Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HPP w ujeżdżeniu 2019
KJK Szary Michałowice, 21 - 24 marca2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:54:26
2019-03-15 17:09:23
Oliwia Krzewińska HANNIBAL
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 10:00:19
2019-03-15 14:22:31
Mateusz Cichoń HERTZREGENT
  • 1x 5/CS-1 ZO/
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:51:21
2019-03-15 14:21:47
Mateusz Cichoń CASABLANCA
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 22a/CC-2 ZO/
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:18:40
2019-03-15 08:28:06
Hanna Suchan HAITI
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:49:42
2019-03-14 23:23:00
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 3/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:48:23
2019-03-14 20:21:24
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:51:30
2019-03-14 16:34:27
Zuzanna Sławecka KORA
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:52:20
2019-03-14 16:29:06
Zuzanna Sławecka ATUT
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 13:19:30
2019-03-14 15:43:42
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:19:50
2019-03-14 15:26:33
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:52:36
2019-03-14 08:44:17
Wiktor Wojtarowicz FELIETON GT
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:53:37
2019-03-13 22:23:17
Inga Bartosz JOKER
  • 1x /koń treningowy/
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:53:44
2019-03-13 22:19:29
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x /koń treningowy/
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:21:46
2019-03-13 15:05:17
Ilona Janas ARRIBA Z
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:01:22
2019-03-13 14:08:51
Oliwia Gogolińska DEMOSFEN
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:46:57
2019-03-13 12:55:33
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:09:44
2019-03-13 11:45:10
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:09:53
2019-03-13 11:44:15
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 19:24:15
2019-03-13 08:59:06
Marcelina Wojsz I'MARA
  • 1x 1/N-4 ZO/
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:08:27
2019-03-13 08:31:14
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:09:03
2019-03-12 21:52:50
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:05:20
2019-03-12 19:56:47
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:05:28
2019-03-12 19:53:20
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:53:25
2019-03-12 17:17:44
Taja Zoll BLACKY
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:09:22
2019-03-12 14:29:11
Wioletta Złocka SILVITA
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:09:10
2019-03-12 10:37:36
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:08:15
2019-03-12 10:36:22
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 22a/CC-2 ZO/
  • 1x 32a/CC-6 ZO/
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 14:49:11
2019-03-12 10:10:27
Justyna Wojsz JAMAL'S TWINKELING
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 22a/CC-2 ZO/
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:09:24
2019-03-12 09:06:56
Julia Rogowska LE BATON ROUGE M
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:09:45
2019-03-12 09:05:45
Julia Rogowska DA CAPO 163
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:57:13
2019-03-12 08:55:58
Małgorzata Kowalska SIR HAYFIELD
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:54:21
2019-03-12 07:38:06
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:57:27
2019-03-11 22:36:47
Zuzanna Haber DON CRUSOE
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:53:35
2019-03-11 21:57:21
Laura Mazurek HOPE
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:53:43
2019-03-11 21:54:44
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:22:58
2019-03-11 21:05:42
Izabela Kowalska BEL FLEUR S
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:23:16
2019-03-11 21:03:08
Izabela Kowalska EXPRESSO
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:57:48
2019-03-11 21:01:38
Julia Szymańska SYLVESTER
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:57:55
2019-03-11 21:00:51
Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:07:07
2019-03-11 18:10:51
Maria Kulawiak BUTTINI
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci. na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:01
2019-03-11 16:55:41
Oliwia Kula REES LOXLEY
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:12
2019-03-11 14:49:21
Weronika Wiącek FINEZJA
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:46:51
2019-03-11 14:34:35
Dominika Klimek BAST
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci. na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 13:24:45
2019-03-11 14:09:02
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 13:23:04
2019-03-11 14:03:25
Maja Kucharska MORENGO
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:06:11
2019-03-11 13:56:36
Maja Kucharska GLAMOUR PP
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:01:56
2019-03-11 13:55:33
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:09:57
2019-03-11 13:52:08
Kaja Koszowska MORNING SUN
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:24:20
2019-03-11 13:50:22
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:24:30
2019-03-11 13:49:40
Żaneta Skowrońska-Kozubik VICTORY
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:28:26
2019-03-11 13:48:29
Żaneta Skowrońska-Kozubik DUISO
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:58:37
2019-03-11 12:29:24
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:06:30
2019-03-11 12:28:18
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:22
2019-03-11 12:26:34
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:28:50
2019-03-11 08:47:49
Marta Ginda RESULTON SG II
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:29:20
2019-03-11 06:15:56
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:29:38
2019-03-11 06:14:53
Justyna Turek-Wierzchowska KALARUS
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:54:27
2019-03-11 06:12:51
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:33:48
2019-03-11 04:25:14
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:31
2019-03-10 22:46:14
Martyna Olszyńska STORCZYK
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:51:38
2019-03-10 22:25:59
Honorata Frukacz GIN BEAN
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 22a/CC-2 ZO/
  • 1x 32a/CC-6 ZO/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:15:49
2019-03-10 22:11:48
Oliwia Grochowska NORWEGIA
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:34:57
2019-03-10 20:51:14
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:06:40
2019-03-10 20:40:20
Marta Matwijów BOND
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:06:49
2019-03-10 20:37:33
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:49:44
2019-03-10 17:50:56
Ilona Janas LORD DJANGO
  • 1x /koń treningowy/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:10:05
2019-03-10 17:47:22
Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:13:57
2019-03-10 17:45:34
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:42
2019-03-10 17:41:53
Natalia Plata DOLCETTO
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:54
2019-03-10 17:37:41
Natalia Plata HORALEK
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:07:57
2019-03-10 17:36:31
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci. na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:58:02
2019-03-10 15:15:39
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:13:09
2019-03-10 14:31:07
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 11:44:12
2019-03-10 14:25:14
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:05:46
2019-03-10 13:06:48
Natalia Pióro BREITLEY
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:19:40
2019-03-10 13:00:17
Agata Rosak WIKTORIA
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:11:10
2019-03-10 10:05:51
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 11:44:04
2019-03-10 09:27:59
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:07:13
2019-03-10 06:04:41
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:36:17
2019-03-09 22:36:19
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:57:05
2019-03-09 21:04:26
Emilia Rupka WAĆPAN-O
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:12:38
2019-03-09 20:20:34
Aleksandra Sobkiewicz NOBODY IS PERFEKT
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:55:26
2019-03-09 19:20:01
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:37:22
2019-03-09 19:01:34
Magdalena Strąk SILVANO
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:58:50
2019-03-09 18:32:49
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:03:05
2019-03-09 17:50:28
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:55:16
2019-03-09 16:35:59
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 15:05:37
2019-03-09 12:54:17
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:00:06
2019-03-09 09:37:43
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:00:15
2019-03-08 22:40:01
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:54:50
2019-03-08 22:03:13
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:03:15
2019-03-08 21:24:41
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:03:42
2019-03-08 21:22:39
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 16:59:55
2019-03-08 21:14:58
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 14:47:00
2019-03-08 20:37:28
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:55:27
2019-03-08 20:22:10
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 09:51:26
2019-03-08 19:17:16
Helena Kozłowska EMOL
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:25:09
2019-03-08 18:54:22
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:25:11
2019-03-08 18:53:42
Zuzanna Kunkel WICEK
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:25:03
2019-03-08 18:52:57
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:24:43
2019-03-08 18:51:31
Matylda Cybula HAPPY FEET
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:24:35
2019-03-08 18:49:45
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:37:45
2019-03-08 18:37:28
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:08:08
2019-03-08 18:26:28
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci. na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:22:38
2019-03-08 18:22:01
Julia Maksajda VENTUS
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:25:10
2019-03-08 18:21:06
Natalia Głębowska KORRIDA P
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:15:50
2019-03-08 18:20:09
Liliane Van Luijken DIE JACKSON
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:25:32
2019-03-08 18:18:40
Nadia Peruga BALOU W
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:08:19
2019-03-08 18:14:40
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci. na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:17:11
2019-03-08 18:12:20
Maja Jankowska CANDY BOY 25
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:06:11
2019-03-08 18:11:30
Urszula Krzewicka CHERRY COLA
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:00:25
2019-03-08 17:49:23
Alicja Trawińska ABYDOS JUNIOR
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 10:46:14
2019-03-08 17:31:29
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:37:57
2019-03-08 17:26:38
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:39:15
2019-03-08 17:02:50
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:55:57
2019-03-08 16:44:44
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:56:04
2019-03-08 16:41:04
Marta Gąsienica Roj APARADŻITA
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:08:24
2019-03-08 16:35:44
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci. na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 19:20:19
2019-03-08 16:28:53
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x /koń treningowy/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:56:14
2019-03-08 16:25:28
Dobrosława Wysokińska WOHLKLANG U
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:40:26
2019-03-08 16:24:14
Paulina Martynuska LUSTIG
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:41:29
2019-03-08 16:23:23
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:56:21
2019-03-08 16:21:45
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:47:27
2019-03-08 16:06:03
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:47:23
2019-03-08 16:04:53
Sylwia Ruta DON CORLEONE 29
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:41:40
2019-03-08 16:03:39
Magdalena Zalewska DIORA SOL
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
2. Bartosz Inga Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
Brak
3. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
4. Błachno Aleksandra Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
2006 (JM.)
O043987
5. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
6. Bujalska Natalia KJ Plejada
2004 (JM.)
brak
7. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
8. Cinal Nadia Klub Jeździecki Lider Radzionków
2005 (JM.)
O035798
9. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
10. Czok Ivette KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O040263
11. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1999 (MJ.)
O024546
12. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
13. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
O042700
14. Frąckowiak Weronika LKJ Lewada
2000 (MJ.)
O035366
15. Frukacz Honorata JKS Equita
S
O002742
16. Garbowska Natalia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2004 (JM.)
O035363
17. Gąsienica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
18. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
19. Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005762
20. Głębowska Natalia KJ Golden Dream
bram
21. Gogolińska Oliwia KJ Grand Cheval Łódź
2004 (JM.)
O032674
22. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
23. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
24. Grochowska Oliwia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
1999 (MJ.)
O028841
25. Haber Zuzanna KS Centurion
1998 (MJ.)
O013455
26. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
27. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
28. Jankowska Maja KJ Golden Dream
2001 (J.)
brak
29. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046547
30. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
31. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
32. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
33. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
34. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
35. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (Mł.)
O048171
36. Koszowska Kaja LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2002 (J.)
O032698
37. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
38. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2001 (J.)
O036911
39. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (JM.)
O050517
40. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
41. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
O012224
42. Krzewińska Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval
2004 (JM.)
brak
43. Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O043975
44. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
45. Kucharska Maja LKJ LEWADA
2008 (Mł.)
PZJ: O041005
46. Kuczkowska Daniela BM HORSE
S
O006233
47. Kula Oliwia bpk MAZ
2005 (JM.)
brak
48. Kulawiak Maria BPK - MAL
2006 (JM.)
O044400
49. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
.
50. Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
1999 (MJ.)
O023921
51. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
S
O021141
52. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
53. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
Brak
54. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (J.)
O050117
55. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
56. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048444
57. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
brak
58. Mierzwińska Anna KS Pegaz
S
O002401
10042939
59. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
60. Ordon Aleksandra KJ Lider
S
O037868
61. Pachulska Alicja KJ Lider
2002 (J.)
Brak
62. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
63. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O042239
64. Pióro Natalia KS Equus Węgrzce
S
O007465
65. Plata Natalia bpk POM
2005 (JM.)
O038133
66. Plata Natalia BPK POMORSKIE
2005 (JM.)
O038133
67. Popiołek Katarzyna LKJ Lewada Zakrzów
S
O003103
10100046
68. Puliński Kamil KJ Lider Radzionków
S
O003896
69. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
O049877
70. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
71. Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O025413
72. Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
LZPZJ/928/17
73. Rosak Agata KJ Golden Dream
2010 (Mł.)
Brak
74. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O047830
75. Rupka Emilia Klub Jeździecki Zbrosławice
2009 (Mł.)
O054344
76. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
77. Skowrońska-Kozubik Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O001035
10003455
78. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
79. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
80. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (JM.)
O040345
81. Sobkiewicz Aleksandra Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2001 (J.)
LZPZJ/1135/19
82. Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
2002 (J.)
O026744
83. Strąk Magdalena WKJ Lublin
S
O003246
84. Stromska Honorata Klub Jeździecki Majestic Horses
2001 (J.)
Brak
85. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
86. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
87. Szymańska Julia Varsovia Dressage Club
2001 (J.)
O039144
88. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1998 (MJ.)
O019382
89. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
90. Trawińska Alicja Klub Sportowy Centurion
1999 (MJ.)
O013980
10102403
91. Trawińska Alicja KS Centurion
1999 (MJ.)
O013980
92. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin
S
O018462
93. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
94. Van Luijken Liliane KJ Golden Dream
2003 (J.)
O026766
95. Von Mauberg Aurelia KJ Lider
2002 (J.)
O024680
10147209
96. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (JM.)
O038706
97. Walczyńska-Graczyk Maria KJ Aldragho
2006 (JM.)
O038706
98. Wiącek Weronika LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2005 (JM.)
O049039
99. Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
S
O002320
100. Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream
S
Brak
101. Wojsz Justyna bpk LOD
S
O020678
102. Wojsz Marcelina bpk LOD
S
O020489
103. Wojtarowicz Wiktor Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
2004 (JM.)
0047275licA(II)LZRWZJ/4764/19
104. Wojtarowicz Wiktor KJ Lider
2004 (JM.)
105. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
106. Woźnicka Klara KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
O034091
107. Wysokińska Dobrosława KJ Pegaz Reda
2004 (JM.)
Brak
108. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
109. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
110. Złocka Wioletta RC Riding Center Sosnowice
S
O022790
111. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
brak
112. Żuk Magdalena WKJ Lublin
S
O049525
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

150

ABANDONADO CCA PRE ESP wal. siwa F: NUBOSO II
M: GALAXIA III
2.

53

ABYDOS JUNIOR BAYER GER 2007 Wałach skarogniada/171 F: Abydos/Acord
M: Mira/Pacelli
brak DE 481810186307
3.

42

APARADŻITA Hannoveraner POL 2001 Klacz kasztanowata/174 F: A Jungle Prince
M: Hauptstutbuch Whitney
. DE 431316773101
4.

66

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
5.

90

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
K009741
6.

15

ARRIBA Z Zangersheide POL 2009 Ogier gniada/172 F: Alex
M: Vivianne van Vlasvinkel
KO12345
7.

49

ATTACK WITH ME Hannoveraner GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
K008159 DE431316774603
8.

28

ATUT M. POL 2009 Wałach gniada F: Bonaparte / Pick Wick
M: Aura Dahomanka / Blank Schagya
K016412 POL006570002009
9.

1008

ATUT/ KORA F:
M:
10.

104

BALOU W KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: G. Basgier
M: Angelique
Brak
11.

133

BAST Typ Km POL 1998 Wałach gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
K024000 POL999660432098
12.

81

BEL FLEUR S Bayer. DEU 2011 Klacz kasztanowata F: Boston
M: Die Queen
brak
13.

1005

BEL FLEURS S/ EXPRESSO F:
M:
14.

68

BENTAMO 2 Oldenburski POL 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Belissimo M
M: Faberge
Brak
15.

120

BERTOLLI GOLD Oldenburska GER 2012 Wałach kara F: Bretton Woods
M: Edwina
K025703 DE 433330230712
16.

108

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cancoon
M: Barbara / Dżamir
K021172 616007550143411
17.

30

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/mk:155 F: Mikel
M: Begona
brak
18.

65

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
K019241
19.

118

BREITLEY FINWB FIN 2011 Ogier gniada F: Breitling W / Bismarck
M: Debbie Dewdrop / Depardieu
K024724 246001H00111166
20.

22

BUTTINI Danish Sports Pony DEN 2002 Wałach kara/kuc:144 F: Broadway / Brillant
M: Boquet / Bolero
K018190 208333200202313
21.

10

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
K014514 POL007660011906
22.

78

CANDY BOY 25 Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Concetta
K023829
23.

89

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
K016060 616009610110309
24.

60

CARMANA'S NEPTUN Kuc Walijski POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Bretton Dai
M: Carmana's summer suprise
K012041 0200464
25.

136

CASABLANCA Hanowerska POL 2012 Klacz gniada/182 F: Conen
M: Flair
K024291 DE431310681312
26.

75

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
Brak
27.

21

CHERRY COLA WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canturo
M: Coca Cola
K020649
28.

4

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
K016606 DE431310822408
29.

143

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob SWE 2010 Ogier kara/kuc: F: Coednewydd express
M: Coednewydd Felicia
K022590
30.

87

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus / Graf Grannus
M: Corsatyna / Saturn
K016289 POL009530146707
31.

72

DA CAPO 163 Hanowerska DEU 2004 Wałach kara F: De Niro
M: Caprice
K020921
32.

1009

DA CAPO 163/ LE BATON ROUGE F:
M:
33.

95

DEAN MARTIN Westfalska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Pia/ Polydor
brak
34.

41

DEISI SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Rulon
M: Doxa
K014176 POL009611051404
35.

116

DEMOSFEN Hanowerska BLR 2001 Wałach gniada F: Brig / Bajrak
M: Damfrosa / Draugs
K010047 616009520111301
36.

26

DENARO PP DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Kelts De Angelo / De Merels Demis
M: Daisy / Dornik-Double
K014326 DE4101100631107
37.

96

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
K019288
38.

94

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
K017570
39.

74

DIAMO DREAM OLD POL 2011 Wałach kara/167 F: diamo gold
M: weissenas fuerstin
jakis jakis
40.

77

DIE JACKSON Württemberger GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Dr. Jackson D
M: Fortuna
K024065
41.

51

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Frederico
M: Rosenrot
K0137118 DE431318301808 DE431318301808
42.

1011

DIEGO RAMIREZ /ABYDOS JUNIOR F:
M:
43.

99

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
K021812 DE433331029209
44.

37

DOLCETTO Hanower POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: Don frederico
M: Weldon E
KO24383 tak
45.

1007

DOLCETTO/ HORALEK F:
M:
46.

67

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/132 F: PR Ducat
M: NN
K026268 DE 434 340372304
47.

50

DOMINGUEZ HANN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Nane
K017947 DE431318328508
48.

111

DON CORLEONE 29 Hanoverska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Antonio-Star
M: Physalie
LKPZJ/1306/18
49.

141

DON CORRIDO P SP POL 2002 Wałach gniada F: Corofini / Corofino
M: Dunka / Davidoff
K025176 POL009580130602
50.

46

DON CRUSOE Hanowerska GER 2009 Wałach gniada F: Don Crusador
M: Franziska
K016247
51.

18

DON GLORY OLDBG GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Don Primero / Donnerhall
M: Rienna / Glorieux
K019555 DE433330463205
52.

64

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
K020851
53.

114

DREAMCAT KWPN NED 2010 Wałach kara F: Dreamcatcher
M: Zacharel
brak
54.

135

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
55.

85

DUISO Oldenburg GER 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: Duino
M: Rakete
K019018 DE433332513407
56.

24

ELDOM KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc: F: Empire
M: Mireille
K023924
57.

8

EMOL SP POL 2001 Wałach gniada F: Denar m / Dywizjon wlkp
M: Etiuda śl. / Emigrant
K006965 08941 103AN52
58.

82

EXPRESSO SWB SWE 2009 Wałach ciemnogniada F: Blacka Coffee / Bellini
M: Afrodite / Akribori
K026026 752004040903867
59.

29

FELIETON GT OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
K020182 DE 433330398309
60.

61

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
61.

1002

FENIKS/ CARMANA'S F:
M:
62.

34

FINEZJA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/163 F: Falkon
M: Frontera
K026566 616006540028010
63.

98

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
K017769
64.

139

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada F: Furst Romancier
M: Rising Sun
K023856
65.

119

FURST AVALON Westf. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
K016665 DE441411906205
66.

83

GALAPAGOS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback / Quaterman
M: Gracja / Agar
K017344 616007610019110
67.

137

GIN BEAN SP POL 2009 Wałach gniada F: Sancisco
M: Grappa
K015703 616009640045909
68.

63

GLAMOUR PP DRP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Hemingway B
M: Ginger PP
K019556 DE434340606010
69.

1000

GLAMUR PP/MORENGO F:
M:
70.

59

Gluckspilz DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Golden Dream
M: Lucky Lao
K022569
71.

52

GO GO BORNEO Oldenburg NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
K025010 DE433331691911
72.

109

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL . Wałach kara/kuc:146 F: .
M: .
. .
73.

32

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
brak 616009640072113
74.

122

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
K021281 528003201101721
75.

79

HAITI SP POL 2008 Klacz gniada F: Aron
M: Hańcza
K012187 POL009540059608
76.

1006

HAITI/ STERNIK F:
M:
77.

105

HANNIBAL Koń Trakeński POL 2003 Wałach gniada/173 F: Gipsy
M: Hekate III
brak DE 409090075303
78.

107

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
K021822
79.

39

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
K009529
80.

147

HERTZREGENT Hanowerska GER 2007 Wałach gniada F: Hotline
M: Alikantje
K020490
81.

31

HOPE Hanowerska GER 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Hochandel
M: Salamanca
brak
82.

38

HORALEK WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: larron
M: hawana
KO23435 jest
83.

23

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Hugo Boss
M: Sina
K022705
84.

6

I'MARA KWPN NED 2013 Klacz kasztanowata F: Desperado
M: Ulricka E.
K025152
85.

112

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
K022814
86.

7

JAMAL'S TWINKELING BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Rousseau
M: Dusinda
K022901
87.

138

JOKER KWPN POL 2014 Wałach kara/167 F: Desperado
M: Xx
Brak Brak
88.

56

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 Wałach kara/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
K015101 POL013560316307
89.

88

KALARUS SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Pegasus HB
M: Kalahari
K008136
90.

76

KEISER RUBIN Oldenburg POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch Rosaria
K023934
91.

27

KORA Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Brak
M: Brak
Brak
92.

103

KORRIDA P SS POL 2010 Klacz kasztanowata/168 F: Kolorado
M: Koradel
Brak Brak
93.

146

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
K014532 POL007520037509
94.

71

LE BATON ROUGE M Hanowerska POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: londonderry
M: Walida
K026881 PZJ LKPZJ/4714/19
95.

35

LEGERETE 2 OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Licotus
M: Flame of love
brak
96.

100

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
K022553 5280170700825
97.

69

LONDANO Hanover GER 2008 Wałach kasztanowata/170 F: LONDONDERRY
M: MYDAM
K013118 DE431318810108
98.

1

LORD DJANGO HAN GER 2010 Ogier gniada F: Stalypso/
M: Lona/
K017862
99.

54

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc: F: Nico-k
M: Lukka Ponysport
K016146 POL013690114906
100.

97

LUSTIG SP POL 2002 Wałach gniada F: Loxley
M: Lambada
K006901
101.

57

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
K012725 11841
102.

1003

MAMBA/ MERCI F:
M:
103.

58

MERCI KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Domingo
M: Marionetka
K016071 12317
104.

117

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
K025310
105.

62

MORENGO Koń Mały POL 2003 Wałach gniada/mk: F: Hawier
M: Mirabella
K012190 POL013540108403
106.

73

MORNING SUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/165 F: ROCK AND ROLL
M: MYSTIC PRINCESS
K022210 616009690078412
107.

25

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
K019486
108.

123

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
K021285 616007520056712
109.

142

NOBODY IS PERFEKT Hanowerska POL 2009 Wałach gniada/168 F: Now or Never M
M: Quinta
K023360 DE431319108309
110.

144

NORWEGIA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Bienis /
M: Nekla / Belenus
K021323 POL007670088407
111.

113

PYRUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
K024516 616009540138510
112.

5

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
K021814 DE441410896909
113.

140

QUIRIN 9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin / Quattro B
M: Phantasie / Rolando
K009982 PZJ:K009982 DE481100923400
114.

48

RAIKANO'S SON REN. POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Raikano / Rabino
M: Wolkenspiel / Werther
K020091 DE443430403605
115.

1010

RAIKANO'S SON/ SIR HAYFIELD F:
M:
116.

33

REES LOXLEY SP POL 2005 Wałach gniada F: Loxley
M: Ramona-Consor / Consor
K010951 11359
117.

86

RESULTON SG II PRE ESP 2009 Wałach gniada F: Naviero SG / Nicaro II
M: Resultona / Botijo II
K022877 724015090248647 106AD57
118.

44

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
brak
119.

40

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
K021150
120.

92

SILVANO HAN GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Lady Champ / Longchamp
K010660 DE431310643006
121.

121

SILVITA SP POL 2004 Klacz gniada F: Pegasus HB
M: Sange Gene
10256 104ZJ89
122.

91

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
K026575
123.

45

SIR HAYFIELD HAN. POL 2007 Ogier gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Davigna / Davignon
K026023 DE431310441707
124.

80

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
K015385 616009610218709
125.

36

STORCZYK Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/168 F: Owad
M: Senna Julka
K019945 616009640063506
126.

134

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
K018334 DE431310570710
127.

47

SYLVESTER KWPN POL 1999 Wałach kasztanowata F: Balzflug
M: Iquita
K023323
128.

93

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
K015483 616009580861708
129.

2

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247
130.

102

VENTUS KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
K009245
131.

84

VICTORY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kara/167 F: ROCK AND ROLL
M: WHISKEY GIRL
K019785 616009690080812
132.

1004

VICTORY/ DUISO F:
M:
133.

115

WAĆPAN-O Huculska POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Junior
M: Waćpanna
K021832
134.

70

WESTA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pegasus HB
M: Wendy po Westrich
K021090 POL009670057308
135.

110

WICEK KUC POL . Wałach kasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
Brak .
136.

1001

WICEK/ GOLDWIND F:
M:
137.

101

WIKTORIA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
K015661 616999590248903
138.

106

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
K020714 5280030302378
139.

43

WOHLKLANG U Hanowerska GER 2002 Wałach kasztanowata/. F: Wolkentanz
M: Wally
DE431319105202
Rider Club
Competition
Prize
Cichoń Mateusz KJ Lider
150
150
150
150
SUM:
600.00
Cybula Matylda KJ AS Dream
200
50
SUM:
250.00
Frukacz Honorata JKS Equita
100
SUM:
100.00
Grochowska Oliwia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
50
SUM:
50.00
Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
1400
SUM:
1400.00
Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
50
SUM:
50.00
Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
100
SUM:
100.00
Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
500
SUM:
500.00
Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
900
SUM:
900.00
Mierzwińska Anna KS Pegaz
1800
SUM:
1800.00
Ordon Aleksandra KJ Lider
100
SUM:
100.00
Pachulska Alicja KJ Lider
500
SUM:
500.00
Pióro Natalia KS Equus Węgrzce
150
150
100
SUM:
400.00
Plata Natalia BPK POMORSKIE
450
SUM:
450.00
Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
400
SUM:
400.00
Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
350
SUM:
350.00
Ruta Sylwia Equesta
50
SUM:
50.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
500
SUM:
500.00
Szczur Marek KJK Szary Michałowice
150
150
100
SUM:
400.00
Szymańska Julia Varsovia Dressage Club
50
SUM:
50.00
Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
700
SUM:
700.00
Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Trawińska Alicja Klub Sportowy Centurion
900
SUM:
900.00
Von Mauberg Aurelia KJ Lider
600
SUM:
600.00
Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream
700
SUM:
700.00
Wojsz Justyna bpk LOD
100
50
SUM:
150.00
Wojsz Marcelina bpk LOD
100
SUM:
100.00
Wojtarowicz Wiktor KJ Lider
100
50
SUM:
150.00
Zalewska Magdalena Equesta
1100
150
SUM:
1250.00
Żuk Magdalena WKJ Lublin
150
150
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Maja
BM HORSE
SAMURAJ (44)
2019-03-22
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2019-03-22
1
2019-03-23
1
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Błachno Aleksandra
Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
DEISI (41)
2019-03-22
14
2019-03-23
7
2019-03-24
2
2019-03-24
7
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2019-03-22
20
2019-03-23
16
2019-03-24
16
2019-03-24
16
Bujalska Natalia
KJ Plejada
2019-03-22
10
2019-03-23
14
2019-03-24
8
2019-03-24
10
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2019-03-21
1
150
2019-03-23
1
150
2019-03-21
1
150
2019-03-24
1
150
Cinal Nadia
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2019-03-22
4
2019-03-23
4
2019-03-24
8
2019-03-24
8
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2019-03-22
4
2019-03-23
5
2019-03-24
4
2019-03-24
3
200
BESSIE (108)
2019-03-21
3
50
2019-03-22
14
2019-03-23
10
2019-03-24
2019-03-24
14
Czok Ivette
KJ Golden Dream
ELDOM (24)
2019-03-22
6
2019-03-23
6
2019-03-24
6
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (10)
2019-03-22
10
2019-03-23
10
2019-03-24
7
2019-03-24
8
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (32)
2019-03-22
9
2019-03-23
6
2019-03-24
6
2019-03-24
5
Frąckowiak Weronika
LKJ Lewada
DREAMCAT (114)
2019-03-22
7
2019-03-23
8
2019-03-24
8
2019-03-24
7
Frukacz Honorata
JKS Equita
GIN BEAN (137)
2019-03-21
4
2019-03-24
2
100
2019-03-23
5
Garbowska Natalia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
LUNA (54)
2019-03-22
6
2019-03-23
5
2019-03-24
3
2019-03-24
4
Gąsienica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2019-03-22
2
2019-03-23
3
2019-03-24
2019-03-24
3
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2019-03-22
23
2019-03-23
8
2019-03-24
12
2019-03-24
13
Ginda Marta
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-03-22
18
2019-03-23
20
2019-03-24
14
2019-03-24
15
Głębowska Natalia
KJ Golden Dream
KORRIDA P (103)
2019-03-22
15
2019-03-23
14
2019-03-24
13
2019-03-24
13
Gogolińska Oliwia
KJ Grand Cheval Łódź
DEMOSFEN (116)
2019-03-22
6
2019-03-23
7
2019-03-24
6
2019-03-24
4
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2019-03-22
2
2019-03-23
2
2019-03-24
2
2019-03-24
2
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (2)
2019-03-22
5
2019-03-23
8
2019-03-24
6
2019-03-24
5
Grochowska Oliwia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
NORWEGIA (144)
2019-03-21
5
2019-03-22
3
50
2019-03-23
6
Haber Zuzanna
KS Centurion
2019-03-22
2
2019-03-23
4
2019-03-24
4
2019-03-24
4
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
2019-03-22
2
2019-03-23
2
2019-03-24
1
2019-03-24
2
1400
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (25)
2019-03-22
3
2019-03-23
2
2019-03-24
2
2019-03-24
2
Jankowska Maja
KJ Golden Dream
2019-03-22
9
2019-03-23
9
2019-03-24
7
2019-03-24
8
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-03-22
7
2019-03-23
9
2019-03-24
7
2019-03-24
7
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2019-03-22
11
2019-03-23
10
2019-03-24
8
2019-03-24
9
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (113)
2019-03-21
8
2019-03-22
6
2019-03-23
4
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2019-03-21
3
50
2019-03-22
1
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
BAST (133)
2019-03-22
5
2019-03-23
5
2019-03-24
4
2019-03-21
1
2019-03-24
5
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (146)
2019-03-22
8
2019-03-23
7
2019-03-24
10
2019-03-24
7
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2019-03-22
10
2019-03-23
10
2019-03-24
9
Koszowska Kaja
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2019-03-22
7
2019-03-23
7
2019-03-24
5
2019-03-24
5
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-03-21
2
100