:52
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 8/CC-2/
  • 1x 21/CC-3 ZO/
  • 1x 32/CC-6 ZO/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:32:45
2018-05-14 15:00:24
Julia Bilicka DONEVAN
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 6/N-2/
  • 1x 12/P-2 ZR/
  • 1x 19/N-3 ZO/
  • 1x 30/N-7 ZO/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:32:54
2018-05-14 08:59:21
Aleksandra Konera SAN SECRET
  • 1x 7/C-2/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 31/C-4 ZO/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:33:14
2018-05-12 23:30:54
Urszula Pietrzycka ZOMIKO
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 24/L-3 ZR/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:33:22
2018-05-12 23:29:58
Urszula Pietrzycka DES DEMON
  • 2x mk2/el. MPMK 5 latki/
  • 2x mk5/el. MPMK 5 latki/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:33:30
2018-05-12 23:29:14
Urszula Pietrzycka LEYLA
  • 1x 9/CC-4/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 33/CC-7 ZO/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:33:38
2018-05-12 14:49:00
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 7/C-2/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 31/C-4 ZO/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:33:55
2018-05-12 14:03:11
Aniela Ziółkowska NIKODEM
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/P-6 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 14/P-3 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
  • 1x 26/P-4 el. OOM/Eliminacje OOM kuców - Region I
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:34:07
2018-05-12 14:01:50
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 15/D-1 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 16/D-2 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 27/D-3 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:34:15
2018-05-12 14:00:52
Martyna Begger UNLIMITED
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 12/P-2 ZR/
  • 1x 25/P-4 ZR/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:34:24
2018-05-12 13:59:44
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 15/D-1 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 16/D-2 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 27/D-3 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:34:33
2018-05-12 13:58:21
Natalia Sznigier DISCOVERY
  • 1x 7/C-2/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 31/C-4 ZO/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:34:41
2018-05-12 13:57:02
Matylda Cybula TASSILO I
  • 1x 7/C-2/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 28/D-3 ZO/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:34:50
2018-05-12 13:55:53
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 15/D-1 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 16/D-2 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
  • 1x 27/D-3 el. OOM/Eliminacje OOM konie- Region I
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:34:58
2018-05-12 13:54:35
Łukasz Walter DON SANDRIO
  • 2x mk3/el. MPMK 6 latki/
  • 2x mk6/el. MPMK 6 latki/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 08:35:05
2018-05-12 13:53:31
Łukasz Walter HAPPY FEET
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 12/P-2 ZR/
  • 1x 25/P-4 ZR/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:07:06
2018-05-12 13:48:36
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 12/P-2 ZR/
  • 1x 25/P-4 ZR/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:06:53
2018-05-12 13:47:54
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x 9/CC-4/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 33/CC-7 ZO/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
2. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
3. Begger Martyna KJ AS Dream
2000 (MJ.)
O029186
4. Bilicka Julia KLUB JEŹDZIECKI ARPAV
2002 (J.)
O026989
5. Borys Zuzanna Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
6. Budczenkow Wiktoria Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2017 (Mł.)
O011304
7. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (J.)
O039773
8. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
9. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (J.)
O031264
10. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
brak
11. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
12. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (MJ.)
O035160
13. Gajewska Amelia Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
14. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
15. Hałasowska Anna BM Horse
2003 (J.)
brak
16. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
brak
17. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (J.)
O046547
18. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
19. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2003 (J.)
O043469
20. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O035204
21. Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001686
22. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
.
23. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
24. Leśko Joanna Pegaz Reda
2002 (J.)
O034782
25. Liberadzki Michał Sopocki Klub Jeździecki
S
O001189
26. Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
27. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
28. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
29. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
30. Plata Natalia BPK POMORSKIE
2005 (JM.)
O038133
31. Polanek Zofia HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
2004 (J.)
O037296
32. Polikowski Dionizy BPK
2006 (JM.)
brak
33. Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O002749
34. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
35. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
36. Solecka Zarah brak
2006 (JM.)
brak
37. Sznigier Natalia KJ AS Dream
2000 (MJ.)
O031518
38. Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
S
O021217
39. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
40. Trawińska Alicja bpk POM
1999 (MJ.)
O013980
10102403
41. Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie
S
O022596
42. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
O015025
43. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

ALONSO WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 POL 007590202807
2.

62

AMADEUS WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Barbur
M: Atlanta
K014883
3.

37

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
K022707 616009661131009
4.

28

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
5.

38

AURELIA OLDENBURG GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
K023072
6.

27

BELA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/130 F: .Santara Danny's Boy
M: .Baba / Stuifakker's Chico
K020339.
7.

17

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cancoon
M: Barbara / Dżamir
K021172 616007550143411
8.

64

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
9.

33

BY ME SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: Concert old/Concetto I old
M: Bystra Bafi sp/ Maram KWPN
K023237 616009520074708
10.

57

CALDERON SP POL 2008 Wałach gniada F: Lintasboy
M: Casablanka
K016969 POL009510207708
11.

51

CANDELA WLKP/POCH.TRK POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: ELOQUENT trk
M: Casona wlkp/p.tr./ Agar wplkp/p.trk
K025858 616007600219914
12.

54

CARABINIER S SP POL 2011 Klacz siwa F: Calvadow Z / Chellani Z
M: C. Ravenna Z / Chicago I Z
K024908 616009520030611 106BW68
13.

30

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada F: Stilios
M: Cornella
K025842
14.

52

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
K020590 DE422220108307
15.

59

DEPAS CORRINUS P. KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
K020943
16.

19

DES DEMON SP POL 2013 Ogier gniada F: Destano
M: Desdemona / Sofix
K025370 616009530208113
17.

24

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
K019288
18.

1

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Frederico
M: Rosenrot
K0137118 DE431318301808 DE431318301808
19.

11

DISCOVERY HANOWER POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
K012337
20.

53

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: donnerfee
K018161 616009670108410
21.

42

DON CORLEONE 29 HANOWESKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Antonio-Star
M: Physalie
K020273
22.

9

DON SANDRIO HANOWER POL 2012 Ogier kasztanowata F: De Niro
M: .Scharade M / Sandro Hit
K021634
23.

23

DONEVAN DRP GER 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: ERFTTAL DUNCAN
M: PALOMA
K022079 DE434340275509
24.

29

DONNA AGATHA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
K018558
25.

50

DRAWELTINO WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Weltino
M: Drama
brak 616007610201811
26.

60

EPIZOD KUC POL 2004 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
K017782 POL999600234504
27.

48

EVA'S VOICE SBS BEL 2010 Klacz gniada F: Voice
M: matka
brak
28.

7

FLAGGED BY DARK WESTFALSKA POL 2012 Wałach inna F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
brak
29.

43

FONTAIN DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Guinness RH
M: Fauna
brak
30.

39

GOLDEN GENTELMAN DRP POL 2003 Wałach izabelowata/kuc: F: Golden Dancer
M: Desiree B
K021528 DE443433722803
31.

40

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE KUC WALIJSKI NED 2006 Wałach kara F: Orchard Boginov
M: Goldwin Empire's First Lady
K022603
32.

8

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
K021822
33.

55

HASTOR SP POL 2009 Wałach gniada F: Honwed / Nirkan
M: Heja / Kaczan
K025509 POL009640032708 106BW66
34.

46

HENNESSY BM SP POL 2012 Wałach siwa F: Carry Son
M: Hawajka
brak
35.

66

HETMAN MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada F: Horoskop
M: Forma
brak POL 006 57 02485 08
36.

47

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/kuc:147 F: HUGO BOSS
M: SINA
K022705 DE435350244512
37.

31

K-CAMEL TROPHY SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Elf
M: Kama
K021701
38.

61

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
K024100
39.

26

LEGION TRAK. POL 2013 Ogier gniada/168 F: CONNERY
M: Leda / Ajbek
K024839 616732010065613
40.

18

LEYLA OLDENBURSKA POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Veronika
K013117
41.

65

MAVERICK SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
brak
42.

58

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata F: Pour Amour
M: Alanya
K025310
43.

63

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/157,5 F: Chocco Fly
M: Mila Mar
K023659 616009640036312
44.

15

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
K020336 POL013610083006
45.

36

PRISCO ŁOTEWSKA LVA 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Calano II
M: Halva / Vintas
K019474 LV022319650054
46.

25

RAFAELLO PG SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: For Leo / For Feeling
M: Rosanta / Santiego
K013706 POL009520058707
47.

2

SAMURAJ OLDENBURG DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
brak
48.

34

SAN FIORI OLD GER 2011 Wałach gniada F: So what a feeling
M: matka
brak
49.

22

SAN SECRET HANOWERSKA GER 2011 Klacz ciemnogniada F: San Amour / Sandro Hit
M: Bella Donna / Brentano II
K020217
50.

14

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
K012421 104QD58
51.

35

SINA WH TRAK GER 2013 Klacz ciemnogniada/111 F: All Inclusive
M: Syntje WH / Herzruf
K023450 DE409090188013
52.

10

TASSILO I HOLSZTYN POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
K014321 DE421000051909
53.

44

TIGRA KUC SPORTOWY POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:147 F: Da Capo 154
M: Tritti
K025247
54.

45

TIRAN ŚLĄSKA POL 2014 Wałach kara F: RAMZEY
M: Tina / Rapid
brak 616008670032414
55.

49

TURMALIN HAN GER 2012 Wałach kara F: Totilas
M: matka
brak
56.

13

UNLIMITED SP POL 2007 Wałach kara F: Karbon
M: Uptown girl
K015610
57.

56

URMEL 104 HOL DEU 2005 Klacz gniada F: Capitol
M: ----
----
58.

6

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
K006502 0201382 104NL54
59.

12

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
K020714 5280030302378
60.

20

ZOMIKO OLDENBURSKA GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Glock's Zonik
M: po St. Moritz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Begger Martyna KJ AS Dream
50
SUM:
50.00
Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
150
150
100
SUM:
400.00
Drozd Adrianna SS Golden Horse
70
SUM:
70.00
Jankowski Hubert KSJ Zagozd
100
70
SUM:
170.00
Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
70
100
100
SUM:
270.00
Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn
200
150
100
SUM:
450.00
Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
200
50
SUM:
250.00
Leśko Joanna Pegaz Reda
50
SUM:
50.00
Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
300
300
300
SUM:
900.00
Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
100
100
150
SUM:
350.00
Sznigier Natalia KJ AS Dream
50
70
SUM:
120.00
Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
150
SUM:
150.00
Tomaszewska Teresa JKS Equita
100
150
150
200
200
SUM:
800.00
Trawińska Alicja bpk POM
100
100
50
SUM:
250.00
Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie
50
50
150
70
SUM:
320.00
Walter Łukasz KJ AS Dream
100
50
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anduła Natalia
Pegaz Reda
2018-06-02
6
2018-06-02
8
2018-06-03
6
2018-06-03
6
Baranowska Maja
BM HORSE
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-01
4
2018-06-03
1
2018-06-02
2
2018-06-02
2
2018-06-03
2018-06-03
9
Begger Martyna
KJ AS Dream
2018-06-01
2
2018-06-02
4
2018-06-03
6
2018-06-03
4
50
Bilicka Julia
KLUB JEŹDZIECKI ARPAV
DONEVAN (23)
2018-06-01
1
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-01
1
2018-06-02
1
2018-06-03
1
Borys Zuzanna
Pegaz Reda
2018-06-02
8
2018-06-02
7
2018-06-03
7
2018-06-01
2
2018-06-03
7
Budczenkow Wiktoria
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2018-06-01
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
SCYPION (14)
2018-06-01
3
2018-06-02
5
2018-06-02
2
2018-06-03
2
2018-06-03
3
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
PRISCO (36)
2018-06-01
2
150
2018-06-02
2
150
2018-06-03
3
100
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2018-06-01
5
2018-06-02
5
2018-06-03
1
BESSIE (17)
2018-06-01
1
2018-06-02
2
2018-06-02
3
2018-06-03
3
2018-06-03
2
Czapska Alicja
KSJ Zagozd
2018-06-01
1
2018-06-02
1
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2018-06-01
3
2018-06-02
3
2018-06-03
2
2018-06-03
3
70
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (28)
2018-06-01
6
2018-06-02
7
Gajewska Amelia
Pegaz Reda
EPIZOD (60)
2018-06-02
9
2018-06-02
9
2018-06-03
8
2018-06-01
3
2018-06-03
8
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (44)
2018-06-02
5
2018-06-02
4
2018-06-03
5
2018-06-03
4
Hałasowska Anna
BM Horse
2018-06-01
3
2018-06-02
2
2018-06-03
2
2018-06-03
2
FONTAIN (43)
2018-06-02
4
2018-06-02
5
2018-06-03
3
2018-06-01
1
2018-06-03
3
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
2018-06-01
1
100
2018-06-02
2
70
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-03
1
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2018-06-01
2
70
2018-06-02
1
100
2018-06-03
1
100
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2018-06-02
6
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2018-06-01
2018-06-02
6
2018-06-03
3
50
Kosecka Danuta
LKJ Nadwiślanin Kwidzyn
LEYLA (18)
2018-06-01
4
2018-06-02
1
200
2018-06-03
2
150
2018-06-01
1
2018-06-02
1
ZOMIKO (20)
2018-06-01
1
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-03
1
100
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
BELA (27)
2018-06-01
4
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2018-06-01
1
2018-06-03
2
2018-06-02
1
2018-06-03
1
200
2018-06-01
4
2018-06-02
4
2018-06-03
5
2018-06-03
4
50
Leśko Joanna
Pegaz Reda
AMADEUS (62)
2018-06-01
3
2018-06-01
4
2018-06-02
3
2018-06-02
5
2018-06-03
2
2018-06-03
4
2018-06-03
5
2018-06-03
3
50
Liberadzki Michał
Sopocki Klub Jeździecki
LEGION (26)
2018-06-01
3
2018-06-01
2
Miotke Oliwia
Kj Pegaz Reda
2018-06-01
5
2018-06-02
1
2018-06-03
3
2018-06-03
1
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
CHESTER (52)
2018-06-01
2
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2018-06-01
2
2018-06-02
3
2018-06-02
4
2018-06-03
4
2018-06-03
4
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2018-06-01
1
300
2018-06-02
1
300
2018-06-03
1
300
Plata Natalia
BPK POMORSKIE
2018-06-02
3
2018-06-02
3
2018-06-03
2
2018-06-03
2
Polanek Zofia
HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
ALONSO (32)
2018-06-02
4
2018-06-02
5
2018-06-03
5
2018-06-03
5
Polikowski Dionizy
BPK
BOHUN (64)
2018-06-02
2
2018-06-03
2
Porożyńska-Pankau Katarzyna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
CANDELA (51)
2018-06-01
3
2018-06-01
4
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2018-06-01
3
100
2018-06-02
3
100
2018-06-01
5
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-03
1
150
Soboń Henryk
LKJ Gałkowo
TIRAN (45)
2018-06-01
1
2018-06-01
2
2018-06-02
1
Solecka Zarah
brak
2018-06-02
5
2018-06-03
4
Sznigier Natalia
KJ AS Dream
2018-06-01
3
50
2018-06-02
4
2018-06-03
2
70
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
BY ME (33)
2018-06-01
2
2018-06-03
1
2018-06-02
2
2018-06-03
2
150
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
ANIMA (37)
2018-06-03
2
100
2018-06-01
1
150
2018-06-02
1
150
AURELIA (38)
2018-06-01
1
200
2018-06-02
4
2018-06-03
1
200
Trawińska Alicja
bpk POM
2018-06-01
2
100
2018-06-02
2
100
2018-06-03
3
50
Tyrkiel-Baranowska Anna
Bm Horse Tągowie
2018-06-01
3
50
2018-06-02
3
50
2018-06-03
1
150
2018-06-01
2
2018-06-02
2
2018-06-03
3
2018-06-03
2
70
Walter Łukasz
KJ AS Dream
2018-06-01
1
2018-06-02
2
2018-06-03
3
2018-06-03
2
100
2018-06-01
1
2018-06-03
4
2018-06-01
4
2018-06-02
3
50
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
NIKODEM (15)
2018-06-02
7
2018-06-02
6
2018-06-03
4
2018-06-01
1
2018-06-03
5

Number of Riders: 43

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 4 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl