Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A Golden Horse
Koryta, 13-14.07.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 08:18:15
2019-07-10 14:13:43
Natalia Leshchiy TIGER WOODS P
  • 2x 2/el. MPMK 5 latki/
  • 2x 14/el. MPMK 5 latki/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 13:48:26
2019-07-10 13:47:01
Joanna Szymczak BRAWURA
  • 2x 20/N-5/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 22:45:43
2019-07-09 21:44:00
Weronika Solarz MAFIA
  • 2x 7/P-3 kuce ZR/
  • 2x 19/P-4 ZR/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 20:53:35
2019-07-09 14:01:55
Anna Zamrowska CEREMONIA
  • 2x 4/L-3 ZT/
  • 2x 17/L-4 ZT/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 20:53:38
2019-07-09 14:00:23
Anna Zamrowska INTRUZ
  • 2x 9/C-1 ZR/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 07:42:13
2019-07-08 23:45:26
Zofia Mordzelewska GREGORY PECK
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 13/el. MPMK 4 latki/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 07:42:08
2019-07-08 23:44:35
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x 2/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 14/el. MPMK 5 latki/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 07:27:12
2019-07-05 20:15:22
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 7/P-3 kuce ZR/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 07:27:18
2019-07-05 14:15:20
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 8/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-5/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 07:27:20
2019-07-05 13:36:07
Alicja Skarżyńska ANGEL QUEEN
  • 1x 7/P-3 kuce ZR/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 07:27:23
2019-07-05 13:10:52
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 5/P-2 ZR kuce/
  • 1x 19a/P-3 kuce ZR/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 07:35:48
2019-07-04 20:20:15
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 9/C-1 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 07:36:48
2019-07-04 11:45:43
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 4/L-3 ZR/
  • 1x 7/P-3 kuce ZR/
  • 1x 19a/P-3 kuce ZR/
  • 1x 16/L-4 ZR/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 07:22:10
2019-07-03 22:40:48
Łucja Darska ALEGOR
  • 1x 6/D-2 ZR/
  • 1x 18/D-3 ZR/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 07:22:15
2019-07-03 16:31:22
Katarzyna Mikulska-Sękalska CEDRINO
  • 2x 4/L-3 ZT/
  • 2x 17/L-4 ZT/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 07:22:20
2019-07-03 14:58:56
Justyna Jarosz DAILY DEAL JUNIOR
  • 1x 4/L-3 ZT/
  • 1x 17/L-4 ZT/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 07:22:24
2019-07-03 13:44:11
Alicja Skarżyńska ANGEL QUEEN
  • 1x 19/P-4 ZR/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 07:22:38
2019-07-03 13:41:08
Oliwia Kubiak CELESTIAL CHRIST
  • 1x 8/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-5/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 07:22:43
2019-07-03 13:40:09
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 26/N-1/
  • 1x 28/N-2/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 07:29:07
2019-07-03 09:56:54
Karolina Tomczak BIGREY
  • 2x 17/L-4 ZT/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 07:29:11
2019-07-03 09:53:20
Przemysław Nidecki GAWJAN
  • 1x 10/CC-4 ZR/
  • 1x 22/CC-5/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 07:29:15
2019-07-03 09:51:32
Justyna Kozlowska BIGREY
  • 2x 4/L-3 ZT/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:12:22
2019-07-01 18:47:11
Katarzyna Wójcicka MACHIATO
  • 2x 9/C-1 ZR/
  • 1x 21/C-3/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 10:26:40
2019-06-30 17:39:38
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x 4/L-3 ZR/
  • 1x 16/L-4 ZR/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 10:26:45
2019-06-30 10:37:59
Konrad Wożniak CORRLANDO CATANII
  • 1x 6/D-2 ZR/
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 18/D-3 ZR/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 20:53:26
2019-06-30 10:35:25
Aleksandra Gruszka Mj'98 M-KAS-AS
  • 1x 6/D-2 ZT/
  • 1x 7/P-3 ZT/
  • 1x 18/D-3 ZT/
  • 1x 19/P-4 ZT/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 10:23:13
2019-06-28 06:45:41
Marcin Woldański ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 21/C-3/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 10:23:18
2019-06-27 16:02:27
Adrianna Drozd LANCEVILLE G
  • 1x 4/L-3 ZR/
  • 1x 16/L-4 ZR/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:48:08
2019-06-26 21:04:37
Ewa Apanas FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 20/N-5/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:48:13
2019-06-26 21:02:46
Marcin Woldański DAY DREAMER 9
  • 1x 4/L-3 ZR/
  • 1x 6/D-2 ZR/
  • 1x 16/L-4 ZR/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 14:49:46
2019-06-26 18:10:50
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 6/D-2 ZR/
  • 1x 18/D-3 ZR/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:48:32
2019-06-26 17:05:11
Paulina Martynuska LUSTIG
  • 1x 22/CC-5/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:48:37
2019-06-26 17:04:26
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 10/CC-4 ZR/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:48:41
2019-06-26 16:24:57
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 3/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 21/C-3/
  • 1x 15/el. MPMK 6 latki/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 12:59:28
2019-06-26 12:11:43
Karolina Czyż JEEFREY
  • 1x 9/C-1 ZR/
  • 1x 21/C-3/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 11:01:12
2019-06-25 20:32:48
Gabriela Felicka RAFIK
  • 1x 4/L-3 ZT/
  • 1x 17/L-4 ZT/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 11:01:22
2019-06-24 08:18:15
Piotr Szakacz FASCINATION
  • 1x 8/N-4 ZR/
  • 1x 20/N-5/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 11:01:29
2019-06-23 15:10:27
Aleksandra Szymańska DIAMENT
  • 1x 4/L-3 ZT/
  • 1x 7/P-3 ZT/
  • 1x 17/L-4 ZT/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
S
O043071
2. Czyż Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
O039868
3. Darska Łucja Klub Jeździecki Sielanka
2004 (JM.)
LZPZJ/1214/19
4. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (J.)
O033073
5. Felicka Gabriela bpk
2004 (JM.)
brak
6. Gruszka Mj'98 Aleksandra nz (SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna)
1998 (MJ.)
brak
7. Jarosz Justyna bpk
S
brak
8. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
9. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046547
10. Kozlowska Justyna Bpk mazowsze
S
1234
11. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
12. Leshchiy Natalia KS Centurion
S
Goscinna
13. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
14. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
15. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
16. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
O001628
17. Nidecki Przemysław BPK PLA
S
O012713
18. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse
S
O001129
19. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O047830
20. Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2004 (JM.)
O032068
21. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
22. Solarz Weronika Klub Jeździecki Plejada
2003 (J.)
O050235
23. Szakacz Piotr JKS Umiastów
S
O014120
24. Szymańska Aleksandra bpk
S
O041715
25. Szymczak Joanna Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
S
O020435
26. Tomczak Karolina BPK kuj-maz
S
Brak
27. Wójcicka Katarzyna WKJ Lublin SJ CADENCE
S
O020849
28. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
29. Wożniak Konrad SKJ SEWAN
2000 (MJ.)
brak
30. Zamrowska Anna KJ Milord
S
O021782
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

35

ALEGOR SP POL 2007 Gleiding chestnut/162 F: Horror
M: Artemida
K027241 POL009600185807
2.

30

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Wałach gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
3.

38

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
4.

46

ANGEL QUEEN DRP POL 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
5.

29

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
K024006 616009670060713
6.

48

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Arriba Z
M: Bakara / Love Affair
K025879 616009580398114
7.

41

BIGREY Malopolski POL 2011 Wałach siwa/170 F: Xxxxxx
M: Xxxxxx
12345
8.

52

BRAWURA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Frazes
M: Bawaria
LKRWZJ/786/17
9.

47

CAMELOT Arabska POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
10.

36

CEDRINO WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Cesarka
K023344 007 60 00586 07
11.

39

CELESTIAL CHRIST Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Christ
M: Haupptstutbuch Finesse
K025121 DE433332131712
12.

50

CEREMONIA Niemiecki Koń Sportowy POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Quaterback
M: Cedra
brak
13.

33

CORRLANDO CATANII Hanowerska GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chequille
M: Donata von Asslersand
brak De 431310017509
14.

37

DAILY DEAL JUNIOR Oldenburska GER 2014 Ogier gniada F: Daily Deal
M: Rascala
brak
15.

25

DAY DREAMER 9 Deutsche Sport Pferd GER 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Diamo Gold
M: Devita
brak DE 473730240614
16.

19

DIAMENT Małopolska POL 2004 Wałach gniada F: Emetyt
M: Dafia
brak
17.

32

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO
M: WORLDCADANZA C
K026808 brak
18.

43

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/134 F: PR Ducat
M: NN
K026268 DE 434 340372304
19.

55

DRAWELTINO Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Weltino
M: Drama
K023535 616007610201811
20.

54

FANTASIE Westfalski POL 2011 Mare black/170 F: Sir Donnerhall I
M: Fantasie
3326/19 k024046
21.

24

FANTASTIC SURPRISE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Wordly Grace
K022762 DE455879000112
22.

21

FASCINATION Hanowerska POL 2010 Wałach gniada/173 F: Furst Nymphenburg
M: Louise Victoria
K018173 DE431312519210
23.

42

GAWJAN XO POL 2009 Wałach kara/169 F: Bartnik
M: Gaja
K020155 616006510416209
24.

49

GREGORY PECK SP POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: De Niro
M: Guidama / Cancoon
Regionalna LKRWZJ/3561/19 616098200185423
25.

51

INTRUZ Szlachetna Półkrew POL 1997 Wałach siwa F: Nidar
M: Intencja
K004297
26.

22

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada/- F: DAY DREAM II “S”
M: JENNIFER
K012535 11791
27.

31

LANCEVILLE G Oldenburska POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Livaldon
M: Wiviola
k027689 DE 433330621715
28.

11

M-KAS-AS SP. POL 2011 Wałach inna/162 F: Corofino
M: xx
brak brak
29.

34

MACHIATO Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Emaks
M: Mocca
brak
30.

16

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/mk:151 F: Oregon
M: Maska
K026057
31.

44

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
K025310
32.

20

RAFIK Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata/170 cm F: Kornet
M: Rumia
brak 616 007 61 01700 12
33.

45

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
K021960
34.

26

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
K021150
35.

53

TIGER WOODS P SP POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: TOSCANIA P CORLEONE Z
B 616009670024814
Rider Club
Competition
Prize
Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
250
250
SUM:
500.00
Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
150
50
SUM:
200.00
Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
50
SUM:
50.00
Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
150
SUM:
150.00
Nidecki Przemysław BPK PLA
250
250
SUM:
500.00
Pisarska Klaudyna SS Golden Horse
50
SUM:
50.00
Szakacz Piotr JKS Umiastów
250
150
SUM:
400.00
Wójcicka Katarzyna WKJ Lublin SJ CADENCE
50
SUM:
50.00
Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
250
SUM:
250.00
Zamrowska Anna KJ Milord
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanas Ewa
Varsovia Dressage Club
2019-07-13
1
250
2019-07-14
1
250
Czyż Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JEEFREY (22)
2019-07-13
6
2019-07-14
4
Darska Łucja
Klub Jeździecki Sielanka
ALEGOR (35)
2019-07-13
3
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2019-07-13
2
2019-07-14
3
Felicka Gabriela
bpk
RAFIK (20)
2019-07-13
2
2019-07-14
4
Gruszka Mj'98 Aleksandra
nz (SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna)
2019-07-13
1
2019-07-14
1
Jarosz Justyna
bpk
2019-07-13
1
2019-07-14
1
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-07-13
2
150
2019-07-14
3
50
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-07-13
1
Kozlowska Justyna
Bpk mazowsze
BIGREY (41)
2019-07-13
3
2019-07-13
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-07-14
1
2019-07-13
3
50
2019-07-14
Leshchiy Natalia
KS Centurion
2019-07-13
3
2019-07-13
2
2019-07-14
3
2019-07-14
2
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (29)
2019-07-13
1
2019-07-13
5
2019-07-14
2
150
2019-07-14
1
Madej Weronika
bpk maz
2019-07-13
3
2019-07-14
1
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
CEDRINO (36)
2019-07-13
5
2019-07-13
2019-07-14
3
2019-07-14
Mordzelewska Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
BARNADO (48)
2019-07-13
1
2019-07-14
1
2019-07-13
1
2019-07-14
1
Nidecki Przemysław
BPK PLA
GAWJAN (42)
2019-07-13
1
250
2019-07-14
1
250
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse
2019-07-13
3
50
2019-07-14
4
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (26)
2019-07-13
1
2019-07-14
1
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-07-13
2
CAMELOT (47)
2019-07-14
2
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
DOLLY (43)
2019-07-13
3
2019-07-14
1
2019-07-13
1
2019-07-14
1
Solarz Weronika
Klub Jeździecki Plejada
MAFIA (16)
2019-07-14
1
2019-07-14
2019-07-13
1
2019-07-13
Szakacz Piotr
JKS Umiastów
2019-07-13
1
250
2019-07-14
2
150
Szymańska Aleksandra
bpk
DIAMENT (19)
2019-07-13
6
2019-07-13
2
2019-07-14
5
Szymczak Joanna
Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
BRAWURA (52)
2019-07-14
5
Tomczak Karolina
BPK kuj-maz
BIGREY (41)
2019-07-14
2
2019-07-14
Wójcicka Katarzyna
WKJ Lublin SJ CADENCE
2019-07-13
4
2019-07-13
2019-07-14
3
50
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2019-07-13
1
2019-07-13
2
2019-07-14
2
2019-07-14
1
250
2019-07-13
1
Wożniak Konrad
SKJ SEWAN
2019-07-13
7
Zamrowska Anna
KJ Milord
2019-07-13
4
INTRUZ (51)
2019-07-13
2
150

Number of Riders: 30

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 2 300.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl