Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 23:20:25
2017-05-07 23:18:18
Martyna Bańska BLACKARROW CZENKOW
  • 1x 1/L-1/
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 23:20:04
2017-05-07 22:33:08
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 4/N-4 (ZO-A)/
  • 1x 12/D-2 (ZO-A)/
  • 1x 22/N-6 (ZO-A)/
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 23:20:41
2017-05-07 22:30:34
Maja Gugała SAFIRA
  • 1x 3a/D-1 (ZR-A)/
  • 1x 12a/D-2 (ZR-A)/
  • 1x 20/P-4/
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 21:39:44
2017-05-07 21:36:21
Monika Tyborowska PORANNA ROSA
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 21:03:16
2017-05-07 20:44:07
Ewa Leibfarth FLORETINO
  • 1x 6/CC-1/
  • 1x 15/CC-2/
  • 1x 24/CC-6/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 21:03:49
2017-05-07 20:42:31
Ewa Leibfarth CONSUELA 10
  • 1x 4a/N-4 (ZR-A)/
  • 1x 13a/N-5 (ZR-A)/
  • 1x 22a/N-6 (ZR-A)/
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 21:04:14
2017-05-07 20:10:36
Ewa Szwed WELT CONTENDOR
  • 1x 5a/C-2 (ZO-A)/
  • 1x 14/C-3 (ZO-A)/
  • 1x 23/C-4 (ZO-A)/
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 21:05:30
2017-05-07 19:30:19
Sandra Besser CASS BALOU
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 3a/D-1 (ZR-A)/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 12a/D-2 (ZR-A)/
  • 1x 20/P-4/
  • 1x 21a/D-3 (ZR-A)/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 18:28:07
2017-05-07 16:53:18
Zofia Basińska SAN SIRO
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 22:57:32
2017-05-06 22:56:59
Martyna Bańska MANTRA-P
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 19/L-3/
  • 1x 20/P-4/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 22:49:33
2017-05-06 21:36:18
Katarzyna Waligórska ASUAN
  • 1x 5/C-2 (ZR-A)/
  • 1x 14a/C-3 (ZR-A)/
  • 1x 23a/C-4 (ZR-A)/
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 22:50:08
2017-05-06 21:30:44
Emilia Danysz PRINCESS LILIFEE
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 22:50:40
2017-05-06 21:29:50
Emilia Danysz REBUS
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 22:51:22
2017-05-06 21:23:07
Justyna Krówka HEIDI HAPPYNES
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 22:52:04
2017-05-06 21:21:30
Justyna Krówka HAICHI
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 21:16:29
2017-05-06 17:45:01
Maciej Wiórek HELIOPOLIS
  • 1x 3/D-1 (ZO-A)/
  • 1x 12/D-2 (ZO-A)/
  • 1x 21/D-3 (ZO-A)/
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 21:16:57
2017-05-06 15:06:31
Dominika Warmus MORIENTES
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 21:17:26
2017-05-06 14:38:08
Alicja Dec BATUMI
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 21:17:59
2017-05-06 14:05:42
Hanna Kłak EGON VON WANDERFÜRST
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 21:18:23
2017-05-05 23:23:51
Klaudia Kostrzewska MERIDA-P
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 18:15:28
2017-05-05 16:45:41
Aleksandra Babicka ROYAL RED
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 3/D-1 (ZO-A)/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 12/D-2 (ZO-A)/
  • 1x 20/P-4/
  • 1x 21/D-3 (ZO-A)/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 18:15:49
2017-05-05 14:54:54
Sara Wróbel CHARLOTA
  • 2x 19/L-3/
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 22:31:32
2017-05-05 13:07:31
Aleksandra Matkiewicz LILOU
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 4a/N-4 (ZR-A)/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 18:17:15
2017-05-05 13:06:47
Aleksandra Matkiewicz CRISTABELL
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 19/L-3/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 18:45:34
2017-05-05 09:52:13
Dominika Kiełczewska-Sawicka CHIMERA
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 3a/D-1 (ZR-A)/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 12a/D-2 (ZR-A)/
  • 1x 20/P-4/
  • 1x 21a/D-3 (ZR-A)/
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 18:46:33
2017-05-05 08:22:40
Pola Krzysiak MUSKAT
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 18:47:21
2017-05-05 08:04:01
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 19:52:16
2017-05-05 07:39:02
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 5a/C-2 (ZO-A)/
  • 1x 14/C-3 (ZO-A)/
  • 1x 23/C-4 (ZO-A)/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 18:48:44
2017-05-05 07:25:24
Mateusz Pola DOMINATOR-P
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 22:36:06
2017-05-04 21:19:53
Mateusz Pola SANDRO
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 22:36:33
2017-05-04 21:17:57
Katarzyna Popiołek ADRENALIN
  • 1x 9/CS-1/
  • 1x 18/CS-2/
  • 1x 27/CS-5/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 22:36:55
2017-05-04 17:08:30
Aleksandra Chachulska DYLAN
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 4a/N-4 (ZR-A)/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 13a/N-5 (ZR-A)/
  • 1x 22a/N-6 (ZR-A)/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 22:37:23
2017-05-04 17:03:50
Aleksandra Chachulska REKTOR
  • 1x 5/C-2 (ZR-A)/
  • 1x 14a/C-3 (ZR-A)/
  • 1x 23a/C-4 (ZR-A)/
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 18:59:28
2017-05-04 16:28:36
Katarzyna Rój SYNTHIA
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 19:12:44
2017-05-04 15:29:32
Katarzyna Olkuska DOMINICA
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 19:33:24
2017-05-04 11:01:37
Doreen Lange FIRST LIGHT
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 21:02:49
2017-05-03 15:17:03
Wiktoria Siergiej LONDANO
  • 1x 5a/C-2 (ZO-A)/
  • 1x 14/C-3 (ZO-A)/
  • 1x 23/C-4 (ZO-A)/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 21:02:16
2017-05-03 13:45:45
Aleksandra Owsiany BRIAR
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-02 22:33:37
2017-05-02 11:17:20
Marcelina Woźny LANZELOT
  • 1x 5a/C-2 (ZO-A)/
  • 1x 14/C-3 (ZO-A)/
  • 1x 23/C-4 (ZO-A)/
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 23:54:05
2017-05-01 18:28:20
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 23:53:42
2017-05-01 09:12:08
Maria Szmidt-Puć DON CASPAL
  • 1x 5/C-2 (ZR-A)/
  • 1x 14a/C-3 (ZR-A)/
  • 1x 23a/C-4 (ZR-A)/
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 23:53:07
2017-04-30 21:24:46
Martyna Kołodyńska MATROS - P
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 23:52:27
2017-04-30 16:18:52
Jadwiga Ptaszyńska VULCANO HIPPICA
  • 1x 5/C-2 (ZR-A)/
  • 1x 14a/C-3 (ZR-A)/
  • 1x 23a/C-4 (ZR-A)/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:06:23
2017-04-28 21:03:44
Martyna Bańska TEQUILA-P
  • 1x 6/CC-1/
  • 1x 15/CC-2/
  • 1x 24/CC-6/
28 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:06:03
2017-04-28 21:02:41
Martyna Bańska GARACZIKO PLUS-S
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
27 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:05:47
2017-04-28 21:02:06
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 5a/C-2 (ZO-A)/
  • 1x 14/C-3 (ZO-A)/
  • 1x 23/C-4 (ZO-A)/
26 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:05:25
2017-04-28 21:01:24
Karolina Worotnik BENTLEY 0019
  • 1x 5a/C-2 (ZO-A)/
  • 1x 14/C-3 (ZO-A)/
  • 1x 23/C-4 (ZO-A)/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 20:39:08
2017-04-28 18:39:37
Małgorzata Choma FINLANDIA
  • 1x 5a/C-2 (ZO-A)/
  • 1x 14/C-3 (ZO-A)/
  • 1x 23/C-4 (ZO-A)/
24 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 20:58:33
2017-04-28 12:20:07
Natalia Gitlar GARDES M
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 15/CC-2/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 20:58:02
2017-04-28 10:18:52
Maria Stelmaszyk SARUMAN GT
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 3/D-1 (ZO-A)/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 12/D-2 (ZO-A)/
  • 1x 21/D-3 (ZO-A)/
22 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 20:57:42
2017-04-28 09:57:28
Alicja Dec BRANKA
  • 1x 6/CC-1/
  • 1x 15/CC-2/
  • 1x 24/CC-6/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-04-27 21:26:01
2017-04-27 14:56:58
Wiktoria Bobowiec VITUS
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-04-27 10:02:52
2017-04-27 08:29:00
Monika Augustyniak VERBENA
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 23:48:07
2017-04-26 00:24:53
Marek Pawłowicz FJORDVANGENS MICHIGAN
  • 1x 5/C-2 (ZR-A)/
  • 1x 14a/C-3 (ZR-A)/
  • 1x 23a/C-4 (ZR-A)/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 23:47:47
2017-04-25 23:46:13
Natalia Zabagło-Pawłowicz AZALIA
  • 1x 3a/D-1 (ZR-A)/
  • 1x 12a/D-2 (ZR-A)/
  • 1x 21a/D-3 (ZR-A)/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 23:47:33
2017-04-25 21:29:01
Agata Zimna GAWROSZ
  • 1x 4a/N-4 (ZR-A)/
  • 1x 13a/N-5 (ZR-A)/
  • 1x 22a/N-6 (ZR-A)/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 23:47:14
2017-04-25 20:31:47
Maria Chachuła STORCZYK
  • 1x 3/D-1 (ZO-A)/
  • 1x 4a/N-4 (ZR-A)/
  • 1x 12/D-2 (ZO-A)/
  • 1x 13a/N-5 (ZR-A)/
  • 1x 21/D-3 (ZO-A)/
  • 1x 22a/N-6 (ZR-A)/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-04-25 09:48:45
2017-04-24 20:38:28
Julia Rogowska RAINBOW
  • 1x 3/D-1 (ZO-A)/
  • 1x 12/D-2 (ZO-A)/
  • 1x 21/D-3 (ZO-A)/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-02 22:35:27
2017-04-24 17:03:57
Kinga Śmigielska BEAUTY BUTTERFLY J
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
13 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 19:00:12
2017-04-24 14:07:14
Aleksandra Masłowska BLASK ARON
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
12 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 18:59:52
2017-04-24 11:35:40
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 6/CC-1/
  • 1x 15/CC-2/
  • 1x 24/CC-6/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 18:59:30
2017-04-24 11:30:52
Katarzyna Konarska BAFUR
  • 1x 1/L-1/
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 19/L-3/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 10:54:52
2017-04-24 08:40:43
Aleksandra Popławska SHAMROCK
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
9 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 11:07:51
2017-04-23 21:26:48
Wiktoria Siergiej RUBICON
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 11:07:19
2017-04-23 21:25:16
Filip Poszumski KORIDA
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
7 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 11:07:01
2017-04-23 20:22:24
Marek Szczur APARADŻITA
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 11:06:50
2017-04-23 20:21:52
Katarzyna Klein-Fryc FURST AVALON
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
5 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 11:06:31
2017-04-23 18:33:44
Zuzanna Niebieszczańska SPARTA
  • 1x 4a/N-4 (ZR-A)/
  • 1x 13a/N-5 (ZR-A)/
  • 1x 22a/N-6 (ZR-A)/
4 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 11:06:21
2017-04-23 18:27:07
Zuzanna Niebieszczańska MALTA
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
3 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 11:06:05
2017-04-22 19:14:16
Aleksandra Gurnacz BOLIVIA
  • 1x 3/D-1 (ZO-A)/
  • 1x 12/D-2 (ZO-A)/
  • 1x 21/D-3 (ZO-A)/
2 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 11:05:54
2017-04-22 08:26:59
Katarzyna Sicinska TIFANY
  • 1x 2/P-1/
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 20/P-4/
1 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 11:05:38
2017-04-21 21:39:28
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 7/CC-4/
  • 1x 16/CC-5/
  • 1x 25/CC-7/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Augustyniak Monika Karkonoski Klub Jeździecki
S
O035541
2. Babicka Aleksandra ludowy klub jeżdziecki Ksiąz
O026834
3. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
4. Basińska Zofia KKJ
S
O009408
5. Besser Sandra Reit- und Fahrverein Rosenhof Görlitz
DE1576099
6. Bobowiec Wiktoria OSK VIDAVIA
1999 (MJ.)
O040562
7. Chachulska Aleksandra KS Arkadia
S
O007385
8. Chachuła Maria KJ Koński Gaj Tanowo
2002 (J.)
O025346
9. Choma Małgorzata Karkonoski Klub Jeździecki
S
O007350
10. Dąbrowska Jagoda LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
1999 (MJ.)
O024546
11. Danysz Emilia Karkonoski KJ
2000 (MJ.)
4230/17
12. Dec Alicja Karkonoski Klub Jezdziecki
S
0033569
13. Ferenc Natalia Karkonoski Klub Jeździecki
14. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
15. Gitlar Natalia KJ Turbud Brzeg
S
O003852
16. Gugała Maja bpk
2003 (J.)
O036882
17. Gurnacz Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2003 (J.)
Nr PZJ: O028928
18. Kiełczewska-Sawicka Dominika Stowarzyszenie Jeździeckie PRO EQUES
S
O012266
19. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
20. Kłak Hanna Karkonoski Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
27137/16
21. Kołodyńska Martyna Karkonoski Klub Jeździecki
S
brak
22. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
23. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
24. Koszowska Kaja LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2002 (J.)
O032698
25. Krówka Justyna Brak
S
Brak
26. Krzysiak Pola BPK
S
brak
27. Lange Doreen RFV Wehrkirch Horka e.V.
S
960180
28. Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier
S
O013530
29. Masłowska Aleksandra KKJ
S
O014301
30. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
31. Misztal Liwia bpk
2001 (J.)
O028053
32. Niebieszczańska Zuzanna Karkonoski Klub Jeździecki
S
O040560
33. Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki
S
jeszcze czekam na numer
34. Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O009375
35. Pawłowicz Marek SLKS Książ
S
brak
36. Pola Mateusz LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O037867
37. Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O003103
10100046
38. Popławska Aleksandra KJ Hubert
S
O004272
39. Poszumski Filip KJ Agrohandel Śrem
S
O002055
40. Ptaszyńska Jadwiga Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
S
O024550
41. Rój Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki
S
jeszcze nie ma
42. Sicinska Katarzyna SKS Arkadia Wielka Lipa
S
O037210
43. Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
S
O003116
44. Śmigielska Kinga brak
2002 (J.)
brak
45. Stelmaszyk Maria Gołębin Stary
2002 (J.)
O026744
46. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
47. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
48. Tyborowska Monika ss vidavia
S
0045174
49. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
50. Waligorska Katarzyna Ks Bór Toporzysko
S
Brak
51. Warmus Dominika Klub Jeździecki Jaroszówka
1999 (MJ.)
O033674
52. Wiórek Maciej Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2003 (J.)
O032598
53. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (J.)
O030595
54. Woźny Marcelina KJ Partynice
S
O024344
55. Wróbel Sara bpk
2001 (J.)
O034362
56. Zabagło-Pawłowicz Natalia SLKS Książ
2001 (J.)
brak
57. Zimna Agata Bpk
S
O025146
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

67

ADRENALIN Hanowerska GER 2005 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Akita
K009578 DE431316630305
2.

28

APARADŻITA Hanowerska POL 2001 Klacz kasztanowata F: A Jungle Price
M: Whitney
K009420 DE431316773101
3.

34

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
K009741
4.

45

ASUAN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada F: Atylla
M: Gaffa
Brak
5.

56

ATTACK WITH ME Hanowerska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
K008159 DE431316774603 104TX53
6.

18

AZALIA XXOO POL 2010 Klacz gniada/160 F: Posejdon
M: Allegra
brak
7.

24

BAFUR SP POL 2011 Wałach gniada F: Landoor
M: Bafuria
K022761
8.

52

BATUMI SP POL 2012 Klacz gniada F: Corleone Z
M: Bakara
Brak
9.

2

BEAUTY BUTTERFLY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Ron William
M: Birma
brak
10.

11

BENTLEY 0019 HAN GER 1998 Wałach kasztanowata/175 F: Bon Bonaparte
M: Berolina
K010356 DE316835998 103TI41
11.

35

BLACKARROW CZENKOW Fell Pony CZE 2009 Wałach kara F: Kolincon de Knip
M: Bybeck Firespark
Brak
12.

22

BLASK ARON Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Meteoryt
M: Bonita
K022512
13.

75

Bogus F:
M:
14.

32

BOLIVIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: WANDERKONIG
M: BUTTERFLY
K022948 616009670143009
15.

14

BRANKA Śląska POL 2006 Klacz inna F: Szach
M: Beta
K017836 POL008670027306
16.

71

BRIAR KWPN NED 2007 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
K015665 52800300028300
17.

73

BRYZA F:
M:
18.

42

CASS BALOU Sachsen GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Cass Quidam
M: von Baloubet de Ruet
455870325111
19.

60

CHARLOTA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Liberatto P /
M: Chanel / Grando
K020791 616009610056408
20.

62

CHIMERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: World Star 4 / World Cup
M: Chwała / Silver
K017988 616009610202309
21.

40

CONSUELA 10 Westfale GER 2006 Klacz kara F: Conceicao
M: Lafayette
K017191
22.

58

CYNTHIA Koń Szlachetnej Pół Krwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Chef Supreme
M: Czeda
jeszcze nie posiada
23.

65

DOMINATOR-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Ogier kara F: Ron William
M: Madera P
K023031 61600967000721
24.

57

DOMINICA Niemiecki Koń Sportowy GER 2013 Klacz gniada F: Dominos
M: Diadem L
czeka na numer DE 455-8701374-13
25.

4

DON CASPAL WURTT DEU 2003 Wałach gniada F: Donnerprinz / Donnerhall
M: Kobra / Korporal
K014770 DE473730214303
26.

68

DYLAN SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Agar
M: Drygula
brak
27.

53

EGON VON WANDERFÜRST NN DEU 2011 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
brak
28.

7

FINLANDIA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Czumak
M: Fortuna
K019757
29.

72

FIRST LIGHT Deutsches Sportpferd GER 2005 Klacz kasztanowata F: Ra
M: Feldlerche
DE 487000348905
30.

17

FJORDVANGENS MICHIGAN DWB POL 2005 Wałach gniada/176 F: Milan dwb
M: Dodo xx
brak
31.

39

FLORETINO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Inseider
M: Fiona
K009919 10843
32.

29

FURST AVALON Westfalska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich
M: Grafin
K016665 DE441411906205
33.

9

GARACZIKO PLUS-S SP POL 2006 Wałach kasztanowata/183 F: Atylla
M: Giornata
K013671 12114
34.

12

GARDES M SP POL 2004 Wałach gniada F: Sokrates
M: Garda
K008661
35.

19

GAWROSZ WLKP POL 2007 Wałach F: Ulco
M: Gondola
K013663
36.

49

HAICHI Hannover POL 2007 Klacz gniada F: Hochadel
M: Reality
Brak
37.

48

HEIDI HAPPYNES Hannover GER 2010 Klacz kara F: Hohenstein
M: Walina
Brak
38.

50

HELIOPOLIS Trakeńska LTU 2003 Wałach kara F: HELERIS / ELEKTRONAS
M: Hidraulika / Hapun
K022942
39.

64

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
K006172 POL013570024499
40.

27

KORIDA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/171 F: Carry Son
M: Karmen
K021810
41.

1

LANZELOT Hannover GER 2006 Wałach gniada/170 F: Lord Lancer
M: Sanibel Island
K015997
42.

23

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor
M: Lena
K014532
43.

55

LILOU Holsztyńska GER 2011 Ogier gniada F: Landos hol.
M: Fabiolis hol./Calypso I
Brak
44.

70

LONDANO Hanowerska POL 2008 Wałach F: Londonderry
M: Mydam
K013118
45.

3

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
brak POL 013 69 01149 06
46.

31

MALTA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Pegasus HB
M: Marionetka
K023141 POL 007 67 0028 08
47.

44

MANTRA-P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Ron William
M: Mojra
Brak
48.

5

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Corleone Z
M: Malezja
brak POL 009 67 00423 07
49.

54

MERIDA-P SP POL 2010 Klacz gniada F: Ron William
M: Magnolia P
K022147
50.

10

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
K019203
51.

51

MORIENTES Wielkopolska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Walor
M: Miss Malina
K021619
52.

63

MUSKAT Śląska POL 2009 Wałach kara F: Rapid
M: Malta
brak
53.

38

PORANNA ROSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Belive in Me
M: Portina
K0233373
54.

46

PRINCESS LILIFEE Irish Cob GER 2010 Klacz inna F: Guiness van den Glashörn
M: Mexx van de Tukker
Brak
55.

47

REBUS Typ Szlachetny POL NNNN Wałach inna F: NN
M: NN
3019/17
56.

69

REKTOR WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Rewia
K010410
57.

59

ROYAL RED Szwajcarski Gorącokrwisty CHE 2008 Wałach kasztanowata/176 F: RUBIN ROYAL
M: SIENA
K021252 12660
58.

26

RUBICON Oldenburg POL 2006 Wałach F: Royal Olymp
M: Miss Mytens
K011928
59.

37

SAFIRA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz kara F: BERTIL FAN D'ALD LOOP
M: SZADA
K021283 616999610139112
60.

43

SAN SIRO Oldemburska POL 2011 Ogier kasztanowata/173 F: Swarovski
M: Royal Dahony
LKPZJ/2500/17 DE433330222512
61.

13

SARUMAN GT Oldenburg GER 2008 Wałach kara/173 F: SWAROVSKI
M: DE431311612403
K020901 DE 433331577308
62.

66

SENIOR RAFAEL P F:
M:
63.

25

SHAMROCK Oldenburska DEU 2005 Wałach kara F: Stedinger
M: Rodiana
K018074
64.

30

SPARTA Koń Mały POL 2010 Klacz inna/mk: F: Rotmistrz
M: Sanna
K019809 616013670053210
65.

20

STORCZYK SP POL 2006 Wałach gniada/166 F: Owad
M: Senna Julka
K019945 616009640063506
66.

36

TEJSI Śląska POL 2010 Klacz gniada F: Boneto
M: Taisa
K020158 616008670011510
67.

8

TEQUILA-P SP POL 2010 Klacz kara F: Ron William
M: Tajka-P
K017837
68.

33

TIFANY FRYZ POL 2006 Klacz kara/168 F: Sander/Oltman
M: Elke V/Feitse293
K019842 NL616004200600073
69.

16

VERBENA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Lou Reed
M: Vanessa
K022564 616009670022013
70.

15

VITUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: EGZOTYK
M: VEGA
K023119 POL 009 67 00626 08
71.

6

VULCANO HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Vis a Vis
K009842
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Monika
Karkonoski Klub Jeździecki
VERBENA (16)
2017-05-12
9
2017-05-13
9
2017-05-14
11
Babicka Aleksandra
ludowy klub jeżdziecki Ksiąz
2017-05-12
7
2017-05-12
3
2017-05-13
4
2017-05-13
5
2017-05-14
5
2017-05-14
4
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2017-05-12
2
2017-05-13
2
2017-05-14
2
2017-05-12
5
2017-05-13
8
2017-05-14
6
2017-05-12
7
2017-05-12
1
2017-05-12
1
2017-05-13
1
2017-05-13
15
2017-05-14
2
2017-05-14
4
Basińska Zofia
KKJ
2017-05-12
4
2017-05-13
4
2017-05-14
3
Besser Sandra
Reit- und Fahrverein Rosenhof Görlitz
2017-05-12
12
2017-05-12
4
2017-05-13
10
2017-05-13
2
2017-05-14
12
2017-05-14
2
Bobowiec Wiktoria
OSK VIDAVIA
VITUS (15)
2017-05-12
6
2017-05-13
12
2017-05-14
7
Chachulska Aleksandra
KS Arkadia
DYLAN (68)
2017-05-12
15
2017-05-12
1
2017-05-13
13
2017-05-13
2
2017-05-14
8
REKTOR (69)
2017-05-12
4
2017-05-13
4
2017-05-14
4
Chachuła Maria
KJ Koński Gaj Tanowo
2017-05-12
4
2017-05-12
2
2017-05-13
3
2017-05-13
1
2017-05-14
3
2017-05-14
Choma Małgorzata
Karkonoski Klub Jeździecki
2017-05-12
6
2017-05-13
6
Dąbrowska Jagoda
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-05-12
2
2017-05-13
1
2017-05-14
1
Danysz Emilia
Karkonoski KJ
2017-05-12
REBUS (47)
2017-05-12
8
2017-05-13
11
2017-05-14
12
Dec Alicja
Karkonoski Klub Jezdziecki
BRANKA (14)
2017-05-12
4
2017-05-13
5
BATUMI (52)
2017-05-12
3
2017-05-13
1
2017-05-14
12
Ferenc Natalia
Karkonoski Klub Jeździecki
BRYZA (73)
2017-05-12
8
2017-05-13
14
2017-05-14
16
Bogus (75)
2017-05-12
4
2017-05-13
3
2017-05-14
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (3)
2017-05-12
9
2017-05-13
2
2017-05-14
3
Gitlar Natalia
KJ Turbud Brzeg
2017-05-12
9
2017-05-13
4
Gugała Maja
bpk
SAFIRA (37)
2017-05-12
1
2017-05-13
1
2017-05-14
1
Gurnacz Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
BOLIVIA (32)
2017-05-12
2
2017-05-13
4
2017-05-14
2
Kiełczewska-Sawicka Dominika
Stowarzyszenie Jeździeckie PRO EQUES
CHIMERA (62)
2017-05-12
2
2017-05-12
3
2017-05-13
3
2017-05-13
4
2017-05-14
7
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2017-05-12
1
2017-05-13
1
2017-05-14
2
Kłak Hanna
Karkonoski Klub Jeździecki
2017-05-12
10
2017-05-13
9
2017-05-14
9
Kołodyńska Martyna
Karkonoski Klub Jeździecki
2017-05-12
10
2017-05-13
7
2017-05-14
17
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (23)
2017-05-12
1
2017-05-13
1
2017-05-14
1
BAFUR (24)
2017-05-12
3
2017-05-13
5
2017-05-14
4
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2017-05-12
11
2017-05-13
8
2017-05-14
8
Koszowska Kaja
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-05-12
4
2017-05-13
6
2017-05-14
14
Krówka Justyna
Brak
2017-05-12
11
2017-05-13
7
2017-05-14
10
HAICHI (49)
2017-05-12
18
2017-05-13
17
2017-05-14
Krzysiak Pola
BPK
MUSKAT (63)
2017-05-12
12
2017-05-13
11
2017-05-14
11
Lange Doreen
RFV Wehrkirch Horka e.V.
2017-05-13
4
2017-05-14
7
Leibfarth Ewa
Konie Sportowe Gillmaier
2017-05-12
3
2017-05-13
3
2017-05-14
2017-05-12
4
2017-05-13
4
2017-05-14
2
Masłowska Aleksandra
KKJ
2017-05-12
5
2017-05-13
3
2017-05-14
6
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
LILOU (55)
2017-05-12
14
2017-05-13
16
2017-05-14
6
Misztal Liwia
bpk
TEJSI (36)
2017-05-12
2
2017-05-13
1
2017-05-14
1
Niebieszczańska Zuzanna
Karkonoski Klub Jeździecki
SPARTA (30)
2017-05-12
3
2017-05-13
5
2017-05-14
1
MALTA (31)
2017-05-12
16
2017-05-13
12
2017-05-14
14
Olkuska Katarzyna
Karkonoski Klub Jeździecki
2017-05-12
15
2017-05-13
15
2017-05-14
Owsiany Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
BRIAR (71)
2017-05-12
7
2017-05-13
9
2017-05-14
9
Pawłowicz Marek
SLKS Książ
2017-05-12
2
2017-05-13
3
2017-05-14
2
Pola Mateusz
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-05-12
2
2017-05-13
2
2017-05-14
1
2017-05-12
1
2017-05-13
Popiołek Katarzyna
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-05-12
1
2017-05-13
2017-05-14
Popławska Aleksandra
KJ Hubert
2017-05-12
4
2017-05-13
5
2017-05-14
5
Poszumski Filip
KJ Agrohandel Śrem
KORIDA (27)
2017-05-12
2
2017-05-13
3
2017-05-14
3
Ptaszyńska Jadwiga
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
2017-05-12
3
2017-05-13
2
2017-05-14
3
Rój Katarzyna
Karkonoski Klub Jeździecki
CYNTHIA (58)
2017-05-12
12
2017-05-13
8
2017-05-14
13
Sicinska Katarzyna
SKS Arkadia Wielka Lipa
TIFANY (33)
2017-05-12
6
2017-05-13
9
2017-05-14
10
Siergiej Wiktoria
KJ Agrohandel Śrem
RUBICON (26)
2017-05-12
3
2017-05-13
2
2017-05-14
1
LONDANO (70)
2017-05-12
1
2017-05-13
2
2017-05-14
2
Śmigielska Kinga
brak
2017-05-12
14
2017-05-13
14
2017-05-14
Stelmaszyk Maria
Gołębin Stary
2017-05-12
2017-05-12
2017-05-13
2017-05-13
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2017-05-12
8
2017-05-13
7
2017-05-14
8
Szmidt Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2017-05-12
1
2017-05-13
1
2017-05-14
1
Tyborowska Monika
ss vidavia
2017-05-12
13
2017-05-12
17
2017-05-13
13
2017-05-14
8
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (34)
2017-05-12
6
2017-05-13
6
2017-05-14
4
Waligorska Katarzyna
Ks Bór Toporzysko
ASUAN (45)
2017-05-12
5
2017-05-13
5
2017-05-14
5
Warmus Dominika
Klub Jeździecki Jaroszówka
2017-05-13
6
2017-05-14
5
Wiórek Maciej
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2017-05-12
1
2017-05-13
2
2017-05-14
1
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2017-05-12
3
2017-05-13
3
2017-05-14
4
2017-05-12
4
2017-05-13
4
2017-05-14
3
Woźny Marcelina
KJ Partynice
2017-05-12
5
2017-05-13
5
2017-05-14
5
Wróbel Sara
bpk
2017-05-14
Zabagło-Pawłowicz Natalia
SLKS Książ
AZALIA (18)
2017-05-12
2
2017-05-13
3
2017-05-14
1
Zimna Agata
Bpk
GAWROSZ (19)
2017-05-12
5
2017-05-13
3
2017-05-14
18
2017-05-14

Number of Riders: 57

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl