Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 15:55:51
2019-09-04 15:55:51
Gabriela Kozłowska EMPORA
  • 1x M4/el. MPMK 4-letnie/
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:39:12
2019-09-03 14:39:12
Aleksandra Tomala MAXIMO P
  • 1x M2/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x M5/el. MPMK 5-letnie/
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:37:34
2019-09-03 14:37:34
Justyna Kret DEXTER
  • 1x 14aR/P-3/Zawody Regionalne
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:57:21
2019-09-02 12:57:21
Karolina Mazurek IZERT II
  • 1x M5/el. MPMK 5-letnie/
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:56:16
2019-09-02 12:56:16
Katarzyna Kuryś IZERT II
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:17:59
2019-09-02 12:17:59
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x M2/el. MPMK 5-letnie/
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:45:42
2019-08-31 18:45:42
Marta Ginda FINEST 0003
  • 1x 6a/CS-2 ZO/
  • 1x 12/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18/CS-5/Zawody Ogólnopolskie
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:48:15
2019-08-30 23:14:26
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:48:18
2019-08-30 21:55:14
Karzyna Waligórska ASUAN
  • 1x 6R/CC-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/CC-3 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 18R/CC-6 finał MDŚL klasa CC/MDŚL Klasa CC / Zawody Regionalne
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:48:27
2019-08-30 21:44:57
Klaudia Smaza ŁAJKA II
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:48:41
2019-08-30 21:39:07
Doreen Lange FINLAY
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14aR/P-3/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:48:49
2019-08-30 21:35:54
Katarzyna Kopera IMPOSANT
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:48:51
2019-08-30 21:10:24
Julia Marcinowska BAFUR
  • 1x 4R/N-4 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 10R/N-5 MDŚL klasa N/MDŚL Klasa N
  • 1x 16R/N7 DK MDŚL finał klasa N/MDŚL Klasa N / Zawody Regionalne
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:48:55
2019-08-30 20:35:11
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x 6a/CS-2 ZO/
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:49:05
2019-08-30 19:32:51
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 2/N-2 Kuce/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 8/N-3 ZR Dorosła na kucu/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 14/N-7 Kuce/Zawody Ogólnopolskie
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:49:08
2019-08-30 19:31:20
Oliwia Kubiak CELESTIAL CHRIST
  • 1x 1/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 7/D-3 ZO/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13/D-4/Zawody Ogólnopolskie
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:48:18
2019-08-30 19:06:44
Aleksandra Gawron OLIMPIA
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:49:36
2019-08-30 14:31:59
Kamil Puliński LEO G
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x M4/el. MPMK 4-letnie/
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:50:07
2019-08-30 14:29:43
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x M3/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x M6/el. MPMK 6-letnie/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:50:11
2019-08-30 13:57:14
Patrycja Gągała FÜRSTIN FLORENCJA S
  • 1x 4R/N-4 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 10R/N-5 MDŚL klasa N/MDŚL Klasa N
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:50:41
2019-08-30 13:34:22
Iwona Osiecka GARFIELD
  • 1x 5/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 11/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:50:47
2019-08-30 13:03:01
Katarzyna Olkuska LUCATONI
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14aR/P-3/Zawody Regionalne
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:51:04
2019-08-30 10:25:34
Patrycja Walasiak JEGRA
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14R/P-5/MDŚL Juniorzy
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:58:11
2019-08-29 20:50:29
Aleksandra Sobkiewicz NOBODY IS PERFEKT
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14R/P-5/MDŚL Juniorzy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:58:23
2019-08-29 20:12:05
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14aR/P-3/Zawody Regionalne
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:58:30
2019-08-29 20:07:21
Agata Żabska DUMKA NA DWA SERCA
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14R/P-5/MDŚL Juniorzy
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 18:58:37
2019-08-29 16:04:20
Olga Mieszczak TOPOLINO
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:38:33
2019-08-29 12:56:11
Anastazja Chwała MAXIMO P
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14R/P-5/MDŚL Juniorzy
  • 1x 14aR/P-3/Zawody Regionalne
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 08:23:59
2019-08-29 11:22:29
Iwona Osiecka DON FEDERICO
  • 1x 6R/CC-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 11a/CC-4 ZO/
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:54:49
2019-08-28 21:49:29
Ilona Janas HOT CHOCOLATE
  • 1x 10R/N-5 MDŚL klasa N/MDŚL Klasa N
  • 1x 15R/D-3/Zawody Regionalne
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:02:02
2019-08-28 21:46:29
Ilona Janas JULIETTA
  • 1x M2/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x M5/el. MPMK 5-letnie/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:55:02
2019-08-28 21:43:09
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 5/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 11/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:55:07
2019-08-28 21:42:17
Zofia Baran QUO VADIS
  • 1x 4/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 10/C-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 16/C-4/Zawody Ogólnopolskie
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:59:20
2019-08-28 21:42:15
Karolina Mazurek BURSZTYNOWA DAMA
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x M4/el. MPMK 4-letnie/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:59:24
2019-08-28 21:41:38
Karolina Mazurek BIAŁY KRUK
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x M4/el. MPMK 4-letnie/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:01:30
2019-08-28 21:40:14
Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM
  • 1x 4/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 10/C-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 16/C-4/Zawody Ogólnopolskie
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:01:34
2019-08-28 21:39:10
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 2/N-2 Kuce/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 8/N-3 ZR Dorosła na kucu/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 14/N-7 Kuce/Zawody Ogólnopolskie
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:03:24
2019-08-28 21:38:14
Natalia Plata DOLCETTO
  • 1x 7/D-3 ZO/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13/D-4/Zawody Ogólnopolskie
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:03:27
2019-08-28 21:37:12
Natalia Plata HORALEK
  • 1x 7/D-3 ZO/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13/D-4/Zawody Ogólnopolskie
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:03:29
2019-08-28 21:36:08
Ilona Janas DOLCETTO
  • 1x 4/C-2/Zawody Ogólnopolskie
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:00:22
2019-08-28 21:34:11
Ilona Janas KENIA
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x M4/el. MPMK 4-letnie/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:02:25
2019-08-28 21:31:46
Ilona Janas EDAM
  • 1x M3/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x M6/el. MPMK 6-letnie/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:03:41
2019-08-28 19:00:24
Aleksandra Owsiany INEZ WILLIAM H
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x M4/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:03:44
2019-08-28 18:59:54
Aleksandra Owsiany FUEGA DE PRELET
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14aR/P-3/Zawody Regionalne
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:03:47
2019-08-28 18:48:19
Wiktoria Zakrzewska BAJU
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:03:53
2019-08-28 16:15:27
Małgorzata Kotlińska KONSTANTINO-P
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 15:20:49
2019-08-28 14:49:24
Zofia Basińska SISI
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 15:20:52
2019-08-28 14:39:50
Anna Rokosz KONSTANTINO-P
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:00:39
2019-08-28 13:58:06
Karzyna Waligórska FORMAT
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x M4/el. MPMK 4-letnie/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 15:21:01
2019-08-28 13:57:44
Agata Gałęziowska-Kalukin ŁOSKOT
  • 1x 4R/N-4 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 10R/N-5 MDŚL klasa N/MDŚL Klasa N
  • 1x 14aR/P-3/Zawody Regionalne
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 11:41:51
2019-08-27 21:46:37
Magdalena Cieślik MONEY PENNY
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
  • 1x 11R/C-2 MDŚL/MDŚL Klasa C
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 11:41:56
2019-08-27 18:02:14
Paulina Lenkiewicz ZIDAN
  • 1x 11R/C-2 MDŚL/MDŚL Klasa C
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 11:41:59
2019-08-27 16:09:00
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 12R/CC-3 ZR/Zawody Regionalne
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 11:42:04
2019-08-27 14:08:12
Julia Wolniewicz SAMBA - P
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:01:52
2019-08-27 12:38:43
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x M2/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x M5/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x 15R/D-3/Zawody Regionalne
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 13:10:45
2019-08-27 12:38:15
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 4/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 10/C-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 16/C-4/Zawody Ogólnopolskie
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 11:10:18
2019-08-27 08:40:37
Julia Szczybura DON PEDRO-P
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14R/P-5/MDŚL Juniorzy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 11:10:20
2019-08-26 22:23:34
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x 3/N-4 Konie/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 9/N-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 15/N-7 Konie/Zawody Ogólnopolskie
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:57:48
2019-08-26 22:21:11
Tomasz Kowalski SOUNDTRACK 4
  • 1x 5/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 11a/CC-4 ZO/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 11:10:36
2019-08-26 22:11:05
Izabela Kowalska ABELARD
  • 1x 5/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 11/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 15:05:07
2019-08-26 22:07:50
Celina Maciaś SUNNY BOY CM
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
  • 1x 11R/C-2 MDŚL/MDŚL Klasa C
  • 1x 17R/C-4 finał MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 11:14:28
2019-08-26 22:06:09
Emilia Danysz HEIDI HAPPYNES
  • 1x 4/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 10/C-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 16/C-4/Zawody Ogólnopolskie
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 11:14:34
2019-08-26 20:32:51
Monika Knoppek CHILLOUT
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 11:36:45
2019-08-26 20:24:55
Natalia Kozołup SINBAD
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 11:36:48
2019-08-26 20:05:38
Zuzanna Tyrawa SZARON
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:25:22
2019-08-26 12:43:55
Olga Mieszczak OXFORD
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x M4/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:25:24
2019-08-26 12:42:54
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
  • 1x 11R/C-2 MDŚL/MDŚL Klasa C
  • 1x 17R/C-4 finał MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:25:25
2019-08-26 12:10:43
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x 4/C-2/Zawody Ogólnopolskie
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 10:02:35
2019-08-26 11:04:13
Marta Malinowska ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:01:20
2019-08-26 06:32:24
Tomasz Gałczyński DIAMOND W
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 22:14:35
2019-08-25 12:30:23
Maja Gugała SAFIRA
  • 1x 4R/N-4 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
  • 1x 10R/N-5 MDŚL klasa N/MDŚL Klasa N
  • 1x 16R/N7 DK MDŚL finał klasa N/MDŚL Klasa N / Zawody Regionalne
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 22:14:40
2019-08-23 21:13:48
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 12/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 19:32:20
2019-08-23 10:36:26
Aleksandra Kalińska PEGAZ
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14R/P-5/MDŚL Juniorzy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 10:33:48
2019-08-23 10:30:35
Marek Pawłowicz FJORDVANGENS MICHIGAN
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
  • 1x 11R/C-2 MDŚL/MDŚL Klasa C
  • 1x 17R/C-4 finał MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 19:32:35
2019-08-23 09:42:26
Dominika Jabłońska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14aR/P-3/Zawody Regionalne
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:02:43
2019-08-21 22:14:19
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 5/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 11/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 19:32:46
2019-08-21 19:10:16
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 5/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 11/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 19:32:47
2019-08-21 19:09:43
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x 4/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 10/C-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 16/C-4/Zawody Ogólnopolskie
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 09:11:18
2019-08-20 20:12:36
Katarzyna Łukasik ESTELLE
  • 1x M2/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x M5/el. MPMK 5-letnie/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 19:32:50
2019-08-19 19:51:26
Milena Paleń KORYNT
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 4R/N-4 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14R/P-5/MDŚL Juniorzy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:01:37
2019-08-19 10:49:40
Tomasz Gałczyński HUGO BOSS
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 08:51:59
2019-08-18 17:17:22
Anna Mierzwińska QUATRO HIT
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
  • 1x M6/el. MPMK 6-letnie/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 08:52:03
2019-08-18 17:16:20
Anna Mierzwińska DARKO
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
  • 1x 11R/C-2 MDŚL/MDŚL Klasa C
  • 1x 17R/C-4 finał MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 08:52:06
2019-08-18 13:51:41
Aleksandra Matkiewicz CALL ME MAYBE
  • 1x 6R/CC-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/CC-3 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 18R/CC-6 finał MDŚL klasa CC/MDŚL Klasa CC / Zawody Regionalne
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 08:53:07
2019-08-17 20:18:58
Maria Szmidt-Puć FIRST SHINE
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
  • 1x 11R/C-2 MDŚL/MDŚL Klasa C
  • 1x 17R/C-4 finał MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 08:10:24
2019-08-16 21:07:47
Magdalena Pachołek GENIE KN
  • 1x 5R/C-1 MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
  • 1x 11R/C-2 MDŚL/MDŚL Klasa C
  • 1x 17R/C-4 finał MDŚL klasa C/MDŚL Klasa C
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 08:10:25
2019-08-16 13:19:01
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 6R/CC-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/CC-3 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 18R/CC-6 finał MDŚL klasa CC/MDŚL Klasa CC / Zawody Regionalne
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 11:10:57
2019-08-16 10:59:42
Katarzyna Sicinska BELLA ROSE PGN
  • 1x M1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x M4/el. MPMK 4-letnie/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 11:11:13
2019-08-16 10:14:34
Sara Lewkowicz LIBERTINA N
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/MDŚL Juniorzy / Zawody Regionalne
  • 1x 14aR/P-3/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 08:10:29
2019-08-16 10:13:04
Martyna Mikiewicz GAMA HIT
  • 2x 4R/N-4 ZR/Zawody Regionalne
  • 2x 10R/N-5 MDŚL klasa N/MDŚL Klasa N
  • 1x 16R/N7 DK MDŚL finał klasa N/MDŚL Klasa N / Zawody Regionalne
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 22:14:44
2019-08-16 10:11:25
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 6R/CC-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/CC-3 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 18R/CC-6 finał MDŚL klasa CC/MDŚL Klasa CC / Zawody Regionalne
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:41:28
2019-08-15 18:32:36
Izabela Dyrek- Matuszewska DIAMANT'S DIOR
  • 1x 4R/N-4 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 10R/N-5 MDŚL klasa N/MDŚL Klasa N
  • 1x 16R/N7 DK MDŚL finał klasa N/MDŚL Klasa N / Zawody Regionalne
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:41:31
2019-08-15 12:35:55
Kornelia Migdalska MAŁA FABIA
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 01:42:19
2019-08-15 10:41:49
Agnieszka Gudzowska PIARG TABUN
  • 1x 1R/L-1 Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
  • 1x 7R/L-2 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/L-3 MDŚL Jun Mł/MDŚL Juniorzy Młodsi
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baran Zofia bpk MAZ
2002 (J.)
O021790
2. Basińska Zofia SS VIDAVIA
S
O009408
3. Bobowiec Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
1999 (MJ.)
O040562
4. Chwała Anastazja KJ Maximus Kowary
2002 (J.)
O033592
5. Cieślik Magdalena bpk
S
O042129
6. Danysz Emilia SILESIA DRESSAGE CLUB
2000 (MJ.)
O034023
7. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
8. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
9. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
10. Gągała Patrycja Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O013748
11. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
12. Gałęziowska-Kalukin Agata Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
S
O027932
13. Gawron Aleksandra Klub Jeździecki Michałów
2002 (J.)
Brak
14. Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005762
15. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
16. Gudzowska Agnieszka KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2004 (JM.)
0053387
17. Gugała Maja Sudecki LKS Książ
2003 (J.)
O036882
18. Jabłońska Dominika Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O013315
19. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
20. Janas Ilona KJ Lider Radzionków
S
21. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
22. Jaworska Gabriela KJ Lider Radzionków
S
O001467
23. Kalińska Aleksandra Sudecki LKS Książ
2004 (JM.)
O040256
24. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
25. Kopera Katarzyna SLKS Książ
S
O007710
26. Kotlińska Małgorzata KJ Maximus Kowary
2004 (JM.)
brak
27. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
28. Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000796
29. Kozłowska Gabriela SJ Baborówko
2004 (JM.)
O027413
30. Kozołup Natalia JKS Jaroszówka
2004 (JM.)
O046183
31. Kret Justyna brak
2003 (J.)
O049089
32. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
33. Kuryś Katarzyna SLKS Książ
S
O002795
10118496
34. Lange Doreen RV Spreeblick E. V.
S
O045442
35. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (JM.)
O038916
36. Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice
S
O002402
10112881
37. Maciaś Celina Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O008339
38. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
39. Marcinowska Julia Klub Jeździecki Jaroszówka
2000 (MJ.)
O040635
40. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
41. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
42. Mierzwińska Anna KS Pegaz
S
O002401
10042939
43. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
44. Migdalska Kornelia Klub Jeździecki BIAŁY LAS
2005 (JM.)
O048413
45. Mikiewicz Martyna Stadnina Koni Dębno
2002 (J.)
O043262
46. Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice
S
O012881
47. Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki
S
O020761
48. Osiecka Iwona Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O026728
49. Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O009375
50. Pachołek Magdalena Klub Sportowy Small Cherry
S
O005410
51. Paleń Milena BPK DOS
2002 (J.)
-
52. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O003134
53. Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team
S
O000484
54. Piszczatowska-Hołub Katarzyna KJ Stajnia Biały Las
55. Plata Natalia bpk POM
2005 (JM.)
O038133
56. Puliński Kamil KJ Lider Radzionków
S
O003896
57. Rokosz Anna KJ Maximus kowary
2007 (JM.)
brak
58. Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O037210
59. Skowrońska-Kozubik Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O001035
10003455
60. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
61. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
62. Sobkiewicz Aleksandra Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2001 (J.)
LZPZJ/1135/19
63. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
64. Szczybura Julia KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O049743
65. Szmidt-Puć Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
66. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
pzj O025281
67. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1998 (MJ.)
O019382
68. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
69. Tyrawa Zuzanna KJ Maximus Kowary
2008 (Mł.)
Brak
70. Von Mauberg Aurelia Kj Aromer
2002 (J.)
O024680
10147209
71. Walasiak Patrycja Klub Jeździecki Michałów
2005 (JM.)
O053482
72. Waligórska Katarzyna Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
S
O001869
73. Wolniewicz Julia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2005 (JM.)
O049747
74. Żabska Agata Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2002 (J.)
O034339
75. Zakrzewska Wiktoria KJ Maximus Kowary
2008 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

ABELARD Westf.. POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Ampere
M: Sancerre
K026024 DE441411515010
2.

6

ALBY'S MOCCA DWB POL 2010 Klacz skarogniada/174 F: Don Romantic
M: Miss M.
K026614 208333DW1002036 DK DV
3.

90

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
4.

20

ARMIN DE MONSIEUR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
brak 616007670038513
5.

84

ASUAN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/- F: Atylla
M: Gaffa
K008824
6.

51

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
K016825
7.

88

BAFUR SP POL 2011 Wałach gniada/176 F: Landor
M: Bafuria
K022761 616009520051411
8.

79

BAJU - POL 2009 Wałach gniada F: Ludger
M: Bajka
Brak 616013680110709
9.

61

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
K010445
10.

35

BELLA ROSE PGN WLKP POL 2015 Klacz gniada/175 F: Sokrates
M: Bizerta
K028265 616007610089515
11.

47

BERTOLLI GOLD Oldenburska GER 2012 Wałach kara F: Bretton Woods
M: Edwina
K025703 DE 433330230712
12.

72

BIAŁY KRUK SP POL 2015 Ogier tarantowata/170 F: Lenon L
M: Biała Dama / Lord Alexander
K027594 616 009 67 00672 15
13.

71

BURSZTYNOWA DAMA SP POL 2015 Klacz gniada/166 F: Czardasz / Chellano's Boy DZ
M: Barsa / Castiglione L
K027860 616 009 61 00890 15
14.

41

CALL ME MAYBE SP POL 2012 Wałach siwa F: Con Calma hol. / Calato I hol.
M: Colett han. / Contendro I
K022122 Brak
15.

38

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
K014514 POL007660011906
16.

91

CELESTIAL CHRIST Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Christ
M: Haupptstutbuch Finesse
K025121 DE433332131712
17.

74

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob SWE 2010 Ogier kara/kuc: F: Coednewydd express
M: Coednewydd Felicia
K022590
18.

40

DARKO SP POL 2013 Wałach gniada F: Con Calma
M: Damy Sobie Radę
brak
19.

55

DESIDERIO HAN. POL 2013 Wałach kara/165 F: Don Index
M: Rosi
K026025 DE431311317413
20.

103

DEXTER SP POL 2009 Wałach izabelowata/170 F: Baksik
M: Dejzi
K025793 616009540146709
21.

33

DIAMANT'S DIOR OLD GER 2012 Wałach kara/168 F: De Niro
M: Waldfee
K027900 De 433330687212
22.

73

DIAMO DREAM OLD POL 2011 Wałach kara/167 F: diamo gold
M: weissenas fuerstin
jakis jakis
23.

19

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Hippika Koh i noor
M: Dykcja/Cordial
Brak 616009670043415
24.

75

DOLCETTO Hanower POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: Don frederico
M: Weldon E
KO24383 tak
25.

29

DON FEDERICO Westf. GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Desperados / De Niro
M: Fortuna / Focus
K012930 DE441411214607
26.

49

DON KENNEDY SP POL 2009 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
K014293 616009540179709
27.

54

DON PEDRO-P SP POL 2007 Wałach tarantowata/170 F: Corleone Z
M: Drezyna
Brak POL009670041307
28.

101

DORRYT Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
K025794 616009670089214
29.

99

DUMKA NA DWA SERCA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/175 F: Pastisz
M: Dolce Vita
K026208 616 009 67 00854 13
30.

28

EDAM Małopolska POL 2013 Ogier gniada/170 F: CHESTNUT PARK ALLHAT JAZZ
M: EMINA
brak brak
31.

104

EMPORA Wielkopolska/pochodzenie Trake POL 2015 Klacz kara/165 F: Etos
M: Eria
K028371 616007600197715
32.

43

ESTELLE Oldenburska GER 2014 Klacz skarogniada/166 F: Grey Flanell
M: Esprit
Brak 433330501114
33.

23

FEANOR MAGIC Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk: F: Mighty Magic
M: Fabia
K025876
34.

82

FINEST 0003 Westf. GER 1998 Wałach kasztanowata F: Florestan I / Fidelio
M: Ricarda / Ramiroff
K007638 DE411071198 POL 40463
35.

86

FINLAY Deutsches Sportpferd DEU 2014 Wałach ciemnogniada F: Fürstenstern
M: Isa
none
36.

42

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm / Furst Heinrich
M: Sunshine Of Justice / Sir Oldenburg
K022621 DE433332245113
37.

16

FJORDVANGENS MICHIGAN DWB POL 2005 Wałach gniada/176 F: Milan /
M: Dodo / Dunphy
K019674 208333DW0505368
38.

24

FORMAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/160 F: Lenon L
M: Falanbergia
brak
39.

94

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada F: Furst Romancier
M: Rising Sun
K023856
40.

78

FUEGA DE PRELET WESTF DEU 2013 Klacz kasztanowata/158 F: Fuego De Prelet /
M: Ceitas / Cavalier
K025365 DE441410952313
41.

46

FURST AVALON Westf. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
K016665 DE441411906205
42.

95

FÜRSTIN FLORENCJA S Deutsche Sportpferd POL 2011 Klacz gniada F: Florencio I
M: Worldly Grace
2495/18
43.

7

GAMA HIT WLKP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Quaterback
M: Gwiazda Hit
K022087
44.

96

GARFIELD SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Nimroy
M: Gafa
brak 616009540109609
45.

37

GENIE KN KWPN NED 2011 Wałach gniada/172 F: Charmeur
M: Wiana's Sjaan KN / Krack C
K024488
46.

8

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
K020435
47.

57

HEIDI HAPPYNES Hanowerska POL 2010 Klacz kara F: Hohenstein
M: Walina
K023602
48.

76

HORALEK WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: larron
M: hawana
KO23435 jest
49.

68

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Hugo Boss
M: Sina
K022705
50.

12

HUGO BOSS SP POL 2015 Ogier siwa/173 F: Telco
M: Harfa/Cancoon
K028438 616009610019415
51.

87

IMPOSANT KWPN POL 2013 Wałach kasztanowata/185 F: Erlando
M: Balalei Ka
K028027 528003201304335
52.

77

INEZ WILLIAM H SP POL 2015 Klacz kara/165 F: Ron William
M: Irlandia
brak 616009670012515
53.

102

IZERT II ŚL POL 2014 Ogier kara/- F: Lokan
M: Izera / Nomen
K026174 616008670002114
54.

22

JEGRA XX POL 2004 Klacz gniada F: Ray Of Light /
M: Jegrznia / Royal Court
K011451 POL040000003121
55.

105

Josefien KWPN NED 2014 kl gn F: Riverman
M: Spring Lady/Haarlem
528003201405956
56.

25

JULIETTA KWPN POL 2014 Klacz gniada/sredni F: Lord Leatherdale
M: Unetta
nie wiem 528003201406417
57.

27

KENIA KWPN POL 2015 Klacz gniada/162 F: JAZZ
M: DENIA
brak brak
58.

66

KONSTANTINO-P SP POL 2008 Wałach siwa/164 F: Corleone Z
M: Kamara P
brak
59.

80

KONSTANTINO-P SP POL 2008 Wałach siwa/164 F: Corleone Z
M: Kamara-P
brak brak
60.

14

KORYNT Trakeński POL 2008 Wałach gniada/167 F: Ajbek
M: Koryntia
- -
61.

93

LEO G OLD POL 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Livaldon
M: Stutbuch 1
brak 433330713115
62.

83

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
K024008 616009670107811
63.

36

LIBERTINA N SP POL 2013 Klacz srokata/164 F: Ringo
M: L-Amelia
brak brak
64.

97

LUCATONI DSP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Lehnbach
M: Luna
K011943 DE455878574808
65.

85

ŁAJKA II Śląska POL - Klacz gniada/173 F: -
M: -
W trakcie wyrabiania -
66.

67

ŁOSKOT Małopolska POL 1998 Wałach ciemnogniada/159 F: Judym
M: Łania
K023326
67.

34

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir
M: Mała Fantazja
K024217 POL006570221808
68.

106

Marsel sp 2010 gn F: Corleone Z
M: Maja
69.

30

MAXIMO P SP POL 2014 Wałach skarogniada/164 F: Ron William
M: Madame Laka
4794/19 616009670082514
70.

62

MONEY PENNY DWB POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Michellino /
M: Askemosens Flica / Heslegards Weltmeister
K022123 208333DW0804788
71.

17

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
K009806 POL009670010505
72.

98

NOBODY IS PERFEKT Hanowerska POL 2009 Wałach gniada/168 F: Now or Never M
M: Quinta
K023360 DE431319108309
73.

107

Odwar wlkp POL 2014 wal c.gn F: Eloquent
M: Odkówka/Darnin
74.

92

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada/176 F: Pastisz
M: Ordonka
Brak Brak
75.

50

OXFORD Szlachetna Półkrew POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Olympic Star
M: Olimpia
K027365 Brak
76.

44

PEGAZ TRK POL 2012 Wałach kasztanowata/162 F: Cedrus /
M: Perełka / Esauł
K025554 73201005812
77.

31

PIARG TABUN Hucuł POL 2006 Wałach srokata/kuc:138 F: Jasmon
M: Pogoda
Brak POL012630128006
78.

39

QUATRO HIT SP POL 2013 Wałach gniada F: Quaterback
M: Chelsea
Brak
79.

70

QUO VADIS Hanower POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: quaterback
M: louisa
ko27098 tak
80.

89

ROMANTIC P Niem.sport. GER 2009 Wałach kasztanowata F: Rosenstein
M: Galice
K013717 DE455870050309
81.

48

SAFIRA TS POL 2012 Klacz kara F: Bertil Fan D'Ald Loop / Jerke 434
M: Szada / nn
K021283 616999610139112
82.

53

SAMBA - P SP POL 2013 Klacz srokata/170 F: Ron William
M: Seniorita - P / Corleone Z
K027980 616009670026913
83.

52

SARUMAN GT OLD GER 2008 Wałach kara/173 F: Swarovski
M: DE 431311612403
K020901 DE 433331577308
84.

59

SINBAD SP POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: Lik
M: Sarabi
2418/19 616 009 67 00703 14
85.

65

SISI Oldenburska POL 2013 Klacz kara/170 F: Suprice
M: Navira
Brak Brak
86.

81

SOUNDTRACK 4 Westf. POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Son of Cologne
M: Rocking Lady
K025384 DE441410932210
87.

64

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
K018334 DE431310570710
88.

21

SUNNY BOY CM SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Czuwaj
M: Sidney
K021602 616009540061412
89.

60

SZARON KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:130 F: Angelo
M: Szampanka
Brak POL013640036103
90.

45

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landor S / Landadel
M: Sandra / Silvio I
K023981 DE418180060708
91.

100

TOPOLINO Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 Ogier ciemnogniada/146 F: Top Pepino
M: Normandi
K028355 DE441410175015
92.

69

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara F: LeLUC
M: Taka Pani
KO12126
Rider Club
Competition
Prize
Baran Zofia bpk MAZ
150
150
SUM:
300.00
Chwała Anastazja KJ Maximus Kowary
400
SUM:
400.00
Dobrowolska Anna KJ Picador
500
SUM:
500.00
Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
200
SUM:
200.00
Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
400
SUM:
400.00
Gugała Maja Sudecki LKS Książ
500
SUM:
500.00
Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
100
100
SUM:
200.00
Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
200
150
200
SUM:
550.00
Marcinowska Julia Klub Jeździecki Jaroszówka
300
SUM:
300.00
Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
600
SUM:
600.00
Mieszczak Olga KJ Michałów
400
SUM:
400.00
Pachołek Magdalena Klub Sportowy Small Cherry
500
SUM:
500.00
Paleń Milena BPK DOS
500
SUM:
500.00
Sobkiewicz Aleksandra Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
300
SUM:
300.00
Szczur Marek KJK Szary Michałowice
100
100
SUM:
200.00
Szmidt-Puć Maria OSK Michalscy Trzebnica
600
SUM:
600.00
Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
200
150
SUM:
350.00
Von Mauberg Aurelia Kj Aromer
200
200
SUM:
400.00
Waligórska Katarzyna Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Zofia
bpk MAZ
2019-09-06
2
2019-09-07
2
150
2019-09-08
2
150
Basińska Zofia
SS VIDAVIA
SISI (65)
2019-09-06
3
2019-09-07
1
2019-09-08
1
Bobowiec Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
2019-09-06
1
2019-09-08
2
2019-09-07
1
Chwała Anastazja
KJ Maximus Kowary
2019-09-06
7
2019-09-07
2
2019-09-08
2
2019-09-08
2
400
2019-09-06
3
2019-09-07
3
Cieślik Magdalena
bpk
2019-09-06
8
2019-09-06
9
Danysz Emilia
SILESIA DRESSAGE CLUB
2019-09-06
6
2019-09-07
5
2019-09-08
4
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (38)
2019-09-06
3
2019-09-08
2
2019-09-07
3
2019-09-06
3
2019-09-08
2
500
2019-09-07
2
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2019-09-07
1
200
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
2019-09-06
1
2019-09-07
2
2019-09-08
2
2019-09-08
2
400
2019-09-06
1
2019-09-07
2
Gągała Patrycja
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2019-09-06
3
2019-09-07
5
2019-09-08
5
2019-09-06
3
2019-09-07
5
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2019-09-06
7
2019-09-06
3
Gałęziowska-Kalukin Agata
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
ŁOSKOT (67)
2019-09-06
7
2019-09-08
5
2019-09-07
6
Gawron Aleksandra
Klub Jeździecki Michałów
OLIMPIA (92)
2019-09-06
10
2019-09-07
3
2019-09-08
8
Ginda Marta
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-09-06
2
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-09-06
2
2019-09-07
2019-09-06
2
2019-09-07
Gudzowska Agnieszka
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-09-08
2
2019-09-06
1
2019-09-07
2
2019-09-08
2
Gugała Maja
Sudecki LKS Książ
SAFIRA (48)
2019-09-06
2
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
500
2019-09-06
2
2019-09-07
1
Jabłońska Dominika
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2019-09-06
4
2019-09-07
5
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
2019-09-06
1
2019-09-07
1
EDAM (28)
2019-09-06
2
2019-09-07
3
2019-09-06
1
2019-09-06
1
Janas Ilona
KJ Lider Radzionków
Josefien (105)
2019-09-06
3
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-09-06
5
2019-09-07
6
Jaworska Gabriela
KJ Lider Radzionków
KENIA (27)
2019-09-06
2
2019-09-07
2
Josefien (105)
2019-09-07
1
Kalińska Aleksandra
Sudecki LKS Książ
PEGAZ (44)
2019-09-06
11
2019-09-07
4
2019-09-08
4
2019-09-08
4
2019-09-06
5
2019-09-07
10
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2019-09-06
4
2019-09-07
3
100
2019-09-08
3
100
Kopera Katarzyna
SLKS Książ
2019-09-06
5
2019-09-06
1
Kotlińska Małgorzata
KJ Maximus Kowary
2019-09-06
6
2019-09-08
4
2019-09-06
12
2019-09-08
6
2019-09-07
4
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-09-06
1
2019-09-07
1
200
2019-09-08
1
ABELARD (56)
2019-09-06
1
2019-09-07
2
150
2019-09-08
1
200
Kowalski Tomasz
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-09-06
3
2019-09-07
1
Kozłowska Gabriela
SJ Baborówko
EMPORA (104)
2019-09-07
5
Kozołup Natalia
JKS Jaroszówka
SINBAD (59)
2019-09-06
5
2019-09-08
6
2019-09-06
11
2019-09-08
5
2019-09-07
5
Kret Justyna
brak
DEXTER (103)
2019-09-08
7
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-09-06
1
2019-09-07
2019-09-08
1
2019-09-07
1
2019-09-07
2
2019-09-08
2
2019-09-06
1
Kuryś Katarzyna
SLKS Książ
IZERT II (102)
2019-09-06
5
2019-09-07
6
2019-09-08
5
Lange Doreen
RV Spreeblick E. V.
FINLAY (86)
2019-09-08
3
2019-09-07
2
2019-09-07
6
2019-09-08
3
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2019-09-06
9
2019-09-06
3
2019-09-08
3
2019-09-06
7
2019-09-08
3
2019-09-07
6
2019-09-07
12
Łukasik Katarzyna
KJ Pegaz Chwałowice
ESTELLE (43)
2019-09-06
2
2019-09-07
3
Maciaś Celina
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-09-06
3
2019-09-07
2
2019-09-08
2
Malinowska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-09-06
8
Marcinowska Julia
Klub Jeździecki Jaroszówka
BAFUR (88)
2019-09-06
4
2019-09-07
3
2019-09-08
4
2019-09-08
3
300
2019-09-06
4
2019-09-07
3
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2019-09-06
1
2019-09-08
1
2019-09-07
2
2019-09-06
1
2019-09-08
1
600
2019-09-07
1
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2019-09-06
5
2019-09-07
3
2019-09-06
4
Mierzwińska Anna
KS Pegaz
2019-09-07
1
2019-09-06
1
2019-09-06
1
DARKO (40)
2019-09-06
3
2019-09-07
2
2019-09-06
4
Mieszczak Olga
KJ Michałów
OXFORD (50)
2019-09-06
8
2019-09-07
6
2019-09-08
6
BACARDI (51)
2019-09-07
2
2019-09-06
5
2019-09-08
4
2019-09-08
3
400
2019-09-06
6
2019-09-07
3
2019-09-08
4
TOPOLINO (100)
2019-09-07
1
2019-09-06
1
2019-09-08
1
Migdalska Kornelia
Klub Jeździecki BIAŁY LAS
2019-09-06
1
2019-09-08
2
2019-09-06
4
2019-09-08
2
2019-09-07
2
Mikiewicz Martyna
Stadnina Koni Dębno
2019-09-06
6
2019-09-07
4
2019-09-08
3
2019-09-08
4
2019-09-06
5
2019-09-07
4
Mucha Dominika
KJ Stajnia Ozorowice
LEXUS (83)
2019-09-06
6
2019-09-06
7
Olkuska Katarzyna
Karkonoski Klub Jeździecki
2019-09-08
4
2019-09-07
8
Osiecka Iwona
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-09-06
4
2019-09-07
2
2019-09-06
6
2019-09-07
4
Owsiany Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2019-09-06
6
2019-09-07
4
2019-09-08
2
2019-09-06
3
2019-09-08
1
2019-09-07
7
Pachołek Magdalena
Klub Sportowy Small Cherry
2019-09-07
4
2019-09-06
4
2019-09-08
3
2019-09-08
2
500
2019-09-06
5
2019-09-07
5
2019-09-08
3
Paleń Milena
BPK DOS
KORYNT (14)
2019-09-06
2
2019-09-06
5
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
500
2019-09-06
1
2019-09-07
2
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
DORRYT (101)
2019-09-06
5
Pawłowicz Marek
KJ Podkówka Team
2019-09-07
3
2019-09-06
7
2019-09-08
5
2019-09-08
4
2019-09-06
8
2019-09-07
4
2019-09-08
5
Piszczatowska-Hołub Katarzyna
KJ Stajnia Biały Las
Marsel (106)
2019-09-08
7
Plata Natalia
bpk POM
2019-09-07
1
HORALEK (76)
2019-09-07
Puliński Kamil
KJ Lider Radzionków
LEO G (93)
2019-09-06
1
2019-09-07
1
FRODO G (94)
2019-09-06
1
2019-09-07
4
Rokosz Anna
KJ Maximus kowary
2019-09-07
2019-09-08
9
Sicinska Katarzyna
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-09-06
8
2019-09-07
Skowrońska-Kozubik Żaneta
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2019-09-06
1
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2019-09-06
4
2019-09-07
5
2019-09-08
1
2019-09-06
7
2019-09-07
4
2019-09-08
5
Smaza Klaudia
JKS Jaroszówka
2019-09-06
2
2019-09-08
4
Odwar (107)
2019-09-07
4
Sobkiewicz Aleksandra
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2019-09-06
8
2019-09-07
3
2019-09-08
3
2019-09-08
3
300
2019-09-06
4
2019-09-07
4
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2019-09-06
4
2019-09-07
3
100
2019-09-08
3
100
Szczybura Julia
KJ Maximus Kowary
2019-09-06
11
2019-09-07
5
2019-09-08
5
2019-09-08
5
2019-09-06
5
2019-09-07
11
BAJU (79)
2019-09-08
Szmidt-Puć Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2019-09-07
1
2019-09-06
2
2019-09-08
1
2019-09-08
1
600
2019-09-06
2
2019-09-07
1
2019-09-08
1
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (69)
2019-09-06
5
2019-09-07
5
2019-09-08
4
Terlecka Michalina Maria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2019-09-07
1
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2019-09-06
2
2019-09-07
1
200
2019-09-08
2
150
Tyrawa Zuzanna
KJ Maximus Kowary
SZARON (60)
2019-09-08
1
2019-09-06
2
2019-09-07
1
2019-09-08
1
Von Mauberg Aurelia
Kj Aromer
2019-09-06
3
2019-09-07
1
200
2019-09-08
1
200
2019-09-07
1
2019-09-06
1
2019-09-08
1
Walasiak Patrycja
Klub Jeździecki Michałów
JEGRA (22)
2019-09-06
10
2019-09-06
2
2019-09-08
6
2019-09-08
1
2019-09-06
6
2019-09-08
1
2019-09-07
1
2019-09-07
9
Waligórska Katarzyna
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
FORMAT (24)
2019-09-06
10
2019-09-07
7
ASUAN (84)
2019-09-06
5
2019-09-08
3
2019-09-07
4
2019-09-06
4
2019-09-08
3
400
2019-09-07
3
Wolniewicz Julia
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2019-09-06
4
2019-09-08
5
2019-09-06
9
2019-09-08
4
2019-09-07
3
Żabska Agata
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-09-06
6
2019-09-06
2
Zakrzewska Wiktoria
KJ Maximus Kowary
SZARON (60)
2019-09-08
1

Number of Riders: 75

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 7 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl