Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Ujeżdżeniowa majówka w Solcu Kujawskim
KJ Classic, 3 - 5 maja 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 07:57:07
2019-04-30 07:34:30
Magdalena Zgórska-Dąbrowska BONAPARTE
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 07:57:10
2019-04-30 07:32:24
Magdalena Zgórska-Dąbrowska RAFAELLO
  • 1x 1/L-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 29/L-4 ZR/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:48
2019-04-28 23:18:51
Hubert Jankowski GLADIATOR J
  • 1x 11/CC-2 ZO/
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:44
2019-04-28 23:15:57
Hubert Jankowski IDWINARETTO
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 23/C-2 ZR/
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:39
2019-04-28 23:11:29
Tomasz Jasiński SHOSHOLOZA
  • 1x 43/CS-1A ZO/
  • 1x 26/CC-5 ZO/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:35
2019-04-28 23:08:27
Tomasz Jasiński EVA'S VOICE
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 23/C-2 ZR/
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:30
2019-04-28 23:07:40
Hubert Jankowski FIRST CLASS
  • 1x 8/N-4 ZO/
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 22/N-5 ZO/
  • 1x 23/C-2 ZR/
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:25
2019-04-28 23:00:50
Natalia Głębowska QUEENY 87
  • 2x 9/C-1 ZR/
  • 2x 21/N-5 ZR/
  • 2x 35/N-6 ZR/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:20
2019-04-28 22:23:59
Marta Wiśniewska ZUMBA WELT WM
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:16
2019-04-28 21:53:31
Łukasz Walter DON SANDRIO
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 23/C-2 ZR/
  • 1x 37/C-4 ZR/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:11
2019-04-28 21:53:08
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 1x 2/P-2 ZR/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:06
2019-04-28 21:52:16
Gabriela Kminikowska NEMO SIETE
  • 1x 1/L-2 ZR/
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:49:02
2019-04-28 21:51:18
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 23/C-2 ZR/
  • 1x 37/C-4 ZR/
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:49:27
2019-04-28 21:48:23
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa KOSTARYKA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:49:30
2019-04-28 21:35:12
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x 9/C-1 ZR/
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:49:38
2019-04-28 20:47:27
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 32/D-3 ZR/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:49:42
2019-04-28 20:46:42
Maja Drobny GANGES
  • 1x 3/P-6 ZR kuce/
  • 1x 17/P-3 kuce ZR/
  • 1x 31/P-4 kuce ZR/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:49:49
2019-04-28 20:45:47
Maja Antczak BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 32/D-3 ZR/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:49:52
2019-04-28 20:01:10
Joanna Sienkiewicz DEMON
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:49:54
2019-04-28 19:58:12
Joanna Sienkiewicz ARES
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:49:59
2019-04-28 18:57:04
Anita Parzyńska AVANTI
  • 1x 7/N-4 ZR/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 18:27:12
2019-04-28 15:33:31
Karolina Sztylka BRAND M
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 35/N-6 ZR/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 18:27:44
2019-04-28 15:32:25
Karolina Sztylka BY ME
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 35/N-6 ZR/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 18:27:48
2019-04-28 14:41:16
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 6/N-2 kuce ZO/
  • 1x 20/N-3 kuce ZO/
  • 1x 34/N-7 kuce ZO/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 18:27:56
2019-04-28 14:33:23
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 32/D-3 ZR/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 12:02:44
2019-04-27 23:34:22
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 12/CC-4 ZO/
  • 1x 26/CC-5 ZO/
  • 1x 40/CC-7 ZO/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:33:03
2019-04-27 16:54:58
Katarzyna Ziemińska-Milanowska NEVERLEN L
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 23/C-2 ZR/
  • 1x 37/C-4 ZR/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:34:23
2019-04-27 14:51:26
Julia Grochowska GRAFIK
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:34:29
2019-04-26 20:45:47
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 1/L-2 ZR/
  • 1x 3/P-6 ZR kuce/
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 17/P-3 kuce ZR/
  • 1x 29/L-4 ZR/
  • 1x 31/P-4 kuce ZR/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:35:40
2019-04-26 20:44:44
Kamila Gierszewska MISTER CANTERO
  • 1x 1/L-2 ZR/
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 29/L-4 ZR/
  • 1x 32/D-3 ZR/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:35:58
2019-04-26 12:17:20
Zuzanna Andruszkiewicz THOSWIN VELDHOEK
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 5/D-2 ZO/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 19/D-3 ZO/
  • 1x 32/D-3 ZR/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:36:10
2019-04-26 08:33:07
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:36:27
2019-04-26 08:31:25
Honorata Stromska JOHN SNOW
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 35/N-6 ZR/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:36:36
2019-04-25 23:37:26
Natalia Pokora PASJA
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 35/N-6 ZR/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:13:34
2019-04-25 16:19:56
Dagna Mikołajczak REQUIEM
  • 1x 1/L-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 29/L-4 ZR/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:13:28
2019-04-25 12:50:21
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:13:24
2019-04-25 12:43:20
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x 1/L-2 ZR/
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 10:23:56
2019-04-25 10:22:36
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 3/P-6 ZR kuce/
  • 1x 17/P-3 kuce ZR/
  • 1x 31/P-4 kuce ZR/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:46:04
2019-04-25 09:39:06
Karolina Heba SEX WITH EX
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 08:13:47
2019-04-24 20:28:29
Urszula Krzewicka DONOVAN G
  • 1x 1/L-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 29/L-4 ZR/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:46:58
2019-04-24 20:25:26
Maja Jankowska CANDY BOY 25
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:47:09
2019-04-24 20:24:09
Agata Rosak WIKTORIA
  • 1x 1a/L-1RK ZR/
  • 1x 15a/L-2 RK/
  • 1x 29a/L-6 RK/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:47:26
2019-04-24 20:23:12
Nadia Peruga BALOU W
  • 1x 1a/L-1RK ZR/
  • 1x 3/P-6 ZR kuce/
  • 1x 15a/L-2 RK/
  • 1x 17/P-3 kuce ZR/
  • 1x 29a/L-6 RK/
  • 1x 31/P-4 kuce ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:47:39
2019-04-24 20:21:45
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 3/P-6 ZR kuce/
  • 1x 17/P-3 kuce ZR/
  • 1x 31/P-4 kuce ZR/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:47:56
2019-04-24 20:20:05
Weronika Zieleśkiewicz FANCI
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:48:08
2019-04-24 20:18:59
Julia Maksajda VENTUS
  • 1x 1a/L-1RK ZR/
  • 1x 15a/L-2 RK/
  • 1x 29a/L-6 RK/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:48:19
2019-04-24 20:16:52
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 3/P-6 ZR kuce/
  • 1x 6/N-2 kuce ZO/
  • 1x 17/P-3 kuce ZR/
  • 1x 20/N-3 kuce ZO/
  • 1x 31/P-4 kuce ZR/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:48:29
2019-04-24 20:14:38
Bianka Wicher KADAFFI P
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 32/D-3 ZR/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:49:13
2019-04-24 20:12:59
Olga Michałowska CZARTER
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:49:24
2019-04-24 20:11:45
Urszula Krzewicka TICET
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:49:38
2019-04-24 20:09:39
Urszula Krzewicka DULCAMERO
  • 1x 1/L-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 29/L-4 ZR/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:39:29
2019-04-24 11:28:38
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 12/CC-4 ZO/
  • 1x 26/CC-5 ZO/
  • 1x 40/CC-7 ZO/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:39:31
2019-04-24 11:26:58
Justyna Turek-Wierzchowska KALARUS
  • 1x 12/CC-4 ZO/
  • 1x 26/CC-5 ZO/
  • 1x 40/CC-7 ZO/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:39:33
2019-04-24 11:21:44
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:23:47
2019-04-23 22:52:04
Magdalena Nowaczyk-Karpińska SUNRISE
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 35/N-6 ZR/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:23:45
2019-04-23 22:24:52
Anna Śledzik DONATELLA
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 35/N-6 ZR/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 21:16:50
2019-04-23 20:01:53
Alicja Michalska ROGER
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:18:35
2019-04-22 22:12:02
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 12/CC-4 ZO/
  • 1x 26/CC-5 ZO/
  • 1x 40/CC-7 ZO/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:18:14
2019-04-22 12:56:37
Taja Zoll BLACKY
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 5/D-2 ZO/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 19/D-3 ZO/
  • 1x 32/D-3 ZR/
  • 1x 33/D-4 ZO/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:18:13
2019-04-22 11:23:06
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 11/CC-2 ZO/
  • 1x 25/CC-3 ZO/
  • 1x 39/CC-6 ZO/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 10:27:09
2019-04-21 19:11:05
Agata Dylewska ARAGORN
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 23/C-2 ZR/
  • 1x 37/C-4 ZR/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 09:29:19
2019-04-18 09:16:33
Katarzyna Porożyńska-Pankau KENIA
  • 1x 1/L-2 ZR/
  • 1x 15/L-3 ZR/
  • 1x 29/L-4 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 09:29:22
2019-04-18 09:07:25
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:50:18
2019-04-17 09:49:23
Aniela Ziółkowska FERRY STRONG
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 5/D-2 ZO/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 19/D-3 ZO/
  • 1x 32/D-3 ZR/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:50:15
2019-04-17 09:46:20
Zuzanna Kunkel WICEK
  • 1x 1a/L-1RK ZR/
  • 1x 3/P-6 ZR kuce/
  • 1x 15a/L-2 RK/
  • 1x 17/P-3 kuce ZR/
  • 1x 29a/L-6 RK/
  • 1x 31/P-4 kuce ZR/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:50:12
2019-04-17 09:44:52
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 3/P-6 ZR kuce/
  • 1x 17/P-3 kuce ZR/
  • 1x 31/P-4 kuce ZR/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:50:08
2019-04-17 09:43:19
Łukasz Walter HAPPY FEET
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 35/N-6 ZR/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:48:57
2019-04-17 09:42:09
Łukasz Walter DISCOVERY
  • 1x 12/CC-4 ZO/
  • 1x 25/CC-3 ZO/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:50:04
2019-04-17 09:41:05
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:49:45
2019-04-17 09:38:08
Kornelia Drewing FIRST WAIOWA
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:49:23
2019-04-16 22:37:58
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 8/N-4 ZO/
  • 1x 22/N-5 ZO/
  • 1x 36/N-7 ZO/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:48:12
2019-04-16 22:30:57
Julia Szymańska DOUGLAS S
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:47:59
2019-04-16 22:25:32
Julia Szymańska ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:46:31
2019-04-16 22:24:01
Ewa Apanas FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 38/C-4 ZO/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:47:17
2019-04-16 22:21:23
Marcin Woldański JOY RIDER
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 5/D-2 ZO/
  • 1x 18/D-2 ZR/
  • 1x 19/D-3 ZO/
  • 1x 32/D-3 ZR/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:46:11
2019-04-16 20:26:44
Danuta Kosecka FURST VERONA
  • 1x 16/P-3 ZR/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 09:46:06
2019-04-16 20:25:16
Danuta Kosecka PERYKLES
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 35/N-6 ZR/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 11:38:26
2019-04-15 18:37:41
Katarzyna Wojtyniak COME TOP
  • 1x 1/L-2 ZR/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 11:38:58
2019-04-15 18:35:49
Katarzyna Wojtyniak LATHANDER N
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 23/C-2 ZR/
  • 1x 37/C-4 ZR/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 09:55:57
2019-04-14 20:42:45
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 35/N-6 ZR/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 09:56:01
2019-04-13 06:37:48
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 3/P-6 ZR kuce/
  • 1x 6/N-2 kuce ZO/
  • 1x 17/P-3 kuce ZR/
  • 1x 20/N-3 kuce ZO/
  • 1x 31/P-4 kuce ZR/
  • 1x 34/N-7 kuce ZO/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 11:02:40
2019-04-09 06:20:47
Aleksandra Matyszczyk ESPAGINA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-3 ZR/
  • 1x 30/P-4 ZR/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:07:19
2019-04-07 09:10:22
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 7/N-4 ZR/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 21/N-5 ZR/
  • 1x 24/C-3 ZO/
  • 1x 35/N-6 ZR/
  • 1x 38/C-4 ZO/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Dilmar
2007 (JM.)
O053006
2. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
3. Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
S
O043071
4. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
O002228
5. Czok Ivette KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O040263
6. Drewing Kornelia KJ AS Dream
2002 (J.)
O035917
7. Drobny Maja St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
8. Dylewska Agata Golden Dream Łódź
S
O007010
9. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
10. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
11. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
12. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
13. Głębowska Natalia Golden Dream
2003 (J.)
O037035
14. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
15. Grochowska Julia KJ Grodno Dwór
2002 (J.)
O046629
16. Heba Karolina Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
S
brak
17. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
18. Jankowska Maja KJ Golden Dream
2001 (J.)
brak
19. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
O013624
20. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
21. Kminikowska Gabriela KJ CAVALIER
2002 (J.)
brak
22. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
23. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
24. Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
Brak
25. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
26. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
O012224
27. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
28. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
29. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
Brak
30. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
31. Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O018758
32. Michalska Alicja KJ Raduszyn
2003 (J.)
O053863
33. Michałowska Olga KJ Golden Dream
2001 (J.)
Brak
34. Mikołajczak Dagna KJ Agro -Handel Śrem
S
O012264
35. Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
36. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
37. Nowaczyk-Karpińska Magdalena Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
S
O041444
38. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
39. Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream
S
O026528
40. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O042239
41. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
42. Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O002749
43. Rosak Agata KJ Golden Dream
2010 (Mł.)
Brak
44. Sienkiewicz Joanna KJ Classic Solec Kujawski
S
brak
45. Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O009279
46. Stromska Honorata Klub Jeździecki Majestic Horses
2001 (J.)
Brak
47. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Brak
48. Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek
S
O005866
49. Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
S
O021217
50. Szymańska Julia Varsovia Dressage Club
2001 (J.)
O039144
51. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin
S
O018462
52. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
O015025
53. Wicher Bianka KJ Golden Dream
2000 (MJ.)
Brak
54. Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
S
O002320
55. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
56. Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin
S
Brak
57. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
58. Woźnicka Klara KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
O034091
59. Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC
S
brak
60. Zieleśkiewicz Weronika KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O046853
61. Ziemińska-Milanowska Katarzyna wkj
S
O017663
62. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
63. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
brak
64. Żuk Magdalena WKJ Lublin
S
O049525
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Wałach gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
O: PHU Maga Elzbieta Osinska
B: Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
2.

30

ARAGORN SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Azalia / Regiel
O: Agata Dylewska
B: Krzysztof Kluzowski
K019485
3.

79

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
O: Bartosz Michałek
B: Sawomir Matz
K020331
4.

9

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
5.

80

AVANTI SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Denar
M: Adaptacja
O: Anita Parzyńska
B: Janusz Klimek
K025841 616009610185007
6.

43

BALOU W KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: G. Basgier
M: Angelique
O: Joanna Szulc
B: Polska
Brak
7.

59

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
K027298 brak
8.

32

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/mk:155 F: Mikel
M: Begona
O: Olga Zoll
B: J. H. Bruns
brak
9.

92

BONAPARTE SP POL 2011 Wałach gniada F: Baron de Valls
M: Pik Lady
O: Bogdan Zgórski
B: Bogdan i Anna Zgórscy
brak
10.

67

BRAND M SP POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Grand De La Cour han
M: Bafuria sp/Bas wlkp
O: Jolanta Sztylka-Wiluś
B: Stefan Wiluś
brak 616009520001805
11.

77

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II / Weltmeyer
M: Katoescha / Lancer II
O: Emilian Perlikowski
B:
K017138 5280030606496
12.

68

BY ME SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: Concert old/Concetto I old
M: Bystra Bafi sp/ Maram KWPN
O: Stefan Wiluś
B: Stefan Wiluś
K023237 616009520074708
13.

29

CANDELA WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: ELOQUENT
M: Casona / Agar
O: Katarzyna Porożyńska-Pankau
B: Katarzyna Porożyńska-Pankau
K025858
14.

41

CANDY BOY 25 Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Concetta
O: Michał Jankowski
B: Hubert Knigge
K023829
15.

62

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
O: Monika Tarasiuk
B: Jeży Gościniak
Brak
16.

69

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
O: Joanna Ossowska
B: Anja Bock
K020590 DE422220108307
17.

37

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus / Graf Grannus
M: Corsatyna / Saturn
O: Dariusz Madeja
B: Beniamin Tomaszewski
K016289 POL009530146707
18.

49

CZARTER SP POL 2004 Wałach kara F: Czort
M: Soplica
O: Joanna Szulc
B: Polska
Brak
19.

78

DEMON Typ Szlach. POL 2009 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: Sebastian Jach
K027553
20.

4

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
O: Barbara Sznigier
B: .
K012337
21.

54

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: donnerfee
O: Agnieszka Miotke
B: Piotr mazurek
K018161 616009670108410
22.

39

DON CORRIDO P SP POL 2002 Wałach gniada F: Corofini / Corofino
M: Dunka / Davidoff
O: Artur Bubeła
B: HOD.ZW.ZAR.-Witold Polowczyk
K025176 POL009580130602
23.

84

DON SANDRIO Hanower POL 2012 Ogier kasztanowata F: De Niro
M: .Scharade M / Sandro Hit
O: .W. Pietrzyk
B: GER
K021634
24.

35

DONATELLA HAN POL 2009 Klacz ciemnogniada/180 F: Don Henrico
M: Motte
O: .
B: .
K015547 DE431313316409
25.

72

DONOVAN G Oldenburg POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Don Olymbrio
M: Jeszczeniewiemalesiedowiem
O: Anna Janecka
B: -
Brak Brak
26.

20

DOUGLAS S KWPN NED 2008 Wałach skarogniada/172 F: Vivaldi
M: Zhaisa S
O: Ewa Apanas
B: Holender
K024398 528003000801150 106LN47
27.

51

DULCAMERO PONY POL 2014 Ogier kasztanowata/kuc:146 F: Dimension AT
M: Baroness
O: Katarzyna Maksajda
B: Wolfgang Schmitz
Brak Brak
28.

44

ELDOM KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc: F: Empire
M: Mireille
O: Ewa Czok
B: C.J. op 't Hoog
K023924
29.

10

ESPAGINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/166 F: Brentino
M: Espania18
O: Aleksandra Matyszczyk
B: Paweł Mazurek
K023309 616009670028113
30.

75

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
O: Artur Wiśniewski
B:
K012969 POL007611510404
31.

88

EVA'S VOICE KWPN NLD 2010 Klacz gniada F: Glock's Voice
M: Eva
O: Katarzyna Milczarek
B: Holandia
brak
32.

45

FANCI Westfalska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Floribot
M: Anazur
O: Urszula Krzewicka
B: Gerd Siedenhans
Brak Brak
33.

17

FANTASTIC SURPRISE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Wordly Grace
O: Michał Pałaszewski
B: Niemcy
K022762 DE455879000112
34.

27

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
O: Małgorzata Ziółkowska
B: A
K023652 528003201009574
35.

22

FIRST WAIOWA Oldenburska POL 2010 Klacz kasztanowata/. F: Furst Fugger / Furst Heinrich
M: Way o Way / Walt Disney I
O: .
B: .
K018099 DE433331779610
36.

53

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel
M: Well Done
O: Agata Gietka
B: W. Pietrzyk
K027001 433330899415
37.

16

FURST VERONA Oldenburska POL 2010 Klacz gniada F: Furst Fugger
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
brak
38.

76

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: Jerzy Łukomski
K019951
39.

91

GLADIATOR J WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Folio
M: Good Girl
O: Magdalena Zgórska- Dąbrowska
B: -
- -
40.

31

GO GO BORNEO Oldenburg NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
O: Sylwia Woźnicka
B: Stijn Renders
K025010 DE433331691911
41.

83

GOLDERINE Mecklenburg POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
O: Leszek Szablewski
B: Jurgen Ogermann
brak brak
42.

25

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
O: Przemysław Kunkel
B: .
K022603 5280170600581
43.

58

GRAFIK Małopolska POL 2007 Wałach ciemnogniada/178 F: Bartnik
M: Gaja
O: Grochowski Tomasz
B: Nidecki Jerzy
K013137 POL006510089707
44.

66

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
O: Głogowski Tomasz
B: Siębor Piotr
K019561 616009520037611
45.

24

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
O: Anna Skrzeszewska - Walter
B: Holandia
K021822
46.

21

HERO'S KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/178 F: Dayano
M: Wilana
O: Sylwia Kolebska
B: Holandia
brak brak
47.

90

IDWINARETTO KWPN POL 2013 Klacz gniada/175 F: Everdale
M: Betwina
O: Katarzyna Milczarek
B: -
- -
48.

63

JOHN SNOW Ddeutsches Sportpferd POL 2010 Gleiding black/168 F: Simonetti
M: Furst Heinrich
O: Karolina wrobel
B: Niemiec
BRAK DE455870128210
49.

18

JOY RIDER KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Cover Story
M: Cinderella
O: Ewa Apanas
B: Holandia
K027119 528003201408944
50.

70

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
O: Olga Maslowska
B: Remigiusz Makowski
K021711 616009660474011
51.

48

KADAFFI P SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Ron William
M: Kalipso - P
O: Dominika Wicher
B: Parkitni
Brak Brak
52.

38

KALARUS SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Pegasus HB
M: Kalahari
O: Marcjanna
B: Mazurek
K008136
53.

28

KENIA KWPN POL 2015 Klacz gniada/162 F: Jazz
M: Denia
O: Szymon Jaraczewski
B: Stoeterij Broere BV
BRAK 528003201503636
54.

73

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
O: Justyna Fryc
B: St.koni Dobrzyniewo
Brak 616007610181509
55.

14

LATHANDER N Holsztyn POL 2004 Wałach gniada/174 F: Landos
M: Nationale
O: Hubert Wojtyniak
B: ZG Broederdorf
brak DE 427270102012
56.

11

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
O: Paulina Ogorzała
B: SK Prudnik
K006168
57.

60

MISTER CANTERO Holsztyńska POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Cantero
M: Mirian
O: Grzegorz Gierszewski
B: brak
K011426 POL007610127907
58.

47

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Anna Janecka
B: Polska
K019486
59.

82

NEMO SIETE PRE POL 2013 Wałach siwa/164 F: ALLTIVO XL
M: NEMA-SIETE
O: Barbara Kminikowska
B: Ladislao Campos Ramos
K027595 brak
60.

57

NEVERLEN L SP POL 2011 Wałach kara F: Lansjer L
M: Nadin L
O: Katarzyna Ziemińska -Milanowska
B: KJ Alexander Elizówka
K023346 616009580269811
61.

64

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
O: Natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K016427
62.

15

PERYKLES Traken POL 2012 Ogier kara F: Easy Game
M: Pompeja
O: Grażyna Ścisło
B: Stanisław Pranczk
K021633
63.

95

Queeny F:
M:
O:
B:
64.

86

QUEENY 87 HAN POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Quaterback
M: Samantha
O: Agata Głębowska
B: ZG Königs
K026888 LKPZJ/4753/19
65.

93

RAFAELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Roxana
O: Weronika Marchewka-Jędrzejewska
B: Kulpiński Mirosław
brak
66.

55

REQUIEM SP POL 2014 Wałach kara/169 F: CLAVIUS
M: RAMONA KG
O: Dagna Mikołajczak
B: Magdalena Jeżewska
K026388
67.

34

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/176 F: Dżentelmen
M: Rozeda
O: Woźnicka Sylwia
B: Andrzejewska Milena
K016493 009520132305
68.

81

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
O: Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
B: Kołpak Beata
616 009 58 01 690 12 616009580169012
69.

40

SEX WITH EX SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Exmoor
M: Star Light
O: Karolina Heba
B: Mateusz Michalski
brak
70.

89

SHOSHOLOZA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Sir Donnerhall
M: Fine Langelunfe
O: -
B: -
- -
71.

33

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
O: Dariusz Krywult
B: Niemcy
K026575
72.

36

SUNRISE SP POL 2009 Klacz gniada F: Comandor
M: Sangria
O: Magdalena Nowaczyk-Karpińska
B: nn
K025731
73.

61

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Oswin
M: Datania
O: Justyna Andruszkiewicz
B: Belgia
K009388 056007000T37528
74.

50

TICET KUC POL 2011 Wałach kasztanowata F: Bolero
M: Totu
O: Ewa Czok
B: Teodor Gronet
Brak
75.

12

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K025247
76.

94

TURMALIN HAN GER 2012 Wałach kara F: Totilas
M: matka
O: Alicja Czapska
B: Paul
brak
77.

46

VENTUS KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Agata Majecka
B: Polska
K009245
78.

52

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
79.

26

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport / Grawer
M: Matka: Veris Ponysport / Nerin
O: Przemysław Kunkel
B: .
K021884 POL999610136008
80.

42

WIKTORIA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Joanna Szulc
B: Polska
K015661 616999590248903
Rider Club
Competition
Prize
Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
100
SUM:
100.00
Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
150
150
150
SUM:
450.00
Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
150
300
100
SUM:
550.00
Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
50
200
200
SUM:
450.00
Stromska Honorata Klub Jeździecki Majestic Horses
100
SUM:
100.00
Szymańska Julia Varsovia Dressage Club
150
200
200
150
SUM:
700.00
Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
100
150
150
SUM:
400.00
Woźnicka Klara KJ Raduszyn
150
200
150
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Dilmar
2019-05-03
6
2019-05-03
2
2019-05-04
6
2019-05-04
3
2019-05-05
5
2019-05-05
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-05-03
11
2019-05-04
11
2019-05-05
10
2019-05-05
Apanas Ewa
Varsovia Dressage Club
2019-05-03
2
2019-05-04
6
2019-05-05
3
100
Czapska Alicja
KSJ Zagozd
2019-05-03
1
2019-05-04
1
Czok Ivette
KJ Golden Dream
ELDOM (44)
2019-05-03
7
2019-05-04
7
2019-05-05
6
2019-05-05
Drewing Kornelia
KJ AS Dream
2019-05-03
8
2019-05-04
2019-05-05
3
Drobny Maja
St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
GANGES (76)
2019-05-03
9
2019-05-04
8
2019-05-05
8
2019-05-05
Dylewska Agata
Golden Dream Łódź
ARAGORN (30)
2019-05-03
8
2019-05-04
4
2019-05-05
2
2019-05-05
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (9)
2019-05-03
8
2019-05-03
7
2019-05-04
5
2019-05-04
5
2019-05-05
6
2019-05-05
6
2019-05-05
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2019-05-03
8
2019-05-04
9
2019-05-05
9
2019-05-03
1
2019-05-05
2019-05-04
1
2019-05-05
1
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
2019-05-03
7
2019-05-03
7
2019-05-04
5
2019-05-04
9
2019-05-05
3
2019-05-05
8
2019-05-05
2019-05-05
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2019-05-03
8
2019-05-03
4
2019-05-04
1
2019-05-04
4
Głębowska Natalia
Golden Dream
2019-05-03
7
2019-05-04
6
2019-05-04
2019-05-05
2
2019-05-05
2019-05-03
7
Queeny (95)
2019-05-05
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (12)
2019-05-03
4
2019-05-03
1
2019-05-04
2
2019-05-04
3
2019-05-05
2
2019-05-05
3
2019-05-05
2019-05-05
Grochowska Julia
KJ Grodno Dwór
GRAFIK (58)
2019-05-03
10
2019-05-04
9
2019-05-05
6
2019-05-05
Heba Karolina
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2019-05-03
8
2019-05-04
6
2019-05-04
11
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (47)
2019-05-03
1
2019-05-03
3
2019-05-04
1
2019-05-04
2
2019-05-05
1
2019-05-05
2019-05-05
2
2019-05-05
Jankowska Maja
KJ Golden Dream
2019-05-03
5
2019-05-04
7
2019-05-05
4
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
2019-05-03
4
2019-05-04
1
2019-05-03
2
2019-05-04
2
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-05-03
1
2019-05-04
1
2019-05-03
1
2019-05-04
1
Kminikowska Gabriela
KJ CAVALIER
2019-05-03
5
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2019-05-03
5
2019-05-04
4
2019-05-05
5
2019-05-05
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (21)
2019-05-03
150
2019-05-04
1
150
2019-05-05
1
150
Kosecka Danuta
LKS Nadwislanin Kwidzyn
2019-05-03
1
2019-05-04
1
2019-05-05
1
2019-05-05
2019-05-05
1
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2019-05-03
1
150
2019-05-04
1
300
2019-05-05
3
100
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
TICET (50)
2019-05-03
1
2019-05-04
1
2019-05-05
1
2019-05-03
1
2019-05-04
2019-05-05
1
2019-05-03
2
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
2019-05-03
2
2019-05-04
5
2019-05-05
4
2019-05-05
WICEK (26)
2019-05-03
1
2019-05-03
3
2019-05-04
1
2019-05-04
2
2019-05-05
1
2019-05-05
3
2019-05-05
2019-05-05
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (11)
2019-05-03
11
2019-05-04
10
2019-05-05
9
2019-05-05
Maksajda Julia
KJ Golden Dream
VENTUS (46)
2019-05-03
2
2019-05-04
2
2019-05-05
3
2019-05-05
Masłowska Olga
JKS Rywal
2019-05-03
1
2019-05-04
3
2019-05-05
2
2019-05-05
Matyszczyk Aleksandra
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-05-03
11
2019-05-04
8
2019-05-05
5
2019-05-05
Michalska Alicja
KJ Raduszyn
ROGER (34)
2019-05-03
6
2019-05-04
3
2019-05-05
3
2019-05-05
Michałowska Olga
KJ Golden Dream
CZARTER (49)
2019-05-03
10
2019-05-04
9
Mikołajczak Dagna
KJ Agro -Handel Śrem
REQUIEM (55)
2019-05-03
3
2019-05-04
2
2019-05-05
1
2019-05-05
Miotke Oliwia
Kj Pegaz Reda
2019-05-03
9
2019-05-04
4
2019-05-05
5
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HADES (66)
2019-05-03
3
50
2019-05-04
2
200
2019-05-05
1
200
Nowaczyk-Karpińska Magdalena
Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
SUNRISE (36)
2019-05-03
10
2019-05-04
9
2019-05-05
10
2019-05-05
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
CHESTER (69)
2019-05-03
2
2019-05-04
1
2019-05-05
1
2019-05-05
Parzyńska Anita
Klub Jeździecki Golden Dream
AVANTI (80)
2019-05-03
9
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
BALOU W (43)
2019-05-03
3
2019-05-03
6
2019-05-04
3
2019-05-04
6
2019-05-05
2
2019-05-05
7
2019-05-05
2019-05-05
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
PASJA (64)
2019-05-03
5
2019-05-04
7
2019-05-05
7
2019-05-05
Porożyńska-Pankau Katarzyna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
KENIA (28)
2019-05-03
1
2019-05-04
4
2019-05-05
2
2019-05-05
CANDELA (29)
2019-05-03
2
2019-05-04
1
2019-05-05
2
2019-05-05
Rosak Agata
KJ Golden Dream
2019-05-03
4
2019-05-04
4
2019-05-05
4
2019-05-05
Sienkiewicz Joanna
KJ Classic Solec Kujawski
DEMON (78)
2019-05-03
9
ARES (79)
2019-05-03
7
2019-05-04
7
Śledzik Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2019-05-03
4
2019-05-04
4
2019-05-05
8
2019-05-05
Stromska Honorata
Klub Jeździecki Majestic Horses
2019-05-03
3
2019-05-04
3
100
2019-05-05
8
2019-05-03
3
2019-05-04
2
2019-05-05
4
2019-05-05
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2019-05-03
5
2019-05-04
5
2019-05-05
4
2019-05-05
SCHANEL (81)
2019-05-03
2
2019-05-04
2
2019-05-05
1
2019-05-05
Szablewska Magdalena
KJ Cavalier Włocławek
2019-05-03
1
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
BRAND M (67)
2019-05-03
6
2019-05-04
7
2019-05-05
4
2019-05-05
BY ME (68)
2019-05-03
3
2019-05-04
3
2019-05-05
5
2019-05-05
Szymańska Julia
Varsovia Dressage Club
2019-05-03
6
2019-05-04
2
150
2019-05-05
1
200
2019-05-03
1
2019-05-04
1
200
2019-05-05
2
150
Turek-Wierzchowska Justyna
WKJ Lublin
KALARUS (38)
2019-05-03
5
2019-05-04
4
2019-05-05
4
Walter Łukasz
KJ AS Dream
2019-05-03
4
2019-05-05
2
2019-05-03
2
2019-05-04
2
2019-05-05
3
2019-05-05
2019-05-03
6
2019-05-04
Wicher Bianka
KJ Golden Dream
2019-05-03
4
2019-05-04
1
2019-05-05
2019-05-05
Wierzchowski Piotr
WKJ Lublin
2019-05-03
2
100
2019-05-04
3
150
2019-05-05
2
150
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-05-03
10
2019-05-04
10
2019-05-05
9
2019-05-05
Wojtyniak Katarzyna
JKS Tornado Szczecin
2019-05-03
5
2019-05-04
2019-05-04
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2019-05-03
2
2019-05-03
1
2019-05-04
4
2019-05-04
1
2019-05-05
1
2019-05-05
2019-05-05
1
2019-05-05
Woźnicka Klara
KJ Raduszyn
2019-05-03
1
150
2019-05-04
1
200
2019-05-05
1
150
Zgórska-Dąbrowska Magdalena
KJ CLASSIC
2019-05-03
3
2019-05-04
2
2019-05-03
4
2019-05-04
3
Zieleśkiewicz Weronika
KJ Golden Dream
FANCI (45)
2019-05-03
9
2019-05-04
7
2019-05-03
6
2019-05-04
6
2019-05-05
4
2019-05-05
2019-05-05
6
2019-05-05
Ziemińska-Milanowska Katarzyna
wkj
2019-05-03
3
2019-05-04
3
2019-05-05
1
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2019-05-03
8
2019-05-03
4
2019-05-04
8
2019-05-04
4
2019-05-05
7
2019-05-05
Zoll Taja
RIO GRANDE Krosinko
BLACKY (32)
2019-05-03
5
2019-05-03
3
2019-05-04
5
2019-05-04
2
2019-05-05
3
2019-05-05
2
2019-05-05
2019-05-05
Żuk Magdalena
WKJ Lublin
2019-05-03
4
2019-05-04
8
2019-05-05
6

Number of Riders: 64

Number of Horses: 80

The sum of prizes: 3 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl