Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych, ZOiR-A
Solec Kujawski, 2-4 sierpnia 2019

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 12:10:35
2019-07-29 12:19:03
Rafał Krajewski LINDIR B
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 16:52:12
2019-07-28 10:53:49
Klaudyna Pisarska LANCEVILLE G
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 16:52:14
2019-07-27 08:56:54
Justyna Turek-Wierzchowska MALIBOU
  • 2x 1R/P-2 ZR/
  • 2x 2R/P-3/
  • 2x 3R/P-4 ZR/
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 16:52:15
2019-07-26 20:07:14
Karolina Borys-Piotrkowska DARTAGO Z
  • 1x 7R/N-4 ZR/
  • 1x 8R/N-5 ZR/
  • 1x 9R/N-6 ZR/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 12:18:48
2019-07-26 12:15:23
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 12:18:51
2019-07-26 12:13:05
Arkadiusz Ignasiak CONSYLIARE
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 09:47:08
2019-07-26 08:43:43
Jakub Walewski LANDEL DE LA CURE
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 22:44:59
2019-07-25 20:15:10
Agata Włodarczyk DRUMLA
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 22:45:01
2019-07-25 20:06:08
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 07:56:40
2019-07-24 23:24:05
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 23:15:34
2019-07-24 22:25:14
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 23:15:41
2019-07-24 20:22:02
Irena Matysiak LEONARD
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:03
2019-07-24 08:27:37
Klaudyna Pisarska FREDERIQUS G
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 07:32:51
2019-07-23 23:34:54
Joanna Sienkiewicz ARES
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:49:47
2019-07-23 19:46:37
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 8/CC-1 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:49:51
2019-07-23 19:44:44
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:25
2019-07-23 19:33:08
Kamil Puliński JACKSON
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:28
2019-07-23 19:31:29
Kamil Puliński LEO G
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:30
2019-07-23 19:29:45
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:32
2019-07-23 19:28:38
Kamil Puliński JOKER
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:36
2019-07-23 19:21:58
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:37
2019-07-23 19:18:46
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa KOSTARYKA
  • 1x 4R/D-1 ZR/
  • 1x 5R/D-2 ZR/
  • 1x 6R/D-3 ZR/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:40
2019-07-23 17:51:13
Agata Borowczak FELIETON GT
  • 1x 1/D-2ZO/
  • 1x 10/D-3 ZO/
  • 1x 18/D-4 ZO/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:42
2019-07-23 14:15:19
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:02
2019-07-22 10:51:28
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 08:05:21
2019-07-21 16:54:04
Inga Bretes ITASCA
  • 1x 8/CC-1 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:57:18
2019-07-20 16:52:31
Oliwia Kubiak CELESTIAL CHRIST
  • 1x 4R/D-1 ZR/
  • 1x 5R/D-2 ZR/
  • 1x 6R/D-3 ZR/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:57:27
2019-07-20 16:49:31
Gabriela Jaworska CELESTIAL CHRIST
  • 1x 3/N-4 ZO/
  • 1x 12/N-5 ZO/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:08
2019-07-20 16:00:09
Agata Chromik L COGITO
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:12
2019-07-20 15:57:52
Agata Chromik A CHARMING BOY
  • 2x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 2x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:57:51
2019-07-20 12:25:38
Magdalena Zgórska-Dąbrowska GENIUS J
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 10:45:40
2019-07-20 10:33:13
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:58:03
2019-07-19 15:25:14
Aleksandra Chorąży RAMMSTEIN
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
  • 1x 22/CC-6 ZO/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:58:10
2019-07-19 08:25:27
Inga Bretes BUENOS AIRES
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:31:16
2019-07-19 06:06:05
Monika Sitarska EROS
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:58:29
2019-07-18 21:06:21
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 2/N-2 ZO kuce/
  • 1x 11/N-3 ZO kuce/
  • 1x 19/N-7 ZO kuce/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 19:41:53
2019-07-18 19:24:57
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x ch9/Championat 7 latki/I półfinał koni 7 letnich
  • 1x ch14/Championat 7 latki finał/finał koni 7 letnich
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 19:41:58
2019-07-18 19:23:18
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:12:13
2019-07-17 23:29:38
Karolina Gałkowska CALMARO
  • 1x 7R/N-4 ZR/
  • 1x 8R/N-5 ZR/
  • 1x 9R/N-6 ZR/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 09:51:32
2019-07-17 23:28:50
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 11:44:51
2019-07-17 18:41:53
Teresa Tomaszewska AMBROZJO
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:39:47
2019-07-17 18:39:23
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:39:49
2019-07-17 18:38:02
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:12:19
2019-07-17 13:45:07
Wiktoria Znaczko KODEINKA
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:23:51
2019-07-16 23:09:42
Hubert Jankowski FIRST CLASS
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 8R/N-5 ZR/
  • 1x 9R/N-6 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 07:05:39
2019-07-16 23:08:47
Katarzyna Milczarek AMERICA
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 07:05:43
2019-07-16 23:07:19
Katarzyna Milczarek EVA'S VOICE
  • 1x ch10/Championat 8-10 latki/I półfinał koni 8-10 letnich
  • 1x ch15/Championat 8-10 latki finał/Konkurs finałowy 8-10 latki
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 07:05:48
2019-07-16 23:04:17
Alicja Czapska TURMALIN
  • 1x ch9/Championat 7 latki/I półfinał koni 7 letnich
  • 1x ch14/Championat 7 latki finał/finał koni 7 letnich
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 07:05:52
2019-07-16 23:03:41
Hubert Jankowski CARLOS
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 18:05:31
2019-07-16 23:01:36
Hubert Jankowski IDWINARETTO
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:23:53
2019-07-16 14:30:57
Sara Tęcza IDEAL GIRL
  • 2x 1R/P-2 ZR/
  • 2x 2R/P-3/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 11:29:47
2019-07-16 09:08:59
Konrad Hołodiuk DANCING QUEEN
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 09:36:09
2019-07-16 08:42:22
Justyna Stasiulewicz FANTASTIC BOY
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 09:36:22
2019-07-16 08:32:17
Justyna Stasiulewicz KARATINO
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:23:57
2019-07-16 08:28:58
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 07:54:45
2019-07-15 23:19:25
Zofia Mordzelewska GREGORY PECK
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 07:54:48
2019-07-15 23:18:38
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 21:15:26
2019-07-15 15:41:35
Tomasz Jasiński SHOSHOLOZA
  • 1x 9/CS-1A ZO/
  • 1x 16/CS-2 ZO/
  • 1x 24/CS-5 ZO/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:58:51
2019-07-15 13:54:20
Aleksandra Szulc BREAKDANCE
  • 1x ch10/Championat 8-10 latki/I półfinał koni 8-10 letnich
  • 1x ch15/Championat 8-10 latki finał/Konkurs finałowy 8-10 latki
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:20:17
2019-07-15 13:16:36
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:20:18
2019-07-15 13:13:40
Aleksandra Krywult LARI FARI
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 09:47:11
2019-07-14 16:27:57
Karolina Leszko AXOR
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:51:17
2019-07-14 05:28:45
Monika Sitarska MERCEDES
  • 2x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 2x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:32:34
2019-07-14 05:27:48
Monika Sitarska SHADES OF GREY
  • 2x 10R/C-1 ZR/
  • 1x ch9/Championat 7 latki/I półfinał koni 7 letnich
  • 1x ch14/Championat 7 latki finał/finał koni 7 letnich
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 10:31:23
2019-07-12 22:16:55
Halina Kosakowska BABILON
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 10:31:26
2019-07-12 22:14:58
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:14
2019-07-12 07:14:54
Paulina Tomczak BALDESSARINI
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:18
2019-07-11 20:53:27
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:20
2019-07-11 20:52:17
Katarzyna Ziemińska-Milanowska NEVERLAND
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:21
2019-07-11 20:50:48
Justyna Turek-Wierzchowska KALARUS
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:23
2019-07-11 20:49:23
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:25
2019-07-11 09:50:32
Nikola Stankiewicz EMIS
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:31:00
2019-07-11 06:23:11
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:36:40
2019-07-09 23:33:52
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:36:44
2019-07-09 23:32:13
Daria Kobiernik GIN BEAN
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:36:55
2019-07-09 23:27:28
Daria Kobiernik RAVEL
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:36:59
2019-07-09 22:28:01
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 8/CC-1 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:37:02
2019-07-09 18:30:04
Ewelina Gos GOLD Q-1
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:37:05
2019-07-09 18:29:28
Ewelina Gos GOLD
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:54:52
2019-07-08 23:41:36
Anna Beyger SABIO
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 09:56:20
2019-07-07 11:46:25
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:50:42
2019-07-04 16:46:12
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 2/N-2 ZO kuce/
  • 1x 11/N-3 ZO kuce/
  • 1x 19/N-7 ZO kuce/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:06:15
2019-07-04 16:04:06
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 14:26:03
2019-07-04 14:21:53
Paulina Kosecka JACKPOT
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:47
2019-07-04 13:01:20
Dagna Mikołajczak REQUIEM
  • 2x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 2x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 11:30:31
2019-07-04 11:23:56
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ch10/Championat 8-10 latki/I półfinał koni 8-10 letnich
  • 1x ch15/Championat 8-10 latki finał/Konkurs finałowy 8-10 latki
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:51
2019-07-04 10:30:37
Karolina Badora WEREDUS
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:53
2019-07-04 10:22:18
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:31:39
2019-07-04 09:47:44
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 2x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 2x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 10:45:40
2019-07-04 09:33:14
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 10:45:42
2019-07-04 09:32:31
Dominika Siudzińska KNOXVILLE
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 10:45:44
2019-07-04 09:12:08
Aleksandra Matyszczyk ESPAGINA
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badora Karolina WKJ Lublin
S
O003952
2. Beyger Anna SJ Zawieprzyce
S
O018476
3. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
4. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (J.)
O036896
5. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
6. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
7. Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal"
S
O003245
8. Bretes Inga Aromer
S
O001055
9. Chorąży Aleksandra wkj lublin sj zawieprzyce
S
O007763
10. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
11. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
O002228
12. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
13. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
14. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
15. Gos Ewelina
S
O013917
16. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
17. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
18. Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
S
O012238
19. Ignasiak Arkadiusz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
brak
20. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
O013624
21. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
brak
22. Jaworska Gabriela Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
Brak
23. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
24. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
25. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
26. Kosecka Paulina ks chojnów
S
O002536
27. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
28. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
29. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
30. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
31. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
32. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
33. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
34. Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O018758
35. Mikołajczak Dagna KJ Agro -Handel Śrem
S
O012264
36. Milczarek Katarzyna KSJ Zagozd
S
O000423
37. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
O001628
38. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
39. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
40. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse
S
O001129
41. Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O002749
42. Puliński Kamil KJ Pro Horses
S
O003896
43. Sienkiewicz Joanna KJ Classic Solec Kujawski
S
brak
44. Sitarska Monika Kj aldragho
S
O000503
45. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
46. Stankiewicz Nikola Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
2002 (J.)
O043687
47. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
48. Stromska Honorata KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2001 (MJ.)
O026677
49. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Brak
50. Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
S
O005866
51. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
52. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
53. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
O025281
54. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (MJ.)
O034407
55. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
56. Tomczak Paulina KJ Welt
S
89082306763
57. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin
S
O018462
58. Walewski Jakub Kj.Grodno Dwór
2000 (MJ.)
Brak
59. Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
S
O002320
60. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
61. Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC
S
brak
62. Zieliński Kordian JUKS Abakus
S
O013201
63. Ziemińska-Milanowska Katarzyna WKJ Lublin
S
brak
64. Znaczko Wiktoria Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki
2015 (Mł.)
O028974
65. Żuk Magdalena WKJ Lublin
S
O049525
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

A CHARMING BOY OLD GER 2014 Wałach ciemnogniada/178 F: All At Once kwpn
M: Dimona / Dimaggio
brak
2.

64

AMBROZJO SP POL 2012 Wałach siwa/163 F: Furst Fugger
M: Arriva
Brak
3.

55

AMERICA KWPN POL 2014 Wałach gniada/172 F: Ampere
M: Diarada II
- -
4.

76

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
5.

61

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
K022707 616009661131009
6.

87

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
K020331
7.

12

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier skarogniada/164 F: Emis
M: Artika
K022756
8.

62

AURELIA OLDENBURG GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
K023072
9.

46

AXOR SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Con Calma
M: Arkadia
K024006 616009670060713
10.

44

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
11.

38

BALDESSARINI HAN GER 2016 Gelding bay/168 F: Buckingham
M: Rosaly
DE431312303416
12.

52

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/* F: Arriba Z Zangersheide
M: Bakara sp./ Love Affair Han.
K025879 616009580398114
13.

69

BERTOLLI GOLD OLDENBURSKA GER 2012 Wałach kara F: Bretton Woods
M: Edwina
K025703 DE 433330230712
14.

93

BLACK PEARL R HANOWERSKA GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
K025486
15.

49

BREAKDANCE WIELKOPOLSKI POL 2011 Wałach siwa F: Fred
M: Bossa Nova
K019716 105FK24
16.

30

BRETTON PRINCE OLD GER 2012 Ogier gniada F: Bretton Woods
M: Cileste IV
K022084
17.

75

BUENOS AIRES OLD POL 2014 Klacz kara/172 F: Bordeaux KWPN
M: Day’s Light, wurt. / Donnerschlag old.
K026426 DE433330590214
18.

63

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
K021498 DE455870266210
19.

65

CALVADOS M OLDENBURG GER 2012 Wałach ciemnogniada/182 F: Cantus
M: JNjk,
brak
20.

24

CANDELA WLKP/POCH.TRK POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: ELOQUENT trk
M: Casona wlkp/p.tr./ Agar wplkp/p.trk
K025858 616007600219914
21.

25

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
K016060 616009610110309
22.

58

CARLOS Deutsches Reitpferd POL 2016 Ogier kasztanowata/170 F: Santana
M: Carla
- -
23.

86

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stilios han.
M: Cornella old. /Lord Sinclair baw.
K025842 616009661411213
24.

96

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: World star 4
M: Corencja
. .
25.

71

CELESTIAL CHRIST OLDENBURG GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Christ
M: Haupptstutbuch Finesse
K025121 DE433332131712
26.

31

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
27.

97

CONSYLIARE SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Samba Boy
M: Casablanca
brak Brak
28.

42

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus / Graf Grannus
M: Corsatyna / Saturn
K016289 POL009530146707
29.

10

DANCING QUEEN HANOWERSKA POL 2016 Klacz ciemnogniada/163 F: Diamond Hit
M: St. Pr. Hauptstutbuch Fujairah S.F.
Brak Brak
30.

100

DARTAGO Z ZANGERSHEIDE POL 2010 Wałach gniada/168 F: Diamant Z
M: Fabrina Z
K017199 056015Z55795310
31.

37

DEVINETTE HANOWERSKA GER 2008 mare black/165 F: Dancier
M: Wanja
K017570 DE431315414308
32.

1

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO, kwpn.
M: WORLDCADANZA C, kwpn. / Diamond Hit, old.
K026808 528003201502862
33.

39

DON CORRIDO P SP POL 2002 Wałach gniada F: Corofini / Corofino
M: Dunka / Davidoff
K025176 POL009580130602
34.

85

DONNA AGATHA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
K018558
35.

92

DRUMLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
Brak 616 009 52 00255 14
36.

105

DZEKO OLD POL 2006 Wałach kasztanowata F: Dimaggio
M: Chita
K011349
37.

43

EMIS Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach siwa/160 F: Haytham Albadeia
M: Emrida
K025429 K025429
38.

18

EROS SP POL 2015 Wałach kasztanowata/168 F: Fergar Mail / Laudanum
M: Erotyka / Palegro
- 616009510236315
39.

23

ESPAGINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/166 F: Brentino
M: Espania18
K023309 616009670028113
40.

103

EVA'S VOICE SBS BEL 2010 Klacz gniada F: Voice
M: matka
brak
41.

56

EVA'S VOICE KWPN NLD 2010 Klacz gniada F: Glock's Voice
M: Eva
brak
42.

53

FANTASTIC BOY OLDENBURSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/165 F: Fursten
M: Darling
KO248441
43.

27

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
K020182 DE 433330398309
44.

83

FELIETON GT OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
K020182 DE433330398309
45.

67

FIRST CLASS OLDENBURG DEU 2012 Klacz gniada/169 F: Foundation
M: Samantha/ Sandro Hit
brak
46.

13

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel, westf.
M: Well Done, han./ Weltmeyer, han.
K027001 DE433330899415
47.

60

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
K020905
48.

20

FREDERIQUS G OLDENBURG POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Furstenball, old.
M: Queen of Poland, han./Quaterback, DSP.
K028214 De 433330713015
49.

79

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada/* F: Furst Romancier old
M: Rising Star han/ Rotspon han
K023856 DE433331016013
50.

70

FURST AVALON WESTF. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
K016665 DE441411906205
51.

88

GANDAWA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Gurami
K015795
52.

72

GENIUS J WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Folio
M: Good Girl
brak
53.

32

GIN BEAN SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Sancisco
M: Grappa
pzj -
54.

36

GOLD SP POL 2016 Ogier gniada/165 F: Gold Quaterback
M: Gwiazda Hit
K028769 brak
55.

35

GOLD Q-1 SP POL 2016 Wałach ciemnogniada/168 F: Gold Quaterback
M: Grenada
K028770 brak
56.

34

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
K020435
57.

91

GOLDERINE MECKLENBURG POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
K021163 brak
58.

51

GREGORY PECK SP POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: De Niro, han.
M: Guidama, sp. / Cancoon, hol.
K027727 616098200185423
59.

84

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
K019561 616009520037611
60.

68

IDEAL GIRL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contender
M: Iluzja / Cisoń
K016482 616007680108809
61.

59

IDWINARETTO KWPN POL 2013 Klacz gniada/175 F: Everdale
M: ALISKA K / JOHNSON
- -
62.

14

ITASCA SP POL 2008 Klacz kara F: Asyż
M: Iga
K016852
63.

26

JACKPOT KWPN NED 24,05,2014 Wałach ciemnogniada/175 F: HARLEY VDL
M: ANDANTE VERA
brak brak
64.

77

JACKSON KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/76 F: x
M: x
brak brak
65.

80

JOKER KWPN POL 2014 Wałach kara/167 F: Desperado
M: Xx
Brak Brak
66.

41

KALARUS SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Pegasus HB
M: Kalahari
K008136
67.

54

KARATINO TRAKENSKA POL 2015 Ogier kara/168 F: Emis
M: Kaskaja / Cugnot
K028372 POL73201007931
68.

22

KNOXVILLE KWPN POL 2015 Wałach ciemnogniada/166 F: Glock's Dream Boy N.o.p.
M: Arina
K027431 528003201504339
69.

66

KODEINKA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Maram
M: Kanada
K015727
70.

82

KOSTARYKA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
Brak 616007610181509
71.

16

L COGITO SP POL 2015 Wałach gniada/1 F: Caraoki hol
M: Le Carola old / Le Carolus
brak
72.

98

LANCEVILLE G OLDENBURSKA POL 2015 Gelding chestnut/170 F: Livaldon
M: Wiviola
K027689 DE 433330621715
73.

95

LANDEL DE LA CURE OLDENBURSKI POL 2012 Wałach kasztanowata/180 F: Coupé d’Or
M: Levinsky
Brak
74.

48

LARI FARI Deutsches Sportpferd GER 2015 Ogier kasztanowata/170 F: LUIS FIGO, baw.
M: PINK FLOYD, baw. / Don Diamond, wur.
K027804 DE 481 810159315
75.

94

LARISSA WLKP POL 2011 Mare darkbay/177 F: Harpun/Askar
M: Lakota/Dżahil
K021607 616007660719011
76.

78

LEO G OLD POL 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Livaldon han
M: Wey han/ Weltregent H han
K028204 DE433330713115
77.

90

LEONARD KWPN POL 2016 Wałach gniada/165 F: FERDEAUX
M: KARONA
Brak 528003201604534
78.

101

LINDIR B SP POL 2015 Ogier KASZT/- F: Vis A Vis / Vitalis
M: Lima / Limal
- 616009610032015
79.

99

MALIBOU MŁP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Bekas
M: Melba
brak brak
80.

45

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
K022062
81.

7

MERCEDES SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Corrado Boy
M: Mariotta
616009610191313
82.

40

NEVERLAND SP POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: nn
M: nn
brak nn
83.

104

NEVERLEN L SP POL 2011 Wałach kara F: Lansjer L
M: Nadin L
K023346 616009580269811
84.

21

P-QUEN WLKP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Rumianek
M: Poli
K029031 616098200226852
85.

74

RAMMSTEIN HOLSZTYŃSKA GER 2001 Ogier ciemnogniada/165 F: rheinsberg
M: Keylin
K005947
86.

102

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
K024395
87.

33

RAVEL OLD POL 2015 Ogier gniada/167 F: Sandro Hit
M: Ravival
reg DE 433330900215
88.

3

REQUIEM SP POL 2014 Wałach kara/169 F: CLAVIUS
M: RAMONA KG
K026388
89.

89

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
K017986 616009590204710
90.

5

SABIO SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Rammstein, hol.
M: Skaja, old. / Danone, han.
K027610 616 009 58 03079 15 616009580307915
91.

81

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
616 009 58 01 690 12 616009580169012
92.

8

SHADES OF GREY SP POL 2012 Wałach siwa F: Aaa
M: Bbb
K021927
93.

29

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Skaja / Danone
K023050 616009580256113
94.

50

SHOSHOLOZA OLDENBURG POL 2007 Klacz kasztanowata F: Sir Donerhall
M: Fine
brak 104IV20
95.

47

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
K026575
96.

28

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
97.

73

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
K012126
98.

57

TURMALIN HAN POL 2012 Wałach kara/165 F: Totilas
M: Satessa
K025044 -
99.

2

WEREDUS TRAK POL 2015 Ogier kasztanowata/164 F: Cargo
M: Wamba/Ignac
K027508 616003010089715
Rider Club
Competition
Prize
Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
50
SUM:
50.00
Bierieżnow Tatiana KS Centurion
150
SUM:
150.00
Borowczak Agata KJ Zbrosławice
100
150
SUM:
250.00
Bretes Inga Aromer
500
SUM:
500.00
Chorąży Aleksandra wkj lublin sj zawieprzyce
150
200
SUM:
350.00
Czapska Alicja KSJ Zagozd
1000
SUM:
1000.00
Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
200
SUM:
200.00
Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
700
SUM:
700.00
Gos Ewelina
150
200
SUM:
350.00
Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
1000
SUM:
1000.00
Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
500
SUM:
500.00
Jankowski Hubert KSJ Zagozd
700
700
SUM:
1400.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
500
SUM:
500.00
Jaworska Gabriela Klub Jeździecki Lider Radzionków
100
SUM:
100.00
Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
700
SUM:
700.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
200
100
200
SUM:
500.00
Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
50
SUM:
50.00
Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
100
500
SUM:
600.00
Milczarek Katarzyna KSJ Zagozd
300
SUM:
300.00
Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
700
SUM:
700.00
Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
1000
SUM:
1000.00
Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
150
SUM:
150.00
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
200
SUM:
200.00
Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
100
SUM:
100.00
Szczur Marek KJK Szary Michałowice
100
100
SUM:
200.00
Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
1000
SUM:
1000.00
Tomaszewska Teresa JKS Equita
150
200
200
50
100
100
200
SUM:
1000.00
Tomczak Paulina KJ Welt
1000
SUM:
1000.00
Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Ziemińska-Milanowska Katarzyna WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badora Karolina
WKJ Lublin
2019-08-02
19
2019-08-02
14
2019-08-03
19
2019-08-03
19
2019-08-04
14
2019-08-04
7
Beyger Anna
SJ Zawieprzyce
SABIO (5)
2019-08-02
12
2019-08-02
12
2019-08-03
13
2019-08-03
10
2019-08-04
3
2019-08-04
6
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-08-02
3
2019-08-03
4
2019-08-04
3
2019-08-04
3
50
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2019-08-02
1
150
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2019-08-02
4
2019-08-03
8
2019-08-04
9
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2019-08-02
2019-08-03
1
100
2019-08-04
1
150
Borys-Piotrkowska Karolina
"Rywal"
DARTAGO Z (100)
2019-08-02
3
2019-08-03
2
2019-08-04
3
2019-08-04
2
Bretes Inga
Aromer
ITASCA (14)
2019-08-02
3
2019-08-03
4
2019-08-02
7
2019-08-03
8
2019-08-04
1
2019-08-04
3
500
Chorąży Aleksandra
wkj lublin sj zawieprzyce
2019-08-02
1
150
2019-08-03
3
2019-08-04
1
200
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2019-08-02
22
2019-08-02
20
2019-08-03
21
2019-08-04
15
2019-08-02
12
2019-08-02
10
2019-08-03
7
2019-08-04
2019-08-04
7
Czapska Alicja
KSJ Zagozd
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
1000
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
CALMARO (63)
2019-08-02
2
2019-08-03
1
2019-08-04
2
2019-08-04
1
200
2019-08-02
8
2019-08-03
5
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2019-08-03
2
2019-08-04
2
2019-08-04
2
700
2019-08-02
4
2019-08-03
4
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2019-08-02
21
2019-08-02
16
2019-08-03
3
2019-08-03
8
2019-08-04
6
2019-08-04
5
Gos Ewelina
2019-08-02
1
150
2019-08-03
1
200
2019-08-02
4
2019-08-03
6
2019-08-04
6
GOLD (36)
2019-08-02
6
2019-08-03
3
2019-08-04
5
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (28)
2019-08-02
2
2019-08-03
1
2019-08-04
2
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (29)
2019-08-02
2
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
1000
Hołodiuk Konrad
KS AZS UWM Olsztyn
2019-08-02
3
2019-08-03
5
2019-08-04
3
500
Ignasiak Arkadiusz
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2019-08-02
5
2019-08-04
9
2019-08-03
14
2019-08-04
8
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
CARLOS (58)
2019-08-02
1
2019-08-03
2
2019-08-04
2
700
2019-08-02
1
2019-08-03
2
2019-08-04
2
2019-08-04
2
700
2019-08-02
2
2019-08-04
1
2019-08-03
1
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-08-02
1
2019-08-03
3
2019-08-04
3
2019-08-04
3
500
Jaworska Gabriela
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2019-08-02
1
100
2019-08-03
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2019-08-03
2
2019-08-04
2
2019-08-04
2
700
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (31)
2019-08-02
1
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
200
2019-08-02
2
100
2019-08-03
1
200
2019-08-04
2
RAVEL (33)
2019-08-02
7
2019-08-03
10
2019-08-04
8
2019-08-04
7
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
BABILON (44)
2019-08-02
7
2019-08-03
5
2019-08-04
2
2019-08-04
4
MEFISTO (45)
2019-08-02
4
2019-08-03
6
2019-08-04
5
2019-08-04
5
Kosecka Paulina
ks chojnów
JACKPOT (26)
2019-08-02
2
2019-08-04
5
2019-08-03
5
2019-08-03
4
2019-08-04
4
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
LINDIR B (101)
2019-08-02
7
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2019-08-02
7
2019-08-03
6
2019-08-04
3
50
2019-08-02
9
2019-08-04
6
2019-08-03
2
2019-08-03
3
2019-08-04
3
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-08-02
1
2019-08-03
2
2019-08-04
1
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2019-08-02
2
2019-08-03
2
100
2019-08-02
3
2019-08-03
3
2019-08-04
3
2019-08-04
3
500
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (46)
2019-08-04
4
2019-08-02
5
2019-08-02
4
2019-08-03
4
2019-08-03
5
2019-08-04
4
Madej Weronika
bpk maz
2019-08-02
2
2019-08-04
1
2019-08-04
2
2019-08-03
7
2019-08-03
3
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
LEONARD (90)
2019-08-02
5
2019-08-03
4
2019-08-04
4
Matyszczyk Aleksandra
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-08-02
6
2019-08-03
6
2019-08-04
5
2019-08-04
5
Mikołajczak Dagna
KJ Agro -Handel Śrem
2019-08-02
10
2019-08-02
13
2019-08-03
9
2019-08-03
10
2019-08-04
4
2019-08-04
5
Milczarek Katarzyna
KSJ Zagozd
AMERICA (55)
2019-08-02
13
2019-08-03
6
2019-08-04
6
2019-08-04
6
DZEKO (105)
2019-08-03
1
300
2019-08-04
Mordzelewska Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
2019-08-04
4
2019-08-02
4
2019-08-02
2
2019-08-03
3
2019-08-04
4
BARNADO (52)
2019-08-04
3
2019-08-02
3
2019-08-02
1
2019-08-03
3
2019-08-04
2
700
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HADES (84)
2019-08-02
9
2019-08-03
5
2019-08-04
6
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2019-08-02
5
2019-08-03
9
2019-08-04
12
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse
2019-08-02
10
2019-08-03
10
2019-08-04
11
2019-08-04
10
Porożyńska-Pankau Katarzyna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
CANDELA (24)
2019-08-02
4
2019-08-03
1
2019-08-03
2
2019-08-04
2
2019-08-04
1
1000
Puliński Kamil
KJ Pro Horses
JACKSON (77)
2019-08-02
8
2019-08-02
8
2019-08-04
9
LEO G (78)
2019-08-02
2019-08-04
FRODO G (79)
2019-08-02
1
JOKER (80)
2019-08-02
5
2019-08-02
6
2019-08-04
8
Sienkiewicz Joanna
KJ Classic Solec Kujawski
ARES (87)
2019-08-02
8
2019-08-03
4
2019-08-04
4
2019-08-04
4
Sitarska Monika
Kj aldragho
2019-08-02
2019-08-04
2019-08-02
7
2019-08-02
2019-08-03
2019-08-04
EROS (18)
2019-08-02
10
2019-08-02
14
2019-08-03
15
2019-08-03
15
2019-08-04
13
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
2019-08-02
16
2019-08-03
15
2019-08-04
10
2019-08-04
11
Stankiewicz Nikola
Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
EMIS (43)
2019-08-02
8
2019-08-03
3
2019-08-04
4
2019-08-04
6
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
ARTEMOR (12)
2019-08-02
5
2019-08-03
2
2019-08-04
3
2019-08-04
2
150
2019-08-02
1
2019-08-03
1
2019-08-04
2
2019-08-04
1
2019-08-02
16
2019-08-03
15
2019-08-04
4
2019-08-04
9
Stromska Honorata
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2019-08-02
5
2019-08-03
5
2019-08-04
3
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
SCHANEL (81)
2019-08-02
2019-08-03
5
2019-08-04
5
2019-08-02
1
2019-08-03
1
2019-08-04
2019-08-04
1
200
Szablewska Magdalena
KJ CAVALIER
2019-08-02
2
2019-08-03
2
2019-08-04
5
2019-08-04
2
100
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2019-08-02
2
100
2019-08-03
4
2019-08-04
2
100
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
1000
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (73)
2019-08-02
10
2019-08-03
7
2019-08-04
8
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-08-02
6
2019-08-02
2019-08-03
8
2019-08-03
9
2019-08-04
8
2019-08-04
7
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
ANIMA (61)
2019-08-02
1
150
2019-08-03
1
200
2019-08-04
1
200
AURELIA (62)
2019-08-02
3
50
2019-08-03
2
100
2019-08-04
4
2019-08-02
6
2019-08-03
2
100
2019-08-04
1
200
Tomczak Paulina
KJ Welt
2019-08-02
2
2019-08-03
1
2019-08-04
1
1000
Turek-Wierzchowska Justyna
WKJ Lublin
KALARUS (41)
2019-08-02
4
2019-08-03
9
2019-08-04
7
MALIBOU (99)
2019-08-02
9
2019-08-03
7
2019-08-04
9
2019-08-04
9
Walewski Jakub
Kj.Grodno Dwór
2019-08-02
5
2019-08-03
9
2019-08-04
10
2019-08-04
8
Wierzchowski Piotr
WKJ Lublin
2019-08-02
6
2019-08-03
3
50
2019-08-04
5
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
DRUMLA (92)
2019-08-02
15
2019-08-04
2019-08-03
11
2019-08-04
10
Zgórska-Dąbrowska Magdalena
KJ CLASSIC
2019-08-02
3
2019-08-03
2
Zieliński Kordian
JUKS Abakus
P-QUEN (21)
2019-08-02
7
2019-08-03
7
2019-08-04
7
Ziemińska-Milanowska Katarzyna
WKJ Lublin
2019-08-02
4
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
200
Znaczko Wiktoria
Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki
2019-08-02