Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:26:23
2018-10-04 21:46:48
Aleksandra Majewska KAPRYS
  • 1x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 21:00:51
2018-10-04 17:42:23
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 9/klasa P, dwufazowy/
  • 1x 10/klasa N, zwykły/
  • 1x 17/Konkurs nr 17, klasa P/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
  • 1x 18/Konkurs nr 18, ZR-B, klasa N/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 03:41:02
2018-10-03 23:36:05
Zuzanna Szczepanowska GILDZIA
  • 1x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 11/Konkurs nr 11, „open” dwufazow/Finał JLM - patronat TKKF Hubert Warszawa
  • 1x 12/Konkurs nr 12, „open” Kuce/Fianał JLM - patronat SJ Szarża Popówek
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 03:40:59
2018-10-03 23:35:29
Maja Piasecka LUPIDELIA EBONY LADY
  • 2x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 2x 11/Konkurs nr 11, „open” dwufazow/Finał JLM - patronat TKKF Hubert Warszawa
  • 1x 12/Konkurs nr 12, „open” Kuce/Fianał JLM - patronat SJ Szarża Popówek
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 03:40:55
2018-10-03 22:28:05
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 5/„open”, kl. LL zwykly/
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 03:40:52
2018-10-03 22:26:50
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
  • 1x 5/„open”, kl. LL zwykly/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 14/Konkurs nr 14, open Kuce i MK/Finał JLM - patronat SKJ Podkowa Leśna
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:38:17
2018-10-03 20:36:34
Zofia Kaczorowska MY LITTLE GIRL GH
  • 2x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:38:20
2018-10-03 20:32:42
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 7/z oceną stylu / Egzamin Lic./
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:14:34
2018-10-03 19:52:20
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 2x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
  • 2x 16/Konkurs nr 16, klasa L/Finał JLM - patronat SKJ Legia-Kozielska Warszawa
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 15:49:51
2018-10-03 15:35:42
Anna Lewandowska SARMATA
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 15:49:49
2018-10-03 15:33:03
Klaudia Pyrzanowska HANKA
  • 2x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 11/Konkurs nr 11, „open” dwufazow/Finał JLM - patronat TKKF Hubert Warszawa
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 15:49:45
2018-10-03 15:28:54
Matylda Białkowska SARMATA
  • 1x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 11/Konkurs nr 11, „open” dwufazow/Finał JLM - patronat TKKF Hubert Warszawa
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:53:17
2018-10-03 14:26:21
Patrycja Mokosa JAMES BOND
  • 2x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
  • 2x 11/Konkurs nr 11, „open” dwufazow/Finał JLM - patronat TKKF Hubert Warszawa
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:23:37
2018-10-03 13:48:01
Zuzanna Tomaszewska FLUKS
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 12/Konkurs nr 12, „open” Kuce/Fianał JLM - patronat SJ Szarża Popówek
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 18:20:27
2018-10-03 09:40:14
Aleksandra Kozłowska WALKIRIA
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
  • 1x 14/Konkurs nr 14, open Kuce i MK/Finał JLM - patronat SKJ Podkowa Leśna
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:32:37
2018-10-03 09:30:56
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 2x 3/„open”, mini LL/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:33:25
2018-10-03 09:26:50
Emilia Staszak PRIMROSE
  • 2x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:32:40
2018-10-03 09:24:18
Dorota Gołębiewska WALKIRIA
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 14/Konkurs nr 14, open Kuce i MK/Finał JLM - patronat SKJ Podkowa Leśna
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:32:42
2018-10-03 09:06:47
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 1x 8/klasa L, dwufazowy/
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
  • 1x 16/Konkurs nr 16, klasa L/Finał JLM - patronat SKJ Legia-Kozielska Warszawa
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:59:50
2018-10-03 09:05:46
Karolina Szaniawska KUBA
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 14/Konkurs nr 14, open Kuce i MK/Finał JLM - patronat SKJ Podkowa Leśna
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:32:46
2018-10-03 09:00:33
Weronika Sobczak DAMROKA
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 14/Konkurs nr 14, open Kuce i MK/Finał JLM - patronat SKJ Podkowa Leśna
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:32:48
2018-10-03 08:59:30
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:32:51
2018-10-03 08:58:17
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 14/Konkurs nr 14, open Kuce i MK/Finał JLM - patronat SKJ Podkowa Leśna
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:32:53
2018-10-03 08:57:22
Aleksandra Kołodziejczyk HALOGEN
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:32:55
2018-10-03 08:45:29
Otylia Nowakowska A'LEYLA LOU
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 2x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:33:00
2018-10-03 08:40:56
Otylia Nowakowska MENTOS
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 2x 3/„open”, mini LL/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:33:02
2018-10-03 08:19:09
Zofia Złotnicka MALIVIA
  • 1x 5/„open”, kl. LL zwykly/
  • 2x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:33:09
2018-10-03 08:18:29
Marta Zawada NORMA
  • 2x 9/klasa P, dwufazowy/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:33:12
2018-10-03 08:17:26
Weronika Rozbiewska CIALDINI
  • 1x 8/klasa L, dwufazowy/
  • 1x 9/klasa P, dwufazowy/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:33:15
2018-10-03 08:16:49
Aleksandra Pańczyk ACAPULCO
  • 2x 5/„open”, kl. LL zwykly/
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:33:19
2018-10-03 08:16:06
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 2x 7/z oceną stylu / Egzamin Lic./
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:33:21
2018-10-03 08:15:10
Zuzanna Brzeczkowski PIELGRZYM
  • 2x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:42:12
2018-10-02 20:42:07
Katarzyna Kowalska ANILA
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 2x 3/„open”, mini LL/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:42:00
2018-10-02 20:41:16
Aneta Smaga CALGARY
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 1x 8/klasa L, dwufazowy/
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
  • 1x 16/Konkurs nr 16, klasa L/Finał JLM - patronat SKJ Legia-Kozielska Warszawa
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:42:03
2018-10-02 20:36:18
Martyna Kubasiewicz LEXUS
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 2x 3/„open”, mini LL/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:41:43
2018-10-02 20:29:45
Zofia Ciszewska FARAON
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
  • 1x 5/„open”, kl. LL zwykly/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:41:39
2018-10-02 20:29:12
Agata Bogumił SARIN
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 2x 3/„open”, mini LL/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:41:38
2018-10-02 20:18:19
Julia Praga J'02 POLAŃCZYK
  • 2x 8/klasa L, dwufazowy/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:41:36
2018-10-02 19:46:20
Inga Olejarz INWOOD
  • 2x 5/„open”, kl. LL zwykly/
  • 1x 14/Konkurs nr 14, open Kuce i MK/Finał JLM - patronat SKJ Podkowa Leśna
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 15:39:11
2018-10-02 14:15:50
Kornelia Łupińska HELIOS
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 5/„open”, kl. LL zwykly/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:31:04
2018-10-01 21:21:30
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 17/Konkurs nr 17, klasa P/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
  • 1x 18/Konkurs nr 18, ZR-B, klasa N/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:11:17
2018-10-01 21:03:37
Gabriela Rozalska BOGUN
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 1x 8/klasa L, dwufazowy/
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
  • 1x 16/Konkurs nr 16, klasa L/Finał JLM - patronat SKJ Legia-Kozielska Warszawa
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:11:10
2018-10-01 21:00:55
Weronika Drechna GROM
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 2x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:11:08
2018-10-01 20:58:18
Aleksandra Majewska HIMENA
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 5/„open”, kl. LL zwykly/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:39:17
2018-10-01 19:58:16
Paulina Sypuła KALISIA W
  • 1x 16/Konkurs nr 16, klasa L/Finał JLM - patronat SKJ Legia-Kozielska Warszawa
  • 1x 17/Konkurs nr 17, klasa P/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 18:43:51
2018-10-01 17:51:58
Agnieszka Parowicz BENITO
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 5/„open”, kl. LL zwykly/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 15:35:39
2018-10-01 15:34:53
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 2x 5/„open”, kl. LL zwykly/
  • 2x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 14:59:46
2018-10-01 11:34:31
Justyna Nagórka GIZELA
  • 1x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 11/Konkurs nr 11, „open” dwufazow/Finał JLM - patronat TKKF Hubert Warszawa
  • 1x 12/Konkurs nr 12, „open” Kuce/Fianał JLM - patronat SJ Szarża Popówek
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:26:28
2018-10-01 09:20:41
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 8/klasa L, dwufazowy/
  • 1x 9/klasa P, dwufazowy/
  • 1x 16/Konkurs nr 16, klasa L/Finał JLM - patronat SKJ Legia-Kozielska Warszawa
  • 1x 17/Konkurs nr 17, klasa P/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 10:25:36
2018-10-01 08:14:40
Alicja Runowiecka NEXUS
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 10:25:31
2018-10-01 06:18:14
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 2x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
  • 2x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 10:25:34
2018-09-30 20:31:12
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 10:25:38
2018-09-30 20:30:24
Hanna Lacheta PYRRUS
  • 2x 3/„open”, mini LL/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 21:01:10
2018-09-30 20:29:57
Karina Skorupa ALF
  • 2x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 17:40:18
2018-09-30 13:00:31
Julia Kobiałka GROT
  • 2x 3/„open”, mini LL/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:08:29
2018-09-29 17:06:18
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 1x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 12/Konkurs nr 12, „open” Kuce/Fianał JLM - patronat SJ Szarża Popówek
  • 1x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 11:13:17
2018-09-29 11:34:10
Karolina Woźniakowska CORSTAR
  • 2x 3/„open”, mini LL/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 15:49:43
2018-09-29 09:02:37
Anna Lewandowska DALMACJA
  • 1x 1/„open”, dwufazowy 50 cm/
  • 2x 3/„open”, mini LL/
  • 1x 11/Konkurs nr 11, „open” dwufazow/Finał JLM - patronat TKKF Hubert Warszawa
  • 2x 13/Konkurs nr 13, „open” zwykły/Finał JLM - patronat SSKJ GoldenHorse Koryta
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 17:26:59
2018-09-27 16:41:01
Mikołaj Charpin PEJCZ
  • 2x 8/klasa L, dwufazowy/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 14:08:47
2018-09-27 00:01:21
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 2x 7/z oceną stylu / Egzamin Lic./
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
  • 1x 16/Konkurs nr 16, klasa L/Finał JLM - patronat SKJ Legia-Kozielska Warszawa
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 14:08:44
2018-09-26 21:09:48
Julia Kuszewska GRAFIK
  • 2x 2/„open”, Kuce 60 cm/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:23:31
2018-09-25 18:43:45
Maja Mokosa ANDROS GB
  • 1x 2/„open”, Kuce 60 cm/
  • 1x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
  • 1x 12/Konkurs nr 12, „open” Kuce/Fianał JLM - patronat SJ Szarża Popówek
  • 1x 14/Konkurs nr 14, open Kuce i MK/Finał JLM - patronat SKJ Podkowa Leśna
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 14:59:42
2018-09-24 20:46:07
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 8/klasa L, dwufazowy/
  • 1x 9/klasa P, dwufazowy/
  • 1x 16/Konkurs nr 16, klasa L/Finał JLM - patronat SKJ Legia-Kozielska Warszawa
  • 1x 17/Konkurs nr 17, klasa P/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 17:40:22
2018-09-22 18:08:03
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 2x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 17:40:25
2018-09-22 18:05:34
Pola Skarżyńska CZANDRA
  • 2x 4/„open” Kuce i MK 80 cm/
  • 2x 14/Konkurs nr 14, open Kuce i MK/Finał JLM - patronat SKJ Podkowa Leśna
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 18:56:22
2018-09-22 13:38:48
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 10/klasa N, zwykły/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 18:56:20
2018-09-20 07:46:09
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 6/kl. LL, zwykły 90 cm/
  • 2x 7/z oceną stylu / Egzamin Lic./
  • 1x 15/Konkurs nr 15, „Open” klasa LL/Finał JLM - patronat SKJ Poczernin
  • 1x 16/Konkurs nr 16, klasa L/Finał JLM - patronat SKJ Legia-Kozielska Warszawa
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl