Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MP-A na kucach i ZR-A Sopot 2019
Sopot, 28 - 30 czerwca 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 08:39:50
2019-06-24 23:28:34
Katarzyna Porożyńska-Pankau KENIA
  • 1x R10/L-3 ZR/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 20:17:24
2019-06-24 20:12:51
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x R6/C-2 ZR/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:42:33
2019-06-24 19:08:10
Justyna Motyl ORA
  • 1x R1/L-2 ZR/
  • 1x R2/P-2 ZR/
  • 1x R11/P-3 ZR/
  • 1x R20/P-4 ZR/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 16:03:06
2019-06-24 14:15:57
Ewa Czaderna DESTINED
  • 1x R1/L-2 ZR/
  • 1x R10/L-3 ZR/
  • 1x R19/L-4 ZR/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 16:03:36
2019-06-24 13:37:54
Melisa Alpay TITUS KAŠTONAS
  • 1x R30/N-2/
  • 1x R31/N-3/
  • 1x R32/N-7/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 13:36:38
2019-06-24 12:50:40
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 1x R1/L-2 ZR/
  • 1x R10/L-3 ZR/
  • 1x R19/L-4 ZR/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 11:36:06
2019-06-23 15:52:21
Anna Tyrkiel-Baranowska GEORGIE
  • 1x R6/C-2 ZR/
  • 1x R15/C-3 ZR/
  • 1x R23/C-4 ZR/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 19:12:35
2019-06-22 15:06:38
Łucja Dudzińska AMARETTO
  • 1x R1/L-2 ZR/
  • 1x R10/L-3 ZR/
  • 1x R19/L-4 ZR/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 09:21:08
2019-06-21 22:57:17
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 09:21:09
2019-06-21 21:52:45
Paulina Pellowska KLIPER
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 09:21:11
2019-06-21 21:52:11
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 09:21:13
2019-06-21 21:51:36
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 09:21:15
2019-06-21 21:26:58
Dominika Gruba ISALA
  • 1x R2/P-2 ZR/
  • 1x R11/P-3 ZR/
  • 1x R20/P-4 ZR/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 09:21:17
2019-06-21 21:19:49
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 09:25:00
2019-06-21 21:18:10
Natalia Plata COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 1/N-2/I półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 4/N-3/II półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 7/N-7/Finał Juniorów na kucach
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 19:07:58
2019-06-21 16:45:38
Oliwia Janiszewska ALBERT
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 19:07:56
2019-06-21 16:18:26
Dominika Górecka NAŚWIT
  • 1x R10/L-3 ZR/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:33
2019-06-20 18:50:52
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x R3/D-1 ZR/
  • 1x R12/D-2 ZR/
  • 1x R21/D-3 ZR/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:34
2019-06-20 18:49:23
Maja Baranowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:39
2019-06-20 11:33:14
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:40
2019-06-20 11:32:19
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:42
2019-06-20 10:27:06
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 1/N-2/I półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 4/N-3/II półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 7/N-7/Finał Juniorów na kucach
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:44
2019-06-20 01:12:59
Zuzanna Wawrzyniak TYMIANEK
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:45
2019-06-20 01:11:45
Zuzanna Wawrzyniak LIWIA
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:48
2019-06-19 23:47:04
Aleksandra Koszałka INANA
  • 1x R2/P-2 ZR/
  • 1x R3/D-1 ZR/
  • 1x R11/P-3 ZR/
  • 1x R12/D-2 ZR/
  • 1x R20/P-4 ZR/
  • 1x R21/D-3 ZR/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:49
2019-06-19 21:05:17
Alicja Wieczorek AKERMAN
  • 1x R1/L-2 ZR/
  • 1x R2/P-2 ZR/
  • 1x R10/L-3 ZR/
  • 1x R19/L-4 ZR/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:16:51
2019-06-19 17:09:14
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:45:53
2019-06-19 07:27:53
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:45:54
2019-06-19 07:26:28
Monika Kolwas Jm'04 WONDERFUL VANILLA
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:45:57
2019-06-19 07:25:44
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 1/N-2/I półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 4/N-3/II półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 7/N-7/Finał Juniorów na kucach
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:46:00
2019-06-19 07:24:51
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 1/N-2/I półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 4/N-3/II półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 7/N-7/Finał Juniorów na kucach
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:41:14
2019-06-18 13:40:04
Nadia Peruga BALOU W
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:41:17
2019-06-18 13:34:41
Agata Rosak WIKTORIA
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:29:32
2019-06-18 13:28:53
Julia Maksajda VENTUS
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:29:34
2019-06-18 13:14:42
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:22:59
2019-06-18 12:10:14
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:23:00
2019-06-18 12:08:38
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:54:11
2019-06-18 11:35:14
Paulina Koszewska FILANO H
  • 1x R6/C-2 ZR/
  • 1x R15/C-3 ZR/
  • 1x R23/C-4 ZR/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:54:13
2019-06-18 11:34:27
Paulina Koszewska WALENTINO
  • 1x R4/N-4 ZR/
  • 1x R13/N-5 ZR/
  • 1x R22/N-6 ZR/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:30:06
2019-06-17 22:29:33
Paulina Klawikowska WOJ
  • 1x R2/P-2 ZR/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:30:40
2019-06-17 22:09:57
Ann Van Den Broeck LANGTOFTEGARD LEANDRO
  • 1x 1/N-2/I półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 4/N-3/II półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 7/N-7/Finał Juniorów na kucach
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:41:13
2019-06-17 11:57:41
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x wet2/Przegląd Weterynaryjny/
  • 1x 1/N-2/I półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 4/N-3/II półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 7/N-7/Finał Juniorów na kucach
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:30:49
2019-06-17 08:07:47
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:30:52
2019-06-16 22:30:31
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 1/N-2/I półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 4/N-3/II półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 7/N-7/Finał Juniorów na kucach
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:30:56
2019-06-16 20:38:49
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ
  • 1x 1/N-2/I półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 4/N-3/II półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 7/N-7/Finał Juniorów na kucach
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:30:59
2019-06-15 10:34:02
Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:02
2019-06-15 10:33:15
Amelia Gajewska STENVAENGE CHARLES
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:04
2019-06-15 10:32:17
Lena Kobylska JACKY 35
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:11
2019-06-14 21:33:51
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 1/N-2/I półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 4/N-3/II półfinał Juniorów na kucach
  • 1x 7/N-7/Finał Juniorów na kucach
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:14
2019-06-14 13:44:45
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:16
2019-06-13 22:22:30
Maria Kulawiak BUTTINI
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:19
2019-06-13 17:42:02
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:22
2019-06-13 17:01:54
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:25
2019-06-13 13:29:16
Marta Matwijów BOND
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:30
2019-06-13 13:28:18
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:32
2019-06-13 09:50:02
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 2/L-6RK/I półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 5/L-1RK/II półfinał Młodzików na kucach
  • 1x 8/L-2RK/Finał Młodzików na kucach
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:31:35
2019-06-13 09:49:13
Zuzanna Kunkel WICEK
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:32:28
2019-06-12 15:43:59
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 3/P-6/I Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 6/P-3/II Półfinał Pucharu Polski na kucach
  • 1x 9/P-4/Finał Pucharu Polski na kucach
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Alpay Melisa Laumžirgis
2003 (J.)
None
2. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
3. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
4. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
5. Czaderna Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
Brak
6. Dudzińska Łucja Klub Jeździecki Pegaz Reda
2003 (J.)
.
7. Eliks Agnieszka SKJ
S
BRAK
8. Gajewska Amelia Pegaz Reda
2004 (JM.)
Brak
9. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
10. Gąsienica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
11. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
12. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
13. Górecka Dominika Brak
2006 (JM.)
Brak
14. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
15. Gruba Dominika KJ Pegaz Reda
1999 (MJ.)
brak
16. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
17. Janiszewska Oliwia Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (Mł.)
O045168
18. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046547
19. Klawikowska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
Brak
20. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (Mł.)
Brak
21. Kolwas Monika KJ Plejada Stefanówka
2004 (JM.)
O047214
22. Kopczewska Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (Mł.)
O048171
23. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
24. Koszałka Aleksandra KJ Polonez Damnica
S
brak
25. Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O013435
26. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
27. Kulawiak Maria BPK - MAL
2006 (JM.)
O044400
28. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
29. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
30. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
31. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
Brak
32. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048444
33. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
34. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
35. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
36. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O042239
37. Plata Natalia bpk POM
2005 (JM.)
O038133
38. Rosak Agata KJ Golden Dream
2010 (Mł.)
Brak
39. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
40. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
41. Stromska Honorata Klub Jeździecki Majestic Horses
2001 (J.)
Brak
42. Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie
S
O022596
43. Van Den Broeck Ann UKJ Pony Klub Plochocin
2006 (JM.)
O037288
44. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (JM.)
O038706
45. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
46. Wawrzyniak Zuzanna KJ Aldragho
2007 (JM.)
Brak
47. Wieczorek Alicja skj-sopot
S
O007255
48. Wołkowicz-Śliwka Aleksandra SKJ Sopot
49. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
50. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

142

AKERMAN Fryzyjska POL 2014 Ogier kara/168 F: MURK FAN'E HEARRESYL
M: ANKE SIETSK
K024776 616014610156214
2.

45

ALBERT KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc:127 cm F: nn
M: nn
K020925 616999610281910
3.

153

AMARETTO Trakeńska POL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Semper
M: Adina
, ,
4.

38

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
5.

18

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
6.

160

Arkan F:
M:
7.

28

BALOU W KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc F: G. Basgier
M: Angelique
Brak
8.

17

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
K019241
9.

14

BUTTINI Danish Sports Pony DEN 2002 Wałach kara/kuc:144 F: Broadway / Brillant
M: Boquet / Bolero
K018190 208333200202313
10.

158

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
Brak
11.

49

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
12.

35

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
K024093 DE 435350178710
13.

7

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
K020590 DE422220108307
14.

52

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob SWE 2010 Ogier kara/kuc: F: Coednewydd express
M: Coednewydd Felicia
K022590
15.

33

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
K010730 104ZI48
16.

166

DELICIOUS PP/ LEUNS VELD'S F:
M:
17.

37

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
K024200
18.

21

DENARO PP DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Kelts De Angelo / De Merels Demis
M: Daisy / Dornik-Double
K014326 DE4101100631107
19.

156

DESTINED Hanover POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Diamond Hit
M: Fire Queen
Brak Brak
20.

6

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/134 F: PR Ducat
M: NN
K026268 DE 434 340372304
21.

155

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
K027640
22.

30

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
K020851
23.

122

FILANO H Holsteiner Warmblut POL 12.06.2002 Wałach gniada/178 F: Fleming
M: Entziana
brak DE421000283102 103HC08
24.

154

GEORGIE KWPN POL 2012 Klacz gniada/167 F: Bellisimo
M: Bellisima
Brak Brak
25.

8

GLUCKSPILZ DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Golden Dream
M: Lucky Lao
K022569
26.

19

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
K022603 5280170600581
27.

51

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Hugo Boss
M: Sina
K022705
28.

141

INANA Fryzyjska POL 2010 Klacz kara F: Banshee
M: Tjarda Gepke L.
brak
29.

150

ISALA KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Negro
M: Ballerina II
Brak
30.

36

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
K016211 103MX80
31.

164

ISGAAR/DEMON JAN PON F:
M:
32.

11

JACKY 35 GRP POL 1997 Wałach bułana/kuc: F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
brak
33.

46

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
34.

163

JOWISZ/KLIPER F:
M:
35.

48

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
K012430 Pol013530136706
36.

24

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
37.

162

KLEO/ROYAL F:
M:
38.

47

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
K024146
39.

9

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
K024100
40.

5

LANGTOFTEGARD LEANDRO Connemara DNK 2010 Wałach siwa/kuc:147 F: Sternbergs Larry junior
M: Barholts Rosaleen
K021759 208333CO1002675 DK CON
41.

32

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
K022553 5280170700825
42.

40

LIVIA Kuc Walijski POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
616 013 66 17556 10
43.

16

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
K016146 POL 013 69 01149 06
44.

101

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
K012725 11841
45.

43

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
K025310
46.

161

MONTOJA F:
M:
47.

27

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
K019486
48.

144

NAŚWIT Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach siwa F: Złocień
M: Natasza
Brak
49.

13

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
K021849 POL013520044804
50.

25

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
51.

134

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
brak
52.

10

STENVAENGE CHARLES SP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
Brak
53.

12

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
54.

103

TITUS KAŠTONAS German Riding Pony GER 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Timberland
M: Viktoria
DE441410761710
55.

15

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
56.

39

TYMIANEK PONY POL 2009 Ogier gniada/kuc:147 F: Mm
M: Mm
111
57.

165

TYMIANEK/LIVIA F:
M:
58.

26

VENTUS KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc:kuc F: nn
M: nn
K009245
59.

123

WALENTINO SP POL 18.05.2009 Wałach kasztanowata/165 F: Rytm
M: Warena
brak 009530044309
60.

20

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport / Grawer
M: Matka: Veris Ponysport / Nerin
K021884 POL999610136008
61.

29

WIKTORIA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc:kuc F: NN
M: NN
K015661 616999590248903
62.

104

WOJ Hucuł POL brak Wałach gniada/kuc: F: brak
M: brak
brak
63.

31

WONDERFUL VANILLA MAL POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: harpun
M: watra
K016979
Rider Club
Competition
Prize
Alpay Melisa Laumžirgis
70
70
70
SUM:
210.00
Baranowska Maja BM HORSE
140
140
70
SUM:
350.00
Bierieżnow Tatiana KS Centurion
1100
SUM:
1100.00
Czaderna Ewa Pomorska Liga Jeździecka
50
170
80
SUM:
300.00
Dudzińska Łucja Klub Jeździecki Pegaz Reda
130
130
SUM:
260.00
Garbowska Natalia LKJ LEWADA
800
SUM:
800.00
Golubińska Ewa KJ Plejada
800
SUM:
800.00
Gruba Dominika KJ Pegaz Reda
60
SUM:
60.00
Janecka Julia KJ Golden Dream
400
SUM:
400.00
Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
500
SUM:
500.00
Klawikowska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
500
SUM:
500.00
Koszałka Aleksandra KJ Polonez Damnica
150
140
140
SUM:
430.00
Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
70
70
SUM:
140.00
Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
1100
SUM:
1100.00
Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
800
SUM:
800.00
Plata Natalia bpk POM
1100
400
SUM:
1500.00
Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
400
SUM:
400.00
Stromska Honorata Klub Jeździecki Majestic Horses
60
SUM:
60.00
Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie
150
140
70
SUM:
360.00
Van Den Broeck Ann UKJ Pony Klub Plochocin
500
SUM:
500.00
Wawrzyniak Zuzanna KJ Aldragho
100
SUM:
100.00
Wieczorek Alicja skj-sopot
170
50
200
SUM:
420.00
Wołkowicz-Śliwka Aleksandra SKJ Sopot
70
70
SUM:
140.00
Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
70
SUM:
70.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alpay Melisa
Laumžirgis
2019-06-28
1
70
2019-06-29
1
70
2019-06-30
1
70
Baranowska Maja
BM HORSE
SAMURAJ (134)
2019-06-28
1
140
2019-06-29
1
140
2019-06-30
1
70
2019-06-28
7
2019-06-29
8
2019-06-30
7
2019-06-30
7
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
1100
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2019-06-28
10
2019-06-29
6
2019-06-30
9
2019-06-30
9
Czaderna Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
DESTINED (156)
2019-06-28
3
50
2019-06-29
1
170
2019-06-30
2
80
Dudzińska Łucja
Klub Jeździecki Pegaz Reda
AMARETTO (153)
2019-06-28
2
130
2019-06-29
2
130
2019-06-30
3
Eliks Agnieszka
SKJ
MONTOJA (161)
2019-06-28
5
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (16)
2019-06-28
4
2019-06-29
2
2019-06-30
3
2019-06-30
2
800
Gąsienica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2019-06-28
3
2019-06-29
7
2019-06-30
2
2019-06-30
5
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2019-06-28
2
2019-06-29
2
2019-06-30
2
2019-06-28
5
2019-06-29
5
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2019-06-30
2
800
Górecka Dominika
Brak
NAŚWIT (144)
2019-06-29
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (12)
2019-06-28
8
2019-06-29
7
2019-06-30
6
2019-06-30
6
Gruba Dominika
KJ Pegaz Reda
ISALA (150)
2019-06-28
2
60
2019-06-29
2
2019-06-30
2
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (27)
2019-06-28
2
2019-06-29
5
2019-06-30
6
2019-06-30
4
400
Janiszewska Oliwia
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ALBERT (45)
2019-06-28
7
2019-06-29
4
2019-06-30
5
2019-06-30
6
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-06-28
5
2019-06-29
4
2019-06-30
4
2019-06-30
3
500
Klawikowska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
WOJ (104)
2019-06-28
1
70
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-06-28
10
2019-06-29
12
2019-06-30
12
2019-06-30
10
Kolwas Monika
KJ Plejada Stefanówka
2019-06-28
11
2019-06-29
2019-06-30
11
Kopczewska Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2019-06-28
14
2019-06-29
16
2019-06-30
10
2019-06-30
13
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (24)
2019-06-28
19
2019-06-29
ROYAL (25)
2019-06-28
2
2019-06-29
3
2019-06-30
3
2019-06-30
3
500
Koszałka Aleksandra
KJ Polonez Damnica
INANA (141)
2019-06-28
1
150
2019-06-28
2
2019-06-29
1
140
2019-06-29
2
2019-06-30
1
140
Koszewska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
FILANO H (122)
2019-06-28
3
2019-06-29
2
WALENTINO (123)
2019-06-28
1
70
2019-06-29
1
70
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-06-28
9
2019-06-29
8
2019-06-30
7
2019-06-30
7
Kulawiak Maria
BPK - MAL
BUTTINI (14)
2019-06-28
6
2019-06-29
3
2019-06-30
5
2019-06-30
6
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
2019-06-28
20
2019-06-29
15
2019-06-30
12
2019-06-30
15
WICEK (20)
2019-06-28
8
2019-06-29
9
2019-06-30
8
2019-06-30
8
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (13)
2019-06-28
21
2019-06-29
12
2019-06-30
16
2019-06-30
16
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-06-28
3
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
1100
Maksajda Julia
KJ Golden Dream
VENTUS (26)
2019-06-28
16
2019-06-29
18
2019-06-30
15
2019-06-30
14
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (17)
2019-06-28
1
2019-06-29
2
2019-06-30
2
2019-06-30
2
800
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
2019-06-28
6
2019-06-29
6
2019-06-30
5
2019-06-30
5
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
CENNA (49)
2019-06-28
14
2019-06-29
9
2019-06-30
7
2019-06-30
9
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
JOWISZ (46)
2019-06-28
16
2019-06-29
16
KLIPER (47)
2019-06-28
7
2019-06-29
4
2019-06-30
7
2019-06-30
7
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
BALOU W (28)
2019-06-28
6
2019-06-29
8
2019-06-30
5
2019-06-30
7
Plata Natalia
bpk POM
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
1100
2019-06-28
4
2019-06-29
4
2019-06-30
4
2019-06-30
4
400
Rosak Agata
KJ Golden Dream
2019-06-28
18
2019-06-29
18
2019-06-30
17
2019-06-30
17
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (48)
2019-06-28
11
2019-06-29
12
2019-06-30
10
2019-06-30
10
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
DOLLY (6)
2019-06-28
4
2019-06-29
4
2019-06-30
4
2019-06-30
4
400
Stromska Honorata
Klub Jeździecki Majestic Horses
2019-06-28
2
60
Tyrkiel-Baranowska Anna
Bm Horse Tągowie
GEORGIE (154)
2019-06-28
1
150
2019-06-29
1
140
2019-06-30
1
70
Van Den Broeck Ann
UKJ Pony Klub Plochocin
2019-06-28
3
2019-06-29
3
2019-06-30
3
2019-06-30
3
500
Walczyńska-Graczyk Maria
KS Centurion
MAMBA (101)
2019-06-28
7
2019-06-29
9
2019-06-30
8
2019-06-30
8
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (36)
2019-06-28
11
2019-06-29
10
2019-06-30
12
2019-06-28
11
2019-06-29
18
2019-06-30
10
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Aldragho
2019-06-28
5
2019-06-29
4
2019-06-30
7
LIVIA (40)
2019-06-28
7
2019-06-29
10
2019-06-30
5
100
Wieczorek Alicja
skj-sopot
AKERMAN (142)
2019-06-28
1
170
2019-06-28
3
2019-06-29
3
50
2019-06-30
1
200
Wołkowicz-Śliwka Aleksandra
SKJ Sopot
Arkan (160)
2019-06-28
1
2019-06-29
1
70
2019-06-30
1
70
Zambrzycka Julia
SKJ
DOLMEN (155)
2019-06-28
4
2019-06-29
4
2019-06-30
4
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (15)
2019-06-28
9
2019-06-29
10
2019-06-30
10
2019-06-30
1
70

Number of Riders: 50

Number of Horses: 63

The sum of prizes: 11 370.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl